Woody Kocky 100 dielov

Woody Kocky 100 dielov

Hodnotenie: 4,7
13,40 € 13,20 €

Drevená stavebnica kocky vo vedierku s prestrkávacím vekom obsahuje 100 dielov rôznych farieb. Deti si zo stavebnice môžu postaviť celé mestá. Kýblik slúži na uskladnenie kociek aj ako roztrieďovač tvarov.

DINO FROZEN II 12 Drevené kocky
9,50 € 9,10 €

Drevené kocky majú obrázky z rozprávky Ľadové kráľovstvo II. Balenie obsahuje 12 ks kociek a obrázky, podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej krabičke.

Brio Builder - stavebný kreatívny set 270 ks
65,14 € 63,90 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Sada obsahuje 270 dielikov.

DINO Kocky kubus Krtkov rok drevo 12ks
10,76 € 7,90 €

Kocky Krtkov rok z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

DINO Kocky Veselý krtko 6ks
7,37 € 6,40 €

Sada 6 drevených obrázkových kociek s motívom Krtka. Drevené obrázkové kocky s rozprávkovými motívmi deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.

DINO Kocky Kubus Rozprávky 6ks
7,37 € 6,40 €

Malé aj veľké deti milujú televízne večerníčky, kde na nich vykukne Bob a Bobek, Maxipes Fík alebo víla Amálka. Spolu s televíznymi hrdinami sa malé deti naučia skladať pomocou šiestich drevených kociek ich obrázky.

Viga Drevené kocky 9 ks - farma
12,40 € 10,60 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú na farme. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Woody Stavebnica kocky prírodné a farebné
13,65 € 11,30 €

Klasická stavebnica z farebných drevených kociek. Stavaním sa dieťa učí uchopiť predmety a rozvíja svoju fantáziu. Farebné kocky sú vyrobené z bukového dreva a sú použité nezávadné farby.

DETOA Drevená stavebnica 100ks kociek
14,50 € 11,30 €

Drevená stavebnica obsahuje 100 kusov kociek rôznych tvarov. Táto farebná stavebnica iste zabaví a poteší každé dieťa.

DINO Peppa pig Drevené kocky 12 ks
9,80 €

Detské drevené kocky s obrázkami zo seriálu o prasiatku Pepine. Kvalitné drevené kocky sú nepostrádateľnou skladačkou do každej izbičky. Kocky s prasacou slečnou Peppy zabaví vaše dieťatko na dlhé hodiny.

Woody Stavebnica kocky farebné
13,90 € 10,60 €

Klasická stavebnica z farebných drevených kociek. Stavaním sa dieťa učí uchopiť predmety a rozvíja svoju fantáziu. Farba zdravotne nezávadná, certifikované na nezávadnosť.

Bino Cestovné kufrík so zvieratkami ZOO
18 € 14 €

Posledný kus za túto cenu!

Kufrík so zvieratkami zo ZOO. Dieťa sa môže zoznámiť zábavnou formou sa životom zvieratiek a prežiť tak zvedavé popoludní. Obsahuje sadu 12 kociek so zvieratkami.

Viga Drevená pyramída 3v1
21,73 € 15,90 €

Skladacia drevená pyramída 3v1 iste nadchne všetky deti. Tyčky sú so základňou spojené povrázkom pre väčšiu bezpečnosť detí pre prípad, keby na hračku spadli. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Woody Vozík s kockami malý - 34 dielov
11,07 € 9,40 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Dieťa sa naučí rozlišovať farby a tvary a pritom sa zahrá.

Woody Vozík s kockami/pečiatkami ABC
11,30 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami. Každá kocka je z dvoch strán farebná a plasticky vyrobená tak, že slúži ako pečiatka. Na ostatných stranách sú jednofarebné číslice, písmenká, obrázky a ďalšie detské motívy.

Bino Kocky vo vedre - Krtko

Bino Kocky vo vedre - Krtko

Hodnotenie: 4,6
11,99 € 9,80 €

Farebné kocky vo vedierku s uškom. Postavte si čo najvyšší komín, hrad, vežu, ohrádku pre zvieratká alebo ďalšie zaujímavé stavby z krásne farebných tvarov! So skladaním vám bude pohámat Krtko a jeho kamaráti.

Woody Stavebnica Karla prírodná, 200 dielov-20%
32,56 € 25,80 €

Akcia

Stavebnica Karla prírodná obsahuje 200 dielikov. Skvelá drevená stavebnica, z ktorej postavíte všetko čo dovolí vaša fantázia napríklad dom, hrad, mesto a ďalšie. Prehlbuje u detí kreativitu.

Little Dutch Kocky v tube - modrá
18,50 €

Farebné kocky vo vedierku s uškom. Na kockách sú roztomilé obrázky, ktoré sa deti určite rýchlo obľúbia. Postavte čo najvyšší komín, hrad, vežu, ohrádku pre zvieratká alebo ďalšie zaujímavé stavby.

Viga Drevené kocky 9 ks - divočina
12,40 € 10,20 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú v divočine. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Woody Kubus 3x3 - exotické zvieratá
9,80 €

Kubus drevené kocky 3 × 3 exotické zvieratká. Obrázky pochádzajú z dielne českého návrhára. Kocky sú koncipované tak, aby ich správne poskladanie uľahčovalo farebné ladenie podkladov jednotlivých obrázkov.

Viga Drevená stavebnica kocky 6 ks
17,60 € 14,30 €

Drevené kocky so zvieratkami, číslami, ovocím a dopravnými prostriedkami z každej strany kocky. Možno stavať ako pyramídu na seba. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Woody Kubus navliekací - domáce zvieratá
9,79 € 8,30 €

Klasický detský kubus tvorený kockami s obrázkami má navyše funkciu, kedy dieťa navlieka kocky na tyčky. Obrázky a dizajn k tomuto výrobku pochádzajú z dielne českého návrhára. Tyčky majú bezpečnostnú funkciu a v prípade pádu dieťaťa na tyčku sa ohnú.

Viga Drevená stavebnica 50 kociek - zoo
20,29 € 11,30 €

Drevená stavebnica vo vedierku. Vybuduj si svoju originálnu ZOO a postaraj sa o zvieratká. Z 50-tich dielikov máš veľa možností alebo sa môžeš riadiť pridaným návodom! Uži si zábavu pri stavaní.

Bino Vozík s kockami, 19 ks
10,16 € 7,20 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s veselými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Skvelá pomôcka pre rozvoj tvorivosti a motoriky.

DINO Kocky kubus Domáce zvieratká drevo
9,10 €

Drevené obrázkové kocky s motívom domácich zvieratiek deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.

Woody Kubus 3x4 - Zvieratká v ročných obdobiach
7,37 € 6,40 €

Kubus drevené kocky 3 × 4 Zvieratká v ročných obdobiach. Obrázky pochádzajú z dielne slovenských ilustrátorov. Kocky sú koncipované tak, aby ich správne poskladanie uľahčovalo farebné ladenie podkladov jednotlivých obrázkov.

Woody Stavebnica kocky farebné, s potlačou, 50 dielov
13,90 € 11,30 €

Woody drevená stavebnica kocky vo vedierku s prestrkávacím vekom. Kocky sú uložené v praktickom vedierku s uchom. Veko vedierka tvoria výseky na vkladanie tvarov. V balení nájdete 50 kusov kociek.

Viga Drevený žeriav

Viga Drevený žeriav

Hodnotenie: 4
32,27 € 16,20 €

Drevený žeriav s navíjaním je ideálnym pomocníkom pre presun hračiek v tvojej izbe. Nalož, zdvihni do správnej výšky a polož náklad tam, kam potrebuješ! Doplň svoju izbičku o ďalšiu skvelú hračku.

Woody Guľôčková dráha 26 dielikov-31%
15,61 € 10,70 €

Akcia

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.

Viga Drevená farma-40%

Viga Drevená farma

Hodnotenie: 4,3
26,12 € 15,60 €

Akcia

Drevená farma obsahuje drevené puzzle pre zloženie hracej dosky, drevené dieliky pre zloženie domčeka, stodoly a ohrady, drevené stromy, farmára, traktor a zvieratá. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich.

Woody Montážna stavebnica vo vedierku "Constructor", 130 dielov
23,50 €

Akcia

Montážna drevená stavebnica kocky obsahuje 130 dielov. Stavebnicu možno po hraní naskladať do praktického vedierka. Deti v balení nájdu farebné kocky rôznych tvarov, figúrky zvieratiek, stromčeky alebo autíčka.

Bino Obrázkové kocky - Baribal, 15ks
13,29 € 12,50 €

Akcia

Pohyblivá skladačka z drevených farebných kociek. Skladá sa z oválneho podstavca s 3 drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú kocky s ozubenými kolesami a do nich sa vkladá kocka s príslušným tvarom.

DINO Kocky kubus Krtko a dopravné prostriedky drevo 20ks
14,90 € 13,60 €

Kocky Krtko a dopravné prostriedky z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 20ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

DINO Kocky kubus Krtko a vtáčik drevo 12ks
10,76 € 7,90 €

Kocky Krtko a vtáčik z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

Bino Kocky vo vedierku 100 ks-21%
21,37 € 16,80 €

Akcia

Sada 100 kusov kociek v pestrých farbách poskytuje nekonečne veľa zábavy so stavaním, učením poznávať veľkosti, protiklady (veľký/malý, hore/dole) a ďalšie priestorové a počtárske zručnosti. Hračka pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie, rovnako ako trénovať jemnú motoriku.

Hape Bambusová věž
21,90 €

Neexistuje správny alebo zlý spôsob, ako stavať vežu. Tieto jednofarebné bambusové bloky povzbudzujú objavovanie a riešenie problémov. Vyrobené z udržateľných zdrojov.

Woody Domino MAXI-18%

Woody Domino MAXI

Hodnotenie: 4,6
18,72 € 15,30 €

Akcia

Vytvorte si pestrú cestu z dreveného domina. Potom už stačí len strčiť do jedného dielika a sledovať, ako sa všetko postupne položí. Vďaka tejto hre dostanú deti priestor pre fantáziu a predstavivosť.

Bino Guľôčková dráha 40ks
29,37 € 18,90 €

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.

Viga Drevená stavebnica konštruktér
26,12 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená stavebnica konštruktér vo vedierku. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich predstáv vďaka veľkému množstvu dielikov. Spájajte a skrutkujte. Každý kus je originál.

Woody Kocky farebné s potlačou 26 ks
9,74 € 9,40 €

Klasická stavebnica z farebných drevených kociek. Kocky s potlačou umožňujú deťom ďalej rozvíjať hru s kockami, vytvárať z nich zvieratká, hrať s nimi rôzne úlohy. Dieťa sa naučí rozlišovať farby a tvary.

Hape Drevené kocky slnečné údolie
31,05 € 23,90 €

Tieto farebné kocky sú ideálne pre budovanie a skúmanie sveta Pepe & Friends! Povzbudzujú k rozprávaniu príbehov a hraniu rôznych rolí. Zmeňte príbeh zakaždým, keď hráte a zadajte svojim postavám rôzne úlohy, ktoré chcete splniť!

Woody Stavebnica prírodná/farebná Emma, 200ks
12,93 € 11,70 €

Akcia

Stavebnica Emma rastie spoločne s deťmi. Najmenšie deti z nej zvládnu poskladať množstvo jednoduchých malých stavieb. Pri tejto činnosti zdokonaľujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Staršie deti z nej dokážu poskladať skutočne impozantné stavby plné fantázie a neskutočných tvarov.

Woody Stavebnica prírodná/farebná - Simona, 200ks
27,90 € 18,90 €

Novinka

Drevená stavebnica tvorená z farebných tehličiek umožní deťom stavať najrôznejšie stavby. Zo stavebnice s 200 dielikmi je možné vystavať celé mestá. Deti cvičia svoju zručnosť, kreativitu, predstavivosť i trpezlivosť. Stavebnica pre celú rodinnú zábavu.

Teddies Kocky kubus Moje prvé zvieratká
9,58 € 9,40 €

Kocky kubus Moje prvé zvieratká z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 15ks kociek s obrázkami domácich zvieratiek. Obrázky sú tlačené priamo na kocky, nemôžu sa preto zlúpať.

Hape Nastrkovanie Farby
8,99 €

Klasická nastrkovacia sada, z dielne značky Hape, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Tvorí ju drevená základňa so štyrmi stohovacími kolíkmi, na ktoré má dieťa za úlohu nastrkávať samostatné drevené šesťuholníky. Kolíky sú označené farebným číslom, ktor

Drevené kocky

Drevené kocky sú obľúbenou detskou hračkou už od nepamäti. Dnes môžete na Mall.sk vyberať z naozaj bohatej ponuky drevených kociek a stavebníc, pre deti od 1 roka.

Ponúkame drevené kocky s obrázkami, drevené kocky farebné i prírodné alebo drevené kocky s magnetmi a rad ďalších.

→ Pre zvedavé deti sú tu drevené hry a hlavolamy.