Star Wars Hrdinský meč se zvuky
37,50 € 34,80 €

Světelný meč nikdy takhle nezněl. Star Wars Scream Sabre Lightsaber má 3 úžasné možnosti zvuků. Děti mohou nahrávat své vlastní bláznivé bojové zvuky, aktivovat neočekávané zvuky Star Wars a samozřejmě bojovat s autentickým zvukem světelného meče.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok
27,03 € 21,62 €

Staň sa Buzzom Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar s týmto šikovným herným doplnkom na zápästie. Vži sa do jeho situácie a skús komunikovať so svojou domácou základňou či sa ubrániť nepriateľom!

TM Toys Fortným Detská zbraň Death Valley
26,80 € 24,50 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto zbrani Death Valley, s ktorou sa môžete vžiť do hry i mimo nej. Zbraň Death Valley je krásne prepracovaná, aby čo najviac zodpovedala hernej predlohe.

Star Wars E8 Kombinovateľný meč - Rey
21,69 € 17,19 €

Buďte jako skutečný hrdina ze Star Wars s tímto legendárním mečem! Osud galaxie je ve vašich rukou. Vysuň svůj meč jedním pohybem zápěstí a užij si tak zábavu plnou napětí a akce!

Avengers Infinity rukavice 24 cm
30 € 25,50 €

Keď sa Thanos chce zmocniť galaxie, musí sa vydať na misiu, aby našiel všetky kamene nekonečna a pridal ich na svoju rukavicu. Deti si môžu predstavovať, že sa stávajú vládcami galaxie a jej osud je v ich rukách, vďaka tejto rukavici so svetelnými a zvukovými efektami inšpirované filmom Avengers Infinity War.

ADC Blackfire Frozen: Hudobná snehová palička
20,20 € 18,70 €

Krásna hudobné palička s motívmi Elsy a Anny z filmu Ľadové kráľovstvo. S týmto prútikom sa deti môžu preniesť do svojho Ľadového kráľovstva a zažiť svoje veľkolepé dobrodružstvo!

Spiderman Základná maska
12,99 € 12,40 €

Nasaď si masku Spider-mana a začni svoj ťah proti zločinu, ako naozajstný hrdina. Budeš vyzerať a cítiť sa presne ako pavúčí muž, zloduchovia proti tebe nebudú mať vôbec žiadnu šancu.

Lamps Polícia hrací set
9,07 €

Polícia hrací set by nemal chýbať žiadnemu strážnikovi poriadku. Set obsahuje nevyhnutnú čiapku, policajný terčík so zelenou a červenou nálepkou, píšťalku, obušok a putá.

Mattel Polly Pocket - zázračný medailón
11,90 €

Kúpte svojim malým princeznám kúzelný náhrdelník, ktorý v rozprávke o Polly™ dokáže svoju majiteľku zmenšiť z ľudskej veľkosti na 10 cm. Krásny svietiaci náhrdelník disponuje 3 svetelnými režimami.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzz helma
89,05 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Staň sa Buzz Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Aktivuj svetlá, započúvaj sa do kultových zvukov a vydaj sa v ústrety parádnym dobrodružstvom ako Buzz Rakeťák!

Bino Koňská hlava na tyči - červený manšestr
27,28 € 15,60 €

Skvělá nápaditá plyšová hračka, která zaručeně probudí dětskou zvídavost a udrží pozornost na dlouhou dobu! Procválejte celý den se svým věrným ořem za dobrodružstvím!

Spiderman Filmová maska so zvukmi
23,66 € 21,43 €

Nová maska inšpirovaná filmom Spider-Man: Paralelné svety vydáva zvuky podobne ako jej filmová predloha. Uži si ešte viac zábavy s maskou hrdinu prehraj si doma svoje obľúbené momenty z filmu a uži si tak veľa zábavy.

HASBRO Power Rangers Maska Blue Ranger
14,20 € 11,90 €

Morfujeme! Zamaskujte sa rovnako, ako modrý alebo červený Power Ranger s touto autentickou Power Rangers maskou inšpirovanou obľúbeným seriálom. A pusť sa do boja proti zloduchom.

Rubie's My Little Pony - parochňa Rainbow Dash
17,43 € 15,90 €

Žiarivo farebná parochňa My Little Pony Rainbow Dash sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?

Klein Policajný terčík na batérie
9,07 €

Máte doma malého nezbedníka, ktorý sa rád hrá na políciu. Potom by mu nemal chýbať policajný terčík. Ten bude slúžiť pri riadení dopravy rovnako ako naozajstnému policajtovi. Terčík svieti červeno a zeleno.

HASBRO Power Rangers Maska Red Ranger
14,20 € 11,90 €

Morfujeme! Zamaskujte sa rovnako, ako modrý alebo červený Power Ranger s touto autentickou Power Rangers maskou inšpirovanou obľúbeným seriálom. A pusť sa do boja proti zloduchom.

Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok so zvukmi
38,63 € 27,90 €

Staň sa Buzz Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Súčasťou je aj päť striel, ktoré môžeš vystreliť postupne alebo naraz v rýchlom slede.

Avengers Legends Infinity rukavice 49 cm
136 € 119 €
+ doprava zadarmo

Priveďte k životu jednu z najmocnejších zbraní filmu Avengers z dielne Marvel. Táto zberateľská rada prináša 49 cm veľkú a do detailu prepracovanú Thanosovu Gaunlet rukavicu. S touto rukavicou si užijete množstvo autentickej zábavy vďaka zvukovým a svetelným efektom, pričom je zachovaná ohýbatelnosť všetkých prstov.

Teddies Rytierska súprava 5 ks
9,63 €

Malí bojovníci budú s touto veľkou rytiersku sadou z kvalitného plastu v strieborno-bronzovom farebnom prevedení dokonale pripravení na každý súboj. Súčasťou je meč, prilba i brnenie.

ADC Blackfire Frozen 2: Cestovné topánky Anna
13,40 € 12,90 €

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Frozen je tu so svojim pokračovaním! Krásne topánky z filmu Ľadové kráľovstvo 2 očaria každú malú princeznú! S nimi sa bude cítiť ako princezná a môže sa preniesť do svojho Ľadového kráľovstva! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi!

Spiderman Náhradná náplň do pavučinometu
11,70 € 9,90 €

Načítajte a strieľajte znova! S touto náplňou môžu deti dobíjať pavučinomet a okamžite sa cítiť ako ich obľúbený superhrdina Spiderman.

ADC Blackfire Frozen: Elsina korunka a šperky
12,90 € 11,73 €

Set šperkov princeznej Elsy z animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Vyzdobte sa ako správna princezná s čelenkou, náušnicami a náhrdelníkom s motívmi obľúbenej princeznej a Oslňte všetkých na bále alebo oslave.

HASBRO Power Rangers Gepardia šabľa
18,40 € 15,90 €

Morfujeme! Predstav si boj so zbabelcami ako červený strážca s mečom inšpirovaným jeho silou geparda! Power Rangers gepardia šabľa je vždy pripravená na akciu, má plastovú čepeľ a rukoväť v tvare gepardej hlavy.

Lamps Balóniky fluorescenčné100 ks + pumpička
11,44 € 8,90 €

Farebné fluorescenčné balóniky sa skvele hodia na narodeninovú oslavu alebo detskú párty. Krásne farebné balóniky rozžiaria detské tváre. Táto sada ich obsahuje dokonca 100 kusov!

Lamps Balóniky guľaté 100 ks 007 + pumpička
8,80 €

Farebné okrúhle balóniky sa skvele hodia na narodeninovú oslavu alebo detskú párty. Krásne farebné balóniky rozžiaria detské tváre. Táto sada ich obsahuje dokonca 100 kusov!

Disney Hodný Dinosaurus - maska Arlo
15,70 € 13,66 €

Maska v dizajne hlavnej postavičky Arlo z animovaného filmu Disney Pixar Hodný dinosaurus. Deti môžu vďaka tejto plastovej maske užiť veľa zábavy. Ústa masky sú pohyblivé, otvárajú a zatvárajú sa podľa toho ako deti pohybujú ústami.

Lamps Modelovacie balóniky 100 ks + pumpička
8 €

Farebné modelovacie balóniky sa skvele hodia na narodeninovú oslavu alebo detskú párty. Krásne farebné balóniky rozžiaria detské tváre.Táto sada ich obsahuje dokonca 100 kusov!

ADC Blackfire Frozen 2: Hudobný snehová palička s Annou a Elsou
30,70 € 28,90 €

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Frozen je tu so svojim pokračovaním! Krásna hudobné palička s motívmi Elsy a Anny z filmu Ľadové kráľovstvo 2 očarí každú fanúšičku! S týmto prútikom sa deti môžu preniesť do svojho Ľadového kráľovstva! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi!

Avengers Thorovo kladivo

Avengers Thorovo kladivo

Hodnotenie: 4,5
16,62 € 13,66 €

Bojujte proti nepriateľom ako Thor. S mocným kladivom v rukách sa bude cítiť ako nesmrteľný superhrdina. S týmto mocným kladivom v rukách sa nedá povedať, kam vás dobrodružstvo s Avengery dostanú!

Frozen Korunovačná parochňa Anna
23 € 20,90 €

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle korunovačného účesu Anny z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Annou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Star Wars E8 Elektronický meč – Darth Vader
42,95 € 30,90 €

Nový diel zo ságy Star Wars prináša tiež nové a ešte lepšie meče! Uži si zábavu a zaži pravý boj Sithov a Jediov naprieč Galaxiou. Meče, mladý Padawan, čakajú len na svojho bojovníka. Elektronické meče svietia a vydávajú zvuky ako pravé svetelné meče.

Frozen Korunovačná parochňa Elsa
23 € 21,10 €

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle korunovačného účesu Elsy z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Elsou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Rubie's Harry Potter - kravata: Chrabromil
13,94 € 12,90 €

Kravata vo farbách a s erbom Chrabromila, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

Star Wars E8 Elektronický meč – Luke Skywalker
42,95 € 30,90 €

Nový diel zo ságy Star Wars prináša tiež nové a ešte lepšie meče! Uži si zábavu a zaži pravý boj Sithov a Jediov naprieč Galaxiou. Meče, mladý Padawan, čakajú len na svojho bojovníka. Elektronické meče svietia a vydávajú zvuky ako pravé svetelné meče.

Avengers Magnetický štít Capitána Ameriky
24,02 € 21,90 €

Kapitán Amerika by nebol tak silný, keby nemal svoj štít. Je pevnejší a tvrdší ako oceľ a bol stvorený aby pohltil aj tie najťažšie nárazy a rany nepriateľov. Zažite dobrodružstvo ako pravý Kapitán America. Štít sa dá vďaka magnetu pripnúť k náramku na ruku.

ADC Blackfire Frozen 2: Cestovné topánky Elsa
13,40 € 12,70 €

Novinka

Rozprávkové dobrodružstvo Frozen je tu so svojim pokračovaním! Krásne topánky z filmu Ľadové kráľovstvo 2 očaria každú malú princeznú! S nimi sa bude cítiť ako princezná a môže sa preniesť do svojho Ľadového kráľovstva! Pripoj sa k svojim milovaným kamarátom – Anne, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi!

Lamps Sada pro princeznu

Lamps Sada pro princeznu

Hodnotenie: 3
8 €

Krásná sada s korunkou, střevíčky, prstenem, žezlem a náušnicemi pro všechny holčičky parádnice. S těmito krásnými doplňky se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.