Lamps Polícia hrací set
9,07 €

Polícia hrací set by nemal chýbať žiadnemu strážnikovi poriadku. Set obsahuje nevyhnutnú čiapku, policajný terčík so zelenou a červenou nálepkou, píšťalku, obušok a putá.


Star Wars E8 Kombinovateľný meč - Kylo Ren
26,73 €

22,63 €

Hasbro Star Wars Epizóda 8 Kombinovateľný meč Kylo Ren. Temný bojovník Kylo Ren so svojím netradičným svetelným mečom velí jednotkám Prvého rádu. S novým kombinovateľným mečom zažite pravé dobrodružstvo v boji dobra so zlom.


Star Wars E8 Kombinovateľný meč – Darth Vader
21,69 €

17,94 €

Buďte ako skutočný hrdina zo Star Wars s týmto legendárnym mečom! Osud galaxie je vo vašich rukách. Vysuň svoj meč jedným pohybom zápästia a uži si tak zábavu plnú napätia a akcie!


Rubie's Maska - pohyblivá čeľusť: Velociraptor
15,49 €
14,72 €

Novinka

Krásne spracovaná maska, vďaka ktorej sa môžu deti stať jedným z najznámejších dinosaurov – Velociraptorom! Maska je vytvorená tak, že deti môžu ľahko hýbať čeľusťou a otvárať pusu.


Rappa Hasičská sada

Rappa Hasičská sada

Hodnotenie: 3
7,36 €

Staňte sa členom hasičské jednotky s profesionálnou súpravou pre hasičov! Tento set obsahuje prilbu s odznakom a reflexnými symbolmi, hasičskú sekeru, hasiaci prístroj, vysielačku a kompas. Zažite naozajstnú zásahovú akciu!


Avengers Hrdinská maska Black Panther
14,70 €

11,60 €

Chcete sa cítiť ako váš obľúbený hrdina? Nasaďte si masku a zúčastnite sa súboja medzi dobrom a zlom ako jeden z najväčších hrdinov Zeme. Maska hrdinu je príhodným doplnkom karnevalového kostýmu.


Lamps Balóniky guľaté 100 ks 007 + pumpička
7,62 €

Farebné okrúhle balóniky sa skvele hodia na narodeninovú oslavu alebo detskú párty. Krásne farebné balóniky rozžiaria detské tváre. Táto sada ich obsahuje dokonca 100 kusov!


Lamps Modelovacie balóniky 100 ks + pumpička
8 €

Farebné modelovacie balóniky sa skvele hodia na narodeninovú oslavu alebo detskú párty. Krásne farebné balóniky rozžiaria detské tváre.Táto sada ich obsahuje dokonca 100 kusov!


Rubie's Kostým Star Wars EP7: Kylo Ren - maska
10,98 €
10,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Maska z nového dielu série Star Wars. Kylo Ren je záporný hrdina zo siedmeho dielu Sila sa prebúdza. Iste poteší každého malého fanúšika, ktorý je viac zlodejom než vzorný slušňáčik.


Mattel Polly Pocket - zázračný medailón
11,53 €

Kúpte svojim malým princeznám kúzelný náhrdelník, ktorý v rozprávke o Polly™ dokáže svoju majiteľku zmenšiť z ľudskej veľkosti na 10 cm. Krásny svietiaci náhrdelník disponuje 3 svetelnými režimami.


Rappa Rytierska prilba

Rappa Rytierska prilba

Hodnotenie: 5
7,40 €

Nasaďte si helmu a staňte sa naozajstným stredovekým rytierom a stretnite sa v kolbisku s protivníkom v súboji s mečmi alebo štítmi v turnaji na konských chrbtoch! Vyrobené z PVC.


ADC Blackfire Disney princezné - Veľký set s doplnkami pre princeznú
21,22 €
19,29 €

Posledný kus za túto cenu!

V tomto veľkom sete je veľa krásnych doplnkov. Každé dievčatko sa tak stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále. Všetky šperky sú zdobené ružovými kamienkami. Na náhrdelníku a kabelke je obrázok s princeznou Locika, Ariel a Snehulienkou.


ADC Blackfire Popoluška - batôžtek s vlasovými doplnkami
18,47 €

15,51 €

Ktoré dievčatko by nechcelo byť Popoluškou? V tomto batôžku je veľa krásnych doplnkov, vďaka ktorým sa dievčatko stane princeznou a môže zažiariť na princeznovskom alebo maškarnom bále. Batôžtek má modrú farbu a je vyrobený z lesklého materiálu a ozdobený obrázkom princeznej Popolušky a korunou.


Lamps Balóniky fluorescenčné100 ks + pumpička
11,44 €

9,53 €

Farebné fluorescenčné balóniky sa skvele hodia na narodeninovú oslavu alebo detskú párty. Krásne farebné balóniky rozžiaria detské tváre. Táto sada ich obsahuje dokonca 100 kusov!


Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzz helma
89,05 €

77,43 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Staň sa Buzz Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Aktivuj svetlá, započúvaj sa do kultových zvukov a vydaj sa v ústrety parádnym dobrodružstvom ako Buzz Rakeťák!


Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok
27,03 €

21,62 €

Novinka

Staň sa Buzzom Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar s týmto šikovným herným doplnkom na zápästie. Vži sa do jeho situácie a skús komunikovať so svojou domácou základňou či sa ubrániť nepriateľom!


Mattel Toy Story 4: Príbeh hračiek Buzzov náramok so zvukmi
38,63 €

32,83 €

Novinka

Staň sa Buzz Rakeťákom a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z nového filmu Toy Story 4: Príbeh hračiek od Disney Pixar. Súčasťou je aj päť striel, ktoré môžeš vystreliť postupne alebo naraz v rýchlom slede.


BINO Koňská hlava na tyči - červený manšestr
27,28 €

16,74 €

Skvělá nápaditá plyšová hračka, která zaručeně probudí dětskou zvídavost a udrží pozornost na dlouhou dobu! Procválejte celý den se svým věrným ořem za dobrodružstvím!


Rubie's Harry Potter - kravata: Chrabromil
13,94 €
13,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Kravata vo farbách a s erbom Chrabromila, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.


Rubie's Harry Potter – šál: Bifľomor deluxe
19,38 €
18,21 €

Novinka

Šál vo farbách as e rbom Bifľomoru, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.


Rubie's Harry Potter – šál: Bystrohlav deluxe
19,38 €
18,21 €

Novinka

Šál vo farbách a s erbom Bystrohlavy, populárne študentské internáty v čarodejníckej škole e v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.


Rubie's Harry Potter – šál: Slizolin deluxe
19,38 €
18,21 €

Novinka

Šál vo farbách a s erbom Slizolinu, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.


Rubie's Maska - pohyblivá čeľusť: T-Rex
15,49 €
14,72 €

Novinka

Krásne spracovaná maska, vďaka ktorej sa môžu deti stať jedným z najznámejších dinosaurov – T-Rexom! Maska je vytvorená tak, že deti môžu ľahko hýbať čeľusťou a otvárať pusu.


Rubie's My Little Pony - parochňa Fluttershy
17,43 €
16,27 €

Novinka

Žiarivo ružová parochňa My Little Pony Fluttershy sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?


Rubie's My Little Pony - parochňa Pinkie Pie
17,43 €
16,27 €

Novinka

Žiarivo ružová parochňa My Little Pony Pinkie Pie sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?


Rubie's My Little Pony - parochňa Rainbow Dash
17,43 €
16,27 €

Novinka

Žiarivo farebná parochňa My Little Pony Rainbow Dash sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?


SIMBA Set pre princezné, svetelná funkcia
8,65 €

Sada pre malé princezné, ktorá poteší každé dievča. Nasaď si korunku a staň sa hviezdou narodeninovej oslavy alebo karnevalu. Vďaka tejto sade sa budeš cítiť ako v rozprávke!


Spiderman Filmová maska so zvukmi
23,66 €
21,43 €

Nová maska inšpirovaná filmom Spider-Man: Paralelné svety vydáva zvuky podobne ako jej filmová predloha. Uži si ešte viac zábavy s maskou hrdinu prehraj si doma svoje obľúbené momenty z filmu a uži si tak veľa zábavy.


Spiderman Interaktívna maska
35,12 €

30,68 €

Představte si, že s touto Spiderman maskou jste hrdina, který se houpe na síti. Maska má vzhled inspirovaný filmem a úžasné nové prvky. Vypadá velmi realisticky díky interaktivním prvkům!


Spiderman Základná maska
12,99 €
12,40 €

Nasaď si masku Spider-mana a začni svoj ťah proti zločinu, ako naozajstný hrdina. Budeš vyzerať a cítiť sa presne ako pavúčí muž, zloduchovia proti tebe nebudú mať vôbec žiadnu šancu.


Star Wars E8 Kombinovateľný meč - Rey
21,69 €

17,94 €

Buďte jako skutečný hrdina ze Star Wars s tímto legendárním mečem! Osud galaxie je ve vašich rukou. Vysuň svůj meč jedním pohybem zápěstí a užij si tak zábavu plnou napětí a akce!


Star Wars E8 Kombinovateľný meč – Kanan Jarrus
21,69 €

17,94 €

Buďte ako skutočný hrdina zo Star Wars s týmto legendárnym mečom! Osud galaxie je vo vašich rukách. Vysuň svoj meč jedným pohybom zápästia a uži si tak zábavu plnú napätia a akcie!


Star Wars E8 Kombinovateľný meč – Luke Skywalker
21,69 €

17,94 €

Buďte ako skutočný hrdina zo Star Wars s týmto legendárnym mečom! Osud galaxie je vo vašich rukách. Vysuň svoj meč jedným pohybom zápästia a uži si tak zábavu plnú napätia a akcie!


Teddies Vojenský set s helmou 7 ks
12,50 €

10,93 €

Posledný kus za túto cenu!

Malí bojovníci budú s touto veľkou vojenskou sadou na svojich misiách dokonale pripravení na každú situáciu. Súčasťou je napríklad helma, granát alebo strelná zbraň.


Disney Hodný Dinosaurus - maska Arlo
15,70 €

13,66 €

Maska v dizajne hlavnej postavičky Arlo z animovaného filmu Disney Pixar Hodný dinosaurus. Deti môžu vďaka tejto plastovej maske užiť veľa zábavy. Ústa masky sú pohyblivé, otvárajú a zatvárajú sa podľa toho ako deti pohybujú ústami.


Klein Policajný terčík na batérie
9,07 €

Máte doma malého nezbedníka, ktorý sa rád hrá na políciu. Potom by mu nemal chýbať policajný terčík. Ten bude slúžiť pri riadení dopravy rovnako ako naozajstnému policajtovi. Terčík svieti červeno a zeleno.


Avengers Thorova sekera
29,58 €

24,54 €

Ako je už známe Thor prišiel o svoje kladivo, ale bola mu vykovaná nová mocná zbraň a tou je sekera zvaná Stormbreaker. Sekera vydáva zvukové efekty, ktoré sa zapínajú tlačidlom v tvare listu. Sekera je inšpirovaná filmom Avengers: Infinity War.


Rubie's Harry Potter - ponožky
8,50 €

Novinka

Ponožky vo farbách a s erbom Nebelvíru, populárne študentské internáty v škole čarodejníckej v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.


Star Wars E8 Elektronický meč – Darth Vader
42,95 €

31,22 €

Nový diel zo ságy Star Wars prináša tiež nové a ešte lepšie meče! Uži si zábavu a zaži pravý boj Sithov a Jediov naprieč Galaxiou. Meče, mladý Padawan, čakajú len na svojho bojovníka. Elektronické meče svietia a vydávajú zvuky ako pravé svetelné meče.


Star Wars E8 Elektronický meč – Luke Skywalker
42,95 €

31,22 €

Nový diel zo ságy Star Wars prináša tiež nové a ešte lepšie meče! Uži si zábavu a zaži pravý boj Sithov a Jediov naprieč Galaxiou. Meče, mladý Padawan, čakajú len na svojho bojovníka. Elektronické meče svietia a vydávajú zvuky ako pravé svetelné meče.


Star Wars E8 Elektronický meč – Mace Windu
42,95 €

31,22 €

Nový diel zo ságy Star Wars prináša tiež nové a ešte lepšie meče! Uži si zábavu a zaži pravý boj Sithov a Jediov naprieč Galaxiou. Meče, mladý Padawan, čakajú len na svojho bojovníka. Elektronické meče svietia a vydávajú zvuky ako pravé svetelné meče.


Star Wars E8 Elektronický meč - Rey
42,95 €

31,22 €

Nový diel zo ságy Star Wars prináša tiež nové a ešte lepšie meče! Uži si zábavu a zaži pravý boj Sithov a Jediov naprieč Galaxiou. Meče, mladý Padawan, čakajú len na svojho bojovníka. Elektronické meče svietia a vydávajú zvuky ako pravé svetelné meče.


Teddies Rytierska súprava 5 ks
9,63 €

Malí bojovníci budú s touto veľkou rytiersku sadou z kvalitného plastu v strieborno-bronzovom farebnom prevedení dokonale pripravení na každý súboj. Súčasťou je meč, prilba i brnenie.