Fisher-Price Projektor Tomáš so zvukom-31%
27,72 €

18,99 €

Akcia

Veselá lokomotíva Tomášek s depom, ktorá slúži aj ako projektor s dvoma módmi, denným a nočným, pre viac herných možností. Vyberte si jeden z módov a výjazdom Tomáška z depa zapnite projekciu a zvuky.


Bigjigs Rail Ružová mašinka s tendrom
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Huuu, huuu! Táto krásna a tradičná ružová lokomotíva má na svojich koncoch magnetické spojky, takže deti môžu ľahko vytvoriť rad vagónikov idúcich za sebou. Ideálny prvý vláčik ku drevenému železničnému systému vláčikodráhy.


Bigjigs Rail CN nákladný vlak + koľaje
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto silná lokomotíva dodávaná s dvoma nákladnými vozidlami je ideálny doplnok k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Súčasťou sú aj dva kusy železnice po ktorej lokomotíva povezie svoj náklad.


Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva Flying Scotsman zelená
14,78 €
14,10 €

Replika parnej lokomotívy jazdiaca od roku 1862 do 1962 na britských železniciach. Veľmi silná a rýchla mašinka so zvukom, ktorá zvládne vytiahnuť do kopca mnoho vagónikov. Zapína sa a vypína sa jediným tlačidlom – komínkom.


Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva ružová
10,70 €

Ružová Bigjigs elektrická mašinka s koľajnicami. Mašinka jazdí vpred a vzad. Že sú vláčikodráhy len pre chlapcov? Táto originálna mašina pre malé slečny vás presvedčí o opaku.


Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva Mašinka
10,70 €

9,20 €

Tento novo navrhnutý parný stroj musia mať všetci, ktorí milujú železnici. Jeho pestré farby vás ohromia a tiež jeho schopnosť sičať po trati bez pomoci. Jazdí dopredu aj dozadu a vďaka svojmu magnetickému systému môže za sebou ťahať ďalšie vagóniky.


Bigjigs Rail Osobný vlak + 3 koľaje
16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti budú milovať tento jasný a veselý set vlaku pre cestujúcich, ktorý zahŕňa tri vagóniky, koľajnice a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónika tiež znamená, že môže byť ľahko prepojená s ďalšími kusmi.


Bigjigs Rail Replika lokomotívy Black 5 engine
11,10 €

Replika britskej parnej lokomotívy Black 5. Táto dáma medzi lokomotívami bola predstavená Williamom Stanierom v roku 1934. Originálna drevená lokomotíva pre vláčikodráhy. Ostatné vagóniky sa pripájajú pomocou magnetu, ktorý je vzadu na rušni.


Bigjigs Rail Replika lokomotívy LMR Gordon + 3 kolaje
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Replika britskej parnej lokomotívy LMR Gordon z roku 1943. Originálna drevená lokomotíva pre vláčikodráhy. Ostatné vagóniky sa pripájajú pomocou magnetu, ktorý je vzadu na rušni.


Bigjigs Rail Virgin Pendolino
13,30 €
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny doplnok k drevenej vláčikodráhe Bigjigs bude táto súprava Virgin Pendolino. Tá je vernou kópiou tohto rýchleho elektrického originálu. Súprave samozrejme nechýbajú ani koľaje.


Bigjigs Rail Vláčik farma + 3 koľaje
10,70 €
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti budú milovať tento jasný a veselý set vlaku farma, ktorý zahŕňa tri vagóniky, koľajnice a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónikov tiež znamená, že môžu byť ľahko prepojené s ďalšími kusmi.


Bigjigs Rail Vlak pre princezné + 3 koľaje
14,30 €

Dievčatká a nielen tie budú milovať tento veselý drevený vláčik pre princezné, ktorý bol pre nich špeciálne navrhnutý v ružových farbách. Ideálna vlaková súprava obsahujúca lokomotívu a tri detailne vrobené kráľovské vagóniky – koče spojené klasickým magnetickým systémom! Vláčik je možné kombinovať s akýmkoľvek iným dreveným železničným systémom.


BINO Rýchlostný vlak na batérie
10,12 €

7,30 €

Vaše vláčiky dôjdu vždy bezpečne do svojej cieľovej stanice, pokiaľ ich po drevených koľajniciach necháte ťahať za touto rýchlostnou modernou lokomotívou s jedným koncovým vagónom.


Brio Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami
26,20 €

Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami je klasický vlak na batérie s prednou a spätnou funkciou, ťahá voz s otáčacím bubnom a naklápacím vagónom na uhlie po koľajniciach. Svetlá sa rozsvietia, keď je spínač zapnutý.


Brio Hasičský záchranársky vlak
23,98 €

20 €

Posledný kus za túto cenu!

Stlačte tlačidlo na lokomotíve a vypustite vláčik pre rýchlu pomoc v núdzovej situácii. Choďte blízko k ohňu, odpojte vodnú nádrž a použite vysúvaciu požiarnu hadicu. Sada hasičského vláčika s dvoma vagónikmi zo série Brio World.


Brio Mašinka na ovládanie cez tablet
51,40 €

39,60 €

Klasická mašinka vybavená modernou technológiou. Objavte zábavu z jazdy s týmto vozidlom a so svojim tabletom. Stiahnite si aplikáciu a jazda môže začať. Mašinku možné ovládať cez tablet alebo stačí stlačiť tlačidlo na streche a mašinka sa rozbehne.


Brio Moja prvá elektrická mašinka
21,44 €

19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto mašinka je vhodná aj pre najmenšie deti, už od 18 mesiacov veku. Ovláda sa stlačením tlačidla na vrchnej strane mašinky a o pripojenie ostatných vagónov sa starajú magnety. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.


Brio Nákladný vlak
26,52 €

17,30 €

Najnovší nákladný vláčik z radu vláčikov BRIO, s ktorým sa hrali celé generácie detí. Vláčik má otváraciu kapotu motora a dva vagóny. Jeden s nákladom dreva a cisternu. Nákladný vláčik BRIO je dokonale kompatibilný so všetkými prvkami radu Svet BRIO.


Brio Špeciálna vláčková edícia 2018
18,18 €

13,40 €

Pozri sa na tú nádheru BRIO! Toto nie je len tak obyčajný vláčik. Špeciálna vláčiková edícia je výnimočnou strieborno-žltou variáciou na lokomotívu, ktorú rozbehneš jednoduchým popostrčením. Vláčik BRIO je dodávaný s drevenou cisternou v zodpovedajúcom prevedení.


Fisher-Price Opičí palác
46,74 €
44,60 €
+ doprava zadarmo

S týmto setom ožívajú Tomášove dobrodružstvá z 22. série, v ktorej preskúmava tajomný Opičí palác. Keď Tomáš s nákladom prejde pod lianami, z paláca vyskočí opička a začne sa na nich hojdať.


Fisher-Price V dračích pazúroch
46,74 €
43,70 €
+ doprava zadarmo

Tomáš prefrčí zákrutou a vyjde drakovi po chrbte až do papule. Ako Tomáš vyjde drakovi z čeľustí, drak sa nakloní a Tomáš zíde po ohnivých koľajniciach, roztočí ohnivú guľu a spôsobí zrútenie úbočej hory. Za ďalšou zákrutou uvidí, že zrútená časť hory vyplnila medzeru v trati a odhalila skrytý tunel, ktorým sa Tomáš môže vrátiť späť na hlavnú trať a zdolať draka znovu.


Fisher-Price Základná dráha s mašinkou
38,94 €
36,60 €

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.


Fisher-Price Naťahovacia mašinka
10,30 €

Plnou parou vpred! Natiahnite Lokomotivu Tomáša vzad a pustite ho, aby vyrazil vpred s oblakom dymu, cestujúcim hore a dole, zatiaľ čo vláčik jede. Deti si užijú veľa srandy, pričom si pocvičte jemnú motoriku pri držaní hračky a jej naťahovaní. Mašinky majú 3 rôzne farby, farebnú variantu nemožno zvoliť.


Hape Dieselový vláčik nákladný
13,59 €

11,50 €

Rozbehnite tento dieslový nákladný vlak po trati, aby ste prepravili náklady na trh! Na vagónoch vlaku sú naložené bloky rudy, ktoré je možné zdvihnúť pomocou magnetických žeriavov spoločnosti Hape (nie sú súčasťou balenia).


Hape Mašinka s nádražím - kocky
13,61 €

11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte rušnú vlakovú stanicu od základov s touto sadou budov. Hrkálky a zrkadlá sú zábavné a vzrušujúce pre kamarátov a cestujúcich. Nasaďte si čiapku a urobte poriadok výpravcu stanice.


Hape Mašinka s vrtuľou
26,20 €

22,90 €

Je to lietadlo alebo vlak? Tento zábavný motor pri mašinke s vrtuľou kombinuje prvky oboch typov dopravných prostriedkov pre nový zážitok z hry. Mašinka poháňaná dvoma batériami typu AAA (nie sú súčasťou balenia) zároveň roztočí vrtuľu. Buď pripravený na veľa zábavy!


Hape Parný vláčik nákladný
13,59 €

11,50 €

Prejdite sa po trati s týmto klasickým parným nákladným vlakom! S čiernym motorom a dvoma jasne červenými vagónikmi je všetko pripravené k zábave! Náklad na vagónikoch možno vďaka magnetu prekladať.


Hape Parný vláčik osobný
13,59 €

11,50 €

Je ráno a je čas, aby sa všetci dostali včas do práce! Rozbehnite svoj parný rušeň a jeho jasne červené vagóniky po trati, aby ste sa uistili, že sa všetci dostanú do svojej kancelárie včas!


Hape Vláčik s nákladom
13,61 €

11,50 €

Keď sa tento vlak rozbehne dole po trati, ozubený náklad sa veselo otáča dokola pre dynamický zážitok z hry! Dva ozubené náklady je možné vybrať pre hranie pri nakladaní a vykladaní.


Lamps Drevený vláčik
19,39 €

13,80 €

Tento veselý ťahací vláčik tvoria lokomotíva a dva vagónikmi, ktoré sú tvorené pestrofarebnými kockami, z ktorých je možné skladať zvieratká. Zábavná hra s týmto vláčikom rozvíja motorické schopnosti a podporuje hmatové, zvukové aj zrakové vnemy dieťaťa.


Maxim Elektrická lokomotiva - červená
15,30 €

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny. Vydáva zvuk idúcej lokomotívy a parnej píšťaly, predné svetlo zaisťuje dobrú viditeľnosť.


Maxim Vlaková súprava "ZOO"
8,85 €
8,70 €

Kompletná vlaková súprava, pre prepravu zvieratiek zo zoologickej zahrady. Keď je potreba nejaké zvieratko odviezť k doktorovi, alebo do iného domova, poslúži spoľahlivo táto súprava.


Pilsan Môj prvý vláčik - 33ks
14,79 €
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento farebný vláčik pre najmenších kombinuje niekoľko herných možností pre najmenšie deti. Môžu sa hrať s mašinkou a dvoma vagónikmi s cestujúcimi a navyše poskytuje dieťaťu hranie so stavebnicou.


Woody Moderná elektrická mašinka - červená
10,52 €

9 €

Moderná elektrická červená lokomotíva, ktorá poteší každého malého strojvodcu. Na streche je prepínač lokomotívy s predným a zadným pohonom. Jednotlivé vagóny sa dajú pripojiť magnetom.


Woody Moderná elektrická mašinka - zelená
10,52 €

9,10 €

Moderná elektrická zelená lokomotíva, ktorá poteší každého malého strojvodcu. Na streche je prepínač lokomotívy s predným a zadným pohonom. Jednotlivé vagóny sa dajú pripojiť magnetom.


Woody Príslušenstvo k vláčkodráhe - rýchlovlak
15,61 €

12,70 €

Všetci pozor, rýchlovlak prechádza! Sada obsahuje trojdielny vlak, ktorý je super rýchly. Rýchlovlak v dizajne Woody je kompatibilný so všetkými ostatnými železničnými dráhami dostupnými na našom trhu.


Woody Vláčik s ježkom a hračkami
7,82 €

6,50 €

Deti budú milovať túto jasnú a veselú sada vlaku, ktorý zahŕňa tri vagóniky a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónikov tiež znamená, že môžu byť ľahko prepojené s ďalšími kusmi.


Woody Vláčik so zvieratkami
13,65 €

11 €

Prejdite sa prírodou s dreveným vláčikom a dvoma vagónikmi. Zažite dobrodružstvo so štyrmi nádherne farebnými zvieracími kamarátmi a pánom strojvodcom. Naučte sa poznávať zvieratká.


Bigjigs Rail Nákladný vlak + koľaje
12,30 €

Táto jasne červená lokomotíva dodávaná s tromi nákladnými vozidlami je ideálny doplnok k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Súčasťou sú aj dva kusy železnice, po ktorej mašinka povezie svoj náklad.


Brio El. lokomotíva nabíjacia cez mini USB kábel
34,26 €

28 €

Táto silná mašinka v klasickom parnom dizajne je napájaná integrovanou batériou, ktorá sa dobíja cez mini USB. Mašinka jazdí dopredu i dozadu. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.


Brio Elektrická lokomotíva zelená
22,90 €

17,90 €

Moderná elektrická lokomotíva s magnetickým závesom je ovládaná jedným tlačidlom. Pozrite sa ako svieti svojimi reflektormi do diaľky. Táto mašinka je kompatibilná s ostatnými vláčikodráhami Brio.


Brio Elektrická nákladná lokomotíva
14,10 €

Drevená elektrická nákladné lokomotíva od značky Brio. Užite si veľa zábavného hrania s pojazdnou mašinkou, ku ktorej môžete pripojiť vlastný vagónik a jazdiť po trati. Mašinka má funkciu štart – stop.


Brio Elektrická vlaková súprava
29,99 €

22,30 €

Drevená elektrická vlaková súprava od značky Brio. Vlaková súprava prichádza! Zapojte k nej vlastné vagóniky a vydajte sa v ústrety novým dobrodružstvám. V súprave môžu cestovať 1 – 2 pasažieri. Rušňovodič je súčasťou balenia.


Brio Elektrický nabíjací vláčik
36,26 €

28,90 €

Zmodernizujte vozový park vláčikodráhy Brio týmto nabíjacím vlakom s moderným dizajnom. V prednej kabínke sedí rušňovodič v ladiacej uniforme. Sada obsahuje vlakovú súpravu, figúrku, batérie a mini-USB kábel na nabíjanie.


Brio Elektrický rýchlovlak
25,89 €

21,60 €

Všetci pozor, rýchlovlak Brio prechádza! Tento model kombinuje funkčnosť, podstatu tradičných BRIO vláčikov s prednosťami moderného, rýchleho vozidla. Sada obsahuje trojdielny vlak, ktorý vydáva po stlačení tlačidla na lokomotíve zvuk.