Lisciani Čítanie a písanie
9,68 € 4,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto náučná hra obsahuje dve tabuľky, na ktorej je možné písať z oboch strán, a deti sa tak hravou formou učia čítať, písať a maľovať. Na jednej tabuľke sú písmená a názvy zvierat v abecednom poradí. Druhá tabuľka je z jednej strany štvorčekovaná a z druhej biela. Na túto tabuľku môžeš kresliť a písať podľa svojej fantázie!

Dohany Píš a uč sa číslice 646/02
6,22 €

Píš na karty číslice a následne ich zmaž. To je nová edukatívna hra na nacvičovanie čísel so zmazateľnou fixkou a hubkou od Dohány. Je to oveľa viac, než len zábava.

SVOBODA Školička el.kombinačná hra
9,80 €

Školička je elektrická kombinačná hra pre deti od 4 rokov. Obsahuje listy sa 176 obrázkami, medzi ktorými deti hľadajú súvislosti. Každý list je zameraný na určitú oblasť detského sveta. Hra rozširuje vedomosti a vyžaduje postreh.

Alexander Magnetické číslice na chladničku 100 dielikov
8,60 €

Skvelá pomôcka, ktorá nielen že zabaví deti, ale navyše sa hrou učia počítať. Magnetky možno využiť na magnetickej tabuli, ale aj na chladničke a inej kovovej plochy. Balenie obsahuje 60 ks číslic a 40 ks rôznych matematických operácií.

SVOBODA Elektrická násobilka
9,80 €

Elektrická násobilka je hra určená deťom od 7 rokov a obsahuje všetkých 200 príkladov malej i veľkej násobilky na 10 výmenných listoch. Úlohou je prepojiť vodivým drôtom zadanie príkladu so správnym výsledkom.

SVOBODA Sčítanie a odčítanie
9,80 €

Sčítanie a odčítanie do 20 je elektrická výuková hračka určená deťom od 6 rokov. Obsahuje 320 príkladov na sčítanie a odčítanie do 20. Príklady sú vyobrazené na priložených listoch.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka + Svet zvierat SK
54,99 €
+ doprava zadarmo

Súprava ALBI ceruzky a encyklopédie zvierat. Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh.

Clementoni Interaktívny junior kvíz
11,59 €

Interaktívny junior kvíz je vzdelávacia hra založená na otázkach a odpovediach pre deti vo veku od 3 do 6 rokov. 12 vzdelávacích úloh umožňuje deťom zoznámiť sa so základnými pojmami, ktoré sú formované v predškolskom veku, ako sú farby, tvary, čísla a rozvíjať ich zmysel pre pozorovanie a schopnosť logicky sa združovať.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Ľudské telo SK
14,99 €

Prostredníctvom tejto knihy sa deti od 5 rokov môžu dozvedieť množstvo zaujímavých a užitočných informácií o našom tele. Kniha je členená do 8 kapitol a témy sú napr. Kosti a svaly, Mozog a nervy, Rozmnožovanie, Tráviaca sústava, Srdce a pľúca atd.

MaDe Chytré pero s kartami
11,07 € 10,10 €

Výpredaj

Chytré pero je interaktívna hra, ktorá deti zaujme a zábavnou formou ich mnohému naučí. Obsahuje 100 výukových kariet s otázkami. Pero má dve voľby, môžete používať zvukové efekty alebo iba svetelné.

Alexander Pamäť 3D spoločenská hra
10,20 €

Pamäť 3D je náučná hra pre deti, ktorá deťom pomáha potrénovať postreh a pamäť, naučiť sa farby a rozvíjať priestorovú predstavivosť. Hra má niekoľko úrovní obtiažnosti a jej cieľom je zapamätať si priestorový farebný vzor z kariet a zostaviť ho z farebných kociek.

Bigjigs Toys Drevená motorická vzdelávacia hračka - Abeceda veľké písmená
17,20 €

Výpredaj

Pomocou tohto pestrofarebného dreveného puzzle abecedy nemusí byť výučba tak strašná a skľučujúca. Každý robustný drevený dielik skladačky je veľkoryso dimenzovaný tak, aby bolo jednoduchšie pre malé deti ho zdvihnúť, preskúmať a umiestniť. Skladačka pomáha rozvíjať jemnú motoriku, zručnosť a sústredenie.

Alexander Magnetické písmenká na chladničku 100 dielikov
8,60 €

Skvelá pomôcka, ktorá nielen že zabaví deti ale navyše sa pomocou nej aj učia ako správne skladať slová. Magnetky možno využiť na magnetickej tabuli, ale aj na chladničke a inej kovovej ploche. Balenie obsahuje 100 ks písmeniek v pekných farbách.

MaDe Chytré pero + 100 výučbových strán
13,67 € 12,60 €

Chytré pero je interaktívna hra, ktorá deti zaujme a zábavnou formou ich mnohému naučí. Obsahuje 100 výukových kariet s otázkami. Pero má dve voľby, môžete používať zvukové efekty alebo iba svetelné.

Trefl Malý objaviteľ + Magic Pen - Svet okolo nás
12,20 €

Moderná, interaktívna a vzdelávacia zábava pre deti v predškolskom a ranom školskom veku. Pospájaj 12 dosiek zobrazujúcich výjavy zo života vo svete okolo nás, prilož k odpovedi magické pero. Správnu odpoveď odmení zvuk a svetielko.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Rozprávky na dobrú noc SK
14,99 € 13 €

Interaktívne rozprávky pre deti. Započúvajte sa do krásnych rozprávok v podaní Zuzany Kronerovej a Borisa Farkaša. Kniha obsahuje osem rozprávok: Zlatovláska, Popoluška, Tri zlaté vlasy deda Vševeda, Vták Ohnivák a líška Ryška, Princ Bajaja, Jabloňová panna, O hlúpom Janovi a Múdra Manka.

Lisciani Carotino Prvá angličtina
13,56 € 12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou abecedu, čísla, farby a veľa ďalšieho. To všetko v angličtine.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Slovenská republika SK
14,99 €

V knihe Slovensko sa deti zábavnou formou dozvedia množstvo informácii o mestách, krajoch, pohoriach a vodstve. Zoznámia sa s našim priemyslom, poľnohospodárstvom, pamiatkami a významnými osobnosťami.

Lisciani Carotino Pre tých najlepších! Zvieratká
13,56 € 12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou poznávať svet zvierat, ich názvy, ich životné prostredie a čo radi jedia. Okrem iného sa zoznámiš s charakteristickými vlastnosťami zvierat.

SVOBODA Dopravné značky - elektrická výuková hračka
9,80 €

Elektronická hra pre deti s dopravnou tematikou. Pomocou hry sa deti naučia 80 dopravných značiek. Hra obsahuje 8 výmenných listov s vyobrazeniami a názvy najbežnejších dopravných značiek. Úlohou je priradiť ku každej značke správny názov.

SVOBODA Angličtina! Brnkačka! - elektrická výuková hračka
9,80 €

Angličtina? Brnkačka! je výuková hračka pre všetky deti, ktoré sa začínajú učiť angličtinu, ale aj pre pokročilejších, ktorí si chcú zopakovať 160 z najdôležitejších anglických slovíčok zo 16 rôznych oblastí – od základných čísel cez farby až po jedlo, šport, povolania a prírodu .

Alexander Supermatematik

Alexander Supermatematik

Hodnotenie: 5
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra Supermatematik je určená pre všetky deti, ktoré nechcú nudne sedieť nad papierom s ceruzkou pri učení a opakovaní počítania. Zlož matematický príklad tak, aby si došiel k výsledku, ktorý je zobrazený na obrátenej vyžrebovanej karte.

Trefl Malý objaviteľ + Magic Pen - Na vidieku
12,20 €

Moderná, interaktívna a vzdelávacia zábava pre deti v predškolskom a ranom školskom veku. Pospájaj 12 dosiek zobrazujúcich výjavy zo života na vidieku, prilož k odpovedi magické pero. Správnu odpoveď odmení zvuk a svetielko.

Alexander Písmenko k písmenku spoločenská hra
9 €

Písmenko k písmenku je zábavnou hrou nielen pre deti predškolského veku. Atraktívnou formou hry s obrázkami a písmenami stimuluje premýšľanie a zároveň učí sústredenie a udržanie pozornosti. Je to skvelá pomôcka na zoznámenie s písmenami, čo výrazne pomáha ľahšiemu zvládnutiu čítania a písania.

MaDe Farma psíka a mačičky
12,56 € 11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Smartphone pre deti je zábavná hračka, ktorá prehráva 40 melódií. Mobil s obrázkami je výborná pomôcka, ako zabaviť ratolesti a dopriať im hračku, ktorá pripomína mobil rodičov.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravá angličtina SK
14,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívna učebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Hra do auta SK
15,99 €

Cesta autom už nikdy nebude nuda! O dokonalú zábavu na zadnom sedadle sa postarajú napínavé kvízové otázky v dvoch úrovniach náročnosti, pestré úlohy, zvuky a veselé dopravné prostriedky.

Alexander Čo k čomu, táto?
9,80 €

Čo k čomu, táto? Je zábavná hra pre deti v predškolskom veku. Hráči majú za úlohu nájsť a nazhromaždiť čo najviac kariet, spojených s obrázkami umiestnenými na poliach dosky, na ktorom sa zastavila figúrka. Hra rozvíja schopnosť logického myslenia, predstavivosť a spájanie významov.

Alexander Slabiky v domine
9,80 €

Skladajte zmysluplné slová, zbierajte žetóny a vyhrajte! Skvelý spôsob ako ľahšie zvládnuť čítanie a písanie slabík a baviť sa. Legendárna zábavná hra prevedená do slovného štýlu pre školákov 1. stupňa ZŠ.

SVOBODA Školička 2 spoločenská hra na batérie
9,80 €

Elektrická výuková hra Školička 2 pre deti od 4 rokov. Hra učí deti všímať si vzťahy a logické súvislosti medzi obrázkami, porovnávať ich a správne ich k sebe priraďovať.

MaDe Tabuľka náučná, živá abeceda CZ
17,37 € 16,10 €

Živá abeceda je skvelá hra s písmenkami pre radosť. Vzdelávacia tabuľka zábavnou formou zoznamuje deti s písmenami a číslami. Funkcia kvíz overí získané znalosti. Správne odpovede motivujú dieťa k ďalšiemu poznávaniu.

Alexander Navliekaj, nečakaj!
12,20 €

Náučná hra navliekaj, nečakaj!, Pri ktorej deti získavajú istotu v poznávaní farieb a priestorovom umiestnení. Hra zároveň trénuje zručnosť, pamäť a jemnú motoriku. Úlohou hráčov je navliecť korálky tak ako je zobrazené na vzorovej karte.

Hra je ocenená cenou GRAND PRIX veľtrhu hračiek For Toys 2011!

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravé učenie SK
14,99 €

Interaktívna kniha zo série Kúzelné čítanie sa stane zábavným sprievodca pre vašich predškolákov. Deti sa naučia poznávať čísla, písmená, farby, tvary. Pomocou jednoduchých hier a kvízov si získané znalosti môžu samy precvičovať. Vhodné pre deti od 3 rokov.

SVOBODA Zvieratá 1 spoločenská hra na batérie
8,50 €

Výpredaj

Elektronická výuková hračka zvieratá 1. Spojte obrázky zvierat s ich správnymi názvami. Elektronický skúšací obvod sa pri správnej odpovedi rozsvieti na zeleno.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Moje prvé čísla - česká verzia
19,90 € 14,77 €

Kniha Moje první čísla naučí malé děti počítat od jedničky do dvaceti. Děti se postupně seznámí s jednotlivými čísly a v doprovodu poutavého vyprávění, které se ukrývá pod jednotlivými číslicemi, se učí rozumět počítání.

Alexander Hra školou - SPRÁVNY ČAS
8,17 €

Náučná hra pre deti od 5 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou poznávať hodiny tým, že priraďujú kartičky k správnemu času. Tvar dielika puzzle im pomôže. Táto hra získala ocenenie Hračka roku 2018 – 3.miesto.

Fiesta Crafts Zábavné prelepky - Princezné
7,36 €

Deti sa môžu nechať unášať svojou fantáziou a užívať si hodiny zábavy s novým radom zábavných viacvrstvové. Prelepky sú navrhnuté tak, aby podporovali tvorivosť a kreativitu malý detí. Prelepky neobsahujú lepidlo, sú vyrobené zo špeciálneho vodeodolného materiálu.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK
14,99 €

Ponorte sa do sveta zvierat! Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kniha vás tematicky prevedie ôsmymi rôznymi prostrediami z našej planéty ako je les, savana, púšť, more a ďalšie.

Alexander Poviem Ti, mami 2

Alexander Poviem Ti, mami 2

Hodnotenie: 4,5
8,60 €

Poviem, Ti mami 2 je didaktická hra a hračka. Hra obsahuje 40 obrázkov na doštičkách, z ktorých môžete zostaviť 10 logických príbehov. Každý príbeh potom hráči-deti svojimi slovami rozprávajú ostatným spoluhráčom alebo rodičom.

Trefl Malý objaviteľ + Magic Pen - Zvieratá sveta
12,20 €

Moderná, interaktívna a vzdelávacia zábava pre deti v predškolskom a ranom školskom veku. Pospájaj 12 dosiek zobrazujúcich výjavy zo života zvierat sveta, prilož k odpovedi magické pero. Správnu odpoveď odmení zvuk a svetielko.

Alexander Magnetické príbehy - Obliekanie s Aničkou a Tomáškom
10,50 €

Zostavte stovky vlastných kreácií oblečenia a rozprávajte tisíce vlastných príbehov! Magnetická vzdelávacia hra vo forme knižky, pre deti od 4 rokov. Rozvíja nielen jemnú motoriku a predstavivosť, ale tiež prebúdza estetické cítenie a tvorivosť.

Alexander Tvary, farby, pamäť
9 €

Zábavné učenie farieb a tvarov. Na 55 kartách nájdete vzory tvorené obrázkami, ktoré zodpovedajú tvarom plastových žetónov. Po chvíľkovom prezretí karty je potrebné zo žetónov zložiť zapamätaný vzor. V druhej verzii hry musia jej účastníci čo najrýchlejšie navliecť žetóny na povrázok.

MiniMani Chobotík
14,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátna interaktívna hračka s rozšírenou realitou. MiniMani – Hračka, Knižka, Aplikácia.

Alexander Magnetické príbehy Farma
9,64 € 8,20 €

Magnetická knižka – Farma je zábavná knižka pre deti v predškolskom veku. Kniha rozvíja schopnosť logického myslenia, predstavivosť a spájanie významov, značne pomáha k zlepšeniu vyjadrovacích schopností.