Spiderman Hero mask – Miles Morales
11,90 €

Skryj svou identitu jako váš oblíbený hrdina ze seriálu Spiderman vs. Sinister 6 a vyraz do boje proti zloduchům. Díky maskování se budeš cítit neporazitelně a vyhraješ každou pavoučí bitvu.

Rappa Maska Frankenstein
18,94 €

V maske Frankensteina určite vzbudíte veľkú pozornosť. Gumená maska pre dospelých.

Spiderman Maska hrdiny - Spider Man
12,99 € 11,98 €

Nasaď si masku Spider-mana a začni svoj ťah proti zločinu, ako naozajstný hrdina. Budeš vyzerať a cítiť sa presne ako pavúčí muž, zloduchovia proti tebe nebudú mať vôbec žiadnu šancu.

Spin Master Batman Maska

Spin Master Batman Maska

Hodnotenie: 5
6 € 5,50 €

Akcia

Staňte sa superhrdinom, staňte sa Batmanom. Skryte svoju skutočnú tvár pod maskou hrdinu. Realistická maska drží na hlave vďaka elastickému pásku. Je ľahké obliecť si ju a neskĺzne z tváre. Maska je skvelým riešením pre maškarné kostýmy, hráte úlohu svojho obľúbeného hrdinu.

Spin Master Labková patrola akčná výbava záchranárov - Chase
27,50 € 23,70 €

Akcia

Obleč sa ako tvoj obľúbený hrdina z Labkovej Patroly Chase vďaka súprave Akčná výbava záchranárov. Súprava prevleku je perfektný spôsob pre fanúšikov Paw Patrol, ako zažiť záchrannú akciu na vlastnej koži. Obleč si prilbu, nasaď špeciálny vystreľovací náramok a priprav sa zachrániť deň.

Star Wars maska Mandalorian
13,50 € 10,90 €

Obleč a už nikdy nevyzleč túto známu masku Mandaloriana. A staň sa aj ty zásadovým nájomným lovcom, ktorého pozná a chová v úcte celá galaxia. Pridaj do svojej kolekcie túto masku inšpirovanú postavou z univerza Star Wars.

Spin Master Batman helma a menič hlasu so zvukmi-16%
39,50 € 32,90 €

Akcia

Chcete znieť ako superhrdina Batman? Oblečte si masku na hlavu a vystrašte nepriateľa žiariacimi očami a rôznymi bojovými zvukmi. Stačí stlačiť tlačidlo na boku masky. Vďaka vstavanému modulátoru reči bude všetko, čo hovoríte, vyslovené hlasom samotného Batmana.

Spiderman Hero mask - Spider Man
20,90 €

Skryj svou identitu jako váš oblíbený hrdina ze seriálu Spiderman vs. Sinister 6 a vyraz do boje proti zloduchům. Díky maskování se budeš cítit neporazitelně a vyhraješ každou pavoučí bitvu.

Spin Master Labková patrola akčná výbava záchranárov - Marshall
27,50 € 23,70 €

Akcia

Obleč sa ako tvoj obľúbený hrdina z Labkovej Patroly Marshall vďaka súprave Akčná výbava záchranárov. Súprava obleku je perfektný spôsob pre fanúšikov Paw Patrol, ako zažiť záchrannú akciu na vlastnej koži. Obleč si prilbu, nasaď špeciálny vystreľovací náramok a priprav sa zachrániť deň.

Disney Hodný Dinosaurus - maska Arlo
15,74 €

Maska v dizajne hlavnej postavičky Arlo z animovaného filmu Disney Pixar Hodný dinosaurus. Deti môžu vďaka tejto plastovej maske užiť veľa zábavy. Ústa masky sú pohyblivé, otvárajú a zatvárajú sa podľa toho ako deti pohybujú ústami.

Spiderman Maximum Venom maska Venoma
23 € 13,11 €

Děti se mohou připodobnit postavě Venom za použití pohybem aktivované masky inspirované animovaným seriálem Maximum Venom! Tato fantastická maska má pákou aktivovaný jazyk, který se převaluje ze strany na stranu pro zlověstnou symbiotickou zábavu.

Star Wars Star Wars maska Darth Vader
13,50 € 11,90 €

Chcete sa cítiť ako vaša obľúbená postava z filmu Star Wars? Nasaď si túto masku a pridaj sa do boja za tvoju obľúbenú stranu sily. Na scéne sa objavil hrdina Darth Vader a jeho maska je tak temná ako strana, ktorej slúži.

Avengers Hrdinská maska Capitan America
13,49 € 12,90 €

Chcete sa cítiť ako váš obľúbený hrdina? Nasaďte si masku a zúčastnite sa súboja medzi dobrom a zlom ako jeden z najväčších hrdinov Zeme. Maska hrdinu je príhodným doplnkom karnevalového kostýmu.

Avengers Hrdinská maska Iron Man
13,49 € 11,90 €

Chcete sa cítiť ako váš obľúbený hrdina? Nasaďte si masku a zúčastnite sa súboja medzi dobrom a zlom ako jeden z najväčších hrdinov Zeme. Maska hrdinu je príhodným doplnkom karnevalového kostýmu.

Avengers Hrdinská maska Thanos
14 € 11,90 €

Nasaďte si masku a vžite sa do kože legendárneho záporáka Thanosa. Nasaďte si masku a zúčastnite sa súboja medzi dobrom a zlom o budúcnosť celého vesmíru. Maska je príhodným doplnkom karnevalového kostýmu.

Star Wars maska Final order
13,50 € 11,61 €

Pridaj sa na temnú stranu a pomôž Impériu pod vedením Palpatína ovládnuť celú galaxiu. Pridajte do svojej kolekcie túto masku Sith Troopera inšpirovanú novým filmom Star Wars: Vzostup Skywalkera.

Star Wars maska Stormtrooper
14,90 €

Chcete sa cítiť ako vaša obľúbená postava z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza? Nasaď si túto masku a pridaj sa do boja za tvoju obľúbenú stranu sily. S touto maskou Stormtrooper sa zapoj k základným jednotkám Imperia.