Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Moje prvé čísla - česká verzia
19,90 € 14,77 €

Kniha Moje první čísla naučí malé děti počítat od jedničky do dvaceti. Děti se postupně seznámí s jednotlivými čísly a v doprovodu poutavého vyprávění, které se ukrývá pod jednotlivými číslicemi, se učí rozumět počítání.

Alexander Hra školou - SPRÁVNY ČAS
8,17 € 7,90 €

Náučná hra pre deti od 5 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou poznávať hodiny tým, že priraďujú kartičky k správnemu času. Tvar dielika puzzle im pomôže. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

SVOBODA Pekne po česky! - Elektrická výuková hračka
8,90 €

Pekne po česky je elektrická výuková hračka k osvojeniu základných pravidiel českého pravopisu vyučovaných v 1. až 3. triede základnej školy. Na listoch je vytlačených 640 starostlivo vybraných slov, do ktorých deti dopĺňajú chýbajúce písmenká. V spodnej časti každého listu sú uvedené možnosti odpovedí.

SVOBODA Sčítanie a odčítanie
9,80 €

Sčítanie a odčítanie do 20 je elektrická výuková hračka určená deťom od 6 rokov. Obsahuje 320 príkladov na sčítanie a odčítanie do 20. Príklady sú vyobrazené na priložených listoch.

Bino Učíme se písmenka
12,19 € 8,90 €

Kreatívna sada s písmenkami. Deti sa zábavnou formou učia rozpoznávať písmenká, ktoré sú ukryté na zvieratkách. Môžu si ich vymaľovať. Sada obsahuje 26 kartičiek, 26 penových písmeniek a 4 fixky.

Alexander Supermatematik

Alexander Supermatematik

Hodnotenie: 4,9
10,20 €

Hra Supermatematik je určená pre všetky deti, ktoré nechcú nudne sedieť nad papierom s ceruzkou pri učení a opakovaní počítania. Zlož matematický príklad tak, aby si došiel k výsledku, ktorý je zobrazený na obrátenej vyžrebovanej karte.

Alexander Hra školou - SKLADAJ ĽUDSKÉ TELO
8,17 € 7,90 €

Náučná hra pre deti od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať slovnú zásobu a pamäť. Pomocou „puzzle“ kartičiek sa učia rozpoznávať, kde je na tele ruka, oko, prsty, nos… a správne ich pomenovať. Každá kartička má iný tvar, je iná a tak zapadne len tam, kam patrí. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

Lisciani Carotino Prvá angličtina
13,56 € 12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou abecedu, čísla, farby a veľa ďalšieho. To všetko v angličtine.

Alexander Tvary, farby, pamäť
9 €

Zábavné učenie farieb a tvarov. Na 55 kartách nájdete vzory tvorené obrázkami, ktoré zodpovedajú tvarom plastových žetónov. Po chvíľkovom prezretí karty je potrebné zo žetónov zložiť zapamätaný vzor. V druhej verzii hry musia jej účastníci čo najrýchlejšie navliecť žetóny na povrázok.

Magnetická tabuľka Magpad - Číslice
29,20 € 26 €

Magnetická tabuľka Magpad pre nácvik správneho písania číslic je zložená z magnetických guľôčok a pera. Dieťa prostredníctvom nakreslených šípok obkresľuje magnetickým perom líniu číslice správnym smerom.

Alexander Pamäť 3D spoločenská hra
10,20 €

Pamäť 3D je náučná hra pre deti, ktorá deťom pomáha potrénovať postreh a pamäť, naučiť sa farby a rozvíjať priestorovú predstavivosť. Hra má niekoľko úrovní obtiažnosti a jej cieľom je zapamätať si priestorový farebný vzor z kariet a zostaviť ho z farebných kociek.

Alexander Poviem Ti, mami 2

Alexander Poviem Ti, mami 2

Hodnotenie: 4,6
8,60 €

Poviem, Ti mami 2 je didaktická hra a hračka. Hra obsahuje 40 obrázkov na doštičkách, z ktorých môžete zostaviť 10 logických príbehov. Každý príbeh potom hráči-deti svojimi slovami rozprávajú ostatným spoluhráčom alebo rodičom.

Alexander Slovný expres

Alexander Slovný expres

Hodnotenie: 4,2
8,99 € 8,90 €

Slovný expres je napínavá slovná hra nabitá emóciami. Hráči musia zapojiť všímavosť, postreh a slovnú zásobu. Iba ten, kto najrýchlejšie zostaví slovo z písmen na kartách, a ako prvý buchne do zvončeka, získa za odmenu žetón.

Alexander Slovný expres SK
10,47 € 8,90 €

Slovenská verze oblíbené zábavné hry se slovy. Kdo dřív přijde, ten dřív mele! Sestav slovo, jak nejrychleji umíš a zazvoň. Hra je ze série „Sova Moudrá hlava“ pro 2–4 hráče.

Lisciani Carotino Prvá nemčina
13,56 € 12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou abecedu, čísla, farby a veľa ďalšieho. To všetko v nemčine.

SVOBODA Školička 2 spoločenská hra na batérie
9,80 €

Elektrická výuková hra Školička 2 pre deti od 4 rokov. Hra učí deti všímať si vzťahy a logické súvislosti medzi obrázkami, porovnávať ich a správne ich k sebe priraďovať.

Alexander Hra školou - FARBIČKY
8,17 € 6,90 €

Náučná hra pre deti od 3 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať svoje schopnosti. Učia sa rozpoznávať farby a priraďovať ich k správnemu obrázku, zlepšujú svoj postreh a sústredenie. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

Alexander Hra školou - PRÍBEHY
8,17 € 6,90 €

Náučná hra od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia spoznať časové postupnosti v príbehoch, logicky uvažovať a zdokonaľujú schopnosť hovoriť a popisovať. Hra rozvíja pozorovacie schopnosti, trénuje postreh a zdokonaľuje reč. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

Alexander Hra školou - SPRIEVOD ZVIERATIEK
8,17 € 6,90 €

Náučná hra od 3 rokov, pomocou ktorej sa deti učia chápať delenie a názvy zvieratiek, zlepšujú si postreh a logické uvažovanie. Navyše si rozširujú svoju slovnú zásobu. Rozvíja pozorovacie, kombinačné schopnosti a trénujú postreh. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

Alexander Slabiky v domine

Alexander Slabiky v domine

Hodnotenie: 4,7
9,80 €

Skladajte zmysluplné slová, zbierajte žetóny a vyhrajte! Skvelý spôsob ako ľahšie zvládnuť čítanie a písanie slabík a baviť sa. Legendárna zábavná hra prevedená do slovného štýlu pre školákov 1. stupňa ZŠ.

SVOBODA Zvieratá 1 spoločenská hra na batérie
8,90 €

Elektronická výuková hračka zvieratá 1. Spojte obrázky zvierat s ich správnymi názvami. Elektronický skúšací obvod sa pri správnej odpovedi rozsvieti na zeleno.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Elektronická Albi ceruzka
48,07 €

Základná sada Albi elektronickej ceruzky s interaktívnym sprievodcom čarovným čítaním. Hovoriaca ceruzka a interaktívne knihy prinesú deťom skvelú zábavu a navyše sa pútavou formou dozvedia veľa zaujímavých informácií. Stačí, keď sa ľahko dotknete ceruzkou obrázka alebo textu, ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Ľudské telo SK
14,80 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prostredníctvom tejto knihy sa deti od 5 rokov môžu dozvedieť množstvo zaujímavých a užitočných informácií o našom tele. Kniha je členená do 8 kapitol a témy sú napr. Kosti a svaly, Mozog a nervy, Rozmnožovanie, Tráviaca sústava, Srdce a pľúca atd.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK
14,99 € 13,90 €

Ponorte sa do sveta zvierat! Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kniha vás tematicky prevedie ôsmymi rôznymi prostrediami z našej planéty ako je les, savana, púšť, more a ďalšie.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Slovenská republika SK
14,99 €

V knihe Slovensko sa deti zábavnou formou dozvedia množstvo informácii o mestách, krajoch, pohoriach a vodstve. Zoznámia sa s našim priemyslom, poľnohospodárstvom, pamiatkami a významnými osobnosťami.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravé učenie SK
14,99 € 13,90 €

Interaktívna kniha zo série Kúzelné čítanie sa stane zábavným sprievodca pre vašich predškolákov. Deti sa naučia poznávať čísla, písmená, farby, tvary. Pomocou jednoduchých hier a kvízov si získané znalosti môžu samy precvičovať. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Anglický obr. slovník SK
19,99 €

Pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Obrázkový slovník obsahuje základné slovíčka s obrázkami a jednoduché vety. Slovník je rozdelený na 11 tematických kapitol, ktoré obsahujú vyše 1000 anglických slovíčok vrátane obrázkov a je doplnený kompletným slovenským prekladom.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Atlas sveta SK
14,99 € 13,90 €

Objavte krásy našej planéty! Zoznámte sa so všetkými kontinentami a oceánmi sveta. Zistite, ako sa všetky štáty a ich hlavné mestá volajú a aké zaujímavosti môžete v jednotlivých štátoch obdivovať. Táto kniha obsahuje osem rôznych máp.

Dohany Píš a uč sa číslice 646/02
6,22 €

Píš na karty číslice a následne ich zmaž. To je nová edukatívna hra na nacvičovanie čísel so zmazateľnou fixkou a hubkou od Dohány. Je to oveľa viac, než len zábava.

Sevi Písmenko G - Zvieratko
1,60 €

SEVI Písmenko G – Zvieratko Nádherné drevené ručne maľované písmenká. Písmená sú navrhnuté a vyrobené podľa výrobcov hračiek Sevi, ktorých možno považovať za tvorcov a výrobco

Sevi Mini hudobné centrum
26,17 €

SEVI Mini hudobné centrum Vtipne vytvorené Mini hudobné centrum s krásnymi postavičkami umožní vášmu dieťatku vyskúšať si naraz niekoľko hudobných nástrojov.

Sevi Peek-a-Boo skladacia farma, od 12m
36,19 €

Posledný kus za túto cenu!

SEVI Peek-a-Boo skladacia farma, od 12m Krásna multiaktívna hračka s jemnými farbami, predstavujúca svet farmy a jej fascinujúce zvieratá. Zábavné kresby na pohyblivých kockách naznačujú, že sa pod n

Sevi Písmenko H - Zvieratko
1,60 €

SEVI Písmenko H – Zvieratko Nádherné drevené ručne maľované písmenká. Písmená sú navrhnuté a vyrobené podľa výrobcov hračiek Sevi, ktorých možno považovať za tvorcov a výrobco

Sevi Počítadlo s abecedou
43,22 €

SEVI Počítadlo s abecedou Perfektná hračka umožňujúca plno aktivít a zábavy, ktorá obsahuje 4 hry v jednom.

Trudi Hračka na kolieskach so zvukmi - Vtáčik
20,71 €

Posledný kus za túto cenu!

TRUDI – Hračka na kolieskach so zvukmi – Vtáčik Trudi plyšová hračka so šnúrkou a zvukmi. Super hračka určená najmä na rozvoj senzorických a psychomotorických schopností, manuálnu koordináciu s jemnými materiálm

Chicco Hryzátko vláčik, od 3m+
4,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná pútavá hračka pre deti od 3 mesiacov, vlak a 3 odnímateľné vozne v živých farbách.

Sevi 6-hranná kocka Cirkus 7v1, od 12m+
63,54 €
+ doprava zadarmo

SEVI 6-hranná kocka Cirkus 7v1, od 12m+ Šesťhranná kocka Táto multifunkčná kocka je ideálna na to, aby pomohla deťom rozvíjať ich vizuálnu a manuálnu koordináciu a zlepšiť ich logické myslenie.

Sevi Aktívny svet - 4 kontinenty
68,68 €
+ doprava zadarmo

SEVI Aktívny svet – 4 kontinenty Začnite skúmať 4 kontinenty a ich obyvateľov. Krásna farebná hračka pri ktorej sa dieťa naučí rozoznávať kontinernty a ich obyvateľov prirodzenou hra

Sevi Edukačná hračka - Hodiny s denným programom
32,57 €

Posledný kus za túto cenu!

SEVI Edukačná hračka – Hodiny s denným programom Edukačné hračky sú v živote dieťatka veľmi dôležité. Zohrávajú svoju veľkú úlohu v jeho napredovaní.Tieto úžasné farebné hodiny sú kombináciou učenia sa hrou.