LENA Lena Mercedes požiarne auto
35,96 € 24,60 €

Veľké plastové hasičské auto Lena z veľmi odolného kvalitného plastu. Po ručnom napumpovaní je možné aj striekať vodu z nádrže a uhasiť tým oheň vzdialený až 8 metrov.

LENA Mercedes smetiarske auto, Arocs
31,46 € 25,30 €

Maxi plastové nákladné smetiarske multifunkčné auto Mercedes Benz Actros je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného plastu. Auto má výklopnú korbu so smetiarskou nadstavbou, odnímateľný smetiak a kontajner na kolieskach.

LENA Truxx domiešavač

LENA Truxx domiešavač

Hodnotenie: 4,9
8,60 €

Akcia

Populárny detský truxx domiešavač, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 27 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopeniu a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Sklápač 2 osý, 62 cm
21,99 € 15,10 €

Sklápač 2 osý je plastové auto o veľkosti 62 cm, s rozšírenou korbou na vozenie veľkého a ťažkého nákladu

LENA Miešačka
10,31 €

Míchačka v pestrých barvách nesmí chybět na žádném pískovišti. Všem malým kutilům udělá radost. Je mechanicky funkční, vyrobena z kvalitního plastu.

LENA Auto Truxx nakladač 37cm
5,99 €

Auto Truxx nakladač je z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Obsahuje kabinu. Baleno v okrasném kartónu.

LENA TITAN sklápěč
15,83 €

TITAN SKLÁPĚČ

Titan sklápěč je plastové auto s nosností max 100 kg. Má rozšířenou korbu na vození velkého a těžkého nákladu. Lze použít na převoz hraček či písku.

LENA Truxx traktor 35cm
13,44 €

Populářní Lena truxx traktor je vyroben z kvalitního a odolného plastu s velmi pevnou stavbou. Traktor je plně mechanicky funkční, součástí je lžíce z pevného plastu a odklopná kabina s aktivním panáčkem.

LENA Truxx traktor v okrasnej krabici
5,99 €

Tento traktor Lena Truxx jistě potěší každého malého milovníka traktorů.

Autíčka a traktory Lena TRUXX jsou vyrobena z kvalitního plastu s velmi pevnou stavbou. Jsou plně mechanicky funkční.

LENA Aktivní traktor se lžící
11,27 €

Aktivní traktor se lžící z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Obsahuje odklopitelnou kabinu s aktivním panáčkem. Velikost: 35×18×15 cm. Vhodné pro kluky od 3 let.

LENA Aktívny domiešavač
12,11 €

Lena – Aktivní domíchavač. Hledáte hezkou hračku pro vaše děti? Nejen kluky může potěšit jedinečné autíčko domíchavače. Aktivní domíchávač je tvořen z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou.

LENA Aktívny smetiar
12,11 €

Aktivní popeláři LENA. Hledáte pěknou hračku pro vaše děti? Aktivní auto popeláři z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou o velikosti 30×15×19 cm.

LENA Auto nakladač 27cm
10,31 €

NAKLADAČ

Krásný nakladač LENA, který vypadá jako opravdový. Tato stavební technika je vyvedená ve veselých barvách a vyrobená je z kvalitního plastového materiálu.

LENA Auto popeláři Truckies plast 25cm
10,31 €


Truckies popelář je plně mechanicky funkční z vysoce odolného materiálu. Součástí auta je pojistka proti nežádoucímu vyklopení, odklopitelná kabina a aktivní panáček.
Rozměr balení: 26 × 10 × 14,5 cm
Vhodné od 2 let

LENA Auto Truckies bagr plast 25cm
10,31 €


Truckies bagr je plně mechanicky funkční z vysoce odolného materiálu. Součástí auta je pojistka proti nežádoucímu vyklopení, odklopitelná kabina a aktivní panáček.
Rozměr balení: 26 × 10 × 14,5 cm
Vhodné od 2 let

LENA Auto Truckies nakladač plast 20cm
10,31 €


Truckies nakladač je plně mechanicky funkční z vysoce odolného materiálu. Součástí auta je pojistka proti nežádoucímu vyklopení, odklopitelná kabina a aktivní panáček.
Rozměr balení: 26 × 10 × 14,5 cm
Vhodné od 2 let

LENA Auto Truckies sklápěč plast 22cm
10,31 €


Truckies sklápěč je plně mechanicky funkční z vysoce odolného materiálu. Součástí auta je pojistka proti nežádoucímu vyklopení, odklopitelná kabina a aktivní panáček.
Rozměr balení: 26 × 10 × 14,5 cm
Vhodné od 2 let

LENA Autojeřáb Actros plast 67cm 3-osý
44,99 €

Velký autojeřáb Mercedes Actros v plastovém provedení se 6 koly. Rameno jeřábu lze otáčet o 270° a jeho vysouvání a zvedání je ovládáno pomocí obslužných koleček.

LENA Autožeriav
42,71 €

Plastový autojeřáb Lena jistě potěší každého malého milovníka stavební techniky.

LENA Mercedes Arocs popelář, okrasný kartón
25,19 €

Mercedes Arocs popelář, okrasný kartón

Mercedes Arocs popelář. 6mm tlusté kovové osky u kol. Součástí je pojistka proti nežádoucímu vyklopení. 1× malá + 1× velké popelnice.

LENA Popelářské auto 72 cm, Arocs
38,16 €

Plně multifunkční popelářské auto s odnímatelnou popelnicí a kontejnerem na kolečkách. Vyrobeno z kvalitního plastu. Lze použít jako odrážedlo. Statická nosnost 100kg.

LENA Traktor s přívěsem
11,27 €

Plastový barevný traktor s nakladačem a přídavnou vlečkou o velikosti 18×7×10 cm. Vyroben z kvalitního plastu. Plně funkční. Věk 3+

LENA Traktor s vlečkou Truckies
12,11 €

Truckies traktor z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plněmechanicky funkční. Obsahuje odklopitelnou kabinu s aktivním panáčkem apřípojnou vlečku. 26 cm

LENA Traktor Truckies 17 cm, 24m+
10,31 €


Truckies traktor je plně mechanicky funkční z vysoce odolného materiálu. Součástí auta je pojistka proti nežádoucímu vyklopení, odklopitelná kabina a aktivní panáček.
Rozměr balení: 26 × 10 × 14,5 cm
Vhodné od 2 let

LENA Truxx bagr plast 44cm
12,11 €

TRUXX BAGR

Každý malý bagrista musí mít svůj bagr. Tento šikovný žlutý bagřík měří 44 cm. Je vyroben z kvalitního plastu. Vhodný pro děti od 2 let.

LENA Truxx domíchávač
13,44 €

Lena – Truxx domíchavač. Populární dětský truxx domíchávač, se kterým si děti můžou hrát jak doma, tak i na písku. Autíčko je plně mechanicky funkční, jeho velikost činí cca 27 cm.

LENA Truxx popelář
13,44 €

Lena – Truxx popelář. Populářní truxx popelář auto je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu s velmi pevnou stavbou. Autíčko je plně mechanicky funkční.

LENA Truxx sklápěč
12,11 €

Lena – Truxx sklápěč. Truxx auto sklápěč z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou o velikosti 27 × 15 × 16 cm. Je plně mechanicky funkční.

LENA Autožeriav

LENA Autožeriav

Hodnotenie: 4,9
34,40 € 28,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Novinka 2011. Plne mechanicky funkčný Autožeriav o veľkosti 70 cm, s roztiahnutým ramenom dosahuje veľkosti až 115 cm. Má aj bočné výsuvné nohy pre lepšiu stabilizáciu pri nakladaní materiálu a kliny na zaistenie kolies.

LENA Eco aktívny sklápač

LENA Eco aktívny sklápač

Hodnotenie: 4,9
7,99 € 7,50 €

Akcia

Žltý sklápač je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Sklápač je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí na každý piesok. Obsahuje poistku proti nežiadúcemu vyklopeniu.

LENA Truxx Hasiči s figúrkou
10 € 9,40 €

Truxx hasičské auto z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou dve otvárateľné dvere, vyklápacia kabína s aktívnym panáčikom hasičom. -Veľkosť 29 cm.

LENA Bagr Liebherr A 918 Litronic
21,99 € 17,40 €

Bager Liebherr A 918 Litronic o veľkosti 48 cm je tým správnym pomocníkom na každom pieskovisku. Každý chlapec ocení veľa možností bagrovania ako napríklad 360° otočnú časť s možnosťou aretácie. Nasaď si ochranú prilbu a začni budovať.

LENA Truxx báger

LENA Truxx báger

Hodnotenie: 4,9
7,20 €

Obľúbený detský truxx bager, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Bager je veľký 37 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti otáčaniu spodnej časti a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Truxx smetiar

LENA Truxx smetiar

Hodnotenie: 4,8
9,80 €

Farebný detský truxx smetiar s figúrkou, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 29 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopenie a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Eco aktívny nakladač

LENA Eco aktívny nakladač

Hodnotenie: 4,6
8,70 €

Aktívny nakladač je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Nakladač je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí sa na každý piesok ale aj do interiéru.

LENA Eco aktívny traktor - Zelená
7,50 €

Tento aktívny traktor je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Traktor je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí sa na každý piesok ale aj do interiéru.

LENA Truxx Konský transport s figúrkou
10 € 9,40 €

Truxx auto konský transport z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou dve otváracie dvere, vyklápacia kabína s aktívnym panáčikom jazdcom, kôň. -Veľkosť 29 cm.

LENA Mercedes Arocs sklápač
19,63 € 15,10 €

Sklápač Mercedes Arocs o veľkosti 46 cm si obľúbi každý malý staviteľ! Vyklápacia korba umožňuje jednoduchšiu obsluhu pri akomkoľvek nakladaní a vykladaní. Súčasťou je aj poistka proti nežiaducemu vyklopeniu korby.

LENA Truxx Sanitka s figúrkou
10,20 € 9,40 €

Truxx auto sanitka z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou dve otvárateľné dvere, vyklápacia kabína s aktívnym panáčikom lekárom, nosidlá. -Veľkosť 29 cm.