MaDe Šaty na karneval - Princezná, 92 - 104 cm-21%
15,04 € 11,87 €

Výpredaj

Nájdi svojho princa! Obleč si krásne šaty a vyraz na karneval, kde na tebe všetci oči nechajú. Staň sa ozdobou a uži si veľa radosti a zábavy so svojimi priateľmi.

MaDe Kostým Šípková Ruženka-23%
15,75 € 12,04 €

Výpredaj

Ak má vaša malá princezná v obľube Šípkovú Ruženku, prečo sa jej vďaka tomuto krásnemu kostýmu nestať? Jemnú ružovú farbu v pravom princeznovskom odtieni si vaša maličká zamiluje. Stačí doplniť nežným účesom a kostým je kompletný.

MaDe Kostým hrdina

MaDe Kostým hrdina

Hodnotenie: 5
15,60 €

Krásny chlapčenský kostým v modro červenej kombinácii nesmie vášmu malému chýbať. Nepremožiteľný hrdina je nevyhnutnou súčasťou každého detského karnevalu či maškarného bálu. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

MaDe Detský kostým - Ninja, 110 - 120 cm
19,65 € 17,03 €

Novinka

Karneval sa blíži a ty nemáš čo na seba? Kostým Ninja je tou správnou voľbou. Staň sa hviezdou a uži si veľa zábavy a radosti so svojimi priateľmi.

MaDe Kostým Princezná, XS

MaDe Kostým Princezná, XS

Hodnotenie: 4,5
12,84 €

Výpredaj

Dievčenský kostým princeznej je roztomilá maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu krásne ružové nadýchané šaty a ozdobu do vlasov. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Snehulienka, XS
11,77 € 10,83 €

Výpredaj

Dievčenský kostým Snehulienky je krásna maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu známe šaty s golierom a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Pavúčí hrdina-17%
12,19 € 10,03 €

Výpredaj

Realistický kostým pavúčieho hrdinu je obľúbená maska na maškarný ples. V balení chlapci nájdu kombinézu a kapucňu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rubie's Star Wars X-Wing Fighter Pilot
46,70 € 34,90 €

Kostým zo série Star Wars. Piloti legendárnych strojov **X-Wing **predtým zachránili šance Rebelov na porazenie senátora Palpatina a opäť sa stali dôležitou zložkou v siedmom dieli Sila sa prebúdza. Iste poteší každého malého fanúšika.

Rappa Kostým doktor veľ. S
19,70 € 16,80 €

Novinka

Staň sa hviezdou karnevalového večierka a obleč si doktorský kostým, vďaka ktorému ťa nikto neprehliadne. Vydaj sa na oslavu a zachráň, čo sa dá.

Rubie's Transformers Optimus Prime - action suit
23,20 € 21,26 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Optimusem. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

MaDe Kostým víly

MaDe Kostým víly

Hodnotenie: 5
25,87 € 23,12 €

Dievčenské zeleno-modré šaty v podobe víly sú roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty s krídlami. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým jednorožca

MaDe Kostým jednorožca

Hodnotenie: 2
17,08 € 14,86 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenský farebný kostým v podobe jednorožca je roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu krátke šaty s jednorožcami. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým kostlivec

MaDe Kostým kostlivec

Hodnotenie: 5
12,67 € 10,60 €

Pre všetkých malých milovníkov kostýmov, ktorí majú pre majú radi strašenie je tu parádna maska kostlivca. Ale opatrne! Nie je vôbec ťažké ostatných touto maskou vydesiť. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

MaDe Kostým Myšička, XS
14,13 € 13,25 €

Výpredaj

Dievčenský kostým Myšky je obľúbená maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu ružové šatôčky, ozdoby do vlasov a opasok. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Biely Duch, M

MaDe Kostým Biely Duch, M

Hodnotenie: 4,5
14,39 € 11,80 €

Desivý biely kostým ducha je známa maska na maškarný ples. Balenie obsahuje kapucňu s motívom ducha a biely háv. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Upír, M

MaDe Kostým Upír, M

Hodnotenie: 5
14,39 € 11,30 €

Chlapčenský kostým upíra je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu plášť a kombinézu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Karnevalový kostým kuchár
22,40 € 21,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa tým najlepším kuchárom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Kostým Bandita

MaDe Kostým Bandita

Hodnotenie: 5
15,37 € 14,80 €

Postava mladého banditu by nemala chýbať na žiadnom detskom maškarnom bále či plese. Celo čierny kostým zaistí mladému lúpežníkom úplnú anonymitu. Stačí doplniť mečom a prevlek je dokonalý.

MaDe Kostým Pirátka 110 - 120 cm
18,62 € 14,65 €

Novinka

Staň sa hviezdou večierka a obleč sa do pirátskeho kostýmu. Plávaj oslavou, kde si ťa všimne úplne každý.

MaDe Kostým - Egyptská kráľovná
16,88 € 16,42 €

Rozkošný detský kostým pre malé milovníčky karnevalov s nádychom antického Egypta. Balenie obsahuje všetko potrebné. Je vhodný ako na karnevaly či detské bály, tak na halloween.

MaDe Kostým morskej panny

MaDe Kostým morskej panny

Hodnotenie: 4,5
17,08 € 15,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské fialovo-modré šaty v podobe morskej panny sú roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty na karneval - Batman
11,90 €

Hrdinský kostým Batmana je obľúbená chlapčenská maska na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples. Staňte sa aj vy hrdinom a zachráňte svet!

MaDe Kostým Indián, XS

MaDe Kostým Indián, XS

Hodnotenie: 4,5
10,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenský kostým indiána je krásny prevlek na maškarný bál. V balení majú chlapci nohavice, košeľu a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Indiánka, M
10,33 € 10,03 €

Akcia

Realistický kostým indiánky je obľúbená dievčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje šaty so strapcami, opasok a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rubie's Nafukovací kostým - T-Rex
100,92 € 82,90 €
+ doprava zadarmo

S týmto nafukovacím kostýmom si užije srandu každý, kto sa do neho oblečie! Pri pohybe sa kostým všelijako krúti a zapôsobí na každého, ktorý tohto srandovného T-Rexa uvidí!

MaDe Šaty na karneval - pirátka
20,50 € 18,08 €

Akcia

Plávajte karnevalovou oslavou ako pirátka na vlnách mora. Vďaka tomuto kostýmu budeš neprehliadnuteľná. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Kostým Čarodejnica-11%
14,59 € 12,97 €

Výpredaj

Veselý kostým pre všetky malé milovníčky karnevalu. Prestrojenie za čarodejnicu je u mladých slečien jedno z najobľúbenejších. Ak sa bude chcieť blysnúť na maškarnom plese je tento kostým tou pravou voľbou.

MaDe Šaty na karneval - Captain Amerika
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Oblečte si tento kostým a staňte sa Kapitánom Amerikou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staňte sa aj vy hrdinom a zachráňte svet!

MaDe Kostým banditu, M
19,98 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenský kostým banditu je pôsobivý prevlek na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Čierna vdova, M
17,73 € 10,90 €

Dievčenský kostým čiernej vdovy je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu čierne šaty, opasok a pavučinový golier. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Mačička

MaDe Kostým Mačička

Hodnotenie: 4,5
12,04 €

Výpredaj

Dievčenský kostým mačičky je krásna maska na maškarný ples. V balení je kombinéza s chvostíkom a čelenka s ušami. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Modrá Čarodejnica
10,98 € 10,68 €

Výpredaj

Veselý kostým pre všetky malé milovníčky karnevalu. Prestrojenie za čarodejnicu je u mladých slečien jedno z najobľúbenejších. Ak sa bude chcieť blysnúť na maškarnom plese je tento kostým tou pravou voľbou.

MaDe Kostým hrdinu-15%
23,91 € 20,09 €

Akcia

Chlapčenský kostým hrdinu je pôsobivý prevlek plný svalov na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty na karneval - víla
22,90 €

Oslnivý karnevalový kostým s motívom víly. Kostým je v ružovej farbe. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staň sa hviezdou karnevalového večierku vďaka tomuto kostýmu.

MaDe Kostým Príšerka, M
21,43 € 13,90 €

Dievčenský kostým mladé príšerky v čiernobielych šatách je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu šaty, opasok a rukavice. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Prízrak, S

MaDe Kostým Prízrak, S

Hodnotenie: 2
16,24 € 11,70 €

Desivý kostým prízraku je známa maska na maškarný ples. Balenie obsahuje bielu masku a čierno-čierny háv. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rappa Kostým čarodejnice s klobúkom
12,95 € 11,90 €

Halloweenský kostým pre malé čarodejnice. Šaty čiernej farby sú dekorované oranžovými stuhami a halloweenskými motívmi. Súčasťou kostýmu je čierny čarodejnícky klobúk. S týmto úchvatným kostýmom sa zaručene staneš hviezdou karnevalu aj Halloweenu!

MaDe Šaty na karneval - kúzelník
16,90 €

Doprajte svojim deťom stať sa aspoň na chvíľu kúzelníkom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Kostým vás zavedie do inak prísne stráženého zákulisia sveta kúziel a trikov.

MaDe Šaty na karneval - démon
17,40 € 16,90 €

Tento dokonalý kostým na karneval zaručene nikto neprehliadne. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Fialová princezná, XS
15,88 € 12,99 €

Dievčenský kostým princeznej vo fialovej farbe je roztomilá maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty Indián, M

MaDe Šaty Indián, M

Hodnotenie: 3,5
11,77 € 8,90 €

Realistický kostým indiána je obľúbená chlapčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje halenu s dlhým rukávom, nohavice a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Mačací kostým, XS
14,13 € 11,90 €

Dievčenský kostým v podobe mačky je pôsobivým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu oblek s mačacou maskou. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rappa Kostým kapitán Hook
17,67 € 16,42 €

Pirátsky kostým nesmie chýbať v tvojej karnevalovej zbierke! Štýlový vínový kabátik s bielym topom, čierne nohavice, látkové návleky na topánky, dobové žabó a pirátsky klobúk. To všetko je súčasťou!

MaDe Šaty Čert 120 - 130 cm
15,55 € 11,47 €

Novinka

Pekelná oslava môže začať a bez kostýma čerta sa nemôže zaobísť. Obleč ho a staň sa neprehliadnuteľným. Uži si veľa zábavy so svojimi priateľmi.

Rubie's My Little Pony - Rainbow Dash tutu set
19,38 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Rainbow Dash. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's My Little Pony - Twilight Sparkle tutu set
19,38 € 16,60 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Twilight Sparkle. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!