Albi Párty Alias - SK verzia
24,99 € 14,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Oslavujete? Organizujete párty? Párty Alias ​​rozprúdi zábavu!

Albi Karak

Albi Karak

Hodnotenie: 4,9
24,81 € 22,88 €

Karak je pôvodná česká rodinná hra, v ktorej sa chrabrí hrdinovia a hrdinky vydávajú do podzemia, aby … získali čo najviac pokladov.

Albi Svet - otázky a odpovede SK
29,99 € 20,25 €

Zábavná hra pre zvedavých pozemšťanov. Ako dobre poznáte svoj domov – planétu Zem? Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu okolo sveta plnú poznania a čoskoro sa z vás stane naozajstný svetobežník. SK verzia

Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů
24,10 € 18,75 €

Rozšírenie hráčov pre Osadníkov z Katanu. Sada prvkov, ktorými možno rozšíriť počet hráčov Osadníkov z Katanu až na šesť. Doplnková sada nie je plnohodnotná samostatná hra! Možno ju hrať iba so základnou sadou Osadníkov z Katanu.

Albi Ubongo

Albi Ubongo

Hodnotenie: 4,9
36,80 € 30,02 €

Ubongo je určená všetkým, ktorí neradi trávia čas štúdiom dlhých pravidiel. Ide o rodinú hru s vyváženým pomerom rýchlosti a stratégie, hru vo svižnom tempe a napätí. Stanete sa objaviteľom a prenesiete sa do sveta šamanov, džungle a tajomných pokladov.

Albi Scythe: Základná hra
73,88 € 61,57 €

Scythe je strategická hra určená predovšetkým náročnejším a skúsenejším hráčom. Odohráva sa vo východnej Európe v alternatívnej minulosti, konkrétne krátko po prvej svetovej vojne. Na prekrásnych ilustráciách Jakuba Rozalského sa tak vedľa seba preháňajú stáda oviec a kôz spolu s obrími kráčajúcimi mechmi.

Albi Bang!

Albi Bang!

Hodnotenie: 4,8
13,40 € 12,36 €

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

Albi Tipni si

Albi Tipni si

Hodnotenie: 4,8
25,87 € 22,13 €

V této zábavné párty hře najdete 1188 otázek rozdělených do šesti okruhů: společnost, fauna a flóra, věda a technika, stalo se, sport a různé. Tipování, sázení a debatování o zajímavých otázkách nebylo nikdy zábavnější, vsaďte se!

Albi Osadníci z Katanu - Města a rytíři
42,70 € 29,26 €

Táto sada je rozšírením úspešnej hry Osadníci z Katanu. Samostatne je nehrateľná, potrebujete základnú sadu. K základnej hre pribudli rytieri a mestá. Hráči získavajú voľbu budovať ďalšie modely stavieb a tiež stavať vojsko, ktoré im pomáha pri ochrane pred nájazdmi barbarov. Toto rozšírenie je pravdepodobne najobľúbenejšie a najvydarenejšie rozšírenie pre hru Osadníci z Katanu.

Albi Catan - Říše Inků

Albi Catan - Říše Inků

Hodnotenie: 4,8
46,70 € 35,90 €

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.

Albi Nevinné hrátky pre dvoch
23,99 € 19,87 €

Druhé upravené vydanie erotickej hry pre dvojice, v ktorej partneri vstúpia do sveta vášne a fantázie. Obaja partneri putujú po hernom pláne, kde na nich čakajú zábavné a príjemné úlohy, ktorých erotický náboj sa postupne zvyšuje.

Albi Ubongo Junior

Albi Ubongo Junior

Hodnotenie: 4,7
23,99 € 18,75 €

Obľúbená rodinná hra Ubongo prichádza v juniorskej verzii a je určená deťom už od 5 rokov. Deti skladajú dieliky so zvieratkami do obrazcov na kartách. Hra obsahuje 100 obrazcov a obľúbené drahokamy, ktoré hráči dostanú po splnení jednotlivých zadaní.

Albi Crayola - Washimals krabice
38,78 € 26,90 €

Kreativní set 4 oblíbených domácích zvířátek, které lze fixami Crayola kreativně ozdobit. Součástí balení je vanička se sprchou a kartáček, pomocí kterých lze ozdobené zvířátko snadno vyčistit (za použití vody). Po umytí je možné zvířátko znovu ozdobit.

Albi Slovensko, otázky a odpovede
29,90 € 20,62 €

Obľúbená rodinná dosková hra je teraz vo verzii Slovensko. Ako dobre poznáte naše susedmi? V tejto hre nájdete 2400 otázok týkajúcich sa Slovenska a ich obyvateľov. Skvelá hra pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

Albi Európa, otázky a odpovede (v slovenčine)
28,90 € 22,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto vedomostná hra nadväzuje na úspešné Slovensko – otázky a odpovede a je vo verzii Európa v slovenčine Nájdete tu 2400 otázok rozdelených do šiestich okruhov. Hra je určená pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

Albi V kocke! Slovensko
14,60 € 12,90 €

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pozrite sa na kartičky s obrázkami týkajúcimi sa Slovenska a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Albi Osadníci z Katanu - Junior
28,20 € 20,62 €

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.

Albi My Little Scythe

Albi My Little Scythe

Hodnotenie: 5
44,10 € 37,90 €

My Little Scythe je kompetitívna rodinná hra, v ktorej budú hráči môcť so svojimi dvoma figúrkami zvieracích dobrodruhov zažiť vzrušujúce príhody v čarovnej krajine, v Jablčnom kráľovstve. Hráči sa striedajú v hre a súťažia o to, kto ako prvý získa štyri poháre za úspech v niektorej z ôsmich súťažných kategórií.

Albi Dokonalý pár

Albi Dokonalý pár

Hodnotenie: 5
25,90 €

Partnerská hra Dokonalý pár nielen pre dvoch otestuje, ako dobre poznáte svoj milovaný náprotivok. Hru môžete hrať sami s partnerkou či partnerom, ale aj s inými pármi. S touto hrou objavíte, akou farbou by váš náprotivok vymaľoval detskú izbičku, či si myslí, že varí lepšie ako vy, ale vyskúšate si aj, ako by ste zalichotili svojej (budúcej) svokre.

Albi Veža farebná veľká s kockou
9,99 € 9,40 €

Klasická stolová hra Veža vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.

Albi V kocke! Svet Sk

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,11 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi V kocke! Abeceda SK
14,90 €

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Spievanky SK
9,90 €

Kniha obsahuje 12 ľudových pesničiek pre deti vrátane farebných nôt, pomocou ktorých si deti môžu pesničku samy zahrať. Vypočujú si príbeh z obrázka, čo hovoria jednotlivé postavy alebo si môžu zahraťjednoduchý kvíz.

Albi Nevinné hrátky Deluxe
36,97 € 30,77 €

Vstúpte so svojím partnerom do sveta vášne a fantázie. 192 úkolových kariet vám zaistí, aby bola každá hra iná a mohli ste ju spolu hrať znovu a znovu. Pri niektorých úlohách využijete aj pribalený bičík, v niektorých sa bude hodiť trebárs šľahačka a inokedy vám môžu stačiť len vaše ruky. Zvládnete si dôjsť až pre zaslúženú odmenu?

Albi Stolný futbal pre 2

Albi Stolný futbal pre 2

Hodnotenie: 4,2
23,99 € 17,40 €

Stolný futbal pre dvoch hráčov je vskutku luxusnou alternatívou futbalu, ktorý sa vám do bytu nezmestí – výborne vyzerá a veľký je tak akurát. Nezaberá miesto a pritom je skvele hrateľný!

Albi Karak - Regent

Albi Karak - Regent

Hodnotenie: 5
15,50 € 14,99 €

Nová hrozba sa vkradol do labyrintu pod hradom Karak. Dokážete ju zastaviť? Karak – Regent je rozšírenie a prináša nové postavy, nové diely labyrintu, nové nepriateľov a možnosť hrať za Pána Karak.

Albi Veža prírodná veľká (32 cm)
10,20 €

Hra Veža prírodná veľká obsahuje 63 drevených kvádrov. Jenga je napínavá spoločenská hra pre hráčov, ktorí si chcú otestovať svoju trpezlivosť a šikovnosť. Hra začína postavením 32 cm vysokej veže z drevených kameňov a končí pádom veže.

Albi Slovensko Junior

Albi Slovensko Junior

Hodnotenie: 5
26,90 € 18,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá detská hra teraz vo verzii Slovensko Junior. Dosková hra je upravená pre deti od 10 rokov a nájdete tu 1200 otázok zo 4 štyroch okruhov ako napríklad ľudia a spoločnosť alebo kultúra. Určené pre 2 – 6 hráčov.

Albi V kocke! Rozprávky SK
14,50 € 12,90 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.

Albi Scythe Titáni nebies
29,30 € 22,90 €

Rozšírte si strategickú hru Scythe o Titánov nebies – do hry tak vstúpia doteraz neznáme stroje a to vzducholode. V hre tak môžete čakať 7 veľkých figúrok vzducholodí a s nimi nové herné mechanizmy, ktoré môžete kombinovať aj s iným rozšírením hry Scythe. Novinkou sú aj alternatívne zakončenia hry, vďaka ktorým bude každá partia unikátna.

Albi Hra o manželstve

Albi Hra o manželstve

Hodnotenie: 4,4
23,99 € 20,62 €

Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK
14,99 € 13,90 €

Ponorte sa do sveta zvierat! Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kniha vás tematicky prevedie ôsmymi rôznymi prostrediami z našej planéty ako je les, savana, púšť, more a ďalšie.

Albi Cortex pre deti

Albi Cortex pre deti

Hodnotenie: 5
15,45 € 12,90 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.

Albi Vankúš relax PEŇ

Albi Vankúš relax PEŇ

Hodnotenie: 3
18 € 8,90 €

Relaxačný vankúš od značky ALBI z hebkého a jemného materiálu nabáda k maznaniu a leňošeniu. Oceníte ho pri vašich chvíľkach odpočinku a relaxácie. Je nielen žiadaným darčekom, ale využijete ho aj ako zaujímavý bytový doplnok.

Albi Nespútané laškovanie
23,19 € 17,90 €

Erotická hra Nespútané laškovanie je určená pre páry, ktoré si chcú okoreniť intímny život, ale i skupinám, ktorým aj veľmi odvážne hry na párty pripadajú príliš usadlé.

Albi iKnow Hit List

Albi iKnow Hit List

Hodnotenie: 5
23,20 € 17,90 €

V této vědomostní hře je úkolem vyjmenovat co nejvíce pojmů z dané kategorie. Kolik zvládnete vyjmenovat evropských fotbalistů nebo třeba asijských hlavních měst? Stejně jako v ostatních hrách ze série iKnow můžete též získávat body sázením na své soupeře.

Albi Párty veža

Albi Párty veža

Hodnotenie: 4,4
8,60 €

Párty hra pre veselú spoločnosť. Zahrajte si tak trochu inú hru Jenga! Na každom hracom kameni tejto párty Jenga sa skrýva úloha, ktorú budete musieť splniť, alebo vypiť svoju pohárik do dna. Komu Jenga spadne, bude musieť vykonať špeciálny trest. Tak čo, ste pripravení na netradičnú hru s vtipnými úlohy?

Albi Catan - Mestá a rytieri 5-6 hráčov
23,34 € 17,90 €

Táto hra obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Miest a rytierov v 5 až 6 hráčoch. Na hranie je nutné vlastniť: základnú hru Catan, rozšírenie základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Mestá a rytieri. Divoké hordy Barbarov ohrozujú ostrov Katan!

Albi Praveké akvárium

Albi Praveké akvárium

Hodnotenie: 2,7
31,40 €

Vytvorte chov živých fosílií! Pripravte akvárium a sledujte, ako sa z vajíčok liahnu prastarí triopsy. Praveké akvárium je tradičná a populárna kreatívna sada, ktorá obsahuje skutočné triopsy.

Albi Vlajky

Albi Vlajky

Hodnotenie: 4,5
18,47 € 17,62 €

Kolik vlajek poznáte? U společenské hry Vlajky budete potřebovat své znalosti zeměpisu! Poznejte vlajku, odpovězte na otázku týkající se daného státu a získejte body. Vítězí hráč, který má na konci hry nejvíce bodů.

Albi V kocke! Matematika SK
14,50 € 12,90 €

Sčítanie, násobenie, množiny, diagramy či miery a váhy. Matematika dokáže byť aj veľmi zábavná! S touto hrou sa deti ľahko zoznámia so základnými pojmami z matematiky, naučia sa základy počítania a nebudú sa báť ani čísla pí.

Albi V kocke! História SK
14,50 € 12,90 €

Hra V kocke História preverí vaše znalosti. Poznáte slávne osobnosti a udalosti z našej a svetovej histórie? Pomocou obrázkov sa ich zaiste ľahko naučíte. Obsahuje 71 kariet s peknými obrázkami historických dejín a postáv, vrátane základných informácií o nich.

Albi V kocke! Doprava SK
15,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka + Hravá angličtina SK
54,99 € 49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava elektronickej ALBI ceruzky a interaktívnej učebnice angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh.

Albi Párty Alias Ženy versus Muži CZ verzia
23,50 € 18,75 €

Obľúbená hra Párty Alias prichádza s verziou, kde sa proti sebe postavia ženy a muži. Hra spočíva v napovedaní slov. Aké ľahké to bude, keď ženy budú vysvetľovať pojmy z mužského sveta a muži zo ženského?

Albi Cortex challenge

Albi Cortex challenge

Hodnotenie: 4,4
15,45 € 12,90 €

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.

Albi Sabotér

Albi Sabotér

Hodnotenie: 5
9,90 €

Sabotér je svižná karetní hra, založená na principu skrytých identit. Někteří hráči, představující trpaslíky se snaží pomocí karet tunelů prokopat ke zlatému valounu, zatímco jiní – sabotéři – se jim snaží tento úkol hatit.

Svoje obchodné aktivity započala firma v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom prianí v USA.

Dnes je ALBI jediným licenčným partnerom Halmarku v Českej republike. V roku 2001 sme sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr, teda v roku 2002 bola založená divízia stolných spoločenských hier.

Špecializácia

Spoločenské a strategické hry, vzdelávacie hračky, priania do obálky.

Svoje obchodné aktivity započala firma v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom prianí v USA.

Dnes je ALBI jediným licenčným partnerom Halmarku v Českej republike. V roku 2001 sme sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr, teda v roku 2002 bola založená divízia stolných spoločenských hier.

Špecializácia

Spoločenské a strategické hry, vzdelávacie hračky, priania do obálky.