Granna Autá

Granna Autá

Hodnotenie: 4
9,73 €

JA UŽ HRÁM! je nová séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo s rodičmi. V hre Autá sa deti zoznamujú so sanitkou, policajnými či hasičskými autami alebo smetiarskymi vozmi a vďaka zvieratkám-vodičom objavujú povolania, ktorá sa s nimi spájajú.

Granna Čo na seba?-22%
11,49 € 8,90 €

V tejto hre môžu aj najmenšie deti vytvárať vlastné kreácie tak, že na postavičky pokladajú jednotlivé odevné súčiastky, starší hráči si užijú veľa zábavy pri napínavej postrehovej hre.

Granna Domčeky

Granna Domčeky

Hodnotenie: 5
8,90 €

JA UŽ HRÁM! je nová séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo s rodičmi. Domov je kúzelné slovo – označuje miesto, ktoré milujeme a kam sa chceme vracať. Deti sa učia o rôznych obydliach zvierat.

Granna Hádaj hádač
7,90 €

KLUB PREDŠKOLÁKOV je rad hier určený pre 1–4 deti od 4 do 7 rokov. Na 45 kartičkách sú pre deti pripravené veršované hádanky s obrázkovým riešením. Hra rozširuje slovnú zásobu, precvičuje sústredenie a učí trpezlivosti – hádanky je totiž potrebné vypočuť až do konca.

Granna Príšerky zo skrine

Granna Príšerky zo skrine

Hodnotenie: 4,7
11,98 €

Príšerky zo skrine je nová strašidelne detská hra. Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky … Hra bola nominovaná na HRU ROKA v kategórii detských hier.

Granna Superfarmár de luxe-16%

Granna Superfarmár de luxe

Hodnotenie: 4,9
20,33 € 16,90 €

Hra Superfarmár de luxe je ideálna pre celú rodinu. Hra poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Cieľom hry je zozbieranie všetkých druhov zvierat, avšak svoje stádo musí hráč mať kde pásť.

Granna Planéta zvierat-18%

Granna Planéta zvierat

Hodnotenie: 3
13,41 € 10,90 €

Je sova rýchlejšia ako srna? Žije plameniak dlhšie ako jeleň? Poznáš odpovede na tieto otázky? Výborne, ale jedna lastovička jar nerobí. Skús určiť ich hlavné znaky a uhádnuť, na ktorom kontinente žijú. Ak stretneš ekológa, získaš viac bodov. Musíš sa ale vyhýbať lovcovi!

Granna Dúha

Granna Dúha

Hodnotenie: 4,9
9,35 €

Zaujímavá hra s dúhovou hracou plochou a s rôznofarebnými žetónmi učí malé deti poznávať farby a pomenovávať predmety či zvieratká. Kto ako prvý nájde všetky správne farebné predmety?

Granna Popoluška

Granna Popoluška

Hodnotenie: 4,4
12,90 €

Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel. Popoluška by rada išla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť, než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci! Ak nájdete dovtedy všetko potrebné, usmeje sa na Popolušku šťastie.

Granna Môj prvý kvíz

Granna Môj prvý kvíz

Hodnotenie: 4,9
11,23 €

Originálny vzdelávací kvíz umožňuje deťom riešiť úlohy a overovať si správnosť odpovedí, bez toho aby museli vedieť čítať. Námety otázok sa týkajú každodenného života, hra tak nenásilným spôsobom rozvíja slovnú zásobu.

Granna Domino - hra s počtami
7,90 €

Hra založená na známom a obľúbenom princípe domina rozvíja logické myslenie, precvičuje počítanie a učí porovnávať množiny. Ako darček puzzle s muffinkami z 18 dielikov. Návod v češtine aj v slovenčine. Môže hrať aj jedno dieťa!

Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140
9,73 €

Hra zo série MOJE PRVÉ HRY, Puzlino ponúka 12 dvojíc kartičiek z pevného odolného kartónu, ktoré spolu tematicky súvisia. Malí hráči sa snažia nazbierať čo najviac párov kartičiek. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov podporuje logické myslenie, poznávanie zvierat, predmetov detského sveta alebo hračiek. Deti pri nej rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti i jemnú motoriku a precvičujú postreh. Pravidlá prinášajú tiež variant pre jedno dieťa.

Granna Zajac vo vreci

Granna Zajac vo vreci

Hodnotenie: 4,9
11,07 € 9,90 €

Hra Zajac vo vreci zo série Hier a žartíkov Dráčika Fráčika rozvíja predstavivosť, slovnú zásobu a schopnosť rozoznávať veci hmatom. Je to zajac, alebo hruška, či snáď ryba, alebo ceruzka?

Granna Memino protiklady

Granna Memino protiklady

Hodnotenie: 4,8
8,98 €

Nový prírastok do radu MOJE PRVÉ HRY je Pexeso hračky s motívmi hračiek určené pre vekovú kategóriu od 2 do 4 rokov. Pravidlá prinášajú dva varianty hry. Najmenšie deti rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti pri hľadaní dvojíc obrázkov, o niečo starší hráči už cvičia svoju pamäť a sústredenie pri hre podľa pravidiel klasického pexesa. Vďaka aktívnej účasti rodičov sa deti navyše môžu učiť rozoznávať farby a pomenovávať hračky vyobrazené na kartičkách; rozširujú si tak svoju slovnú zásobu a zdokonaľujú svoje vyjadrovacie schopnosti.

Granna Obrázkové loto

Granna Obrázkové loto

Hodnotenie: 4,7
7,80 € 7,48 €

Edícia hier KLUB PREDŠKOLÁKOV pre 1–4 hráčov. Obrázkové loto pre viac hráčov tiež prináša dve rôzne úrovne obtiažnosti a deti si pri ňom nielen rozširujú slovnú zásobu, ale tiež precvičujú vizuomotorickú koordináciu a rozvíjajú pozorovacie schopnosti.

Granna Kosmopolis-57%
11,50 € 4,90 €

Strategická kartová hra, v ktorej musíte nazbierať čo najviac bodov tým, že zahráte karty do hlavného mesta, alebo do vlastného mesta. Každý variant má svoje výhody aj nevýhody a je len na vás, čo si vyberiete.

Granna Tvarohrátky-57%
11,50 € 4,90 €

Pútavá kartová hra, v ktorej musia hráči predviesť bleskový postreh, rýchlo sa zorientovať v kartách na stole a uchmatnúť tú, ktorá dáva najlepšiu odpoveď na danú otázku. Hra obsahuje tri rôzne varianty odstupňované podľa veku a pomôže zlepšiť sústredenie aj rýchlosť reakcií celej rodiny.

Granna Gangster City

Granna Gangster City

Hodnotenie: 4,5
11,50 € 10,90 €

V tejto napínavej hre si musíte z kariet vyvodiť správne závery a doložiť, kto je vaším podozrivým, čím zločin spáchal, kde sa to stalo a aký mal motív. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý správne vytipuje a zatkne dva zločincov.

Granna Ranč-19%

Granna Ranč

Hodnotenie: 4,2
20,99 € 16,87 €

Kupujte pastviny, chovajte zvieratá, zväčšujte stádo, zvyšujte svoj zisk! Úspešná matematicko-logická hra je ideálna pre pokročilých hráčov, pretože poskytuje viac rozhodovacích možností.

Granna Sherlock-22%

Granna Sherlock

Hodnotenie: 4,8
11,50 € 8,90 €

Napínavá detektívne hra, v ktorej musíte odhaliť páchateľa záhadného zločinu. Kto z vás záhadu vyrieši a dospeje do víťazného konca? Sherlock Holmes, John Watson, James Moriarty, Irene Adlerová … Na známych hrdinoch lipne tieň podozrenia – jeden z nich je zločinec. Kto vyrieši záhadu a odhalí páchateľa ukrývajúceho sa medzi riadnymi občanmi?

Granna Skull-39%

Granna Skull

Hodnotenie: 4
11,50 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak máte radi strategické hry, radi blafujete a približne viete, ako sa hrá poker, potom je hra Skull pre vás to pravé! Blafovanie a pokerové postupy sú tu bežné a emócie stúpajú. Zahrávajte svoje žetóny, tvrdo licitujte a bojujte o víťazstvo.

Granna Vlci a ovce-17%

Granna Vlci a ovce

Hodnotenie: 4,3
14,78 € 12,13 €

Zábavná rodinná strategická hra je určená 2 až 4 hráčov od 7 rokov. Hráči vykladaním kartičiek vytvárajú krajinu s dedinami, lesmi a pastvinami so stádami oviec, ktoré pomocou lovcov chránia pred vlkmi. Pravidlá umožňujú tri herné varianty. Táto hra získala vo Francúzsku ocenenie JEU DE L'Année 2003, Hra roku 2003. Priemerná dĺžka trvania jednej partie predstavuje 30 minút skvelej zábavy. Nové vydanie tohto herného hitu navyše obsahuje aj rozšírenie VEĽKÉ RYBY.

Granna Loto dom 02069

Granna Loto dom 02069

Hodnotenie: 4,8
8,60 €

Výtvarne krásne spracovaný Loto dom zo Séria MOJE PRVÉ HRY s prvkami z trvanlivého kartónu, ktoré malým aj ich rodičom umožnia zahrať si dve rôzne hry. Tie zábavnou formou precvičujú pozorovacie schopnosti, logické myslenie a jemnú motoriku, učia deti poznávať farby a veci okolo seba a rozširujú tak ich slovnú zásobu. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov zároveň rodičom poskytuje skvelú príležitosť, ako stráviť so svojimi ratolesťami voľný čas a prispieť k ich všestrannému rozvoju.

Granna Superfarmár

Granna Superfarmár

Hodnotenie: 4,9
13,11 €

Ideálna hra pre celú rodinu, ktorý poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Cieľom hry je zozbieranie všetkých druhov zvierat, avšak svoje stádo musí hráč mať kde pásť.

Granna Bloom Town
20,90 €

Bloom Town je stolová hra pre celú rodinu. V každom ťahu si zvoľte jednu z dvoch stavieb, ktoré máte v ruke, umiestnite ju do mesta, a získajte tak body za jej rozvoj. Jej umiestnenie tiež rozhodne o tom, akú ďalšiu stavbu dostanete. Záleží totiž len na vás, či vznikne veľká metropola s mrakodrapmi, alebo menšie kúzelné mestečko plné zelene.

Granna Domino farby 02068

Granna Domino farby 02068

Hodnotenie: 4,4
10,11 €

Ako celá séria MOJE PRVÉ HRY je aj toto Domino farby určené pre 1 až 4 hráčov od 2 do 4 rokov vyrobené z pevného kartónu zaručujúceho dlhú trvanlivosť. Vďaka tradične vysokej úrovni výtvarného spracovania sa s ním deti rady hrajú, a učia sa tak spoznávať farby aj svet okolo seba. Zároveň si precvičujú jemnú motoriku, rozvíjajú pozorovacie a kombinačné schopnosti a učia sa logicky uvažovať. V návode nájdete hru pre jedného i viacerých hráčov.

Granna Hoarders (Hamouni)
10,90 €

Prichádza zima a lesné zvieratká zháňajú zásoby, aby prečkali dlhé obdobie chladu. Cieľom hráčov je čo najrýchlejšie zhromaždiť päť rovnakých orieškov. V každom kole si hráč vyberie dve karty zvieratiek a postupne vykonáva činnosti, ktoré s nimi súvisia. Hráč, ktorý ako prvý zhromaždí päť rovnakých kartičiek zásob, sa stáva víťazom.

Granna Jungle Boogie
23,60 € 20,90 €

V tejto hre sa hráči pomocou vší snažia ovládnuť džungľu. V každom ťahu najprv rozmnožíte svoje vši a potom sa ich snažíte šíriť. Buď ich rovno presuniete na susednú opicu, alebo opicu aspoň pošteklíte, aby začala skákať, narazila do inej opice a nechala na ňu preskočiť svoje vši. Kto zavšiví 3 gorily alebo 5 rôznych opíc alebo 4 opice rovnakého druhu, je víťazom.

Granna Kosmopolis
8,39 €

Strategická karetní hra pro 2–4 hráče, ve které musíte nasbírat co nejvíce bodů tím, že zahrajete karty do hlavního města, nebo do vlastního města.

Granna Malý méďa

Granna Malý méďa

Hodnotenie: 3,5
9,90 €

JA SA UŽ HRÁM! je séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo spolu s rodičmi. S Malým méďou si deti od 2 do 4 rokov rozširujú svoje vedomosti a učia sa usporiadať obrázky tak, aby vytvorili súvislý príbeh.

Granna Monster park-16%

Granna Monster park

Hodnotenie: 5
13,40 € 11,23 €

Snímajte si do svojho parku rôzne príšery a zároveň sa snažte vyhovieť požiadavkám návštevníkov. Kto to dokáže najlepšie, získa najviac bodov a vyhrá! Snažíte sa kupovať karty prapodivných tvorov obývajúcich rôzne prostredia a vylepšujete svoj park tak, aby ste splnili čo najviac požiadaviek náročných návštevníkov.

Granna PixBlocks
24,90 €

Po hracej ploche logickej hry poskakujú lakomé králiky. Je to krajina tvorená plošinami a rastlinami, medzi ktorými sú poschovávané šťavnaté mrkvičky, ktoré majú králiky veľmi radi. Riaď pohyb králika a snaž sa, aby zjedol všetky mrkvičky. Hraj, aby si vyhral, bav sa – a zoznamujte sa pritom so základmi programovania.

Granna Příšerky ze skříně
11,87 €

Granna Příšerky ze skříně

Večer vypadá svět úplně jinak. Na zdech se objevují tajemné stíny, pod postelí číhají strašidla a příšerky… Nemůžete usnout?

Granna Ranč
18,47 €

<div> Desková hra Ranč vznikla k uctění památky profesora Karola Borsuka, autora původní hry Chov zvířátek, jejíž obnovená verze nazvaná Superfarmář si získala tisíce příznivců po celém světě. Ranč poskytuje rozšířené rozhodovací možnosti, je proto strategicky náročnější.

Granna Sherlock
10,19 €

Napínavá detektivní hra, ve které musíte odhalit pachatele záhadného zločinu.

Granna Šňůrky a dírky
7,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Granna Šňůrky a dírky

Provázek má zobáček, zahraje si na vláček. Jednou dírkou vjede tam, jinou zase zpátky, k barevným vás pozve hrám kouzelnými vrátky.

Granna Společenská hra Hoarders (Hamouni)
10,43 €

Granna Hoarders (Hamouni)

Svižná hra pro hráče od 8 let, která se hodí na každou párty! Blíží se zima a dny se krátí, je proto nejvyšší čas začít si vytvářet zásoby.

Granna Superfarmár & jazvec-23%
23,30 € 17,90 €

Hra Superfarmár a jazvec je ideálna pre celú rodinu. Poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Limitovaná edícia prináša nové zvieratko jazveca s jedinečnou schopnosťou (v hre funguje ako žolík).

Granna Zoologický kvíz

Granna Zoologický kvíz

Hodnotenie: 5
12,91 € 11,23 €

V Zoologickom kvíze je pripravených 360 neobvyklých otázok. K 270 z nich sú uvedené 3 možné odpovede a hráči sami rozhodujú o tom, koľko bodov im ich odpoveď prinesie, zostávajúce otázky slúžia ako možnosť poslednej záchrany. Dospelí, pozor! Tu často vyhrávajú tí najmladší!

Granna Zoologický kvíz
11,99 €

K čemu má tygr pruhy? Proč delfíni vyskakují nad hladinu? Žijí ledňáčci i v tropech?&nbsp;<div> &nbsp;</div><div> V Zoologickém kvízu je připraveno 360 neobvyklých otázek.

Granna Muffinky

Granna Muffinky

Hodnotenie: 4,8
11,07 € 9,90 €

Máte dobrý postreh? Rýchla a zábavná hra GRANNA muffinky je určená pre 2 až 5 hráčov od 4 rokov. Zbierajte muffinky v rôznych farebných kombináciách! Jednoduché pravidlá a krátka doba hrania zaistí skvelú zábavu pre celú rodinu! Na stôl si rozložíme lahodne vyzerajúce bábovky – muffinky. Hráči hádžu dvoma špeciálnymi kockami s rôznymi farbami stien. Ten, kto ako prvý zoberie muffinky vo farbách, ktoré padli na kockách, si ich nechá pre seba. Zvíťazí hráč, ktorý nazbiera najviac muffiniek.

Granna Mamičky

Granna Mamičky

Hodnotenie: 5
8,90 €

JA SA UŽ HRÁM! je nová séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo spolu s rodičmi. V hre Mamičky sa deti od 2 do 4 rokov zoznamujú s malými i veľkými zvieratami z rôznych kútov sveta a rodičia sa s nimi môžu rozprávať o úlohe matky.