MaDe Šaty na karneval - Princezná, 92 - 104 cm
15,04 € 11,87 €

Nájdi svojho princa! Obleč si krásne šaty a vyraz na karneval, kde na tebe všetci oči nechajú. Staň sa ozdobou a uži si veľa radosti a zábavy so svojimi priateľmi.

ADC Blackfire Frozen: Elsina korunka a šperky
12,90 € 11,73 €

Set šperkov princeznej Elsy z animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Vyzdobte sa ako správna princezná s čelenkou, náušnicami a náhrdelníkom s motívmi obľúbenej princeznej a Oslňte všetkých na bále alebo oslave.

MaDe Kostým Anjeliček, XS

MaDe Kostým Anjeliček, XS

Hodnotenie: 4,5
19,21 € 15,87 €

Dievčenský anjelský kostým je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu šaty a krídla. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Princezná, XS

MaDe Kostým Princezná, XS

Hodnotenie: 4,6
11,77 € 11,07 €

Dievčenský kostým princeznej je roztomilá maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu krásne ružové nadýchané šaty a ozdobu do vlasov. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Fialová princezná, XS
15,88 € 12,99 €

Dievčenský kostým princeznej vo fialovej farbe je roztomilá maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Mačička

MaDe Kostým Mačička

Hodnotenie: 4,3
12,93 €

Akcia

Dievčenský kostým mačičky je krásna maska na maškarný ples. V balení je kombinéza s chvostíkom a čelenka s ušami. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
48,11 € 39,20 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šatôčky majú nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnú mašličku a obrázok princeznej Sofie.

MaDe Kostým Myšička, XS
14,13 € 13,67 €

Akcia

Dievčenský kostým Myšky je obľúbená maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu ružové šatôčky, ozdoby do vlasov a opasok. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Wiky Parochňa ryšavá s copmi
5,65 €

Ryšavá parochňa je skvelým doplnkom ku karnevalovému kostýmu alebo na tematickú zábavnú párty. Vlasy parochňe sú zapletené do dvoch dlhých copov.

Frozen Korunovační paruka Elsa s copem
22,70 €

Novinka

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle účesu Elsy z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Elsou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

MaDe Kostým Snehulienka, XS
12,19 €

Akcia

Dievčenský kostým Snehulienky je krásna maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu známe šaty s golierom a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty na karneval - víla-27%
22,80 € 16,64 €

Akcia

Oslnivý karnevalový kostým s motívom víly. Kostým je v ružovej farbe. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staň sa hviezdou karnevalového večierku vďaka tomuto kostýmu.

MaDe Kostým morskej panny

MaDe Kostým morskej panny

Hodnotenie: 4,8
17,08 € 15,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské fialovo-modré šaty v podobe morskej panny sú roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

ADC Blackfire Disney princezné - Korunka a šperky pre princeznú
8,85 €

Krásny set s korunkou, prsteňom a náhrdelníkom pre všetky dievčatká parádnice. V tomto sete je veľa krásnych doplnkov, vďaka ktorým sa dievčatko stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále.

Rubie's My Little Pony - Rainbow Dash tutu set
19,38 € 17,90 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Rainbow Dash. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

MaDe Kostým - Egyptská kráľovná
16,88 € 16,42 €

Rozkošný detský kostým pre malé milovníčky karnevalov s nádychom antického Egypta. Balenie obsahuje všetko potrebné. Je vhodný ako na karnevaly či detské bály, tak na halloween.

MaDe Kostým Modrá Čarodejnica
10,98 € 10,68 €

Veselý kostým pre všetky malé milovníčky karnevalu. Prestrojenie za čarodejnicu je u mladých slečien jedno z najobľúbenejších. Ak sa bude chcieť blysnúť na maškarnom plese je tento kostým tou pravou voľbou.

MaDe Kostým Pirátka 110 - 120 cm
18,62 € 14,65 €

Staň sa hviezdou večierka a obleč sa do pirátskeho kostýmu. Plávaj oslavou, kde si ťa všimne úplne každý.

MaDe Kostým Čierna vdova, M
17,73 € 10,90 €

Dievčenský kostým čiernej vdovy je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu čierne šaty, opasok a pavučinový golier. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

ADC Blackfire Disney princezné - Veľký set s doplnkami pre princeznú
21,22 € 19,29 €

V tomto veľkom sete je veľa krásnych doplnkov. Každé dievčatko sa tak stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále. Všetky šperky sú zdobené ružovými kamienkami. Na náhrdelníku a kabelke je obrázok s princeznou Locika, Ariel a Snehulienkou.

MaDe Šaty na karneval - princezná
21,90 €

Nájdi si svojho princa! Obleč si krásne šaty pre princeznú a rýchlo na karneval. Staň sa krásnou ozdobou a uži si veľa radosti a zábavy so svojimi priateľmi.

MaDe Kostým Čierna kráľovná L
14,59 € 9,90 €

Dievčenský kostým Čiernej kráľovnej je krásna maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu šaty, opasok a ozdobný golier. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Frozen Korunovačná parochňa Anna
23 € 20,90 €

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle korunovačného účesu Anny z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Annou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Frozen Korunovačná parochňa Elsa
23 € 21,10 €

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle korunovačného účesu Elsy z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Elsou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Rappa Kostým pirátky veľ. L
15,47 €

Exkluzívny karnevalový kostým s motívom pirátky! Úchvatný kostým v čierno-červených farbách je obohatený o krásnu čiernu tylovú sukňu. Veľkosť L je určená pre dievčatká vo vekovom rozmedzí 8 – 10 rokov (128 – 150 cm). Balenie obsahuje šaty a perfektne zladený klobúk.

MaDe Kostým Ružová víla
16,14 € 11,30 €

Ak má vaša malá princezná v obľube víly, prečo sa jednou z nich vďaka tomuto krásnemu kostýmu nestať? Jemnú ružovú farbu si vaša maličká zamiluje. Stačí doplniť nežným účesom a kostým je kompletný.

Frozen Korunovační paruka Anna s copy
22,70 €

Novinka

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu účesu Anny z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Annou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

MaDe Kostým Indiánka, M

MaDe Kostým Indiánka, M

Hodnotenie: 4,7
10,33 € 9,97 €

Akcia

Realistický kostým indiánky je obľúbená dievčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje šaty so strapcami, opasok a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Čarodejnica

MaDe Kostým Čarodejnica

Hodnotenie: 4,2
14,59 € 12,97 €

Veselý kostým pre všetky malé milovníčky karnevalu. Prestrojenie za čarodejnicu je u mladých slečien jedno z najobľúbenejších. Ak sa bude chcieť blysnúť na maškarnom plese je tento kostým tou pravou voľbou.

MaDe Kostým Čarodejnice, S
24,76 € 20,32 €

Dievčenský kostým čarodejnice je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu klobúk a šaty. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Príšerka, M

MaDe Kostým Príšerka, M

Hodnotenie: 4,7
21,43 € 13,90 €

Dievčenský kostým mladé príšerky v čiernobielych šatách je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu šaty, opasok a rukavice. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým víly

MaDe Kostým víly

Hodnotenie: 4,9
25,87 € 23,12 €

Dievčenské zeleno-modré šaty v podobe víly sú roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty s krídlami. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Mačací kostým, XS
14,13 € 11,90 €

Dievčenský kostým v podobe mačky je pôsobivým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu oblek s mačacou maskou. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty na karneval - čarodejnica
25,90 €

Doprajte svojim deťom stať sa aspoň na chvíľu čarodejnicou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staň sa hviezdou karnevalového večierku vďaka tomuto kostýmu.

MaDe Šaty na karneval - Zajačik 92 - 104 cm
12,90 € 10,60 €

Krásny kostým zajačika pre deti vo veku 3 – 4 roky. Aj tí najmenší môžu byť ozdobou karnevalových osláv. Urobte im radosť a užite si spoločne veľa zábavy.

MaDe Šaty na karneval - pirátka-18%
20,50 € 16,64 €

Akcia

Plávajte karnevalovou oslavou ako pirátka na vlnách mora. Vďaka tomuto kostýmu budeš neprehliadnuteľná. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

Rubie's My Little Pony - Fluttershy tutu set
19,38 € 16,90 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Fluttershy. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rubie's My Little Pony - parochňa Rainbow Dash
17,43 € 15,90 €

Žiarivo farebná parochňa My Little Pony Rainbow Dash sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?

Rubie's My Little Pony - Twilight Sparkle tutu set
19,38 € 16,60 €

Krásna TUTU sukňa a krídla princeznej Twilight Sparkle. Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony? Táto krásna TUTU sukňa a krídla, ktoré sa dajú ľahko pripevniť, môžu deťom tento pocit poskytnúť!

Rappa Kostým čarodejnica hviezdička
15,30 € 14,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Magický karnevalový kostým pre malé čarodejnice čiernej farby. Šaty sú dekorované oranžovými stuhami a metalickými hviezdičkami. Súčasťou kostýmu je perfektne zladený čarodejnícky klobúk.

Frozen Korunovačná parochňa Anna - rozbalené-13%
23 € 19,90 €

Rozbalené

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle korunovačného účesu Anny z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Annou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Rappa Kostým víla Zelenka s krídlami
17,73 € 16,62 €

Oslnivý karnevalový kostým s motívom víly Zelenky! Kostým v zelenej farbe so žltou kvetinou. Balenie obsahuje krídla a šaty. Staň sa hviezdou karnevalového večierka vďaka tomuto kostýmu!

Rappa Karnevalový kostým čarodejnice farebná veľ. M
8,49 €

Karnevalový kostým pre malé čarodejnice! Kostým čierno-fialovej farby vo veľkosti M je určený pre dievčatká vo vekovom rozmedzí 6 – 8 rokov. Šaty sú dekorované farebnými halloweenskymi motívmi. Súčasťou kostýmu je perfektne zladený čarodejnícky klobúk. S týmto úchvatným kostýmom sa zaručene staneš hviezdou karnevalu aj Halloweenu!

MaDe Kostým Šípková Ruženka
15,75 € 10,90 €

Ak má vaša malá princezná v obľube Šípkovú Ruženku, prečo sa jej vďaka tomuto krásnemu kostýmu nestať? Jemnú ružovú farbu v pravom princeznovskom odtieni si vaša maličká zamiluje. Stačí doplniť nežným účesom a kostým je kompletný.

MaDe Kostým Ľadová kráľovná
20,43 € 13,90 €

Dievčenskú kostým Ľadové kráľovnej je rozprávkový prevlek na maškarný, inšpirovaný obľúbenou princeznou. V balení dievčatká nájdu šatôčky, plášť a diadém. Kostým je vhodný na detské oslavy, na karneval alebo maškarný ples.