ADC Blackfire Munchkin Zombíci 3 a 4

Značka: ADC Blackfire Náš kód: 1290690

ADC Blackfire Munchkin Zombíci 3 a 4

Nemŕtvi munchkini premiešali svoje spráchnivené telá v tomto jedinečnom dvojitom rozšírení pre hru Munchkin Zombíci. Zdvihnite Náhradné diely a Bowlingové rukavice, vezmite Druhý dych a nakopte zadok obávanému Generálchirurgovi! Celý popis

11.57

11,57 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

  • Toto rozšírenie vyžaduje hru Munchkin Zombíci.
  • Nedá sa hrať samostatne.
  • Počet hráčov 3–6.
  • Doba hrania 60–120 minút.
  • Vhodné pre deti od 10 rokov.

Balenie obsahuje:

  • 20 dvojnásobne veľkých kariet brlohov plných chutnučkých mooozgooov!, ako Smrtiaca pevnosť alebo Strašidelne osamotená Chajda.
  • 16 kariet portálov, medzi ktorými nájdete Neoprávnené vniknutie alebo Chôdzu v kruhoch.
  • 56 ďalších kariet, ktoré prichádzajú s hromadou nových spôsobov ako dostať tých, ktorí prežili a zožrať ich mooozgyyy!

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 10 rokov
Počet hráčov 3 až 6
Približná doba hrania 60 až 120 minút

Alternatívne produkty

Bonaparte Grabolo Junior

Bonaparte Grabolo Junior

Hodnotenie: 5
8,48 €

7,30 €

Detská verzia obľúbenej hry Grabolo je tu. Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby obrázka zvieratka. Preto je hra odporúčaná i pre malé deti, ktoré už rozoznajú zvieratká. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava pri hľadaní správnych kombinácií.


Piatnik Pexeso a Domino Ľadové kráľovstvo
9,22 €
8,40 €

Vydaj sa do kúzelného sveta Ľadového kráľovstva!! Pexeso stimulujte zábavnou formou pamäť a pozorovacie schopnosti. 45 dielikov domina ťa vtiahne na 90 obrázkoch do dobrodružného sveta Anny, Svena, Olafa a ich kamarátov. Zahraj si s krásnymi kartičkami s motívmi obľúbeného animáku Frozen.


ADC Blackfire Munchkin - Zombíci 2
9,64 €

Rozšírenie pre hru Munchkin Zombíci! Prošoupej a probelhej sa až k víťazstvu s ďalšími 112 kartami pre Munchkin Zombies. Vypusti svoje Cvičené útočné muchy a Chápavý jazyk proti Zombie deskovkáři ! Buď Ten úplne najviac najlepší a využi Silu vedy proti strašnému Zálesákovi. Získaj novú schopnosť a novú náturu.Hladnú Zošívanú zombiu!


DINO Z rozprávky do rozprávky NOVÁ
10,70 €
10,10 €

Nová verzia obľúbenej stolovej hry Z rozprávky do rozprávky. Vydajte sa spolu s kráľom, princeznou a ďalšími postavami hľadať zlatý poklad a tak vyhrať.