DINO Zápalky spoločenská hra malá
10,33 € 9,35 €

Ukážte priateľom, ako vám to páli pri lúštení 50 hlavolamov so zápalkami. Ako premiestniť jednu zápalku, aby premenila hviezdu v desať trojuholníkov alebo otočila hlavou sliepka? 50 netradičných hlavolamov preverí a zlepší logické uvažovanie a priestorovú predstavivosť.

DINO cestovná hra Uzly

DINO cestovná hra Uzly

Hodnotenie: 4,9
10,33 € 9,35 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Albi Scythe: Základná hra
73,88 € 61,57 €

Scythe je strategická hra určená predovšetkým náročnejším a skúsenejším hráčom. Odohráva sa vo východnej Európe v alternatívnej minulosti, konkrétne krátko po prvej svetovej vojne. Na prekrásnych ilustráciách Jakuba Rozalského sa tak vedľa seba preháňajú stáda oviec a kôz spolu s obrími kráčajúcimi mechmi.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,8
19,51 € 14,99 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Albi Ubongo 3D Family

Albi Ubongo 3D Family

Hodnotenie: 4,3
38,30 € 30,90 €

Ubongo 3D Family je rodinnou puzzle hrou, ktorej obtiažnosť stojí na pomedzí medzi Ubongo 3D Junior a Ubongo 3D. Dokážete umiestniť zadané diely skôr než Vaši súperi?

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnotenie: 4,9
13,70 € 11,90 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Mindok Smart - IQ Fit

Mindok Smart - IQ Fit

Hodnotenie: 5
11,80 € 11,23 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Cieľom je vyriešiť rébus tak, že sú všetky dieliky umiestnené na herný plán a tam nezostávajú žiadne voľné miesta. Všetky vyčnievajúce guľôčky musia byť skryté v otvoroch v hernom pláne tak, že vznikne rovná plocha.

ADC Blackfire Zombicide: Zelená horda
94,08 € 82,90 €

V hre Zombicide: Zelená horda jeden až šesť hráčov spoločne čelia zástupom zombií ovládaných samotnou hrou. Každý hráč má v tomto fantazijnom svete napadnutom zombiami pod kontrolou jedného až šesť preživších. Zmyslom hry je plniť scenáre, prežiť a zabiť čo najviac zombií!

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnotenie: 4,7
13,70 € 11,61 €

IQ Link je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Nájdite správne prepojenie! Umiestnite všetky dieliky na herný plán. Aj keď je v hre celkom 36 častí herných dielikov a na hernom pláne iba 24 miest.

Albi This War of Mine: V obkľúčení
44,90 €

V rozšírení This War of Mine: V obkľúčení sa ocitnete priamo uprostred bojov, ktoré mesto zachvátili. Časy opatrného prímeria sú preč – povstalci prenikli do Pogorenu a v poslednom zúfalom pokuse sa snažia mesto zmocniť. V priebehu troch napínavých dejstvách kampane „Zúfalá nádej“ budete musieť nájsť nielen spôsob ako prežiť, ale tiež ako čeliť brutalite otvoreného konfliktu. Modul Siroty, ktorého hlavnými aktérmi sú deti, ktoré prišli o svoje rodiny, naplno vyskúša vaše schopnosti.

Mindok SMART - Kvadrilion

Mindok SMART - Kvadrilion

Hodnotenie: 4,6
19,69 € 18,90 €

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy 2. edícia
101,92 € 78,90 €

Panstvo hrôzy je hra plná strachu a vyšetrovania. Hráči sa striedavo v úlohe vyšetrovateľov púšťajú do skúmania potemných izieb strašidelného panstva a okolia Arkhamu a snažia sa odhaliť podivné tajomstvo, riešiť hlavolamy a odrážať démonov z iného sveta.

ADC Blackfire Zombicide: Wulfsburg
62,71 € 50,90 €

Zombicide Wulfsburg je rozšírenie pre kooperatívnu stolovú hru **Zombicide: Čierny mor **, vďaka ktorému objavíte nové možnosti pri love zombií so 4 novými pozostalými a 18 novými kartami vybavenia, vrátane magických zbraní a mocných kúziel!

Albi Robinson Crusoe: Záhada strateného mesta-29%
46,70 € 32,90 €

Akcia

Veľké rozšírenie pre hru Robinson Crusoe. Napínavá päťdielna kampaň, v ktorej budete pátrať po stratenom meste Z. Okrem toho sa ale môžete tešiť napríklad na dvojicu nových scenárov, hororový režim hry alebo nový mechanizmus šialenstvo.

DINO Rébusy

DINO Rébusy

Hodnotenie: 4
11,90 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 hádaniek a hlavolamov rôznych stupňov obtiažnosti, ktoré dostanú váš mozog do formy.

Mindok SMART - Anti virus

Mindok SMART - Anti virus

Hodnotenie: 4,7
23,50 € 18,75 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.

Albi This War of Mine Príbehy mesta sutín-20%
36,60 € 29,20 €

Akcia

Príbehy mesta sutín je rozšírenie pre kooperatívnu strategickú hru This War of Mine. Rozšírenie prináša do hry veľa nových herných prvkov – 5 nových scenárov a celkom 12 rozširujúcich modulov, 7 nových figúrok a celý rad ďalších komponentov, vrátane Vojnového denníka – nových príbehov z vojny.

Mindok SMART - IQ Blox
13,70 € 11,23 €

Ďalšie porcie rébusu ako zo škatuľky! V hlavolame IQ Blox vás prekážky neblokujú! Naopak, pomáhajú vám nájsť riešenie. Prekážky vám napovedia, ako vyplniť hraciu dosku farebnými hernými dielikmi. Je neuveriteľne ľahké začať, ale nesmierne ťažké prestať

Spin Master Perplexus Rookie
16,80 € 15,70 €

Akcia

Perplexus je 3-D labyrint uzavretý v priehľadnej plastovej guli. Krútením, manévrovaním, otáčaním gule o 360 stupňov sa hráč snaží malú oceľovú guľôčku cez zložité bludisko zložené z úzkych plastových koľají dostať do cieľa.

DINO Optické klamy

DINO Optické klamy

Hodnotenie: 4,8
10,79 € 9,90 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 kariet s optickými ilúziami, ktoré potrápia vaše vnímanie reality. Predvádzajte optické klamy svojim známym a sledujte ich vnímanie.

ADC Blackfire Pán Prsteňov - kartová hra
39,18 € 30,90 €

Netradičná kartová hra z atraktívneho prostredia románu Pán prsteňov kompletne v češtine. V kartovej hre hráči zvolajú skupinu dobrodruhov, ktorí sa pokúšajú plniť nebezpečné úlohy pri výpravách po Stredozemí.

Mindok Smart - IQ Twist

Mindok Smart - IQ Twist

Hodnotenie: 5
13,70 € 10,48 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Otestujte a posilnite svoje IQ s touto skvelou cestovnou hrou! Roztočte svoje mozgové závity správnym smerom a umiestnite všetky zatočené herné dieliky na herný plán. Znie to jednoducho, ale len do chvíle, kedy zistíte, že vám na hernom pláne prekážajú stĺpiky.

ADC Blackfire Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemí
101,92 € 80,90 €

Pán prsteňov: Putovanie po Stredozemí je kooperatívna hra pre jedného, až piatich hráčov. Počas hry sa skupina hrdinov vydáva v ústrety nebezpečným dobrodružstvám, aby spoločne skúmali a prežili v obrovskom epickom fantasy svete JRR Tolkienovho Pána prsteňov. Pri svojom putovaní budú čeliť mocným protivníkom, objavovať stratené poklady, odhaľovať dávno zabudnuté vedomosti a upravovať zručnosti podľa rolí v ich Spoločenstve. Temnota povstáva, zlo silnie, tieň a skazenosť sa rozširujú. Je najvyšší čas, aby sa hrdinovia vydali na svoje putovanie po Stredozemí.

Albi Mozgovňa Logické hádanky
9,35 €

Mozgovňa Logické hádanky je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na logických hádankách. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Albi Mozgovňa Záhadné prípady
8,23 €

Mozgovňa Záhadné prípady je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na záhadných prípadoch. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Albi Scythe Titáni nebies
29,30 € 22,90 €

Rozšírte si strategickú hru Scythe o Titánov nebies – do hry tak vstúpia doteraz neznáme stroje a to vzducholode. V hre tak môžete čakať 7 veľkých figúrok vzducholodí a s nimi nové herné mechanizmy, ktoré môžete kombinovať aj s iným rozšírením hry Scythe. Novinkou sú aj alternatívne zakončenia hry, vďaka ktorým bude každá partia unikátna.

Albi Tapestry-25%
73,30 € 54,80 €

Akcia

Vytvorte civilizáciu, ktorá sa so svojou kultúrou, vyspelosťou a mocou navždy vpíše do dejín sveta. Sami určíte cestu, ktorou sa bude uberať. Jadrom hry Tapestry sú 4 stupnice pokroku (vedy, technológií, objavov, vojenstva), po ktorých bude vaša civilizácia počas hry postupovať. Zvyšujte svoj blahobyt, budujte hlavné mesto, využite svojich jedinečných schopností, nahromaďte víťazné body a získajte karty tapisérie.

ADC Blackfire Escape room: Úniková hra Rodinná edícia
39,18 € 37,40 €

Novinka

Rovnako ako v prípade ostatných verzií hry Escape Room po celom svete ste aj tu „uväznení“ a cieľom je nájsť počas 60 minút kódy pre „útek“. Kódy nachádzate riešením hádaniek a rébusov. Používajte mozog! Nevyhnutná je tiež tímová práca, dostatočná komunikácia, dobré nápady, tvorivosť, logika a zmysel pre detail! Ste pripravení na túto výzvu?

Mindok Smart - IQ Fokus
11,90 €

Zaostrite na stred! Využite 10 farebných herných dielikov a zaplňte hernú dosku. Sústreďte sa na strednú časť dosky, ktorú musíte zostaviť presne podľa zadania. Úplne nový koncept hry z radu SmartGames.

ADC Blackfire Noctiluca
35,25 € 27,90 €

V hre Noctiluca sa 1–4 hráči potápajú do priezračných hlbín a snažia sa nachytať nádherné svetlušky. Hráči tieto vzácne tvory zhromažďujú do nádob, za ktoré po naplnení získavajú body. Noctiluca je inovatívny hra od uznávaného autora Shema Phillipsa, ktorá obsahuje aj pravidlá pre sólo hru na vlastnom hernom pláne.

Mindok Kronika zločinu

Mindok Kronika zločinu

Hodnotenie: 4,8
33,30 € 28,90 €

Vžite sa do úlohy člena tímu vyšetrovateľov v súčasnom Londýne. Práve ste opustili kanceláriu vrchného inšpektora. V Hyde Parku bola nájdená mŕtvola mladého dievčaťa a šéf vám prípad pridelil. Vyzerá to ako bežná rutina, ale niečo vám na celej veci nehrá. Vypočujte podozrivých, zbierajte dôkazový materiál a usvedčte zločincov v určenom časovom limite.

ADC Blackfire Eldritch Horror
50,94 € 39,78 €

Kooperatívna napínavá hra z rovnakého sveta ako Arkham Horror. Hráči sa v roliach dobrodruhov vydávajú tomuto zlu čeliť. Eldritch Horror preberá a vylepšuje všetko dobré z Arkham Horror a navyše prináša silnejší príbehový zážitok. Hra kladie dôraz na spoluprácu medzi hráčmi.

Goki Logická hra Tehličky
20,90 €

Úlohou je zložiť segmenty – dieliky v súlade s predlohami na kartičkách. Tento hlavolam by bol veľmi jednoduchý, keby jeho každý segment bol samostatným elementom puzzle. Preto sú mnohé segmenty (dieliky) z niekoľkých elementov. NÁŠ TIP – Tí najmladší začínajúci hráči môžu svoje prvé figúry skladať podľa farebnej strany kartičky. Samozrejme takto je zloženie figúry oveľa jednoduchšie a veľmi skoro prejdú k zložitejšej variante hlavolamu a to skladanie podľa jednofarebné predlohy.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
13,70 € 11,90 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

ADC Blackfire Panstvo hrôzy: Svätyňa súmraku - rozšírenie
31,33 € 25,90 €

Rozšírenie Svätyňa Súmraku prináša dva nové scenáre venované tematike poriadku Strieborného súmraku. V jednom scenári musí vyšetrovateľ odhaliť zlovestné sprisahania zamaskované za každoročnú prehliadku usporiadanú týmto slávnym poriadkom. V druhom musí vyšetrovateľ nájsť spôsob, ako uniknúť samotnej lóži, a vyviesť spoluväzňa do bezpečia. Súčasťou tohto rozšírenia sú aj noví vyšetrovatelia, nové kúzla, nové predmety, ktoré majú pomôcť pri vyšetrovaní, a v neposlednom rade nová hrozba v podobe spektrálnych prízrakov.

Spin Master Perplexus Rubikova kocka 2 x 2
37,50 € 32,90 €

Akcia

Jedinečné prepojenie Perplexus bludiska so známou Rubikovou kockou. Toto unikátne spojenie dvoch úžasných hlavolamov prináša ešte viac zábavy. Nájdi správne trasy pretáčaním jednotlivých časti, aby si dostal guličku od začiatku až na koniec.

ADC Blackfire Discover: Krajiny neznáme
42,90 €

Dobrodružná unikátna hra – každá krabica je jedinečná! Prebúdzaš sa s bolesťou hlavy a nemáš poňatia, kde si. Si obklopený divočinou a v diaľke niečo vyje. Tvoja túžba po odpovedi musí počkať, najprv musíš prežiť. Fantasy Flight Games hrdo oznamujú hru Discover: Krajiny neznáme, unikátny herný zážitok od Coreyho Konieczky!

Mindok Smart - IQ Kocka
15,80 € 13,90 €

Dokážete zo siedmich farebných dielikov poskladať kocku? Nie je to tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Využite svoje logické myslenie a priestorovú predstavivosť na vyriešenie všetkých 3D rébusov.

Mindok SMART - IQ XOXO

Mindok SMART - IQ XOXO

Hodnotenie: 5
13,70 € 11,98 €

IQ XOXO je další zábavný hlavolam ze série Smart Games. Při řešení tohoto hlavolamu si mozek potrápí jak děti, tak dospělí. Cílem hry je umístit na herní plán 10 oboustranných herních dílků tak, aby se X a O ve všech směrech pravidelně střídala.

Mindok Smart - IQ Stars

Mindok Smart - IQ Stars

Hodnotenie: 5
11,90 €

Dokážete správne umiestniť všetky hviezdy? Mieri váš mozog až ku hviezdam? Ak áno, bude pre vás ľahké umiestniť všetkých 7 dielikov s hviezdami na hraciu dosku a postupne vyriešiť všetkých 120 rébusov.

ADC Blackfire God of War - kartová hra
43,10 € 39,90 €

Mystické Norny, veštkyne možných budúcností a panie osudu, si uvedomili, že semeno Ragnaröku bolo zasadené. S nádejou, že nájdu cestu skrz blížiacu sa skazu, upierajú svoje zraky do Studne osudu na bezpočet možných budúcností a skúmajú vízie udalostí blížiacich sa dní.

DINO Kartové triky

DINO Kartové triky

Hodnotenie: 1
10,79 € 9,90 €

Chcete byť skvelým iluzionistom? Ponorte sa do magického sveta kartových trikov a ohromte rodinu, priateľov alebo hostí. Dajte sa hneď do toho a objavte tajomstvo kartového umenia!

Mindok Smart Tangramy: Paradox
11,90 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Tangramy sú veľmi stará čínska hra. Nikto presne nevie, kedy a ako vznikla. Podľa legendy starej viac ako 1000 rokov muž menom Tan upustil na zem dlaždicu a tá sa rozbila na 7 častí. Keď sa ju pokúšal zložiť späť do tvaru štvorca, zistil, že sa dá zložiť rad rôznych tvarov.

Recent Toys After Party
14,90 €

Koľko kusov party vecí dokážete poskladať na seba? Zahrajte si sami alebo aj s priateľmi adrenalínovú hru, objavte tie najlepšie kombinácie zloženia a bavte sa. Spríjemnite si chvíľky pohody v rodinnom kruhu, ale aj na párty s priateľmi. Drevený hlavolam zabaví nielen deti, ale aj rodičov.

Teddies Hlavolam Bludisko ovál 3D plast 20cm
13,28 € 12,36 €

Otestuj svoju šikovnosť a zručnosť v tomto skvelom 3D hlavolame. Jedinečný, jeden z najlepších hlavolamov. Ak chcete dostať guľôčku do cieľa, musíte hlavolamom otáčať o 360 stupňov. Nie je to tak jednoduché ako sa zdá, v ceste vám stoja rôzne prekážky a nástrahy tak pozor nech si nezamotáte ruky.

Djeco Cubissimo
18,90 €

Novinka

Logická hra je súprava kociek určená na skladanie. Poskladaj kocku podľa zadania. Nie je to však vôbec jednoduché. Postav podľa zadania základné postavenie kociek – základ pre kocku. Pomocou zvyšných kociek dotvor kocku do požadovaného tvaru.

Albi Scythe 1. rozšírenie Invázia z diaľok
29,30 € 24,90 €

Invázia z diaľok je prvým rozšírením pre strategickú hru Scythe. Prináša najmä 2 nové frakcie – klan Albion a šogunát Togawa – ktoré umožňujú hrať pôvodnú hru až so 7 hráčmi. -Pre hranie je nutné mať základnú hru Scythe.

Spin Master Perplexus Harry Potter
36,40 €

Novinka

Perplexus je 3D labyrint uzavřený v průhledné plastové kouli. Je zábavný, poučný a výborný pro zlepšení jemné motoriky a koordinace ruka-oko u dětí, ale i dospělých.