Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Osobné autá pre deti na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Osobné autá pre deti nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Osobné autá pre deti – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Spin Master Tlapková patrola film tématické vozidlo Chase Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola film tématické vozidlo Chase

Pripojte sa k Chaseovi a zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v jeho aute z filmu Tlapková patrola vo veľkofilme. Tento model auta má superelegantný dizajn a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami. Užite si nekonečné dobrodružstvá so svojim obľúbeným psím hrdinom Chasom a jeho záchranárskym autom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall

Pripojte sa k Marshallovi a zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v jeho aute z filmu Tlapková patrola vo veľkofilme. Tento model auta má superelegantný dizajn, sklápací rebrík a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami. Užite si nekonečné dobrodružstvá so svojim obľúbeným psím hrdinom Marshallom a jeho záchranárskym autom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky

Pripojte sa k Rockymu a zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v jeho aute z filmu Tlapková patrola vo veľkofilme. Tento model auta má superelegantný dizajn, pohyblivé ramená na popolnice a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami. Užite si nekonečné dobrodružstvá so svojim obľúbeným psím hrdinom Rockym a jeho záchranárskym autom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Hot Wheels Angličák 5pack Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini
Hot Wheels Angličák 5pack

Plnou parou do okamžitej zbierky Hot Wheels ® vďaka balíčku pripravenému na závod, ktorý obsahuje päť do detailu prepracovaných vozidiel v mierke 1:64. Balíčky 5 áut Hot Wheels® 5-Car poskytujú päťkrát zosilnenú akciu a sú ideálne pre automobilových nadšencov všetkých vekových skupín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini
Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini

Pripravte sa na štart a vyrazte na ďalšiu veľkú záchrannú misiu s hliadkovým vozidlom Pup Squad Patroller a zberateľským vozidlom Mighty Pups Chase aj s pretekárom zo psej čaty presne ako vo filme Tlapková patrola: Vo veľkofilme!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Maisto Mercedes-Benz G-Class 2019 Spin Master Tlapková patrola film 2 Hrací set patroller mini
Maisto Mercedes-Benz G-Class 2019

Model obľúbenej značky Mercedes-Benz má veľmi dokonalé, detailné prevedenie jednotlivých častí a kvalitné farebné prevedenie. Kovové modely v mierke 1:25 patria medzi najobľúbenejšie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ECOIFFIER Abrick odťahovacie vozidlo so 6 autami ECOIFFIER Abrick odťahovacie vozidlo so 6 autami
ECOIFFIER Abrick odťahovacie vozidlo so 6 autami

V tejto sade nájdeš krásné odťahovacie vozidlo a ďalších 6 áut. Každé auto stojí zaparkované na mieste v odťahovke. Vykládka áut je umožnená vďaka sklopnej rampe. Sada áut je ideálne k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Little Dutch Nákladiak s autíčkami drevený ECOIFFIER Abrick odťahovacie vozidlo so 6 autami
Little Dutch Nákladiak s autíčkami drevený

Drevený kamión so 4 pretekárskymi autami je tou pravou hračkou pre všetkých malých vodičov. Staňte sa kráľom ciest!

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Hot Wheels Angličák 50 ks ECOIFFIER Abrick odťahovacie vozidlo so 6 autami
Hot Wheels Angličák 50 ks

Od ich debutu v roku 1968 sú vozidlá Hot Wheels® stálymi favoritmi medzi zberateľmi, automobilovými nadšencami a pretekárskymi fanúšikmi všetkých vekových kategórií. Tento set obsahuje rozmanitú škálu 50 angličákov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Výpredaj
Simulátor jazdy pre deti SIKU Super česká verzia - polícia Mercedes AMG G65
Simulátor jazdy pre deti

Simulátor jazdy je vynikajúca hračka, ktorá umožní deťom cítiť sa ako skutoční vodiči áut. So zvukovými efektmi a funkciou otáčania doľava alebo doprava hračka podporuje koordináciu a motoriku dieťaťa. Bezpečné a stabilné použitie.

môžete mať 05.12 - 07.12

SIKU Super česká verzia - polícia Mercedes AMG G65 SIKU Super česká verzia - polícia Mercedes AMG G65
SIKU Super česká verzia - polícia Mercedes AMG G65

SIKU Super česká verzia polícia Mercedes AMG G65 má 12 valcový motor, s výkonom 600 konských síl. Vďaka tomuto vybaveniu je polícia pripravená na akciu aj v tom najťažšom teréne. Výrazný vzhľad tohto terénneho vozidla zdôrazňujú farby v českom prevedení. U miniatúry v mierke 1:50 možno otvoriť predné a zadné dvere a navyše je možné vymeniť všetky štyri kolesá. Kvalitné prepracovanie modelu v je zabezpečené nemeckým výrobcom Siku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Hot Wheels Prémiové auto - Velikáni FPY86 SIKU Super česká verzia - polícia Mercedes AMG G65
Hot Wheels Prémiové auto - Velikáni FPY86

Kolekcia Hot Wheels Prémiových áut – Velikáni obsahuje prémiový výber angličákov v mierke 1:64, ktorú si zamilujú zberatelia aj nováčikovia vo svete Hot Wheels. Fanúšikovia áut túto sadu musia mať!

môžete mať DNES

Partner: MALL