Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 10844080

Happy Hop Skákací hrad - Dráčik

Happy Hop Skákací hrad - Dráčik

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rozmery 3,5m x 3,5m. Výška 2,45m. Obľúbený model spĺňajúci predstavu skákacieho hradu. Vstup zo strany. Von sa deti skĺznu po šmykľavke. Skákací hrad so stredne veľkou plochou na skákanie, za veľmi priaznivú cenu. Veľkosť 12m2. Určené až pre 5 deti súčasne. Celý popis
449 €
449 €
Doprava zadarmo
Posledné 2 kusy

26.6.2024 - 27.6.2024 na vašej adrese

Popis

Praktické balenie hradu Happy Hop Dráčik obsahuje:

1× hrad

1× prepravná taška

1× fúkač 220V / 450W

1× sada pre opravy

4× kolíky veľké

4× kolíky malé

1× návod

Nafúknutý do 60 sekúnd.

Všetky hrady Happy Hop sú vyrobené z pevného materiálu PVC s lamináciou a vrstveného nylonu. Pevnosť a kvalita je garantovaná dvojitým šitím atrakcie Happy Hop. Všetky priehľadné časti sú zaistené pevnou sieťou. 

Nie je určené pre komerčné využitie.

Všetko je uložené v jednej krabici. Rozbalenie a príprava trvá len niekoľko málo minút. Fúkač musí bežať po celý čas prevádzky, udržuje atrakciu trvale nafúknutou. Fúkač aj opravná sada je súčasťou balenia. 

Súčasťou každého balenia Happy Hop je vždy fúkač, obal na nafukovaciu atrakciu, opravná sada a kolíky.

Vše je vždy součástí balení Happy Hop

Swiftech comp. je popredný svetový výrobca nafukovacích atrakcií. Na trh sú výrobky uvádzané pod značkou Happy Hop pre hobby použitie a Happy Hop PRO pre komerčné využitie. 

Táto zavedená značka a svetová jednotka vo výrobe atrakcií pre domáce a hobby využitie Happy Hop ponúka celú škálu nafukovacích skákadiel, hradov a šmýkačiek. Ďalej ponúka prekážkové dráhy, herné centrá a tobogány. Viac ako 60 návrhov je patentovaných. Firma spája dlhodobé skúsenosti v oblasti výroby s rozsiahlym prieskumom trhu. Cieľom je vytvoriť najkvalitnejšie, atraktívne a multifunkčné skákadlá na trhu. Všetky naše nafukovacie atrakcie spĺňajú prísne medzinárodné štandardy, vrátane: EN71, GS, CE, EMC, BS pre Európske krajiny a 16CFR1500.3 / 16CFR1505, UL a ASTM pre Severnú Ameriku. Prečo naše výrobky získali dobrú povesť a stali sme sa vedúcou značkou na trhoch po celom svete? 

  1. Všetko je pripravené v priebehu niekoľkých minút. 
  2. Nie je potrebné požičiavať si už atrakcie, keď môžete mať doma vlastné za prijateľnú cenu.
  3. Naše výrobky prinášajú veľa radostí na narodeninových oslavách, alebo pri akejkoľvek ďalšej príležitosti, kedy sa chcú deti skvele pobaviť. 
  4. Kompaktná konštrukcia umožňuje pohodlné uloženie 
  5. Atraktívny dizajn – naše vysoko kvalitné produkty sú k dispozícii v širokej palete pestrých farieb, tvarov, veľkostí a s vlastnými motívmi. 
  6. Kvalitné výrobky, vývoj, stála inovácia, testovanie a certifikácia všetkých produktov 
  7. Konkurencieschopná cena.
  8. Viac ako desať rokov na trhu.

Tešíme sa, že výrobky Happy Hop pobavia aj vaše deti.

 V tomto modernom závode sa vyrába produkcie Happy Hop.

Happy Hop Factory