Little Dutch Vozíček s kostkami - růžová
38,38 €
37,70 €

Vozíček s kostkami nabízí vašim nejmenším dětem četné možnosti hry. Malé auto vyrobené ze dřeva obsahuje kostky různých tvarů, velikostí a barev. Výška rukojeti je ve správné výšce, aby nejmenším pomohla s prvními krůčky.


BINO Obrázkové kocky - Baribal, 15ks
11,07 €

7,60 €

Pohyblivá skladačka z drevených farebných kociek. Skladá sa z oválneho podstavca s 3 drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú kocky s ozubenými kolesami a do nich sa vkladá kocka s príslušným tvarom.


Little Dutch Kostky v tubě - růžová
18,14 €
17,70 €

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.


Woody Kocky 100 dielov

Woody Kocky 100 dielov

Hodnotenie: 4,5
13,40 €

11,40 €

Drevená stavebnica kocky vo vedierku s prestrkávacím vekom obsahuje 100 dielov rôznych farieb. Deti si zo stavebnice môžu postaviť celé mestá. Kýblik slúži na uskladnenie kociek aj ako roztrieďovač tvarov.


DETOA Drevená stavebnica 100ks kociek
11,16 €

9,90 €

Drevená stavebnica obsahuje 100 kusov kociek rôznych tvarov. Táto farebná stavebnica iste zabaví a poteší každé dieťa.


Woody Kocky, 66dielov - Trendy
16,60 €
15,40 €

Dievčenská stavebnica obsahuje farebné, atraktívne prevedenie a kvalitne opracované kocky. Dievčatká môžu stavať podľa vlastnej fantázie celé hodiny. Dizajn kociek pochádza z dielne českých návrhárov.


BINO Kocky vo vedierku 100 ks
19,63 €

13,40 €

Sada 100 kusov kociek v pestrých farbách poskytuje nekonečne veľa zábavy so stavaním, učením poznávať veľkosti, protiklady (veľký/malý, hore/dole) a ďalšie priestorové a počtárske zručnosti. Hračka pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie, rovnako ako trénovať jemnú motoriku.


Little Dutch Kostky v tubě - modrá
18,14 €
17,70 €

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.


Viga Drevená stavebnica 50 kociek - zoo
20,29 €

11,10 €

Drevená stavebnica vo vedierku. Vybuduj si svoju originálnu ZOO a postaraj sa o zvieratká. Z 50-tich dielikov máš veľa možností alebo sa môžeš riadiť pridaným návodom! Uži si zábavu pri stavaní.


Heros Stavebnica Constructor 50 ks-55%
14,78 €

6,59 €

Akcia

Drevená stavebnica Heros Constructor. Zo sady možno zoskrutkovať tri rôzne vozidlá pomocou návodu alebo nespočetne ďalších stavieb alebo vozňov podľa staviteľa fantázie. Zostaviť môžu napríklad pretekárske auto alebo buginu.


Woody Kubus navliekací - domáce zvieratá
9,79 €

7,70 €

Klasický detský kubus tvorený kockami s obrázkami má navyše funkciu, kedy dieťa navlieka kocky na tyčky. Obrázky a dizajn k tomuto výrobku pochádzajú z dielne českého návrhára. Tyčky majú bezpečnostnú funkciu a v prípade pádu dieťaťa na tyčku sa ohnú.


Marionette Kocky 100 dielov, drevené
15,56 €
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Čo môže byť lepšie, ako si vziať veľkú krabicu kociek a skladať, skladať a skladať presne tak, ako fantázie dovolia. Sada obsahuje 100 drevených dielikov rôznych farieb, tvarov a veľkostí.


BINO ZOO v cestovním kufříku
16,59 €

8,80 €

Kufřík se zvířátky ze ZOO. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem zvířátek a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 12 kostek se zvířátky.


Woody Vozík s kockami a madlom - Žaba
29,90 €

26,90 €

Drevený vozík s kockami a madlom môže u menších detí poslúžiť okrem hračky tiež ako chodítko. Vozík je totiž špeciálne dizajnovaný pre prvé detské krôčiky. V balení nájdete 24 drevených kociek.


Topa Kocky drevené-Zvieratká husi 20ks
9,99 €
9,10 €

Drevené kocky s motívmi zvierat pre rozvoj predstavivosti u detí. Na predlohách pre skladanie sú vyobrazené zvieratká z prostredia statku. Deti tak lepšie spoznajú ich prostredie.


DINO Kocky kubus Krtkov rok drevo 12ks
10,76 €

7,10 €

Kocky Krtkov rok z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.


Woody Kubus 3x4 - Zvieratká v ročných obdobiach
7,37 €

5 €

Kubus drevené kocky 3 × 4 Zvieratká v ročných obdobiach. Obrázky pochádzajú z dielne slovenských ilustrátorov. Kocky sú koncipované tak, aby ich správne poskladanie uľahčovalo farebné ladenie podkladov jednotlivých obrázkov.


Woody Vozík s kockami malý - 34 dielov
11,07 €

9,20 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Dieťa sa naučí rozlišovať farby a tvary a pritom sa zahrá.


DINO Kocky Veselý krtko 6ks
7,37 €

5,50 €

Sada 6 drevených obrázkových kociek s motívom Krtka. Drevené obrázkové kocky s rozprávkovými motívmi deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.


Heros Stavebnica Constructor 100 dielov
24,78 €

18,20 €

Drevená stavebnica Heros Constructor. Zo sady možno zoskrutkovať 6 modelov pomocou návodu alebo nespočetne ďalších stavieb alebo vozňov podľa staviteľa fantázie. Zostaviť môžu napríklad lokomotívu, vagón alebo lietadlo.


Little Dutch Rozkládací Zoo
17,11 €
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Super rozkládací zoo se zvířátky, příslušenstvím a zoo domečkem. Radujte se z maličkostí!


DINO Kocky kubus Domáce zvieratká drevo
8,48 €

7,30 €

Drevené obrázkové kocky s motívom domácich zvieratiek deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.


Teddies Kocky kubus Moje prvé zvieratká
9,60 €

Kocky kubus Moje prvé zvieratká z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 15ks kociek s obrázkami domácich zvieratiek. Obrázky sú tlačené priamo na kocky, nemôžu sa preto zlúpať.


BINO Kocky vo vedre - Krtko

BINO Kocky vo vedre - Krtko

Hodnotenie: 4,5
11,99 €

10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebné kocky vo vedierku s uškom. Postavte si čo najvyšší komín, hrad, vežu, ohrádku pre zvieratká alebo ďalšie zaujímavé stavby z krásne farebných tvarov! So skladaním vám bude pohámat Krtko a jeho kamaráti.


Plan Toys Drevené kocky
13,16 €
12,70 €

Sada drevených kociek obsahuje 15 dielikov, ktoré deťom môžu pomôcť s učením geometrie, tvarov a zlomkov zatiaľ čo počítajú a stavajú rôzne tvary. Deti sa bavia vytváraním a stavaním vecí podľa vlastnej predstavivosti.


Woody Farebné kocky s písmenkami a číslami, 40ks
13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené rôznofarebné kocky majú na sebe písmená a číslice. Vďaka svojej funkčnosti sa hodí nielen k učeniu prvých slov, ale aj k stavanie hradov a domčekov. Vyrobené z veľmi kvalitného dreva.


Woody Kocky farebné s potlačou 26 ks
9,74 €

8,10 €

Klasická stavebnica z farebných drevených kociek. Kocky s potlačou umožňujú deťom ďalej rozvíjať hru s kockami, vytvárať z nich zvieratká, hrať s nimi rôzne úlohy. Dieťa sa naučí rozlišovať farby a tvary.


DINO Kocky kubus Krtko a vtáčik drevo 12ks
10,76 €

7 €

Kocky Krtko a vtáčik z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.


Viga Drevená farma
26,12 €

12,10 €

Drevená farma obsahuje drevené puzzle pre zloženie hracej dosky, drevené dieliky pre zloženie domčeka, stodoly a ohrady, drevené stromy, farmára, traktor a zvieratá. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich.


BINO Guľôčková dráha 40ks
24,76 €

17,30 €

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.


DETOA Malý Architekt

DETOA Malý Architekt

Hodnotenie: 4,5
16 €
15,40 €

Stavebnica Malý Architekt obsahuje 120 malých drevených dielikov a jednu základňu. Z dielikov možné zostaviť veľké množstvo stavieb podľa vlastnej fantázie. Hrady, zámky, domy to všetko váš malý architekt zvládne.


Viga Drevená stavebnica konštruktér
26,12 €

15 €

Drevená stavebnica konštruktér vo vedierku. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich predstáv vďaka veľkému množstvu dielikov. Spájajte a skrutkujte. Každý kus je originál.


Baby Einstein Hračka drevená aktívna kocka Innovation Station HAPE 12m+
101,14 €
99,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Päť strán zábavy čaká na Vášho malého vedca. Sledujte, ako dieťatko objavuje a teší sa zo všetkých rôznych prvkov, ktoré táto inovatívna aktívna kocka ponúka. Bude prekvapené, čo všetko dokáže chytiť, otočiť, potiahnuť, prevliecť a aktivovať.


Hape Kuličková dráha kruhová
51,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuličková dráha zaujme každého závodníka! Vytvořte si vlastní dráhu a můžete začít soutěžit. Přestože je dráha určena pro začínající stavitele, je možné ji rozšířit pomocí dalších doplňků.


Marimex T-wood Stavebnice dominová 200ks
17,30 €

Balení obsahuje 200 ks bukových lamelek o rozměrech 69 × 23 × 8 mm. Kostky jsou ručně zpracované, zdravotně nezávadné. Díky mechanickému opracování mají lamelky hladký povrch a jsou příjemné na dotek.


Woody Guľôčková dráha 26 dielikov
15,61 €

11,50 €

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.


Woody Montážna stavebnica - konštruktér 100ks
12,93 €

11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna stavebnica vo vedierku Konštruktér pre malých kutilov. Sada ponúka nekonečné množstvo variantov stavania rôznych stavieb od strojov a áut až po domčeky, žeriavy a veľa ďalších.


Alexander Malý konštruktér JUNIOR - LIETADLO
13,58 €

11,50 €

Skvelý darček pre kreatívne deti od 4 rokov! Drevená stavebnica, ktorá zabaví detské ručičky a tiež ich mozoček. Skladá sa z drevených dielov s otvormi a farebných plastových skrutiek a spojok. Je vybavená bezpečným náradím, ktoré je ideálne prispôsobené drobným rúčkam. Hra podporuje technické nadanie, zručnosť, poznávanie farieb a počítanie. Stavebnica získala ocenenie „Hračka roku 2018“ v zahraničnej súťaži o najlepšie a najprínosnejšie hračky.


Hape Drevené kocky slnečné údolie
31,05 €

23,10 €

Novinka

Tieto farebné kocky sú ideálne pre budovanie a skúmanie sveta Pepe & Friends! Povzbudzujú k rozprávaniu príbehov a hraniu rôznych rolí. Zmeňte príbeh zakaždým, keď hráte a zadajte svojim postavám rôzne úlohy, ktoré chcete splniť!


Hape Lapač guľôčok-54%

Hape Lapač guľôčok

Hodnotenie: 5
10,53 €

4,79 €

Akcia

Majte guľôčky vždy po ruke! Vďaka týmto praktickým podnosom sa vám už žiadna nestratí. Tiež je tento lapač najlepším spôsobom, ako zachytiť guľôčku, ktorá už prešla cieľom.


Marionette Kocky 50 dielov,drevené
11,16 €

8,40 €

Čo môže byť lepšie, ako si vziať veľkú krabicu kociek a skladať, skladať a skladať presne tak, ako fantázie dovolia. Sada obsahuje 50 drevených dielikov rôznych farieb, tvarov a veľkostí.


Baby Einstein Hračka drevená stohovateľná Balancing Cal HAPE 12m+
15,23 €
15 €

Novinka

Vyššia, vyššia a ešte vyššia! Stohovateľná balansujúca húsenica ponúka plno zábavy pre dieťatko. S piatimi farebnými časťami sa môže dieťa pokúšať nájsť správnu rovnováhu. Hračka nabáda k zdolávaniu výziev, ktoré pobavia nielen vaše dieťatko.