Woody Montážna stavebnica - konštruktér 100ks-16%
12,93 € 10,80 €

Akcia

Montážna stavebnica vo vedierku Konštruktér pre malých kutilov. Sada ponúka nekonečné množstvo variantov stavania rôznych stavieb od strojov a áut až po domčeky, žeriavy a veľa ďalších.

DINO FROZEN II 12 Drevené kocky
9,50 €

Drevené kocky majú obrázky z rozprávky Ľadové kráľovstvo II. Balenie obsahuje 12 ks kociek a obrázky, podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej krabičke.

Topa Kocky drevené-Zvieratká husi 20ks
11,90 €

Drevené kocky s motívmi zvierat pre rozvoj predstavivosti u detí. Na predlohách pre skladanie sú vyobrazené zvieratká z prostredia statku. Deti tak lepšie spoznajú ich prostredie.

DINO Kocky kubus Krtkov rok drevo 12ks
11,10 €

Kocky Krtkov rok z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

Little Dutch Vozíček s kostkami - modrá
39 €

Vozíček s kostkami nabízí vašim nejmenším dětem četné možnosti hry. Malé auto vyrobené ze dřeva obsahuje kostky různých tvarů, velikostí a barev. Výška rukojeti je ve správné výšce, aby nejmenším pomohla s prvními krůčky.

Hape Guľôčková dráha Mesto
136,43 € 115,50 €
+ doprava zadarmo

Vydajte sa do úplne novej dimenzie s touto v tme svietiacou vesmírnou guľôčkovou dráhou. Vypustite svoje guľôčky na hviezdnu dráhu a sledujte tú guľôčku, ktorá je najrýchlejšia. Guľôčka cestou míňa vesmírne telesá, prechádza kupolou.

Little Dutch Kostky v tubě - růžová
18,70 €

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.

Bino Obrázkové kocky - Baribal, 15ks-37%
11,07 € 6,90 €

Akcia

Pohyblivá skladačka z drevených farebných kociek. Skladá sa z oválneho podstavca s 3 drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú kocky s ozubenými kolesami a do nich sa vkladá kocka s príslušným tvarom.

Brio Builder - konštrukčný set 135 ks
38,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do boxu.

DETOA Drevená stavebnica 100ks kociek
13,90 €

Drevená stavebnica obsahuje 100 kusov kociek rôznych tvarov. Táto farebná stavebnica iste zabaví a poteší každé dieťa.

Woody Stavebnica kocky farebné, s potlačou, 50 dielov
13,90 € 11,90 €

Woody drevená stavebnica kocky vo vedierku s prestrkávacím vekom. Kocky sú uložené v praktickom vedierku s uchom. Veko vedierka tvoria výseky na vkladanie tvarov. V balení nájdete 50 kusov kociek.

Viga Drevená stavebnica 50 kociek - zoo
20,29 € 11,10 €

Drevená stavebnica vo vedierku. Vybuduj si svoju originálnu ZOO a postaraj sa o zvieratká. Z 50-tich dielikov máš veľa možností alebo sa môžeš riadiť pridaným návodom! Uži si zábavu pri stavaní.

DINO Kocky kubus Krtko a dopravné prostriedky drevo 20ks
14,90 € 13,90 €

Kocky Krtko a dopravné prostriedky z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 20ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

DINO Kocky kubus Domáce zvieratká drevo
10,30 €

Drevené obrázkové kocky s motívom domácich zvieratiek deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.

Brio Builder - štartovací set v kufríku 48 ks
19,59 € 17,90 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.

Viga Drevená stavebnica konštruktér
26,12 € 13,90 €

Drevená stavebnica konštruktér vo vedierku. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich predstáv vďaka veľkému množstvu dielikov. Spájajte a skrutkujte. Každý kus je originál.

Alexander Malý konštruktér junior pretekár
15,95 € 11,50 €

Drevená stavebnica, ktorá zabaví nielen detské ručičky, ale aj ich predstavivosť. Stavebnica je vybavená bezpečným náradím, ktoré je ideálne prispôsobené drobným rúčkam. -Hra podporuje manuálnu zručnosť a poznávanie farieb.

Heros Constructor Sada na doplnenie
14,29 € 10,70 €

Všetci malí stavitelia si užijú veľa zábavy a zároveň precvičia svoje motorické schopnosti pri skladaní drevenej stavebnice s plastovými spojovacími dielikmi. Táto sada umožňuje ** rozšírenie stavebníc radu Constructor aj samostatné stavanie ** podľa vlastnej predstavivosti.

DINO Peppa pig Drevené kocky 12 ks
9,63 € 8,70 €

Detské drevené kocky s obrázkami zo seriálu o prasiatku Pepine. Kvalitné drevené kocky sú nepostrádateľnou skladačkou do každej izbičky. Kocky s prasacou slečnou Peppy zabaví vaše dieťatko na dlhé hodiny.

Viga Drevená farma

Viga Drevená farma

Hodnotenie: 4
26,12 € 14,30 €

Drevená farma obsahuje drevené puzzle pre zloženie hracej dosky, drevené dieliky pre zloženie domčeka, stodoly a ohrady, drevené stromy, farmára, traktor a zvieratá. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich.

Plan Toys Drevené kocky
13,30 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada drevených kociek obsahuje 15 dielikov, ktoré deťom môžu pomôcť s učením geometrie, tvarov a zlomkov zatiaľ čo počítajú a stavajú rôzne tvary. Deti sa bavia vytváraním a stavaním vecí podľa vlastnej predstavivosti.

Viga Drevené kocky 9 ks - farma
12,40 € 10,70 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú na farme. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Alexander Malý konštruktér junior vrtuľník
15,79 € 11,90 €

Novinka

Drevená stavebnica Malý konštruktér junior vrtuľník, zabaví detské ruky aj ich predstavivosť. Stavebnica má pevnú konštrukciu. Balenie obsahuje obrázkový návod na zostavovanie modelov.

Viga Drevené kocky 9 ks - divočina
12,40 € 10,70 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú v divočine. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Marimex T-wood Dřevěné kostky 50 kusů
15,90 €

Stavebnice ze dřeva bez povrchových úprav. Dítě poznává jak zrakem, tak hlavně hmatem nádheru tohoto přírodního materiálu. Pomocí stavebnice se učí stavět a rozvíjí si kreativitu.

Goki Puzzle drevené autá v práci
4,90 €

Poskladajte si výjav zo života obľúbených autíčok pri práci – či už je to stavbárske auto, polícia alebo hasiči. Puzzle s 24 dielikmi je dostatočne veľké a farebné, takže ho poskladať zvládnu už deti od 3 rokov. Navyše je vyrobené z dreva, takže vydrží dlho bez ohýbania okrajov jednotlivých dieliko

Woody Vozík s kockami/pečiatkami ABC
10,92 € 9,90 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami. Každá kocka je z dvoch strán farebná a plasticky vyrobená tak, že slúži ako pečiatka. Na ostatných stranách sú jednofarebné číslice, písmenká, obrázky a ďalšie detské motívy.

Woody Vozík s kockami malý - 34 dielov
11,07 € 9,90 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Dieťa sa naučí rozlišovať farby a tvary a pritom sa zahrá.

Bino Vozík s kockami, 19 ks
8,47 € 7,10 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s veselými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Skvelá pomôcka pre rozvoj tvorivosti a motoriky.

DINO Kocky kubus Krtko a vtáčik drevo 12ks
10,76 € 7,90 €

Kocky Krtko a vtáčik z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

Woody Stavebnica prírodná/farebná Emma, 200ks
12,93 € 10,30 €

Stavebnica Emma rastie spoločne s deťmi. Najmenšie deti z nej zvládnu poskladať množstvo jednoduchých malých stavieb. Pri tejto činnosti zdokonaľujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Staršie deti z nej dokážu poskladať skutočne impozantné stavby plné fantázie a neskutočných tvarov.

Hape Lapač guľôčok-30%

Hape Lapač guľôčok

Hodnotenie: 5
10,53 € 7,30 €

Akcia

Majte guľôčky vždy po ruke! Vďaka týmto praktickým podnosom sa vám už žiadna nestratí. Tiež je tento lapač najlepším spôsobom, ako zachytiť guľôčku, ktorá už prešla cieľom.

Woody Stavebnica kocky farebné
13,90 € 10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasická stavebnica z farebných drevených kociek. Stavaním sa dieťa učí uchopiť predmety a rozvíja svoju fantáziu. Farba zdravotne nezávadná, certifikované na nezávadnosť.

Goki Puzzle Obleč deti
11,90 €

Drevená skladačka s postavičkami chlapčekov i dievčat zaujme rovnako chlapcov i dievčatá. Jednotlivé postavičky si môžu nielen obliecť do niekoľkých druhov farebného oblečenia, ale skladajú rovno celé postavičky, ktoré predstavujú rôzne nálady. Skladačka obsahuje dokopy 36 drevených dielikov, z kto

Goki Stavebné kocky a skladačka v jednom
19,80 € 18,90 €

Stavebnica, s ktorou si môžete vytvoriť od pokladacej hry až samotnú 3D kocku… to už je teda výzva! Je ideálna k precvičeniu zručnosti a hlavne trpezlivosti. Potrebujete k nej ešte kreativitu a predstavivosť, potom už to pôjde samo!

Little Dutch Kostky v tubě - modrá
21,90 €

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.

Woody Kocky, 66dielov - Trendy
19,10 €

Dievčenská stavebnica obsahuje farebné, atraktívne prevedenie a kvalitne opracované kocky. Dievčatká môžu stavať podľa vlastnej fantázie celé hodiny. Dizajn kociek pochádza z dielne českých návrhárov.

Woody Kubus navliekací - domáce zvieratá
9,79 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický detský kubus tvorený kockami s obrázkami má navyše funkciu, kedy dieťa navlieka kocky na tyčky. Obrázky a dizajn k tomuto výrobku pochádzajú z dielne českého návrhára. Tyčky majú bezpečnostnú funkciu a v prípade pádu dieťaťa na tyčku sa ohnú.

Marionette Kocky 75 dielov, drevené
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Čo môže byť lepšie, ako si vziať veľkú krabicu kociek a skladať, skladať a skladať presne tak, ako fantázie dovolia. Sada obsahuje 75 drevených dielikov rôznych farieb, tvarov a veľkostí.

Bino Drevený vláčik so zvieratkami 8ks
18,47 € 11,90 €

Farebný drevený vláčik s dvoma vozňami, na ktorých vezie kravičku a koníka je krásnou sadou pre menšie deti. Môžu ho ťahať, nakladať zvieratká a voziť ich vo vagónoch, alebo sa s nimi hrať len tak.

Bino Guľôčková dráha 40ks
24,76 € 19,90 €

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.

Heros Heros Constructor Lietadlo
13,91 € 11,10 €

Všetci malí stavitelia si užijú veľa zábavy a zároveň precvičia svoje motorické schopnosti pri skladaní drevenej stavebnice s plastovými spojovacími dielikmi. Postavia zo stavebnice helikoptéru alebo lietadlo?

Viga Drevená pyramída 3v1
21,73 € 20,70 €

Skladacia drevená pyramída 3v1 iste nadchne všetky deti. Tyčky sú so základňou spojené povrázkom pre väčšiu bezpečnosť detí pre prípad, keby na hračku spadli. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Bino Farma v cestovním kufříku-43%
16,59 € 9,30 €

Akcia

Kufřík s postavičkami a se zvířátky z farmy. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem na farmě a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 13 kostek se zvířátky.

Woody Guľôčková dráha 26 dielikov
15,61 € 11,90 €

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.