Albi Zvířata na palubě

Značka: Albi Náš kód: 943506

Albi Zvířata na palubě

V této svižné rodinné hře se snažíte získat buď co nejvíce zvířat od jednoho druhu anebo nejstatnější osamělé jedince. Samozřejmě nesmíte zapomenout na dostatek potravy. Vzhůru na palubu! Ale pozor na zvířata, která jsou v páru, na ně má výhradní právo nějaký chlápek, co si říká Noe… Celý popis

13.43

13,43 € vrátane DPHBežná cena: 22,17 €, Ušetríte 8,74 € (39 %)

Popis

Popis produktu

Popis:

  • Při potopě světa je pěkně rušno.
  • Každý se do své lodi snaží napěchovat vše potřebné.
  • Největší zájem je ale o zvířata.
  • Pokuste se jich získat co nejvíce a odplout s nimi do bezpečí.
  • Ale pozor na zvířata, která jsou v páru, na ně má výhradní právo nějaký chlápek, co si říká Noe…
  • Hra je pro 2–4 hráčů.
  • Doba hraní je cca 20 minut.
  • Vhodné pro děti od 8 let.

Z naší nabídky Vás také mohou zajímat:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 8 rokov
Počet hráčov 2 až 4
Približná doba hrania do 30 minút

Alternatívne produkty

Albi Únikovka - Lúpež v Benátkach
19,45 €

9,71 €

Kartová hra Únikovka je plná rébusov, ktoré musíte vyriešiť ak chcete uspieť. A uspejete alebo zlyháte všetci – Únikovka je totiž kooperatívna hra, teda hrajú všetci hráči spolu a nie proti sebe. Zvládnete vyriešiť unikátne rébusy a uniknúť z miestnosti včas?


Mindok Príbehy z kociek: akcia
11,07 €

9,20 €

Tretí diel úspešných Príbehov z kociek. Príbehy z kociek: Akcie prinášajú úchvatné historky plné akcie a zábavy. Užite si takmer nekonečné množstvo príbehov v hre, v ktorej nejde o víťazstvo, ale predovšetkým o rozvíjanie predstavivosti a fantázie. Je to jednoduché, proste Hoďte kockami a rozprávajte rozprávku.


Albi Bang kocky rozšírenie - Old Saloon
11,43 €

S rozšírením Old Saloon Kockový Bang poriadne ožije! Úlohy dostávajú nový rozmer, pretože pridávajú každej úlohe špeciálnu akciu, ktorá môže hrou poriadne zamiešať.


Mac Toys Hladné rybičky

Mac Toys Hladné rybičky

Hodnotenie: 4,5
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Svižná a veselá hra Hladné Rybičky zaujme každé dieťa. Skvelá hra na precvičenie postrehu prináša veľa zábavy. Vyber si rybársky prút a nachytaj čo najviac rybičiek.


Albi Vo vrecku! Zvieratá
11,70 €

9,70 €

Kartová hra na pamäť a postreh na princípe hier V kocke !, ktorá ponúka dva rôzne herné varianty. Hra na pamäť, kedy sa zapoja zrazu všetci hráči, ktorí postupne odpovedajú na všetky otázky na karte.


DINO Cestujeme do rozprávok hra
14,20 €

10,90 €

Cestujeme do rozprávok je skvelý súbor hier pre všetkych malých milovníkov večerníčkov. Hra obsahuje 4 zábavné hry. Vďaka známym rozprávkovým postavičkám si spríjemníte voľné chvíle na cestách.


Mindok Smart - IQ Twist

Mindok Smart - IQ Twist

Hodnotenie: 5
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Otestujte a posilnite svoje IQ s touto skvelou cestovnou hrou! Roztočte svoje mozgové závity správnym smerom a umiestnite všetky zatočené herné dieliky na herný plán. Znie to jednoducho, ale len do chvíle, kedy zistíte, že vám na hernom pláne prekážajú stĺpiky.


Mindok SMART - IQ Blox
11,40 €

Ďalšie porcie rébusu ako zo škatuľky! V hlavolame IQ Blox vás prekážky neblokujú! Naopak, pomáhajú vám nájsť riešenie. Prekážky vám napovedia, ako vyplniť hraciu dosku farebnými hernými dielikmi. Je neuveriteľne ľahké začať, ale nesmierne ťažké prestať


DINO Země Město cestovná spoločenská hra
13,29 €

11,40 €

Ukážte, že vám to stále páli. Obľúbená hra Země Město, ktorú ste hrali ako malé deti, sa vracia vo vylepšenej verzii, ktorá vás zaručene pobaví aj ako stredne náročných dospelákov. Hra je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke.