LENA Mercedes sklápač s poistkou model Arocs
21,90 € 20,10 €

Veľký plastový nákladiak Mercedes Arocs má sklápač na piesok s rozšírenou korbou pre ťažký náklad. Je vybavený poistkou proti vyklápaniu. Nákladiak je klasická obľúbená hračka, ktorú deti používajú aj ako odrážadlo.

LENA Báger 65 cm s plastovými kolesami v kartóne
15,99 € 14,50 €

Veľký detský bager s plastovými kolesami, ktorý môžete mať doma, na piesku alebo ho deti môžu použiť ako odrážadlo. Bager je veľký 65 cm a je vhodný pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Smetiarske auto 2 osé, 72 cm
29,40 € 27,10 €

Plne multifunkčné smetiarske auto, o veľkosti 72 cm, s odnímateľnou nádobou na kolieskach a kontajnerom na kolieskach vyrobené z kvalitného plastu a možné použiť ako odrážadlo

LENA Traktor s lyžicou a bagrom, zeleno žltý
20,90 € 20,50 €

Plastový traktor s lyžicou a bagrom v zeleno-žltom prevedení. Veľmi kvalitne spracovaný traktor s moderným dizajnom o veľkosti 107 cm a dynamickou nosnosťou do 50 kg. Hračka je vyrobená v Českej republike.

LENA Truxx smetiar

LENA Truxx smetiar

Hodnotenie: 5
8,20 €

Výpredaj

Farebný detský truxx smetiar s figúrkou, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 29 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopenie a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Truxx báger

LENA Truxx báger

Hodnotenie: 5
7,50 €

Obľúbený detský truxx bager, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Bager je veľký 37 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti otáčaniu spodnej časti a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Auto jeřáb plast 70cm 3-osý Mercedes Actros v krabici
52,85 €

Mechanicky funkční autojeřáb se 6 koly je vyroben z kvalitního plastu, což zaručuje jeho vysokou odolnost. Autojeřáb o velikosti 70 cm dosahuje s plně roztaženým ramenem velikosti až 115 cm. Rameno jeřábu lze otáčet o 270° a.

LENA Lena auto Mercedes Actros 65 cm
22,99 € 18,10 €

Klasický veľký plastový nákladiak Mercedes Actros na piesok s funkčnou sklápačkou. Auto je veľmi odolné a je možné ho používať aj doma. Deti ho môžu používať aj ako odrážadlo, nosnosť je 50 kg. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Nakladač žlto-čierny-36%
23,49 € 14,90 €

Výpredaj

S týmto nakladačom už nebudeš mať problém s nákladom na piesku Stavaj si a navoz čo najviac materiálu.

LENA Traktor s lyžicou, modro biely
15,90 € 15,70 €

Výpredaj

Plastový traktor s lyžicou v modro-bielom prevedení. Veľmi kvalitne spracovaný traktor s moderným dizajnom o veľkosti 70 cm a dynamickou nosnosťou do 50 kg. Hračka je vyrobená v Českej republike.

LENA Eco aktívny traktor - žltý
7,80 €

Výpredaj

Tento aktívny traktor je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Traktor je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí sa na každý piesok ale aj do interiéru.

LENA Sklápač 2 osý, 62 cm-35%
21,99 € 14,20 €

Výpredaj

Sklápač 2 osý je plastové auto o veľkosti 62 cm, s rozšírenou korbou na vozenie veľkého a ťažkého nákladu

LENA Traktor s prívesom, 94 cm
22,19 € 16,90 €

Kvalitne spracovaný traktor s vozíkom ideálny na hranie na záhrade. Model bol navrhnutý a vyrobený tak, aby zodpovedal požadovanému modernému vzhľadu, funkčnosti, odolnosti, a maximálnej hracej hodnote.

LENA Eco aktívny nakladač-11%

LENA Eco aktívny nakladač

Hodnotenie: 4,5
7,99 € 7,10 €

Výpredaj

Aktívny nakladač je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Nakladač je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí sa na každý piesok ale aj do interiéru.

LENA Truxx traktor

LENA Truxx traktor

Hodnotenie: 5
7,80 €

Výpredaj

Obľúbený detský truxx traktor s aktívnym panáčikom a odklopiteľné kabínou, ktorý bude vaše deti baviť. Auto je veľké 33 cm a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Traktor s lyžicou, zeleno žltý-12%
17,90 € 15,70 €

Výpredaj

Plastový traktor s lyžicou v zeleno-žltom prevedení. Veľmi kvalitne spracovaný traktor s moderným dizajnom o veľkosti 70 cm a dynamickou nosnosťou do 50 kg. Hračka je vyrobená v Českej republike.

LENA Eco aktívny bager

LENA Eco aktívny bager

Hodnotenie: 4,5
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Aktívny bager je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Bager je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí na každý piesok. Obsahuje poistku proti nežiadúcemu otáčaniu hornej časti.

LENA Truxx domiešavač

LENA Truxx domiešavač

Hodnotenie: 5
7,80 €

Populárny detský truxx domiešavač, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 27 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopeniu a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Traktor s lyžicou a prívesom, 110 cm
25,89 € 21,20 €

Kvalitne spracovaný traktor s lyžicou a prívesom ideálny na hranie na záhrade. Model bol navrhnutý a vyrobený tak, aby zodpovedal požadovanému modernému vzhľadu, funkčnosti, odolnosti, a maximálnej hracej hodnote.

LENA Nakladač Liebherr L538, okrasný kartón
21,99 € 18 €

Nakladač Liebherr L538 s veľkosťou 49 cm si obľúbi každý malý staviteľ. Samostatne pohyblivé predné kolesá zaručia ľahšie ovládanie pri pohybe na akomkoľvek povrchu. Nasaď prilbu a pusť sa do stavby niečoho skvelého.

LENA Truxx nakladač

LENA Truxx nakladač

Hodnotenie: 5
7,50 €

Každému chlapčekovi sa určite zapáči Poriadny nakladač Truxx s odklopiteľné kabínou a aktívnym panáčikom. Veľmi kvalitné a odolné prevedenie značky Lena. Vhodné pre deti od 3 rokov.

LENA Mercedes Arocs sklápač, okrasný kartón-35%
19,63 € 12,60 €

Výpredaj

Sklápač Mercedes Arocs o veľkosti 46 cm si obľúbi každý malý staviteľ! Vyklápacia korba umožňuje jednoduchšiu obsluhu pri akomkoľvek nakladaní a vykladaní. Súčasťou je aj poistka proti nežiaducemu vyklopeniu korby.

LENA Eco aktívny sklápač-23%

LENA Eco aktívny sklápač

Hodnotenie: 4,5
7,74 € 5,90 €

Výpredaj

Aktívne hasičské auto je vyrobené z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčná striekačka. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnému delu a odklopiteľnú kabínu s panáčikom.

LENA TITAN sklápač
16,90 € 13,90 €

Krásne nákladné vozidlo pre najmenších staviteľov. Vďaka silnej konštrukcii a veľkým kolesám nie je žiadny povrch prekážkou. Veľká nosnosť zaručí možnosť prevozu takmer čohokoľvek.

LENA nakladač s plastovými kolíkmi, v kartóne-13%
16 € 13,80 €

Výpredaj

Veľký detský nakladač s plastovými kolesami, ktory mozete mat doma, na piesky Alebo ho deti Môžu použitý Ako odrážadlo. Nakladač je veľký 69 cm, nosnosť má 100kg a je vhodný pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Auto Titan sklápěč plast 47cm
26,40 €

Sklápěč díky velké nosnosti zaručí možnost převozu téměř čehokoli. díky silné plastové konstrukci a velkým kolům není žádný povrch překážkou. Korba auta je opatřena pojistkou proti nežádoucímu vyklopení. Rozměr.

LENA Autojeřáb plast 70cm 2-osý žlutý v krabici
45,83 €

Mechanicky funkční autojeřáb se 6 koly je vyroben z kvalitního plastu, což zaručuje jeho vysokou odolnost. Autojeřáb o velikosti 67 cm dosahuje s plně roztaženým ramenem velikosti až 115 cm. Rameno jeřábu lze otáčet o 270° a.

LENA Lena Mercedes požiarne auto
35,96 € 25,60 €

Novinka

Veľké plastové hasičské auto Lena z veľmi odolného kvalitného plastu. Po ručnom napumpovaní je možné aj striekať vodu z nádrže a uhasiť tým oheň vzdialený až 8 metrov.

LENA Mercedes smetiarske auto, Arocs
31,46 € 24,40 €

Maxi plastové nákladné smetiarske multifunkčné auto Mercedes Benz Actros je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného plastu. Auto má výklopnú korbu so smetiarskou nadstavbou, odnímateľný smetiak a kontajner na kolieskach.

LENA Eco aktívny sklápač
7,99 € 7,80 €

Žltý sklápač je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Sklápač je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí na každý piesok. Obsahuje poistku proti nežiadúcemu vyklopeniu.

LENA Mercedes Autožeriav, Arocs
38,08 € 31,50 €

Plne mechanicky funkčný Autožeriav z radu Lena Gigants o veľkosti 70 cm. Roztiahnuteľné rameno dosahuje veľkosti až 115 cm. Auto má aj bočné výsuvné nohy pre lepšiu stabilizáciu pri nakladaní materiálu a kliny pre zaistenie kolies.

LENA Bagr Liebherr A 918 Litronic, okrasný kartón
23,60 €

Bager Liebherr A 918 Litronic o veľkosti 48 cm je tým správnym pomocníkom na každom pieskovisku. Každý chlapec ocení veľa možností bagrovania ako napríklad 360° otočnú časť s možnosťou aretácie. Nasaď si ochranú prilbu a začni budovať.

LENA Mercedes smetiarske auto
28,90 € 23,20 €

Jedno z najobľúbenejších áut od Lena Mercedes je smetiarske auto. Je to plne funkčné veľké auto, ktoré má odnímateľnú nádobou a kontajner na kolieskach. Vyrobené z kvalitného a pevného plastu.

LENA Truxx Konský transport s figúrkou
10 € 9,90 €

Truxx auto konský transport z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou dve otváracie dvere, vyklápacia kabína s aktívnym panáčikom jazdcom, kôň. -Veľkosť 29 cm.