Dohany Píš a uč sa číslice 646/02
6,22 €

Píš na karty číslice a následne ich zmaž. To je nová edukatívna hra na nacvičovanie čísel so zmazateľnou fixkou a hubkou od Dohány. Je to oveľa viac, než len zábava.


SVOBODA Školička el.kombinačná hra
7,99 €
7,70 €

Školička je elektrická kombinačná hra pre deti od 4 rokov. Obsahuje listy sa 176 obrázkami, medzi ktorými deti hľadajú súvislosti. Každý list je zameraný na určitú oblasť detského sveta. Hra rozširuje vedomosti a vyžaduje postreh.


Alexander Pexeso pre uši
12,40 €

Novinka

Pexeso pre uši je zábavná hra pre vaše ratolesti. Prvé pexeso, pri ktorom zapojíte aj svoj sluch. Deti i dospelí si vďaka tejto hre vylepšia svoju sluchovú pamäť. Môžete si zahrať aj klasickú verziu „pre oči“ a náročnejšie verzie pre starších hráčov s použitím hracej dosky a hracej kocky.


Alexander Magnetické číslice na chladničku 100 dielikov
7,74 €

Novinka

Skvelá pomôcka, ktorá nielen že zabaví deti, ale navyše sa hrou učia počítať. Magnetky možno využiť na magnetickej tabuli, ale aj na chladničke a inej kovovej plochy. Balenie obsahuje 60 ks číslic a 40 ks rôznych matematických operácií.


Trefl Malý objaviteľ + Magic Pen - Zvieratá sveta
10,40 €

Moderná, interaktívna a vzdelávacia zábava pre deti v predškolskom a ranom školskom veku. Pospájaj 12 dosiek zobrazujúcich výjavy zo života zvierat sveta, prilož k odpovedi magické pero. Správnu odpoveď odmení zvuk a svetielko.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Moje prvé čísla - česká verzia
19,90 €

14,77 €

Kniha Moje první čísla naučí malé děti počítat od jedničky do dvaceti. Děti se postupně seznámí s jednotlivými čísly a v doprovodu poutavého vyprávění, které se ukrývá pod jednotlivými číslicemi, se učí rozumět počítání.


Fiesta Crafts Zábavné prelepky - Princezné
7,36 €

Deti sa môžu nechať unášať svojou fantáziou a užívať si hodiny zábavy s novým radom zábavných viacvrstvové. Prelepky sú navrhnuté tak, aby podporovali tvorivosť a kreativitu malý detí. Prelepky neobsahujú lepidlo, sú vyrobené zo špeciálneho vodeodolného materiálu.


Alexander Pamäť 3D spoločenská hra
8,40 €

Novinka

Pamäť 3D je náučná hra pre deti, ktorá deťom pomáha potrénovať postreh a pamäť, naučiť sa farby a rozvíjať priestorovú predstavivosť. Hra má niekoľko úrovní obtiažnosti a jej cieľom je zapamätať si priestorový farebný vzor z kariet a zostaviť ho z farebných kociek.


SVOBODA Sčítanie a odčítanie
7,99 €

6,90 €

Sčítanie a odčítanie do 20 je elektrická výuková hračka určená deťom od 6 rokov. Obsahuje 320 príkladov na sčítanie a odčítanie do 20. Príklady sú vyobrazené na priložených listoch.


Bigjigs Toys Drevená motorická vzdelávacia hračka - Abeceda veľké písmená
16,40 €

Pomocou tohto pestrofarebného dreveného puzzle abecedy nemusí byť výučba tak strašná a skľučujúca. Každý robustný drevený dielik skladačky je veľkoryso dimenzovaný tak, aby bolo jednoduchšie pre malé deti ho zdvihnúť, preskúmať a umiestniť. Skladačka pomáha rozvíjať jemnú motoriku, zručnosť a sústredenie.


MiniMani Opo
14,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátna interaktívna hračka s rozšírenou realitou. MiniMani – Hračka, Knižka, Aplikácia.


MiniMani Chobotík
14,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátna interaktívna hračka s rozšírenou realitou. MiniMani – Hračka, Knižka, Aplikácia.


MiniMani Kroko
14,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátna interaktívna hračka s rozšírenou realitou. MiniMani – Hračka, Knižka, Aplikácia.


MiniMani Pandi
14,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátna interaktívna hračka s rozšírenou realitou. MiniMani – Hračka, Knižka, Aplikácia.


MiniMani Tigro
14,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátna interaktívna hračka s rozšírenou realitou. MiniMani – Hračka, Knižka, Aplikácia.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka + Svet zvierat SK
54,99 €
+ doprava zadarmo

Súprava ALBI ceruzky a encyklopédie zvierat. Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh.


SVOBODA Elektrická násobilka
8,61 €

Elektrická násobilka je hra určená deťom od 7 rokov a obsahuje všetkých 200 príkladov malej i veľkej násobilky na 10 výmenných listoch. Úlohou je prepojiť vodivým drôtom zadanie príkladu so správnym výsledkom.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka + Hravá angličtina SK
54,99 €
+ doprava zadarmo

Súprava elektronickej ALBI ceruzky a interaktívnej učebnice angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh.


Vtech Marshall - Písmenková hostina - slovensky
54,49 €
50,59 €
+ doprava zadarmo

Naučte sa spoločne s Marshallom spoznať písmená abecedy. Marshallovi stačí vložiť do papuľky kocku a on hneď spozná aké písmenko je na kocke vyobrazené. Marshall ale aj skúša, či už písmená spoznáte sami. Napr. vás vyzve: „Pomôž mi prosím nájsť a zachrániť písmeno Č“. Keď ste splnili úlohu dobre, tak vás pochváli a navyše napríklad pridá slovo, v ktorom sa písmeno používa.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE tužka + Atlas sveta SK
54,99 €
+ doprava zadarmo

Súprava ALBI ceruzky a atlasu sveta. Zoznámte sa so všetkými kontinentami a oceánmi sveta. Zistite, ako sa všetky štáty a ich hlavné mestá volajú a aké zaujímavosti môžete v jednotlivých štátoch obdivovať.


Alexander Magnetické písmenká na chladničku 100 dielikov
7,74 €

Novinka

Skvelá pomôcka, ktorá nielen že zabaví deti ale navyše sa pomocou nej aj učia ako správne skladať slová. Magnetky možno využiť na magnetickej tabuli, ale aj na chladničke a inej kovovej ploche. Balenie obsahuje 100 ks písmeniek v pekných farbách.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK
14,99 €

Ponorte sa do sveta zvierat! Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kniha vás tematicky prevedie ôsmymi rôznymi prostrediami z našej planéty ako je les, savana, púšť, more a ďalšie.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Spievanky SK
9,99 €

Novinka

Kniha obsahuje 12 ľudových pesničiek pre deti vrátane farebných nôt, pomocou ktorých si deti môžu pesničku samy zahrať. Vypočujú si príbeh z obrázka, čo hovoria jednotlivé postavy alebo si môžu zahraťjednoduchý kvíz.


Alexander Čo k čomu, táto?
9,35 €

Čo k čomu, táto? Je zábavná hra pre deti v predškolskom veku. Hráči majú za úlohu nájsť a nazhromaždiť čo najviac kariet, spojených s obrázkami umiestnenými na poliach dosky, na ktorom sa zastavila figúrka. Hra rozvíja schopnosť logického myslenia, predstavivosť a spájanie významov.


Alexander Slovný expres

Alexander Slovný expres

Hodnotenie: 4
9,08 €

Novinka

Slovný expres je napínavá slovná hra nabitá emóciami. Hráči musia zapojiť všímavosť, postreh a slovnú zásobu. Iba ten, kto najrýchlejšie zostaví slovo z písmen na kartách, a ako prvý buchne do zvončeka, získa za odmenu žetón.


Alexander Tvary, farby, pamäť
8,30 €

Zábavné učenie farieb a tvarov. Na 55 kartách nájdete vzory tvorené obrázkami, ktoré zodpovedajú tvarom plastových žetónov. Po chvíľkovom prezretí karty je potrebné zo žetónov zložiť zapamätaný vzor. V druhej verzii hry musia jej účastníci čo najrýchlejšie navliecť žetóny na povrázok.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravé učenie SK
14,99 €

Interaktívna kniha zo série Kúzelné čítanie sa stane zábavným sprievodca pre vašich predškolákov. Deti sa naučia poznávať čísla, písmená, farby, tvary. Pomocou jednoduchých hier a kvízov si získané znalosti môžu samy precvičovať. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Trefl Malý objaviteľ + Magic Pen - Svet okolo nás
10,40 €

Moderná, interaktívna a vzdelávacia zábava pre deti v predškolskom a ranom školskom veku. Pospájaj 12 dosiek zobrazujúcich výjavy zo života vo svete okolo nás, prilož k odpovedi magické pero. Správnu odpoveď odmení zvuk a svetielko.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Anglický obr. slovník SK
19,99 €

Pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Obrázkový slovník obsahuje základné slovíčka s obrázkami a jednoduché vety. Slovník je rozdelený na 11 tematických kapitol, ktoré obsahujú vyše 1000 anglických slovíčok vrátane obrázkov a je doplnený kompletným slovenským prekladom.


Alexander Magnetické príbehy - Obliekanie s Aničkou a Tomáškom
10,50 €

Novinka

Zostavte stovky vlastných kreácií oblečenia a rozprávajte tisíce vlastných príbehov! Magnetická vzdelávacia hra vo forme knižky, pre deti od 4 rokov. Rozvíja nielen jemnú motoriku a predstavivosť, ale tiež prebúdza estetické cítenie a tvorivosť.


Trefl Malý objaviteľ + Magic Pen - Doma a v škôlke
10,40 €

Moderná, interaktívna a vzdelávacia zábava pre deti v predškolskom a ranom školskom veku. Pospájaj 12 dosiek zobrazujúcich výjavy zo života doma a v škôlke, prilož k odpovedi magické pero. Správnu odpoveď odmení zvuk a svetielko.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravá angličtina SK
14,99 €

Interaktívna učebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Zvieratká na statku - česká verzia
14,77 €

Kniha pro nejmenší, která je provede po statku a seznámí je se zvířátky zde žijícími i s těmi které se pohybují v okolí. Motýlek Jeroným se ujme role průvodce a bude dětem vyprávět příběh o pejsku Čendovi, který slíbil pomoci najít ztracené kůzlátko.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Atlas sveta SK
14,99 €

Objavte krásy našej planéty! Zoznámte sa so všetkými kontinentami a oceánmi sveta. Zistite, ako sa všetky štáty a ich hlavné mestá volajú a aké zaujímavosti môžete v jednotlivých štátoch obdivovať. Táto kniha obsahuje osem rôznych máp.


Lisciani Carotino Pre tých najlepších! Zvieratká
13,56 €

12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou poznávať svet zvierat, ich názvy, ich životné prostredie a čo radi jedia. Okrem iného sa zoznámiš s charakteristickými vlastnosťami zvierat.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Doprava - česká verzia
14,77 €

Kniha o dopravě nejen pro kluky, ale pro všechny děti, které zajímá toto téma. Kapitoly jsou členěny do 8 zajímavých témat. Děti se mohou dozvědět i řadu technických detailů o fungování nejrůznějších strojů, učí se bezpečnosti v silničním provozu, naučí se dopravní značky a dozví se spoustu užitečných informací ze světa dopravy a strojů.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Ľudské telo SK
14,99 €

Prostredníctvom tejto knihy sa deti od 5 rokov môžu dozvedieť množstvo zaujímavých a užitočných informácií o našom tele. Kniha je členená do 8 kapitol a témy sú napr. Kosti a svaly, Mozog a nervy, Rozmnožovanie, Tráviaca sústava, Srdce a pľúca atd.


Alexander Hra školou - FARBIČKY
8,17 €

Novinka

Náučná hra pre deti od 3 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať svoje schopnosti. Učia sa rozpoznávať farby a priraďovať ich k správnemu obrázku, zlepšujú svoj postreh a sústredenie. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.


Alexander Hra školou - PRÍBEHY
8,17 €

Novinka

Náučná hra od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia spoznať časové postupnosti v príbehoch, logicky uvažovať a zdokonaľujú schopnosť hovoriť a popisovať. Hra rozvíja pozorovacie schopnosti, trénuje postreh a zdokonaľuje reč. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.


Alexander Hra školou - SPRIEVOD ZVIERATIEK
8,17 €

Novinka

Náučná hra od 3 rokov, pomocou ktorej sa deti učia chápať delenie a názvy zvieratiek, zlepšujú si postreh a logické uvažovanie. Navyše si rozširujú svoju slovnú zásobu. Rozvíja pozorovacie, kombinačné schopnosti a trénujú postreh. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.


Alexander Poviem Ti, mami 2

Alexander Poviem Ti, mami 2

Hodnotenie: 4,5
8,30 €

Novinka

Poviem, Ti mami 2 je didaktická hra a hračka. Hra obsahuje 40 obrázkov na doštičkách, z ktorých môžete zostaviť 10 logických príbehov. Každý príbeh potom hráči-deti svojimi slovami rozprávajú ostatným spoluhráčom alebo rodičom.


Alexander Supermatematik

Alexander Supermatematik

Hodnotenie: 5
9,99 €
9,87 €

Hra Supermatematik je určená pre všetky deti, ktoré nechcú nudne sedieť nad papierom s ceruzkou pri učení a opakovaní počítania. Zlož matematický príklad tak, aby si došiel k výsledku, ktorý je zobrazený na obrátenej vyžrebovanej karte.


Lisciani Carotino Prvá nemčina
13,56 €

12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou abecedu, čísla, farby a veľa ďalšieho. To všetko v nemčine.


Lisciani Vlak so zvieratkami
9,68 €

Tento súbor hier ponúka možnosť hravého učenia. Vlak so zvieratkami ukrýva tri veselé náučné hry! Už od troch rokov sa môžeš učiť čítať a písať, objavovať tvary a farby, poznávať zvieratá a ich typické životné prostredie a rozvíjať svoje logické myslenie.


Alexander Magnetické príbehy Červená čiapočka
9,64 €

Novinka

Magnetická knižka – Červená Karkulka je zábavná knižka pre deti v predškolskom veku. Kniha rozvíja schopnosť logického myslenia, predstavivosť a spájanie významov, značne pomáha k zlepšeniu vyjadrovacích schopností.