Woody Vláčik s ježkom a hračkami
7,82 € 6,70 €

Deti budú milovať túto jasnú a veselú sada vlaku, ktorý zahŕňa tri vagóniky a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónikov tiež znamená, že môžu byť ľahko prepojené s ďalšími kusmi.

Bino Rýchlostný vlak na batérie
10,12 € 7,90 €

Vaše vláčiky dôjdu vždy bezpečne do svojej cieľovej stanice, pokiaľ ich po drevených koľajniciach necháte ťahať za touto rýchlostnou modernou lokomotívou s jedným koncovým vagónom.

Hape Vláček "Cesta džunglí"
8,90 €

Lvi, tygři a slon. Projeďte se džunglí po kolejích a zažijte dobrodružství se třemi nádherně divokými kamarády z džungle. Naučte se poznávat zvířátka.

Woody Parná lokomotíva s uhlím a vagónmi
9 €

Táto parná lokomotíva má prídavný vozík s uhlím a dva osobné vagóny. Je ideálnym doplnkom k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Jednotlivé vagóny sú spojené magnetom.

Bigjigs Rail Ružová mašinka s tendrom
9,90 €

Huuu, huuu! Táto krásna a tradičná ružová lokomotíva má na svojich koncoch magnetické spojky, takže deti môžu ľahko vytvoriť rad vagónikov idúcich za sebou. Ideálny prvý vláčik ku drevenému železničnému systému vláčikodráhy.

Woody Elektrická mašinka

Woody Elektrická mašinka

Hodnotenie: 4,5
10,20 €

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny.

Fisher-Price Veľká ťahacia mašinka Rebecca
11,57 € 10,20 €

Užite si veľa zábavy s touto pestrofarebnou ťahacou kovovú mašinkou a vagónikmi. Mašinka má plastové konektory, ktorými ju pripojíte k ďalším výrobkom z kolekcie Trackmaster™. Je ideálny k rozvoju fantázie a predstavivosti dieťaťa.

Maxim Vlaková súprava "ZOO"
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletná vlaková súprava, pre prepravu zvieratiek zo zoologickej zahrady. Keď je potreba nejaké zvieratko odviezť k doktorovi, alebo do iného domova, poslúži spoľahlivo táto súprava.

Hape Dieselový vláčik nákladný
13,59 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozbehnite tento dieslový nákladný vlak po trati, aby ste prepravili náklady na trh! Na vagónoch vlaku sú naložené bloky rudy, ktoré je možné zdvihnúť pomocou magnetických žeriavov spoločnosti Hape (nie sú súčasťou balenia).

Bigjigs Rail Replika lokomotívy Black 5 engine
11,40 €

Replika britskej parnej lokomotívy Black 5. Táto dáma medzi lokomotívami bola predstavená Williamom Stanierom v roku 1934. Originálna drevená lokomotíva pre vláčikodráhy. Ostatné vagóniky sa pripájajú pomocou magnetu, ktorý je vzadu na rušni.

Woody Vláčik so zvieratkami
13,65 € 11,40 €

Prejdite sa prírodou s dreveným vláčikom a dvoma vagónikmi. Zažite dobrodružstvo so štyrmi nádherne farebnými zvieracími kamarátmi a pánom strojvodcom. Naučte sa poznávať zvieratká.

Bigjigs Rail Nákladný vlak + koľaje
11,40 €

Táto jasne červená lokomotíva dodávaná s tromi nákladnými vozidlami je ideálny doplnok k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Súčasťou sú aj dva kusy železnice, po ktorej mašinka povezie svoj náklad.

Maxim Express súprava "Pendolino"
11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Silný motor, stabilita na koľajniciach, vysoká rýchlosť a komfort. Tým všetkým sa supervlak Pendolino môže chváliť. Využitím expresného vlaku možno ušetriť veľa času. A tiež ho sledovať na koľajniciach je veľká paráda. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch príde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť.

Hape Parný vláčik nákladný
13,59 € 11,80 €

Prejdite sa po trati s týmto klasickým parným nákladným vlakom! S čiernym motorom a dvoma jasne červenými vagónikmi je všetko pripravené k zábave! Náklad na vagónikoch možno vďaka magnetu prekladať.

Lamps Lokomotíva dymiaca

Lamps Lokomotíva dymiaca

Hodnotenie: 4,5
13,80 € 11,80 €

Táto lokomotíva poteší každého malého strojvodcu. Mašinka svieti, húka a dymí. Lokomotíva má vnútri elektrickú špirálu a špeciálny netoxický dymiaci olej. Zahrievaním špirály sa vytvára dym.

Fisher-Price Veľká ťahacia mašinka Flynn
11,90 €

Užite si veľa zábavy s touto pestrofarebnou ťahacou kovovú mašinkou a vagónikmi. Mašinka má plastové konektory, ktorými ju pripojíte k ďalším výrobkom z kolekcie Trackmaster™. Je ideálny k rozvoju fantázie a predstavivosti dieťaťa.

Hape Vláčik s nákladom
13,61 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď sa tento vlak rozbehne dole po trati, ozubený náklad sa veselo otáča dokola pre dynamický zážitok z hry! Dva ozubené náklady je možné vybrať pre hranie pri nakladaní a vykladaní.

Fisher-Price Veľká ťahacia mašinka James
12,20 €

Užite si veľa zábavy s touto pestrofarebnou ťahacou kovovú mašinkou a vagónikmi. Mašinka má plastové konektory, ktorými ju pripojíte k ďalším výrobkom z kolekcie Trackmaster™. Je ideálny k rozvoju fantázie a predstavivosti dieťaťa.

Lamps Lokomotíva na batérie
12,20 €

Táto lokomotíva húka a dymí. Lokomotíva má vnútri elektrickú špirálu a vatičky či hubku namočenú v roztoku. Zahrievaním špirály sa vytvára dym.

Hape Mašinka na batérie
13,86 € 12,20 €

Táto malá mašinka jazdí dopredu i dozadu a pri jazde svieti! Ku zmene smeru stačí obyčajné stlačenie tlačidla. Pohon zabezpečuje 2AAA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Maxim Osobná súprava

Maxim Osobná súprava

Hodnotenie: 4
15,70 € 12,20 €

Preprava osôb je jednou z najdôležitejších činností, ktorá sa na koľajniciach odohráva. Cestujúci si užívajú pohodlie a príjemný pocit z cestovania. Navyše šetria životné prostredie tým, že cestujú vlakom a neznečisťujú ovzdušie výfukovými plynmi z motorových áut.

Maxim Elektrická lokomotíva zelená
12,60 €

Lokomotíva je vyrobená z plastu, pohybuje sa dopredu aj dozadu a môže ťahať vláčik. Nezávisle na pohybe po stlačení komína vydáva zvuk parnej lokomotívy. Je zaujímavým doplnkom pre malého strojvodcu.

Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva ružová
12,90 €

Ružová Bigjigs elektrická mašinka s koľajnicami. Mašinka jazdí vpred a vzad. Že sú vláčikodráhy len pre chlapcov? Táto originálna mašina pre malé slečny vás presvedčí o opaku.

Maxim Osobná súprava - rýchlovlak
15,70 € 12,90 €

Rýchlovlak tvoria **3 samostatné vláčiky, **ktoré možno ľubovoľne zapájať. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch dôjde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť. Lokomotívy môžu ťahať aj rôzne druhy vagónov.

Hape Mašinka s nádražím - kocky
13,61 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte rušnú vlakovú stanicu od základov s touto sadou budov. Hrkálky a zrkadlá sú zábavné a vzrušujúce pre kamarátov a cestujúcich. Nasaďte si čiapku a urobte poriadok výpravcu stanice.

Maxim Nákladná súprava
15,70 € 13,40 €

Nákladný vlak s vagónikmi je dôležitou súčasťou každej železnice. Nesmie chýbať v žiadnej zbierke malého strojvodcu. Mašinka nie je na batérie.

Bigjigs Rail Virgin Pendolino
13,40 €

Originálny doplnok k drevenej vláčikodráhe Bigjigs bude táto súprava Virgin Pendolino. Tá je vernou kópiou tohto rýchleho elektrického originálu. Súprave samozrejme nechýbajú ani koľaje.

Hape Mašinka na solárny pohon
15,53 € 13,50 €

Zabudnite na nákup batérií! Táto šikovná mašinka má svoj vlastný solárny panel, ktorý generuje dostatok elektrickej energie pre napájanie svetlom. Sledujte, ako mašinka žiarivo svieti, keď ju tlačíte po koľajniciach!

Bigjigs Rail Vláčik farma + 3 koľaje
13,60 €

Deti budú milovať tento jasný a veselý set vlaku farma, ktorý zahŕňa tri vagóniky, koľajnice a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónikov tiež znamená, že môžu byť ľahko prepojené s ďalšími kusmi.

Lamps Drevený vláčik

Lamps Drevený vláčik

Hodnotenie: 5
19,39 € 13,80 €

Tento veselý ťahací vláčik tvoria lokomotíva a dva vagónikmi, ktoré sú tvorené pestrofarebnými kockami, z ktorých je možné skladať zvieratká. Zábavná hra s týmto vláčikom rozvíja motorické schopnosti a podporuje hmatové, zvukové aj zrakové vnemy dieťaťa.

Pilsan Môj prvý vláčik - 33ks
14,79 € 13,90 €

Tento farebný vláčik pre najmenších kombinuje niekoľko herných možností pre najmenšie deti. Môžu sa hrať s mašinkou a dvoma vagónikmi s cestujúcimi a navyše poskytuje dieťaťu hranie so stavebnicou.

Hape Parný vláčik osobný
13,90 €

Je ráno a je čas, aby sa všetci dostali včas do práce! Rozbehnite svoj parný rušeň a jeho jasne červené vagóniky po trati, aby ste sa uistili, že sa všetci dostanú do svojej kancelárie včas!

Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva Flying Scotsman zelená
14,78 € 14,50 €

Replika parnej lokomotívy jazdiaca od roku 1862 do 1962 na britských železniciach. Veľmi silná a rýchla mašinka so zvukom, ktorá zvládne vytiahnuť do kopca mnoho vagónikov. Zapína sa a vypína sa jediným tlačidlom – komínkom.

Bigjigs Rail Vlak pre princezné + 3 koľaje
14,70 €

Dievčatká a nielen tie budú milovať tento veselý drevený vláčik pre princezné, ktorý bol pre nich špeciálne navrhnutý v ružových farbách. Ideálna vlaková súprava obsahujúca lokomotívu a tri detailne vrobené kráľovské vagóniky – koče spojené klasickým magnetickým systémom! Vláčik je možné kombinovať s akýmkoľvek iným dreveným železničným systémom.

Bigjigs Rail Osobný vlak + 3 koľaje
15,20 €

Deti budú milovať tento jasný a veselý set vlaku pre cestujúcich, ktorý zahŕňa tri vagóniky, koľajnice a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónika tiež znamená, že môže byť ľahko prepojená s ďalšími kusmi.

Brio Rýchly šedý vlak s vagónom
15,70 €

Rýchly šedý vlak s vagónom na uhlie je plne kompatibilný s Brio vláčikodráhami. Je to veľmi dôležitý vlak, pretože zásobuje široké okolie na zimu uhlím. Preto je stále na cestách.

Bigjigs Rail CN nákladný vlak + koľaje
15,70 €

Táto silná lokomotíva dodávaná s dvoma nákladnými vozidlami je ideálny doplnok k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Súčasťou sú aj dva kusy železnice po ktorej lokomotíva povezie svoj náklad.

Brio Elektronická lokomotíva zelená-30%
23,50 € 16,30 €

Výpredaj

Elektronická lokomotíva zelená so svetelným efektom. Mašinka má nové farby, grafiku a balenie. Pridajte si ju do zbierky k vašej Brio vláčikodráhe.

Brio Osobný vlak s vagónikmi
19,90 € 16,90 €

Moderný osobný vlak od značky Brio prichádza do stanice. Súčasťou balenia sú dvaja panáčikovia. Táto súprava je kompatibilná so všetkými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Brio World 33594 Obojsmerná lokomotíva na batérie
24,30 € 17,30 €

Parná lokomotíva v klasickej červenej farbe poháňaná batériami. Môže jazdiť dopredu i dozadu. Tiež svetlomety rozsvietia, aby sa tento zábavný spoločník vybral na železnici trebárs aj po tme.

Fisher-Price Motorizované mašinky Merlin the Invisible
19,32 € 17,70 €

Vďaka týmto vláčikom TrackMaster s motorovým pohonom dosiahne Mašinka Tomáš a jeho priatelia vyšších rýchlostí, väčších výšok a zažijú ešte viac vzrušujúcich dobrodružstiev. Vaše obľúbené televízne postavičky privezú do vášho TrackMaster sveta ešte viac dobrodružstva a budú skvelým prírastkom do akejkoľvek zbierky vláčikov.