ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Európa
42,20 € 32,90 €

Úspešná hra o stavbe železníc po celej Európe. Cestovné lístky, prosím! postaví hráčov do role staviteľov železničných tratí v Európe – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

ADC Blackfire Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemí
99,40 € 82,90 €

Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemí je kooperatívna hra pre jedného, až piatich hráčov. Počas hry sa skupina hrdinov vydáva v ústrety nebezpečným dobrodružstvám, aby spoločne skúmali a prežili v obrovskom epickom fantasy svete JRR Tolkienovho Pána prsteňov. Pri svojom putovaní budú čeliť mocným protivníkom, objavovať stratené poklady, odhaľovať dávno zabudnuté vedomosti a upravovať zručnosti podľa rolí v ich Spoločenstve. Temnota povstáva, zlo silnie, tieň a skazenosť sa rozširujú. Je najvyšší čas, aby sa hrdinovia vydali na svoje putovanie po Stredozemí.

ADC Blackfire Dixit

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,8
29,59 € 23,63 €

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

ADC Blackfire Frozen 2: ELSIN ľadový kozmetický stolík
138,30 € 106,10 €

S týmto kozmetickým stolíkom a doplnkami odhalíš nespočetné množstvo spôsobov, ako štylizovať svoje vlasy a stať sa tak pravou princeznou Ľadového kráľovstva! Vďaka šuplíku môžeš udržať všetky svoje doplnky pohromade. Kozmetický stolík navyše hrá 2 ikonické piesne z filmu Ľadové kráľovstvo 2 a dodáva tak krásnu rozprávkovú atmosféru.

ADC Blackfire Vaiana: Magický lastúrový náhrdelník
17,40 € 10,90 €

Nádherný náhrdelník so svetelnými efektmi. S týmto magickým náhrdelníkom sa dievčatko stane krásnou princeznou Vaianou. Vaša dievčatko bude s týmto náhrdelníkom žiariť a očarí tak nejedného princa.

ADC Blackfire Dobble Harry Potter
15,65 € 11,90 €

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

ADC Blackfire Dobble

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 11,23 €

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

ADC Blackfire Frozen: Elsina korunka a šperky
12,90 € 12,20 €

Akcia

Set šperkov princeznej Elsy z animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Vyzdobte sa ako správna princezná s čelenkou, náušnicami a náhrdelníkom s motívmi obľúbenej princeznej a Oslňte všetkých na bále alebo oslave.

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! USA
42,20 € 33,77 €

Úspešná hra ocenená titulom „Hra roka“ vás zavedie do čias stavby železníc na západe. Cestovné lístky, prosím! USA postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Severnej Amerike – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka
22,90 € 18,90 €

Historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri! Výbušné mačiatka (Exploading kittens) je hra od Elana Leeho, Matthewa Inmana a Shanea Smalla, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety.

ADC Blackfire Disney princezné - Veľký set s doplnkami pre princeznú
21,22 € 17,90 €

V tomto veľkom sete je veľa krásnych doplnkov. Každé dievčatko sa tak stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále. Všetky šperky sú zdobené ružovými kamienkami. Na náhrdelníku a kabelke je obrázok s princeznou Locika, Ariel a Snehulienkou.

ADC Blackfire RM - autobus
27,50 € 22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica Nanostars – Real Madrid autobus. Hráči jedného z najpopulárnejších futbalových tímov na svete sú k dostaniu vo forme stavebnice! Futbaloví fanúšikovia všetkých vekových kategórií sa dočkali a môžu si začať tvoriť zbierku hráčov svojho obľúbeného tímu!

ADC Blackfire Frozen 2: Veľká súprava s figúrkami Anna, Elsa, Olaf, Kristoff 15 cm-36%
65,40 € 41,30 €

Akcia

Princezná Elsa, Anna a jej kamaráti z filmu Ľadové kráľovstvo 2! V tomto rozprávkovom komplete nájdeš bábiky Elsu a Annu oblečené v krásnych šatách, verného kamaráta Svena a roztomilého Olafa! Nesmieme zabudnúť ani na Kristoffa, ktorý sa snaží na všetkých dávať pozor. Pôjdeš s nimi za dobrodružstvom vo Frozen 2?

ADC Blackfire Mokré šteňa
27 € 11,61 €

Zábavná hra pre mladšie deti. Je šteniatko špinavé? Tak ho umy! Striedaj sa s protihráčmi v sprchovaní psíka a otáčaním kohútika, kým sa šteňa nezačne otrepávať. Zábava nekončí, kým v sprche zostáva voda!

ADC Blackfire Spiace kráľovné
11,73 € 10,48 €

Kto zobudí najviac kráľovien, vyhráva! Kráľovsky zábavná kartová hra pre 2 až 5 hráčov. Vhodné pre deti od 8 rokov.

ADC Blackfire Escape Room pre 2 hráčov
15,40 € 13,90 €

Zachovajte chladnú hlavu v boji s časom! Z pohodlia domova zažite vzrušenie, ktoré poznáte z únikových hier zo skutočného života! Počas tejto nervy drásajúcej verzie obľúbenej hry Escape Room: úniková hra pre dvoch hráčov budete musieť spoločne odhaliť skryté indície a použiť ich pre riešenie náročných hlavolamov.

ADC Blackfire Dobble KIDS

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 12,36 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

ADC Blackfire Túry Múry
9,35 €

Klamať sa nemá. Ani podvádzať sa nemá. Ak teda nehráte hru Túry Mory, v ktorej to bez podvodov nejde. Ale aj podvody sa riadia pravidlami, tak sa ponorte do hry a nekončiacej zábavy a objavte svet túr múr.

ADC Blackfire Bloodborne
38,69 € 31,90 €

Svižná kartová hra Bloodborne vás zavedie do desivého sveta kultovej PS4 hry, kde vás nečaká žiadna sláva . V úlohe hunterov sa budete púšťať do hráčom dobre známym Chalice dungeonov – neustále sa meniace labyrint, v ktorých budete postupne vylepšovať a posilňovať svojich lovcov.

ADC Blackfire Ovocný šalát
14,78 € 5,90 €

Zábavná párty hra zameraná na postreh, v ktorej sa neustále miešajú rôzne druhy ovocia. Ovocný šalát je zábavná párty hra pre 2–6 hráčov, v ktorej sa neustále miešajú rôzne druhy ovocia, čo od hráčov vyžaduje precvičovanie pamäti, rýchlosť a trochu toho riskovania.

ADC Blackfire Rainbocorns plyšový jednorožec žlutý roh
33 €

Na první pohled je jasné, co se ve vajíčku ukrývá! Roh, který z vajíčka vykukuje, je jasné znamení. Ten říká, jaké dvě varianty plyšáků se mohou z vajíčka vyklubat. Vajíčko se žlutým rohem se jmenuje Monkeycorns, ve kterém můžou být jednorožci se jmény Melody nebo Loco.

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
22,90 € 18,90 €

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

ADC Blackfire Mouthguard Challenge - Bláznivá výzva
13,11 €

Aj tie najjednoduchšie činnosti ako rozprávanie, šepkanie, pitie a fúkanie sa s náustkom v puse stanú razom veľmi zložitými úlohami. Kto chce v tejto hre uspieť, musí pozorne počúvať aj hádať a čo je najťažšie: vydržať sa nesmiať!

ADC Blackfire Eldritch Horror - Stratené vedenie
31 € 18,75 €

Temné sily sú teraz mocnejšie! Jedná sa o rozšírenie k Eldritch Horror. Rozšírenie Stratené vedenie prináša nového Prastarého, spolu s novými kartami mystérií pre existujúcich Prastarých a množstvom nových príbehov k objaveniu. Pre boj s prastarými sa vyšetrovateľom dostáva nových artefaktov, kariet výhod a kúziel.

ADC Blackfire Rainbocorns plyšový jednorožec modrý roh
31,13 € 30,30 €

Na první pohled je jasné, co se ve vajíčku ukrývá! Roh, který z vajíčka vykukuje, je jasné znamení. Ten říká, jaké dvě varianty plyšáků se mohou z vajíčka vyklubat. Vajíčko s modrým rohem se jmenuje Puppycorns, ve kterém můžou být jednorožci se jmény Scruff nebo Scout.

ADC Blackfire Frozen: Vlasové doplnky
21 € 18,90 €

Kadernícky set pre malé princezné! Ktoré dievčatko by nechcelo byť princeznou? S týmto kaderníckym setom sa dievčatko stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále.

ADC Blackfire Narcos

ADC Blackfire Narcos

Hodnotenie: 5
53,70 € 45,90 €

Dosková hra na motívy životného príbehu Pabla Escobara a úspešného rovnomenného seriálu. V doskovej hre Narcos sa hráči vžijú do kľúčových postáv kolumbijskej drogovej vojny a **ovplyvnia priebeh honu na najvplyvnejšieho drogového dealera v dejinách.

ADC Blackfire Disney princezné - Korunka a šperky pre princeznú
8,90 €

Krásny set s korunkou, prsteňom a náhrdelníkom pre všetky dievčatká parádnice. V tomto sete je veľa krásnych doplnkov, vďaka ktorým sa dievčatko stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále.

ADC Blackfire Mysterium

ADC Blackfire Mysterium

Hodnotenie: 5
44,41 € 40,90 €

Odvážite sa prekročiť prah strašidelného a mysteriózneho panstva? V tejto asymetrickej kooperatívnej hre sa jeden hráč ujíma role ducha, zatiaľ čo ostatné hrajú médiá. Všetci hráči zdieľajú spoločný cieľ – vniesť svetlo medzi podivné okolnosti obklopujúce smrť ducha a pomôcť mu nájsť pokoj pre večný odpočinok.

ADC Blackfire Hra o trón - stolová hra
41,28 €

Ovládni Železný trón a staň sa vládcom Západozeme. Hra o trón teraz kompletne v češtine. Hra na motívy populárnej ságy George R.R. Martina Pieseň ľadu a ohňa. V tejto hre sa môžete premeniť na vodcu jedného z mocných rodov Západozeme – hrdých Starkov, bohatých Lannisterov, tajomných Targaryenov, Martell, Greyjoyov, Tyrell či Baratheonov.

ADC Blackfire 7 Divov sveta DUEL - Pantheon
23,24 € 17,90 €

Rozšírenie pre hru 7 Divov sveta – Duel. Získajte si priazeň božstiev, alebo pocítite ich hnev! Vďaka božským mocnostiam panteónu budete môcť využiť zvláštne schopnosti a tým úplne zmeniť rytmus celej hry.

ADC Blackfire Zábavný sex: 1000 hier
12,99 € 11,61 €

Okoreňte svoje milostné hry s nekonečnými možnosťami hry Zábavný sex, ktorá ponúka doslova tisíc rôznych hier pre všetky fázy milovania a ešte prihadzuje nečakané zvraty. Táto hra deťom do rúk rozhodne nepatrí.

ADC Blackfire Zombie Kids: Evolúcia
23,49 € 17,90 €

Do vašej školy sa dobývajú zombie! Stretnite sa spoločne s priateľmi pri tejto kooperatívnej hre a vymyslite stratégiu, ako sa raz a navždy vysporiadať s tými odpornými príšerami! Čím viac budete hrať, tým viac sa vaša hra premení.

ADC Blackfire Dixit - Odyssey
27,99 € 23,63 €

Dixit Odyssey je samostatne hrateľné pokračovanie série hry Dixit. Odhaľte tajomstvo ukryté v obrázkoch, vyhnite sa nástrahám svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu. Teraz sa môže s Dixit baviť až 12 hráčov a vyskúšať nové varianty pravidiel.

ADC Blackfire Ligretto - ČERVENÁ
8,11 € 7,90 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.

ADC Blackfire Dixit 3

ADC Blackfire Dixit 3

Hodnotenie: 5
18,99 € 16,49 €

Rozšírenie Dixit 3 je skvelé ak už poznáte pôvodné karty hry Dixit naspamäť. Celkom 84 zbrusu nových obrázkových kariet vnesie do vášho hrania nový vietor a poskytnú ďalšie hodiny zábavy s touto skvelou hrou. Karty sú opäť nádherne ilustrované a netradične spracované.

ADC Blackfire Hurá zmrzlina
25,35 € 13,86 €

Zábavná rodinná hra pre všetkých milovníkov zmrzliny. Staňte sa zmrzlinárom a preukážte svoju zručnosť a um. Pred tvojim stánkom už sa predbiehajú nedočkaví zákazníci a čakajú na svoju objednávku. Naplň rýchlo všetky kornútky a buď tým najlepším zmrzlinárom v okolí!

ADC Blackfire Frozen 2: Spievajúca Elsa-32%
80,70 € 54,40 €

Akcia

Spievajúca princezná Elsa z filmu Ľadové kráľovstvo 2! Bábika je oblečená v krásnych svietiacich šatách, ktoré na ňu môžete vidieť priamo vo filme Frozen 2! Elsa navyše spieva krásnu pieseň Into The Unknow, ktorá zaznie vo filme!

ADC Blackfire Dixit 5 DayDreams rozšírenie
17,63 € 15,90 €

Dixit 5 Daydreams je rozšírenie pre rozprávacu hru Dixit. Prináša ďalšie nové a neopozerané obrázkové karty, ktoré môžete skombinovať so základnou hrou. Ilustrátorom kariet je Franck Dion a karty majú absolútne unikátnu formu, v Dixite doposiaľ nevidené.

ADC Blackfire Frozen 2: 2-pack svietiaca mini bábika - Elsa Travelling & Fire Spirit
17,20 € 14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozprávkové dobrodružstvo Frozen je tu so svojim pokračovaním! Roztomilá postavička z filmu Ľadové kráľovstvo 2, ktorá sa po fuknutí na hlavu rozžiari! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoff, Olafo a Sven – a objav, čo nového ich čaká!

ADC Blackfire Dixit: 9. rozšírenie - Anniversary
19,36 € 14,90 €

Rozšírenie populárnej rozprávačské hry Dixit, ktoré obsahuje 84 úplne nových kariet! Zahrajte sa na skvelých rozprávačov. Toto rozšírenie vám poskytne ďalšie hodiny hrania a zábavy s touto úžasnou hrou.

ADC Blackfire Frozen: Kadernícke doplnky
9,50 € 9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kadernícky set pre malé princezné! Ktoré dievčatko by nechcelo byť princeznou? S týmto kaderníckym setom sa dievčatko stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále.

ADC Blackfire Pikmi Pops - Pikmi Flips
15,30 € 12,90 €

Voňavé chlpaté plyšové hračky z kolekcie PIKMI POPS! Na prvý pohľad nie je jasné, ktorý voňavý plyšák sa v balení skrýva. Cez obal je vidieť len roztomilé chlpaté guľôčky, ktoré po vybratí z obalu pretočíte naruby, vykukne na vás roztomilá tvár a charakter plyšáka!

ADC Blackfire Flora

ADC Blackfire Flora

Hodnotenie: 5
15,59 € 11,90 €

Krásně ilustrovaná desková hra pro dva hráče. Pozvěte své nejbližší k partii této překrásně ilustrované hry, jejíž jednoduchá pravidla se naučíte za pět minut. Zjistěte, kdo z vás dokáže vypěstovat ty nejnádhernější květiny!

ADC Blackfire Ligretto - ZELENÁ
8,23 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.

ADC Blackfire Koncept

ADC Blackfire Koncept

Hodnotenie: 4,6
29,59 € 24,76 €

V hre Koncept je vaším cieľom uhádnuť slová naznačené pomocou nápovedy zo symbolov – konceptu. Tím zložený z dvoch hráčov (susedov pri stole) si zvolí jedno slovo alebo frázu, ktorú musia ostatní hráči uhádnuť. Spoločne potom rozmiestnia herné dieliky na vybrané obrázky na hracom pláne.

ADC Blackfire TimeLine - Klasik
9,10 € 8,90 €

Vedomostná kartová hra v praktickej plechovej krabičke! Mohol si niekto dopriať šampanské, keď Darwin formuloval svoju teóriu evolúcie? Bola elektrická žehlička vynájdená predtým, ako prvý človek vzlietol do vesmíru?

ADC Blackfire Dixit 2

ADC Blackfire Dixit 2

Hodnotenie: 4,8
14,61 €

Rozšírenie Dixit 2 – expansion sú nové karty do rodinnej hry Dixit, ktoré vás opäť prinúti zapojiť fantáziu. Česká verzia populárnej doskové hry na rozprávkové rozprávača. Dixit je hra, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa popísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl.

Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Náš cieľ dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.

Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Náš cieľ dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.