Albi Bang!

Albi Bang!

Hodnotenie: 5
13,40 € 11 €

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

Albi Osadníci z Katanu - Města a rytíři
42,70 € 29,40 €

Táto sada je rozšírením úspešnej hry Osadníci z Katanu. Samostatne je nehrateľná, potrebujete základnú sadu. K základnej hre pribudli rytieri a mestá. Hráči získavajú voľbu budovať ďalšie modely stavieb a tiež stavať vojsko, ktoré im pomáha pri ochrane pred nájazdmi barbarov. Toto rozšírenie je pravdepodobne najobľúbenejšie a najvydarenejšie rozšírenie pre hru Osadníci z Katanu.

Albi Poker deluxe

Albi Poker deluxe

Hodnotenie: 4,5
29 € 20,70 €

Poker de luxe je sada s kvalitnými žetónmi v praktickom hliníkovom kufríku. Kartová hra preslávená v USA teraz aj vo vašej obývačke. Zahazardujte si celá rodina.

Albi Česko Junior

Albi Česko Junior

Hodnotenie: 5
23,99 € 18,90 €

Česko Junior nadväzuje na veľký úspech hry Česko: Otázky a odpovede, ktoré si mnohí z Vás veľmi obľúbili. Hru sme upravili a vytvorili 1 200 nových zaujímavých otázok, ktoré umožnia hru hrať celým rodinám, vrátane detí už od 10 rokov. Otázky sa týkajú Českej republiky a jej obyvateľov a sú rozdelené do štyroch okruhov: ľudia a spoločnosť, príroda a geografia, kultúra a rôzne.

Albi V kocke! Rozprávky CZ
15,99 € 15,30 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.

Albi Jenga farebná veľká s kockou
9,99 € 7,90 €

Klasická stolová hra Jenga vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.

Albi Tipni si! Pravda alebo lož
26,80 € 23 €

Dobyl Amundsen ako prvý severný alebo južný pól? Alebo to snáď bol Andersen? Dokážete oddeliť pravdu od klamstva lepšie, ako všetci protihráči, alebo Vás otázky v Tipni si! Pravda alebo lož nachytajú na slivkách?

Albi Ubongo

Albi Ubongo

Hodnotenie: 5
36,80 € 34,10 €

Ubongo je určená všetkým, ktorí neradi trávia čas štúdiom dlhých pravidiel. Ide o rodinú hru s vyváženým pomerom rýchlosti a stratégie, hru vo svižnom tempe a napätí. Stanete sa objaviteľom a prenesiete sa do sveta šamanov, džungle a tajomných pokladov.

Albi Ubongo Junior

Albi Ubongo Junior

Hodnotenie: 4,5
23,99 € 19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená rodinná hra Ubongo prichádza v juniorskej verzii a je určená deťom už od 5 rokov. Deti skladajú dieliky so zvieratkami do obrazcov na kartách. Hra obsahuje 100 obrazcov a obľúbené drahokamy, ktoré hráči dostanú po splnení jednotlivých zadaní.

Albi Catan - Duel

Albi Catan - Duel

Hodnotenie: 5
22,90 € 18,80 €

Duel je samostatná hra len pre 2 hráčov, ale na stále rovnakom princípe ostrova Katan, teda s obchodovaním, budovaním a plánovaním.

Albi Nespútané laškovanie
23,19 € 18 €

Erotická hra Nespútané laškovanie je určená pre páry, ktoré si chcú okoreniť intímny život, ale i skupinám, ktorým aj veľmi odvážne hry na párty pripadajú príliš usadlé.

Albi V kocke! Stolová hra CZ
27,74 € 25,50 €

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.

Albi V kocke! Predátori

Albi V kocke! Predátori

Hodnotenie: 5
17,50 € 14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti, alebo čo všetko si zapamätáte za 10 sekúnd.

Albi V kocke! Zvieracie rodiny
17,53 € 14,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia nielen pamäť a postreh, ale zároveň sa dozvedia ako sa nazývajú mláďatá rôznych druhov zvierat a ďalšie zaujímavosti.

Albi Bang! Zlatá horúčka
11,90 € 10,20 €

Bang! Zlatá horúčka je rozšírenie, ku ktorému potrebujete základnú hru Bang! Nastala zlatá horúčka! Najrýchlejší pištoľníci môžu v hre vyryžovat veľa zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Je však potrebné mať sa na pozore pred tieňovými pištoľníkmi.Hra je v českom jazyku

Albi Catan - Říše Inků
46,70 € 39,20 €

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.

Albi Cortex 18+

Albi Cortex 18+

Hodnotenie: 4
15,54 € 13,70 €

Cortex 18+ je další z rodiny populárních chytrých postřehových her Cortex. Tentokrát ovšem okořeněné peprnou tématikou. Cortex 18+ ovšem k erotickým podtónům přistupuje hravou formou. Stejně jako v dalších hrách z rodiny Cortex se hráči snaží vyřešit jeden z typů úkolů, procvičujících tu prostorové myšlení, tu logiku, tu zručnost, rychleji, než protihráči.

Albi Cortex 2

Albi Cortex 2

Hodnotenie: 3,5
15,25 € 13,70 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.

Albi Cortex challenge

Albi Cortex challenge

Hodnotenie: 4,5
15,45 € 13,70 €

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.

Albi Cortex pre deti 2

Albi Cortex pre deti 2

Hodnotenie: 5
15,25 € 13,70 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.

Albi Drop it

Albi Drop it

Hodnotenie: 5
27,06 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

V zábavnej spoločenskej hre Drop it je úlohou vhadzovať do herného stojančeka drevené dieliky. Za dosiahnuté línie sa získavajú body. Avšak pozor, vhodeným dielikom sa nesmiete dotknúť rovnakého tvaru alebo farby, ktoré sú v stojane vhodené alebo vyznačené po jeho obvode.

Albi Duplik

Albi Duplik

Hodnotenie: 5
23,34 € 20,22 €

Kresliaca párty hra, v ktorej vôbec nezáleží na tom, či viete kresliť! Zvládnete ale napodobniť obrázok, ktorý Vám opisuje spoluhráč? Vďaka hektickému časovému limitu potom vznikajú skutočne veľkolepé „diela“, nad ktorými sa všetci dobre pobavia.

Albi Gobbit

Albi Gobbit

Hodnotenie: 5
15,25 € 13,70 €

Zbesilý súboj o potravu, kde sa snažíte uloviť zvieratá, ktoré sú nižšie v potravinovom reťazci a ubrániť svoje zviera, aby sa nestalo korisťou krvilačných útočníkov.

Albi Hospodský kvíz

Albi Hospodský kvíz

Hodnotenie: 4,5
27,30 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hospodský kvíz je netradiční kvízová hra plná zajímavých otázek. Tato hra je založená na velmi populárních „Hospodských kvízech“, které se odehrávají přímo v restauracích a vznikla přímo ve spolupráci s jedním z organizátorů těchto soutěží.

Albi Makroskop

Albi Makroskop

Hodnotenie: 5
22,90 € 17,19 €

Rodinná hra s ojedinelým herným mechanizmom, pri ktorej plne využijete svoju obrazovú predstavivosť.

Albi Mici Maki-33%

Albi Mici Maki

Hodnotenie: 5
15,25 € 10,10 €

Výpredaj

Vitajte na súťaži mačacích jedákov! V hre Mici Maki sa snažíte zjesť čo najviac jedla a vyprovokovať svojich súperov, aby sa prejedli a bolo im zle.

Albi Na drôte

Albi Na drôte

Hodnotenie: 5
9,20 € 8,90 €

Na drátě je zábavná a rychlá karetní hra, kterou ani nebudete chtít uklidit ze stolu. Můžete ji nosit v kapse, vysvětlíte ji za šedesát vteřin, odehrajete za patnáct minut a nezáleží na tom, jestli hrajete dva, tři nebo čtyři.

Albi Osadníci Catan Kompakt
33,30 € 30,60 €

Či už chcete hrať vo vlaku, na horách či na pikniku, vďaka šikovnému kompaktnému baleniu môžete mať Osadníkov z Katanu vždy po ruke. Herné komponenty sú rovnaké ako v klasickej hre, líšia sa iba spracovaním. Strategická hra Osadníci z Katanu patrí medzi najobľúbenejšie moderné doskové hry na trhu.

Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,5
11,46 € 10,20 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.

Albi Partnerské hrátky

Albi Partnerské hrátky

Hodnotenie: 4,5
22,19 € 18,80 €

Dochází vám inspirace a chtěli byste svůj intimní vztah okořenit novými zážitky? Partnerské hrátky jsou nejlepší volbou. Tato desková erotická hra vám nabídne jak zábavu, romantiku, tak i odvážnější erotiku. Nicméně bude jen na vás, jak moc odvážnou hru budete hrát. Vymýšlejte si vlastní pravidla v této hře a zpříjemněte si večer.

Albi Slovensko, otázky a odpovede
29,90 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená rodinná dosková hra je teraz vo verzii Slovensko. Ako dobre poznáte naše susedmi? V tejto hre nájdete 2400 otázok týkajúcich sa Slovenska a ich obyvateľov. Skvelá hra pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

Albi This War of Mine – Dosková hra
70,51 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Konflikt vraj nehrozí, hovorili. Vojna čoskoro skončí, tvrdili. Ale keď noc čo noc dunia bomby, keď denné svetlo znamená iba strach z toho, že chytíš guľku a tma des z nočných návštevníkov, pochopíš, že každý deň tu znamená večnosť. This War of Mine je komplexná kooperatívna hra na motívy oceňovanej videohry.

Albi Tvoje tvář má známý hlas
28 € 23,50 €

Poznáte kdo se skrývá v převleku a koho představuje? Dokážete pantomimicky napodobit Michaela Jacksona nebo zabroukat Lady Carneval? Hráči pomocí aktivit předvádějí, kreslí, vysvětlují nebo zpívají či broukají pojem z karty tak, aby ho jejich spoluhráč z týmu uhodl.

Albi Vie prasa lietať? CZ verzia
13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúci a poučná hra Vie prasa lietať? V cestovnej verzii. Hra so zvieratami pre celú rodinu vrátane tých najmenších. Úlohou hry je správne priradiť zvieratám určité vlastnosti. Znáša vtákopysk vajcia? Žije chobotnica v noci? Má kapor zuby? Vie prasa lietať? No to sa vie, že nie !!! Ale vedieť o zvieratách všetko nie je tak úplne jednoduché.

Albi V kocke! Svet Sk-14%

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,60 €

Výpredaj

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi V kocke! Doprava

Albi V kocke! Doprava

Hodnotenie: 5
17,50 € 15,30 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Albi V kostce! Města

Albi V kostce! Města

Hodnotenie: 5
16,80 € 15,30 €

Dětská hra na procvičení paměti, se kterou poznáte 70 měst po celé Zemi. Zajímavé informace vás zavedou do tajů každého města. Cílem je nasbírat co nejvíce karet s obrázky měst. S touto společenskou hrou se zabaví děti již od 8 let.

Albi V kostce! Vesmír

Albi V kostce! Vesmír

Hodnotenie: 4,5
16,80 € 15,30 €

Ve hře V kostce! Vesmír se dozvíte spoustu zajímavého z vesmíru. Jednotlivé kartičky se věnují planetám, hvězdám i dalším vesmírným objektům. Desetiminutová hra na procvičení paměti a vědomostí aneb co si zapamatujete za 10 vteřin?

Albi V kocke! Vynálezy

Albi V kocke! Vynálezy

Hodnotenie: 5
15,50 € 15,30 €

V kocke – Vynálezy je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie vynálezov a vynálezcov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže sa môže zapojiť celá rodina.

Albi Vlajky

Albi Vlajky

Hodnotenie: 4,5
18,47 € 16,90 €

Kolik vlajek poznáte? U společenské hry Vlajky budete potřebovat své znalosti zeměpisu! Poznejte vlajku, odpovězte na otázku týkající se daného státu a získejte body. Vítězí hráč, který má na konci hry nejvíce bodů.

Albi X bere!

Albi X bere!

Hodnotenie: 5
11,43 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kartová hra z rodiny 6 berie!, v ktorej ale používate aj špeciálny rad X, ktorý vás môže ochrániť pred nežiaducimi kravami.

Albi Bang! Duel

Albi Bang! Duel

Hodnotenie: 4,5
18,47 € 16,90 €

Konečne nadišiel čas, kedy sa zákon stretne tvárou v tvár so zločinom. Neľútostný boj do posledného muža si žiada nepriestrelnú stratégiu a chladnokrvnú taktiku. Bang Duel je samostatná hra pre dvoch hráčov, ku ktorej nepotrebujete základnú hru Bang!

Albi Catan - Kupci a barbari 5-6 hráčov
23,34 € 18,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Kupcov a barbarov v 5 až 6 hráčoch. na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Kupci a barbari. Na severe Katanu sa bude stavať.

Albi Hriešna veža

Albi Hriešna veža

Hodnotenie: 4,5
9,22 € 7,90 €

Hra pre dvojice alebo na odvážnu párty. Stavanie veže dostane nový rozmer! Na drevených kameňoch sa skrývajú mierne šteklivé úlohy, ktoré musia hráči okamžite splniť, , či vypiť obľúbený drink. Ak vám veža spadne, čaká vás navyše špeciálna úloha určená za začiatku hry.

Albi Muštáreň
26,72 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Medzi zvieratkami z muštárne nie je obľúbenejší nápoj než je ich Supermušt! Jeho príprava ale nie je vôbec jednoduchá vec. Musíte sa vydať za svojimi zvieracími kamarátmi a zohnať potrebné ingrediencie.

Albi Nevinné hrátky Deluxe
36,97 € 34,10 €

Vstúpte so svojím partnerom do sveta vášne a fantázie. 192 úkolových kariet vám zaistí, aby bola každá hra iná a mohli ste ju spolu hrať znovu a znovu. Pri niektorých úlohách využijete aj pribalený bičík, v niektorých sa bude hodiť trebárs šľahačka a inokedy vám môžu stačiť len vaše ruky. Zvládnete si dôjsť až pre zaslúženú odmenu?

Svoje obchodné aktivity započala firma v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom prianí v USA.

Dnes je ALBI jediným licenčným partnerom Halmarku v Českej republike. V roku 2001 sme sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr, teda v roku 2002 bola založená divízia stolných spoločenských hier.

Špecializácia

Spoločenské a strategické hry, vzdelávacie hračky, priania do obálky.

Svoje obchodné aktivity započala firma v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom prianí v USA.

Dnes je ALBI jediným licenčným partnerom Halmarku v Českej republike. V roku 2001 sme sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr, teda v roku 2002 bola založená divízia stolných spoločenských hier.

Špecializácia

Spoločenské a strategické hry, vzdelávacie hračky, priania do obálky.