LEGO 45544 EV3 Základná súprava
461,52 € 375,90 €
+ doprava zadarmo

Vzdelávacia robotická stavebnica vyvinutá zo spolupráce spoločností Massachusetts Institute of Technology a LEGO Group. Pri práci s touto stavebnicou si deti rozvíjajú priestorovú predstavivosť a získavajú vedomosti vlastnej logiky programovania.

LEGO 45560 EV3 Doplnková súprava
138,46 € 108,90 €
+ doprava zadarmo

Education 45560 EV3 Doplnková súprava. Súprava dielov LEGO Technic k rozšíreniu základnej súpravy EV3. Obsahuje 853 ks rôznych druhov prevodov, rotačné, špecifické a unikátne technické diely. Uložená je opäť v praktickom plastovom kontajneri so zoraďovačom.

LEGO Batman Movie 70904 Clayfaceov bahnový útok
36,96 € 31,90 €

Mal to byť pokojný večierok na rozlúčku s komisárom Gordonom. Namiesto toho sa Batman bude musieť stretnúť s bahňákom Clayfacom, ktorý hostí začal bombardovať bahnom. Pomôžte Batmanovi premôcť aj tohto monštruózneho zloducha.

LEGO City 60229 Montáž a preprava vesmírnej rakety-40%
154,99 € 92,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav v laboratóriu kozmické vozidlo, zavez ho k rakete a pomocou funkčného navijaku ho nalož do nákladného priestoru rakety. Ukončenie prípravy pred štartom a potom raketu prevez k štartovacej rampe pomocou pásového vozidla. Umiestni štartovaciu rampu do správnej polohy, vyraz do riadiacej veže a priprav sa na štart. Misia na prieskum Marsu práve začína.

LEGO Creator Expert 10269 Harley-Davidson® Fat Boy®
89,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Tento detailní model byl vyvinut ve spolupráci s Harley-Davidson a zachycuje krásné křivky ikonického stroje. Toto věrné zpracování nabízí všechny charakteristické rysy slavné motorky. Roztoč zadní kolo a sleduj, jak ožije motor Milwaukee-Eight® s pohyblivými písty a dvěma výfuky. Zatáčej pomocí řídítek, přeřaď na pedálu a zpomal pomocí brzdových páček. Model má krásné a autentické tmavě červené a černé barevné provedení a zdobí jej robustní informační cedulka.

LEGO Friends 41320 Obchod so zmrazenými jogurtmi v Heartlake-50%
50,34 € 24,90 €

Výpredaj

Obchod s mrazenými jogurtmi v Heartlake od LEGO® Friends obsahuje stroj na mrazené jogurty s funkciou samoobsluhy, bar s najrôznejšími polevami, ďalej váhy, telefón na objednávky, vnútorné posedenie a vonkajší stôl so slnečníkom. Súčasťou je tiež obslužná linka pre autá s objednávkovým stanovišťom a parádne žlté auto s priestorom pre uloženie tvojich mrazených jogurtov v zadnej časti.

LEGO Mindstorms 31313 EV3-28%
399,99 € 286,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Už je tady LEGO MINDSTORMS EV3! Je to kombinace univerzality stavebního systému LEGO a nejvyspělejších technologií, které jsme dop osud použili při vývoji – a ty už jen pusť ze řetězu svou kreativitu! S novou sadou MINDSTORMS EV3 budou tebou stvoření a ovládaní roboti chodit, mluvit, myslet a dělat všechno, co tě jen dokáže napadnout.

LEGO DUPLO 10907 Zvieratá sveta-35%
109,99 € 70,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Ukážte svojmu dieťaťu rôzne zvieratá a prostredia, ktoré sa na svete nachádzajú! Vydajte sa na safari do africkej savany a hrajte sa na to, že fotografujete levy a žirafy, pozorujte roztomilé lesné zvieratká počas plavby na kanoe po lesnej rieke, stavajte hrad z piesku na tropickej pláži a môžete napríklad sledovať veľryby na južnom póle.

LEGO City Great Vehicles 60223 Kombajn-30%
29,99 € 20,90 €

Výpredaj

Vyskoč z kabíny kamiónu a pomôž farmárovi zožať úrodu! Odpojte príves, zníž rampy a vylož kombajn. Keď farmár zorie pole, môžeš schovať nástroj a znovu naložiť kombajn. Zdvihni rampy, zahákni príves a odíď na ďalšie pole. Nezabudni zakývať strašiakovi!

LEGO City 60203 Lyžiarsky areál-33%
75,99 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Obleč sa poriadne teplo a vykroč do dňa plného zábavy v lyžiarskom areáli. Otestuj svoje zručnosti na rampe v snowparku alebo sa hraj na to, že na veľkej obrazovke nad lyžiarskym obchodom sleduješ iných snowboardistov, ktorí práve naživo natáčajú z vrtuľníka. Sleduj, ako záchranári privážajú na snežnom skútri zraneného lyžiara. Postav si s priateľmi snehuliaka a potom sa zahrejte nejakým dobrým nápojom z vedľajšieho stánku. Až sa trochu zahreješ, vydaj sa zas na svah a uži si veľa zábavy.

LEGO Friends 41375 Zábavný park na móle-35%
139,99 € 90,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Navštív zábavné mólo v mestečku Heartlake a uži si deň plný zábavy. Najprv si daj batoh do úschovy, nech ho nestratíš, a potom vyraz na kolotoč. Zmeraj výšku odvážnej Emmy predtým, než sa pôjde previezť na pirátskej lodi duchov, kde na ňu čakajú kostlivci, netopiere a strašidelné pavúky. Snaž sa príliš nekričať, keď ťa bude Chloe prezlečená za morskú pannu fotiť. Dúfajme, že sa fotka vydarí, inak pôjde kamarátka cez palubu!

LEGO City 60204 Nemocnica City
79,99 € 67,90 €
+ doprava zadarmo

Zaisti, aby boli obyvatelia zdraví a šťastní, so stavebnicou 60204 Nemocnica LEGO® City! Obleč si lekársky plášť a priprav sa na vizitu. Privítaj novopečený prírastok mesta v pôrodnici, než sa vydáš do röntgenovej miestnosti a vyšetríš pacienta. Potom sa vydaj do miestnosti na testovanie zraku a ubezpeč sa, že rozoznáš B od D! Počkaj, to je siréna? Žiadna káva nebude, privážajú nového pacienta v sanitke. V nemocnici LEGO City prebieha ďalší hektický deň.

LEGO City 60216 Hasiči v centre mesta-15%
99,99 € 84,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Ochráň občanov LEGO® City s akčnou sadou 60216 Hasiči v centre mesta. Na pracovisku v centre mesta vypukol požiar. Podarí sa ti uhasiť oheň skôr, než sa dostane mimo kontrolu? Zaži ďalší vzrušujúci deň hasičov v LEGO City!

LEGO City 60141 Policajná stanica-25%
99,99 € 74,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Zvoňte na poplach! Zločinci sa snažia vyslobodiť svojho kamaráta z väzenia! Dajte dynamit do ventilácie a počkaj, než vybuchne. Podržte zločincovi páčidlo, ktorého by sa mohol držať, a potom ho dostaňte z väzenia! Potom pomôžte policajtom dostaň ich všetkých do väzenia!

LEGO Friends 41339 Mia a jej karavan
54,99 € 39,90 €

Choď s Miou a Stephaniou v ich karavane za dobrodružstvom do kempu. Zostav plátennú striešku a piknikový stôl. Naplánuj výlet v nafukovacom člne alebo podnikni vychádzku na koníkovi. Odpočiň si v hornom poschodí na spanie.

LEGO Friends 41378 Misia na záchranu delfínov-36%
39,99 € 25,50 €

Výpredaj

Vyraz s bezchybnou ponorkou LEGO® Friends Stephanie do zálivu mestečka Heartlake na záchranu delfína. LEGO Friends Kacey je na svojom podvodnom skútri a hľadá truhlu s pokladom, ktorú si chce nechať celú pre seba. Možno na tejto LEGO záchrannej misii nájdeš aj mapu k pokladu. Pomôž Stephanie vyslobodiť delfína, nájdi mapu k pokladu a nemeškaj, aby so poklad našiel skôr ako Kacey.

LEGO Friends 41340 Dom priateľstva
69,99 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Dievčatá z mestečka Heartlake prevzali starú požiarnu stanicu a premenili ju na hlavnú základňu LEGO® Friends! Odpočívaj s Andreou na streche s vírivkou alebo popusť uzdu fantázii v Emminej remeselníckej dielni. V kuchyni urob popcorn a otoč telkou v spálni, aby si objavila tajnú obrazovku. Akonáhle dostaneš inštrukcie, skĺzni po hasičskej tyči dole a vyraz na Oliviinom bicykli s prívesom!

LEGO DUPLO® Town 10840 Veľká púť-28%
79,99 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Usporiadajte veľkú víkendovú rodinnú zábavu s modernami figúrkami od LEGO® DUPLO® v žiarivom a pestrofarebnom Veľkom lunaparku. Vaši najmenší sa zamilujú do stavania Ruského kolesa a pozorovania autíčok rotujúcich pri jeho otáčaní, do točenia kolotočom s funkciou ozubených koliesok a štyrmi jazdeckými koňmi a do hrania sa s veľkými vlnovitými šmýkačkami znovu a znovu. Môžu tiež riadiť vláčik a navštíviť stánok so zmrzlinou, odmontovať obriu zmrzlinu a dať ju maminke alebo ockovi! Súčasťou je päť DUPLO figúrok.

LEGO Friends Girls Rock Maxi - školská aktovka, 2 dielny komplet
96,95 € 88,70 €
+ doprava zadarmo

Praktická, ľahká školská aktovka má všetko, čo je potrebné pre dlhý deň v škole, vrátane odnímateľného batôžku na cvičebný úbor a predné termo vrecká na desiatu. Aktovka vyrobená z materiálu odpudzujúceho vodu i nečistoty. Aktovka ponúka vysoký komfort pri nosení vďaka ergonomicky tvarovanému zadnému panelu, nastaviteľným a polstrovaným ramenným popruhom a nastaviteľnému hrudnému popruhu. Na zaistenie čo najvyššej bezpečnosti dieťaťa má aktovka reflexné prvky po všetkých stranách.

LEGO City Great Vehicles 60220 Smetiarske auto
19,99 €

Nasaďte si rukavice, je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Vezmite si metlu, váš parťák chytí lopatu a spolu môžete zamiesť smeti na jednu hromadu. Nahádžte to lopatou do smetiaka a potom ho vysypte do smetiarskeho voza.

LEGO City Great Vehicles 60252 Buldozer na staveništi
19,90 €

Novinka

Tým dělníků v LEGO® City má napilno a potřebuje vaši pomoc. Rozmístěte kužely a výstražné cedule, které upozorní kolemjdoucí, vylezte na věž a vyšlete demoliční kouli proti zdi. Nyní naskočte do kabiny mocného buldozeru a naberte jeho velkou radlicí suť. Až budete hotovi, vyložte míchačku na beton z přívěsu a pracujte na nové zdi. Dělníci v LEGO City mají dnes napilno!

LEGO DUPLO 10915 Náklaďák s abecedou-19%
31,10 € 24,90 €

Akcia

Inspirujte děti ke stavění, hraní a učení se stavebnicí LEGO® DUPLO® Náklaďák s abecedou… Stavějte! Sada nabízí 26 kostek písmen, které můžete uspořádávat, skládat a přepravovat na náklaďáku. Hrajte si! Batolata si při převážení kostek na náklaďáku užijí spoustu kreativních dobrodružství s chlapečkem, holčičkou a medvídkem. Učte se! Předškoláci se seznámí se všemi písmeny abecedy a brzy se naučí psát základní slova (H-R-A)!

LEGO Friends 41391 Kadeřnictví v městečku Heartlake
19,40 € 18,90 €

Novinka

Vyrazte do kadeřnictví v městečku Heartlake a projděte proměnou. Přidejte se k Emě ze světa LEGO® Friends, zajděte společně ke kadeřnici Nině a nechte si udělat nový účes. Nejdříve umyjte Eminy vlasy v umyvadle ve tvaru mušle a poté vezměte do ruky nůžky a pomozte jí udělat nový sestřih. Při čekání si vychutnejte společnou kávu.

LEGO City Great Vehicles 60222 Rolba
19,99 €

Pomôž pripraviť zjazdovky v LEGO® City na zimné radovánky! Nabi veľké snežné delo, naskoč do masívnej rolby a vydaj sa na svahy. S veľkými pásmi prejdeš aj tie najväčšie záveje a potom môžeš delom pridať sneh na trasy. Potom je čas zamieriť späť do zrubu na šálku kakaa!

LEGO City Police 60244 Přeprava policejního vrtulníku
46,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Policejní strážník Rooky Partnur přepravuje nechvalně proslulého zločince Frankie Lupelliho v mobilní cele vrtulníku, když vtom něco zaskřípe a ozve se rána! Zloděj zaútočil na dodávku a Frankie Lupelli nyní uhání pryč na super rychlé čtyřkolce. Rychle! Vzlétněte s vrtulníkem a dopravte rychle jezdce na místo, aby mohl pochytat zloděje a vrátit je zpět do vězení, kam patří.

LEGO DUPLO 10914 Velký box s kostkami-20%
50,50 € 40,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Podpořte zvídavost dětí s pomocí tvořivého hraní a zábavného učení. Užijte si legraci se zábavnými tvary a LEGO® kostkami v parádních barvách. Dětskou představivost uchvátí auto, okna, květiny, balónky, dárky a dort, a navíc zde najdete také kostky s čísly 1 až 5 pro první počítání.

LEGO Friends 41381 Záchranný čln-24%
89,99 € 67,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Keď sa tri kamarátky pokúšajú zachrániť veľrybu uviaznutú v plytkých vodách zálivu v mestečku Heartlake, počíta sa každá sekunda. Uháňaj s Miou v jej záchrannej lodi na pomoc veľrybe. Schlaď veľrybu v ľadovom bazéniku lode a odvez ju do hlbších vôd. Akonáhle veľrybu vypustíš do mora, môžeš sa ísť s babami potápať a zbierať morské vzorky. Pomôž Mii nájsť truhlicu s pokladom pomocou kúzelnej mapy k pokladu.

LEGO Friends 41393 Soutěž v pečení
38,90 €

Novinka

Připojte se k natáčení Stephaniiny soutěže v pečení v televizním studiu LEGO® Friends. Roztočte kolo nad pódiem a vylosujte tím některou z bláznivých ingrediencí, kterou musí pekaři při pečení použít. Popusťte uzdu své kreativitě při tvoření polevy a zdobení. Popadněte hasicí přístroj a pomozte Davidovi uhasit oheň. Čas neúprosně ubíhá, kdo zvítězí a odnese si trofej a finanční odměnu?

LEGO City Police 60245 Loupež s monster truckem
50,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Spící ostrahu banky právě probudila rána. Big Betty a její lstivý komplic vybavili super výkonný monster truck obrovským magnetem. A právě vyrvali sejf ze zdi banky! Pomozte policejnímu strážníku Tomu Bennettovi chytit zloděje v policejní dodávce. Poté mobilizujte policistku na její superrychlé motorce a pusťte se do honičky.

LEGO DUPLO® Town 10874 Parný vlak-20%
59,99 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

LEGO DUPLO® Town 10929 Domeček na hraní-19%
62,10 € 49,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tento otevřený a snadno přístupný domeček je ideální pro společné hraní. Učte děti o každodenním životě a ukažte jim, jak se připravují a kdy se jí jídla a co se dělá předtím, než se jde večer do postele. Stavebnice plná propracovaných detailů, včetně figurek maminky, tatínka a dítěte a také pejska a medvídka, se kterými strávíte spoustu kouzelných chvil. Pro ještě více zábavy můžete přestavět hlavní dům na dům s věží a pak na obytný domek!

LEGO Friends 41394 Nemocnice městečka Heartlake
61,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nešikovný Ethan uklouzl na slupce od banánu a při tom se zranil. Není se ale čeho bát. V nemocnici městečka Heartlake přijdou všemu na kloub. Pošlete za Ethanem sanitku, pomozte mu na nosítka a převezte ho do nemocnice. Posaďte ho do vozíčku, udělejte mu rentgen a pomozte doktorce Marii jeho zranění ošetřit. Pak ho spolu s Emou navštivte v nemocničním pokoji a rozveselte ho pomocí balónku a čokolády.

LEGO Minecraft 21143 Podzemná brána-32%
49,99 € 33,50 €

Výpredaj

Nasaď si helmu a brnenie, a zober svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a cestuj skrz Podzemnú bránu. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnému malému pekelnému slizu a pozor dávaj tiež na padajúcu lávu, pretože cestuješ ohnivou krajinou. Bojuj so zúrivým,
lietajúcim Blazeom a Ghastom strieľajúcim ohnivé gule, a dobývaj svetlo vyžarujúce Glowstone.

LEGO City Police 60246 Policejní stanice
100,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nechvalně proslulá zlodějka Daisy Kaboom propustila své kamarády zloděje z věznice v LEGO® City Policejní stanici! Utíkají v únikové dodávce spolu s jejich děsivě vypadajícím buldokem! Naštěstí jsou na scéně Duke DeTain, Chief Wheeler, 2 strážníci a věrný policejní pes. Vzlétněte s parádním policejním sledovacím dronem, nastartujte motorku a dodávku a pomozte hrdinům z LEGO City zadržet zločince.

LEGO Friends 41395 Autobus přátelství
69,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pořádně se připoutejte a vyrazte na nejlepší výlet svého života autobusem přátelství. Připojte se ke svým nejlepším kamarádkám v autobuse, který má vše, co si jen dovedete představit. Má dokonce i bazén a bezvadnou skluzavku. Po odsunutí horní části se dostanete ke koupelně, kuchyni a jídelně. Pomozte dívkám dostat se na horní palubu a vlézt si do jejich postelí. Střecha nad nimi je průhledná, takže přes ni můžou sledovat hvězdy.

LEGO Creator 10262 Aston Martin 007
159 € 151,90 €
+ doprava zadarmo

"Získaj povolenie postaviť si tento skvostný model 10262 Aston Martin DB5 Jamesa Bonda™ od LEGO® Creator Expert. Táto impozantná replika zachytáva eleganciu a nadčasovú sofistikovanosť kultového športiaka agenta 007 a ponúka autenticky spracované detaily a fungujúce vychytávky.

LEGO Disney Princess 41157 Rapunzel a jej karavan-46%
39,99 € 21,50 €

Výpredaj

Pridaj sa k Disneyho princeznej Rapunzel a jej najlepšej kamarátke a ochrankyni Cassandre v stavebnici LEGO® l Disney 41157 Rapunzel a jej karavan. Plánujú opustiť Coronu v ústrety novým dobrodružstvám. Pomôž Maximovi s ťahaním karavanu a zastav na okraji lesa, kde si môžeš precvičiť streľbu z luku na cieľ. No dávaj pozor na čarovné kamene. V noci vytiahni ďalšiu posteľ, aby bolo v karavane miesto na spanie pre dve osoby. Uži si stavanie a prispôsobovanie tejto stavebnice LEGO® l Disney Princess rôznymi spôsobmi, vďaka čomu zažiješ nekonečné príbehy na cestách.

LEGO Harry Potter 75948 Hodinová veža v Bradaviciach
99,90 €
+ doprava zadarmo

Vstup na ikonické miesta z filmov o Harrym Potterovi s týmto modelom bradavickej hodinovej veže. Pridaj sa k Harrymu, Hermione Grangerovej a kamarátom na návšteve v Dambledorovej pracovni, choď na lekciu obrany proti čiernej mágii a pozri sa do nemocničného krídla a kúpeľne prefektov. Môžeš otočiť čas na hodinách veže a vyraziť na dobrodružstvo s Obracačom času. Nezabudni sa zúčastniť vianočného plesu a zatancuj si pomocou špeciálnej funkcie. Akonáhle vstúpiš do veže, už nikdy nebudeš chcieť odísť!

LEGO JurassicWorld 75931 Útok Dilophosaura na strážne stanovište
59,99 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Odraz útok dinosaura! Dilophosaurus sa prebíja cez obranné zátarasy strážnikov, ktorí majú len jednu šancu na vystrelenie uspávacej injekcie a záchranu. Zoskoč zo žeriava, nájdi ďalekohľad, traf cieľ a zachráň strážne stanovište pred zničením.

LEGO Creator 31081 Skejťácky dom
39,99 € 29,90 €

Vybuduj si svoj vlastný dom skejbortistov, kde si môžeš užiť množstvo parádnych aktivít na rampe alebo skús vyliezť po stene na strechu! Preháňaj sa na skútri, pohúpaj sa na preliezačke, zahraj si basket pozeraj na telku zo svojej pohodlnej pohovky. Môžeš ľahko kombinovať zostaviteľné moduly a dom skejbortistov upravovať – prehadzuj okná a dvere alebo vytvor skejťácku rampu na streche. Túto sadu môžeš tiež prestavať na hernú pasáž s automatmi a rohovou kaviarňou alebo skate park doplnený super skejťáckou dráhou a televíznou kamerou.

LEGO Ninjago 70669 Coleov raziaci vrták
49,99 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Postav sa kamennej armáde s Coleovým LEGO® NINJAGO® raziacim vrtákom! Daj si pozor na veľké meče Obrovského kamenného bojovníka a zaútoč pomocou vystreľovačov. Dokážeš zvíťaziť v bitke a získať späť Coleovú ukradnutú zlatú zbraň?

LEGO Star Wars™ 75249 Stíhačka Y-Wing Odboja™
68,90 € 59,90 €
+ doprava zadarmo

Priprav sa na bombardovanie so stíhačkou Y-Wing Odboje z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Prelet pod radarom, zatiahni za spúšte a pomôž Zori Bliss vypustiť bomby. Zaútočna vojakov Prvého rádu, aby sa museli kryť, a zachráň Poea Dameron, D-O a astro-droida. S touto stíhačkou Y-Wing nie je akcia zo sveta LEGO® Star Wars™ nikdy príliš ďaleko!

LEGO Creator 10268 Veterná turbína Vestas
179,99 € 163,90 €
+ doprava zadarmo

Postav slávnu veternú elektráreň so sadou LEGO® Creator Expert 10268 Veterná turbína Vestas. Stavebnica navyše ponúka aj model smreku z udržateľného plastu na rastlinnej báze, ktorý vyjde v januári 2019.

LEGO Creator 31095 Púťový kolotoč-24%
49,99 € 37,50 €

Výpredaj

Uži si veľa zábavy na púti so sadou LEGO® Creator 3 v 1, ktorá ponúka úžasný vesmírny kolotoč. Vyber si, do ktorého zo štyroch vozíkov nasadneš – bude to raketa, raketoplán, mimozemská loď alebo smiešna strakatá krava? Potom otoč červenou rukoväťou a kolotoč poriadne roztoč! Ak sa dostatočne pohráš s kolotočom, môžeš ho prestavať na vežu s voľným pádom alebo ruské koleso, nech si užiješ ešte viac vzrušujúcej zábavy!

LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie-29%
64,99 € 45,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vyraz si na vychádzku v LEGO® Jurskom svete so Simonom Masranim a Allison Milesovou! Ale pozor – došlo k výpadku prúdu a mocný Triceratops rozbil plot a utiekol! Naskoč do buginy s Owenom Gradym a uháňaj na pomoc. Mávaj pred dinosaurom mrkvou, odlákaj jeho pozornosť a zachráň turistov. V Jurskom parku nie je nikdy nuda!

LEGO NINJAGO® 70653 Prvorodený-32%
69,99 € 47,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pomôž Kaiovi a Coleovi zachrániť Prvorodeného, matku všetkých drakov, pred lovcami drakov! Zamávaj krídlami mocného draka LEGO® NINJAGO® 70653 Prvorodený a vyhni sa výstrelom z vystreľovačov loveckej helikoptéry za letu. Odpáľ silným chvostom lovcov, ktorí visia na reťazi z loveckej helikoptéry, a nenechaj sa nalákať na chutného pečeného moriaka, čo ti visí pred nosom! Podarí sa nindža bojovníkom poraziť Heavy Metala, Hryzadlo, Jet Jacka a Ňufáka a získať vzácne dračie brnenie? Je to na tebe!

LEGO Star Wars™ 75255 Yoda™
109,90 €
+ doprava zadarmo

Prehrávaj si vzrušujúce bitky zo sveta Star Wars™ so zostaviteľným majstrom Jedi Yodom! Hoci je postavená z LEGO® kociek, táto veľká figúrka Yody s mocným svetelným mečom predstavuje silu, s ktorou treba počítať. Hýb jeho hlavou, obočím, prstami na rukách a na nohách a dosiahni perfektnú polohu majstra Jedi!

LEGO Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi
49,99 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Postav si a potom pilotuj parádnu helikoptéru s dvomi rotormi. Tento impozantný model helikoptéry má bezchybné modré, oranžové, biele a čierne farebné prevedenie. Nalož do helikoptéry ponorku na diaľkové ovládanie, roztoč obrovské rotory a vydaj sa na more. Až si užiješ dobrodružstvo s helikoptérou, môžeš ju prestavať na superrýchlu stíhačku alebo úžasné vznášadlo!

LEGO® Wear je svetovo známe vysoko kvalitné detské oblečenie dánskej výroby. Značka poskytuje kompletnú ponuku oblečenia pre chlapcov a dievčatá vo veku do 12 rokov. Oblečenie vyniká vysokou funkčnosťou, kvalitou a komfortom.

LEGO® Wear kombinuje módne trendy so zábavou a vzdelaním zo sveta LEGO®. Rad modelov je prostredníctvom nápisov a obrázkov jednoznačne identifikovaný s obľúbenými stavebnicami LEGO® (napr. NINJAGO, STAR WARS, Chima, pre dievčatá FRIENDS a i.).

LEGO® Wear je svetovo známe vysoko kvalitné detské oblečenie dánskej výroby. Značka poskytuje kompletnú ponuku oblečenia pre chlapcov a dievčatá vo veku do 12 rokov. Oblečenie vyniká vysokou funkčnosťou, kvalitou a komfortom.

LEGO® Wear kombinuje módne trendy so zábavou a vzdelaním zo sveta LEGO®. Rad modelov je prostredníctvom nápisov a obrázkov jednoznačne identifikovaný s obľúbenými stavebnicami LEGO® (napr. NINJAGO, STAR WARS, Chima, pre dievčatá FRIENDS a i.).