Montessori Puzzle – geometrické tvary
27,09 € 26,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Základných päť geometrických tvarov v rôznych farebných odtieňoch je zasadených do podstavca s príslušnými otvormi zodpovedajúcich vždy danému geometrickému tvaru. Každý geometrický útvar má vlastné úchytky pre lepšiu manipuláciu.

Montessori Trinomická kocka
36,49 € 32,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto farebná kocka v drevenej krabičke je pre dieťa najprv zábavnou hrou, ako pomocou jednotlivých kociek nadviazať na predlohu na podložke škatuľky, a zostaviť tak celú kocku. Steny jednotlivých dielikov sú vždy unikátne farebne odlíšené, a tak dieťa vždy nadväzuje na farbu susednej steny.

Montessori Farebné doštičky 2 - rozšírená sada
19,39 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené krabička s viečkom obsahuje 22 farebných doštičiek zozbieraných v pároch podľa farieb. Celkom teda v krabičke nájdeme 11 párov červených, bielych, čiernych, modrých, zelených, žltých, oranžových, ružových, sivých, hnedých a bledomodrých doštičiek.

Montessori Hodiny s pohyblivými ručičkami
60,19 € 53,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tieto drevené hodiny majú žetóny s číslami od 1 do 24 hodín, pomocou ktorých dieťa oveľa lepšie pochopí predstavu 24 hodinového času. Na hodiny sa dajú umiestniť všetky žetóny tak, aby predstavovali buď dopoludnia (1 – 12), alebo popoludní (13 –24).

Montessori Magnetická tabulka Magpad - Číslice
29,20 € 28,30 €

Novinka

Magnetická tabulka Magpad pro nácvik správného psaní číslic je složená z magnetických kuliček a pera. Dítě prostřednictvím nakreslených šipek obkresluje magnetickým perem linii číslice správným směrem.

Montessori Geometrické telesá s podstavcami a krabicou
57,99 € 51,40 €
+ doprava zadarmo

Táto drevená krabička obsahuje desať základných geometrických telies v modrej farbe a ich podstavce. Súčasťou balenia sú gule, elipsoid, ovoid, kocka, kváder, trojboký hranol, trojboký a štvorboký ihlan, kužeľ a valec. Vďaka doštičkám s podstavou môže dieťa priraďovať jednotlivé telesá k ich prerezaniam.

Montessori Ružová veža
42,99 € 42,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ružová veža je symbolom všetkých montessori pomôcok. Jediný rozdiel medzi všetkými kockami je dĺžka ich hrany. Keď s ňou dieťa začne pracovať, zisťuje, že sa kocky líšia aj svojou váhou. Väčšina zmyslových materiálov pripravuje dieťa na neskoršiu prácu v matematike.

Montessori Svet - mapa s vlajkami na stojančeku
47,39 € 46,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto mapa predstavuje najväčšie štáty sveta, ktoré sú farebne odlíšené, aby sa medzi nimi dieťa lepšie orientovalo. Každému štátu prináleží štátna vlajka, ktorá je najprv umiestnená na stojane.

Montessori Puzzle s kostrou - korytnačka
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto drevené puzzle je skvelou pomôckou pre rozvoj predstavivosti u detí. Puzzle možno rozložiť na niekoľko dielikov a pomocou úchytiek sa dieťa snaží vrátiť všetky dieliky späť tak, aby mu vznikol správny obrázok.

Montessori Malé počítadlo
24,40 €

Počítadlo pomáha deťom dopátrať sa výsledku pri sčítaní alebo odčítaní v rámci jednotiek až tisícok. Počítadlo je zložené zo štyroch radov, z ktorých horný rad predstavuje počítanie jednotiek, druhý počítanie desiatok, tretí počítanie stoviek a spodný rad predstavuje počítanie tisícov.

Montessori Šmirgľové číslice s krabičkou
18,59 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Najprirodzenejší spôsob poznávania predmetov u detí je dotyk. Práve preto majú tieto čísla šmirgľový povrch, vďaka ktorému sa deti lepšie učia, ako ktoré číslo vyzerá a aj ako sa píše. Číslice sú dodávané s drevenou krabičkou pre ich lepšie skladovanie. Vďaka tejto pomôcke sa deti učia základný číselný rad 1 – 9.

Montessori Stojan so skrutkami - variant A
20,19 € 19,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan so skrutkami je vyrobený z masívneho dreva, do ktorého je zasunutých sedem rôzne veľkých celokovových skrutiek s maticami. Veľkosť jednotlivých otvorov v stojane je rôzna, avšak vždy zodpovedá závitu jednej konkrétnej skrutky.

Montessori Tajomný sáčok s geometrickými telesami
9,40 €

Sáčok obsahuje 10 kusov geometrických telies v prírodnej farbe, ktoré umožňujú ich dôkladnejšie hmatové a zrakové poznania. Pomocou hmatu a zraku sa dieťa zoznamuje nielen so základnými geometrickými tvarmi, ale tiež najprv s rozdielom medzi hranou a zaoblením.

Montessori Hra pre ruky

Montessori Hra pre ruky

Hodnotenie: 3
19,79 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená doska v čiernom prevedení je vytvorená ako labyrint so striebornými guľôčkami. Dieťa má za úlohu za pomoci balansovania rúk dopraviť strieborné guľôčky na opačný koniec cesty.

Montessori Krabička s vretienkami
45,09 € 40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje dve drevené krabičky. Každá z nich je rozdelená podľa čísel. Prvá obsahuje čísla 0 – 4, druhá 5 – 9. Súčasťou sady je tiež 45 vretienok. Dieťa sa pomocou počítania vretienok učí priraďovať príslušný počet do správnej priehradky.

Montessori Tieňovanie farieb - figúrky s doštičkami
70,99 € 62,80 €
+ doprava zadarmo

Sada tieňovania farieb je prírodná drevená krabička, ktorá obsahuje doštičky v odtieňoch modrej, fialovej, zelenej, žltej, ružovej a šedej farby. Každá doštička je rozdelená na štyri svoje odtiene, ktoré sú totožné s odtieňmi figúrok.

Montessori Glóbus - farebné kontinenty
23,59 € 20,90 €

Glóbus s podstavcom, ktorý umožňuje lepšie pochopenie umiestnenia jednotlivých kontinentov voči vodným plochám. Jednotlivé kontinenty sú farebne odlíšené, čo dieťaťu umožňuje lepšie si zapamätať umiestnenie a veľkosť kontinentu.

Montessori Puzzle s kostrou - vták
8,59 € 7,80 €

Toto drevené puzzle je skvelou pomôckou pre rozvoj predstavivosti u detí. Puzzle možno rozložiť na niekoľko dielikov a pomocou úchytiek sa dieťa snaží vrátiť všetky dieliky späť tak, aby mu vznikol správny obrázok.

Montessori Čísla a bodky - puzzle
19,79 € 17,30 €

Sada obsahuje drevenú krabičku s 10 pármi puzzle, ktoré umožňujú lepšie pochopenie číselného radu 1 – 10. Jeden diel puzzle z daného páru vždy predstavuje konkrétne číslo v numerickej podobe, avšak druhý diel puzzle je totožné číslo vyjadrené prostredníctvom počtu bodiek.

Montessori Puzzle s kostrou - kôň
8,59 € 7,90 €

Toto drevené puzzle je skvelou pomôckou pre rozvoj predstavivosti u detí. Puzzle možno rozložiť na niekoľko dielikov a pomocou úchytiek sa dieťa snaží vrátiť všetky dieliky späť tak, aby mu vznikol správny obrázok.

Montessori Farebné geometrické tvary - triedenie
12,39 € 12,20 €

Táto celodrevená pomôcka je zložená z podstavca v prírodnej farbe a štyroch druhov základných geometrických tvarov vždy v troch farbách – červenej, modrej a žltej. Dieťa navlieka na kolíky vždy ten tvar, ktorý má príslušný počet otvorov podľa počtu kolíkov.

Montessori Magnetická tabulka Magpad - Abeceda
29,20 € 28,30 €

Novinka

Magnetická tabulka Magpad pro nácvik správného psaní velkého tiskacího písma je složená z magnetických kuliček a pera. Dítě prostřednictvím nakreslených šipek obkresluje magnetickým perem linii písmene správným směrem.

Montessori Puzzle mapa Evropa bez rámečku
24,60 €

Novinka

Dřevěná mapa, na které jsou vyobrazeny státy Evropy jako dílky puzzle, které do sebe přesně zapadají. Jednotlivé státy jsou od sebe barevně odlišeny pro jednodušší rozeznávání a skládání.

Montessori Rebrík - geometrické telesá
17,99 € 15,90 €

Drevený podstavec v prírodnej farbe je základňou pre celkom 16 geometrických telies v štyroch farbách. Jedna farba vždy predstavuje určitú výšku – modré telesá najmenšiu, žlté telesá vyššiu, červené ešte vyššiu a tmavozelené tie najvyššiu.

Montessori Stovková tabuľa
27,79 € 24,40 €

Tabuľka pre precvičovanie čísel od 1 do 100. Sada obsahuje jednu tabuľku 10 × 10 políčok s modrým podkladom a drevenú krabičku s číslami od 1 do 100. Dieťa sa učí číselnej postupnosti od 1 do 100.

Montessori 3 botanické puzzle s komodou
30,99 € 26,90 €

Drevená komoda pre uloženie troch botanických puzzle – kvetu, listu a stromu. Dieťa sa učí rozumieť zloženiu týchto rastlín a pomenovávať ich časti. Každý dielik drevených puzzle je opatrený úchytom, ktorý dieťaťu umožňuje ľahšiu manipuláciu.

Montessori Geometrická tácka
14,99 € 13,90 €

Táto tácka je vo svojej podstate drevenou podstavou s deviatimi otvormi pre umiestnenie troch geometrických útvarov. Pracuje sa v troch fázach. Dieťa sa najprv učí vkladať celé útvary do príslušných otvorov.

Montessori Zvukové valčeky
36,49 € 32,20 €

Zvukové valčeky sú zmyslovou pomôckou k rozvoju sluchových vnemov. Obsahujú dve totožné sady, ktoré sú odlíšené iba podľa farieb na červenú a modrú sadu. Obe zahŕňajú šesť valčekov líšiacich sa obsahom, a tak pri zatrasení vydávajú zakaždým iný zvuk.

Montessori Rímsky most
64,59 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Rímsky most sú rôzne drevené prírodné dieliky, ktoré možno zostaviť na podstavu pripravenú k vytvoreniu mosta. Dôležitým princípom je zostavenie klenby za pomoci správnych dielikov tak, aby sama od seba držala.

Montessori Magnetická tabuľka - Malé tlačené písmo
44,90 €
+ doprava zadarmo

Magnetická tabuľka – Malé tlačené písmo je Montessori pomôcka pre nácvik správneho písania malých tlačených písmen. Línia písmena sa obkresľuje magnetickým perom. Pre deti nielen výučba, ale i zábava. Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky.

Montessori Magnetická tabulka Magpad BIG 714 kuliček modrá
31,10 €

Novinka

Magnetická tabulka Magpad je skvělým pomocníkem při kreslení, které nemá hranice! Použitím představivosti může dítě kreslit tvary, písmena a obrázky. Magnetickou tabulku stačí použít místo papíru a pero místo obyčejné tužky, kreslení je tak mnohem zábavnější!

Montessori Stĺpiky s kruhmi
14,99 € 14,50 €

Stĺpiky s kruhmi sú skvelou motorickou aj didaktickou pomôckou. Sada obsahuje päť stĺpikov vo farbe červenej, modrej, zelenej, žltej a oranžovej a päť kruhov s označením rovnakých farieb. Táto pomôcka rozvíja zmyslovú výchovu a koordináciu oko – ruka.