MaDe Kostým hrdina

MaDe Kostým hrdina

Hodnotenie: 5
14,21 € 11,98 €

Krásny chlapčenský kostým v modro červenej kombinácii nesmie vášmu malému chýbať. Nepremožiteľný hrdina je nevyhnutnou súčasťou každého detského karnevalu či maškarného bálu. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

MaDe Detský kostým - Ninja, 110 - 120 cm
19,65 € 15,36 €

Karneval sa blíži a ty nemáš čo na seba? Kostým Ninja je tou správnou voľbou. Staň sa hviezdou a uži si veľa zábavy a radosti so svojimi priateľmi.

MaDe Kostým Bandita

MaDe Kostým Bandita

Hodnotenie: 4,5
15,37 € 12,36 €

Postava mladého banditu by nemala chýbať na žiadnom detskom maškarnom bále či plese. Celo čierny kostým zaistí mladému lúpežníkom úplnú anonymitu. Stačí doplniť mečom a prevlek je dokonalý.

Rappa Kostým indián M

Rappa Kostým indián M

Hodnotenie: 3,5
9,22 € 7,48 €

Štýlový karnevalový kostým s motívom indiána! Kostým hnedej farby vo veľkosti M je určený pre chlapcov vo vekovom rozmedzí 6 – 8 rokov. Staň sa hrdinom karnevalového večierka vďaka tomuto kostýmu a ohrom tak všetkých svojich kamarátov!

Star Wars Hrdinský meč so zvukmi
37,50 € 34,20 €

Akcia

Svetelný meč nikdy takto neznel. Star Wars Scream Sabre Lightsaber má 3 úžasné možnosti zvukov. Deti môžu nahrávať svoje vlastné bláznivé bojové zvuky, aktivovať neočakávané zvuky Star Wars a samozrejme bojovať s autentickým zvukom svetelného meča.

Rappa Rytierska prilba

Rappa Rytierska prilba

Hodnotenie: 4,6
7,48 €

Nasaďte si helmu a staňte sa naozajstným stredovekým rytierom a stretnite sa v kolbisku s protivníkom v súboji s mečmi alebo štítmi v turnaji na konských chrbtoch! Vyrobené z PVC.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok
27,03 € 21,90 €

Staň sa Buzzom Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar s týmto šikovným herným doplnkom na zápästie. Vži sa do jeho situácie a skús komunikovať so svojou domácou základňou či sa ubrániť nepriateľom!

MaDe Kostým Kovboj, M

MaDe Kostým Kovboj, M

Hodnotenie: 4,3
21,43 € 14,61 €

Chlapčenský kostým kovboja je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu klobúk, návleky na nohavice, šatku a vestu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Pavúčí hrdina
12,19 € 10,11 €

Realistický kostým pavúčieho hrdinu je obľúbená maska na maškarný ples. V balení chlapci nájdu kombinézu a kapucňu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Upír, M

MaDe Kostým Upír, M

Hodnotenie: 4,5
14,39 € 10,11 €

Chlapčenský kostým upíra je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu plášť a kombinézu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty Indián, M

MaDe Šaty Indián, M

Hodnotenie: 3,8
11,77 € 11,23 €

Realistický kostým indiána je obľúbená chlapčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje halenu s dlhým rukávom, nohavice a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Superhrdina, M-32%

MaDe Kostým Superhrdina, M

Hodnotenie: 4,3
22,40 € 15,20 €

Akcia

Chlapčenský kostým superhrdinu je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu kombinézu so svalmi, masku, opasok a plášť. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Lovca, XS

MaDe Kostým Lovca, XS

Hodnotenie: 5
12,99 € 11,23 €

Chlapčenský kostým lovca je prevlek na maškarný ples, pripomínajúci známeho ľudového hrdinu z Anglicka. V balení chlapci nájdu klobúk, návleky na nohy, košeľu, nohavice a opasok. Kostým je vhodný na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Indián, XS

MaDe Kostým Indián, XS

Hodnotenie: 4,6
10,99 €

Chlapčenský kostým indiána je krásny prevlek na maškarný bál. V balení majú chlapci nohavice, košeľu a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Spiderman Hero mask - Miles Morales
11,90 €

Skry svoju identitu ako váš obľúbený hrdina zo seriálu Spiderman vs. Sinister 6 a vyraz do boja proti zloduchom. Vďaka maskovaniu sa budeš cítiť neporaziteľne a vyhráš každú pavúčí bitku.

Spiderman Maska hrdiny - Spider Man
12,99 € 11,98 €

Nasaď si masku Spider-mana a začni svoj ťah proti zločinu, ako naozajstný hrdina. Budeš vyzerať a cítiť sa presne ako pavúčí muž, zloduchovia proti tebe nebudú mať vôbec žiadnu šancu.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok so zvukmi
38,63 € 27,90 €

Staň sa Buzz Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Súčasťou je aj päť striel, ktoré môžeš vystreliť postupne alebo naraz v rýchlom slede.

Rubie's Spiderman classic
37,90 €

Novinka

Kostým podľa predlohy obľúbeného superhrdinu Spidermana urobí radosť každému malému fanúšikovi. Vďaka krásnej prepracovanej maske a materiálu je kostým veľmi reálny a dieťa sa môže ľahko ponoriť do kože známeho superhrdinu!

Spin Master Batman Maska

Spin Master Batman Maska

Hodnotenie: 4,2
8,90 €

Novinka

Staňte sa superhrdinom, staňte sa Batmanom. Skryte svoju skutočnú tvár pod maskou hrdinu. Realistická maska drží na hlave vďaka elastickému pásku. Je ľahké obliecť si ju a neskĺzne z tváre. Maska je skvelým riešením pre maškarné kostýmy, hráte úlohu svojho obľúbeného hrdinu.

MaDe Šaty na karneval - démon
17,40 € 16,90 €

Tento dokonalý kostým na karneval zaručene nikto neprehliadne. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rappa Hasičská sada

Rappa Hasičská sada

Hodnotenie: 4
7,48 €

Staňte sa členom hasičské jednotky s profesionálnou súpravou pre hasičov! Tento set obsahuje prilbu s odznakom a reflexnými symbolmi, hasičskú sekeru, hasiaci prístroj, vysielačku a kompas. Zažite naozajstnú zásahovú akciu!

Avengers Údery hrdinov Captain Marvel
25,90 € 22,90 €

Novinka

Bojujte ako superhrdinka Captain Marvel s výstrojou značky Nerf! Postavou Captain Marvel inšpirované rukavice s pištoľou Power Moves sú vybavená 3 šípkami Nerf. Aktivujte binárnu pištoľ Power Moves ako vaša obľúbená superhrdinka Captain Marvel a strieľajte šípky v bitkách inšpirovaných touto filmovou postavou!

Spin Master Batman hracia súprava plásť a maska
28 € 20,90 €

Novinka

Staňte sa superhrdinom, staňte sa Batmanom. Skryte svoju skutočnú tvár pod masku hrdinu a zahaľte sa plášťom. Set pre prevlek obsahuje reálne tvarovanú masku Batmana a plášť z kvalitnej látky s ikonickým symbolom Batmana. Batmanova klasická výzbroj sa jednoducho oblieka a je perfektná pre hranie sa v prevleku.

Rubie's Harry Potter: Školská uniforma
35,25 € 32,90 €

Novinka

Školská uniforma Harryho Pottera, ktorá nesmie chýbať žiadnemu kúzelníkovi. Harry Potter opúšťa svet muklov a vydáva sa do školy čarov a kúziel – do slávneho Rokfortu. Rokfort nie sú len kúzla a veľa tajomstiev, ale aj prísny poriadok, ktorý musia mladí kúzelníci dodržiavať. Na každú výučbu sa musia žiaci dostaviť v školskej uniforme.

Rubie's SW EP7: Stormtrooper ACTION SUITE
18,80 €

Novinka

Oblečte si tento kostým a staňte sa Stormtrooperom zo ságy Star Wars. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy vojakmi temnej strany!

Rubie's Transformers Optimus Prime - action suit
23,20 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Oblečte si tento kostým a staňte sa Optimusem. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

Rubie's Avengers: Iron Man Classic
37,90 €

Novinka

Kostým podľa predlohy obľúbeného superhrdinu Iron mana urobí radosť každému malému fanúšikovi. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy z filmu Avengers: Infinity war! Deti sa tak môžu stať svojim obľúbeným superhrdinom!

Spiderman Hero mask - Spider Man
17,30 €

Akcia

Skry svoju identitu ako váš obľúbený hrdina zo seriálu Spiderman vs. Sinister 6 a vyraz do boja proti zloduchom. Vďaka maskovanie sa budeš cítiť neporaziteľne a vyhráš každú pavúčí bitku.

Rappa Kostým pirát so šatkou
11,07 € 9,22 €

Karnevalový kostým pre naozajstného piráta! Senzácia pre malých chlapcov! Balenie obsahuje šatku, horný diel, nohavice a opasok! Staň sa hviezdou karnevalových večierkov vďaka tomuto kostýmu!

Rubie's Superman ACTION SUITE
30,94 € 25,90 €

Chlapčenský kostým hrdinu Supermana je krásny preoblečenie na maškarný ples. V kostýme silného ochrancu slabších sa bude každý chlapec cítiť ako naozajstný hrdina.

Rubie's Batman Temný rytier: Kostým maska a plášť
15,10 €

Novinka

Batman je kladným hrdinom z Gotham City, ktorý bojuje so zlom a pomáha všetkým, ktorí sú v akomkoľvek nebezpečenstve alebo v ťažkostiach. Chlapci tohto kladného hrdinu obdivujú a jednoduchý kostým tohto netopierieho muža si určite zvolí na detskú párty a vyrazí zachrániť svet od zlých zloduchov.

MaDe Kostým Vojak, M

MaDe Kostým Vojak, M

Hodnotenie: 3,5
29,59 € 16,90 €

Chlapčenský kostým vojaka je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu košeľu, vestu, nohavice a čiapku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Star Wars Svetelný meč - Rey
15,20 €

Akcia

Buďte ako skutočný hrdina zo Star Wars s týmto legendárnym mečom! Osud galaxie je vo vašich rukách. Vysuň svoj meč jedným švihom zápästia a uži si tak zábavu plnú napätia a akcie! Meč svieti ale nevydáva zvuky.

Star Wars Svetelný meč - Luke Skywalker
15,20 €

Akcia

Buďte ako skutočný hrdina zo Star Wars s týmto legendárnym mečom! Osud galaxie je vo vašich rukách. Vysuň svoj meč jedným švihom zápästia a uži si tak zábavu plnú napätia a akcie! Meč svieti ale nevydáva zvuky.

Rappa Kostým mušketier červený veľ. M
14,50 € 12,36 €

Parádny kostým v štýle mušketiera nesmie v tvojej karnevalovej zbierke chýbať! Tento štýlový kúsok vo veľkosti M je určený pre chlapčekov vo vekovom rozmedzí 6 – 8 rokov (116 – 128 cm). Vrchný diel červeno-biely má strieborné lemovanie a kríž, spodný diel je čiernobiely. Súčasťou je tiež červený klobúk. Staň sa najväčším frajerom karnevalového večierka vďaka tomuto kostýmu a ohrom tak všetkých svojich kamarátov!

MaDe Šaty na karneval - Captain Amerika
16,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Kapitánom Amerikou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staňte sa aj vy hrdinom a zachráňte svet!

Detský kostým Mŕtvy pirát
21 € 12,90 €

Detský kostým pre fanúšikov nielen živých pirátov. Tento smrtiaci pirátsky kostým má červenú potrhanú vestu, špinavú košeľu s potrhaným rukávom, pruhované nohavice a šatku s umelými vlasmi. Strašidelný kostým je ideálny pre Halloween, oslavy narodenín alebo akékoľvek tematické oslavy.

MaDe Šaty Čert 120 - 130 cm
15,55 € 13,11 €

Pekelná oslava môže začať a bez kostýma čerta sa nemôže zaobísť. Obleč ho a staň sa neprehliadnuteľným. Uži si veľa zábavy so svojimi priateľmi.

Star Wars Svetelný meč - Kylo Ren
14,50 € 11,90 €

Buďte ako skutočný hrdina zo Star Wars s týmto legendárnym mečom! Osud galaxie je vo vašich rukách. Vysuň svoj meč jedným švihom zápästia a uži si tak zábavu plnú napätia a akcie! Meč svieti ale nevydáva zvuky.

Rubie's Star Wars X-Wing Fighter Pilot
46,70 € 18,90 €

Kostým zo série Star Wars. Piloti legendárnych strojov **X-Wing **predtým zachránili šance Rebelov na porazenie senátora Palpatina a opäť sa stali dôležitou zložkou v siedmom dieli Sila sa prebúdza. Iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Liga Spravodlivosti: Batman Deluxe
43,90 €

Novinka

Obleč si kostým Batmana a buď silným a neohrozeným hrdinom, ako je on sám! Kostým má vypchatú hruď, plášť a je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staň sa aj ty hrdinom a zachráň svet!

Star Wars Star Wars maska Darth Vader
13,50 € 10,90 €

Chcete sa cítiť ako vaša obľúbená postava z filmu Star Wars? Nasaď si túto masku a pridaj sa do boja za tvoju obľúbenú stranu sily. Na scéne sa objavil hrdina Darth Vader a jeho maska je tak temná ako strana, ktorej slúži.

MaDe Kostým hrdinu
23,91 € 18,90 €

Chlapčenský kostým hrdinu je pôsobivý prevlek plný svalov na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Kovboj, XS

MaDe Kostým Kovboj, XS

Hodnotenie: 4,4
19,64 € 15,49 €

Chlapčenský kostým kovboja je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu klobúk, návleky na nohavice, šatka a vestu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Karnevalový kostým kuchár
22,40 € 21,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa tým najlepším kuchárom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.