Montessori Malé počítadlo
23,70 € 23,10 €

Počítadlo pomáha deťom dopátrať sa výsledku pri sčítaní alebo odčítaní v rámci jednotiek až tisícok. Počítadlo je zložené zo štyroch radov, z ktorých horný rad predstavuje počítanie jednotiek, druhý počítanie desiatok, tretí počítanie stoviek a spodný rad predstavuje počítanie tisícov.

Montessori Tajomný sáčok s geometrickými telesami
10,20 €

Sáčok obsahuje 10 kusov geometrických telies v prírodnej farbe, ktoré umožňujú ich dôkladnejšie hmatové a zrakové poznania. Pomocou hmatu a zraku sa dieťa zoznamuje nielen so základnými geometrickými tvarmi, ale tiež najprv s rozdielom medzi hranou a zaoblením.

Montessori Geometrické telesá s podstavcami a krabicou
64,10 € 62,10 €

Táto drevená krabička obsahuje desať základných geometrických telies v modrej farbe a ich podstavce. Súčasťou balenia sú gule, elipsoid, ovoid, kocka, kváder, trojboký hranol, trojboký a štvorboký ihlan, kužeľ a valec. Vďaka doštičkám s podstavou môže dieťa priraďovať jednotlivé telesá k ich prerezaniam.

Montessori Trinomická kocka
40,30 € 39 €

Táto farebná kocka v drevenej krabičke je pre dieťa najprv zábavnou hrou, ako pomocou jednotlivých kociek nadviazať na predlohu na podložke škatuľky, a zostaviť tak celú kocku. Steny jednotlivých dielikov sú vždy unikátne farebne odlíšené, a tak dieťa vždy nadväzuje na farbu susednej steny.

Montessori Rebrík - geometrické telesá
19,90 € 19,60 €

Drevený podstavec v prírodnej farbe je základňou pre celkom 16 geometrických telies v štyroch farbách. Jedna farba vždy predstavuje určitú výšku – modré telesá najmenšiu, žlté telesá vyššiu, červené ešte vyššiu a tmavozelené tie najvyššiu.

Montessori Farebné geometrické tvary - triedenie
13,60 €

Táto celodrevená pomôcka je zložená z podstavca v prírodnej farbe a štyroch druhov základných geometrických tvarov vždy v troch farbách – červenej, modrej a žltej. Dieťa navlieka na kolíky vždy ten tvar, ktorý má príslušný počet otvorov podľa počtu kolíkov.

Montessori Farebné doštičky 2 - rozšírená sada
21,30 € 20,80 €

Drevené krabička s viečkom obsahuje 22 farebných doštičiek zozbieraných v pároch podľa farieb. Celkom teda v krabičke nájdeme 11 párov červených, bielych, čiernych, modrých, zelených, žltých, oranžových, ružových, sivých, hnedých a bledomodrých doštičiek.

Montessori Glóbus - farebné kontinenty
26,10 € 25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Glóbus s podstavcom, ktorý umožňuje lepšie pochopenie umiestnenia jednotlivých kontinentov voči vodným plochám. Jednotlivé kontinenty sú farebne odlíšené, čo dieťaťu umožňuje lepšie si zapamätať umiestnenie a veľkosť kontinentu.

Montessori Čísla a bodky - puzzle
21,80 € 21,20 €

Sada obsahuje drevenú krabičku s 10 pármi puzzle, ktoré umožňujú lepšie pochopenie číselného radu 1 – 10. Jeden diel puzzle z daného páru vždy predstavuje konkrétne číslo v numerickej podobe, avšak druhý diel puzzle je totožné číslo vyjadrené prostredníctvom počtu bodiek.

Montessori Stovková tabuľa
30,50 € 29,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tabuľka pre precvičovanie čísel od 1 do 100. Sada obsahuje jednu tabuľku 10 × 10 políčok s modrým podkladom a drevenú krabičku s číslami od 1 do 100. Dieťa sa učí číselnej postupnosti od 1 do 100.

Better Brand Čiernobielo pre najmenších
5,31 €

Rozlišovacia čiernobiela kniha určená najmenším deťom. Strieda sa čierno – biela a bielo – čierna kombinácia. Kombinácie podporujú rozlišovacie schopnosti najmenších, ktorí vidia len čiernobielo. Kombinácie týchto farieb prispievajú k správnemu rozvoju zraku bábätka.

Better Brand Farebne pre najmenších - kontrasty
5,69 €

Knižka z pevného papiera plná obrázkov vysoko kontrastných vzorov, tvarov a farieb. Je určená najmenším deťom, ktorým sa ešte len vyvíja zrak a je pre nich dôležitá správna zraková stimulácia.

Montessori Tieňovanie farieb - figúrky s doštičkami
78,20 € 75,70 €

Sada tieňovania farieb je prírodná drevená krabička, ktorá obsahuje doštičky v odtieňoch modrej, fialovej, zelenej, žltej, ružovej a šedej farby. Každá doštička je rozdelená na štyri svoje odtiene, ktoré sú totožné s odtieňmi figúrok.

Montessori Hodiny s pohyblivými ručičkami
66,20 € 64 €

Tieto drevené hodiny majú žetóny s číslami od 1 do 24 hodín, pomocou ktorých dieťa oveľa lepšie pochopí predstavu 24 hodinového času. Na hodiny sa dajú umiestniť všetky žetóny tak, aby predstavovali buď dopoludnia (1 – 12), alebo popoludní (13 –24).

Montessori Krabička s vretienkami
49,80 € 48,10 €

Sada obsahuje dve drevené krabičky. Každá z nich je rozdelená podľa čísel. Prvá obsahuje čísla 0 – 4, druhá 5 – 9. Súčasťou sady je tiež 45 vretienok. Dieťa sa pomocou počítania vretienok učí priraďovať príslušný počet do správnej priehradky.

Montessori Puzzle s kostrou - vták
9,80 €

Toto drevené puzzle je skvelou pomôckou pre rozvoj predstavivosti u detí. Puzzle možno rozložiť na niekoľko dielikov a pomocou úchytiek sa dieťa snaží vrátiť všetky dieliky späť tak, aby mu vznikol správny obrázok.

Montessori Rímsky most
71,20 € 68,90 €

Rímsky most sú rôzne drevené prírodné dieliky, ktoré možno zostaviť na podstavu pripravenú k vytvoreniu mosta. Dôležitým princípom je zostavenie klenby za pomoci správnych dielikov tak, aby sama od seba držala.

Montessori Stojan so skrutkami - variant A
22,30 € 21,90 €

Stojan so skrutkami je vyrobený z masívneho dreva, do ktorého je zasunutých sedem rôzne veľkých celokovových skrutiek s maticami. Veľkosť jednotlivých otvorov v stojane je rôzna, avšak vždy zodpovedá závitu jednej konkrétnej skrutky.

Tilo Stolička Tilo® Stool 38 cm Stool - červená
103,03 €

Unikátna stolička určená pre deti i dospelých so špeciálnymi potrebami. Posilňuje vnútorné a chrbtové svaly. Je vhodná pre osoby s autizmom, hyperaktivitou (ADD, alebo ADHD), Aspergerovým syndrómom, poruchami učenia, alebo s poruchami pozornosti.

Crocodile Creek Puzzle truhlička - Farby zvierat
16,03 €

Zoznámte svoje dieťatko zábavnou formou so základnými farbami. Vďaka oblému prevedeniu a silnému laminovanému kartónu sa puzzle dobre drží v malých detských rukách a krásne obrázky zvieratiek deti bavia.

Montessori Hra pre ruky

Montessori Hra pre ruky

Hodnotenie: 3
20,20 € 19,60 €

Drevená doska v čiernom prevedení je vytvorená ako labyrint so striebornými guľôčkami. Dieťa má za úlohu za pomoci balansovania rúk dopraviť strieborné guľôčky na opačný koniec cesty.

Montessori Puzzle – geometrické tvary
29,80 € 28,70 €

Základných päť geometrických tvarov v rôznych farebných odtieňoch je zasadených do podstavca s príslušnými otvormi zodpovedajúcich vždy danému geometrickému tvaru. Každý geometrický útvar má vlastné úchytky pre lepšiu manipuláciu.

Kipod PomPom Lev
21,45 €

Tvorivá hračka, pre rozvoj kreativity, predstavivosti a rozvoj jemnej motoriky. Vek: 4+

Montessori 3 botanické puzzle s komodou
34,10 € 32,90 €

Drevená komoda pre uloženie troch botanických puzzle – kvetu, listu a stromu. Dieťa sa učí rozumieť zloženiu týchto rastlín a pomenovávať ich časti. Každý dielik drevených puzzle je opatrený úchytom, ktorý dieťaťu umožňuje ľahšiu manipuláciu.

Montessori Puzzle s kostrou - korytnačka
9,80 €

Toto drevené puzzle je skvelou pomôckou pre rozvoj predstavivosti u detí. Puzzle možno rozložiť na niekoľko dielikov a pomocou úchytiek sa dieťa snaží vrátiť všetky dieliky späť tak, aby mu vznikol správny obrázok.

Montessori Stĺpiky s kruhmi
16,70 € 16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Stĺpiky s kruhmi sú skvelou motorickou aj didaktickou pomôckou. Sada obsahuje päť stĺpikov vo farbe červenej, modrej, zelenej, žltej a oranžovej a päť kruhov s označením rovnakých farieb. Táto pomôcka rozvíja zmyslovú výchovu a koordináciu oko – ruka.

Tilo Stolička Tilo® Stool 38 cm Stool - zelená
103,03 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátna stolička určená pre deti i dospelých so špeciálnymi potrebami. Posilňuje vnútorné a chrbtové svaly. Je vhodná pre osoby s autizmom, hyperaktivitou (ADD, alebo ADHD), Aspergerovým syndrómom, poruchami učenia, alebo s poruchami pozornosti.

Better Brand Čiernobielo pre najmenších II. s červenou
5,69 €

Červeno čierno biela varianta knihy pre najmenšie deti. Podporuje zrakové schopnosti najmenších detí, u ktorých je preukázané, že v ranom veku vidia  najskôr čiernu a bielu farbu. Potom je dobré zrak stimulovať pridávaním ďalších farieb.

Better Brand Farebne pre najmenších III. Tvary
5,69 €

Knižka z pevného papiera plná obrázkov k učeniu tvarov a tiež farieb. Je určená malým deťom, ktoré sa hravou formou zoznamujú s tvarmi. Vhodná od jedného roka. Vek: 1+

Commotion Marine set
36,61 €

Každé zviera je pružné na dotyk s mäkkým telom a je krásne maľované. Vek: 1+

Crocodile Creek 72 pc Day at the Museum / Space
16,03 €

Balenie v tube Ø10 × 23 cm obsahuje 72 dielikov puzzle. Všetky puzzle Crocodile Creek sú vytlačené atramentom na báze sóje na recyklovanom kartóne. Rozmery: zostavené puzzle 35 × 48 cm Vek: od 5+

Crocodile Creek Creetures - Alien puzzle
16 €

Doprajte svojmu malému tvorivému dobrodruhovi vydať sa na cestu do vesmíru. Dobrodružstvom ho budú sprevádzať popletený mimozemšťan Alien a jeho psí kamarát Alík. Po skončení hry sa celé puzzle aj zo psíkom jednoducho naskladá späť do Aliena. Ten môže zdobiť izbičku a ticho čakať na ďalšie hranie.