Montessori Malé počítadlo
21,90 € 21,10 €

Počítadlo pomáha deťom dopátrať sa výsledku pri sčítaní alebo odčítaní v rámci jednotiek až tisícok. Počítadlo je zložené zo štyroch radov, z ktorých horný rad predstavuje počítanie jednotiek, druhý počítanie desiatok, tretí počítanie stoviek a spodný rad predstavuje počítanie tisícov.

Montessori Trinomická kocka
37,20 € 35,80 €

Táto farebná kocka v drevenej krabičke je pre dieťa najprv zábavnou hrou, ako pomocou jednotlivých kociek nadviazať na predlohu na podložke škatuľky, a zostaviť tak celú kocku. Steny jednotlivých dielikov sú vždy unikátne farebne odlíšené, a tak dieťa vždy nadväzuje na farbu susednej steny.

Montessori Tajomný sáčok s geometrickými telesami
9,40 € 9 €

Sáčok obsahuje 10 kusov geometrických telies v prírodnej farbe, ktoré umožňujú ich dôkladnejšie hmatové a zrakové poznania. Pomocou hmatu a zraku sa dieťa zoznamuje nielen so základnými geometrickými tvarmi, ale tiež najprv s rozdielom medzi hranou a zaoblením.

Montessori Geometrické telesá s podstavcami a krabicou
58,80 € 56,50 €

Táto drevená krabička obsahuje desať základných geometrických telies v modrej farbe a ich podstavce. Súčasťou balenia sú gule, elipsoid, ovoid, kocka, kváder, trojboký hranol, trojboký a štvorboký ihlan, kužeľ a valec. Vďaka doštičkám s podstavou môže dieťa priraďovať jednotlivé telesá k ich prerezaniam.

Montessori Hodiny s pohyblivými ručičkami
61,50 € 59,10 €

Tieto drevené hodiny majú žetóny s číslami od 1 do 24 hodín, pomocou ktorých dieťa oveľa lepšie pochopí predstavu 24 hodinového času. Na hodiny sa dajú umiestniť všetky žetóny tak, aby predstavovali buď dopoludnia (1 – 12), alebo popoludní (13 –24).

Montessori Rebrík - geometrické telesá
18,40 € 17,70 €

Drevený podstavec v prírodnej farbe je základňou pre celkom 16 geometrických telies v štyroch farbách. Jedna farba vždy predstavuje určitú výšku – modré telesá najmenšiu, žlté telesá vyššiu, červené ešte vyššiu a tmavozelené tie najvyššiu.

Montessori Farebné doštičky 2 - rozšírená sada
19,60 € 18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené krabička s viečkom obsahuje 22 farebných doštičiek zozbieraných v pároch podľa farieb. Celkom teda v krabičke nájdeme 11 párov červených, bielych, čiernych, modrých, zelených, žltých, oranžových, ružových, sivých, hnedých a bledomodrých doštičiek.

Montessori Rímsky most
65,80 € 59,90 €

Rímsky most sú rôzne drevené prírodné dieliky, ktoré možno zostaviť na podstavu pripravenú k vytvoreniu mosta. Dôležitým princípom je zostavenie klenby za pomoci správnych dielikov tak, aby sama od seba držala.

Orange Tree Toys Push Along Lion / chodiaci lev
14,02 €

Lev na tyči má krásny farebný dizajn a je ručne maľovaný. Deti budú milovať zvuk drevených korálok, ktoré sú po stranách. Keď robia prvé krôčiky, korálky cinkajú o zem a tento zvuk ich povzbudzuje. Rozmer balenia: š.13 x hl.9 x v. 47 cm (vč.tyče) Vek: 1+

Better Brand Čiernobielo pre najmenších
5,28 €

Rozlišovacia čiernobiela kniha určená najmenším deťom. Strieda sa čierno – biela a bielo – čierna kombinácia. Kombinácie podporujú rozlišovacie schopnosti najmenších, ktorí vidia len čiernobielo. Kombinácie týchto farieb prispievajú k správnemu rozvoju bábätkovského zraku.

GuideCraft Šnurovanie tvarov (Geo Shape Lacing)
35,98 €

Tvary vyplnené farebnými doskami, v ktorých sú malé otvory. Otvory slúžia na prevliekanie šnúrky, šnúry atď. Vhodné pre deti od 3 rokov. Zlepšujú si jemnú motoriku, učia sa starostlivosti a pozornosti. Hračky sú zdravotne nezavadné a certifikované.

Tilo Židle Tilo® Stool 30.5cm Stool - zelená
94,95 €

Unikátní židle určená pro děti i dospělé se speciálními potřebami. Posiluje vnitřní a zádové svaly. Je vhodná pro osoby s autismem, hyperaktivitou (ADD nebo ADHD), autismem, Aspergerovým syndromem, poruchami učení, nebo s poruchami pozornosti.

Better Brand Čiernobielo pre najmenších II. s červenou
5,66 €

Červeno čierno biela varianta knihy pre najmenšie deti. Podporuje zrakové schopnosti najmenších detí, u ktorých je preukázané, že v ranom veku vidí najskôr čiernu a bielu farbu. Potom je dobré zrak stimulovať pridávaním ďalších farieb.

Better Brand Farebne pre najmenších - kontrasty
5,66 €

Knižka z pevného papiera plná obrázkov vysoko kontrastných vzorov, tvarov a farieb. Je určená najmenším deťom, ktorým sa ešte len vyvíja zrak a je pre nich dôležitá správna zraková stimulácia.

Crocodile Creek 72 pc Day at the Museum / Aquarium
15,96 €

Balenie v tube Ø10 × 23 cm obsahuje 72 dielikov puzzle. Všetky puzzle Crocodile Creek sú vytlačené atramentom na báze sóje na recyklovanom kartóne. Rozmery: zostavené puzzle 35 × 48 cm Vek: od 5+

Crocodile Creek 72 pc Day at the Museum / Space
15,96 €

Balenie v tube Ø10 × 23 cm obsahuje 72 dielikov puzzle. Všetky puzzle Crocodile Creek sú vytlačené atramentom na báze sóje na recyklovanom kartóne. Rozmery: zostavené puzzle 35 × 48 cm Vek: od 5+

Crocodile Creek Creetures - Alien puzzle
15,92 €

Doprajte svojmu malému tvorivému dobroduhovi vydať sa na cestu do vesmíru. Dobrodružstvom ho budú sprevádzať popletený mimozemšťan Alien a jeho psí kamarát Alík. Po skončení hry sa celé puzzle aj zo psíkom jednoducho naskladá späť do Aliena. Ten môže zdobiť izbičku a ticho čakať na ďalšie hranie.