Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

3D puzzle pre deti

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie 3D puzzle pre deti na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie 3D puzzle pre deti nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii 3D puzzle pre deti – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov

Zažite jedinečnú kombináciu skladania a stavania a vytvorte si pôsobivý model Fillmore VW Disney Pixar Cars. Kvalitné, plastové puzzle s technológiou Easyclick. Auto je stabilný a k jeho zostaveniu nie je treba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Kecka - graffiti 108 dielikov Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
Ravensburger Kecka - graffiti 108 dielikov

Zostavte si originálnu a praktickú trojrozmernou hračku s moderným graffiti motívom z ohybných, ľahko zahnutelných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Detský glóbus (anglický) 180 dielikov Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
Ravensburger Detský glóbus (anglický) 180 dielikov

Zostavte si celý svet z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov a zistite, kde na ňom žijú rôzne zvieratá. Zostavený glóbus je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle 121861 Tlapková Patrola puzzleball 72 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 121861 Tlapková Patrola puzzleball 72 dielikov
Ravensburger 3D Puzzle 121861 Tlapková Patrola puzzleball 72 dielikov

Zostavte si originálnu guľu z puzzlí s motívmi populárneho animovaného seriálu Tlapková patrola z ohybných, ľahko zahnutelných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu nie je potrebné lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Úložná krabica Minecraft 216 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 121861 Tlapková Patrola puzzleball 72 dielikov
Ravensburger Úložná krabica Minecraft 216 dielikov

Pekné prevedenie poteší nejedno dieťa a fanúšika hry Minecraft – detské 3D puzzle Ravensburger Úložná krabica Minecraft 216 dielikov po zostavení poslúži ako praktický úložný boxík na malé poklady. Rozvíja detskú predstavivosť, koordináciu aj trpezlivosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Puzzleball Čarovná Lienka a Čierny kocúr 72 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 121861 Tlapková Patrola puzzleball 72 dielikov
Ravensburger Puzzleball Čarovná Lienka a Čierny kocúr 72 dielikov

Postavte si svoj 3D puzzle-ball s motívom filmu Miraculous: Kúzelnej Lienky a Čierneho Kocúra z ohybných, zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov
Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov

Zostavte si originálnu guľu z puzzlí s motívmi populárnej Disney rozprávky Ľadové kráľovstvo 2! Dieliky sú ohybné, ľahko zahnutelné a hladko do seba zapadajú. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu nie je potrebné lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon Motív 1 - 54 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov
Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon Motív 1 - 54 dielikov

Postavte si svoj 3D puzzle-ball s motívom Pokémonov z ohybných, zahnutelných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle 117857 Puzzleball Pokémon 72 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov
Ravensburger 3D Puzzle 117857 Puzzleball Pokémon 72 dielikov

Postavte si svoj 3D puzzle-ball s motívom Pokémonov z ohybných, zahnutelných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle 112364 Disney Ľadové kráľovstvo 2 54 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 112364 Disney Ľadové kráľovstvo 2 54 dielikov
Ravensburger 3D Puzzle 112364 Disney Ľadové kráľovstvo 2 54 dielikov

Zostavte si originálnu a praktickú šperkovnicu v tvare srdca s motívom populárnej Disney rozprávky Ľadové kráľovstvo 2! Dieliky puzzle sú ohybné, ľahko zahnutelné a hladko do seba zapadajú. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu nie je potrebné lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Ravensburger Puzzle & Play Dinosaurus 2x24 dílků Ravensburger 3D Puzzle 112364 Disney Ľadové kráľovstvo 2 54 dielikov
Ravensburger Puzzle & Play Dinosaurus 2x24 dílků

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají a po sestavení děti lákají k další hře.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Puzzleball Bezzubka 72 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 112364 Disney Ľadové kráľovstvo 2 54 dielikov
Ravensburger Puzzleball Bezzubka 72 dielikov

Postavte si svoj 3D puzzleball v tvare draka Bezzubku z filmu Ako vycvičiť draka 3 z plastových dielikov technológie EasyClick. Špeciálne zahnuté dieliky isto zapadajú do seba a guľa je pre zostavenie stabilná.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL