Rappa Dáždnik Krtko

Rappa Dáždnik Krtko

Hodnotenie: 5
7,50 €

5,89 €

Veselý dáždnik s obrázkami legendárneho Krtka a automatickým otváraním. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom s obľúbeným motívom.


BINO Dáždnik oranžový
10,40 €

Dáždnik oranžový s drevenou rukoväťou v tvare psíka. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.


Lamps Dáždnik Barbie manual veľký-48%
7,69 €

3,99 €

Akcia

Krásny dáždnik pre dievčatká s princeznami a bábikami Barbie. Dĺžka dáždnika vrátane rukoväte je 55 cm. Nevyhnutná pomôcka pri nepriazni počasia. Vhodný pre deti od 3 rokov.


BAAGL Pláštenka pončo Supergirl Original
7,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Pláštenkové pončo do vetra a dažďa z kvalitného materiálu. Spínanie širokých rukávov na cvoky. Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť.


Lamps Dáždnik Frozen manual
7,36 €

Dáždnik pre deti s licenciou animovanej rozprávky Frozen s obrázkami hlavných hrdiniek. Priemer otvoreného dáždnika je 65 cm. Môžu si ho brať do školy alebo na výlety do prírody pri nepriazni počasia.


BINO Dáždnik - Krtko

BINO Dáždnik - Krtko

Hodnotenie: 5
13,40 €

Žlto-modrý dáždnik s obrázkami Krtka a sladkých jahôdok nabáda k prechádzke medzi kvapkami. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.


BINO Dáždnik modrý

BINO Dáždnik modrý

Hodnotenie: 5
10,40 €

Dáždnik modrý s drevenou rukoväťou v tvare mačičky. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.


BINO Dáždnik ružový

BINO Dáždnik ružový

Hodnotenie: 5
10,40 €

Dáždnik ružový s drevenou rukoväťou v tvare veselej húsenice. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.


BINO Dáždnik zelený
10,40 €

Dáždnik zelený s drevenou rukoväťou v tvare žabky. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.


Djeco Dáždnik Savana
10,10 €

S týmto dáždnikom žiadne malé dieťa už nezmokne. Dáždnik má krásne francúzske ilustrácie s motívom zvieratiek. Dáždnik má módne pastelové farby.


BAAGL Pršiplášť pončo Cars 3
10,87 €

Novinka

Pršiplášť pončo so závodým autom Bleskom McQueenom do vetra a dažďa je vyrobené z kvalitného materiálu. Na pršiplášti možno nájsť aj reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť dieťaťa.


BAAGL Pršiplášť pončo Frozen
10,87 €

Novinka

Pršiplášť pončo s postavičkami z Ľadového kráľovstva do vetra a dažďa je vyrobené z kvalitného materiálu. Na pršiplášti možno nájsť aj reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť dieťaťa.


Djeco Dáždnik Morský svet
10,10 €

S týmto dáždnikom žiadne malé dieťa už nezmokne. Dáždnik má krásne francúzske ilustrácie s motívom morského sveta. Dáždnik má módne pastelové farby.


E plus M Dievčenské dáždnik Minnie - biely
15,40 €

7,70 €

Nádherný deštník v bílém provedení potěší každou malou slečnu. Ochrání vaše dítko před deštěm a můžete ho nechat dovádět. Deštník zdobí motivy oblíbené myšky Minnie a díky zahnuté rukojeti se dobře drží.


Lamps Dáždnik Paw Patrol priehľadný
7,37 €

Dáždnik vystreľovací pre deti s obľúbenou animovanou licenciou Paw Patrol. Priemer otvoreného dáždnika je 74 cm. Môžu si ho brať do školy alebo na výlety do prírody pri nepriazni počasia.


Lamps Dáždnik priehľadný Frozen
7,69 €

6,18 €

Dáždnik pre deti s licenciou animovanej rozprávky Frozen s obrázkami hlavných hrdinov. Priemer otvoreného dáždnika je 70 cm. Nevyhnutná pomôcka pri nepriazni počasia. Vhodný pre deti od 3 rokov.