ADC Blackfire Zuru - vodné balóniky Mimoni 100 ks
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zuru vodné balóniky prinášajú mokrú letnú zábavu aj k vám na záhradu. Pripevni balóniky na hadicu s vodou, naplň ich za pár sekúnd a zábavná strieľačka môže začať. Za minútu máš pripravených 100 balónikových bômb z jedného balenia.


ADC Blackfire Dixit

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 5
29,59 €
26,70 €

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.


ADC Blackfire Dobble-43%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 5
16,99 €

9,59 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.


ADC Blackfire Dobble KIDS
12,93 €

10,99 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!


ADC Blackfire Dobble - ZOO
13,56 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.


ADC Blackfire  Ľadové kráľovstvo - Spievajúce Elsa karaoke
88,90 €

70,33 €
+ doprava zadarmo

Bábika princezná Elsa z rozprávky Ľadové kráľovstvo má nádherné a zdobené šaty. A pozor, šaty sa po stlačení náhrdelníka rozsvietia a Elsa začne spievať krásnu pieseň z rozprávky. Pokiaľ si však dáš mikrofón k ústam ty, môžeš spievať sama iba na hudbu. Tiež môžete spievať obe spoločne.


ADC Blackfire Mini hovoriaca hračka R2D2, 10 cm
12,93 €

Posledný kus za túto cenu!

Populárne postavy z filmovej ságy Star Wars v podobe mini plyšových hovoriacich hračiek. Hračka má klipsňu, takže je možné ju kamkoľvek pripevniť. R2-D2 je vynaliezavý astromechanický samostatne uvažujúci droid, ktorý svojich pánov a ich priateľov zachránil pred nejedným nebezpečenstvom.


ADC Blackfire Dobble 1-2-3
12,91 €

11,40 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!


ADC Blackfire Hra o tróny - Králov mier-45%
11,09 €

5,99 €

Akcia

Postavte sa do čela jedného z veľkých rodov Západozeme a vybojujte pre neho väčšiu slávu a moc vo vojnách, politike a zákulisných dohodách. Hra je určená pre dvoch až štyroch hráčov a čím viac sa vás zíde, tým viac musíte očakávať nôž v chrbte!


ADC Blackfire Temné znamenie: Brány Arkhamu
25,89 €
23,70 €

Svižná kooperatívna hra Temné znamenie pre jedného až osem hráčov od autorov hry Arkham Horror. Každý z hráčov sa vžije do úlohy jedného z šestnástich vyšetrovateľov, ktorí zvádzajú zúfalú bitku s časom, aby zabránili príchodu hrozného Prastarého.


ADC Blackfire Maškrtný Leon-64%
31,20 €

10,99 €

Akcia

Chameleon Leon je veľmi maškrtný a neustále sa okolo seba rozhliada, kde by si mohol zamaškrtiť na chrobáčikoch. Vašou úlohou je zachrániť čo najviac chrobáčikov, keď Leon žmurkne a zavrie oči.


ADC Blackfire Zábavný sex: 1000 hier
12,99 €
12,60 €

Okoreňte svoje milostné hry s nekonečnými možnosťami hry Zábavný sex, ktorá ponúka doslova tisíc rôznych hier pre všetky fázy milovania a ešte prihadzuje nečakané zvraty. Táto hra deťom do rúk rozhodne nepatrí.


ADC Blackfire Epizóda VII Lead Villain - figúrka 75 cm-54%
66,63 €

29,99 €

Akcia

Star Wars Epizóda VII plastová figúrka Lead Villain je skvelý darček pre všetkých nadšencov tohto kultového počinu. Lead Villain, to je nová postava z obľúbenej a populárnej ságy Star Wars. Že by ďalší „záporák“?


ADC Blackfire Doom: dosková hra
73,61 €
69,73 €
+ doprava zadarmo

Hra Doom vysiela do boja štyroch po zuby vyzbrojených mariňákov, aby bránili ľudstvo pred zlom z najtemnejších kútov pekla. UAC mariňáci využijú svoj arzenál, aby zvládli zradné misie, odrazili nájazdy hôrd besniacich démonov a splnili takmer nemožné úlohy.


ADC Blackfire Escape room - úniková hra
38,21 €

32,86 €

Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova! Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít kódy pro „útěk“ během 60 minut.


ADC Blackfire Hra o tróny: Železný trón
78 €

39,80 €

V tejto hre na motívy populárneho seriálu Hra o tróny sa v úlohe vodcu Veľkých rodov a vojnových veliteľov snažíte poraziť svojich nepriateľov. Využite všetky dostupné prostriedky. Vyjednávajte, blamujte, zastrašujte!


ADC Blackfire 7 Divov sveta DUEL - Pantheon
23,24 €

19,37 €

Rozšírenie pre hru 7 Divov sveta – Duel. Získajte si priazeň božstiev, alebo pocítite ich hnev! Vďaka božským mocnostiam panteónu budete môcť využiť zvláštne schopnosti a tým úplne zmeniť rytmus celej hry.


ADC Blackfire Civilizácia: Nový úsvit
50,39 €
46,51 €
+ doprava zadarmo

Úspešná videoherná série v podobe strategickej spoločenskej hry! Odohrať jedno kolo je rovnako jednoduché, ako vyložiť jednu kartu, ale zvoliť vhodnú kartu z piatich dostupných je záležitosť premyslenej stratégie. S náhodnými úlohami a nádherne spracovanou variabilnou mapou nie sú žiadne dve hry rovnaké!


ADC Blackfire Dixit: 8. rozšírenie - Harmonies
19,36 €
17,81 €

Rozšírenie populárnej rozprávačské hry Dixit, ktoré obsahuje 84 úplne nových kariet! Zahrajte sa na skvelých rozprávačov. Toto rozšírenie vám poskytne ďalšie hodiny hrania a zábavy s touto úžasnou hrou.


ADC Blackfire DoDeLiDo

ADC Blackfire DoDeLiDo

Hodnotenie: 5
8,86 €

Zábavná svižná kartová hra Dodelido, v ktorej rozhoduje rýchlosť myslenia. Hráč, ktorý sa chce ako prvý zbaviť všetkých svojich kariet, musí rýchlo myslieť a povedať ten správny výraz. Nič jednoduchšie snáď už byť ani nemôže. Ak sa na scéne neobjaví pomalá korytnačka alebo krokodíl s vycerenými zubami!


ADC Blackfire Eldritch Horror - Stratené vedenie
31 €

25,57 €

Temné sily sú teraz mocnejšie! Jedná sa o rozšírenie k Eldritch Horror. Rozšírenie Stratené vedenie prináša nového Prastarého, spolu s novými kartami mystérií pre existujúcich Prastarých a množstvom nových príbehov k objaveniu. Pre boj s prastarými sa vyšetrovateľom dostáva nových artefaktov, kariet výhod a kúziel.


ADC Blackfire Fallout
58,05 €

53,02 €
+ doprava zadarmo

Hráči postupne skúmajú zakrytú mapu, bojujú proti neľútostným nepriateľom a zlepšujú zručnosti svojho hrdinu. Zároveň sa snažia splniť úlohy a nastoliť rovnováhu medzi vládnucimi frakciami.


ADC Blackfire Hra o tróny: Pobočník kráľa
13,52 €
12,35 €

Pobočník kráľa je malá kartová hra zo sveta Hry o tróny. Úlohou hráča je pozbierať čo najviac z 36 kariet spojencov, aby bol kráľom vymenovaný za svojho pobočníka. Varys, vrchný našepkávač a špión, sa pohybuje okolo vyložených kariet a umožňuje hráčom karty spojencov zbierať.


ADC Blackfire Hypergrid
29,06 €

23,39 €

Hra Hypergrid má 3 základné pravidlá vedúce k vytvoreniu línie rovnakej farby. Jeden z dvoch hráčov, ktorý je práve na ťahu, položí na mriežku 3×3 body dva žetóny rôznej farby. Takto sa na ťahoch striedajú, kým sa nezbavia všetkých svojich žetónov v piatich farbách.


ADC Blackfire Mighty Megasaur: Chodiaci Raptor
30,94 €

23,90 €

Vydaj sa s týmto dravcom do dávnych dôb a preži s ním napínavé dobrodružstvo! Dinosaur je pohyblivý, svietia mu oči a vydáva zvuky! Budeš si pripadať skoro ako v Jurskom parku.


ADC Blackfire Mighty Megasaur: Chodiaci T-Rex
30,94 €

23,90 €

Vydaj sa s týmto najväčším suchozemským predátorom do dávnych dôb a preži s ním napínavé dobrodružstvo! Dinosaur je pohyblivý, svietia mu oči a vydáva zvuky! Budeš si pripadať skoro ako v Jurskom parku.


ADC Blackfire Mighty Megasaur: Elastický dinosaurus T-Rex
15,45 €

13,50 €

Elastický dinosaur T-Rex, ktorého môžeš naťahovať ako sa ti zapáči! Najväčší suchozemský predátor z čias dinosaurov je tu v elastickej forme! Naťahuj a preťahuj sa napríklad s kamarátom.


ADC Blackfire Munchkin Apokalypsa
15,44 €
14,28 €

Munchkin Apokalypsa má netradične poňaté známe princípy hier na hrdinov. V hre sa odohrávajú všetky mysliteľné aj nemysliteľné katastrofy. Vyskúšate si úlohu ostrieľaného preživšieho vo svete plnom ľudí a vecí, ktoré vás chcú zabiť a zobrať vašu výbavu. Takže to ostatným vykonajte skôr, než to oni vykonajú vám.


ADC Blackfire Munchkin - Zombíci 2
9,64 €

Rozšírenie pre hru Munchkin Zombíci! Prošoupej a probelhej sa až k víťazstvu s ďalšími 112 kartami pre Munchkin Zombies. Vypusti svoje Cvičené útočné muchy a Chápavý jazyk proti Zombie deskovkáři ! Buď Ten úplne najviac najlepší a využi Silu vedy proti strašnému Zálesákovi. Získaj novú schopnosť a novú náturu.Hladnú Zošívanú zombiu!


ADC Blackfire Munchkin Zombíci 3 a 4
11,57 €

Nemŕtvi munchkini premiešali svoje spráchnivené telá v tomto jedinečnom dvojitom rozšírení pre hru Munchkin Zombíci. Zdvihnite Náhradné diely a Bowlingové rukavice, vezmite Druhý dych a nakopte zadok obávanému Generálchirurgovi!


ADC Blackfire Pozdvihnite čaše
38,72 €
36,01 €

Pozdvihnite čaše je párty hra, ktorá sa odohráva na stredovekej hostine. Každý hráč si vyžrebuje niektorú postavu a tá je na hostinu poslaná s cieľom otráviť niektorého zo súperov. Hrá sa na tri kolá, po každom príde bodovanie, ktoré hráča odmeňuje predovšetkým pokiaľ sa neotrávili a naopak otrávili svoj cieľ.


ADC Blackfire Rising Sun
89,19 €

81,43 €
+ doprava zadarmo

Stolová hra Rising Sun sa odohráva v legendárnom feudálnom Japonsku. Hráči ovládajú veľké klany zhromaždené mocnými bohmi, aby obrodili krajinu a navrátili jej slávu a duchovné tradície. Každý klan využíva svoje unikátne schopnosti, aby ukázal svoju silu naprieč provinciami.


ADC Blackfire Shopkins S8: malá sada - šperkovnica
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Uži si plno zábavy a dobrodružstva s tými roztomilými postavičkami Shopkins, ktoré v 8. sérii zobrazujú najznámejšie symboly európskych krajín. Balenie obsahuje skrinku na šperky + 8 postavičiek Shopkins.


ADC Blackfire Singing Rocket Machine- White
46,48 €

31 €

Bezdrôtový mikrofón ako svietiace raketa? Áno. Tento bezdrôtový mikrofón je možné použiť len ako reprák alebo vďaka špeciálnym efektom na úpravu hlasu použiť pre akúkoľvek zábavu! Po stiahnutí karaoke aplikácie či pustenie videa z youtube môže zábava plná spevu začať!


ADC Blackfire Star Wars figúrka Finn 45 cm
42,59 €

23,20 €

Star Wars Epizóda VII plastová figúrka Finna je skvelý darček pre všetkých nadšencov tohto kultového počinu. Má sedem kĺbov, ktoré umožňujú viac pohybu pri hranej akcii. Postavička vie hýbať rukami a nohami a otáčať hlavou. Zahrajte si obľúbené scény z filmu.


ADC Blackfire Star Wars figúrka Finn Stormtrooper 45 cm
42,59 €

23,20 €

Star Wars plastová figúrka Finna v prevleku za Stormtrooper je skvelý darček pre všetkých nadšencov tohto kultového počinu. Má sedem kĺbov, ktoré umožňujú viac pohybu pri hranej akcii. Postavička vie hýbať rukami a nohami a otáčať hlavou. Zahrajte si obľúbené scény z filmu.


ADC Blackfire T.I.M.E. Stories - Prípad Marcy
31 €
28,67 €

Rozšírenie k hre T.I.M.E. Stories – Prípad Marcy Malé tiché mestečko postihla zvláštne nákaza. Malé dievčatko zmizlo a ospalé americké mesto sa snaží vyrovnať so stratou. Zachráňte malú Marcy, zachráňte budúcnosť!


ADC Blackfire T.I.M.E. Stories - Proroctvo drakov
31 €
28,67 €

Rozšírenie k hre T.I.M.E. Stories – Proroctvo drakov 7553 A.Č.: Zabudnite na všetko, čo ste sa kedy dozvedeli o stredoveku. Vydajte sa do paralelnej reality, kde mágia mení všetko.


ADC Blackfire Temné znamenie: Nevidené sily
27,10 €
25,54 €

Výpravná Kocková kooperatívna hra, v ktorej budete v Arkhamskom múzeu pátrať po starobylom symbole. Prináša nové Prastarých, vyšetrovateľov, monštrá a tiež prepracovanú kartu múzea. Je tu tiež nová mechanika požehnania a prekliatie, biele a čierne kocky.


ADC Blackfire Ticket to Ride
57,10 €

42 €
+ doprava zadarmo

Vynikajúca úspěšná rodinná dosková hra Ticket to Ride vám dá príležitosť stať sa kráľom severoamerických železníc. Prenesie vás do doby budovania americkej ekonomiky a prepájanie veľkých priemyselných centier. Hráči budujú sieť železníc na americkom kontinente a majú za úlohu získať počas hry čo najviac bodov – stavaním koľají, prepájaním miest alebo plnením definovaných úloh.


ADC Blackfire Ticket to Ride Europe
45,95 €
42 €
+ doprava zadarmo

V rodinnej hre Ticket to Ride Europe hráči budujú železničné siete naprieč starou Európou. Snažia sa sprevádzkovať čo najrozsiahlejšiu železničnú sieť medzi mestami, ktoré si na začiatku alebo v priebehu hry vylosovali z kariet železničných tratí. V hre Ticket to Ride Europe získavate body za vybudovanie tratí medzi veľkými európskymi mestami.


ADC Blackfire Tube Superstar
27,05 €

14,30 €

Mikrofón pre vytváranie videí a blogov s aplikáciou plnou špeciálnych efektov. S týmto mikrofónom deti môžu tvoriť svoje vlastné blogy a videá! Vďaka aplikácii a QR kódu na mikrofóne môžu do svojich videí pridať hŕbu špeciálnych efektov, pozadia, samolepiek a módov, vďaka ktorým ich blog bude vyzerať ešte viac cool!


ADC Blackfire Vaiana: Magický lastúrový náhrdelník
17,40 €

Nádherný náhrdelník so svetelnými efektmi. S týmto magickým náhrdelníkom sa dievčatko stane krásnou princeznou Vaianou. Vaša dievčatko bude s týmto náhrdelníkom žiariť a očarí tak nejedného princa.


ADC Blackfire Veľký kôň Maximus
135,45 €

123,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaše malé princezné si s veľkým koňom Maximom z populárneho filmu Na vlásku môžu prežiť svoje vlastné rozprávkové dobrodružstvo. Maximus po ťahaní za opraty erdží a vydáva zvuky klusu a cvalu! Keď deti dajú koníkovi zjesť jabĺčko, budú počuť ho jesť.


ADC Blackfire Zombicide: Čierny mor
93,07 €

87,64 €
+ doprava zadarmo

Vytvorte s priateľmi zohraný tím a využite všetky zručnosti preživších v boji proti hordám nakazených! Zombie sú pomocou jednoduchých pravidiel a balíčkov kariet ovládané samotnou hrou. Splňte úlohy v 10 scenároch na 10 rôznych mapách alebo si zostavte mapy vlastné z modulárnych dielikov. Nájdite zbrane. Zabite zombie.


Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Náš cieľ dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.

Spoločnosť ADC Blackfire Entertainment vznikla s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspekte. Náš cieľ dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.