Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hry pre jedného - pre dospelých

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hry pre jedného - pre dospelých na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hry pre jedného - pre dospelých nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hry pre jedného - pre dospelých – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Mindok SMART IQ Puzzle Pro Ravensburger Echoes Tanečnica
Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Ravensburger Echoes Tanečnica Ravensburger Echoes Tanečnica
Ravensburger Echoes Tanečnica

Echoes Tanečnica je tajomná audiohra. V sieňach honosného škótskeho sídla straší duch mladého dievčaťa. Započúvajte sa do útržkov jej tragického príbehu, zbierajte stopy a vyriešte záhadu jej smrti. K hre je nutné stiahnuť zadarmo aplikáciu Ravensburger Echoes, ktorá je kompletne nahovorená v češtine.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Ravensburger Echoes Koktejl Ravensburger Echoes Tanečnica
Ravensburger Echoes Koktejl

Echoes Koktejl je tajomná audiohra. V zafajčenej newyorskej nálevni sa za tlmeného svetla schádzajú zločinci z miestneho podsvetia, aby spriadali svoje zlovestné plány. Načúvajte rozhovorom v bare a zistite, či dokážete vyriešiť záhadu neslávne presláveného mafiánskeho bossa „Krutého Steva“. K hre je nutné stiahnuť zadarmo aplikáciu Ravensburger Echoes, ktorá je kompletne nahovorená v češtiine.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Ravensburger Echoes Mikročip Ravensburger Echoes Mikročip
Ravensburger Echoes Mikročip

Echoes Mikročip je tajomná audiohra. Vo vzdialenej budúcnosti leží svet v troskách. Načúvajte stopám z minulosti a odhaľte temné tajomstvo, ktoré obklopuje pád modernej civilizácie. K hre je nutné stiahnuť zadarmo aplikáciu Ravensburger Echoes, ktorá je kompletne nahovorená v češtine.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Spin Master Perplexus Rookie Ravensburger Echoes Mikročip
Spin Master Perplexus Rookie

Perplexus je 3-D labyrint uzavretý v priehľadnej plastovej guli. Krútením, manévrovaním, otáčaním gule o 360 stupňov sa hráč snaží malú oceľovú guľôčku cez zložité bludisko zložené z úzkych plastových koľají dostať do cieľa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Smart IQ Obvody Ravensburger Echoes Mikročip
Mindok Smart IQ Obvody

Dokážete prepojiť bodky? Umiestnite všetky dieliky na hraciu dosku a vytvorte z nich obvod, ktorý prepojí bodky. Obsahuje rébusy od jednoduchých po veľmi náročné, ktoré zaručene preveria aj vaše vlastné mozgové obvody!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Smart - IQ Fit ADC Blackfire Escape room: Úniková hra Rodinná edícia
Mindok Smart - IQ Fit

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Cieľom je vyriešiť rébus tak, že sú všetky dieliky umiestnené na herný plán a tam nezostávajú žiadne voľné miesta. Všetky vyčnievajúce guľôčky musia byť skryté v otvoroch v hernom pláne tak, že vznikne rovná plocha.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Project L ADC Blackfire Escape room: Úniková hra Rodinná edícia
ADC Blackfire Project L

V hre Project L sa budete zo svojich dielikov snažiť skladať skladačky jednu po druhej tak, aby ste dieliky využili optimálne a získali čo najviac bodov. Skladajte efektívne dieliky, vyvíjajte svoj mechanizmus, zdokonaľujte stratégiu a vyhrajte v hre!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Escape room: Úniková hra Rodinná edícia ADC Blackfire Escape room: Úniková hra Rodinná edícia
ADC Blackfire Escape room: Úniková hra Rodinná edícia

Rovnako ako v prípade ostatných verzií hry Escape Room po celom svete ste aj tu „uväznení“ a cieľom je nájsť počas 60 minút kódy pre „útek“. Kódy nachádzate riešením hádaniek a rébusov. Používajte mozog! Nevyhnutná je tiež tímová práca, dostatočná komunikácia, dobré nápady, tvorivosť, logika a zmysel pre detail! Ste pripravení na túto výzvu?

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Albi Mozgovňa Záhadné prípady ADC Blackfire Vec: Dosková hra
Albi Mozgovňa Záhadné prípady

Mozgovňa Záhadné prípady je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na záhadných prípadoch. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Albi Ubongo 3D Master ADC Blackfire Vec: Dosková hra
Albi Ubongo 3D Master

V rodinnej spoločenskej hre Ubongo 3D máte za úlohu zakryť prázdne polia na karte trojrozmernými dielikmi do výšky dvoch poschodí. Umiestňujte dieliky správne na seba, ako odmena vás čakajú drahokamy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Vec: Dosková hra ADC Blackfire Vec: Dosková hra
ADC Blackfire Vec: Dosková hra

Dosková hra Vec je intenzívnym zážitkom pre 1–8 hráčov. Pri hernom stole sa vžite do rolí slávnych protagonistov kultovej snímky z roku 1982. Ponorte sa do ponurej kinematografickej atmosféry plnej pátosu a nezabudnite, že nikomu nesmiete veriť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL