Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detská autíčka a motorky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
 • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
 • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
 • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
 • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
 • Ak produkt z kategórie Detská autíčka a motorky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
 • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detská autíčka a motorky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Hot Wheels Monster trucks preteky z kopca 2v1 Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Hot Wheels Monster trucks preteky z kopca 2v1

Rozdrvte svojich súperov s autentickými veľkými truckmi z kolekcie Monster trucky od Hot Wheels®! V pretekoch ťa čaká nebezpečný kopec, ako sa s ním popasuješ?

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Novinka
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Chase Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Chase

Připojte se k Chaseovi a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou Chasem a jeho záchranářským autem.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall

Připojte se k Marshallovi a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design, sklápěcí žebřík a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou Marshallem a jeho záchranářským autem.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky

Připojte se k Rockymu a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design, pohyblivá ramena na popelnice a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou Rockym a jeho záchranářským autem.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DOLU Maxi nakladač Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky
DOLU Maxi nakladač

Veľké nákladné auto s rýpadlom je ideálne ako na pieskovisko, ale aj pre domáce hranie. Nakladač s rýpadlom sa hodí pre úpravy akéhokoľvek terénu! Sýta žltá farba zaujme každého malého vodiča.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lamps Lietadlo rozkladacie s autíčkami Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky
Lamps Lietadlo rozkladacie s autíčkami

Transportné lietadlo a hrací set s autíčkami v jednom. Lietadlo možné rozložiť na garáž pre autíčka. Po rozložení si malý pretekári môžu užiť veľa zábavy. V balení nájdete 4 plastové autíčka a jednu helikoptéru, ktorú možno umiestniť na heliport nad kokpitom lietadla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DINO Tatra 148 Khaki vojenská 73 cm Spin Master Labková patrola Základné vozidlá Marshall
DINO Tatra 148 Khaki vojenská 73 cm

Legendárna plastová Tatra 148 v unikátnej armádnej edícii známa medzi deťmi i rodičmi. Táto klasická hračka na piesok má širokú korbu, na ktorej sa deti môžu voziť. Nové spracovanie s inováciami, avšak rovnako kvalitné ako vtedy. Táto neutrálna farebná verzia osloví nielen malé dievčatká, ale aj chlapcov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DINO Tatra Auto 148, 73cm oranžová Spin Master Labková patrola Základné vozidlá Marshall
DINO Tatra Auto 148, 73cm oranžová

Legendárna plastová Tatra 148 známa medzi deťmi i rodičmi. Táto klasická hračka na piesok má širokú korbu, na ktorej sa deti môžu voziť. Nové spracovanie s inováciami, avšak rovnako kvalitné ako vtedy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Spin Master Labková patrola Základné vozidlá Marshall Spin Master Labková patrola Základné vozidlá Marshall
Spin Master Labková patrola Základné vozidlá Marshall

Umiestnite šteniatko Marshall k volantu a rozbehnite auto, ktoré je poháňané skutočnými kolesami. Každá figúrka z Labkovej patroly má charakteristickú uniformu. Vyberte si svojho obľúbeného psíka a choďte do akcie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DINO Tatra Auto 148 73 cm ružová Spin Master Labková patrola Základné vozidlo Everest
DINO Tatra Auto 148 73 cm ružová

Legendárna plastová Tatra 148 v unikátnej ružovej farbe známa medzi deťmi i rodičmi. Táto klasická hračka na piesok má širokú korbu, na ktorej sa deti môžu voziť. Nové spracovanie s inováciami, avšak rovnako kvalitná ako vtedy. Tomuto farebnému variantu neodolá žiadna malé dievčatko.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DICKIE SOS záchranárska stanica, česká verzia Spin Master Labková patrola Základné vozidlo Everest
DICKIE SOS záchranárska stanica, česká verzia

Táto SOS záchranárska stanica je so svetlom a zvukom. Má funkčný mikrofón a otváracie vráta. Autá majú české nápisy. Hasičské auto je s rebríkom, policajné auto a ambulancia sú autá na voľnobeh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Spin Master Labková patrola Základné vozidlo Everest Spin Master Labková patrola Základné vozidlo Everest
Spin Master Labková patrola Základné vozidlo Everest

Pripojte sa s Everest a jej snehovým pluhom k akčným misiám plných zábavy a dobrodružstva. Umiestnite šteniatko k volantu a rozbehnite na skutočných kolesách v ústrety záchrannej misii.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Autíčka

Modely autíčok môžeme nájsť v menšom prevedení ako angličáky alebo vo veľkom prevedení ako elektrické autíčka. Medzi najobľúbenejšie patria autíčka na diaľkové ovládanie.

Autíčka modely

 • Modely autíčok môžeme rozdeliť na tie určené k bežnej hre menších aj starších detí a na skutočné zberateľské skvosty. Tie nájdete skôr vystavené v domácej vitríne.

Kovové autíčka

 • Kovové autíčka sú vyrobené z potlačeného plechu. Medzi nimi sú väčšie modely aj obľúbené angličáky.

Autíčka na ovládania

 • Autíčka na ovládanie môžu mať integrovaný ovládač priamo na modeli, kde prepínate funkcie alebo na diaľkový ovládač ako majú RC modely.

Elektrická autíčka

 • Elektrické autíčka sú motorovými vozidlami. Sú určené pre jedno, dve i viac sediacich detí. Dieťa auto samostatne riadi aj ovláda. Nechýba volant, pedále, ovládanie rýchlosti, svetla, prehrávanie hudby.

Modely áut Abrex

 • Spoločnosť Abrex sa špecializuje na modely autíčok pre zberateľov. Jedná sa o licencovaného výrobcu modelov Škoda, Praga, Jawa a Tatra. Nájdete u nich teda moderné i historické modely slávnych áut, nákladiakov a motoriek a nechýbajú ani špeciálne historické policajné autá a autá VB.