Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské autobusy a kamióny na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské autobusy a kamióny nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské autobusy a kamióny – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Rappa Autobus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm Rappa Trolejbus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm
Rappa Autobus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm

Senzačný plastový autobus, ktorý oznamuje stanice v češtine, je určite ten pravý darček pre vaše deti! Autobus jazdí na spätný chod. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá autobusu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rappa Trolejbus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm Rappa Trolejbus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm
Rappa Trolejbus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm

Senzačný plastový trolejbus, ktorý oznamuje stanice v češtine, je určite ten pravý darček pre vaše deti! trolejbus jazdí na spätný zotrvačník. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá trolejbusu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rappa Autobus RegioJet 18,5 cm Rappa Trolejbus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm
Rappa Autobus RegioJet 18,5 cm

Originálny žltý autobus RegioJet od Student Agency tak ako ho poznáte z českých ciest. Autobus jazdí na spätný zotrvačník, má kovové telo s plastovými prvkami a jeho dĺžka je 18,5 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rappa Červený trolejbus, 16 cm Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini
Rappa Červený trolejbus, 16 cm

Parádny kovový trolejbus, ktorý jazdí na spätný chod je unikátnou hračkou, ktorá nadchne všetkých malých i veľkých fanúšikov. Trolejbus je dlhý 16 cm a je vyrobený v štýlovom červeno-bielom prevedení. Vydajte sa s ním na cestu!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Rappa Kĺbový autobus, ktorý hlási zastávky česky, 36 cm Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini
Rappa Kĺbový autobus, ktorý hlási zastávky česky, 36 cm

Originálny autobus, ktorý oznamuje zastávky v českom jazyku, je rozhodne ten pravý darček pre všetky deti. Všetky dvere je možné manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou posuvníkov umiestnených v spodnej časti vozidla. Pri otvorení predných dverí sa ozve hlásenie zastávky, pri zatvorení zahlási budúcu zastávku a navyše blikajú predné svetlá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini
Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini

Pripravte sa na štart a vyrazte na ďalšiu veľkú záchrannú misiu s hliadkovým vozidlom Pup Squad Patroller a zberateľským vozidlom Mighty Pups Chase aj s pretekárom zo psej čaty presne ako vo filme Tlapková patrola: Vo veľkofilme!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Wiky Autobus s efektmi 44 cm MaDe Autobus na zotrvačník, hovorí česky, hlási zastávky, CZ design
Wiky Autobus s efektmi 44 cm

Zahraj sa na vodiča autobusu a doprav všetkých cestujúcich bezpečne do práce, školy, na nákup či na výlet! Autobus jazdí na zotrvačník a je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi. Jeho interiér je detailne prepracovaný a je možné mu otvárať aj dvere.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MaDe Autobus na zotrvačník, hovorí česky, hlási zastávky, CZ design MaDe Autobus na zotrvačník, hovorí česky, hlási zastávky, CZ design
MaDe Autobus na zotrvačník, hovorí česky, hlási zastávky, CZ design

Autobus mestskej hromadnej dopravy s českým hlasom a svetelnými efektmi. Autobus na zotrvačník hlási stanice. Poteší určite každého chlapca, ktorý má rád dopravné prostriedky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MaDe Autobus na zotrvačník hovorí česky a hlási zastávky MaDe Autobus na zotrvačník, hovorí česky, hlási zastávky, CZ design
MaDe Autobus na zotrvačník hovorí česky a hlási zastávky

Kĺbový autobus mestskej hromadnej dopravy s českým hlasom a svetelnými efektmi. Autobus na zotrvačník hlási stanice. Poteší určite každého chlapca, ktorý má rád dopravné prostriedky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SIKU česká verzia autobus v českých farbách Hot Wheels Ťahač a závodný angličák Team Transport 49 - Hydroplán FLF56
SIKU česká verzia autobus v českých farbách

Kĺbový autobus v českých farbách je vyrobený z kovu v kombinácii s plastom. Stredová časť autobusu je v kĺbe ohybná, takže zatáčanie autobusu na jednotlivé strany uchváti všetky malé vodiča. Kvalitné prepracovanie modelu v je zabezpečený nemeckým výrobcom Siku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Teddies Kamión s kontajnermi 33cm so svetlom a zvukom Hot Wheels Ťahač a závodný angličák Team Transport 49 - Hydroplán FLF56
Teddies Kamión s kontajnermi 33cm so svetlom a zvukom

Kamión s návesom a kontajnermi je skvelý darček pre malého vodiča. Kamión jazdí na zotrvačník, vydáva dokonca zvuky a svieti. Súčasťou hračky sú aj dva kontajnery ktoré ide z návesu zložiť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hot Wheels Ťahač a závodný angličák Team Transport 49 - Hydroplán FLF56 Hot Wheels Ťahač a závodný angličák Team Transport 49 - Hydroplán FLF56
Hot Wheels Ťahač a závodný angličák Team Transport 49 - Hydroplán FLF56

Tento model nákladiaku Hot Wheels® v mierke 1:64 musí mať každý dospelý zberateľ a nadšenec po celom svete. Realisticky fungujúci nákladiak môže nakladať aj vykladať závodný čln, ktorý je súčasťou balenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL