BRUDER 3651 Mercedes-Benz Arocs valník s ramenom
63,50 € 44,90 €
+ doprava zadarmo

Detailne spracovaný model nákladného vozidla Mercedes Benz Arocs so sklopným prívesom a otočným žeriavom nadchne každého chlapca. Disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami či kabína zasklená odolným polykarbonátom. Tento luxusný model je vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16.

BRUDER 3685 MB Arocs Mercedes Benzs s radlicou na sneh-31%
66 € 45,48 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nákladné auto Bruder 3685 je prepracované do posledných detailov a určite poteší každého priaznivca modelov Bruder a značky Mercedes-Benz. Model je vybavený množstvom funkčných prvkov. Snežná radlica je ovládaná pomocou páky a má nastaviteľný uhol +/- 30 ° a adaptér pre pripojenie k traktorom alebo nákladným automobilom.

BRUDER Jeep Wrangler Rubicon Polícia-34%
48,78 € 32,02 €

Výpredaj

Model policajného auta Jeep Wrangler Rubicon rozžiari oči každého chlapca. Tento model vyniká veľmi detailným a kvalitným spracovaním v mierke 1:16. Okrem skvelého vzhľadu však nadchne aj zábavnými funkciami a majákom so zvukovými a svetelnými efektmi.

BRUDER Ambulancia Sprinter s vodičom
52,49 € 39,40 €

Ambulancia Sprinter s vodičom vás privádza do sveta záchranárov. Dvere do kabíny, bočné dvere a zadné dvere možno otvoriť tak, že zdravotník môže vstúpiť a riadiť sanitku alebo liečiť zranené osoby. Nosidlá možno vysunúť a zasunúť podľa aktuálnej potreby. Ambulancia je vybavená zvukovým a svetelným systémom.

BRUDER Hasičské auto SCANIA s výsuvným rebríkom
72,99 € 70,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hasičské auto SCANIA s výsuvným rebríkom. Model má otváracie dvere, sklápacie vonkajšie zrkadlo. Držiak na hubicu hadice je umiestnený aj na rebríku. Hadicu na vodu možno zrolovať kľukou. Stabilizačné nohy siahajú až k zemi.

BRUDER 3524 Nákladné auto Scania na prepravu dreva
62,50 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Scania na prepravu kmeňov s nakladacím ramenom a 3 kladkami. Detailne spracovaný model nákladného vozidla vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16. Model disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami a rovnako ako originál, žeriav umiestnený za kabínou vodiča. Nakladací žeriav je vybavený chytačom klád.

BRUDER Nakladač JCB MIDI CX
20 € 18,50 €

JCB MIDI CX nakladač 1:16. Tento model se vyznačuje především svou multifunkčností a všestranností. Spojuje takřka tři stroje v jeden: traktor, minibagr a čelní nakladač. Mezi jeho hlavní funkce a vybavení patří zejména přední lžíce a bagrovací rameno.

BRUDER Traktor Claas Xerion 5000 1:16
35,99 € 31,50 €

Traktor Claas Xerion 5000 s otočnou kabínou vodiča od značky Bruder. Zadné oje sa dá výškovo nastaviť a pripojiť tak akékoľvek príslušenstvo. Kapota motora sa dá otvoriť. Traktor je možné riadiť pomocou tyče cez posuvný otvor v streche.

BRUDER MAN TGA nákladné auto s Liebherr bagrom
40,40 € 39,40 €

Konštrukčný voz MAN TGA nákladné auto s Liebherr bagrom 1:16. Detailne prepracovaný model klasického sklápača MAN a bagra LIEBHERR na nakladanie materiálu. Nakladač je vybavený mäkkými pneumatikami, má skladacie zrkadlá, priehľadnú kabínu a sklopnú korbu.

BRUDER JCB 4CX nakladač 1:16
25,99 € 23,60 €

JCB 4CX nakladač s naklápacou lyžicou od značky Bruder. Nakladač má za zadnými kolesami stabilizátory pre prácu v ťažkom teréne. Rýpadlo je plne pohyblivé hore a dolu a zo strany na stranu.

BRUDER MAN nákladné auto a bager
44 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Potrebujete stavať? Vďaka tomuto nákladnému autu a bagru vám pôjde všetko rýchlo od ruky. Nákladné auto má odklápaciu kabínu, funkčné sklápačky a bočnice. Nakladač má pohyblivý kĺb pre zdvíhanie a vyklápanie lyžice.

BRUDER Konštrukčné vozy - CAT Excavator 1:18
43,20 € 39,40 €

Konštrukčný voz CAT Excavator 1:18. Tento pásový bager sa pýši moderným dizajnom CAT v klasickom čierno-žltom prevedení. Funkcie, ktoré tento bager má, plne zodpovedajú originálnemu stroju v skutočnosti.

BRUDER 2594 Land Rovers prívesom, snežným skútrom a figúrkou
53,95 € 37,80 €

Precízne vyrobený model vozidla Land Rover Defender s prívesom, snežným skútrom a figúrkou, prinesie každému chlapcovi veľa zábavných chvíľ. Sada vyniká detailným spracovaním a funkčnosťou. Vyrobené z kvalitných a odolných plastov v mierke 1:16.

BRUDER Cat vibračný pôdny valec s vyrovnávacou čepeľou
47,15 € 38,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cat vibračný pôdny valec s vyrovnávacou čepeľou je stroj, ktorý vyrovnáva a udupáva podkladový materiál než sa na ceste nanesie jej vrchný povrch. Model je vyrobený z vysokokvalitného a odolného plastu. Fascinuje svojou dokonalosťou a pôvodnými detailmi. Proste dokonalé spodobnenie originálneho vozidla CATERPILLAR.

BRUDER Manitou MLT 633 nakladač s teleskopickým ramenom 1:16
27,99 € 23,60 €

Manitou MLT 633 nakladač s teleskopickým ramenom 1:16. Najväčšou prednosťou tohto nakladača je jeho ovládateľnosť a ľahké riadenie. Prostredníctvom bočných ovládačov možno riadiť lyžicový drapák, vrchné ovládanie slúži potom k manipulácii s teleskopickým ramenom.

BRUDER Bruder 63010 Policajná štvorkolka s figúrkou
20,80 € 14,90 €

Policajná štvorkolka s policajtkou. Štvorkolka má odpruženú nápravu a riaditeľné riadidlá. Figúrka s množstvom doplnkov má pohyblivé končatiny. Sada je kompatibilná s autami a strojmi Bruder a figúrka s radom Bworld.

BRUDER Farmer - traktor John Deere 9730 s dvojitými koly 1:16
35,40 €

Traktor John Deere 9730 s dvojitými kolesami 1:16 sa vyznačuje všestrannosťou. Je vybavený presklenou kabínou vodiča, dvere kabíny možno otvoriť. Kapota motora sa môže vyklopiť a ponúka ničím nerušený výhľad na blok motora.

BRUDER CAT valcovací stroj pri pokladaní asfaltu 1:16
13,99 € 11,80 €

CAT valcovací stroj pri pokladaní asfaltu 1:16. Tento valcovací stroj je vybavený dvoma tandemovými vibračnými valcami, ktoré sa pohybujú súčasne a umožňujú tak ľahký pohyb dopredu aj dozadu. Aj tento model, rovnako ako ostatné z radu CAT, je dokonalým spodobením originálneho vozidla CATERPILLAR.

BRUDER 2031 Pásový dopravník
24,46 € 16,50 €

Tento dopravníkový pás má skutočne širokú škálu využitia. Uľahčuje ľudskú prácu nielen v stavebníctve, ale aj v poľnohospodárstve. Pomocou neho je možné transportovať rôzne materiály. Dopravník má rozkladacé tiahlo, výškovo nastaviteľný podvozok a ručne poháňaný pohyb pásu.

BRUDER 02028 Prepravník na kone
17,90 € 16,90 €

Prepravník na kone v mierke 1:16. Ide o veľmi kvalitn a do najmenších detailov spracovaný prepravník je vernou kópiou originálu. Možno ho pripojiť k niektorým traktorom, autám Jeep Wrangler a MB Sprinter. Súčasťou balenia je aj figúrka koňa.

BRUDER Traktor Claas Nectis 267 F
14,80 € 14,50 €

Traktor Class Nectis. Funkčné riadenie, súčasťou druhý volant s dlhším ramenom, ktorý sa inštaluje do existujúceho volantu a prevlečie výsuvným otvorom v streche – uľahčí podstatným spôsobom ovládanie stroja. Verná kópia skutočného stroja. Veľmi kvalitné spracovanie nemeckej firmy do najmenších detailov.

BRUDER Konstrukčné vozy - CAT kolový báger 1:16
16,90 € 15,30 €

Konštrukčný voz CAT kolesový nakladač 1:16. Nakladač je vyrobený na báze originálneho modelu bágru CATERPILLAR so všetkými detailmi. Model sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Je vyrobený z kvalitného plastu, určený pre hranie v interiéri aj vonku.

BRUDER 20105 Traktor nakladač
29,20 € 21,60 €

Bager s prednou nakladacou lyžicou a zadnou lyžicou je plne funkčná hračka s možnosťou otáčania a nakladania. U auta možno otvoriť aj kabínu a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega, má vzadu pohyblivé rameno s lyžicou. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER CAT kolesové rýpadlo 1:16
28,70 €

CAT kolesové rýpadlo s odnímateľnou lyžicou od značky Bruder. Pre maximálnu bezpečnosť pri práci je rýpadlo vybavené stabilizačnými nohami, ktoré vozidlo uzemní. Nepostrádateľný pomocník v mnohých odboroch.

BRUDER SCHAEFF HR16 mini bager 1:16
12,60 €

SCHAEFF HR16 mini bager 1:16. Tento model minibager je u detí veľmi obľúbený predovšetkým vďaka plne funkčnému bagrovaciemu ramenu. Lyžica bagra sa dá podľa priania odňať a predná radlica podľa potreby nastaviť.

BRUDER 20102 Traktor s radlicou
24,20 € 18,90 €

Tento traktor s radlicou je plne funkčná hračka, ktorá môže nakladať a premiestňovať predmety so svojou lyžicou. Traktor má výklopnú kabínu a možno u neho otvoriť aj okná a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega alebo iného panáčika. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER Farmer - balíkovačka s čiernym poťahom na balíky
21 € 6,70 €

Farmer – balíkovačka s čiernym poťahom na balíky. Pri zbere budete zaiste potrebovať aj balíkovačku, táto to s prehľadom zvládne! Možno pripojiť za traktory zo série: 2000, 2100 a 3000. Balenie obsahuje 2 balíky.

BRUDER 62002 Mikrobager JCB s figúrkou
17,35 € 13,80 €

Do detailu prepracovaný model minibagra CAT nesmie chýbať žiadnemu malému staviteľovi. Umožnite svojmu synovi stať sa skutočným bagristom a zažiť veľa staviteľskej zábavy. Súčasťou balenia je aj 10 cm vysoká figúrka s pohyblivými končatinami.

BRUDER 20002 Smetiarske auto
34,70 € 26,90 €

Nákladné smetiarske auto je plne funkčná hračka s fungujúcim mechanizmom – nakladaním/vysypaním smetiakov do nákladného priestoru, má výklopnú kabínu. U auta možno otvoriť aj okná a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega alebo iného panáčika. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 20070 Auto nákladné s nakladačom
49,10 € 38,90 €

Sklápačka s nakladačom Bobík zo série ROADMAX je robustná hračka s dizajnom vhodným pre malé deti. Zábavu pri hraní sľubuje mnoho realistických funkcií. Malý nakladač Bobík je sympatický od začiatku a skvele doplňuje nákladné auto. Vďaka sklopnej rampe môže nakladač pohodlne nabehnúť na korbu sklápača. Mäkké pneumatiky šetria podlahu i nábytok. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku.

BRUDER Claas Rollant 250 vlek k traktoru na výrobu balíků slámy 1:16
19,81 € 18,50 €

Farmer – Claas Rollant 250 vlek k traktoru na výrobu balíků slámy 1:16. Tento vlek na výrobu slámy je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu.Během jízdy je sběrač,který se pohybuje pomocí opěrného kolečka,plně funkční.

BRUDER CAT porovnávacie auto 1:16
53,92 € 34,20 €

Cestné CAT porovnávacie auto s odpojiteľnou prednou čepeľou od značky Bruder. Vozidlo je vybavené pohyblivou a výškovo nastaviteľnou vyrovnávacou čepeľou v stredu.

BRUDER 20050 Bager kolesový
26,20 € 20,90 €

Nákladný autobager je plne funkčná hračka s možnosťou bagrovania aj pod úrovňou terénu a ten potom upraviť radlicou, má výklopnú kabínu. U bagra možno otvoriť aj okná a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega alebo iného panáčika. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 20105 Nakladač
20,20 € 18,90 €

Rozšírte svoju zbierku stavebných strojov o mininakladač. Ide o detailne prepracovaný model v mierke 1:16. Tento malý dvojnápravový nakladač má výklopnú kabínu, odklápacie čelné sklo, mäkké mohutné pneumatiky a lyžicu dosahujúcu značné výšky. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 62000 Stavebný set
21,46 € 15,30 €

Stavenisko láka deti ako magnet. Vždy ponúka veľa akcie. Stroje používané na stavbách fascinujú deti nielen svojím výkonom ale aj veľkosťou. Postavy Bworld umožňujú deťom rozvíjať ich predstavivosť a v úlohe jednej z postáv sa môžu stať súčasťou diania na stavenisku.

BRUDER 2596 Land Rover hasiči s figúrkou
41,22 € 29,90 €

Pozor! Horí !!! Tento hasičský zásahový voz Land Rover je pripravený vyraziť na zásah. Auto má funkčný zvukový a svetelný maják, dlhý volant, otváracie dvere i kapotu. Vďaka odpruženej prednej a zadnej náprave hravo zvládne aj náročnejší terén.

BRUDER 3623 Mercedes-Benz Acros sklápač
54,80 € 47,20 €
+ doprava zadarmo

Detailne spracovaný model nákladného vozidla Mercedes Benz Arocs s priestrannou sklápacou korbou nadchne každého chlapca. Disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami či kabína zasklená odolným polykarbonátom. Tento luxusný model je vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16.

BRUDER 2754 MAN Stavebný žeriav
41 € 30,30 €

MAN TGA žeriav 1:16 je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu. Sklápacia kabína vozidla umožňuje jednoducho nahliadnuť do motora. Vonkajšie zrkadlá možno tiež ľahko sklápať. Žeriavový nadstavec je otočný až o 360 stupňov.

BRUDER 2545 Snežná rolba Prinoth
79,10 € 56,30 €
+ doprava zadarmo

Snežná rolba s šesťvalcovým dieselovým motorom vytvára krútiaci moment 2 400 Nm a zlučuje sa s bezpečnosťou absolútne spoľahlivý v každej extrémnej situácii na horách. Táto hračka presvedčí mimoriadnou úrovňou detailov a bohatým funkčným rozsahom.

BRUDER 2525 Jeep Wrangler
32,56 € 31,10 €

Tento jeep nevyzerá iba ako oslňujúce terénne vozidlo, ale tiež poskytuje nespočet funkcií umožňujúcich takmer neobmedzenú zábavu. Strecha je dvojdielna, oddeliteľná; možno tiež otvárať kapota a zadné aj postranné dvere.

BRUDER Linde H30D vysokozdvižný vozík s 2 paletami 1:16
20,80 €

Linde H30D vysokozdvižný vozík s 2 paletami 1:16. Tento model vysokozdvižného vozíka má pôsobivý dizajn, a preto sa stal atraktívnym modelom nielen pre deti. Vozík je vybavený zdvíhacími stĺpiky, na streche sa nachádza tlačidlo na zdvíhanie paliet; celý vozík možno teda ovládať jednoducho jednou rukou.

BRUDER 02120 Kombajn Claas Lexion 480
35,90 € 35,40 €

Claas Lexion 480 harvestor 1:20. Tento kombajn s mnoha funkcemi, je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu. Pohyblivá a odnímatelná přední žací lišta s polohovatelným podávacím válcem je vysokosklopná a polohovatená.

BRUDER John Deere 7930 traktor 1:16
28,30 €

John Deere 7930 traktor s off-road plávajúcou prednou nápravou od značky Bruder. Traktor má výškovo nastaviteľné oje a odmínateľné predné zaťaženie. Pre komfort jazdca má plne presklenú kabínu s otváracími dverami.