MaDe Šaty na karneval - Princezná, 92 - 104 cm
15,04 € 13,11 €

Nájdi svojho princa! Obleč si krásne šaty a vyraz na karneval, kde na tebe všetci oči nechajú. Staň sa ozdobou a uži si veľa radosti a zábavy so svojimi priateľmi.

MaDe Kostým hrdina

MaDe Kostým hrdina

Hodnotenie: 5
14,21 € 11,98 €

Krásny chlapčenský kostým v modro červenej kombinácii nesmie vášmu malému chýbať. Nepremožiteľný hrdina je nevyhnutnou súčasťou každého detského karnevalu či maškarného bálu. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

MaDe Detský kostým - Ninja, 110 - 120 cm
19,65 € 15,36 €

Karneval sa blíži a ty nemáš čo na seba? Kostým Ninja je tou správnou voľbou. Staň sa hviezdou a uži si veľa zábavy a radosti so svojimi priateľmi.

MaDe Kostým Bandita

MaDe Kostým Bandita

Hodnotenie: 4,8
15,37 € 12,36 €

Postava mladého banditu by nemala chýbať na žiadnom detskom maškarnom bále či plese. Celo čierny kostým zaistí mladému lúpežníkom úplnú anonymitu. Stačí doplniť mečom a prevlek je dokonalý.

MaDe Kostým kostlivec

MaDe Kostým kostlivec

Hodnotenie: 4,2
12,67 € 11,23 €

Pre všetkých malých milovníkov kostýmov, ktorí majú pre majú radi strašenie je tu parádna maska kostlivca. Ale opatrne! Nie je vôbec ťažké ostatných touto maskou vydesiť. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

Rappa Kostým pilot vel. S
17,98 € 14,61 €

Vleť do karnevalovej oslavy so štýlovým kostýmom pilota. Staň sa neprehliadnuteľnou hviezdou večierka vďaka tejto uniforme a ohrom všetkých svojich kamarátov!

MaDe Kostým Anjeliček, XS

MaDe Kostým Anjeliček, XS

Hodnotenie: 4,5
19,21 € 13,86 €

Dievčenský anjelský kostým je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu šaty a krídla. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rubie's Kostým Star Wars Darth Vader - L
44,41 € 30,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Maska zo série Star Wars. Darth Vader bol otec Anakina Skywalkera, ktorý začal ako študent rytiera JEDI Obi-Wana Kenobiho, než sa pridal k temnej strane sily. Kostým iste poteší každého malého fanúšika.

MaDe Kostým Pavúčí hrdina-17%
12,19 € 10,10 €

Akcia

Realistický kostým pavúčieho hrdinu je obľúbená maska na maškarný ples. V balení chlapci nájdu kombinézu a kapucňu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Upír, M

MaDe Kostým Upír, M

Hodnotenie: 4,5
14,39 € 10,11 €

Chlapčenský kostým upíra je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu plášť a kombinézu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Fialová princezná, XS
15,88 € 11,23 €

Dievčenský kostým princeznej vo fialovej farbe je roztomilá maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty Indián, M

MaDe Šaty Indián, M

Hodnotenie: 3,8
11,77 € 11,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistický kostým indiána je obľúbená chlapčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje halenu s dlhým rukávom, nohavice a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Mačička

MaDe Kostým Mačička

Hodnotenie: 4,2
11,77 € 11,20 €

Akcia

Dievčenský kostým mačičky je krásna maska na maškarný ples. V balení je kombinéza s chvostíkom a čelenka s ušami. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rubie's Kostým Frozen Elsa Deluxe
19,90 € 19,50 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Elsy z rozprávky od Disney. Sú krásne ľadovo modré, trblietajú sa, na hrudi je fotografia princeznej Elsy.

Rubie's Kostým Frozen Anna Deluxe
19,90 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Anny z rozprávky od Disney. Sú farebne zladené, na hrudi je nádherná trblietavá výšivka a fotografia Anny.

Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
48,11 € 37,53 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šatôčky majú nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnú mašličku a obrázok princeznej Sofie.

MaDe Kostým Myšička, XS
14,13 € 13,90 €

Akcia

Dievčenský kostým Myšky je obľúbená maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu ružové šatôčky, ozdoby do vlasov a opasok. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Biely Duch, M

MaDe Kostým Biely Duch, M

Hodnotenie: 4,6
14,39 € 10,48 €

Desivý biely kostým ducha je známa maska na maškarný ples. Balenie obsahuje kapucňu s motívom ducha a biely háv. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rappa Maska Frankenstein
18,94 €

V maske Frankensteina určite vzbudíte veľkú pozornosť. Gumená maska pre dospelých.

Nafukovaci Dinosaur Kostým
47 €
+ doprava zadarmo

S týmto nafukovacím dinosaurus kostýmom nemusíte sa starať o čo sa nosí na maškarnom bále. Kostým vám bude odoslaný s ozdobným klobúkom, ventilátorom na batérie pre nafúkanie kostýmu.Potom čo ste dal štyri AA batérie do krabici batérie a zapol ventilátor, kostým môže byť nafúknutý v sekundách. Potom

Rubie's Kostým Frozen Fever Elsa-47%
35,50 € 18,70 €

Akcia

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou Ľadového kráľovstva. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Elsy z rozprávky od Disney. Šaty sú krásne modro zelené a trblietajú sa.

Barbie Dievčenský kostým Dúhová princezná-63%
36 € 13,10 €

Akcia

Dievčenský kostým roztomilej dúhovej princeznej v licencii Barbie. Čo je lepšie ako byť Barbie? Byť princezná Barbie! Kostým s korunkou v pestrofarebnom prevedení určite zaujme všetkých hostí na narodeninovej oslave alebo na detskej párty.

Rubie's Harry Potter: školská uniforma s doplnkami
38,20 € 32,90 €

Harry Potter opúšťa svet Muklov a vydáva sa do školy čarov a kúziel – do slávneho Rokfortu. Rokfort nie sú len kúzla a veľa tajomstiev, ale aj prísny poriadok, ktorý musia kúzelníci dodržiavať. Preto je vždy vybavený školskou uniformou, prútikom a samozrejme nesmú chýbať ani okuliare Harryho Pottera.

Barbie Dievčenský kostým Dúhová víla-68%
36 € 11,20 €

Akcia

Dievčenský kostým roztomilej víly v licencii Barbie. Čo je lepšie ako byť Barbie? Byť víla Barbie! Kostým v dúhovom prevedení určite zaujme všetkých hostí na narodeninovej oslave alebo na detskej párty.

MaDe Kostým Pirát, 110 - 120 cm
19,81 € 14,90 €

Plávaj karnevalovou oslavou ako pirát na vlnách mora. Vďaka tomuto kostýmu budeš neprehliadnuteľný. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Kostým víly

MaDe Kostým víly

Hodnotenie: 4,9
25,87 € 22,90 €

Dievčenské zeleno-modré šaty v podobe víly sú roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty s krídlami. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rubie's Harry Potter - sukňa
23,26 € 16,90 €

Sukne vo farbách a s erbom Chrabromile, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Rubie's Superman ACTION SUITE
30,94 € 25,90 €

Chlapčenský kostým hrdinu Supermana je krásny preoblečenie na maškarný ples. V kostýme silného ochrancu slabších sa bude každý chlapec cítiť ako naozajstný hrdina.

MaDe Šaty na karneval - Captain Amerika
16,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Kapitánom Amerikou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staňte sa aj vy hrdinom a zachráňte svet!

Barbie Dievčenský kostým Srdcová princezná-68%
36 € 11,20 €

Akcia

Dievčenský kostým roztomilej princeznej v licencii Barbie. Čo je lepšie ako byť Barbie? Byť princezná Barbie! Kostým s korunkou v ružovom prevedení určite zaujme všetkých hostí na narodeninovej oslave alebo na detskej párty. Balenie obsahuje aj zmenšenú verziu pre bábiku Barbie.

Barbie Dievčenský kostým Superhrdinka-68%
36 € 11,20 €

Akcia

Dievčenský kostým roztomilej superhrdinky v licencii Barbie. Čo je lepšie ako byť Barbie, byť superhrdinkou Barbie. Kostým v klasickom ružovom prevedení zaujme určite všetkých hostí na narodeninovej oslave alebo na detské párty.