ADC Blackfire Dobble-33%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 11,23 €

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

ADC Blackfire Dobble KIDS

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 11 €

Akcia

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz
30,40 €

FanZone nie je testom vašich loptových zručností, o tie tu nejde. Tu ide o test vášho futbalového IQ. Komentátor vám predloží niekoľko futbalových zaujímavostí a je na vás uhádnuť, či sú pravdivé alebo vymyslené. Čo myslíte, zvládnete správne zodpovedať všetkých 500 otázok?

ADC Blackfire Poklady Karibiku
16,62 € 14,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná rodinná hra v ktorej partia priateľov pri potápaní narazí na jaskyňu s pokladom. Začína závod, kto zhromaždí viac pokladov. Ale pozor v hre je aj hrôzostrašný žralok.

ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa-20%
46,12 € 36,88 €

Úspešná hra o stavbe železníc po celej Európe. Cestovné lístky, prosím! postaví hráčov do role staviteľov železničných tratí v Európe – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)-20%
15,30 € 12,20 €

Novinka

V hre Dobble Paw Patrol sa môžete tešiť na svoje obľúbené postavy zo seriálu Labková patrola. Čaká na vás super špión Chase, letecká záchranárka Skye, smetiar Rocky, kapitán patroly Ryder a mnoho ďalších postáv a predmetov, ktoré určite dobre poznáte! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Paw Patrol to je 31 rôznych obrázkov, 30 kariet, 6 obrázkov na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jeden obrázok!

ADC Blackfire Dobble Harry Potter-23%
15,65 € 11,90 €

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

ADC Blackfire Zakázaný ostrov
19,99 € 19,50 €

Nová rodinná hra! Pozbierajte odvahu a preskúmajte Zakázaný ostrov. Pripojte sa k tímu neohrozených dobrodruhov podnikajúcich nebezpečné misie na dobytie štyroch posvätných pokladov z trosiek tohto nebezpečného raja. Váš tím bude musieť spolupracovať a podniknúť niektoré riskantné manévre, pretože ostrov klesá ku dnu krok za krokom!

ADC Blackfire Mouthguard Challenge - Bláznivá výzva
13,11 €

Aj tie najjednoduchšie činnosti ako rozprávanie, šepkanie, pitie a fúkanie sa s náustkom v puse stanú razom veľmi zložitými úlohami. Kto chce v tejto hre uspieť, musí pozorne počúvať aj hádať a čo je najťažšie: vydržať sa nesmiať!

ADC Blackfire Na louce-18%

ADC Blackfire Na louce

Hodnotenie: 5
49,80 € 40,73 €

Novinka

Staňte se tím nejlepším a nejzkušenějším pozorovatelem úchvatné přírody kolem nás. Ve hře Na louce se hráči stávají pozorovateli přírody, protože právě tam se odehrávají ty nejzajímavější příběhy, v hlavních rolích se zvířaty a rostlinami. S mapou v ruce se hráči procházejí malebnou krajinou, v níž hledají inspiraci a zachycují úchvatné výhledy.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka-17%
22,90 € 18,90 €

Historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri! Výbušné mačiatka (Exploading kittens) je hra od Elana Leeho, Matthewa Inmana a Shanea Smalla, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia-17%
22,90 € 18,90 €

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

ADC Blackfire Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemi - Tieňové cesty (rozšírenie)
86 € 76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieňové cesty je rozšírenie doskovej hry Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemi, ktoré do vašich dobrodružných výprav do Stredozeme prináša nových hrdinov, nepriateľov, terén a predmety. Toto rozšírenie tiež odomyká úplne novú kampaň s trinástimi scénami, v ktorých si hrdinovia budú musieť prebojovať cestou skrz spletité chodníky Temnohvozdu a v potemných podzemných sálach opustenej Morie sa postaviť prastarému zlu. Vypočujem volanie?

ADC Blackfire Dobble - ZOO-19%

ADC Blackfire Dobble - ZOO

Hodnotenie: 4,7
13,56 € 10,90 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

ADC Blackfire Dixit - Odyssey-20%
34,58 € 27,65 €

Dixit Odyssey je samostatne hrateľné pokračovanie série hry Dixit. Odhaľte tajomstvo ukryté v obrázkoch, vyhnite sa nástrahám svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu. Teraz sa môže s Dixit baviť až 12 hráčov a vyskúšať nové varianty pravidiel.

ADC Blackfire Frozen 2: Hudobný snehová palička s Annou a Elsou-18%
30,70 € 25,13 €

Rozprávkové dobrodružstvo Frozen je tu so svojim pokračovaním! Krásna hudobné palička s motívmi Elsy a Anny z filmu Ľadové kráľovstvo 2 očarí každú fanúšičku! S týmto prútikom sa deti môžu preniesť do svojho Ľadového kráľovstva! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi!

ADC Blackfire Shit happens 50 shades of shit
15,54 € 13,90 €

Samostatne hrateľné rozšírenie pre kartovú hru Shit happens. Jednoduchá, ale o to viac zábavná kartová hra Shit happens prichádza so samostatne hrateľným rozšírením! Hra je komplet v anglickom jazyku!

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Párty karty
30,60 €

Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami). Teraz prichádza párty edícia s novými kartami, vďaka ktorej si môžete zahrať hru až v 10 ľuďoch! Po otvorení krabice sa spustí párty zvučka, ktorá hneď navodí správnu atmosféru.

ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior
33,60 €

Všetci nastupovať, vyrážame na prvú jazdu s hrou Cestovné lístky, prosím! Zbierajte karty rôznych farieb a použite ich pre vyslanie vašich vlakov na železničné trate, získajte lístky a vyhrajte! Cestovné lístky, prosím! Junior sa ľahko naučíte a ihneď môžete začať hrať. Nastúpte a zažite úžasné železničné dobrodružstvo naprieč Európou!

ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia-22%
101,92 € 78,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.

ADC Blackfire Hurá zmrzlina-49%
25,35 € 12,90 €

Zábavná rodinná hra pre všetkých milovníkov zmrzliny. Staňte sa zmrzlinárom a preukážte svoju zručnosť a um. Pred tvojim stánkom už sa predbiehajú nedočkaví zákazníci a čakajú na svoju objednávku. Naplň rýchlo všetky kornútky a buď tým najlepším zmrzlinárom v okolí!

ADC Blackfire Labilné jednorožce
26,80 €

Novinka

Labilné Jednorožce je strategická kartová hra o dvoch obľúbených veciach: jednorožcoch a ničenia! Začínate s malým jednorožcom vo vašej Stajni. Veľmi „cuuute“! Hlavne sa do nich príliš nezamilujte, pretože ani jednorožcove bábätká nie sú v tejto hre v bezpečí!

ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA-20%
46,12 € 36,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Úspešná hra ocenená titulom „Hra roka“ vás zavedie do čias stavby železníc na západe. Cestovné lístky, prosím! USA postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Severnej Amerike – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

ADC Blackfire Dixit: 4 rozšírenie
18,99 € 16,12 €

Dixit 4 rozšírenie pre rozprávajúcu hru Dixit prináša ďalšie úplne nové obrázkové karty, ktoré môžete skombinovať so základnou hrou. Ilustrátorom kariet je francúzsky ilustrátor Clement Lefevre a karty majú úplne unikátnu formu, v Dixit doteraz nevidenú.

ADC Blackfire Junior Megasaur Touch and Talk Dinosaur
17,54 € 15,90 €

Interaktívne hovoriaci dinosaurus je edukatívne hračkou seznamující dieťa sa zvuky zvierat. Pomáha podnietiť kreativitu a povzbudzuje dieťa ku komunikácii vďaka funkcii spätnej reakcie rozprávanie. Roztomilý dinosaurus s plno funkciami, ktoré deti bavia.

ADC Blackfire Temné znamenie-19%
35,25 € 28,30 €

Akcia

Svižná kooperatívna hra pre jedného až osem hráčov od autorov hry Arkham Horror. Každý z hráčov sa vžije do úlohy jedného zo šestnástich vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú zúfalú bitku s časom, aby zabránili príchodu hrozného Prastarého.

ADC Blackfire Frozen: Vlasové doplnky
21 € 18 €

Posledný kus za túto cenu!

Kadernícky set pre malé princezné! Ktoré dievčatko by nechcelo byť princeznou? S týmto kaderníckym setom sa dievčatko stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále.

ADC Blackfire Hra o tróny: Matka drakov
36,90 €

Rozšírenie k hre Hra o tróny. Matka Drakov prináša mocný rod Targaryenov do doskové hry Hry o tróny. Kedysi hrdý rod, s podporou svojich strach vzbudzujúcich drakov, musí použiť každú zbraň, ktorú má k dispozícii, aby si prerúbal cestu k moci cez Úzke more. Či už ho dosiahnu pomocou dôvtipného politického manévrovania alebo prostredníctvom ohňa a krvi, nebudú zastavený kým sa nezmocní toho, čo považujú za svoje právoplatné vlastníctvo: Železný trón Západozemia.

ADC Blackfire Zombie Kids: Evolúcia-23%
23,49 € 17,90 €

Do vašej školy sa dobývajú zombie! Stretnite sa spoločne s priateľmi pri tejto kooperatívnej hre a vymyslite stratégiu, ako sa raz a navždy vysporiadať s tými odpornými príšerami! Čím viac budete hrať, tým viac sa vaša hra premení.

ADC Blackfire Shit Happens-16%

ADC Blackfire Shit Happens

Hodnotenie: 4,5
15,54 € 12,90 €

Bláznivá hra u ktorej o smiech nebude núdza! Hra, v ktorej hráči musia porovnávať a radiť zvrátené situácie od najhoršie po tie úplne najhoršie! Zaradiť situáciu, keď stratíte peňaženku a keď nájdete kondóm v burgri? Áno, o to tu beží! Hra je komplet v anglickom jazyku.

ADC Blackfire 7 Divov sveta DUEL - Pantheon-23%
23,49 € 17,90 €

Rozšírenie pre hru 7 Divov sveta – Duel. Získajte si priazeň božstiev, alebo pocítite ich hnev! Vďaka božským mocnostiam panteónu budete môcť využiť zvláštne schopnosti a tým úplne zmeniť rytmus celej hry.

ADC Blackfire Tarantula Tango
8,60 €

Zábavná hra pre celú rodinu, ktorá predstavuje originálnu myšlienku v unikátnom vizuálnom spracovaní. Ktorý z hráčov neutečie pred tarantulou, hľadajúcou lásku a zbaví sa všetkých kariet, vyhráva.

ADC Blackfire Munchkin-16%

ADC Blackfire Munchkin

Hodnotenie: 4,6
15,65 € 13,11 €

Kartová hra Munchkin je paródiou na zložité hry na hrdinov. Kombinácia zábavných textov, prepracovaného herného sveta i krásnych animácií vás dostane. Kto hovoril, že musíte u hier na hrdinov tráviť hodiny svojho času, pripravovať dobrodružstvo a prečítať hromady pravidiel?

ADC Blackfire Dixit-20%

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,8
29,59 € 23,63 €

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

ADC Blackfire Frozen 2: 1-pack svietiaca mini bábika - Anna Opening
11,90 €

Rozprávkové dobrodružstvo Ľadové kráľovstvo je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fúknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi – a objav, čo nového ich čaká!

ADC Blackfire Dixit 5 DayDreams rozšírenie
17,63 € 16,90 €

Dixit 5 Daydreams je rozšírenie pre rozprávacu hru Dixit. Prináša ďalšie nové a neopozerané obrázkové karty, ktoré môžete skombinovať so základnou hrou. Ilustrátorom kariet je Franck Dion a karty majú absolútne unikátnu formu, v Dixite doposiaľ nevidené.

ADC Blackfire Pikmi Pops - Pikmi Flips
15,30 € 14,50 €

Voňavé chlpaté plyšové hračky z kolekcie PIKMI POPS! Na prvý pohľad nie je jasné, ktorý voňavý plyšák sa v balení skrýva. Cez obal je vidieť len roztomilé chlpaté guľôčky, ktoré po vybratí z obalu pretočíte naruby, vykukne na vás roztomilá tvár a charakter plyšáka!

ADC Blackfire Dr.Heuréka
22,13 € 18,90 €

Akcia

Budete pomáhať s laboratórnymi úlohami prelievaním látok zo skúmavky do skúmavky bez toho, aby ste sa ich dotkli holou rukou. Presuňte látky rýchlejšie než vaši protivníci, aby ste dokázali, že práve vy ste tým najšikovnejším vedcom v laboratóriu!

ADC Blackfire Dixit 3

ADC Blackfire Dixit 3

Hodnotenie: 4,9
18,99 € 16,49 €

Rozšírenie Dixit 3 je skvelé ak už poznáte pôvodné karty hry Dixit naspamäť. Celkom 84 zbrusu nových obrázkových kariet vnesie do vášho hrania nový vietor a poskytnú ďalšie hodiny zábavy s touto skvelou hrou. Karty sú opäť nádherne ilustrované a netradične spracované.

ADC Blackfire Sada bižutérie princeznej Anny
9,90 €

Luxusný set šperkov princeznej Anny z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Máš rada princezné a rada nosíš šperky? Potom ti nesmú chýbať tieto krásne a úžasne zdobené náušnice s náhrdelníkom.

ADC Blackfire Dixit: 9. rozšírenie - Anniversary-23%
19,36 € 14,90 €

Rozšírenie populárnej rozprávačské hry Dixit, ktoré obsahuje 84 úplne nových kariet! Zahrajte sa na skvelých rozprávačov. Toto rozšírenie vám poskytne ďalšie hodiny hrania a zábavy s touto úžasnou hrou.

ADC Blackfire Dobble L.O.L.

ADC Blackfire Dobble L.O.L.

Hodnotenie: 4,7
14,80 € 12,60 €

Akcia

Detská verzia populárnej hry Dobble na motívy obľúbených postavičiek L.O.L. surprise! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble L.O.L. to je 30 rôznych obrázkov, 30 kariet, 6 obrázkov na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jeden obrázok!

ADC Blackfire Dr. Bacilová-45%
23,30 € 12,73 €

V zábavnej hre Dr. Bacilová je vašou úlohou roztriediť do Petriho misiek rôzne bacily. Záleží na vašej rýchlosti, šikovnosti i postrehu. Nájdi chýbajúce bacily a superbacily rýchlejšie ako tvoji spoluhráči!

ADC Blackfire Escape Room pre 2 hráčov
15,65 € 13,90 €

Zachovajte chladnú hlavu v boji s časom! Z pohodlia domova zažite vzrušenie, ktoré poznáte z únikových hier zo skutočného života! Počas tejto nervy drásajúcej verzie obľúbenej hry Escape Room: úniková hra pre dvoch hráčov budete musieť spoločne odhaliť skryté indície a použiť ich pre riešenie náročných hlavolamov.

ADC Blackfire Ligretto - ZELENÁ-20%
10,35 € 8,27 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.

ADC Blackfire Dixit: 8. rozšírenie - Harmonies-18%
19,36 € 15,70 €

Akcia

Rozšírenie populárnej rozprávačské hry Dixit, ktoré obsahuje 84 úplne nových kariet! Zahrajte sa na skvelých rozprávačov. Toto rozšírenie vám poskytne ďalšie hodiny hrania a zábavy s touto úžasnou hrou.

ADC Blackfire Pikmi Pops S2 - voňavé plyšové hračky, stredná sada
15,30 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Voňavé plyšové hračky v lízanke PIKMI POPS sú tu! Aj zabalený produkt vonia jednou z krásnych vôní tak, že ho v obchode nájde každý aj poslepiačky! V tomto balení deti nájdu dvoch z roztomilých voňavých plyšákov, ktoré si vďaka povrázku môžu zavesiť na batoh alebo kľúče a prevoňať všetky cesty, ktorými sa vydajú.

Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Náš cieľ dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.

Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Náš cieľ dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.