Teddies Kocky kubus Moje prvé zvieratká
9,58 €
9,40 €

Kocky kubus Moje prvé zvieratká z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 15ks kociek s obrázkami domácich zvieratiek. Obrázky sú tlačené priamo na kocky, nemôžu sa preto zlúpať.


BINO Kocky vo vedre - Krtko

BINO Kocky vo vedre - Krtko

Hodnotenie: 4,5
11,99 €

10,40 €

Farebné kocky vo vedierku s uškom. Postavte si čo najvyšší komín, hrad, vežu, ohrádku pre zvieratká alebo ďalšie zaujímavé stavby z krásne farebných tvarov! So skladaním vám bude pohámat Krtko a jeho kamaráti.


DINO Kocky kubus Krtko a dopravné prostriedky drevo 20ks
14,90 €

10,50 €

Kocky Krtko a dopravné prostriedky z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 20ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.


Heros Stavebnica Constructor 100 dielov
24,78 €

18,20 €

Drevená stavebnica Heros Constructor. Zo sady možno zoskrutkovať 6 modelov pomocou návodu alebo nespočetne ďalších stavieb alebo vozňov podľa staviteľa fantázie. Zostaviť môžu napríklad lokomotívu, vagón alebo lietadlo.


Woody Stavebnica kocky v kýbliku s prestrkávacím vekom, farebné, 45 dielov
11,50 €

Farebné kocky v kýbliku s prestrkávacím vekom sú veselou drevenou stavebnicou pre malých architektov. 45 farebných kociek v praktickom vedierku, ktoré slúži nielen pre uskladnenie týchto kociek, ale aj k ich roztriedeniu podľa tvarov. Deti sa zábavnou a hravou formou niečomu naučia.


Woody Montážna stavebnica - konštruktér 100ks
12,93 €

11,40 €

Montážna stavebnica vo vedierku Konštruktér pre malých kutilov. Sada ponúka nekonečné množstvo variantov stavania rôznych stavieb od strojov a áut až po domčeky, žeriavy a veľa ďalších.


Woody Stavebnica prírodná/farebná Emma, 200ks
12,93 €

11,40 €

Stavebnica Emma rastie spoločne s deťmi. Najmenšie deti z nej zvládnu poskladať množstvo jednoduchých malých stavieb. Pri tejto činnosti zdokonaľujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Staršie deti z nej dokážu poskladať skutočne impozantné stavby plné fantázie a neskutočných tvarov.


Woody Kocky, 66dielov - Trendy
16,60 €
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská stavebnica obsahuje farebné, atraktívne prevedenie a kvalitne opracované kocky. Dievčatká môžu stavať podľa vlastnej fantázie celé hodiny. Dizajn kociek pochádza z dielne českých návrhárov.


Woody Stavebnica Karla prírodná, 200 dielov
32,56 €

26,50 €

Stavebnica Karla prírodná obsahuje 200 dielikov. Skvelá drevená stavebnica, z ktorej postavíte všetko čo dovolí vaša fantázia napríklad dom, hrad, mesto a ďalšie. Prehlbuje u detí kreativitu.


MATADOR® Explorer Cars
19,90 €

Postavte si Dragster, Formulu1, Tryke alebo SUV a zažite čistý pôžitok z jazdy s Matadorom CARS.


MATADOR® Explorer E500
199,90 €
+ doprava zadarmo

Najväčšie balenie MATADOR Explorer, ktoré umožňuje postaviť veľa krásnych modelov.


MATADOR® Maker Country
19,90 €

Vytvor si vlastné modely a zaži skvelé pozemné dobrodružstvo s traktorom.


MATADOR® Maker M400
139,90 €
+ doprava zadarmo

Najväčšia drevená stavebnica MATADOR Maker, ktorá umožňuje postaviť veľa modelov.


MATADOR® Explorer E300
119,90 €
+ doprava zadarmo

Takmer neobmedzené stavebné variácie, umožňuje táto drevená stavebnica.


MATADOR® Maker M300
99,90 €
+ doprava zadarmo

Drevená stavebnica z rozšírenými možnosťami vďaka šikmým a okrúhlym blokom.


MATADOR® Explorer E200
89,90 €

80,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Stavebnica MATADOR ponúka cez svoj bohatý obsah rôznorodé možnosti stavby.


MATADOR® Maker M200
69,90 €
+ doprava zadarmo

Ideálna stavebnica s ktorou postavíte veľa modelov menšieho rozsahu.


MATADOR® Explorer E100
49,90 €

Ideálna drevená stavebnica pre múdre hlavy zajtrajška, obsahuje veľa užitočných nápadov.


MATADOR® Maker M100
49,90 €

Táto sada umožňuje postaviť veľa zaujímavých drevených modelov menšieho rozsahu.


MATADOR® Explorer E050
29,90 €

Drevená stavebnica pre získanie základných znalostí pri stavbe jednoduchých modelov.


MATADOR® Maker M050
29,90 €
27,90 €

Akcia

Najmenšia drevená stavebnica MATADOR Maker pre získanie základných znalostí pri stavbe.


Alexander Malý konštruktér JUNIOR - LIETADLO
13,58 €

11,50 €

Novinka

Skvelý darček pre kreatívne deti od 4 rokov! Drevená stavebnica, ktorá zabaví detské ručičky a tiež ich mozoček. Skladá sa z drevených dielov s otvormi a farebných plastových skrutiek a spojok. Je vybavená bezpečným náradím, ktoré je ideálne prispôsobené drobným rúčkam. Hra podporuje technické nadanie, zručnosť, poznávanie farieb a počítanie. Stavebnica získala ocenenie „Hračka roku 2018“ v zahraničnej súťaži o najlepšie a najprínosnejšie hračky.


Alexander Malý konštruktér junior pretekár
15,95 €

12,30 €

Novinka

Drevená stavebnica, ktorá zabaví nielen detské ručičky, ale aj ich predstavivosť. Stavebnica je vybavená bezpečným náradím, ktoré je ideálne prispôsobené drobným rúčkam. -Hra podporuje manuálnu zručnosť a poznávanie farieb.


Alexander Malý konštruktér junior vrtuľník
15,79 €

12,30 €

Novinka

Drevená stavebnica Malý konštruktér junior vrtuľník, zabaví detské ruky aj ich predstavivosť. Stavebnica má pevnú konštrukciu. Balenie obsahuje obrázkový návod na zostavovanie modelov.


BINO Dřevěná stavebnice v kyblíku
26,90 €

17,10 €

Dřevěná sada pro malé domácí kutily je ideální pro rozvoj jemné motoriky. Hraj si na stavitele a pomocí šroubků, matiček, klíčů a kostek a dřevěných konstrukcí smontuj svoji hračku!


BINO Drevený vláčik so zvieratkami 8ks
18,47 €

10,90 €

Farebný drevený vláčik s dvoma vozňami, na ktorých vezie kravičku a koníka je krásnou sadou pre menšie deti. Môžu ho ťahať, nakladať zvieratká a voziť ich vo vagónoch, alebo sa s nimi hrať len tak.


BINO Kocky vo vedierku 100 ks
19,63 €

13,40 €

Sada 100 kusov kociek v pestrých farbách poskytuje nekonečne veľa zábavy so stavaním, učením poznávať veľkosti, protiklady (veľký/malý, hore/dole) a ďalšie priestorové a počtárske zručnosti. Hračka pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie, rovnako ako trénovať jemnú motoriku.


BINO Guľôčková dráha 40ks
24,76 €

17,50 €

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.


BINO Obrázkové kocky - Baribal, 15ks
11,07 €

7,60 €

Pohyblivá skladačka z drevených farebných kociek. Skladá sa z oválneho podstavca s 3 drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú kocky s ozubenými kolesami a do nich sa vkladá kocka s príslušným tvarom.


Brio Builder - konštrukčný set 135 ks
36,26 €

31,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do boxu.


Brio Builder - štartovací set v kufríku 48 ks
19,59 €

16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.


Brio Builder - stavebný set 210 ks
50,70 €
50 €
+ doprava zadarmo

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.


Brio Builder - stavebný kreatívny set 270 ks
69,30 €
+ doprava zadarmo

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Sada obsahuje 270 dielikov.


DETOA Kocky drevené L 45 dielikov
13,51 €

8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pri hraní s drevenými kockami rozvíjajú deti fantáziu a jemnú motoriku. Balenie obsahuje 45 dielikov rôznych tvarov v zaujímavých farbách. S touto stavebnicou si deti užijú veľa kreatívnej zábavy.


DETOA Drevená stavebnica 100ks kociek
11,16 €
11 €

Drevená stavebnica obsahuje 100 kusov kociek rôznych tvarov. Táto farebná stavebnica iste zabaví a poteší každé dieťa.


DETOA Malý Architekt

DETOA Malý Architekt

Hodnotenie: 4,5
16 €
15,30 €

Stavebnica Malý Architekt obsahuje 120 malých drevených dielikov a jednu základňu. Z dielikov možné zostaviť veľké množstvo stavieb podľa vlastnej fantázie. Hrady, zámky, domy to všetko váš malý architekt zvládne.


DINO Kocky kubus Krtkov rok drevo 12ks
10,76 €

7,20 €

Kocky Krtkov rok z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.


DINO Kocky kubus Krtko a vtáčik drevo 12ks
10,76 €

7 €

Kocky Krtko a vtáčik z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.


DINO Kocky Kubus Rozprávky 6ks
7,37 €

5,20 €

Malé aj veľké deti milujú televízne večerníčky, kde na nich vykukne Bob a Bobek, Maxipes Fík alebo víla Amálka. Spolu s televíznymi hrdinami sa malé deti naučia skladať pomocou šiestich drevených kociek ich obrázky.


DINO Kocky Veselý krtko 6ks
7,37 €

5,60 €

Sada 6 drevených obrázkových kociek s motívom Krtka. Drevené obrázkové kocky s rozprávkovými motívmi deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.


Hape Guľôčková dráha Mesto
136,43 €

111,80 €
+ doprava zadarmo

Vydajte sa do úplne novej dimenzie s touto v tme svietiacou vesmírnou guľôčkovou dráhou. Vypustite svoje guľôčky na hviezdnu dráhu a sledujte tú guľôčku, ktorá je najrýchlejšia. Guľôčka cestou míňa vesmírne telesá, prechádza kupolou.