Granna Planéta zvierat

Značka: Granna Náš kód: 1063082

Granna Planéta zvierat

Je sova rýchlejšia ako srna? Žije plameniak dlhšie ako jeleň? Poznáš odpovede na tieto otázky? Výborne, ale jedna lastovička jar nerobí. Skús určiť ich hlavné znaky a uhádnuť, na ktorom kontinente žijú. Ak stretneš ekológa, získaš viac bodov. Musíš sa ale vyhýbať lovcovi! Celý popis

13.41

13,41 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1063082

Popis

Popis produktu

  • obsah balenia: 110 kariet, 50 bodovacích žetónov, 3 žetóny hlavných znakov, 6 žetónov kontinentov, figúrky ekológa a lovca, návod
  • materiál: kartón a plast

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie detské
Odporúčaný vek od 8 rokov
Jazyk Čeština

Alternatívne produkty

Albi Ježkove oči
11,07 €
10 €

Zábavná kartová hra, v ktorej zbierate karty rovnakých farieb. Mať dve karty je perfektné, tretia karta vám prinesie záporné body. Víťazí hráč s najväčším počtom bodov. Jednoduchý princíp a krátka herná doba zaručí skvelú zábavu až pre štyroch hráčov.


DINO Kris Kros - Klasik

DINO Kris Kros - Klasik

Hodnotenie: 4,5
14 €

10,30 €

Slovní společenská hra CZ verzia


DINO Minnie a Daisy spoločenská hra
13,99 €

8,80 €

Vydajte sa s Minnie a Daisy na nákupy do módneho salónu kravičky Clarabelle. Ktorá z vás by odolala novým šatám, topánkam, klobúku a kabelke? Víťazí hráčka, ktorá najrýchlejšie získa kompletnú sadu módnych doplnkov.


DINO Olaf na ľade
10,39 €
9,91 €

Zapojte sa do záchrany snehuliaka Olafa z Ľadového kráľovstva. Olaf sa hral tak dlho, že sa z toho celý rozsypal. Dajte ho so Svenom, malými snehuliakmi a ďalšími späť dohromady, nech sa môže hrať ďalej.


ADC Blackfire Hra o tróny - Králov mier
11,09 €

7,13 €

Postavte sa do čela jedného z veľkých rodov Západozeme a vybojujte pre neho väčšiu slávu a moc vo vojnách, politike a zákulisných dohodách. Hra je určená pre dvoch až štyroch hráčov a čím viac sa vás zíde, tým viac musíte očakávať nôž v chrbte!