Rappa Dáždnik Krtko

Rappa Dáždnik Krtko

Hodnotenie: 5
7,50 € 5,89 €

Veselý dáždnik s obrázkami legendárneho Krtka a automatickým otváraním. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom s obľúbeným motívom.

Bino Dáždnik - Krtko

Bino Dáždnik - Krtko

Hodnotenie: 5
13,12 € 9,80 €

Žlto-modrý dáždnik s obrázkami Krtka a sladkých jahôdok nabáda k prechádzke medzi kvapkami. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.

BAAGL Pláštenka pončo Batman Original
7,79 €

Pláštenkové pončo do vetra a dažďa z kvalitného materiálu. Spínanie širokých rukávov na cvoky. Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť.

Bino Dáždnik modrý-36%

Bino Dáždnik modrý

Hodnotenie: 5
9,59 € 6,10 €

Výpredaj

Dáždnik modrý s drevenou rukoväťou v tvare mačičky. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.

Lamps Dáždnik Frozen vystreľovací
6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto štýlovým dáždnikom už deti nemusia mať z dažďa žiadne obavy. Dáždnik s celkovou dĺžkou 64 cm je vyrobený z kvalitného materiálu s obľúbenými princeznami z rozprávky Frozen.

Lamps Dáždnik Princezné vystreľovací
5,30 €

S týmto štýlovým dáždnikom už deti nemusia mať z dažďa žiadne obavy. Ružový dáždnik s motívom obľúbených princezien.

BAAGL Pláštenka pončo Supergirl Original
7,79 €

Pláštenkové pončo do vetra a dažďa z kvalitného materiálu. Spínanie širokých rukávov na cvoky. Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť.

BAAGL Pršiplášť pončo Cars 3
10,87 € 9,80 €

Pršiplášť pončo so závodým autom Bleskom McQueenom do vetra a dažďa je vyrobené z kvalitného materiálu. Na pršiplášti možno nájsť aj reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť dieťaťa.

Skip hop Zoo Dáždnik - Lienka
15,90 €

Krásny dáždnik s motívom lienky v štýle Skip Hop. Rozmer rukoväte je prispôsobený malej ručičke dieťaťa. Priehľadné okienko pre lepšiu orientáciu. 3D detaily v dizajne dáždnika.

Skip hop Zoo Deštník - Sovička
15,90 €

Krásný deštník s motivem sovičky ve stylu Skip Hop. Rozměr rukojeti je přizpůsoben malé ručičce dítěte. Průhledné okýnko pro lepší orientaci. 3D detaily v designu deštníku.

Lamps Dáždnik Mimoni vystreľovací
5,30 €

S týmto štýlovým dáždnikom už deti nemusia mať z dažďa žiadne obavy. Dáždnik s celkovou dĺžkou 65 cm je vyrobený z kvalitného materiálu s obľúbenými postavičkami Mimoňov.

BAAGL Pršiplášť pončo Frozen
10,87 €

Pršiplášť pončo s postavičkami z Ľadového kráľovstva do vetra a dažďa je vyrobené z kvalitného materiálu. Na pršiplášti možno nájsť aj reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť dieťaťa.

Lamps Dáždnik Frozen manuál
6,90 €

Dáždnik pre deti s licenciou animovanej rozprávky Frozen s obrázkami hlavných hrdiniek a snehuliaka. S týmto štýlovým dáždnikom už deti nemusia mať z dažďa žiadne obavy.

Bino Dáždnik ružový

Bino Dáždnik ružový

Hodnotenie: 5
9,59 € 7 €

Dáždnik ružový s drevenou rukoväťou v tvare veselej húsenice. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.

Bino Dáždnik zelený

Bino Dáždnik zelený

Hodnotenie: 5
9,59 € 3,50 €

Dáždnik zelený s drevenou rukoväťou v tvare žabky. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.

Djeco Dáždnik Morský svet
9,90 €

S týmto dáždnikom žiadne malé dieťa už nezmokne. Dáždnik má krásne francúzske ilustrácie s motívom morského sveta. Dáždnik má módne pastelové farby.

Djeco Dáždnik Savana
9,90 €

S týmto dáždnikom žiadne malé dieťa už nezmokne. Dáždnik má krásne francúzske ilustrácie s motívom zvieratiek. Dáždnik má módne pastelové farby.

Lamps Dáždnik Frozen manual
7,36 €

Dáždnik pre deti s licenciou animovanej rozprávky Frozen s obrázkami hlavných hrdiniek. Priemer otvoreného dáždnika je 65 cm. Môžu si ho brať do školy alebo na výlety do prírody pri nepriazni počasia.

Bino Dáždnik oranžový-64%
9,59 € 3,40 €

Akcia

Dáždnik oranžový s drevenou rukoväťou v tvare psíka. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.