Sylvanian Families Karavan 2240christmas delivery
69 € 66,20 €

Akcia

Obytný príves je pripravený vyraziť na dlhé cesty. Ponúka naozajstný komfort s kompletne vybavenou kuchynkou, toaletou, obývacou izbou. Naviac sa dá horný diel vyklopiť hore a razom vznikne miesto pre dve postieľky. A keď sa bočná stena s kuchynkou odkloní, všade je toľko miesta!

Sylvanian Families Rodinné auto červenéchristmas delivery
29,60 €

S krásnou červenou limuzínou si môže rodinka zajačikov vyraziť na piknik k jazeru. Najmenší králiček je pripútaný v autosedačke. Nárazník v prednej časti auta slúži pri vytiahnutí ako piknikový stôl spoločne so všetkými doplnkami, ktoré na piknik potrebujú.

Sylvanian Families Darčekový set - Poschodový dom s červenou strechou Achristmas delivery
135,65 € 98,70 €

Poschodový dom s 3 svetlami má červenú strechu a farebné steny, ktoré tvoria nádherný rodinný dom rodinky Čokoládových zajačikov. Izby sú vybavené svetlami, z ktorých každé môže byť zapnuté a vypnuté samostatne. Dom môže byť otvorený pre hranie v uhle 90 stupňov, 180 stupňov aj akýkoľvek iný uhol medzi nimi.

Sylvanian Families Darčekový set veľké sídlo s červenou strechou Achristmas delivery-28%
109 € 77,60 €

Akcia

Vytvorte si veľké sídlo s červenou strechou, najväčší dom Sylvanian Families a to prepojením dvoch setov. Vytvorte svoj vlastný dizajn sídla vďaka novému usporiadaniu miestností a časťou strechy. Existuje mnoho spôsobov, ako domy prepojiť, a neskôr vybaviť nábytkom. Súčasťou balenia je figúrka Chocolate králika Freya a pár doplnkov.

Sylvanian Families Rodina chocolate králikovchristmas delivery
21,90 € 18,80 €

Akcia

Tatko, mamka a 2 deti z kolekcie „čokoláda“ králikov. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať.

Sylvanian Families Základný dom s červenou strechouchristmas delivery
35,17 € 31,30 €

Akcia

Základný poschodový domček je ideálnou voľbou pre tých, ktorí začínajú s rodinami Sylvanian Families! Poschodový domček má oddeliteľnú horný podlahu, ktorú možno umiestniť vedľa prízemí, a vytvoriť tak širší priestor, s ktorým si možno jednoduchšie hrať. Schody sú ako samostatná jednotka a možno ich umiestniť na ľubovoľné miesto. Okná sú vybavené okenicami, ktoré možno počas hry otvoriť a zatvoriť.

Sylvanian Families Set jedáleňchristmas delivery
17,58 € 14,60 €

Prestri veľký jedálenský stôl pre celú rodinu Sylvanian. Sada do jedálne obsahuje jedálenský stôl, 4 stoličky, detskú stoličku a kredenc pre uloženie kuchynských potrieb. Čajovú súpravu a malú teplovzdušnú rúru, ktorú možno uložiť do kuchynskej skrinky.

Sylvanian Families Sada oblečkov 6019christmas delivery
11,79 € 10,20 €

Akcia

Sada oblečkov modrá & bledomodrá farba je súprava pre otecka a chlapčeka. Šaty sú ušité z elegantnej saténovej látky, ideálne na vychádzky do mesta.

Sylvanian Families Rodinné cestovné auto červené s kočíkom a autosedačkouchristmas delivery-23%
23,50 € 18 €

Akcia

Rodinné cestovné auto červené s kočíkom a autosedačkou. Stiahnutím strechy premeníte auto na kabriolet. Volant je možné umiestniť na pravú aj ľavú stranu. Autosedačku môžete pripevniť na zadné sedadlo auta. Konštrukcia kočíka sa zmestí do batožinového priestoru. Nápoje možno uložiť do držiaka nápojov. V aute môže jazdiť maximálne 5 figúrok, 2 dospelé vpredu a 3 baby figúrky vzadu.

Sylvanian Families Rodina hnedých veveričiek 3136christmas delivery
24,42 € 21,40 €

Rodina hnedých veveričiek. TATA, mamka a 2 deti rodiny hnedých veveričiek. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať.

Sylvanian Families Dom s vežou a červenou strechou 5400christmas delivery-28%
69 € 49,40 €

Akcia

Krásny trojpodlažný dom s vežou a červenou strechou. Dom má tri veľké miestnosti, jednu v každom poschodí a výťah, ktorý ovládate otočením veterníka na vrchole veže a pohybujete tak výťahom hore a dole. Dvere sa automaticky otvoria a zatvoria na každom poschodí. Poschodie sú dostatočne priestranné a pripravené na výzdobu nábytkom a príslušenstvom.

Sylvanian Families Mesto - elegantný mestský domchristmas delivery-39%
58,10 € 35,30 €

Akcia

Elegantný mestský dom s vysokým stropom a priestranným druhým poschodím. Na strope v druhom poschodí nájdete luxusný luster. Dverami vyjdete na štýlový balkón. Točité schodisko môžete použiť samostatne alebo ho môžete umiestniť kdekoľvek v budove.

Sylvanian Families Trojposchodový domčekchristmas delivery-20%
49,22 € 39,20 €

Akcia

Nový trojposchodový dom má tri nádherné poschodia pre veľa nábytku. V najvyššom poschodí má veľké okrúhle okná a nad nimi malý balkón, ideálny pre pozorovanie okolia domčeka. Ďalšie dve podlažia majú dostatok priestoru pre nábytok a rodiny s detmi.

Sylvanian Families Odpočinkový zrubchristmas delivery
43,36 € 41,50 €

Akcia

Víkendový pobyt vo zrube 2881 ponúka veľa zábavy. Relax v hojdacej sieti, výhľad do lesa z balkóna a terasy na popoludňajšie posedenie pri káve je súčasťou balenia spoločne s rebríkom, ktorý vás prepojí s horným poschodím.

Sylvanian Families Škola pri stromechristmas delivery
50,70 € 43,50 €

Akcia

Škola v prírode, výučba priamo v lese a k tomu aj na strome, kde je možné sledovať ďalekohľadom aj vzdialené okolie je pre všetkych malých školákov veľkým lákadlom! Vylezte so zvieratkami do koruny stromu a užívajte si lesnú atmosféru!

Sylvanian Families Rodinný obytný voz 5454christmas delivery
35,30 €

Akcia

Užite si varenie, grilovanie, jazdu na bicykli, rybárčenie a ďalšie zábavné aktivity v kempe s Rodinným obytným vozom so siedmimi sedadlami. Sedadlá možno sklopením premeniť na posteľ. Pod palubnou doskou je schovaná kuchynka obsahujúca rôzne doplnky. Detský bicykel a rybársky prút možno uložiť do zadného nosiča.

Sylvanian Families Štartovací set nábytku a figúrka králik tatko 5479christmas delivery-20%
30,90 € 24,70 €

Akcia

Ideálna štartovacia sada pre Základný dom s červenou strechou. Sada obsahuje figúrku králičieho otca a nábytok. Po otočení gombíka na varnej doske sa objaví plameň. Nakrájajte nožom na krájacej doske jablkový koláč alebo bagetu. Vytvorte si v chladničke ľad. Otočením kohútika nad umývadlom pustíte vodu. Zatiahnite za splachovadlo pri záchode a spláchnite. Sada obsahuje veľa vychytávok pre zábavnú hru!

Sylvanian Families Chladnička a príslušenstvo setchristmas delivery
10,20 €

Akcia

Chladnička s príslušenstvom je nevyhnutný doplnok do každej kuchyne. Skvelá chladnička do vášho Sylvanian family domčeka. Je dodávaná naplnená najrôznejšími potravinami.

Sylvanian Families Slečna Marshmallow myškachristmas delivery-20%
11,30 € 9 €

Akcia

Marshmallow myšacia slečna je staršia sestra, ktorá sa vyznačuje svojou eleganciou. Rada nosí trblietavé a pôvabné doplnky a jej šaty sú perfektné pre návštevu mesta. Myšia slečna pozná všetky trendy od starožitností po moderné umenie. Je návrhárkou nábytku naprieč rôznymi štýlmi.

Sylvanian Families Kozmetický kútik s vybavenímchristmas delivery
19,80 € 18 €

Akcia

Kozmetický kútik by nemal chýbať žiadnej slečne zo Sylvanian dedinky. Krásny rozširujúci set s ktorým si dievčatká užijú veľa zábavy pri skrášľovaní zvieratiek Sylvanian Families. Kozmetický kútik možno tiež postaviť do butiku.

Sylvanian Families Psia rodinka na bicyklichristmas delivery
12,56 € 12,40 €

Akcia

Mamička Penny a jej malá Rally každé ráno vyrážajú do pekárne na nákup čerstvého pečiva. Rally vzrušene sedí na prednom koši a nabáda mamičku, aby išla rýchlejšie. Pekáreň už rozvoňala okolie.

Sylvanian Families Domček Sweet Raspberry 5393christmas delivery-23%
25,50 € 19,60 €

Akcia

Domček Sweet Raspberry je ideálnou voľbou pre tých, ktorí začínajú s rodinami Sylvanian Families! Táto sada všetko v jednom obsahuje domček, figúrku baby Chocolate králika a detskú postieľku so šmýkačkou, takže si môžete začať ihneď hrať. Domček je prízemný dom s úžasnou vstupnou terasou, červenou strechou a je pripojiteľný ku všetkým domčekom Sylvanian Families s červenou strechou.

Sylvanian Families Dobrodružný dom na strome 5450christmas delivery
41,90 € 35,30 €

Akcia

Existuje mnoho spôsobov, ako si hrať s týmto dobrodružným domom na strome! Hojdačku možno použiť ako výťah. Položte drevenú kladu na šmýkačku a užite si jazdu dole. Domček má štyri malé izbičky. Vnútri stromu je tajná chodba určená len pre deti. Terasa domčeku možno vybrať a je možné si s ňou hrať samostatne. Rozšírte a obohaťte touto sadou váš existujúci svet Sylvanian Families.

Sylvanian Families Sedacia súprava sa stolčekom 2922christmas delivery
12,90 €

Akcia

Nábytok ako je pohovka, kreslá, stolček alebo vázička s kvetinou v žiadnej obývačke nesmie chýbať! Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Tieto doplnky sú ako na mieru šité pre akúkoľvek Sylvanian rodinku.

Sylvanian Families Školské obedy setchristmas delivery-17%
18,48 € 15,30 €

Akcia

Školská sada na obedy do škôlky Sylvanian family. Za chvíľu zazvoní a hurá na obed! Sada obsahuje 1 figúrku medvedieho dievčatka v školskej uniforme, ktorá pripravené dobroty deťom bude servírovať na ich tácky.

Sylvanian Families zamilovaní králicichristmas delivery-23%
20,32 € 15,60 €

Akcia

Rozkošní Zamilovaní králici sú stvorení pre zamilované schôdzky. Stella, staršia sestra Chocolate králika a úžasný starší brat Škoricového králika tvoria nádherný pár. Zamilovaný pár sa vie držať za ruky. Obe figúrky sú schopné držať kyticu s kvetinami.

Sylvanian Families rodina ježkovchristmas delivery
18,80 €

Akcia

Rodina ježkov 3122 a toľko potrebné hrebene na ich prečesávanie bodlinek. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať.

Sylvanian Families Rodinné auto modré 2003christmas delivery
24,70 €

Bluebell je nové, sedemmiestne rodinné auto, ktoré pohodlne odvezie na výlet aj veľkú rodinu. Auto má tri rady sedadiel, ktoré možno konfigurovať rôznymi spôsobmi. Súprava obsahuje aj odnímateľné autosedačky pre deti rodiny Sylvanian Families.

Sylvanian Families Školské hudobné pomôcky setchristmas delivery
18,48 € 15,60 €

Akcia

Školské hudobné pomôcky Sylvanian family. Hudba je všade okolo nás. V škole, ale aj v rodine si zvieratká rada zahrajú na obľúbené hudobné nástroje. Naučte svoje obľúbené zvieratká hrať na klavír, flautu, bubny a ďalšie nástroje.

Sylvanian Families Mesto - delikátna reštaurácia 6018christmas delivery
49 €

Akcia

Delikátna reštaurácia podáva to najlepšie jedlo v meste. Nastavte zábradlia, uličku, schodiská a markízy, ako chcete, aby ste si vytvorili vlastnú reštauráciu. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete k reštaurácii: kuchynská linka, kuchynský riad, stôl a stoličky, vozík, jedálenská sada a dokonca aj šéfkucharský obliečok. Nádherná trojposchodová torta je ideálna pre párty.

Sylvanian Families Kútik s odevmi a príslušenstvomchristmas delivery
25,10 €

Uži si veľa zábavy s týmto krásnym rozširujúcim setom figúrky sa šatami. Ktoré šatôčky dnes oblečiete na popoludňajšie návštevu kamarátok? Vyberiete si jedny z týchto 2 šatôčiek, ktoré visia na vešiaku v regáli. Potom sa pozriete na seba do zrkadla ako vám to pristane.

Sylvanian Families Mesto - veľký obchodný dom 6017christmas delivery-26%
86,72 € 63,90 €

Akcia

Veľký obchodný dom je nádherná mestská budova s ozdobnými reliéfmi a rytinami. Súprava je vybavená dvojpodlažnou budovou obchodného domu a vstupnou vežou. Hlavnú budovu môžete roztvárať a zatvárať, aby ste si užívali rôzne tvary. Hlavná budova má ručný výťah, ktorý dokáže vyviezť figúrky do horného poschodia.

Sylvanian Families Detská izba s poschodovou posteľouchristmas delivery
17,58 € 15,70 €

Detská izbička s poschodovou posteľou obsahuje postele a stôl pre vytvorenie detskej izbičky. Sada je vybavená lôžkami, ktoré možno oddeliť a použiť samostatne, alebo spoločne ako poschodová posteľ. Knihy a zemeguľa sú súčasťou a zemeguľa sa otáča dokola. Policu na hornej časti stola môžete odstrániť, aby ste vytvorili jednoduchší stôl.

Sylvanian Families Luxusná posteľchristmas delivery
9,73 € 8,40 €

Akcia

Mesto – luxusná posteľ je pohodlná posteľ s mäkkým matracom. Posteľ je dostatočne priestranná aj pre dospelé figúrky. Súčasťou postele je vankúš a hodvábna prikrývka. Matrac bol navrhnutý pre prirodzenú spánkovú pozíciu. Luxusná posteľ má jednotný dizajn ako ostatný nábytok z mestskej rady a teda si nábytok môžete ľubovoľne nakombinovať a navrhnúť si svoju štýlovú izbu.

Sylvanian Families Baletné divadlochristmas delivery-20%
59 € 47 €

Posledný kus za túto cenu!

Baletné divadlo v dedinke Sylvanian je obľúbeným miestom pre všetky kultúrne udalosti. Baletné predstavenia sú tu usporiadaná veľmi často. Figúrkou možno otáčať na otočných podstavcoch spoločne s otočným javiskom. Divadlo je ozvučené slabú baletné hudbou z Labutieho jazera a Louskáčka. Navyše si možno pripojiť k divadlu prehrávač a prehrávať si cez reproduktory hudbu.

Sylvanian Families Nábytok obývacia izbachristmas delivery-18%
21,50 € 17,60 €

Akcia

Krásna a pohodlná obývacia izba s figúrkou Kvetinovej mačičky. Dve pohodlné kreslá lákajú na posedenie pri káve. Figúrka je vyrobená z plastu, ktorý je potiahnutý jemnučkým zamatom. Očká sú z čiernych korálok. Všetky končatiny sú pohyblivé a hlavička je otáčacia. Oblečenie je vyrobené tak, aby sa dalo opakovane vyzliekať a obliekať.

Sylvanian Families Vidiecka klinika s príslušenstvom 2815christmas delivery-18%
44,92 € 36,40 €

Akcia

Vidiecka klinika – nádherná budova v pastelových farbách s bohatými doplnkami, s príslušenstvom. Táto budova, ktorá je kompatibilná s ostatnými budovami, v jemných pastelových farbách úžasne zapadá do celej scenérie dedinky Sylvanian Families.

Sylvanian Families Majákchristmas delivery-21%
64,70 € 50,50 €

Akcia

Maják v dedinke Sylvanian je skvelým miestom k odpočinku. Vďaka 3 vzorom hviezdnej oblohy možno meniť motívy a osvietiť tak strop detskej izbičky. Otočením hornej časti majáku sa svetlo rozsvieti ako u skutočného majáku. K dispozícii je tematický nábytok, ako sú hojdacie siete, pohovky v tvare mušle či konferenčné stole v tvare veľryby.

Sylvanian Families Prímorská reštauráciachristmas delivery-32%
57 € 38,40 €

Akcia

Set, ktorý by nemal chýbať v žiadnom mestečku Sylvanian family. Rybia reštaurácia pri mori je vyhlásená svojimi grilovanými dobrotami z morských plodov a rýb. Už na móle, keď prichádzate ucítite lákavú vôňu pečených rybiek.

Sylvanian Families Prenosná toaleta a umývadlo pre škôlkychristmas delivery
10,50 €

Ideálny doplnok k vašej materskej škole bude táto variabilná kúpeľňa. Ponúka toalety a veľké dvojité umývadlo. WC a umývadlo jednotky môžu byť buď vedľa seba alebo chrbtom k sebe pre vytvorenie okrúhleho tvaru.

Sylvanian Families Zmrzlinová reštaurácia pri morichristmas delivery
39,22 € 32,60 €

Set, ktorý by nemal chýbať v žiadnom mestečku Sylvanian family. Zmrzlináreň, ktorá stojí priamo pri pláži osvieži všetkych maškrtníkov. Zmrzlinová reštaurácia môže byť tiež umiestnená na streche rybacej reštaurácie a iných budov.

Sylvanian Families Vidiecka kúpeľňachristmas delivery
17,50 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Malá vidiecka kúpeľňa obsahuje všetko pre dennú hygienu zvieratiek. Umývadlo so zrkadlom, mydlo, zubné kefky, veľká vaňa s masážnou kefou, odkladacím pultom, kôš na bielizeň a tiež toaletu vrátane toaletného papiera a ďalšie.

Sylvanian Families Rodina mačiek s čiernym kocúromchristmas delivery
27,40 €

Rodina mačiek s čiernym kocúrom by rozhodne nemala chýbať vo vašej zbierke Sylvanian Families. Rodina má štyroch členov, mamičku, otecka, veľkého čierneho kocúra a dve maličké mačacie princezné. Všetci majú krásny slávnostný odev, ktorý je možné ľahko obliekať i vyzliekať. Majú mäkučký povrch, takže hra s nimi bude o to zábavnejšia a príjemnejšia.