Brio Mohutná elektrická červená lokomotíva so svetlami
24,70 €

Akcia

Mohutná elektrická červená lokomotíva so svetlami má voliteľný voľnobehom, funkciu spustenia (pre jazdu vpred alebo vzad), ako aj svetelné a zvukové efekty. Má nové farby, grafiku a balenie.

Brio Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami
24,70 €

Akcia

Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami s voliteľným voľnobehom má funkciu spustenia (pre jazdu vpred alebo vzad), ako aj svetelné a zvukové efekty. Má nové farby, grafiku a balenie.

Fisher-Price Postav si dráhu
57,80 € 45,90 €

Koľaje sú dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu. Mnoho zábavy zažijete s týmto novým setom v plastovej debničke.

Fisher-Price Opičí palác
46,74 € 24,60 €

S týmto setom ožívajú Tomášove dobrodružstvá z 22. série, v ktorej preskúmava tajomný Opičí palác. Keď Tomáš s nákladom prejde pod lianami, z paláca vyskočí opička a začne sa na nich hojdať.

Maxim Elektrická lokomotiva - červená
16,30 €

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny. Vydáva zvuk idúcej lokomotívy a parnej píšťaly, predné svetlo zaisťuje dobrú viditeľnosť.

Bino Rýchlostný vlak na batérie
10,94 € 9,40 €

Vaše vláčiky dôjdu vždy bezpečne do svojej cieľovej stanice, pokiaľ ich po drevených koľajniciach necháte ťahať za touto rýchlostnou modernou lokomotívou s jedným koncovým vagónom.

Brio Elektrický vláčik - súprava na diaľkové ovládanie-35%
42,30 € 27,40 €

Akcia

Elektrický vláčik s vagónikmi na diaľkové ovládanie. Cestovné vláčik na ovládanie prepraví všetkých cestujúcich včas do cieľovej stanice. Na ovládaní nájdu deti tiež tlačidlá na svetelné a zvukové efekty.

Brio Lokomotíva na diaľkové ovládanie
29,80 €

Akcia

Táto lokomotíva má diaľkový panel, ktorým ovládate chod vpred i vzad. Poslúži pri rýchlej preprave ľudí, alebo ťažkého nákladu. Pred žiadnym terénom sa nezastaví, strmé kopce a prudké zjazdy zvláda s elegantnou ľahkosťou. Lokomotíva je kompatibilná s drevenými železničnými dráhami Brio.

Woody Parná lokomotíva s uhlím a vagónmi
7,82 € 7,50 €

Táto parná lokomotíva má prídavný vozík s uhlím a dva osobné vagóny. Je ideálnym doplnkom k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Jednotlivé vagóny sú spojené magnetom.

Brio World 33594 Obojsmerná lokomotíva na batérie-30%
24,30 € 16,80 €

Akcia

Parná lokomotíva v klasickej červenej farbe poháňaná batériami. Môže jazdiť dopredu i dozadu. Tiež svetlomety rozsvietia, aby sa tento zábavný spoločník vybral na železnici trebárs aj po tme.

Brio Elektronická lokomotíva zelená
23,50 € 18,10 €

Elektronická lokomotíva zelená so svetelným efektom. Mašinka má nové farby, grafiku a balenie. Pridajte si ju do zbierky k vašej Brio vláčikodráhe.

Brio Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami-20%
32,50 € 25,80 €

Akcia

Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami je klasický vlak na batérie s prednou a spätnou funkciou, ťahá voz s otáčacím bubnom a naklápacím vagónom na uhlie po koľajniciach. Svetlá sa rozsvietia, keď je spínač zapnutý.

Woody Moderná elektrická mašinka - červená
10,52 € 9,40 €

Akcia

Moderná elektrická červená lokomotíva, ktorá poteší každého malého strojvodcu. Na streche je prepínač lokomotívy s predným a zadným pohonom. Jednotlivé vagóny sa dajú pripojiť magnetom.

Maxim Express súprava "Pendolino"
12,50 €

Silný motor, stabilita na koľajniciach, vysoká rýchlosť a komfort. Tým všetkým sa supervlak Pendolino môže chváliť. Využitím expresného vlaku možno ušetriť veľa času. A tiež ho sledovať na koľajniciach je veľká paráda. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch príde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť.

Brio Elektrická vlaková súprava-21%
29,99 € 23,50 €

Akcia

Drevená elektrická vlaková súprava od značky Brio. Vlaková súprava prichádza! Zapojte k nej vlastné vagóniky a vydajte sa v ústrety novým dobrodružstvám. V súprave môžu cestovať 1 – 2 pasažieri. Rušňovodič je súčasťou balenia.

Woody Vláčik so zvieratkami
13,65 € 11,30 €

Prejdite sa prírodou s dreveným vláčikom a dvoma vagónikmi. Zažite dobrodružstvo so štyrmi nádherne farebnými zvieracími kamarátmi a pánom strojvodcom. Naučte sa poznávať zvieratká.

Brio SMART TECH Lokomotíva s aktívnymi tunelmi-49%
56,24 € 28,60 €

Akcia

Huuu, huuu! Lokomotívy sú ako živé tak, ako nikdy predtým. Podľa daného tunela sa lokomotíva zastaví, vycúva, alebo začne blikať. Základná sada Lokomotívy a aktívne tunely využíva interaktívnu chytrú technológiu s ktorou vyrazíš na cesty a všetky rozhodnutia budú len na tebe!

Brio El. lokomotíva nabíjacia cez mini USB kábel
34,26 € 29,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto silná mašinka v klasickom parnom dizajne je napájaná integrovanou batériou, ktorá sa dobíja cez mini USB. Mašinka jazdí dopredu i dozadu. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Woody Elektrická mašinka

Woody Elektrická mašinka

Hodnotenie: 3,6
9 € 8,30 €

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny.

Brio Elektrický rýchlovlak
25,89 € 22,70 €

Všetci pozor, rýchlovlak Brio prechádza! Tento model kombinuje funkčnosť, podstatu tradičných BRIO vláčikov s prednosťami moderného, rýchleho vozidla. Sada obsahuje trojdielny vlak, ktorý vydáva po stlačení tlačidla na lokomotíve zvuk.

Maxim Osobná súprava

Maxim Osobná súprava

Hodnotenie: 4
15,70 € 12,10 €

Preprava osôb je jednou z najdôležitejších činností, ktorá sa na koľajniciach odohráva. Cestujúci si užívajú pohodlie a príjemný pocit z cestovania. Navyše šetria životné prostredie tým, že cestujú vlakom a neznečisťujú ovzdušie výfukovými plynmi z motorových áut.

Woody Moderná elektrická mašinka - zelená
10,52 € 9,10 €

Moderná elektrická zelená lokomotíva, ktorá poteší každého malého strojvodcu. Na streche je prepínač lokomotívy s predným a zadným pohonom. Jednotlivé vagóny sa dajú pripojiť magnetom.

Brio Hasičský záchranársky vlak
23,98 € 18,10 €

Stlačte tlačidlo na lokomotíve a vypustite vláčik pre rýchlu pomoc v núdzovej situácii. Choďte blízko k ohňu, odpojte vodnú nádrž a použite vysúvaciu požiarnu hadicu. Sada hasičského vláčika s dvoma vagónikmi zo série Brio World.

Brio World 33890 Tunel a osobný vlak
26,27 € 18,10 €

Pozvite postavičky z BRIO sveta na výlet vlakom. Do dvoch vagónov môžu nastúpiť 3 cestujúcich, ktorí zažijú dobrodružný výlet s prechádzkou tunelom. Tunel môžete umiestniť ľubovoľne, kam až koľaje siahajú. Tento rozširujúci prvok je kompatibilný s väčšinou vláčikodráhami.

Fisher-Price Základná dráha s mašinkou
38,94 € 26,50 €

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.

Bigjigs Rail Ružová mašinka s tendrom
10,90 €

Huuu, huuu! Táto krásna a tradičná ružová lokomotíva má na svojich koncoch magnetické spojky, takže deti môžu ľahko vytvoriť rad vagónikov idúcich za sebou. Ideálny prvý vláčik ku drevenému železničnému systému vláčikodráhy.

Wiky Vláčik s mašinkou sada
25,69 €

Krásny set vláčika s mašinkou pre najmenších. Pospájaj koľajnice a vláčik môže vyraziť zo stanice.

Wiky Vlak set s traťou 160x90cm
13,39 €

To je niečo! Môžeš mať doma vlastný vlak! Naozaj vypúšťa paru! Poskladaj si v izbe vlakovú trať a vyraz s vlakom na prechádzku. Svetelné a zvukové efekty len doplní parádny zážitok z jazdy s týmto vláčikom.

Euro-Trade Vlak s vagónmi a dráhou
12,62 €

3 dielna vlaková súprava s koľajnicami. Jednoduchá montáž koľají a spojenie jednotlivých súprav dohromady. Vlak svieti a výdava zvuky.

Wiky Mašinka s vagónom 39cm
8,85 €

Objavuj zábavu s mašinkou. Pekná detská mašinka aj s vagónom a panáčikom aby si nebol na ceste sám.

Wiky Lokomotíva s efektami 27cm
14,88 €

Parná lokomotíva s dymovým efektom, zvukom a svetlom je vyrobená z plastu a kovu. Kolesá umožňujú pohyb lokomotívy na rovnom povrchu na voľný pohyb

Wiky Vlak metro s efektami set dľžka trate 88cm
19,89 €

Cestovanie metrom môže byť skvelá zábava. Ani v tuneli sa vďaka jeho svetelným a zvukovým efektom nestratíš. Zostav si svoju dráhu z koľajníc dĺžky až 88 cm. Set obsahuje:

Wiky Vlak set s traťou 25x35cm
15,89 €

To je niečo! Môžeš mať doma vlastný vlak! Naozaj vypúšťa dym !Poskladaj si v izbe vlakovú trať a vyraz s vlakom na prechádzku. Svetelné a zvukové efekty len doplní parádny zážitok z jazdy s týmto vláčikom.

Brio Elektrický nabíjací vláčik
36,26 € 29,90 €

Zmodernizujte vozový park vláčikodráhy Brio týmto nabíjacím vlakom s moderným dizajnom. V prednej kabínke sedí rušňovodič v ladiacej uniforme. Sada obsahuje vlakovú súpravu, figúrku, batérie a mini-USB kábel na nabíjanie.

Brio Elektrická lokomotíva zelená
22,90 € 20 €

Moderná elektrická lokomotíva s magnetickým závesom je ovládaná jedným tlačidlom. Pozrite sa ako svieti svojimi reflektormi do diaľky. Táto mašinka je kompatibilná s ostatnými vláčikodráhami Brio.

Lamps Lokomotíva na batérie
11,70 €

Táto lokomotíva húka a dymí. Lokomotíva má vnútri elektrickú špirálu a vatičky či hubku namočenú v roztoku. Zahrievaním špirály sa vytvára dym.

Lamps Lokomotíva dymiaca
10,60 €

Novinka

Táto krásna plastová lokomotíva je na batérie. Lokomotíva svieti, húka a dymí. Vnútri má elektrickú špirálu a špeciálny netoxický dymiaci olej. Zahrievaním špirály sa vytvára dym.

Maxim Elektrická lokomotíva zelená
12,60 € 10,60 €

Lokomotíva je vyrobená z plastu, pohybuje sa dopredu aj dozadu a môže ťahať vláčik. Je zaujímavým doplnkom pre malého strojvodcu.

Brio WORLD 32270 Stanica Myšiaka Mickeyho s nahrávaním zvuku-26%
42,50 € 31,30 €

Akcia

Vlaková stanica s vlastným hlásením? S Disney vlakovou stanicou Myšiaka Mickeyho je to možné. Vlaková stanica umožňuje funkciu nahrávania a prehrávania zvuku, vďaka čomu môžete vyhlasovať svoje vlastné staničné hlásenia. V balení nájdete aj krásne postavičky Mickeyho a Minnie.

Brio Rýchly šedý vlak s vagónom
13,70 €

Akcia

Rýchly šedý vlak s vagónom na uhlie je plne kompatibilný s Brio vláčikodráhami. Je to veľmi dôležitý vlak, pretože zásobuje široké okolie na zimu uhlím. Preto je stále na cestách.

Brio Osobný vlak s vagónikmi
19,90 € 17,40 €

Moderný osobný vlak od značky Brio prichádza do stanice. Súčasťou balenia sú dvaja panáčikovia. Táto súprava je kompatibilná so všetkými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Hape Mašinka s vrtuľou

Hape Mašinka s vrtuľou

Hodnotenie: 5
26,20 € 21,20 €

Je to lietadlo alebo vlak? Tento zábavný motor pri mašinke s vrtuľou kombinuje prvky oboch typov dopravných prostriedkov pre nový zážitok z hry. Mašinka poháňaná dvoma batériami typu AAA (nie sú súčasťou balenia) zároveň roztočí vrtuľu. Buď pripravený na veľa zábavy!

Hape Vláčik Intercity
15,10 €

Novinka

Nastupovať! Tento rýchly vlak má dostatok miesta nielen pre rušňovodiča, ale aj pre cestujúcich s batožinou. Magnety spájajú vagóny a výpravca má v ruke výpravku pre upozornenie na bezpečný odchod vlaku.

Woody Vláčik s ježkom a hračkami
7,82 € 6,90 €

Deti budú milovať túto jasnú a veselú sada vlaku, ktorý zahŕňa tri vagóniky a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónikov tiež znamená, že môžu byť ľahko prepojené s ďalšími kusmi.

Teddies Lokomotíva so zvukom a svetlom zelená
16,90 €

Novinka

Detailne prepracovaná lokomotíva vyrobená z plastu. Vláčik na batérie o veľkosti 35 cm vydáva klasické zvuky mašinky. Skvelý tip na darček pre malé rušňovodičov.