Sylvanian Families Rodina chocolate králikov-28%
21,90 € 15,60 €

Akcia

Tatko, mamka a 2 deti z kolekcie „čokoláda“ králikov. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať.

Sylvanian Families Rodina hnedých veveričiek 3136
24,42 € 21,60 €

Rodina hnedých veveričiek. TATA, mamka a 2 deti rodiny hnedých veveričiek. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať.

Sylvanian Families Slečna Marshmallow myška-61%
11,30 € 4,30 €

Výpredaj

Marshmallow myšacia slečna je staršia sestra, ktorá sa vyznačuje svojou eleganciou. Rada nosí trblietavé a pôvabné doplnky a jej šaty sú perfektné pre návštevu mesta. Myšia slečna pozná všetky trendy od starožitností po moderné umenie. Je návrhárkou nábytku naprieč rôznymi štýlmi.

Sylvanian Families Psia rodinka na bicykli
12,50 €

Mamička Penny a jej malá Rally každé ráno vyrážajú do pekárne na nákup čerstvého pečiva. Rally vzrušene sedí na prednom koši a nabáda mamičku, aby išla rýchlejšie. Pekáreň už rozvoňala okolie.

Sylvanian Families Mamka biely králik s hrajúcimi sa mláďatami
22,90 € 21,60 €

Králičia mamička so svojím králičím mláďatkom a jeho maličkým škrečkovským kamarátom. Táto roztomilá zbierka hračiek stimuluje individuálnu tvorivosť a predstavivosť pri hraní rôznych úloh. Všetky Sylvanian rodiny žijú v rovnakej dedine a dieťa tak môže vymyslieť veľa príbehov o ich každodennom živote.

Sylvanian Families rodina pudlov-18%
23,70 € 19,30 €

Rozkošná rodinka pudlov z dedinky Sylvanian. Mamička, otecko a dievčatko s chlapčekom v oblečení. Figúrky môžu otáčať hlavičkou a hýbať rukami a nohami. Figúrky sú pokrytie jemnučkým semišom a majú veselé tváre. Sú veľmi obľúbenými obyvateľmi. K mamičke cukrářce si celá dedinka chodia pre najlepšie zákusky.

Sylvanian Families Baby Marshmallow myšky trojčatá
8,30 €

Baby Marshmallow myšky trojčatá sú neuveriteľne roztomilé bábätka. Sú charakteristické svojimi okvetnými plátkami v ušiach. Ide o prvé trojčatká z rodín Sylvanian. Všetky tri dieťatká môžete uložiť na spinkanie do nádhernej kolísky.

Sylvanian Families Rodina mačiek s čiernym kocúrom-16%
23,70 € 19,70 €

Rodina mačiek s čiernym kocúrom by rozhodne nemala chýbať vo vašej zbierke Sylvanian Families. Rodina má štyroch členov, mamičku, otecka, veľkého čierneho kocúra a dve maličké mačacie princezné. Všetci majú krásny slávnostný odev, ktorý je možné ľahko obliekať i vyzliekať. Majú mäkučký povrch, takže hra s nimi bude o to zábavnejšia a príjemnejšia.

Sylvanian Families Rodina vydry s 2 bábätkami
21,50 € 19,30 €

Mamička, otecko a 2 novonarodené bábätká. Otecko Vydra chodí rád s rodinou na výlety. Mamička Vydra je stále usmievavá a rada ostatných chváli. Dcéra Vydra sa veľmi rada pozerá na rybičky. Syn Vydra čaká, čo bude robiť mamička. Mohli by ste povedať, že je trošku rozmaznaný, pretože on je stále so svojou mamičkou.

Sylvanian Families rodina ježkov
18,60 €

Rodina ježkov 3122 a toľko potrebné hrebene na ich prečesávanie bodlinek. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať.

Sylvanian Families Predškoláci kamaráti 3ks
15,57 € 13,60 €

Veselá partička 3 kamarátov z materskej škôlky v rovnakých oblečkoch v rôznych farebných prevedeniach. Všetky detičky majú topánky v rovnakej farbe ako oblečenie. Oblečky im možno zložiť a opäť obliecť. Každé zvieratko je zástupcom jednej rodinky a má svoj vlastný doplnok.

Sylvanian Families Babička a dedko "čokoládové" králiky
17 € 15,10 €

Babička a dedko „čokoládové“ králiky. Dedko Rhys má chuť na sladké na kandizované ovocie. Jeho manželka Patricia je naozaj skvelá kuchárka. Rhys preto trávi hodiny denne hľadaním nových potravín na zaváranie, ktoré babička ihneď spracuje.

Sylvanian Families Baby hodvábne mačiatko
6,50 € 5,70 €

Mačiatko v ružovom oblečku v kolíske je novým členom mačacej rodinky. Keď má bábätko hlad, má pri sebe fľaštičku s mliečkom. Užite si pekné chvíle v malom svete Sylvanian Families.

Sylvanian Families Rodina javorových mačiek 5290-18%
25,62 € 20,80 €

Otecko z rodiny javorových mačičiek rád poskytuje informácie všetkým zo svojho zápisníka. Mamička robí vynikajúci zmrzlinu s čerstvým ovocím a tiež rada vymýšľa nové recepty. Malý chlapček si veľmi rád číta a v poslednej dobe rád píše svoje vlastné príbehy.

Sylvanian Families Rodina hodvábnych mačiek 3143
19 €

Rodina hodvábnych mačiek. Tatko, mamka a 2 mačiatka rodiny mačiek. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať.

Sylvanian Families Rodina opičky
17 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s rodinkou opičiek, ktorá rozširuje rad zvieratiek z dedinky Sylvanian. Deti si s nimi môžu vymyslieť vlastný príbeh, a užiť si tak veľa zábavy. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemným zamatom.

Sylvanian Families Rodina Marshmallow myšky
23,44 € 21,20 €

Rodina myšiek je štvordielna sada s mamičkou, oteckom, synom a dcérou. Rodina Marshmallow myšiek je rozkošná rodina charakteristická svojimi okvetnými plátkami v ušiach. Otec miluje jedlo, inteligentná mamička, syn s úžasnou pamäťou a dievča vyniká v aritmetike, tvoria nádhernú rodinu.

Sylvanian Families Rodina žltí labradori-16%
25 € 20,80 €

**Veselá štvorčlenná labradoria rodinka ** by rozhodne nemala vo vašej zbierke Sylvanian families chýbať. Sú oblečení do rozkošných oblečkov tak, aby zapadli do celého konceptu tejto úžasnej dedinky plnej zvieratiek. Sú vyrobení z plastu a pokrytí mäkučkým semišom.

Sylvanian Families Medvedíky na pláži 4870
26 € 24,60 €

Všetky zvieratká milujú more a na pláži je toľko zábavy! Už stačí len postaviť hrad z piesku, otecko si vo svojom lehátku prečíta noviny a plachta ich ochráni pred vetrom. Malý medvedík si lebedí v piesku obklopený svojimi obľúbenými hračkami. Na piknikovej deke už leží ovocie, toasty, tanieriky, príbory a v termoske je pre osvieženie ľadová voda. Lehátko je skladacie. Hrnčeky, kýbliky a lopatka sú uložené spoločne s balónikom a kruhom do vody, vedľa tašky.

Sylvanian Families Baby ježko 3401
7,20 €

Zoznámte sa s novým prírastkom do rodinky ježka, malým ježkom, ktorý rozširuje rad zvieratiek z dedinky Sylvanian. Deti si s nimi môžu vymyslieť vlastný príbeh, a užiť si tak veľa zábavy. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemným zamatom.

Sylvanian Families Dvojčatá ježkovia
9,96 € 9,80 €

Zoznámte sa s malými dvojičkami ježkov, ktoré rozširujú rad zvieratiek z dedinky Sylvanian. Deti si s nimi môžu vymyslieť vlastný príbeh, a užiť si tak veľa zábavy. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemným zamatom.

Sylvanian Families Rodina psov-19%
23,70 € 19 €

Tatko, mamka a 2 šteniatka rodiny psíkov. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete.

Sylvanian Families Baby pes
7,60 €

Nakŕmte z fľaštičky šteniatko, uložte ho do kolísky a pekne ukolíšte k spánku. Až so zobudí, bude plné síl sa s vami pekne hrať. V prevedení ružová alebo modrá sada. Variant je dodávaný podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Sylvanian Families 2 králiky v plavkách
15,80 € 13,60 €

Ide sa plávať! Užite si spolu s dvoma králičími dievčatkami veľa zábavy. V sade nájdeš malé králičie dievčatká, ktoré sú oblečené do elegantných plaviek a v košíčku si nesú osušky. Skvele doplnia váš svet Sylvanian family.

Sylvanian Families Javorová mačka
10 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Javorová mačka, je staršia sestra, ktorá sa vyznačuje svojou eleganciou. Rada nosí trblietavé a pôvabné doplnky. Jej šaty sú perfektné pre návštevu mesta. Javorová mačka je kvetinárka a vie nádherne aranžovať kvety a vnáša tým farbu do svojho mesta. Staršia sestra Javorová mačka je vždy veselá a usmievavá.

Sylvanian Families Pudlica v ružových šatách s kabelkou 6004-25%
10,62 € 7,90 €

Výpredaj

Laura, staršia sestra z rodiny pudlov vyrába a predáva čokoládu v obchode s čokoládou v obchodnom dome. Miluje sladkosti. Od tej doby, čo bola malé dievčatko, snívala o tom, že každý deň má okolo seba sladkosti.

Sylvanian Families Krasokorčuliarky 2 ks
17 € 14,80 €

Rozkošné krasokorčuliarky z dedinky Sylvanian. Dievčatká z rodiny čokoládových zajačikov a hodvábnych mačičiek sú najlepšie kamarátky. Figúrky sú oblečené do teplých zimných oblečkov z jemného materiálu, ktoré možno zložiť a opätovne obliecť.

Sylvanian Families Chocolate Chocolate králičice so žltou kabelkou 6
10,62 € 9,80 €

Stella, staršia sestra z rodiny čokoládových zajačikov pracuje v meste a navrhuje krásne šaty. Vie, že každý miluje kvety a narodeniny, a používa tieto motívy v ich návrhoch, aby každý zákazník mohol nájsť šaty, ktoré mu dokonale vyhovujú.

Sylvanian Families Huslistka chocolate králik 6009-17%
13,76 € 11,40 €

Husľová koncertná sada s figúrkou dievčatka z rodiny čokoládových zajačikov. Huslistka má špeciálne ruky, aby držali husle a slák. Má na sebe nádherné červené saténové šaty so zlatou ozdobou.

Sylvanian Families Cellistka hodvábna mačka 6010-21%
14,47 € 11,40 €

Sada Koncert pre violončelo obsahuje figúrku dievčatka z rodiny hodvábnych mačičiek, violončelo a príslušenstvo. Dievčatko z rodiny hodvábnych mačičiek má špeciálne ruky, ktoré držia violončelo a slák, má na sebe nádherné fialové saténové šaty s krásnymi stužkami a náhrdelníkom, noty a stolček na noty.

Sylvanian Families Baby hnedá veverička
7,90 €

Malá veverička je novým členom veveričkinej rodiny. Keď má bábätko hlad je potrebné ho nakŕmiť z fľaše a uložiť ho do kolísky k spánku, aby až so zobudí bolo plné síl a mohlo sa s Vami hrať. Vyrába so v dvoch variantoch. Variant je dodávaný podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Sylvanian Families Set na zdobenie tort
13,20 € 11,40 €

Rozkošná cukrárka pani Pudlová je neodmysliteľnou súčasťou všetkého čo sa v dedinke Sylvanian točí okolo dobrôt a sladkých tortičky. Jej šikovné ruky vyrobia akýkoľvek zákusok, na ktorý si spomeniete. Prajete si narodeninovú tortu? Žiadny problém. Alebo máte radi Vianočný zákusok? Vaše prianie je dopredu splnené.

Sylvanian Families Školáci (2 figúrky)
17,80 €

Malí školáci dievčatko králička a veverčák oblečení do školských uniforiem a topánočiek môžu vyraziť do školy! Sú vybavení aktovkou, ktorú si nesú na chrbte. Oblečky možno opakovane obliekať a vyzliekať.

Sylvanian Families Baby javorové mačiatko s postieľkou
6,40 €

Dievčatko, mačiatko z rodiny javorových mačičiek, má rada hudobné nástroje a chce hrať na všetko, čo okolo seba vidí. Rada vyzýva svoje sestričky k spevu a hre na zvončeky. Užite si pekné chvíle v malom svete Sylvanian Families.

Sylvanian Families Baletné tanečnice 2 ks
17 € 14,40 €

Veselé kamarátky baletky biely zajačik a biela perzská mačička. Figúrky sú oblečené do baletných šiat s trblietajúcimi sa brošňami a baletných špičiek, ktoré sú dodávané iba k tomuto balenia. Ak baletky umiestnite na baletné scénu, vďaka otáčania rukoväti sa obrazce roztočí.

Sylvanian Families Klavírista lev 6011-24%
22,44 € 17 €

Sada Veľký klavírny koncert obsahuje figúrku pianistu Lionela Liona a klavír. Lionel klavirista má špeciálne ruky, aby sa dotkol klávesnice. Má na sebe štýlový smoking, dokonalý pre svoj recitál. K dispozícii je tiež stolička a noty.

Sylvanian Families Králik s kvetinovými darmi-21%
14,45 € 11,40 €

Králik s kvetinovými darmi, staršia sestra sa vyznačuje svojou eleganciou a nádherným pugetom s kvetinami. Králičia slečna rada nosí trblietavé a rozkošné doplnky. Jej šaty sú perfektné pre návštevu mesta. Kvetinovú kyticu je možné vložiť do rúk figúrok.

Sylvanian Families Rodina červených pánd 5215
19,22 € 17,80 €

Zoznámte sa s rodinkou červených pánd, ktorá rozširuje radu zvieratiek z dedinky Sylvanian. Deti sa s nimi môžu vymyslieť vlastný príbeh, a užiť si tak veľa zábavy. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemným zamatom.

Sylvanian Families Rodina klokanov
20,33 € 18,60 €

Nová rodinka Klokanov je športovo založená. Všetci milujú pohyb, loptové hry a najmenší klokan Joey sa pomaličky do súťaženia s balónom zapája tiež. Veľa času ale stále trávi v mamičkinom vrecku.

Sylvanian Families Baby pudla dvojčatá
8,70 €

Pudla dvojčiatka sú najnovšími členmi v dedinke Sylvanian. S týmto dvojnásobným prírastkom v pudla rodinke nikdy nebude o zábavu núdza. Táto roztomilá psie dievčatko a malý psie nezbedník vykúzli úsmev na každej detskej tvári. Cumlík aj fľaštička sú odnímateľné. Psíci sú vyrobení z plastu a pokrytí hebkým semišom.

Sylvanian Families Rodina 3 sunny králici
13,60 €

Čarovná rodina Sunny zajačikov. Mamička, otecko a dieťatko. Figúrky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemnučkým zamatom. Očká sú z čiernych korálok. Všetky končatiny sú pohyblivé a hlavička otáčacia. Oblečenie je vyrobené tak, aby sa dalo opakovane vyzliekať a obliekať.

Sylvanian Families Baby Marshmallow myška s príslušenstvom
6 €

Roztomilá Baby Marshmallow myška je charakteristická svojimi okvetnými plátkami v ušiach. Toto malé dieťatko je veľmi zvedavé a neustále kladie otázky a ani dospelí mnohokrát nepoznajú odpoveď. Pri rozprávaní rada začína vetou „Môj veľký brat …“.

Sylvanian Families Rodina alpaky-19%
23,70 € 19 €

Rodina vlnených Alpak má štyroch členov – otecka, mamičku, dcéru a batoľa. Všetci členovia rodiny sú veľmi pokojní a pohodoví. Otecko vlnenej Alpaky je skúsený v pletení a miluje počúvanie hudby. Mamička vlnenej Alpaky je vynikajúci v speve a tkaní. Dcéra vlnenej Alpaky pôsobí pokojným dojmom, má však rýchle nôžky, rada a krásne vyšíva. Batoľa vlnenej Alpaky sa stále usmieva a plazí sa dookola.

Sylvanian Families Rodina 3 kvetinových mačičiek
13,60 €

Úžasná rodinka kvetinových mačičiek. Mamička, otecko a dieťatko. Figúrky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemnučkým zamatom. Očká sú z čiernych korálok. Všetky končatiny sú pohyblivé a hlavička otáčacia. Oblečenie je vyrobené tak, aby sa dalo opakovane vyzliekať a obliekať.