ADC Blackfire Ľadové kráľovstvo - Spievajúca Elsa karaoke NEW-24%
92,10 € 69,23 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Zaspievaj si a zahraj s princeznou Elsou na rozprávku Ľadové kráľovstvo. Bábika má krásne a zdobené šaty, ktoré dokonca aj svietia. A pozor, súčasťou balenia je aj mikrofón. Keď mikrofón priložíš k Else, tak princezná začne spievať a keď začneš do mikrofónu spievať ty, tak princezná spievať prestane a hrá len melódiu z filmu, aby si mohla spievať sama len s hudbou.

ADC Blackfire Rainbocorns: Zlaté vajce biely roh-22%
61,40 € 47,46 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Objavte najúžasnejšie prekvapenie s Rainbocorns Big Bow Surprise! Po otvorení zlatej škrupiny sa deti môžu tešiť na poriadne prekvapenie, ktorý jednorožec čaká práve na ne! Každý jednorožec má svoje meno a na hrudi flitrované srdce, ktoré po pretretí rukami, odhalí svoje tajomstvo!

ADC Blackfire Rainbocorns: Zlaté vajce ružový roh-22%
61,40 € 47,46 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Objavte najúžasnejšie prekvapenie s Rainbocorns Big Bow Surprise! Po otvorení zlatej škrupiny sa deti môžu tešiť na poriadne prekvapenie, ktorý jednorožec čaká práve na ne! Každý jednorožec má svoje meno a na hrudi flitrované srdce, ktoré po pretretí rukami, odhalí svoje tajomstvo!

ADC Blackfire Star Wars figúrka Finn Stormtrooper 45 cm
42,59 € 21,70 €

Star Wars plastová figúrka Finna v prevleku za Stormtrooper je skvelý darček pre všetkých nadšencov tohto kultového počinu. Má sedem kĺbov, ktoré umožňujú viac pohybu pri hranej akcii. Postavička vie hýbať rukami a nohami a otáčať hlavou. Zahrajte si obľúbené scény z filmu.

ADC Blackfire Junior Megasaur: T-Rex - modrý
19,20 € 16,50 €

Dinosaurus pre najmenších so zvukmi a svetelnými efektmi. Ideálna hračka pre mladých dobrodruhov, ktorí chcú nakuknúť do sveta dinosaurov. Vydajte sa s ním prežiť napínavé dobrodružstvá!

ADC Blackfire Rainbocorns: Zlaté vajce fialový roh-22%
61,40 € 47,46 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Objavte najúžasnejšie prekvapenie s Rainbocorns Big Bow Surprise! Po otvorení zlatej škrupiny sa deti môžu tešiť na poriadne prekvapenie, ktorý jednorožec čaká práve na ne! Každý jednorožec má svoje meno a na hrudi flitrované srdce, ktoré po pretretí rukami, odhalí svoje tajomstvo!

ADC Blackfire Dobble

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 5
16,99 € 11,80 €

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

ADC Blackfire Frozen 2: Sada panenka Anna a kamarádi-25%
103,70 € 77,14 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pohádkové dobrodružství Frozen je tu se svým pokračováním! Princezna Anna a její kamarádi z filmu Ledové království 2 okouzlí každou fanynku! V tomto pohádkovém setu najdeš panenku Annu oblečenou v krásných šatech, věrného kamaráda Svena a roztomilého Olafa! Posaď Annu na Svena a vydejte se společně vstříc novému dobrodružství!

ADC Blackfire Dixit

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 5
29,59 € 27,50 €

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

ADC Blackfire Dixit - Odyssey
27,99 € 27,50 €

Dixit Odyssey je samostatne hrateľné pokračovanie série hry Dixit. Odhaľte tajomstvo ukryté v obrázkoch, vyhnite sa nástrahám svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu. Teraz sa môže s Dixit baviť až 12 hráčov a vyskúšať nové varianty pravidiel.

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! USA
42,20 € 38,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Úspešná hra ocenená titulom „Hra roka“ vás zavedie do čias stavby železníc na západe. Cestovné lístky, prosím! USA postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Severnej Amerike – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

ADC Blackfire Dobble KIDS
12,93 € 11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,5
12,91 € 11,80 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

ADC Blackfire Escape room - úniková hra
38,21 € 34,10 €

Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova! Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít kódy pro „útěk“ během 60 minut.

ADC Blackfire Hra o tróny: Železný trón
78 € 37,70 €

V tejto hre na motívy populárneho seriálu Hra o tróny sa v úlohe vodcu Veľkých rodov a vojnových veliteľov snažíte poraziť svojich nepriateľov. Využite všetky dostupné prostriedky. Vyjednávajte, blamujte, zastrašujte!

ADC Blackfire Doom: dosková hra-12%
73,61 € 64,60 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Hra Doom vysiela do boja štyroch po zuby vyzbrojených mariňákov, aby bránili ľudstvo pred zlom z najtemnejších kútov pekla. UAC mariňáci využijú svoj arzenál, aby zvládli zradné misie, odrazili nájazdy hôrd besniacich démonov a splnili takmer nemožné úlohy.

ADC Blackfire Modrá lagúna
26,80 € 23,90 €

Rodinná hra pre všetkých dobrodruhov! Nepreskúmané panenské ostrovy obklopujúce modrú lagúnu sú magnetom pre každého hrdého polynézskeho moreplavca a objaviteľa! Vyžiadaj si pomoc od celého svojho kmeňa a vydaj sa kolonizovať novo objavené územia.

ADC Blackfire Shadows Amsterdam
26,80 € 23,90 €

Detektívna komunikačná párty hra. V Shadows Amsterdam súperia v reálnom čase dva tímy detektívov. Na komunikáciu v tímoch používajú iba obrázky. Nechajte sa viesť cez mesto vaším veliteľom, nájdite tri dôkazy a prineste ich klientovi skôr, než sa to podarí druhému tímu. A pozor, polícia nechce, aby ste do prípadu strkali nos, tak sa jej vyhnite …

ADC Blackfire Veľryby ničia svet
13,40 € 12,90 €

Rýchla kartová hra plná blafovania a humorných veľrýb. Staňte sa veľrybím generálom a postavte tú najsilnejšiu armádu, ktorá ničí svet. Majte sa však na pozore pred zradným ľudským superšpiónom!

ADC Blackfire Zasni sa
19,10 € 15,90 €

Zasni sa je kooperatívna kartová hra pre 2–8 hráčov vo veku od 7 rokov. Spoločne s kamarátmi rojkami splietajte podivné a bláznivé sny a snažte sa vaše zážitky zapamätať – tie dobré aj tie zlé. Čím vyššie bude vaša skóre, tým lepšie sa ráno budete cítiť!

ADC Blackfire Fast Flip
16,61 € 10,90 €

Zahrajte si s deťmi hru pri ktorej si precvičia reakcie a rozpoznávanie. Hra je určená až ôsmim hráčom od siedmich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.

ADC Blackfire Fantastic Park-33%
23,24 € 15,50 €

Výpredaj

Rodinná hra Fantastic Park o budovaní parku pre podivuhodné zvieratá. Hráči majú za úlohu pospájať z dielikov hraciu plochu tak, aby práve ich farby na konci kola vytvorili najpočetnejšiu jednofarebnú skladačku.

ADC Blackfire DoDeLiDo

ADC Blackfire DoDeLiDo

Hodnotenie: 5
8,86 € 7,90 €

Zábavná svižná kartová hra Dodelido, v ktorej rozhoduje rýchlosť myslenia. Hráč, ktorý sa chce ako prvý zbaviť všetkých svojich kariet, musí rýchlo myslieť a povedať ten správny výraz. Nič jednoduchšie snáď už byť ani nemôže. Ak sa na scéne neobjaví pomalá korytnačka alebo krokodíl s vycerenými zubami!

ADC Blackfire hra Čarovný klobúk
24,46 € 20,90 €

Rýchlo splňte výzvu čarovného klobúka! Hráč, ktorý ako prvý správne poskladá svoje predmety, vyhráva! Nechajte svoje predmety miznúť a objavovať, kým sa ich budete snažiť poskladať rýchlejšie ako ostatní!

ADC Blackfire Temné znamenie: Brány Arkhamu
25,89 € 23,70 €

Svižná kooperatívna hra Temné znamenie pre jedného až osem hráčov od autorov hry Arkham Horror. Každý z hráčov sa vžije do úlohy jedného z šestnástich vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú zúfalú bitku s časom, aby zabránili príchodu hrozného Prastarého.

ADC Blackfire QuiZoo-25%
15,48 € 11,60 €

Výpredaj

QuiZoo je postrehová hra u ktorej hráči musia preukázať svoje zvieracie vedomosti! Ktoré zviera je najväčšie? A ktoré najpomalšie? Hráči majú za úlohu čo najrýchlejšie uhádnuť zviera zo zadania. Využi svoje zvieracie vedomosti a vyhraj!

ADC Blackfire Diabolský profesor a Citadela času
42,10 € 39,20 €

Dobrodružná hra, v ktorej hráči musia zachrániť najslávnejšie svetové poklady z tajomného hradu diabolského profesora. Diabolský profesor postavil stroj času a ukradol niektoré z najznámejších historických pokladov – a hráči ich musia zachrániť! Ukryl ich vo svojom prízračnom hrade a zabezpečil pomocou pascí a množstva zlovestných zariadení.

ADC Blackfire Hypergrid-19%
29,06 € 23,40 €

Výpredaj

Hra Hypergrid má 3 základné pravidlá vedúce k vytvoreniu línie rovnakej farby. Jeden z dvoch hráčov, ktorý je práve na ťahu, položí na mriežku 3×3 body dva žetóny rôznej farby. Takto sa na ťahoch striedajú, kým sa nezbavia všetkých svojich žetónov v piatich farbách.

ADC Blackfire Medveď WRR: Kartová hra
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vžite sa do kože medveďa Wrr a zabráňte zradným pirátom uskutočniť ich veľkolepý plán na ovládnutie knižného sveta! Preskúmajte nekonečný vesmír, Divoký západ či rozbúrené more a skompletizujte knihársky stroj skôr, než sa to podarí kapitánovi Crabsonovi.

ADC Blackfire Moje zlato!
11,90 €

Ahoj, námorníci! Poklady mora máte na dosah ruky! Vyhoďte kotvu, ponorte sa do hlbín, otvorte tajomné truhlice a vyneste poklady späť na palubu svojej lode. Avšak majte sa na pozore, nie ste jediní piráti, ktorí si na tieto úžasné poklady robia zálusk!

ADC Blackfire Munchkin - Zombíci 2-43%
9,64 € 5,40 €

Výpredaj

Rozšírenie pre hru Munchkin Zombíci! Prošoupej a probelhej sa až k víťazstvu s ďalšími 112 kartami pre Munchkin Zombies. Vypusti svoje Cvičené útočné muchy a Chápavý jazyk proti Zombie deskovkáři ! Buď Ten úplne najviac najlepší a využi Silu vedy proti strašnému Zálesákovi. Získaj novú schopnosť a novú náturu.Hladnú Zošívanú zombiu!

ADC Blackfire Munchkin Zombíci 3 a 4
11,57 € 11,20 €

Výpredaj

Nemŕtvi munchkini premiešali svoje spráchnivené telá v tomto jedinečnom dvojitom rozšírení pre hru Munchkin Zombíci. Zdvihnite Náhradné diely a Bowlingové rukavice, vezmite Druhý dych a nakopte zadok obávanému Generálchirurgovi!

ADC Blackfire Pandemic: Rýchle nasadenie
38,30 € 34,90 €

Svetom otriasa katastrofa a ľudstvo potrebuje vašu pomoc! Pandemic: Rýchle nasadenie je napínavou hrou s kockami, pri ktorej hráči musia spolupracovať v reálnom čase. Podarí sa vášmu tímu včasným zabezpečením humanitárnej pomoci zachrániť nevinné životy?

ADC Blackfire Pozdvihnite čaše-27%
38,72 € 28,10 €

Výpredaj

Pozdvihnite čaše je párty hra, ktorá sa odohráva na stredovekej hostine. Každý hráč si vyžrebuje niektorú postavu a tá je na hostinu poslaná s cieľom otráviť niektorého zo súperov. Hrá sa na tri kolá, po každom príde bodovanie, ktoré hráča odmeňuje predovšetkým pokiaľ sa neotrávili a naopak otrávili svoj cieľ.

ADC Blackfire T.I.M.E. Stories - Prípad Marcy-54%
31 € 14 €

Výpredaj

Rozšírenie k hre T.I.M.E. Stories – Prípad Marcy Malé tiché mestečko postihla zvláštne nákaza. Malé dievčatko zmizlo a ospalé americké mesto sa snaží vyrovnať so stratou. Zachráňte malú Marcy, zachráňte budúcnosť!

ADC Blackfire T.I.M.E. Stories - Proroctvo drakov-50%
31 € 15,50 €

Výpredaj

Rozšírenie k hre T.I.M.E. Stories – Proroctvo drakov 7553 A.Č.: Zabudnite na všetko, čo ste sa kedy dozvedeli o stredoveku. Vydajte sa do paralelnej reality, kde mágia mení všetko.

ADC Blackfire Zombicide: Green Horde
92,91 € 85,16 €
+ doprava zadarmo

V hre Zombicide: Zelená horda jeden až šesť hráčov spoločne čelia zástupom zombií ovládaných samotnou hrou. Každý hráč má v tomto fantazijnom svete napadnutom zombiami pod kontrolou jedného až šesť preživších. Zmyslom hry je plniť scenáre, prežiť a zabiť čo najviac zombií!

ADC Blackfire Boost!

ADC Blackfire Boost!

Hodnotenie: 4
14,78 € 10,90 €

Zahrajte si s deťmi hru, pri ktorej si precvičia postreh a pohotovosť. Hra je určená až ôsmim hráčom od šiestich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.

ADC Blackfire Dixit: 4 rozšírenie
18,99 € 16,90 €

Dixit 4 rozšírenie pre rozprávajúcu hru Dixit prináša ďalšie úplne nové obrázkové karty, ktoré môžete skombinovať so základnou hrou. Ilustrátorom kariet je francúzsky ilustrátor Clement Lefevre a karty majú úplne unikátnu formu, v Dixit doteraz nevidenú.

ADC Blackfire Dom snov

ADC Blackfire Dom snov

Hodnotenie: 5
33,27 € 29,80 €

Ako bude vyzerať tvoj vysnívaný dom? V tejto hre sa vžijete do role návrhára, ktorý bude postupne plánovať dom a rozširovať ho o ďalšie a ďalšie miestnosti. Rozhodujte o izbách, o farbe a o dekoráciách pre tvoj domov.

ADC Blackfire Dr.Heuréka
22,13 € 20,40 €

Budete pomáhať s laboratórnymi úlohami prelievaním látok zo skúmavky do skúmavky bez toho, aby ste sa ich dotkli holou rukou. Presuňte látky rýchlejšie než vaši protivníci, aby ste dokázali, že práve vy ste tým najšikovnejším vedcom v laboratóriu!

ADC Blackfire Flora
15,59 € 14,90 €

Krásně ilustrovaná desková hra pro dva hráče. Pozvěte své nejbližší k partii této překrásně ilustrované hry, jejíž jednoduchá pravidla se naučíte za pět minut. Zjistěte, kdo z vás dokáže vypěstovat ty nejnádhernější květiny!

ADC Blackfire Hra o tróny - kartová hra
37 € 31,90 €

Postavte sa do čela jedného z veľkých rodov Západozemia a vybojujte pre neho väčšiu slávu a moc vo vojnách, politike a zákulisných dohodách. Hra je určená pre dvoch až štyroch hráčov a čím viac sa vás zíde, tým viac musíte očakávať nôž v chrbte!

ADC Blackfire Munchkin - Zombíci
14,78 € 12,90 €

Samostatne hrateľné rozšírenie populárnej hry Munchkin. Ide o doteraz najpodivnejších a najbláznivejších Munchkinov! Budete zombie, ktoré vykopávajú dvere a požierajú mozgy. Nevyžaduje základné balenie hry Munchkin!

ADC Blackfire Nakŕm psíkov!
22 €

Rýchla hra pre celú rodinu, ktorá preverí váš postreh a prinesie hodiny zábavy! Je čas na kŕmenie psíkov! Získaj pre svojho psíka čo najviac kociek, než tí ostatní všetko zjedia! Akonáhle miska pretečie, guľôčky sa rozkutálí na všetky strany.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia
100,48 € 92,74 €
+ doprava zadarmo

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.

Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Náš cieľ dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.

Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Náš cieľ dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.