ADC Blackfire Mascarade

Značka: ADC Blackfire Náš kód: 835148

Doprava zadarmo

ADC Blackfire Mascarade

Spoločenská hra plná intríg, ktorá triedi a využíva naplno vašu pamäť. Na začiatku si hráči náhodne vylosujú svoju postavu, tá má svoju vlastnú schopnosť. Tiež každý dostane 6 mincí. A hra môže začať. Je viac spôsobov ako docieliť víťazstvo. Hra pokračuje, kým niektorý z hráčov nenazbiera 13 mincí. Celý popis

18.3

18,30 € vrátane DPH

Náš kód: 835148

Popis

Popis produktu

  • Určené pre 2 až 13 hráčov.
  • Vhodné pre deti od: 12 rokov.
  • Doba hrania je cca 30 min.

Ako na to:

  • Akonáhle si každý vylosuje kartu s postavou.
  • Zostanú karty chvíľu otočené lícom hore a po chvíli sa otočia.
  • Hráči potom vo svojom kole môžu využiť jednu z 3 akcií.
  • Hra pokračuje pokiaľ niektorý z hráčov nenazbiera 13 mincí.

Typ akcií:

  • 1 – Vyhlásiť akciu svojej postavy. Dokonca ani nemusíte pred sebou danú postavu mať, avšak pokiaľ niekto namietne, že on je tou postavou a otočí ju na dôkaz, vykoná akciu postavy miesto vás, zatiaľ čo vy stratíte jednu mincu.
  • 2 – Výmena postáv. Vezmete postavu iného hráča, vezmete svoju, pod stolom ju tajne premiešate a jednu opäť vrátite protihráčovi.
  • 3 – Tajne sa pozrieť na svoju postavu.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 8 rokov
Počet hráčov 2 TO 10
Približná doba hrania do 30 minút

Alternatívne produkty

Mindok SMART - IQ XOXO

Mindok SMART - IQ XOXO

Hodnotenie: 5
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

IQ XOXO je další zábavný hlavolam ze série Smart Games. Při řešení tohoto hlavolamu si mozek potrápí jak děti, tak dospělí. Cílem hry je umístit na herní plán 10 oboustranných herních dílků tak, aby se X a O ve všech směrech pravidelně střídala.


Trefl Moja prvá záhradka
14,08 €

10,94 €

Posledný kus za túto cenu!

S náučnou kreatívnou sadou Moja prvá záhradka si deti založua svoju vlastnú záhradku, naučia sa o raste rastlín a užijú si pri tom veľa zábavy. Navyše v sebe prebudia zvedavosť a zmysel pre staranie sa o živý organizmus.


Albi Únikovka

Albi Únikovka

Hodnotenie: 5
19,49 €

9,33 €

Profesor Ciasso chce otestovať vaše schopnosti: obstojíte v jeho skúške? Kým vám profesor vysvetľuje svoj projekt, omylom stlačí červené tlačidlo; alarm sa spustí a všetky dvere sa nepriedušne uzavrú.


Piatnik Pixbox-59%
9,71 €

3,89 €

Výpredaj

Pixbox je hra, vďaka ktorej trénujete priestorovú predstavivosť a potrebujete k nej rýchle myslenie a ostrý zrak. Hra spočíva v skladaní priehľadných pix-kariet s modrými štvorcami a napodobňovanie červených vzorov na kartičkách s úlohami. Vhodné pre hráčov od 8 rokov.


Piatnik Activity Kompakt

Piatnik Activity Kompakt

Hodnotenie: 5
12,99 €

9,50 €

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia