Spiderman Maska hrdiny - Spider Man
13,67 €

Akcia

Nasaď si masku Spider-mana a začni svoj ťah proti zločinu, ako naozajstný hrdina. Budeš vyzerať a cítiť sa presne ako pavúčí muž, zloduchovia proti tebe nebudú mať vôbec žiadnu šancu.

Spiderman Filmová maska so zvukmi
23,66 € 21,43 €

Nová maska inšpirovaná filmom Spider-Man: Paralelné svety vydáva zvuky podobne ako jej filmová predloha. Uži si ešte viac zábavy s maskou hrdinu prehraj si doma svoje obľúbené momenty z filmu a uži si tak veľa zábavy.

Disney Hodný Dinosaurus - maska Arlo
15,70 € 13,66 €

Maska v dizajne hlavnej postavičky Arlo z animovaného filmu Disney Pixar Hodný dinosaurus. Deti môžu vďaka tejto plastovej maske užiť veľa zábavy. Ústa masky sú pohyblivé, otvárajú a zatvárajú sa podľa toho ako deti pohybujú ústami.

Spiderman Maximum Venom maska Venoma
23 € 21 €

Novinka

Děti se mohou připodobnit postavě Venom za použití pohybem aktivované masky inspirované animovaným seriálem Maximum Venom! Tato fantastická maska má pákou aktivovaný jazyk, který se převaluje ze strany na stranu pro zlověstnou symbiotickou zábavu.

Star Wars Star Wars maska Darth Vader
13,50 € 10,90 €

Novinka

Chcete sa cítiť ako vaša obľúbená postava z filmu Star Wars? Nasaď si túto masku a pridaj sa do boja za tvoju obľúbenú stranu sily. Na scéne sa objavil hrdina Darth Vader a jeho maska je tak temná ako strana, ktorej slúži.

Star Wars maska Stormtrooper
16,90 €

Novinka

Chcete sa cítiť ako vaša obľúbená postava z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza? Nasaď si túto masku a pridaj sa do boja za tvoju obľúbenú stranu sily. S touto maskou Stormtrooper sa zapoj k základným jednotkám Imperia.

Avengers Hrdinská maska Capitan America
14,70 € 11,90 €

Chcete sa cítiť ako váš obľúbený hrdina? Nasaďte si masku a zúčastnite sa súboja medzi dobrom a zlom ako jeden z najväčších hrdinov Zeme. Maska hrdinu je príhodným doplnkom karnevalového kostýmu.

Spin Master Batman helma a menič hlasu so zvukmi
39,50 € 36 €

Novinka

Chcete znieť ako superhrdina Batman? Oblečte si masku na hlavu a vystrašte nepriateľa žiariacimi očami a rôznymi bojovými zvukmi. Stačí stlačiť tlačidlo na boku masky. Vďaka vstavanému modulátoru reči bude všetko, čo hovoríte, vyslovené hlasom samotného Batmana.

Star Wars maska Final order
13,50 € 12,50 €

Novinka

Přidej se na temnou stranu a pomoz Impériu pod vedením Palpatína ovládnout celou galaxii. Přidejte do své kolekce tuto masku Sith Troopera inspirovanou novým filmem Star Wars: Vzestup Skywalkera.

Star Wars maska Mandalorian
13,50 € 12,50 €

Novinka

Obleč a už nikdy nesundej tuto známou masku Mandaloriana. A staň se i ty zásadovým nájemným lovcem, kterého zná a chová v úctě celá galaxie. Přidej do své kolekce tuto masku inspirovanou postavou z univerza Star Wars.