Rubik Rubikova kocka - sada Speed Cube
21 €

17,50 €
+ doprava zadarmo

Chcete sa v skladaní Rubikovej kocky posunúť na doslova profesionálnu úroveň a trebárs aj zlomiť svetový rekord? Na dosiahnutie týchto cieľov vám pomôže táto sada obsahujúca pružinu pre nastavenie napätia v kocke a výkonné mazivo.


Rubik Rubikova kocka hlavolam 4x4
22,22 €

19,49 €
+ doprava zadarmo

Rubikova kocka je jeden z celosvetovo najznámejších hlavolamov. Vašou úlohou v ňom je zložiť kocku tak, aby na každej jej strane boli iba dieliky rovnakej farby. V tomto prípade sa jedná o náročnejšiu verziu kocky so 4 × 4 dielikmi.


Rubik Rubikova kocka hlavolam Void
19,49 €

13,60 €
+ doprava zadarmo

Rubikova kocka Void je vylepšená verzia klasickej 3×3×3 Rubikovej kocky. Tento variant vynašiel Katsuhiko Okamoto. Obtiažnosť tejto verzie je podobná ako u Rubikovej kocky 4×4×4. Vhodná pre deti od 8 rokov.


Albi Sada 4 hlavolamov drevo junior
15,45 €

13,51 €
+ doprava zadarmo

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na úrovni obtiažnosti pre začiatočníkov, teda „Junior“ v kvalitnom drevenom prevedení.


Albi Sada 4 hlavolamov kov junior
15,45 €

13,51 €
+ doprava zadarmo

Táto sada obsahuje 4 kovové hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na úrovni obtiažnosti pre začiatočníkov, teda „Junior“ v kvalitnom kovovom prevedení.


Mindok SMART - Anti virus
16,40 €
+ doprava zadarmo

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.


Albi Sada 4 hlavolamov kov extreme
15,45 €

13,51 €
+ doprava zadarmo

Táto sada obsahuje 4 kovové hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na najvyššej úrovni obtiažnosti „Extreme“ v kvalitnom masívnom prevedení.


Albi Sada 4 hlavolamov drevo extreme
15,45 €

13,51 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na najvyššej úrovni obtiažnosti „Extreme“ v kvalitnom drevenom prevedení.


Mindok SMART - Kvadrilion
19,69 €
18,11 €
+ doprava zadarmo

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.


Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK
19,54 €
17,97 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?


Kosmos Kosmos elektronika
30,75 €

26,90 €
+ doprava zadarmo

Prvé kroky do sveta elektroniky! Na paneli môžeš zapojiť základné elektrické obvody a experimentovať s nimi. Prepojenie tranzistorov, rezistorov, kondenzátorov a LEDek ti umožní zostrojenie časového spínača, alarmu alebo merača vlhkosti. Tento napínavý svet teraz môžeš začať objavovať.


Mindok Smart 3 Nákladiaky
27,37 €
25,02 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vyrážame na cestu! Je čas nakladať! Tri **veselé nákladiaky **sa chystajú na dlhú cestu. Pred tým, než vyrazia, musia ešte naložiť veľa vecí. Zmestia sa všetky tie balíky na ich korby? Pomôžte im všetko správne naložiť, nech môžu čoskoro vyraziť!


Mindok SMART - Angry Birds: Útok
14,78 €

13,30 €
+ doprava zadarmo

Angry Birds Útok je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zbavte sa tých ošípaných! V tejto logickej hre musia vtáci naskákať na ošípané tak, aby všetky ošípané zmizli. Posúvajte priehľadné herné dieliky do tej chvíle, než sú všetky ošípané zakryté vtákmi.


Recent Toys Tough Measures
19,38 €

17,44 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Originálny drevený hlavolam vyrobený vo forme pracovného pravítka je nielen pre domácich majstrov. Dokážete poskladať dve pravítka tak, aby sa obe presne vošli do mriežky?


Albi Sada 4 hlavolamov drevo expert
15,45 €

13,51 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada obsahuje 4 drevené hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na strednej úrovni obtiažnosti „Expert“ v kvalitnom drevenom prevedení.


Albi Sada 4 hlavolamov kov expert
15,45 €

13,51 €
+ doprava zadarmo

Táto sada obsahuje 4 kovové hlavolamy, ktoré potrápia vašu hlavu aj ruky. Jedná sa o hlavolamy na strednej úrovni obtiažnosti „Expert“ v kvalitnom kovovom prevedení.


Kosmos Magnety - sada experimentov
30,83 €

26,97 €
+ doprava zadarmo

Vydajte sa po stopách neviditeľných síl magnetov! Experimentujte s magnetickými silami a preskúmajte magnetické póly Zeme. Zistite ako funguje elektromagnet a mnoho ďalšieho.


Recent Toys Hidden Corridor
19,38 €

17,44 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Posúvajte horizontálne a vertikálne posuvníky tak, aby ste odhalili skrytú chodbu. Táto chodba vám umožní z hlavolamu vytiahnuť guličku. Dokážete nájsť tajnú chodbu, alebo budete navždy stratení?


Recent Toys Magická guľa
21,90 €
21,14 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto magická guľa vás ohromí. Pri hraní vám bude pretekať ako tekutina medzi prstami a tichý zvuk prevodov vám pripomenie bublajúci potôčik pri ceste potokom cez štrk. Ohraničené časti gule musia mať rovnakú farbu. Ideálne hlavolam na dovolenku a na cesty.


Recent Toys The Waiter’s Tray
19,38 €

17,44 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Posúvajte drevené fľaše hore a dole tak, aby ste postupne vysunuli zásobník. Fľaše musíte šikovne presúvať, odomykať alebo zamykať pomocou guľôčok, ktoré držia fľaše na svojom mieste. Úplne originálny drevený hlavolam, ktorý určite poteší každého, nielen vinohradníka.


Rubik Rubikova kostka - Věž 2x2x4
17,62 €
+ doprava zadarmo

Varianta Rubikovy kostkyve tvaru věže přináší novou dimenzi řešení tohoto dnes již kultovního hlavolamu. Poradíte si i v případě, kdy hlavolam mění svůj tvar a prvním krokem řešení je tedy dostat jej do tvaru 2×2×4?


Albi V-Cube 4 pillow-30%

Albi V-Cube 4 pillow

Hodnotenie: 5
25,87 €

17,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Snáď každý na svete pozná Rubikovu kocku. V-CUBE je takou inovatívnou verziou Rubikovky, Kocka 4×4 je určená skúsenejším alebo tým, ktorí majú radi výzvy. Vďaka oválnemu tvaru a revolučnému V-Cube otáčaciemu mechanizmu sa s ňou výborne manipuluje.


Recent Toys Double Trouble
19,38 €

17,44 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chytrý hlavolam v tvare dvoch ozubených kolies. Dve bludiská, dve guličky, dva problémy. Dokážete nájsť riešenie pre získanie oboch guličiek? Oba drevené kruhy sa pohybujú navzájom. Krok vpred na jednej strane môže znamenať krok späť na strane druhej!


Recent Toys Kocka duchov
23,27 €
21,33 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kocka duchov je hlavolam v tvare šesťbokej kocky s otáčavými dielmi. Bude otázkou krátkej chvíle, kedy sa z nej stane nepravidelný tajomný útvar s vyčnievajúcimi dielikmi. Presne ako vystrihnutý z duchárskeho hororu. Úlohou je zložiť ju späť do pravidelnej kocky.


Recent Toys Megaminx
23,26 €
21,32 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Megaminx je vždy hviezdou v zbierke hlavolamov. 50 pohyblivých dielov tvorí strany dvanásťstena, ktorých otáčaním musíte docieliť jednofarebných stien. Skladaním tejto farebnej mozaiky získate veľa hodín zábavy.


Recent Toys Mnohostena
16,90 €
16,43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ak sa vám páči Rubikova kocka, budete milovať aj túto 12 farebnú rotačnú mnohostenu. Premiešajte farby a skúste ich dať zase späť, nudiť sa určite nebudete.


Recent Toys Zubatá kocka

Recent Toys Zubatá kocka

Hodnotenie: 4,5
19,90 €
19,18 €
+ doprava zadarmo

Zubatá kocka je úplne nová koncepcia s množstvom nových možností schovaná v klasickom tvare kocky. Pokochajte sa prevodmi, ktoré vyžadujú dvanásť 90° otočenie na dokončenie jednej otáčky, ozubenými rohmi aj novým vnútorným jadrom.


Spin Master Perplexus Original
31,30 €
+ doprava zadarmo

Otestuj svoju šikovnosť a zručnosť v tomto revolučnom 3D hlavolame. Perplexus Original je jedinečný, jeden z najlepších hlavolamov. Ak chcete dostať guľôčku do cieľa, musíte hlavolamom otáčať o 360 stupňov. Nie je to tak jednoduché ako sa zdá, v ceste vám stoja rôzne prekážky a nástrahy, tak pozor nech si nezamotáte ruky.


Mindok SMART - Tri malé prasiatka
25,89 €

22,90 €
+ doprava zadarmo

Tri malé prasiatka je vtipná logická hra pre jedného hráča. Podarí sa vám obstarať prasiatkam útulné chalúpky? A dokážete ich rozmiestniť tak, aby sa prasiatka mohli hrať bezstarostne vonku, na čerstvom vzduchu? Avšak pozor – vonku môže sliediť vlk. Hra rozvíja logické myslenie, priestorovú predstavivosť, koncentráciu a plánovanie.


Recent Toys Checker Cube
20,93 €
18,99 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Táto kocka je úplne odlišná ako tie iné! Niekoľkými ťahmi zamiešajte biele a čierne štvorčeky / kocky. Potom sa pokúste dostať kocku do pôvodného stavu – na všetkých 6 stranách vytvorte šachovnicu.


Recent Toys Flower Maze
19,38 €

17,44 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chytrý hlavolam v tvare kvetinových kolies je výbornou zábavou pre každého. Dokážete rozhýbať drevené okvetné lístky a vyslobodiť guličku? Otáčajte a obracajte hlavolam tak, aby ste presúvali guličku medzi dvoma vrstvami.


Recent Toys SKEWB Extreme
16,43 €
+ doprava zadarmo

Mnohosten Xtreme posúva zábavu do extrému. Je to náročné, ale nie natoľko, že by ste ho neboli schopný vyriešiť! Je to jeden z najkrajších geometrických tvarov, ktoré kedy hlavolam mal, symetrický zo všetkých uhlov.


Teddies Jojo T6 - Rainbow 5x4cm hliník/kov/ biela
18,48 €
17,90 €
+ doprava zadarmo

Yoyo T6 Rainbow je menšie yoyo, ktoré dobre padne do ruky aj menším deťom. Alebo yoyerom s menšou dlaňou. Aj napriek drobnejšiemu tvaru je yoyo stabilné a vhodné predovšetkým na rýchlejšie triky. Hmotnosť sa na úkor priemeru misiek nijako neznížila vďaka masívnejšiemu profilu.


Teddies Jojo N8 - Dare to do 4,5x4cm hliník/kov modrá
22,10 €
+ doprava zadarmo

Yoyo N8 Dare to do je drobné špičkovo vyvážené yoyo. Yoyo sa krásne schová do dlane, vďaka tomu yoyo môžete veľmi presne hodiť. Ide o veľmi rýchle yoyo s dlhým Sleep 1,6 minúty. Vďaka menšej veľkosti je yoyo vhodné aj na veľmi zložité triky.


Recent Toys Hollow Cube
17,82 €

15,88 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Milovníci klasických rubikovek si prídu na svoje. Hollow Cube predstavuje najnovšiu technickú inováciu medzi hlavolamami. Táto kocka, ktorá nemá žiadne vnútorné jadro, a odhaľuje, ako sa segmenty pohybujú. Je jedinečná svojím krásnym dizajnom.


Recent Toys Morph's Egg
16,43 €
+ doprava zadarmo

Cieľom hry je vrátiť vajcu jeho pôvodný tvar. Jednoduchým otáčaním jednotlivých dielikov v rôznych osiach stráca vajce rýchlo svoj pôvodný tvar. Vašou úlohou je trpezlivými pohybmi vrátiť tvar vajca. Ideálny hlavolam na dovolenku a na cesty!


Recent Toys Pyramída
16,90 €
16,43 €
+ doprava zadarmo

Hlavolam Pyramída vám svojím unikátnym dizajnom poskytne hodiny zábavy. Napriek tomu že je tomuto hlavolamu už 42 rokov, stále vás dokáže chytiť a nepustiť. Každá stena sa skladá z troch rohových dielov a 6tich dielov umiestnených okolo osi.


Spin Master Perplexus Epic
36,97 €
35,10 €
+ doprava zadarmo

Otestuj svoju šikovnosť a zručnosť v tomto revolučnom 3D hlavolame. Perplexus je revolučný 3D labyrint uzavretý v priehľadnej plastovej guli. Je zábavný, poučný a výborný pre zlepšenie jemnej motoriky a koordinácie ruka-oko detí, ale aj dospelých.


Teddies Jojo N8 - Dare to do 4,5x4cm hliník/kov červená
22,10 €
+ doprava zadarmo

Yoyo N8 Dare to do je drobné špičkovo vyvážené yoyo. Yoyo sa krásne schová do dlane, vďaka tomu yoyo môžete veľmi presne hodiť. Ide o veľmi rýchle yoyo s dlhým Sleep 1,6 minúty. Vďaka menšej veľkosti je yoyo vhodné aj na veľmi zložité triky.


Teddies Jojo N8 - Dare to do 4,5x4cm hliník/kov zlatá
22,10 €
+ doprava zadarmo

Yoyo N8 Dare to do je drobné špičkovo vyvážené yoyo. Yoyo sa krásne schová do dlane, vďaka tomu yoyo môžete veľmi presne hodiť. Ide o veľmi rýchle yoyo s dlhým Sleep 1,6 minúty. Vďaka menšej veľkosti je yoyo vhodné aj na veľmi zložité triky.


Teddies Jojo T5 - Over Load 5,5x4cm hliník/kov červená
18,48 €
17,90 €
+ doprava zadarmo

Overlord yoyo s väčším priemerom misiek značky Magicyoyo. Hodí sa tým, ktorí hľadajú zatiaľ väčšiu stabilitu v yoyovaní. Yoyo je odporúčané predovšetkým začiatočníkom, ale neznamená to, že by s ním nešli robiť zložité triky.


Teddies Jojo T5 - Overlord 5,5x4cm hliník/kov fialová
18,48 €
17,90 €
+ doprava zadarmo

Overlord T5 yoyo s väčším priemerom misiek značky Magicyoyo. Hodí sa tým, ktorí hľadajú zatiaľ väčšiu stabilitu v yoyovaní. Yoyo je odporúčané predovšetkým začiatočníkom, ale neznamená to že by s ním nešli robiť zložité triky.


Teddies Jojo T5 - Over Load 5,5x4cm hliník/kov modrá
18,48 €
17,90 €
+ doprava zadarmo

Overlord T5 yoyo s väčším priemerom misiek značky Magicyoyo. Hodí sa tým, ktorí hľadajú zatiaľ väčšiu stabilitu v yoyovaní. Yoyo je odporúčané predovšetkým začiatočníkom, ale neznamená to že by sa ním nedali robiť zložité triky.


Teddies Jojo T6 - Rainbow 5x4cm hliník/kov červená
17,90 €
+ doprava zadarmo

Yoyo T6 Rainbow je menšie yoyo, ktoré dobre padne do ruky aj menším deťom. Alebo yoyerom s menšou dlaňou. Aj napriek drobnejšiemu tvaru je yoyo stabilné a vhodné predovšetkým na rýchlejšie triky. Hmotnosť sa na úkor priemeru misiek nijako neznížila vďaka masívnejšiemu profilu.