MaDe Kostým hrdina

MaDe Kostým hrdina

Hodnotenie: 5
15,60 €

Krásny chlapčenský kostým v modro červenej kombinácii nesmie vášmu malému chýbať. Nepremožiteľný hrdina je nevyhnutnou súčasťou každého detského karnevalu či maškarného bálu. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

MaDe Detský kostým - Ninja, 110 - 120 cm
19,65 € 17,03 €

Karneval sa blíži a ty nemáš čo na seba? Kostým Ninja je tou správnou voľbou. Staň sa hviezdou a uži si veľa zábavy a radosti so svojimi priateľmi.

MaDe Kostým Bandita

MaDe Kostým Bandita

Hodnotenie: 4,7
15,37 € 14,80 €

Postava mladého banditu by nemala chýbať na žiadnom detskom maškarnom bále či plese. Celo čierny kostým zaistí mladému lúpežníkom úplnú anonymitu. Stačí doplniť mečom a prevlek je dokonalý.

MaDe Kostým kostlivec

MaDe Kostým kostlivec

Hodnotenie: 4,2
12,67 € 10,60 €

Pre všetkých malých milovníkov kostýmov, ktorí majú pre majú radi strašenie je tu parádna maska kostlivca. Ale opatrne! Nie je vôbec ťažké ostatných touto maskou vydesiť. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

Star Wars Hrdinský meč so zvukmi-24%
37,50 € 28,50 €

Akcia

Svetelný meč nikdy takto neznel. Star Wars Scream Sabre Lightsaber má 3 úžasné možnosti zvukov. Deti môžu nahrávať svoje vlastné bláznivé bojové zvuky, aktivovať neočakávané zvuky Star Wars a samozrejme bojovať s autentickým zvukom svetelného meča.

Spiderman Maska hrdiny - Spider Man
13,67 €

Akcia

Nasaď si masku Spider-mana a začni svoj ťah proti zločinu, ako naozajstný hrdina. Budeš vyzerať a cítiť sa presne ako pavúčí muž, zloduchovia proti tebe nebudú mať vôbec žiadnu šancu.

Star Wars Světelný meč - Rey
14,50 € 13 €

Novinka

Buďte jako skutečný hrdina ze Star Wars s tímto legendárním mečem! Osud galaxie je ve vašich rukou. Vysuň svůj meč jedním švihem zápěstí a užij si tak zábavu plnou napětí a akce! Meč nesvítí a nevydává zvuky.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok so zvukmi-32%
38,63 € 25,90 €

Akcia

Staň sa Buzz Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Súčasťou je aj päť striel, ktoré môžeš vystreliť postupne alebo naraz v rýchlom slede.

MaDe Karnevalový kostým kuchár
22,40 € 21,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa tým najlepším kuchárom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

Rappa Hasičská sada

Rappa Hasičská sada

Hodnotenie: 4,5
7,36 €

Staňte sa členom hasičské jednotky s profesionálnou súpravou pre hasičov! Tento set obsahuje prilbu s odznakom a reflexnými symbolmi, hasičskú sekeru, hasiaci prístroj, vysielačku a kompas. Zažite naozajstnú zásahovú akciu!

MaDe Šaty na karneval - Captain Amerika
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Oblečte si tento kostým a staňte sa Kapitánom Amerikou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staňte sa aj vy hrdinom a zachráňte svet!

Star Wars Světelný meč - Kylo Ren
14,50 € 13 €

Novinka

Buďte jako skutečný hrdina ze Star Wars s tímto legendárním mečem! Osud galaxie je ve vašich rukou. Vysuň svůj meč jedním švihem zápěstí a užij si tak zábavu plnou napětí a akce! Meč nesvítí a nevydává zvuky.

MaDe Kostým Pavúčí hrdina
12,19 € 11,08 €

Akcia

Realistický kostým pavúčieho hrdinu je obľúbená maska na maškarný ples. V balení chlapci nájdu kombinézu a kapucňu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým hrdinu-22%
23,91 € 18,49 €

Akcia

Chlapčenský kostým hrdinu je pôsobivý prevlek plný svalov na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rappa Rytierska prilba

Rappa Rytierska prilba

Hodnotenie: 4,5
7,40 €

Nasaďte si helmu a staňte sa naozajstným stredovekým rytierom a stretnite sa v kolbisku s protivníkom v súboji s mečmi alebo štítmi v turnaji na konských chrbtoch! Vyrobené z PVC.

Rappa Kostým indián M

Rappa Kostým indián M

Hodnotenie: 3,5
9,22 € 8,10 €

Štýlový karnevalový kostým s motívom indiána! Kostým hnedej farby vo veľkosti M je určený pre chlapcov vo vekovom rozmedzí 6 – 8 rokov. Staň sa hrdinom karnevalového večierka vďaka tomuto kostýmu a ohrom tak všetkých svojich kamarátov!

MaDe Šaty Indián, M

MaDe Šaty Indián, M

Hodnotenie: 3,3
11,77 € 7,90 €

Realistický kostým indiána je obľúbená chlapčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje halenu s dlhým rukávom, nohavice a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzz helma
89,05 € 73,90 €

Staň sa Buzz Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Aktivuj svetlá, započúvaj sa do kultových zvukov a vydaj sa v ústrety parádnym dobrodružstvom ako Buzz Rakeťák!

Detský kostým Zombie doktor
24 € 20 €

Novinka

Morbídny detský kostým zombie doktora. Hrôzostrašný dizajn kostýmu umocnia krvavé fľaky a maska s rúškom. Tento kostým je ideálny pre Halloween, oslavy narodenín alebo akékoľvek tematické oslavy.

MaDe Šaty Korytnačka 110 - 120 cm
17,67 € 13,46 €

Chystáš sa na karnevalovú párty? S kostýmom korytnačky ťa nikto neprehliadne. Bav sa s priateľmi a uži si skvelú zábavu.

Spiderman Filmová maska so zvukmi
23,66 € 21,43 €

Nová maska inšpirovaná filmom Spider-Man: Paralelné svety vydáva zvuky podobne ako jej filmová predloha. Uži si ešte viac zábavy s maskou hrdinu prehraj si doma svoje obľúbené momenty z filmu a uži si tak veľa zábavy.

Rubie's Superman ACTION SUITE
30,94 € 25,90 €

Chlapčenský kostým hrdinu Supermana je krásny preoblečenie na maškarný ples. V kostýme silného ochrancu slabších sa bude každý chlapec cítiť ako naozajstný hrdina.

Rubie's Transformers Bumble Bee - action suit
23,20 € 17,60 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Bumblebeem! Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

Rubie's Transformers Optimus Prime - action suit
23,20 € 21,26 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Optimusem. Kostým je dokonale prepracovaný k naozajstnej podobe obľúbenej postavy. Staňte sa aj vy hrdinami a zachráňte svet!

HASBRO Power Rangers Maska Red Ranger
14,20 € 11,90 €

Morfujeme! Zamaskujte sa rovnako, ako modrý alebo červený Power Ranger s touto autentickou Power Rangers maskou inšpirovanou obľúbeným seriálom. A pusť sa do boja proti zloduchom.

MaDe Šaty na karneval - Batman
11,90 €

Hrdinský kostým Batmana je obľúbená chlapčenská maska na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples. Staňte sa aj vy hrdinom a zachráňte svet!

MaDe Šaty na karneval - kúzelník
16,90 €

Doprajte svojim deťom stať sa aspoň na chvíľu kúzelníkom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Kostým vás zavedie do inak prísne stráženého zákulisia sveta kúziel a trikov.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok-38%
27,03 € 16,64 €

Akcia

Staň sa Buzzom Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar s týmto šikovným herným doplnkom na zápästie. Vži sa do jeho situácie a skús komunikovať so svojou domácou základňou či sa ubrániť nepriateľom!

Rappa Kostým pilot vel. S
17,98 € 14,10 €

Vleť do karnevalovej oslavy so štýlovým kostýmom pilota. Staň sa neprehliadnuteľnou hviezdou večierka vďaka tejto uniforme a ohrom všetkých svojich kamarátov!

Rappa Kostým pirát so šatkou
11,07 € 9,22 €

Karnevalový kostým pre naozajstného piráta! Senzácia pre malých chlapcov! Balenie obsahuje šatku, horný diel, nohavice a opasok! Staň sa hviezdou karnevalových večierkov vďaka tomuto kostýmu!

Star Wars rukavice Mandaloriana
27,50 € 24,50 €

Novinka

Vrhněte se do bitvy jako legendární postava Mandaloriana z univerza Star Wars s touto úžasnou rukavicovou pistolí Star Wars NERF. Design této rukavice je inspirovaný postavou nájemného lovce. Svému majiteli umožnuje střílet na protivníky šipky Nerf.

Rubie's Kostým Star Wars Darth Vader - L
44,41 €

Maska zo série Star Wars. Darth Vader bol otec Anakina Skywalkera, ktorý začal ako študent rytiera JEDI Obi-Wana Kenobiho, než sa pridal k temnej strane sily. Kostým iste poteší každého malého fanúšika.

HASBRO Power Rangers Maska Blue Ranger
14,20 € 11,90 €

Morfujeme! Zamaskujte sa rovnako, ako modrý alebo červený Power Ranger s touto autentickou Power Rangers maskou inšpirovanou obľúbeným seriálom. A pusť sa do boja proti zloduchom.

MaDe Kostým banditu, M

MaDe Kostým banditu, M

Hodnotenie: 5
19,98 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenský kostým banditu je pôsobivý prevlek na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Lovca, XS

MaDe Kostým Lovca, XS

Hodnotenie: 5
12,99 € 10,49 €

Chlapčenský kostým lovca je prevlek na maškarný ples, pripomínajúci známeho ľudového hrdinu z Anglicka. V balení chlapci nájdu klobúk, návleky na nohy, košeľu, nohavice a opasok. Kostým je vhodný na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Pirát, 110 - 120 cm
19,81 € 15,44 €

Plávaj karnevalovou oslavou ako pirát na vlnách mora. Vďaka tomuto kostýmu budeš neprehliadnuteľný. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Kostým Upír, M

MaDe Kostým Upír, M

Hodnotenie: 4,5
14,39 € 11,30 €

Chlapčenský kostým upíra je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu plášť a kombinézu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty Čert 120 - 130 cm
15,55 € 11,47 €

Pekelná oslava môže začať a bez kostýma čerta sa nemôže zaobísť. Obleč ho a staň sa neprehliadnuteľným. Uži si veľa zábavy so svojimi priateľmi.

MaDe Šaty na karneval - démon
17,40 € 16,90 €

Tento dokonalý kostým na karneval zaručene nikto neprehliadne. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty na karneval - pirát
24,40 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plávajte karnevalovou oslavou ako pirát na vlnách mora. Vďaka tomuto kostýmu budeš neprehliadnuteľný. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

Rappa Kostým mušketier červený veľ. M
14,50 € 12,30 €

Parádny kostým v štýle mušketiera nesmie v tvojej karnevalovej zbierke chýbať! Tento štýlový kúsok vo veľkosti M je určený pre chlapčekov vo vekovom rozmedzí 6 – 8 rokov (116 – 128 cm). Vrchný diel červeno-biely má strieborné lemovanie a kríž, spodný diel je čiernobiely. Súčasťou je tiež červený klobúk. Staň sa najväčším frajerom karnevalového večierka vďaka tomuto kostýmu a ohrom tak všetkých svojich kamarátov!

Rubie's Star Wars X-Wing Fighter Pilot
46,70 € 34,90 €

Kostým zo série Star Wars. Piloti legendárnych strojov **X-Wing **predtým zachránili šance Rebelov na porazenie senátora Palpatina a opäť sa stali dôležitou zložkou v siedmom dieli Sila sa prebúdza. Iste poteší každého malého fanúšika.

Rubie's Star Wars Deluxe kostým Finn
24 € 20 €

Novinka

Dětský kostým ze série Star Wars Sílá se probouzí. Staň se jedním z hlavních hrdinů tohoto úchvatného příběhu. Kostým Finna obsahuje svršek s detailním potiskem a kalhoty. Kostým je určen převážně pro starší děti.

Detský kostým Mŕtvy pirát
21 € 18,50 €

Novinka

Detský kostým pre fanúšikov nielen živých pirátov. Tento smrtiaci pirátsky kostým má červenú potrhanú vestu, špinavú košeľu s potrhaným rukávom, pruhované nohavice a šatku s umelými vlasmi. Strašidelný kostým je ideálny pre Halloween, oslavy narodenín alebo akékoľvek tematické oslavy.

Rappa Kostým kapitán Hook
17,67 € 16,42 €

Pirátsky kostým nesmie chýbať v tvojej karnevalovej zbierke! Štýlový vínový kabátik s bielym topom, čierne nohavice, látkové návleky na topánky, dobové žabó a pirátsky klobúk. To všetko je súčasťou!