Granna Autá
8,80 €

6,99 €

JÁ UŽ HRAJI! je nová série her vytvořená speciálně pro nejmenší děti. Umožňuje jim, aby si hrály samy nebo s rodiči. Ve hře Auta se děti seznamují se sanitkami, policejními či hasičskými auty nebo popelářskými vozy a díky zvířátkům-řidičům objevují povolání, která se s nimi pojí.


Granna Čo na seba?
11,49 €
10,90 €

V tejto hre môžu aj najmenšie deti vytvárať vlastné kreácie tak, že na postavičky pokladajú jednotlivé odevné súčiastky, starší hráči si užijú veľa zábavy pri napínavej postrehovej hre.


Granna Domino farby 02068
8,80 €

Ako celá séria MOJE PRVÉ HRY je aj toto Domino farby určené pre 1 až 4 hráčov od 2 do 4 rokov vyrobené z pevného kartónu zaručujúceho dlhú trvanlivosť. Vďaka tradične vysokej úrovni výtvarného spracovania sa s ním deti rady hrajú, a učia sa tak spoznávať farby aj svet okolo seba. Zároveň si precvičujú jemnú motoriku, rozvíjajú pozorovacie a kombinačné schopnosti a učia sa logicky uvažovať. V návode nájdete hru pre jedného i viacerých hráčov.


Granna Domino - hra s počtami
7,36 €

6,20 €

Hra založená na známom a obľúbenom princípe domina rozvíja logické myslenie, precvičuje počítanie a učí porovnávať množiny. Ako darček puzzle s muffinkami z 18 dielikov. Návod v češtine aj v slovenčine. Môže hrať aj jedno dieťa!


Granna Dúha

Granna Dúha

Hodnotenie: 5
9,90 €

Zaujímavá hra s dúhovou hracou plochou a s rôznofarebnými žetónmi učí malé deti poznávať farby a pomenovávať predmety či zvieratká. Kto ako prvý nájde všetky správne farebné predmety?


Granna Hádaj hádač
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

KLUB PREDŠKOLÁKOV je rad hier určený pre 1–4 deti od 4 do 7 rokov. Na 45 kartičkách sú pre deti pripravené veršované hádanky s obrázkovým riešením. Hra rozširuje slovnú zásobu, precvičuje sústredenie a učí trpezlivosti – hádanky je totiž potrebné vypočuť až do konca.


Granna Koliesko a spol.

Granna Koliesko a spol.

Hodnotenie: 5
12,93 €

10,70 €

Hra Koliesko a spol. poďme z rôznych tvarov skladať obrázky! Najrýchlejší vyhráva! Štvorce, obdĺžniky a trojuholníky čiže … Koliesko a spol.! Z týchto farebných tvarov vytvoríte nezvyčajné obrázky. Spolu s dráčikom Frack z nich postavíte lokomotívu, dom, a dokonca aj kozmickú raketu! Kto to dokáže najrýchlejšie, získa najviac bodov. Pútavá hra, v ktorej je dôležitý postreh.


Granna Loto dom 02069

Granna Loto dom 02069

Hodnotenie: 5
8,48 €

6,20 €

Výtvarne krásne spracovaný Loto dom zo Séria MOJE PRVÉ HRY s prvkami z trvanlivého kartónu, ktoré malým aj ich rodičom umožnia zahrať si dve rôzne hry. Tie zábavnou formou precvičujú pozorovacie schopnosti, logické myslenie a jemnú motoriku, učia deti poznávať farby a veci okolo seba a rozširujú tak ich slovnú zásobu. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov zároveň rodičom poskytuje skvelú príležitosť, ako stráviť so svojimi ratolesťami voľný čas a prispieť k ich všestrannému rozvoju.


Granna Malý méďa

Granna Malý méďa

Hodnotenie: 4
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

JA SA UŽ HRÁM! je séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo spolu s rodičmi. S Malým méďou si deti od 2 do 4 rokov rozširujú svoje vedomosti a učia sa usporiadať obrázky tak, aby vytvorili súvislý príbeh.


Granna Mamičky

Granna Mamičky

Hodnotenie: 5
8,90 €

JA SA UŽ HRÁM! je nová séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo spolu s rodičmi. V hre Mamičky sa deti od 2 do 4 rokov zoznamujú s malými i veľkými zvieratami z rôznych kútov sveta a rodičia sa s nimi môžu rozprávať o úlohe matky.


Granna Memino protiklady

Granna Memino protiklady

Hodnotenie: 5
8,48 €

6,90 €

Nový prírastok do radu MOJE PRVÉ HRY je Pexeso hračky s motívmi hračiek určené pre vekovú kategóriu od 2 do 4 rokov. Pravidlá prinášajú dva varianty hry. Najmenšie deti rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti pri hľadaní dvojíc obrázkov, o niečo starší hráči už cvičia svoju pamäť a sústredenie pri hre podľa pravidiel klasického pexesa. Vďaka aktívnej účasti rodičov sa deti navyše môžu učiť rozoznávať farby a pomenovávať hračky vyobrazené na kartičkách; rozširujú si tak svoju slovnú zásobu a zdokonaľujú svoje vyjadrovacie schopnosti.


Granna Muffinky

Granna Muffinky

Hodnotenie: 4,5
11,07 €

9,50 €

Máte dobrý postreh? Rýchla a zábavná hra GRANNA muffinky je určená pre 2 až 5 hráčov od 4 rokov. Zbierajte muffinky v rôznych farebných kombináciách! Jednoduché pravidlá a krátka doba hrania zaistí skvelú zábavu pre celú rodinu! Na stôl si rozložíme lahodne vyzerajúce bábovky – muffinky. Hráči hádžu dvoma špeciálnymi kockami s rôznymi farbami stien. Ten, kto ako prvý zoberie muffinky vo farbách, ktoré padli na kockách, si ich nechá pre seba. Zvíťazí hráč, ktorý nazbiera najviac muffiniek.


Granna Môj prvý kvíz

Granna Môj prvý kvíz

Hodnotenie: 4,5
11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny vzdelávací kvíz umožňuje deťom riešiť úlohy a overovať si správnosť odpovedí, bez toho aby museli vedieť čítať. Námety otázok sa týkajú každodenného života, hra tak nenásilným spôsobom rozvíja slovnú zásobu.


Granna Obrázkové loto
7,80 €

Edícia hier KLUB PREDŠKOLÁKOV pre 1–4 hráčov. Obrázkové loto pre viac hráčov tiež prináša dve rôzne úrovne obtiažnosti a deti si pri ňom nielen rozširujú slovnú zásobu, ale tiež precvičujú vizuomotorickú koordináciu a rozvíjajú pozorovacie schopnosti.


Granna Planéta zvierat
13,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Je sova rýchlejšia ako srna? Žije plameniak dlhšie ako jeleň? Poznáš odpovede na tieto otázky? Výborne, ale jedna lastovička jar nerobí. Skús určiť ich hlavné znaky a uhádnuť, na ktorom kontinente žijú. Ak stretneš ekológa, získaš viac bodov. Musíš sa ale vyhýbať lovcovi!


Granna Príšerky zo skrine

Granna Príšerky zo skrine

Hodnotenie: 4,5
11,40 €

Príšerky zo skrine je nová strašidelne detská hra. Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky … Hra bola nominovaná na HRU ROKA v kategórii detských hier.


Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140
8,80 €

Hra zo série MOJE PRVÉ HRY, Puzlino ponúka 12 dvojíc kartičiek z pevného odolného kartónu, ktoré spolu tematicky súvisia. Malí hráči sa snažia nazbierať čo najviac párov kartičiek. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov podporuje logické myslenie, poznávanie zvierat, predmetov detského sveta alebo hračiek. Deti pri nej rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti i jemnú motoriku a precvičujú postreh. Pravidlá prinášajú tiež variant pre jedno dieťa.


Granna Ranč

Granna Ranč

Hodnotenie: 4
20,99 €
19,10 €

Kupujte pastviny, chovajte zvieratá, zväčšujte stádo, zvyšujte svoj zisk! Úspešná matematicko-logická hra je ideálna pre pokročilých hráčov, pretože poskytuje viac rozhodovacích možností.


Granna Špagety
19,41 €

17,08 €

Spoločenská hra Špagety, kde je potrebné mať šikovné ruky a dobrý postreh. Nachystajte na tanier farebné zamotané špagety s mäsovými knedličkami a skúste jednou rukou vytiahnuť tú najchutnejšiu. Ale pozor, nič vám z taniera nesmie spadnúť!


Granna Superfarmár

Granna Superfarmár

Hodnotenie: 5
12,93 €

11,10 €

Ideálna hra pre celú rodinu, ktorý poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Cieľom hry je zozbieranie všetkých druhov zvierat, avšak svoje stádo musí hráč mať kde pásť.


Granna Superfarmár de luxe

Granna Superfarmár de luxe

Hodnotenie: 4,5
20,33 €
18,70 €

Hra Superfarmár de luxe je ideálna pre celú rodinu. Hra poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Cieľom hry je zozbieranie všetkých druhov zvierat, avšak svoje stádo musí hráč mať kde pásť.


Granna Superfarmár & jazvec
23,30 €

19,10 €

Hra Superfarmár a jazvec je ideálna pre celú rodinu. Poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Limitovaná edícia prináša nové zvieratko jazveca s jedinečnou schopnosťou (v hre funguje ako žolík).


Granna UFO farmár

Granna UFO farmár

Hodnotenie: 5
14,78 €

12,20 €

Si mimozemšťan a unášaš zvieratá. Tvoje kozmické stádo sa neustále rozrastá. Musíš si ale dávať pozor, ufóni z iných planét si vyhliadli rovnakú korisť! Predvídaj ťahy svojich protihráčov, chytro manévruj flotilou lietajúcich tanierov, a staneš sa UFO FARMÁROM! V kozmickom pokračovaní slávneho Superfarmára predstavujú hráči mimozemšťania, ktorí prilietajú na Zem, aby tu skúmali neznáme druhy zvierat. Čím viac zvierat sa hráčovi podarí uniesť, tým viac získa bodov, nie je to však nič ľahké, okrem protihráčov komplikujú zhromažďovanie zvierat aj vlci. Hra tak precvičuje pamäť, schopnosť koncentrácie, postreh a logické aj strategické myslenie.


Granna Vlci a ovce

Granna Vlci a ovce

Hodnotenie: 5
14,78 €

12,20 €

Zábavná rodinná strategická hra je určená 2 až 4 hráčov od 7 rokov. Hráči vykladaním kartičiek vytvárajú krajinu s dedinami, lesmi a pastvinami so stádami oviec, ktoré pomocou lovcov chránia pred vlkmi. Pravidlá umožňujú tri herné varianty. Táto hra získala vo Francúzsku ocenenie JEU DE L'Année 2003, Hra roku 2003. Priemerná dĺžka trvania jednej partie predstavuje 30 minút skvelej zábavy. Nové vydanie tohto herného hitu navyše obsahuje aj rozšírenie VEĽKÉ RYBY.


Granna Zajac vo vreci

Granna Zajac vo vreci

Hodnotenie: 5
11,10 €

Hra Zajac vo vreci zo série Hier a žartíkov Dráčika Fráčika rozvíja predstavivosť, slovnú zásobu a schopnosť rozoznávať veci hmatom. Je to zajac, alebo hruška, či snáď ryba, alebo ceruzka?


Granna Zoologický kvíz

Granna Zoologický kvíz

Hodnotenie: 5
12,91 €

10 €

V Zoologickom kvíze je pripravených 360 neobvyklých otázok. K 270 z nich sú uvedené 3 možné odpovede a hráči sami rozhodujú o tom, koľko bodov im ich odpoveď prinesie, zostávajúce otázky slúžia ako možnosť poslednej záchrany. Dospelí, pozor! Tu často vyhrávajú tí najmladší!


Granna Domčeky
8,80 €
8,40 €

JA UŽ HRÁM! je nová séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo s rodičmi. Domov je kúzelné slovo – označuje miesto, ktoré milujeme a kam sa chceme vracať. Deti sa učia o rôznych obydliach zvierat.