Albi Ubongo

Albi Ubongo

Hodnotenie: 5
36,80 €

30,20 €

Ubongo je určená všetkým, ktorí neradi trávia čas štúdiom dlhých pravidiel. Ide o rodinú hru s vyváženým pomerom rýchlosti a stratégie, hru vo svižnom tempe a napätí. Stanete sa objaviteľom a prenesiete sa do sveta šamanov, džungle a tajomných pokladov.


Albi Drevené kolíky Mölkky-30%
39,99 €

27,82 €

Akcia

Veľká hra Mölkky je kultová vikingská hra pod šírym nebom. Je vhodná pre všetky vekové kategórie a je možno ju hrať v ľubovoľnom počte hráčov – čím viac, tým lepšie. Hráči hádžu dreveným kolíkom Mölkky na ostatné očíslované kolíky. Body sa v priebehu hry zapisujú a sčítajú.


Albi Moje prvé Česko-30%

Albi Moje prvé Česko

Hodnotenie: 5
27,99 €

19,49 €

Akcia

Moja prvé Česko je zábavná vzdelávacia hra nadväzujúca na veľký úspech hry Česko junior. 2 000 otázok tentoraz rozdelených do 2 úrovní obtiažnosti, a tak si hru budú môcť so školákmi zahrať aj predškoláci.


Albi Bang!-15%

Albi Bang!

Hodnotenie: 5
13,40 €

11,29 €

Akcia

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.


Albi Česko - otázky a odpovede
27,99 €

22,50 €

Albi Česko je zábavná vedomostná hra pre celú rodinu. Ako dobre poznáte Českú republiku? Tejto vedomostnej hre nájdete 2400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. CZ verzia


Albi Poker Casino (300 žetónov)-28%
37,96 €

27,29 €

Akcia

Poker je ako stvorený pre každého, kto miluje risk a dokáže predvídať súperove reakcie. Klasický pokerový hliníkový kufrík v striebornej farbe, ktorý obsahuje 300 kvalitných 11,5 gramových žetónov.


Albi Telepatia

Albi Telepatia

Hodnotenie: 4,5
26,44 €

21,80 €

Čo vás napadne pri slove „Lopata“? Objavte kúzlo Telepatie alebo mysli na to, na čo myslím ja! Hra obsahuje 330 kartičiek s obrázkami alebo napísanými slovami. Hráči hrajú vo dvojiciach, vezmú si kartu a k danému slovu alebo obrázku každý skryto napíše slová (asociácia), ktoré ho napadnú.


Albi V kocke Abeceda

Albi V kocke Abeceda

Hodnotenie: 5
15,99 €

13,99 €

Akcia

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy. Hra je v českom jazyku


Albi V kocke! Stolová hra CZ
27,74 €

22,90 €

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.


Albi V kocke! Rozprávky CZ
15,99 €

12,30 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.


Albi Minisada Laboratórium v kuchyni-48%
11,99 €

6,15 €

Akcia

Zmenšená verzia populárnej sady Laboratórium v kuchyni. Sada s kuchynským náčiním a návodom na prípravu vynikajúcich pochúťok je určená malým kuchárom, ktorí si z kuchyne urobia naozajstné laboratórium.


Albi Kryštály Deluxe

Albi Kryštály Deluxe

Hodnotenie: 4
33,30 €

27,10 €

Experimentálna súprava na výrobu vlastných kryštálov a geod, čo je kus horniny, ktorej dutina je vyplnená kryštálmi. Deti sa tak môžu naučiť vytvárať vlastné a jedinečné umelecké diela. Kryštály možno zafarbovať podľa vlastnej fantázie. Sada obsahuje plno pomôcok vrátane sadry a formy práve na výrobu geod.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Moje prvé čísla - česká verzia
19,90 €

14,77 €

Kniha Moje první čísla naučí malé děti počítat od jedničky do dvaceti. Děti se postupně seznámí s jednotlivými čísly a v doprovodu poutavého vyprávění, které se ukrývá pod jednotlivými číslicemi, se učí rozumět počítání.


Albi iKNOW CZ-20%

Albi iKNOW CZ

Hodnotenie: 5
29,59 €

23,39 €

Akcia

Vedomosti nie sú všetko! Táto dôvtipná hra iKnow kombinuje vedomosti s taktikou. Uhádnite, ako si poradia vaši spoluhráči, ale využívajte pri tom tiež svojich znalostí. Len ten kto úspešne zvládne oboje, môže zvíťaziť v tejto hre.


Albi Jedlo s.r.o.

Albi Jedlo s.r.o.

Hodnotenie: 4
18,48 €

15,30 €

Tiež milujete skvelé jedlo, dobrú zábavu a veľa zábavy? S vašimi priateľmi si teraz môžete užiť všetko naraz vďaka spoločenskej hre Jedlo s.r.o. Hra je určená naozaj každému, nezáleží, či ste majster varešky alebo jedlu fandíte len ako stravník.


Albi Mozgovňa Logické hádanky
7,99 €
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Mozgovňa Logické hádanky je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na logických hádankách. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?


Albi Mydlové tortičky

Albi Mydlové tortičky

Hodnotenie: 3
21,50 €

17,60 €

Kreatívna sada s ktorou vyrobíte mydlá, čo vyzerajú ako miniatúrne tortičky.


Albi Sabotér

Albi Sabotér

Hodnotenie: 5
9,70 €

Sabotér je svižná karetní hra, založená na principu skrytých identit. Někteří hráči, představující trpaslíky se snaží pomocí karet tunelů prokopat ke zlatému valounu, zatímco jiní – sabotéři – se jim snaží tento úkol hatit.


Albi Tvoje tvář má známý hlas-30%
28 €

19,49 €

Akcia

Poznáte kdo se skrývá v převleku a koho představuje? Dokážete pantomimicky napodobit Michaela Jacksona nebo zabroukat Lady Carneval? Hráči pomocí aktivit předvádějí, kreslí, vysvětlují nebo zpívají či broukají pojem z karty tak, aby ho jejich spoluhráč z týmu uhodl.


Albi Únikovka

Albi Únikovka

Hodnotenie: 5
19,49 €

9,33 €

Profesor Ciasso chce otestovať vaše schopnosti: obstojíte v jeho skúške? Kým vám profesor vysvetľuje svoj projekt, omylom stlačí červené tlačidlo; alarm sa spustí a všetky dvere sa nepriedušne uzavrú.


Albi V kocke! Matematika

Albi V kocke! Matematika

Hodnotenie: 5
14,49 €

12,30 €

Sčítanie, násobenie, množiny, diagramy či miery a váhy. Matematika dokáže byť aj veľmi zábavná! S touto hrou sa deti ľahko zoznámia so základnými pojmami z matematiky, naučia sa základy počítania a nebudú sa báť ani čísla pí.


Albi V kocke! Zvieratá CZ
15,99 €

13,30 €

Vedia jaguáre plávať? Žijú klokany v skupine? Koľko je na obrázku zvierat? Pomocou hry Zvieratá V kocke! sa zoznámite s tými najznámejšími zvieratami z celého sveta. Hra je v českom jazyku.


Albi Zlaté Česko

Albi Zlaté Česko

Hodnotenie: 4,5
27,99 €

21,80 €

Vo vedomostnej hre Zlaté Česko nájdete 2.400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. Hra nadväzuje na veľký úspech vedomostnej hry Česko Otázky a odpovede. V Zlatom Česku nájdete zbrusu nové kategórie, ktoré vaše vedomosti preveria ešte dôkladnejšie. Hra je v českom jazyku


Albi Relaxačný vankúš Kaktus 18x35 cm
11,70 €

Jemný, hebký a poddajný materiál vankúša vyzýva k leňošeniu a maznaniu. Atraktívny dizajn a jednoduchá údržba robia z vankúša značky Albi nielen praktický darček ale tiež zaujímavý bytový doplnok.


Albi Večerníček

Albi Večerníček

Hodnotenie: 5
18,47 €

15,30 €

Kto by nepoznal Večerníček. Tento televízny program pre deti sa pýši mnohými NAJ: najsledovanejšia a najdlhšia vysielaná detská relácia s najstaršou televíznou zvučkou v Českej republike. V roku 2015 oslávil už 50 rokov!


Albi Catan - Big Box

Albi Catan - Big Box

Hodnotenie: 5
68,77 €
+ doprava zadarmo

Catan Big Box obsahuje viac hier v jednom balení: Catan – Osadníci z Katanu, rozšírenie pre 5–6 hráčov, obojstranný herný plán s mapami a štyri rozmanité nové scenáre.


Albi Catan - Duel

Albi Catan - Duel

Hodnotenie: 5
22,90 €

Duel je samostatná hra len pre 2 hráčov, ale na stále rovnakom princípe ostrova Katan, teda s obchodovaním, budovaním a plánovaním.


Albi Cortex 2
15,25 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.


Albi Európa

Albi Európa

Hodnotenie: 4,5
28,60 €

22,10 €

Vedomostná spoločenská rodinná hra vychádzajúca z herného systému hry Albi Česko. Európa: otázky a odpovede obsahuje celkom 2400 otázok, takže sa hneď tak neobohrá.


Albi Hra o manželstve-26%

Albi Hra o manželstve

Hodnotenie: 4,5
23,99 €

17,59 €

Akcia

Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia.


Albi Mesto duchov

Albi Mesto duchov

Hodnotenie: 4,5
11,60 €

9,50 €

Mesto duchov obsahuje v jednej krabičke dve rozšírenia ku hre Bang! Sú to Dodge City a High Noon. Mesto duchov sa nedá hrať samostatne, iba so základnou hrou Bang!


Albi Osadníci z Katanu - Junior
28,20 €

20,90 €

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan, kde budete stavať pirátske skrýše a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode. K stavbe lodí a skrýš budete potrebovať cenné zásoby, ktoré možno na ostrovoch získať. Zvíťazí ten pirát, ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov.


Albi Párty Alias Hádej, kdo jsi
23,59 €

19,90 €

Zábavná hra s čelenkami na rychlé odhalení identity spoluhráčů. Každý má na hlavě nasazenou čelenku s neznámým pojmem (povolání, národnost, postava z filmu či knížky, zpěvák atd.).


Albi Párty Alias Ženy versus Muži CZ verzia
23,50 €

19,30 €

Obľúbená hra Párty Alias prichádza s verziou, kde sa proti sebe postavia ženy a muži. Hra spočíva v napovedaní slov. Aké ľahké to bude, keď ženy budú vysvetľovať pojmy z mužského sveta a muži zo ženského?


Albi Poker deluxe-32%

Albi Poker deluxe

Hodnotenie: 4
29 €

19,49 €

Akcia

Poker de luxe je sada s kvalitnými žetónmi v praktickom hliníkovom kufríku. Kartová hra preslávená v USA teraz aj vo vašej obývačke. Zahazardujte si celá rodina.


Albi V kocke! Dinosaury 2. vydanie CZ verzia
16,80 €

13,70 €

V kocke dinosaury je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie dinosaurov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Zábavná hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže si zahrá celá rodina.


Albi V kocke História

Albi V kocke História

Hodnotenie: 4,5
14,49 €

12,99 €

Hra V kocke História preverí vaše znalosti. Poznáte slávne osobnosti a udalosti z našej a svetovej histórie? Pomocou obrázkov sa ich zaiste ľahko naučíte. Obsahuje 71 kariet s peknými obrázkami historických dejín a postáv, vrátane základných informácií o nich. Hra je v českom jazyku


Albi V kocke - Moje prvé obrázky
15,99 €

12,30 €

Zábavná desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Overte si čo ste schopní zapamätať za 10 sekúnd. Hra je v tvare kocky a obsahuje 74 kariet s roztomilými obrázkami. Je vhodná pre 2 a viac hráčov od 5 rokov. Hra je v českom jazyku.


Albi V kocke - Svet (CZ verzia)
14,49 €

12,30 €

Zahrajte si rýchlu a zábavnú hru Svet v kocke. Cieľom hry je zapamätať si počas 10 sekúnd čo najviac kartičiek s obrázkom. Súčasťou hry je 71 kariet. Vhodné pre 1 a viac hráčov od 8 rokov. V českom jazyku.


Albi Vie prasa lietať? CZ verzia
12,60 €

Vynikajúci a poučná hra Vie prasa lietať? V cestovnej verzii. Hra so zvieratami pre celú rodinu vrátane tých najmenších. Úlohou hry je správne priradiť zvieratám určité vlastnosti. Znáša vtákopysk vajcia? Žije chobotnica v noci? Má kapor zuby? Vie prasa lietať? No to sa vie, že nie !!! Ale vedieť o zvieratách všetko nie je tak úplne jednoduché.


Albi V kocke! Zvieracie rodiny
17,53 €

11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia nielen pamäť a postreh, ale zároveň sa dozvedia ako sa nazývajú mláďatá rôznych druhov zvierat a ďalšie zaujímavosti.


Albi Bang! Duel

Albi Bang! Duel

Hodnotenie: 5
18,47 €

15,50 €

Konečne nadišiel čas, kedy sa zákon stretne tvárou v tvár so zločinom. Neľútostný boj do posledného muža si žiada nepriestrelnú stratégiu a chladnokrvnú taktiku. Bang Duel je samostatná hra pre dvoch hráčov, ku ktorej nepotrebujete základnú hru Bang!


Albi Bang! Zlatá horúčka

Albi Bang! Zlatá horúčka

Hodnotenie: 4,5
11,90 €

9,90 €

Bang! Zlatá horúčka je rozšírenie, ku ktorému potrebujete základnú hru Bang! Nastala zlatá horúčka! Najrýchlejší pištoľníci môžu v hre vyryžovat veľa zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Je však potrebné mať sa na pozore pred tieňovými pištoľníkmi.Hra je v českom jazyku


Albi Catan - Říše Inků-19%
46,70 €

37,49 €

Akcia

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.


Svoje obchodné aktivity započala firma v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom prianí v USA.

Dnes je ALBI jediným licenčným partnerom Halmarku v Českej republike. V roku 2001 sme sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr, teda v roku 2002 bola založená divízia stolných spoločenských hier.

Špecializácia

Spoločenské a strategické hry, vzdelávacie hračky, priania do obálky.

Svoje obchodné aktivity započala firma v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom prianí v USA.

Dnes je ALBI jediným licenčným partnerom Halmarku v Českej republike. V roku 2001 sme sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr, teda v roku 2002 bola založená divízia stolných spoločenských hier.

Špecializácia

Spoločenské a strategické hry, vzdelávacie hračky, priania do obálky.