Wiky Parochňa pirát s doplnkami
6,79 €

Parochňa piráta je vhodná na doplnenie karnevalového kostýmu pre pirátov. Parochňa má čierne vlasy a je dekorovaná korálkami po bokoch. Súčasťou balenia je aj pirátska šatka a páska cez oko.

Wiky Parochňa biela s copmi
5,65 €

Biela parochňa je skvelým doplnkom ku karnevalovému kostýmu alebo na tematickú zábavnú párty. Vlasy parochňe sú zapletené do dvoch dlhých copov.

Wiky Parochňa ryšavá s copmi
5,65 €

Ryšavá parochňa je skvelým doplnkom ku karnevalovému kostýmu alebo na tematickú zábavnú párty. Vlasy parochňe sú zapletené do dvoch dlhých copov.

Frozen Korunovačná parochňa Elsa
23 € 21,10 €

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle korunovačného účesu Elsy z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Elsou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Frozen Korunovačná parochňa Anna
23 € 20,90 €

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle korunovačného účesu Anny z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Annou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Frozen Korunovační paruka Anna s copy
22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu účesu Anny z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Annou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

Rubie's My Little Pony - parochňa Rainbow Dash
17,43 € 15,90 €

Žiarivo farebná parochňa My Little Pony Rainbow Dash sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?

Frozen Korunovačná parochňa Anna - rozbalené-13%
23 € 19,90 €

Rozbalené

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle korunovačného účesu Anny z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Annou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Frozen Korunovační paruka Elsa s copem
22,70 €

Novinka

Ktoré dievčatko by sa nechcelo niekedy cítiť ako princezná? S touto parochňou v štýle účesu Elsy z Ľadového kráľovstva sa to podarí hneď každému dievčatku! Staň sa tak na chvíľu Elsou a prehraj si svoje najobľúbenejšie scény z filmu.

Rubie's My Little Pony - parochňa Fluttershy
17,43 € 14,80 €

Žiarivo ružová parochňa My Little Pony Fluttershy sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?

Rubie's My Little Pony - parochňa Pinkie Pie
17,43 € 14,90 €

Žiarivo ružová parochňa My Little Pony Pinkie Pie sa stane perfektným doplnkom ku karnevalovému kostýmu každého dievčatka. S touto parochňou dieťatko bude neprehliadnuteľné! Ktorá malá princezná by sa nechcela stať jednou z postáv zo sveta My Little Pony?