Mindok SMART - IQ Blox
13,70 € 10,90 €

Ďalšie porcie rébusu ako zo škatuľky! V hlavolame IQ Blox vás prekážky neblokujú! Naopak, pomáhajú vám nájsť riešenie. Prekážky vám napovedia, ako vyplniť hraciu dosku farebnými hernými dielikmi. Je neuveriteľne ľahké začať, ale nesmierne ťažké prestať

DINO Rébusy

DINO Rébusy

Hodnotenie: 4
10,84 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 hádaniek a hlavolamov rôznych stupňov obtiažnosti, ktoré dostanú váš mozog do formy.

DINO Optické klamy

DINO Optické klamy

Hodnotenie: 5
10,79 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 kariet s optickými ilúziami, ktoré potrápia vaše vnímanie reality. Predvádzajte optické klamy svojim známym a sledujte ich vnímanie.

DINO Zápalky spoločenská hra malá
10,33 € 9,40 €

Ukážte priateľom, ako vám to páli pri lúštení 50 hlavolamov so zápalkami. Ako premiestniť jednu zápalku, aby premenila hviezdu v desať trojuholníkov alebo otočila hlavou sliepka? 50 netradičných hlavolamov preverí a zlepší logické uvažovanie a priestorovú predstavivosť.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia-21%
100,48 € 78,90 €

Akcia

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnotenie: 4,8
13,70 € 11,71 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Mindok SMART - Anti virus

Mindok SMART - Anti virus

Hodnotenie: 4,7
23,50 € 16,40 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.

Albi Lords of Hellas

Albi Lords of Hellas

Hodnotenie: 5
84,90 € 62,70 €

Strategická desková hra Lords of Hellas kombinuje prvky dobývání území a her na hrdiny. Zavede vás do řecké mytologie, kde s prvky science-fiction dává vzniknout unikátnímu zasazení a nenapodobitelnému výtvarnému zpracování.

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,8
10,33 € 9,40 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Mindok Smart - IQ Fit
11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a tam nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne rovná plocha.

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnotenie: 4,7
13,70 € 10,60 €

IQ Link je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Nájdite správne prepojenie! Umiestnite všetky dieliky na herný plán. Aj keď je v hre celkom 36 častí herných dielikov a na hernom pláne iba 24 miest.

Mindok SMART - IQ XOXO

Mindok SMART - IQ XOXO

Hodnotenie: 5
13,70 € 11,40 €

IQ XOXO je další zábavný hlavolam ze série Smart Games. Při řešení tohoto hlavolamu si mozek potrápí jak děti, tak dospělí. Cílem hry je umístit na herní plán 10 oboustranných herních dílků tak, aby se X a O ve všech směrech pravidelně střídala.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
13,70 € 11,80 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy: Svätyňa súmraku - rozšírenie-19%
30,70 € 24,79 €

Akcia

Rozšírenie Svätyňa Súmraku prináša dva nové scenáre venované tematike poriadku Strieborného súmraku. V jednom scenári musí vyšetrovateľ odhaliť zlovestné sprisahania zamaskované za každoročnú prehliadku usporiadanú týmto slávnym poriadkom. V druhom musí vyšetrovateľ nájsť spôsob, ako uniknúť samotnej lóži, a vyviesť spoluväzňa do bezpečia. Súčasťou tohto rozšírenia sú aj noví vyšetrovatelia, nové kúzla, nové predmety, ktoré majú pomôcť pri vyšetrovaní, a v neposlednom rade nová hrozba v podobe spektrálnych prízrakov.

DINO Kartové triky

DINO Kartové triky

Hodnotenie: 1
10,79 € 9,80 €

Chcete byť skvelým iluzionistom? Ponorte sa do magického sveta kartových trikov a ohromte rodinu, priateľov alebo hostí. Dajte sa hneď do toho a objavte tajomstvo kartového umenia!

ADC Blackfire Eldritch Horror
48,11 € 43,90 €

Kooperatívna napínavá hra z rovnakého sveta ako Arkham Horror. Hráči sa v roliach dobrodruhov vydávajú tomuto zlu čeliť. Eldritch Horror preberá a vylepšuje všetko dobré z Arkham Horror a navyše prináša silnejší príbehový zážitok. Hra kladie dôraz na spoluprácu medzi hráčmi.

Mindok Smart Tangramy: Paradox
11,70 €

Novinka

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Tangramy jsou velmi stará čínská hra. Nikdo přesně neví, kdy a jak vznikla. Podle legendy staré více než 1000 let muž jménem Tan upustil na zem dlaždici a ta se rozbila na 7 části. Když se ji pokoušel složit zpět do tvaru čtverce, zjistil, že se dá složit řada různých tvarů.

ADC Blackfire Discover: Krajiny neznáme
53,50 € 48,90 €

Dobrodružná unikátna hra – každá krabica je jedinečná! Prebúdzaš sa s bolesťou hlavy a nemáš poňatia, kde si. Si obklopený divočinou a v diaľke niečo vyje. Tvoja túžba po odpovedi musí počkať, najprv musíš prežiť. Fantasy Flight Games hrdo oznamujú hru Discover: Krajiny neznáme, unikátny herný zážitok od Coreyho Konieczky!

ADC Blackfire Zombicide: Wulfsburg
62,03 € 56,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Zombicide Wulfsburg je rozšírenie pre kooperatívnu stolovú hru **Zombicide: Čierny mor **, vďaka ktorému objavíte nové možnosti pri love zombií so 4 novými pozostalými a 18 novými kartami vybavenia, vrátane magických zbraní a mocných kúziel!

ADC Blackfire Noctiluca
33,10 €

Novinka

Ve hře Noctiluca se 1–4 hráči potápí do průzračných hlubin a snaží se nachytat nádherné svítilky. Hráči tyto vzácné tvory shromažďují do nádob, za které po naplnění získávají body. Noctiluca je inovativní hra od uznávaného autora Shema Phillipse, která obsahuje také pravidla pro sólo hru na vlastním herním plánu.

Mindok Smart – IQ Kostka
15,80 €

Novinka

Dokážete ze sedmi barevných dílků poskládat kostku? Není to tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Využijte své logické myšlení a prostorovou představivost k vyřešení všech 3D rébusů.

Mindok Smart - IQ Twist

Mindok Smart - IQ Twist

Hodnotenie: 5
13,70 € 10,20 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Otestujte a posilnite svoje IQ s touto skvelou cestovnou hrou! Roztočte svoje mozgové závity správnym smerom a umiestnite všetky zatočené herné dieliky na herný plán. Znie to jednoducho, ale len do chvíle, kedy zistíte, že vám na hernom pláne prekážajú stĺpiky.

ADC Blackfire Zombicide: Green Horde
92,91 € 85,16 €

V hre Zombicide: Zelená horda jeden až šesť hráčov spoločne čelia zástupom zombií ovládaných samotnou hrou. Každý hráč má v tomto fantazijnom svete napadnutom zombiami pod kontrolou jedného až šesť preživších. Zmyslom hry je plniť scenáre, prežiť a zabiť čo najviac zombií!

Mindok Smart – IQ Stars
11,80 €

Novinka

Dokážete správně umístit všechny hvězdy? Míří váš mozek až ke hvězdám? Pokud ano, bude pro vás snadné umístit všech 7 dílků s hvězdami na hrací desku a postupně vyřešit všech 120 rébusů.

Mindok Smart - IQ Fokus
11,80 €

Novinka

Zaostřete na střed! Využijte 10 barevných herních dílků a zaplňte herní desku. Soustřeďte se na střední část desky, kterou musíte sestavit přesně podle zadání. Úplně nový koncept hry z řady SmartGames.

Recent Toys After Party
14,30 € 12,90 €

Koľko kusov party vecí dokážete poskladať na seba? Zahrajte si sami alebo aj s priateľmi adrenalínovú hru, objavte tie najlepšie kombinácie zloženia a bavte sa. Spríjemnite si chvíľky pohody v rodinnom kruhu, ale aj na párty s priateľmi. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,7
19,51 € 16,90 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Mindok MARS: teraformácie
50,90 € 40,40 €

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!

Albi Robinson Crusoe: Záhada strateného mesta
46,70 € 40,40 €

Veľké rozšírenie pre hru Robinson Crusoe. Napínavá päťdielna kampaň, v ktorej budete pátrať po stratenom meste Z. Okrem toho sa ale môžete tešiť napríklad na dvojicu nových scenárov, hororový režim hry alebo nový mechanizmus šialenstvo.

Mindok Kronika zločinu
33,30 € 31,70 €

Novinka

Vžite sa do úlohy člena tímu vyšetrovateľov v súčasnom Londýne. Práve ste opustili kanceláriu vrchného inšpektora. V Hyde Parku bola nájdená mŕtvola mladého dievčaťa a šéf vám prípad pridelil. Vyzerá to ako bežná rutina, ale niečo vám na celej veci nehrá. Vypočujte podozrivých, zbierajte dôkazový materiál a usvedčte zločincov v určenom časovom limite.

Mindok SMART - Kvadrilion
19,69 € 18,11 €

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

Albi Mozgovňa Logické hádanky
7,99 € 6,70 €

Mozgovňa Logické hádanky je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na logických hádankách. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

ADC Blackfire Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemí
99,40 € 85,90 €

Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemí je kooperatívna hra pre jedného, až piatich hráčov. Počas hry sa skupina hrdinov vydáva v ústrety nebezpečným dobrodružstvám, aby spoločne skúmali a prežili v obrovskom epickom fantasy svete JRR Tolkienovho Pána prsteňov. Pri svojom putovaní budú čeliť mocným protivníkom, objavovať stratené poklady, odhaľovať dávno zabudnuté vedomosti a upravovať zručnosti podľa rolí v ich Spoločenstve. Temnota povstáva, zlo silnie, tieň a skazenosť sa rozširujú. Je najvyšší čas, aby sa hrdinovia vydali na svoje putovanie po Stredozemí.

Albi Scythe: Základná hra
73,88 € 66,60 €

Scythe je strategická hra určená predovšetkým náročnejším a skúsenejším hráčom. Odohráva sa vo východnej Európe v alternatívnej minulosti, konkrétne krátko po prvej svetovej vojne. Na prekrásnych ilustráciách Jakuba Rozalského sa tak vedľa seba preháňajú stáda oviec a kôz spolu s obrími kráčajúcimi mechmi.

Albi Ubongo 3D Family

Albi Ubongo 3D Family

Hodnotenie: 4
38,30 € 33,30 €

Ubongo 3D Family je rodinnou puzzle hrou, ktorej obtiažnosť stojí na pomedzí medzi Ubongo 3D Junior a Ubongo 3D. Dokážete umiestniť zadané diely skôr než Vaši súperi?

Teddies Hlavolam Bludisko 3D guľa 20cm
11,55 € 8,60 €

Otestuj svoju šikovnosť a zručnosť v tomto skvelom 3D hlavolame. Intellect ball je jedinečný, jeden z najlepších hlavolamov. Ak chcete dostať guľôčku do cieľa, musíte hlavolamom otáčať o 360 stupňov. Nie je to tak jednoduché ako sa zdá, v ceste vám stoja rôzne prekážky a nástrahy tak pozor nech si nezamotáte ruky.

ADC Blackfire Pán Prsteňov - kartová hra
39,90 € 35,10 €

Netradičná kartová hra z atraktívneho prostredia románu Pán prsteňov kompletne v češtine. V kartovej hre hráči zvolajú skupinu dobrodruhov, ktorí sa pokúšajú plniť nebezpečné úlohy pri výpravách po Stredozemí.

ADC Blackfire God of War - karetní hra
40,10 €

Novinka

Mystické Norny, věštkyně možných budoucností a paní osudu, si uvědomily, že sémě Ragnaröku bylo zasazeno. S nadějí, že najdou cestu skrze blížící se zkázu, upírají své zraky do Studny osudu na bezpočet možných budoucností a zkoumají vize událostí blížících se dní.

Albi Mozgovňa Záhadné prípady
7,99 € 6,70 €

Mozgovňa Záhadné prípady je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na záhadných prípadoch. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Rubik Rubikova kocka hlavolam Spark
35 € 26,90 €

Zažite nový svet hádaniek s touto elektronickou Rubikovu kockou Spark. Kocka obsahuje 6 hier na postreh, rýchlosť a priestorovú orientáciu. Rozmer kocky je 87 × 87 mm. Vhodné od 7 rokov.

Spin Master Perplexus Rookie
16,80 € 14,90 €

Perplexus je 3-D labyrint uzavretý v priehľadnej plastovej guli. Krútením, manévrovaním, otáčaním gule o 360 stupňov sa hráč snaží malú oceľovú guľôčku cez zložité bludisko zložené z úzkych plastových koľají dostať do cieľa.

Teddies Hlavolam Bludište 3D guľa 17 cm
13,28 € 11,40 €

Otestuj svoju šikovnosť a zručnosť s týmto jedinečným 3D hlavolamom Intellect ball. Ak chcete dostať guľôčku do cieľa, musíte hlavolamom otáčať o 360 stupňov. Nie je to tak jednoduché ako sa zdá, v ceste vám stoja rôzne prekážky a nástrahy.

Teddies Hlavolam Bludisko ovál 3D plast 20cm
13,28 € 11,40 €

Otestuj svoju šikovnosť a zručnosť v tomto skvelom 3D hlavolame. Jedinečný, jeden z najlepších hlavolamov. Ak chcete dostať guľôčku do cieľa, musíte hlavolamom otáčať o 360 stupňov. Nie je to tak jednoduché ako sa zdá, v ceste vám stoja rôzne prekážky a nástrahy tak pozor nech si nezamotáte ruky.