Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Zvieratká na statku
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kniha pre najmenších, ktorá je vykoná po statku a zoznámi ich so zvieratkami tu žijúcimi aj s tými ktoré sa pohybujú v okolí. Motýlik Jeroným sa ujme úlohy sprievodcu a bude deťom rozprávať príbeh o psíkovi Čenda, ktorý sľúbil pomôcť nájsť stratené kozliatko.

Albi Bang kocky rozšírenie - Old Saloon
13,69 € 12,90 €

S rozšírením Old Saloon Kockový Bang poriadne ožije! Úlohy dostávajú nový rozmer, pretože pridávajú každej úlohe špeciálnu akciu, ktorá môže hrou poriadne zamiešať.

Albi Šťastný zubáč

Albi Šťastný zubáč

Hodnotenie: 4,7
13,34 € 12,90 €

Vydajte sa proti prúdu s treskúcou zábavnou kartovou hrou Šťastný zubáč! Otočte kartu, zakričte, čo na nej je, a skúste čo najrýchlejšie nájsť spoluhráča, ktorého karta ukazuje rovnaký obrázok.

Albi Únikovka

Albi Únikovka

Hodnotenie: 4,3
12,90 €

Profesor Ciasso chce otestovať vaše schopnosti: obstojíte v jeho skúške? Kým vám profesor vysvetľuje svoj projekt, omylom stlačí červené tlačidlo; alarm sa spustí a všetky dvere sa nepriedušne uzavrú.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka s knihou Rozprávkové učení
58,80 €

Predškoláci toho musia veľa zvládnuť, naučiť sa farby, tvary, časti tela, čísla alebo aj protiklady. Našťastie im s tým pomôže škriatok Rarášok. Všetko ho zaujíma a nebojí sa zapojiť ani do práce na záhradke. Zavedie deti do divadla alebo na nákup, navštívi s nimi pána doktora i materskú školu. A za odmenu má pre deti na každej strane tematickú pieseň a rozprávku.

Albi Tipni si SK

Albi Tipni si SK

Hodnotenie: 5
26,50 € 22,90 €

V tejto párty hre nájdete 1188 otázok rozdelených do 6 okruhov: spoločnosť, fauna a flóra, veda a technika, stalo sa, šport a rôzne. Tipovanie, stávkovanie a debata o zaujímavých otázkach neboli nikdy zábavnejšie, stavte sa!

Albi Slovensko, otázky a odpovede-31%
29,90 € 20,62 €

Obľúbená rodinná dosková hra je teraz vo verzii Slovensko. Ako dobre poznáte naše susedmi? V tejto hre nájdete 2400 otázok týkajúcich sa Slovenska a ich obyvateľov. Skvelá hra pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

Albi Párty Alias - SK verzia-40%
24,99 € 14,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Oslavujete? Organizujete párty? Párty Alias ​​rozprúdi zábavu!

Albi Kvído - roztancované fixky 5+
9,40 €

Roztancované fixy sú interaktívne grafomotorické zošity plné obrázkov a aktivít s príbehmi 2 farebných fixiek, ktoré učia Kvída a predškolské deti kresliť a písať a rozvíjať pri tom jemnú motoriku a zrakové vnímanie.

Albi Tipni si Slovensko

Albi Tipni si Slovensko

Hodnotenie: 4,9
26,50 € 22,90 €

Pri hraní Tipni si! Slovensko si nielenže osviežite znalosti o našej vlasti, ale dozviete sa o množstve rekordov Slovenskej republiky, o ktorých ste možno doteraz ani nepočuli. V tejto hre nájdete 1188 otázok rozdelených do šiestich okruhov: zemepis, dejiny, kultúra, príroda, šport, rozne.

Albi Tajomstvá tela

Albi Tajomstvá tela

Hodnotenie: 4,6
18,90 € 15,90 €

Kvízová hra o ľudskom tele vznikla na základe obľúbenej relácii Českej televízie. V hre nájdete takmer 900 otázok týkajúcich sa ľudského tela. Otázky sú rozdelené do 3 úrovní obtiažnosti.

Albi Kvído Obchod SK

Albi Kvído Obchod SK

Hodnotenie: 5
26,30 €

Hra o nakupovaní je unikátna detská hra od Kvída. Naučí deti ako hospodáriť s peniazmi, správnemu rozhodovaniu, sociálnym schopnostiam, ale aj napríklad delenie potravín do druhov (napr. ovocie, zelenina, mliečne výrobky, atď.).

Albi Hrejivé prasiatko Mini
11,40 € 10,90 €

Hrejivé plyšové hračky Warmies sú šikovní kamaráti, ktorí dokážu zahriať každú postieľku. Pomazlite sa s nimi a roztomilé zvieratká vás nežne pohladia. Naviac sa môžete nechať unášať krásnou vôňou levandule priamo z Francúzska, ktorá má upokojujúce účinky. Tú majú plyšové hračky v bruškách spolu so 100% prírodnou náplňou z prosa a ľanových semienok.

Albi Hootie snežná sova v boxe
16,60 €

Hrejivé plyšové hračky Warmies sú šikovní kamaráti, ktorí dokážu zahriať každú postieľku. Pomaznajte sa s nimi a roztomilé zvieratká vás nežne pohladia. Naviac sa môžete nechať unášať krásnou vôňou levandule priamo z Francúzska, ktorá má upokojujúce účinky. Tú majú plyšové hračky v bruškách spolu so 100% prírodnou náplňou z prosa a ľanových semienok.

Albi Stolný futbal pre 2-32%

Albi Stolný futbal pre 2

Hodnotenie: 4,3
23,99 € 16,30 €

Stolný futbal pre dvoch hráčov je vskutku luxusnou alternatívou futbalu, ktorý sa vám do bytu nezmestí – výborne vyzerá a veľký je tak akurát. Nezaberá miesto a pritom je skvele hrateľný!

Albi Veža prírodná veľká (32 cm)
7,90 € 7,20 €

Hra Veža prírodná veľká obsahuje 63 drevených kvádrov. Jenga je napínavá spoločenská hra pre hráčov, ktorí si chcú otestovať svoju trpezlivosť a šikovnosť. Hra začína postavením 32 cm vysokej veže z drevených kameňov a končí pádom veže.

Albi Tipni si! Poznáme sa?-17%

Albi Tipni si! Poznáme sa?

Hodnotenie: 4,4
31,33 € 25,90 €

Párty hra, v ktorej spoznáte, ako dobre poznáte svojich spoluhráčov. Viete, kto zo spoluhráčov chodí na nudapláž? Kto si o sebe myslí, že vie poriadne rozprúdiť zábavu? 900 informácií zo šiestich okruhov (Sex, Párty, Vzťahy, Trapasy, Zlozvyky a Hriechy) zaručia, že sa o svojich spoluhráčoch dozviete prvý posledný – možno aj to, čo by ste radšej nevedeli.

Albi V kocke! Abeceda SK

Albi V kocke! Abeceda SK

Hodnotenie: 5
14,50 € 13,90 €

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy.

Albi Bang!-21%

Albi Bang!

Hodnotenie: 4,7
15,65 € 12,36 €

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

Albi Kvído - roztancované fixky 3+
9,40 €

Roztancované fixy sú interaktívne grafomotorické zošity plné obrázkov a aktivít s príbehmi 2 farebných fixiek, ktoré učia Kvída a predškolské deti kresliť a písať a rozvíjať pri tom jemnú motoriku a zrakové vnímanie.

Albi Späť do lavíc-17%

Albi Späť do lavíc

Hodnotenie: 4,2
26,40 € 21,90 €

Spoločenská kvízová hra Späť do lavic preverí vaše znalosti zo základnej školy. V hre na vás čaká 1200 otázok rozdelených do 6 vyučovacích predmetov – český jazyk, matematika, dejepis, prírodopis, zemepis a občianska výchova.

Albi Cortex pre deti-16%

Albi Cortex pre deti

Hodnotenie: 4,7
15,45 € 12,90 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.

Albi V kocke! Slovensko

Albi V kocke! Slovensko

Hodnotenie: 5
14,60 € 12,90 €

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pozrite sa na kartičky s obrázkami týkajúcimi sa Slovenska a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Vesmír
16,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Čo by asi povedali starovekí hvezdári a astronómovia na dnešné poznatky o vesmíre? Poďme sa pozrieť akú dlhú cestu prešiel výskum vesmíru od prvotných pozorovaní hviezd až po lety na Mesiac a ešte ďalej. Profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a mačka Eris budú našimi sprievodcami knihou, ktorá prináša pohľad na vesmír od dávno minulých dôb až po súčasnosť.

Albi Catan - Hviezdoplavci

Albi Catan - Hviezdoplavci

Hodnotenie: 4,9
73,30 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vydajte sa s touto hrou Catan – Hviezdoplavci k hviezdam. V kozmickej lodi budete objavovať vzdialené planetárne sústavy, kde na vás čakajú mimozemské národy. Zvyšujte svoju produkciu surovín, aby ste mohli stavať nové kozmické lode a kozmické prístavy. Ozbrojte sa, aby ste odvrátili hrozbu v podobe vesmírnych pirátov. Napínavé stretnutia a noví obchodní partneri už na vás čakajú.

Albi V kocke! Stolová hra SK
27,20 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.

Albi Crayola - Washimals krabice-30%
38,78 € 27 €

Kreatívny set 4 obľúbených domácich zvieratiek, ktoré možno fixami Crayola kreatívne ozdobiť. Súčasťou balenia je vanička so sprchou a kefka, pomocou ktorých je možné ozdobené zvieratko ľahko vyčistiť (za použitia vody). Po umytí je možné zvieratko znova ozdobiť.

Albi iKNOW SK-24%

Albi iKNOW SK

Hodnotenie: 5
30,30 € 22,90 €

Vedomosti nie sú všetko! Táto dôvtipná hra iKnow kombinuje vedomosti s taktikou. Uhádnite, ako si poradia vaši spoluhráči, ale využívajte pri tom tiež svojich znalostí. Len ten kto úspešne zvládne oboje, môže zvíťaziť v tejto hre.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka + Hravá angličtina SK
54,99 € 49,90 €

Súprava elektronickej ALBI ceruzky a interaktívnej učebnice angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh.

Albi Vlajky SK-20%

Albi Vlajky SK

Hodnotenie: 5
22,60 € 17,90 €

Pri hre Vlajky budete potrebovať svoje znalosti zemepisu! Spoznajte vlajku, odpovedzte na otázku týkajúcu sa daného štátu a získajte body. Víťazí hráč, ktorý má na konci hry najviac bodov.

Albi Mydlové laboratórium-19%

Albi Mydlové laboratórium

Hodnotenie: 4,8
22,60 € 18,20 €

Vyrobte si rôzne farebné a voňavé mydlá, ktoré môžete zabaliť a darovať svojim kamarátom. Môžete ich ozdobiť napríklad okvetnými lístkami. V sade nájdete všetko, čo pre výrobu potrebujete.

Albi Hriešna veža

Albi Hriešna veža

Hodnotenie: 4,2
9,35 €

Hra pre dvojice alebo na odvážnu párty. Stavanie veže dostane nový rozmer! Na drevených kameňoch sa skrývajú mierne šteklivé úlohy, ktoré musia hráči okamžite splniť, , či vypiť obľúbený drink. Ak vám veža spadne, čaká vás navyše špeciálna úloha určená za začiatku hry.

Albi Kvído Hádanky pre slečny a džentlmenov
12,90 €

Hádanky na cesty z koncepcie Kvído sú obrázkové kartičky pre deti. Súčasťou balenia je zmazateľná fixka s ktorej pomocou deti dopĺňajú a dokresľujú úlohy na kartičkách. Hádanky na cesty podporujú koncentráciu, pozornosť, pamäť, záujem o svet okolo nás, logické a uvažovanie a základy slušnéoh správania.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Spievanky SK
10,90 €

Kniha obsahuje 12 ľudových pesničiek pre deti vrátane farebných nôt, pomocou ktorých si deti môžu pesničku samy zahrať. Vypočujú si príbeh z obrázka, čo hovoria jednotlivé postavy alebo si môžu zahraťjednoduchý kvíz.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Rozmotaj si jazýček
16,70 €

Kniha zábavným spôsobom rozvíja vyjadrovacie schopnosti detí a správnu výslovnosť hlások D, T, N, L, Ď, Ť, Ň, Ľ a R. V knižke nájdete krásne ilustrácie, ktoré podnecujú spontánne reakcie dieťaťa. Nechýbajú básničky, chytľavé pesničky, zaujímavé úlohy a komiksy. Na záver knižky je pripravená hra, ktorá nabáda k ďalšiemu rozprávaniu a spoznávaniu.

Albi V kocke! Matematika SK
14,50 € 12,90 €

Sčítanie, násobenie, množiny, diagramy či miery a váhy. Matematika dokáže byť aj veľmi zábavná! S touto hrou sa deti ľahko zoznámia so základnými pojmami z matematiky, naučia sa základy počítania a nebudú sa báť ani čísla pí.

Albi Veža farebná veľká s kockou
9,99 € 9 €

Klasická stolová hra Veža vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.

Albi Hrejivá ovečka-34%

Albi Hrejivá ovečka

Hodnotenie: 4,8
19,60 € 12,90 €

Plyšová ovečka, ktorá Vás dokáže zahriať. Kamarát, ktorý vám alebo vašim deťom uľaví od bolesti svalov, kĺbov alebo bruška. Roztomilý plyšák je vyrobený z veľmi kvalitného plyšu, obsahuje kvalitne ošetrené obilné zrná alebo červené proso spolu s jemnou navoňanou levanduľou.

Albi V kocke! Rozprávky SK
14,50 € 12,90 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.

Albi iKNOW Hit List SK

Albi iKNOW Hit List SK

Hodnotenie: 5
22,70 € 19,90 €

Táto hra je plná zábavy a prekvapivých tém, ktoré otestujú vaše znalosti, ale aj rýchlosť a predstavivosť. Vašou úlohou bude vymenovať čo najviac položiek zo zoznamu. Trafiť ich môžete až 8! Body získavate samozrejme za správne odpovede, ale aj za to, ako je pri hre iKNOW známe, stávku na úspešnosť vášho protihráča.

Albi V kocke! Svet Sk-17%

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,11 €

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi Ľudské telo - Objavuj svet
34,20 €

Výukový box je súprava nabitá zábavou a vedomosťami. Prečítaj si knihu plnú zaujímavostí a over si svoje znalosti v priloženom pracovnom zošite. Zostav si vlastný skvelý model ľudského tela.

Albi Kvído - Íčka-17%
13,20 € 10,90 €

Písanie i/y v problematických slovách nie je hračka pre malých, ani pre veľkých. Interaktívna hra Íčka Slovenčina hrou od Kvída má 200 ilustrovaných žetónov pre jednoduché zapamätanie slov. Súčasťou hry je tiež príručka s názornými obrázkami a správným uvedením i/y.

Albi Hrejivý psík sediaci

Albi Hrejivý psík sediaci

Hodnotenie: 4,9
16,60 €

Hrejivé plyšové hračky Warmies sú šikovní kamaráti, ktorí dokážu zahriať každú postieľku. Pomaznajte sa s nimi a roztomilé zvieratká vás nežne pohladia. Naviac sa môžete nechať unášať krásnou vôňou levandule priamo z Francúzska, ktorá má upokojujúce účinky. Tú majú plyšové hračky v bruškách spolu so 100% prírodnou náplňou z prosa a ľanových semienok.

Albi Mozgovňa Logické hádanky
9,35 €

Mozgovňa Logické hádanky je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na logických hádankách. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravé učenie SK
15,90 €

Interaktívna kniha zo série Kúzelné čítanie sa stane zábavným sprievodca pre vašich predškolákov. Deti sa naučia poznávať čísla, písmená, farby, tvary. Pomocou jednoduchých hier a kvízov si získané znalosti môžu samy precvičovať. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Anglický obr. slovník SK
19,99 €

Pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Obrázkový slovník obsahuje základné slovíčka s obrázkami a jednoduché vety. Slovník je rozdelený na 11 tematických kapitol, ktoré obsahujú vyše 1000 anglických slovíčok vrátane obrázkov a je doplnený kompletným slovenským prekladom.

Albi Cortex challenge-16%

Albi Cortex challenge

Hodnotenie: 4,6
15,45 € 12,90 €

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.

Svoje obchodné aktivity započala firma v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom prianí v USA.

Dnes je ALBI jediným licenčným partnerom Halmarku v Českej republike. V roku 2001 sme sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr, teda v roku 2002 bola založená divízia stolných spoločenských hier.

Špecializácia

Spoločenské a strategické hry, vzdelávacie hračky, priania do obálky.

Svoje obchodné aktivity započala firma v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom prianí v USA.

Dnes je ALBI jediným licenčným partnerom Halmarku v Českej republike. V roku 2001 sme sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr, teda v roku 2002 bola založená divízia stolných spoločenských hier.

Špecializácia

Spoločenské a strategické hry, vzdelávacie hračky, priania do obálky.