Brio Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami
22,99 € 20,70 €

Akcia

Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami s voliteľným voľnobehom má funkciu spustenia (pre jazdu vpred alebo vzad), ako aj svetelné a zvukové efekty. Má nové farby, grafiku a balenie.

Maxim Elektrická lokomotiva - červená
15,50 €

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny. Vydáva zvuk idúcej lokomotívy a parnej píšťaly, predné svetlo zaisťuje dobrú viditeľnosť.

Brio Elektrický vláčik - súprava na diaľkové ovládanie-15%
32,56 € 27,40 €

Akcia

Elektrický vláčik s vagónikmi na diaľkové ovládanie. Cestovné vláčik na ovládanie prepraví všetkých cestujúcich včas do cieľovej stanice. Na ovládaní nájdu deti tiež tlačidlá na svetelné a zvukové efekty.

Lamps Lokomotíva dymiaca

Lamps Lokomotíva dymiaca

Hodnotenie: 4,5
13,80 € 11,60 €

Novinka

Táto lokomotíva poteší každého malého strojvodcu. Mašinka svieti, húka a dymí. Lokomotíva má vnútri elektrickú špirálu a špeciálny netoxický dymiaci olej. Zahrievaním špirály sa vytvára dym.

Brio World 33594 Obojsmerná lokomotíva na batérie-35%
24,30 € 15,60 €

Akcia

Parná lokomotíva v klasickej červenej farbe poháňaná batériami. Môže jazdiť dopredu i dozadu. Tiež svetlomety rozsvietia, aby sa tento zábavný spoločník vybral na železnici trebárs aj po tme.

Fisher-Price Zrútenie jaskyne-28%
65,50 € 47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Užite si veľa zábavy s týmto herným setom, ktorý ukrýva celý rad parádnych vychytávok. Socha v nadživotnej veľkosti ukrýva drahokam. Kým mašinka Tomáš ide výťahom hore, odhalí tento vzácny drahokam. Vyberte ho a použite ho ako jeden z padajúcich balvanov.

Woody Parná lokomotíva s uhlím a vagónmi
7,82 € 7 €

Táto parná lokomotíva má prídavný vozík s uhlím a dva osobné vagóny. Je ideálnym doplnkom k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Jednotlivé vagóny sú spojené magnetom.

Brio Lokomotíva na diaľkové ovládanie
31 €

Táto lokomotíva má diaľkový panel, ktorým ovládate chod vpred i vzad. Poslúži pri rýchlej preprave ľudí, alebo ťažkého nákladu. Pred žiadnym terénom sa nezastaví, strmé kopce a prudké zjazdy zvláda s elegantnou ľahkosťou. Lokomotíva je kompatibilná s drevenými železničnými dráhami Brio.

Brio Elektronická lokomotíva zelená-28%
23,50 € 16,80 €

Akcia

Elektronická lokomotíva zelená so svetelným efektom. Mašinka má nové farby, grafiku a balenie. Pridajte si ju do zbierky k vašej Brio vláčikodráhe.

Brio Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami-27%
32,50 € 23,50 €

Akcia

Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami je klasický vlak na batérie s prednou a spätnou funkciou, ťahá voz s otáčacím bubnom a naklápacím vagónom na uhlie po koľajniciach. Svetlá sa rozsvietia, keď je spínač zapnutý.

Maxim Express súprava "Pendolino"
11,60 €

Silný motor, stabilita na koľajniciach, vysoká rýchlosť a komfort. Tým všetkým sa supervlak Pendolino môže chváliť. Využitím expresného vlaku možno ušetriť veľa času. A tiež ho sledovať na koľajniciach je veľká paráda. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch príde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť.

Brio Elektrická vlaková súprava-21%
29,99 € 23,50 €

Akcia

Drevená elektrická vlaková súprava od značky Brio. Vlaková súprava prichádza! Zapojte k nej vlastné vagóniky a vydajte sa v ústrety novým dobrodružstvám. V súprave môžu cestovať 1 – 2 pasažieri. Rušňovodič je súčasťou balenia.

Brio SMART TECH Lokomotíva s aktívnymi tunelmi
56,24 € 29,10 €

Huuu, huuu! Lokomotívy sú ako živé tak, ako nikdy predtým. Podľa daného tunela sa lokomotíva zastaví, vycúva, alebo začne blikať. Základná sada Lokomotívy a aktívne tunely využíva interaktívnu chytrú technológiu s ktorou vyrazíš na cesty a všetky rozhodnutia budú len na tebe!

Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva ružová
10,80 €

Ružová Bigjigs elektrická mašinka s koľajnicami. Mašinka jazdí vpred a vzad. Že sú vláčikodráhy len pre chlapcov? Táto originálna mašina pre malé slečny vás presvedčí o opaku.

Fisher-Price Super transportér-28%
65,50 € 47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Senzačný transportér! Ďalšia skvelá zábava od Mašinky Tomáša. V hernom sete nájdete koľaje, ktoré sú kompatibilné so všetkými zostavami. Je tu aj pristávacia plocha pre vrtuľníky a odnímateľná pohyblivá postavička. Súčasťou je tiež jedna kovová mašinka a dve mini mašinky.

Woody Elektrická mašinka

Woody Elektrická mašinka

Hodnotenie: 4,5
9 € 8,10 €

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny.

Brio Elektrický rýchlovlak
25,89 € 25,20 €

Všetci pozor, rýchlovlak Brio prechádza! Tento model kombinuje funkčnosť, podstatu tradičných BRIO vláčikov s prednosťami moderného, rýchleho vozidla. Sada obsahuje trojdielny vlak, ktorý vydáva po stlačení tlačidla na lokomotíve zvuk.

Maxim Osobná súprava
15,70 € 12 €

Novinka

Preprava osôb je jednou z najdôležitejších činností, ktorá sa na koľajniciach odohráva. Cestujúci si užívajú pohodlie a príjemný pocit z cestovania. Navyše šetria životné prostredie tým, že cestujú vlakom a neznečisťujú ovzdušie výfukovými plynmi z motorových áut.

Brio Hasičský záchranársky vlak
23,98 € 20,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Stlačte tlačidlo na lokomotíve a vypustite vláčik pre rýchlu pomoc v núdzovej situácii. Choďte blízko k ohňu, odpojte vodnú nádrž a použite vysúvaciu požiarnu hadicu. Sada hasičského vláčika s dvoma vagónikmi zo série Brio World.

Brio World 33890 Tunel a osobný vlak
26,27 € 18,60 €

Pozvite postavičky z BRIO sveta na výlet vlakom. Do dvoch vagónov môžu nastúpiť 3 cestujúcich, ktorí zažijú dobrodružný výlet s prechádzkou tunelom. Tunel môžete umiestniť ľubovoľne, kam až koľaje siahajú. Tento rozširujúci prvok je kompatibilný s väčšinou vláčikodráhami.

Woody Moderná elektrická mašinka - zelená
10,52 € 8,90 €

Moderná elektrická zelená lokomotíva, ktorá poteší každého malého strojvodcu. Na streche je prepínač lokomotívy s predným a zadným pohonom. Jednotlivé vagóny sa dajú pripojiť magnetom.

Bigjigs Rail Ružová mašinka s tendrom
9,40 €

Huuu, huuu! Táto krásna a tradičná ružová lokomotíva má na svojich koncoch magnetické spojky, takže deti môžu ľahko vytvoriť rad vagónikov idúcich za sebou. Ideálny prvý vláčik ku drevenému železničnému systému vláčikodráhy.

Maxim Elektrická lokomotíva zelená
12,60 € 10,50 €

Novinka

Lokomotíva je vyrobená z plastu, pohybuje sa dopredu aj dozadu a môže ťahať vláčik. Nezávisle na pohybe po stlačení komína vydáva zvuk parnej lokomotívy. Je zaujímavým doplnkom pre malého strojvodcu.

Brio Elektrická nákladná lokomotíva
15,50 €

Drevená elektrická nákladné lokomotíva od značky Brio. Užite si veľa zábavného hrania s pojazdnou mašinkou, ku ktorej môžete pripojiť vlastný vagónik a jazdiť po trati. Mašinka má funkciu štart – stop.

Brio Elektrický nabíjací vláčik
36,26 € 33 €

Zmodernizujte vozový park vláčikodráhy Brio týmto nabíjacím vlakom s moderným dizajnom. V prednej kabínke sedí rušňovodič v ladiacej uniforme. Sada obsahuje vlakovú súpravu, figúrku, batérie a mini-USB kábel na nabíjanie.

Lamps Lokomotíva na batérie
10,10 €

Novinka

Táto lokomotíva húka a dymí. Lokomotíva má vnútri elektrickú špirálu a vatičky či hubku namočenú v roztoku. Zahrievaním špirály sa vytvára dym.

Fisher-Price Motorizované mašinky Merlin the Invisible
19,32 € 15,50 €

Vďaka týmto vláčikom TrackMaster s motorovým pohonom dosiahne Mašinka Tomáš a jeho priatelia vyšších rýchlostí, väčších výšok a zažijú ešte viac vzrušujúcich dobrodružstiev. Vaše obľúbené televízne postavičky privezú do vášho TrackMaster sveta ešte viac dobrodružstva a budú skvelým prírastkom do akejkoľvek zbierky vláčikov.

Brio Osobný vlak s vagónikmi
19,90 € 16,70 €

Moderný osobný vlak od značky Brio prichádza do stanice. Súčasťou balenia sú dvaja panáčikovia. Táto súprava je kompatibilná so všetkými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Brio Rýchly šedý vlak s vagónom
13,60 €

Rýchly šedý vlak s vagónom na uhlie je plne kompatibilný s Brio vláčikodráhami. Je to veľmi dôležitý vlak, pretože zásobuje široké okolie na zimu uhlím. Preto je stále na cestách.

Brio World 33964 Safari vlak
24,30 € 19,80 €

Safari vlak je vyrobený z masívneho dreva. K vlaku je pripojený plastový vagónik, v ktorom sa vezie nosorožec. Nosorožec je tiež vyrobený z dreva a jeho hlava je z vysoko kvalitného nezávadného plastu. Safari vlak je kompatibilný s vláčikovou dráhou BRIO World alebo sa s ním dá hrať aj ako so samostatným prvkom.

Hape Mašinka na kľučku
20,59 € 17,40 €

Vytvorte dostatok energie pre pohyb mašinky! Ako? Jednoducho natiahnite kľučku na streche mašinky. Vyberte si pohyb vpred, vzad, alebo mašinku zastavte pomocou tlačidla.

Fisher-Price Veľká ťahacie mašinka Merlin the Invisible
11,60 €

Užite si veľa zábavy s touto pestrofarebnou ťahacou kovovú mašinkou a vagónikmi. Mašinka má plastové konektory, ktorými ju pripojíte k ďalším výrobkom z kolekcie Trackmaster™. Je ideálny k rozvoju fantázie a predstavivosti dieťaťa.

Fisher-Price Veľká ťahacia mašinka Rebecca
11,57 € 10,10 €

Užite si veľa zábavy s touto pestrofarebnou ťahacou kovovú mašinkou a vagónikmi. Mašinka má plastové konektory, ktorými ju pripojíte k ďalším výrobkom z kolekcie Trackmaster™. Je ideálny k rozvoju fantázie a predstavivosti dieťaťa.

Fisher-Price Noví priatelia (Mašinka + 2 vagóny) Helpful Harvey
27,06 € 21,70 €

TrackMaster vláčiky s motorovým pohonom od Fisher-Price® zoznámia vaše dieťatko s postavičkami z Mašinky Tomáša a jeho priateľov a ukážu mu ich najslávnejšie televízne momenty! Tieto veľké mašinky TrackMaster s motorovým pohonom sú špeciálne vylepšené, aby ste mohli spoznať ostrov Sodor z úplne novej stránky!

Bigjigs Rail CN nákladný vlak + koľaje
15,50 €

Táto silná lokomotíva dodávaná s dvoma nákladnými vozidlami je ideálny doplnok k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Súčasťou sú aj dva kusy železnice po ktorej lokomotíva povezie svoj náklad.

Brio Nákladný vlak
26,52 € 22,50 €

Najnovší nákladný vláčik z radu vláčikov BRIO, s ktorým sa hrali celé generácie detí. Vláčik má otváraciu kapotu motora a dva vagóny. Jeden s nákladom dreva a cisternu. Nákladný vláčik BRIO je dokonale kompatibilný so všetkými prvkami radu Svet BRIO.

Bigjigs Rail Vlak pre princezné + 3 koľaje
14,50 €

Dievčatká a nielen tie budú milovať tento veselý drevený vláčik pre princezné, ktorý bol pre nich špeciálne navrhnutý v ružových farbách. Ideálna vlaková súprava obsahujúca lokomotívu a tri detailne vrobené kráľovské vagóniky – koče spojené klasickým magnetickým systémom! Vláčik je možné kombinovať s akýmkoľvek iným dreveným železničným systémom.

Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva Flying Scotsman zelená
14,78 € 14,30 €

Replika parnej lokomotívy jazdiaca od roku 1862 do 1962 na britských železniciach. Veľmi silná a rýchla mašinka so zvukom, ktorá zvládne vytiahnuť do kopca mnoho vagónikov. Zapína sa a vypína sa jediným tlačidlom – komínkom.

Fisher-Price Motorizované mašinky Philip
19,32 € 15,50 €

Vďaka týmto vláčikom TrackMaster s motorovým pohonom dosiahne Mašinka Tomáš a jeho priatelia vyšších rýchlostí, väčších výšok a zažijú ešte viac vzrušujúcich dobrodružstiev. Vaše obľúbené televízne postavičky privezú do vášho TrackMaster sveta ešte viac dobrodružstva a budú skvelým prírastkom do akejkoľvek zbierky vláčikov.

Brio Elektrická lokomotíva zelená
22,90 € 22,50 €

Moderná elektrická lokomotíva s magnetickým závesom je ovládaná jedným tlačidlom. Pozrite sa ako svieti svojimi reflektormi do diaľky. Táto mašinka je kompatibilná s ostatnými vláčikodráhami Brio.

Maxim Vlaková súprava "ZOO"
8,85 € 8,70 €

Kompletná vlaková súprava, pre prepravu zvieratiek zo zoologickej zahrady. Keď je potreba nejaké zvieratko odviezť k doktorovi, alebo do iného domova, poslúži spoľahlivo táto súprava.

Fisher-Price Základná dráha s mašinkou-35%
38,94 € 25,10 €

Akcia

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.

Brio World 33892 Tunel a parný vlak
26,27 € 18,20 €

Klasický parný vlak s tunelom od značky BRIO, dokonale vystihuje obdobie pary. Parná lokomotíva s červenými kolesami prejde trať tunelom, rovnako ako v dobách svojej najväčšej slávy. Tunel môžete umiestniť ľubovoľne, kam až koľaje siahajú. Tento rozširujúci prvok je kompatibilný s väčšinou vláčikodráhami.

Hape Parný vláčik nákladný
13,59 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prejdite sa po trati s týmto klasickým parným nákladným vlakom! S čiernym motorom a dvoma jasne červenými vagónikmi je všetko pripravené k zábave! Náklad na vagónikoch možno vďaka magnetu prekladať.

Bigjigs Rail Nákladný vlak + koľaje
11,20 €

Táto jasne červená lokomotíva dodávaná s tromi nákladnými vozidlami je ideálny doplnok k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Súčasťou sú aj dva kusy železnice, po ktorej mašinka povezie svoj náklad.

Fisher-Price Veľká ťahacia mašinka James
11,57 € 10,10 €

Užite si veľa zábavy s touto pestrofarebnou ťahacou kovovú mašinkou a vagónikmi. Mašinka má plastové konektory, ktorými ju pripojíte k ďalším výrobkom z kolekcie Trackmaster™. Je ideálny k rozvoju fantázie a predstavivosti dieťaťa.

Bigjigs Rail Osobný vlak + 3 koľaje
15 €

Deti budú milovať tento jasný a veselý set vlaku pre cestujúcich, ktorý zahŕňa tri vagóniky, koľajnice a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónika tiež znamená, že môže byť ľahko prepojená s ďalšími kusmi.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: