Granna Muffinky

Granna Muffinky

Hodnotenie: 4,8
11,07 € 9,35 €

Máte dobrý postreh? Rýchla a zábavná hra GRANNA muffinky je určená pre 2 až 5 hráčov od 4 rokov. Zbierajte muffinky v rôznych farebných kombináciách! Jednoduché pravidlá a krátka doba hrania zaistí skvelú zábavu pre celú rodinu! Na stôl si rozložíme lahodne vyzerajúce bábovky – muffinky. Hráči hádžu dvoma špeciálnymi kockami s rôznymi farbami stien. Ten, kto ako prvý zoberie muffinky vo farbách, ktoré padli na kockách, si ich nechá pre seba. Zvíťazí hráč, ktorý nazbiera najviac muffiniek.

Granna Superfarmár de luxe

Granna Superfarmár de luxe

Hodnotenie: 4,9
20,33 € 19,50 €

Hra Superfarmár de luxe je ideálna pre celú rodinu. Hra poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Cieľom hry je zozbieranie všetkých druhov zvierat, avšak svoje stádo musí hráč mať kde pásť.

Granna Popoluška

Granna Popoluška

Hodnotenie: 5
12,90 €

Novinka

Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel. Popoluška by rada išla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť, než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci! Ak nájdete dovtedy všetko potrebné, usmeje sa na Popolušku šťastie.

Granna Memino protiklady

Granna Memino protiklady

Hodnotenie: 4,8
8,98 €

Nový prírastok do radu MOJE PRVÉ HRY je Pexeso hračky s motívmi hračiek určené pre vekovú kategóriu od 2 do 4 rokov. Pravidlá prinášajú dva varianty hry. Najmenšie deti rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti pri hľadaní dvojíc obrázkov, o niečo starší hráči už cvičia svoju pamäť a sústredenie pri hre podľa pravidiel klasického pexesa. Vďaka aktívnej účasti rodičov sa deti navyše môžu učiť rozoznávať farby a pomenovávať hračky vyobrazené na kartičkách; rozširujú si tak svoju slovnú zásobu a zdokonaľujú svoje vyjadrovacie schopnosti.

Granna Ranč

Granna Ranč

Hodnotenie: 4,5
20,99 € 16,87 €

Kupujte pastviny, chovajte zvieratá, zväčšujte stádo, zvyšujte svoj zisk! Úspešná matematicko-logická hra je ideálna pre pokročilých hráčov, pretože poskytuje viac rozhodovacích možností.

Granna Planéta zvierat
13,41 € 10,90 €

Je sova rýchlejšia ako srna? Žije plameniak dlhšie ako jeleň? Poznáš odpovede na tieto otázky? Výborne, ale jedna lastovička jar nerobí. Skús určiť ich hlavné znaky a uhádnuť, na ktorom kontinente žijú. Ak stretneš ekológa, získaš viac bodov. Musíš sa ale vyhýbať lovcovi!

Granna Mamičky

Granna Mamičky

Hodnotenie: 5
8,90 €

JA SA UŽ HRÁM! je nová séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo spolu s rodičmi. V hre Mamičky sa deti od 2 do 4 rokov zoznamujú s malými i veľkými zvieratami z rôznych kútov sveta a rodičia sa s nimi môžu rozprávať o úlohe matky.

Granna Superfarmár & jazvec
23,30 € 17,90 €

Hra Superfarmár a jazvec je ideálna pre celú rodinu. Poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Limitovaná edícia prináša nové zvieratko jazveca s jedinečnou schopnosťou (v hre funguje ako žolík).

Granna Dúha

Granna Dúha

Hodnotenie: 5
9,40 €

Akcia

Zaujímavá hra s dúhovou hracou plochou a s rôznofarebnými žetónmi učí malé deti poznávať farby a pomenovávať predmety či zvieratká. Kto ako prvý nájde všetky správne farebné predmety?

Granna Autá

Granna Autá

Hodnotenie: 4,7
9,73 €

JÁ UŽ HRAJI! je nová série her vytvořená speciálně pro nejmenší děti. Umožňuje jim, aby si hrály samy nebo s rodiči. Ve hře Auta se děti seznamují se sanitkami, policejními či hasičskými auty nebo popelářskými vozy a díky zvířátkům-řidičům objevují povolání, která se s nimi pojí.

Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140
9,73 €

Hra zo série MOJE PRVÉ HRY, Puzlino ponúka 12 dvojíc kartičiek z pevného odolného kartónu, ktoré spolu tematicky súvisia. Malí hráči sa snažia nazbierať čo najviac párov kartičiek. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov podporuje logické myslenie, poznávanie zvierat, predmetov detského sveta alebo hračiek. Deti pri nej rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti i jemnú motoriku a precvičujú postreh. Pravidlá prinášajú tiež variant pre jedno dieťa.

Granna Vlci a ovce

Granna Vlci a ovce

Hodnotenie: 4,2
14,78 € 12,13 €

Zábavná rodinná strategická hra je určená 2 až 4 hráčov od 7 rokov. Hráči vykladaním kartičiek vytvárajú krajinu s dedinami, lesmi a pastvinami so stádami oviec, ktoré pomocou lovcov chránia pred vlkmi. Pravidlá umožňujú tri herné varianty. Táto hra získala vo Francúzsku ocenenie JEU DE L'Année 2003, Hra roku 2003. Priemerná dĺžka trvania jednej partie predstavuje 30 minút skvelej zábavy. Nové vydanie tohto herného hitu navyše obsahuje aj rozšírenie VEĽKÉ RYBY.

Granna Čo na seba?
11,49 € 7,90 €

V tejto hre môžu aj najmenšie deti vytvárať vlastné kreácie tak, že na postavičky pokladajú jednotlivé odevné súčiastky, starší hráči si užijú veľa zábavy pri napínavej postrehovej hre.

Granna Tempo! Junior

Granna Tempo! Junior

Hodnotenie: 3
19,10 € 15,90 €

Tempo! Junior obsahuje viac herných variantov a tak je hra zakaždým iná a originálna. Vymýšľajte slová a ponáhľajte do cieľa za víťazstvom! Témy určujú kúzelné ilustrácie na kartičkách, čas odmeriavajú skryté presýpacie hodiny.

Granna Môj prvý kvíz

Granna Môj prvý kvíz

Hodnotenie: 4,8
11,23 €

Originálny vzdelávací kvíz umožňuje deťom riešiť úlohy a overovať si správnosť odpovedí, bez toho aby museli vedieť čítať. Námety otázok sa týkajú každodenného života, hra tak nenásilným spôsobom rozvíja slovnú zásobu.

Granna Hoarders (Hamouni)
10,90 €

Novinka

Prichádza zima a lesné zvieratká zháňajú zásoby, aby prečkali dlhé obdobie chladu. Cieľom hráčov je čo najrýchlejšie zhromaždiť päť rovnakých orieškov. V každom kole si hráč vyberie dve karty zvieratiek a postupne vykonáva činnosti, ktoré s nimi súvisia. Hráč, ktorý ako prvý zhromaždí päť rovnakých kartičiek zásob, sa stáva víťazom.

Granna Sherlock

Granna Sherlock

Hodnotenie: 4,5
11,50 € 8,90 €

Napínavá detektívne hra, v ktorej musíte odhaliť páchateľa záhadného zločinu. Kto z vás záhadu vyrieši a dospeje do víťazného konca? Sherlock Holmes, John Watson, James Moriarty, Irene Adlerová … Na známych hrdinoch lipne tieň podozrenia – jeden z nich je zločinec. Kto vyrieši záhadu a odhalí páchateľa ukrývajúceho sa medzi riadnymi občanmi?

Granna Domino farby 02068

Granna Domino farby 02068

Hodnotenie: 4,4
10,11 €

Ako celá séria MOJE PRVÉ HRY je aj toto Domino farby určené pre 1 až 4 hráčov od 2 do 4 rokov vyrobené z pevného kartónu zaručujúceho dlhú trvanlivosť. Vďaka tradične vysokej úrovni výtvarného spracovania sa s ním deti rady hrajú, a učia sa tak spoznávať farby aj svet okolo seba. Zároveň si precvičujú jemnú motoriku, rozvíjajú pozorovacie a kombinačné schopnosti a učia sa logicky uvažovať. V návode nájdete hru pre jedného i viacerých hráčov.

Granna Zajac vo vreci

Granna Zajac vo vreci

Hodnotenie: 4,9
11,20 €

Akcia

Hra Zajac vo vreci zo série Hier a žartíkov Dráčika Fráčika rozvíja predstavivosť, slovnú zásobu a schopnosť rozoznávať veci hmatom. Je to zajac, alebo hruška, či snáď ryba, alebo ceruzka?

Granna Obrázkové loto

Granna Obrázkové loto

Hodnotenie: 5
7,80 € 7,48 €

Edícia hier KLUB PREDŠKOLÁKOV pre 1–4 hráčov. Obrázkové loto pre viac hráčov tiež prináša dve rôzne úrovne obtiažnosti a deti si pri ňom nielen rozširujú slovnú zásobu, ale tiež precvičujú vizuomotorickú koordináciu a rozvíjajú pozorovacie schopnosti.

Granna Hádaj hádač
7,90 €

KLUB PREDŠKOLÁKOV je rad hier určený pre 1–4 deti od 4 do 7 rokov. Na 45 kartičkách sú pre deti pripravené veršované hádanky s obrázkovým riešením. Hra rozširuje slovnú zásobu, precvičuje sústredenie a učí trpezlivosti – hádanky je totiž potrebné vypočuť až do konca.

Granna Loto dom 02069

Granna Loto dom 02069

Hodnotenie: 4,8
8,60 €

Akcia

Výtvarne krásne spracovaný Loto dom zo Séria MOJE PRVÉ HRY s prvkami z trvanlivého kartónu, ktoré malým aj ich rodičom umožnia zahrať si dve rôzne hry. Tie zábavnou formou precvičujú pozorovacie schopnosti, logické myslenie a jemnú motoriku, učia deti poznávať farby a veci okolo seba a rozširujú tak ich slovnú zásobu. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov zároveň rodičom poskytuje skvelú príležitosť, ako stráviť so svojimi ratolesťami voľný čas a prispieť k ich všestrannému rozvoju.

Granna Malý méďa

Granna Malý méďa

Hodnotenie: 3,5
8,90 €

JA SA UŽ HRÁM! je séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo spolu s rodičmi. S Malým méďou si deti od 2 do 4 rokov rozširujú svoje vedomosti a učia sa usporiadať obrázky tak, aby vytvorili súvislý príbeh.

Granna Skull

Granna Skull

Hodnotenie: 5
11,50 € 11,23 €

Ak máte radi strategické hry, radi blafujete a približne viete, ako sa hrá poker, potom je hra Skull pre vás to pravé! Blafovanie a pokerové postupy sú tu bežné a emócie stúpajú. Zahrávajte svoje žetóny, tvrdo licitujte a bojujte o víťazstvo.

Granna Domčeky

Granna Domčeky

Hodnotenie: 5
8,90 €

JA UŽ HRÁM! je nová séria hier vytvorená špeciálne pre najmenšie deti. Umožňuje im, aby sa hrali samy alebo s rodičmi. Domov je kúzelné slovo – označuje miesto, ktoré milujeme a kam sa chceme vracať. Deti sa učia o rôznych obydliach zvierat.

Granna Gangster City
11,50 € 10,90 €

V tejto napínavej hre si musíte z kariet vyvodiť správne závery a doložiť, kto je vaším podozrivým, čím zločin spáchal, kde sa to stalo a aký mal motív. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý správne vytipuje a zatkne dva zločincov.

Granna Monster park-16%

Granna Monster park

Hodnotenie: 5
13,40 € 11,20 €

Akcia

Snímajte si do svojho parku rôzne príšery a zároveň sa snažte vyhovieť požiadavkám návštevníkov. Kto to dokáže najlepšie, získa najviac bodov a vyhrá! Snažíte sa kupovať karty prapodivných tvorov obývajúcich rôzne prostredia a vylepšujete svoj park tak, aby ste splnili čo najviac požiadaviek náročných návštevníkov.

Granna Zoologický kvíz

Granna Zoologický kvíz

Hodnotenie: 5
12,91 € 11,23 €

V Zoologickom kvíze je pripravených 360 neobvyklých otázok. K 270 z nich sú uvedené 3 možné odpovede a hráči sami rozhodujú o tom, koľko bodov im ich odpoveď prinesie, zostávajúce otázky slúžia ako možnosť poslednej záchrany. Dospelí, pozor! Tu často vyhrávajú tí najmladší!

Granna Batyskaf-17%

Granna Batyskaf

Hodnotenie: 5
19,10 € 15,70 €

Akcia

Dobrodružná hra z podmorského sveta pre všetkých malých objaviteľov. Potápajte sa v batyskafu, získavaj žetóny zvieratiek a perly. Ak zariskujete a potopíte sa hlboko pod hladinu, máte šancu zachytiť úžasné a neobyčajne vzácne exempláre. Zvíťazí ten, kto zostaví najlepšiu zbierku fotografií a získa najviac perál.

Granna Domino - hra s počtami
8,23 €

Hra založená na známom a obľúbenom princípe domina rozvíja logické myslenie, precvičuje počítanie a učí porovnávať množiny. Ako darček puzzle s muffinkami z 18 dielikov. Návod v češtine aj v slovenčine. Môže hrať aj jedno dieťa!

Granna Heslo!

Granna Heslo!

Hodnotenie: 4
11,50 € 9,90 €

V tejto párty hre sa uplatní kreativita, postreh a rýchle myslenie. Zvíťazí tím, ktorý dokáže v časovom limite uviesť čo najviac hesiel k danej téme a s určeným písmenom na príslušnej pozícii.

Granna Jungle Boogie
23,90 €

Novinka

V tejto hre sa hráči pomocou vší snažia ovládnuť džungľu. V každom ťahu najprv rozmnožíte svoje vši a potom sa ich snažíte šíriť. Buď ich rovno presuniete na susednú opicu, alebo opicu aspoň pošteklíte, aby začala skákať, narazila do inej opice a nechala na ňu preskočiť svoje vši. Kto zavšiví 3 gorily alebo 5 rôznych opíc alebo 4 opice rovnakého druhu, je víťazom.

Granna Kosmopolis
11,50 € 9,90 €

Strategická kartová hra, v ktorej musíte nazbierať čo najviac bodov tým, že zahráte karty do hlavného mesta, alebo do vlastného mesta. Každý variant má svoje výhody aj nevýhody a je len na vás, čo si vyberiete.

Granna Príšerky zo skrine

Granna Príšerky zo skrine

Hodnotenie: 4,6
11,98 €

Príšerky zo skrine je nová strašidelne detská hra. Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky … Hra bola nominovaná na HRU ROKA v kategórii detských hier.

Granna Ranč
17,99 €

<div> Desková hra Ranč vznikla k uctění památky profesora Karola Borsuka, autora původní hry Chov zvířátek, jejíž obnovená verze nazvaná Superfarmář si získala tisíce příznivců po celém světě. Ranč poskytuje rozšířené rozhodovací možnosti, je proto strategicky náročnější.

Granna Šňůrky a dírky
5,99 €

Granna Šňůrky a dírky

Provázek má zobáček, zahraje si na vláček. Jednou dírkou vjede tam, jinou zase zpátky, k barevným vás pozve hrám kouzelnými vrátky.

Granna Společenská hra Hoarders (Hamouni)
8,99 €

Granna Hoarders (Hamouni)

Svižná hra pro hráče od 8 let, která se hodí na každou párty! Blíží se zima a dny se krátí, je proto nejvyšší čas začít si vytvářet zásoby.

Granna Superfarmár

Granna Superfarmár

Hodnotenie: 5
13,10 €

Akcia

Ideálna hra pre celú rodinu, ktorý poskytuje rozšírené rozhodovacie možnosti. Cieľom hry je zozbieranie všetkých druhov zvierat, avšak svoje stádo musí hráč mať kde pásť.

Granna Tvarohrátky
11,50 € 10,90 €

Pútavá kartová hra, v ktorej musia hráči predviesť bleskový postreh, rýchlo sa zorientovať v kartách na stole a uchmatnúť tú, ktorá dáva najlepšiu odpoveď na danú otázku. Hra obsahuje tri rôzne varianty odstupňované podľa veku a pomôže zlepšiť sústredenie aj rýchlosť reakcií celej rodiny.