Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Granna Popelka Granna Janko a Marienka
Granna Popelka

Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel. Popoluška by rada išla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť, než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci! Ak nájdete dovtedy všetko potrebné, usmeje sa na Popolušku šťastie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Janko a Marienka Granna Janko a Marienka
Granna Janko a Marienka

Janko a Marienka je kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a perníka od 6 rokov. Janko a Marienka blúdili v temnom lese, keď tu sa pred nimi objavila chalúpka postavená z najrôznejších sladkostí. Deti sa pustili do dobrôt, ale začala ich naháňať strašná ježibaba. Pomôžte im pozbierať čo najviac sladkostí a utiecť ježibabe!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Autá Granna Janko a Marienka
Granna Autá

JA UŽ HRÁM! je nová séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo s rodičmi. V hre Autá sa deti zoznamujú so sanitkou, policajnými či hasičskými autami alebo smetiarskymi vozmi a vďaka zvieratkám-vodičom objavujú povolania, ktorá sa s nimi spájajú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Malý medvedík Granna Príšerky zo skrine
Granna Malý medvedík

JA UŽ HRÁM! je séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo spoločne s rodičmi. S Malým medvedíkom si deti od 2 do 4 rokov rozširujú svoje vedomosti a učia sa usporiadať obrázky tak, aby vytvorili súvislý príbeh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Príšerky zo skrine Granna Príšerky zo skrine
Granna Príšerky zo skrine

Príšerky zo skrine je nová strašidelne detská hra. Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky … Hra bola nominovaná na HRU ROKA v kategórii detských hier.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Môj prvý kvíz Granna Príšerky zo skrine
Granna Môj prvý kvíz

Originálny vzdelávací kvíz umožňuje deťom riešiť úlohy a overovať si správnosť odpovedí, bez toho aby museli vedieť čítať. Námety otázok sa týkajú každodenného života, hra tak nenásilným spôsobom rozvíja slovnú zásobu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Dúha Granna Superfarmár cestovný
Granna Dúha

Zaujímavá hra s dúhovou hracou plochou a s rôznofarebnými žetónmi učí malé deti poznávať farby a pomenovávať predmety či zvieratká. Kto ako prvý nájde všetky správne farebné predmety?

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Superfarmár de luxe Granna Superfarmár cestovný
Granna Superfarmár de luxe

Hra Superfarmár de luxe je ideálna pre celú rodinu. Hra poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Cieľom hry je zozbieranie všetkých druhov zvierat, avšak svoje stádo musí hráč mať kde pásť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Superfarmár cestovný Granna Superfarmár cestovný
Granna Superfarmár cestovný

Chováš zvieratá, chrániš ich pred nebezpečenstvom, rozmnožuješ ich a zvyšuješ svoj zisk! Hra Superfarmár má veľmi zaujímavú históriu. Vznikla už počas 2. svetovej vojny a jej tvorcom je významný matematik Karol Borsuk. Pravidlá hry, ktoré sa opierajú o zásady matematiky a logiky, nútia hráča počítať, predvídať, plánovať a kalkulovať s rizikami. Táto jedinečná hra učí deti aj rodičov strategickému mysleniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Memino protiklady Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140
Granna Memino protiklady

Nový prírastok do radu MOJE PRVÉ HRY je Pexeso hračky s motívmi hračiek určené pre vekovú kategóriu od 2 do 4 rokov. Pravidlá prinášajú dva varianty hry. Najmenšie deti rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti pri hľadaní dvojíc obrázkov, o niečo starší hráči už cvičia svoju pamäť a sústredenie pri hre podľa pravidiel klasického pexesa. Vďaka aktívnej účasti rodičov sa deti navyše môžu učiť rozoznávať farby a pomenovávať hračky vyobrazené na kartičkách; rozširujú si tak svoju slovnú zásobu a zdokonaľujú svoje vyjadrovacie schopnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Obrázkové loto Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140
Granna Obrázkové loto

Edícia hier KLUB PREDŠKOLÁKOV pre 1–4 hráčov. Obrázkové loto pre viac hráčov tiež prináša dve rôzne úrovne obtiažnosti a deti si pri ňom nielen rozširujú slovnú zásobu, ale tiež precvičujú vizuomotorickú koordináciu a rozvíjajú pozorovacie schopnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140 Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140
Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140

Hra zo série MOJE PRVÉ HRY, Puzlino ponúka 12 dvojíc kartičiek z pevného odolného kartónu, ktoré spolu tematicky súvisia. Malí hráči sa snažia nazbierať čo najviac párov kartičiek. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov podporuje logické myslenie, poznávanie zvierat, predmetov detského sveta alebo hračiek. Deti pri nej rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti i jemnú motoriku a precvičujú postreh. Pravidlá prinášajú tiež variant pre jedno dieťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Trio Granna Zoologický kvíz
Granna Trio

Postreh, priestorová predstavivosť a rýchla reakcia – to všetko je potrebné k víťazstvu v hre Trio. Rýchla postrehová hra pre celú rodinu. Kam mám presunúť jednu figúrku, aby sa mi podarilo vytvoriť zostavu podľa niektorej z vyložených kariet? Pokiaľ to viem, volám „Trio!“, presúvam figúrku a beriem si kartu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Vlci a ovce Granna Zoologický kvíz
Granna Vlci a ovce

Zábavná rodinná strategická hra je určená 2 až 4 hráčov od 7 rokov. Hráči vykladaním kartičiek vytvárajú krajinu s dedinami, lesmi a pastvinami so stádami oviec, ktoré pomocou lovcov chránia pred vlkmi. Pravidlá umožňujú tri herné varianty. Táto hra získala vo Francúzsku ocenenie JEU DE L'Année 2003, Hra roku 2003. Priemerná dĺžka trvania jednej partie predstavuje 30 minút skvelej zábavy. Nové vydanie tohto herného hitu navyše obsahuje aj rozšírenie VEĽKÉ RYBY.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Zoologický kvíz Granna Zoologický kvíz
Granna Zoologický kvíz

V Zoologickom kvíze je pripravených 360 neobvyklých otázok. K 270 z nich sú uvedené 3 možné odpovede a hráči sami rozhodujú o tom, koľko bodov im ich odpoveď prinesie, zostávajúce otázky slúžia ako možnosť poslednej záchrany. Dospelí, pozor! Tu často vyhrávajú tí najmladší!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Loto dom 02069 Granna Domino farby 02068
Granna Loto dom 02069

Výtvarne krásne spracovaný Loto dom zo Séria MOJE PRVÉ HRY s prvkami z trvanlivého kartónu, ktoré malým aj ich rodičom umožnia zahrať si dve rôzne hry. Tie zábavnou formou precvičujú pozorovacie schopnosti, logické myslenie a jemnú motoriku, učia deti poznávať farby a veci okolo seba a rozširujú tak ich slovnú zásobu. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov zároveň rodičom poskytuje skvelú príležitosť, ako stráviť so svojimi ratolesťami voľný čas a prispieť k ich všestrannému rozvoju.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Monster park Granna Domino farby 02068
Granna Monster park

Snímajte si do svojho parku rôzne príšery a zároveň sa snažte vyhovieť požiadavkám návštevníkov. Kto to dokáže najlepšie, získa najviac bodov a vyhrá! Snažíte sa kupovať karty prapodivných tvorov obývajúcich rôzne prostredia a vylepšujete svoj park tak, aby ste splnili čo najviac požiadaviek náročných návštevníkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Domino farby 02068 Granna Domino farby 02068
Granna Domino farby 02068

Ako celá séria MOJE PRVÉ HRY je aj toto Domino farby určené pre 1 až 4 hráčov od 2 do 4 rokov vyrobené z pevného kartónu zaručujúceho dlhú trvanlivosť. Vďaka tradične vysokej úrovni výtvarného spracovania sa s ním deti rady hrajú, a učia sa tak spoznávať farby aj svet okolo seba. Zároveň si precvičujú jemnú motoriku, rozvíjajú pozorovacie a kombinačné schopnosti a učia sa logicky uvažovať. V návode nájdete hru pre jedného i viacerých hráčov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Gangster City Granna 4 puzzle - jazvečík
Granna Gangster City

V tejto napínavej hre si musíte z kariet vyvodiť správne závery a doložiť, kto je vaším podozrivým, čím zločin spáchal, kde sa to stalo a aký mal motív. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý správne vytipuje a zatkne dva zločincov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna 4 puzzle - jazvečík Granna 4 puzzle - jazvečík
Granna 4 puzzle - jazvečík

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 roztomilé skladačky s motívom zvieratiek. Svet je bohatý zvieratiek, skladaj si obrázky mamičiek s mláďatami. Skladanie podporuje trpezlivosť a sústredenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna 4 puzzle - mačka Granna 4 puzzle - jazvečík
Granna 4 puzzle - mačka

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 roztomilé skladačky s motívom zvieratiek. Pes, mačka, vtáčatá, medvedík v spánku, poskladaj obrázok, nauč sa riekanku. Skladanie podporuje trpezlivosť a sústredenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna 4 puzzle - myška Granna Animal Links - Stavebnice pre najmenších
Granna 4 puzzle - myška

Puzzle set pre deti obsahujúce 4 roztomilé skladačky s motívom zvieratiek. Zajačika, medvedíka, mačku aj myšičku poskladaj obrázky za malú chvíľočku. Skladanie podporuje trpezlivosť a sústredenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna 4 puzzle - tučniak Granna Animal Links - Stavebnice pre najmenších
Granna 4 puzzle - tučniak

Puzzle set pre deti obsahujúce 4 roztomilé skladačky s motívom zvieratiek. Na toľko zvieratiek máme svet bohatý, skladaj si obrázky mamičiek s mláďatami. Skladanie podporuje trpezlivosť a sústredenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Animal Links - Stavebnice pre najmenších Granna Animal Links - Stavebnice pre najmenších
Granna Animal Links - Stavebnice pre najmenších

Stavebnice pre najmenších. Deti spájajú farebné diely do reťazí alebo iných konštrukcií a pritom rozvíjajú jemnú motoriku, vizuomotorickú koordináciu, rozlišujú farby a tvary a posilňujú svaly na rukách.

môžete mať 11.10 - 13.10

Partner: VISO TRADE