Teddies Gašparko máňuška na ruku plyšový 27cm
8,40 € 6,60 €

Kto by nepoznal šaša, vtipkára, ktorý má „pod čapicou“ a objavuje sa v skoro každej rozprávke s pánom kráľom? S bábkou si môžete zahrať svoju obľúbenú rozprávku alebo si vymyslieť vlastný príbeh. Gašparka stačí navliecť na ruku a hneď ožije, navyše kvalitný, hebký materiál je na kožu veľmi príjemný.

SIMBA Máša a medveď - Maňuška medveď Míša 28 cm
12,66 € 8,90 €

Užite si veľa zábavy s mäkučkou maňuškou medvedíkom Míšom. Je to najlepší kamarát dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu a už sa teší na ďalšie spoločné dobrodružstvá.

MÚ BRNO Krtko maňuška, 27 cm
17,99 € 17,50 €

Plyšová maňuška na ruku zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Krtko je vysoký 27 cm.

HABA Maňuška Princezná
18,90 €

Roztomilá maňuška princezny, bez ktorej sa nezaobíde žiaden príbeh ani divadielko… Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu fantázii a vymyslite svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať predstavivosť aj komunikačné schopnosti. Mat

HABA Maňuška Červená čiapočka
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tejto maňuške z dielne značky Haba sa vaše divadielko rozrastie o ďalšieho člena! Tentokrát o maňušku Červenej čiapočky… Využite ju na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popustite uzdu fantázii a vymyslite svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha u detí rozvíjať fant

HABA Maňuška hudobná Opica
18,90 €

Farebná hudobná opica z dielne značky Haba na rozveselenie kdekoľvek a kedykoľvek! Vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Klasická zvieracia maňuška je univerzálna hračka, ktorá pobaví menšie aj väčšie deti. Je skladná, ľahká, nenáročná na údržbu, ideálna na cestovanie. Skompletizujte ňou svoje

HABA Maňuška Gašparko
18,90 €

Klasická detská maňuška, tentokrát v podobe Gašparka, je univerzálna hračka, ktorá pobaví menšie aj väčšie deti. Je skladná, ľahká, nenáročná na údržbu, dá sa s ňou zahrať kdekoľvek a kedykoľvek. Maňušky rozvíjajú fantáziu, tvorivosť a komunikačné schopnosti. Materiál: polyester Výška maňušky: 25

HABA Maňuška hudobná Slon
18,90 €

Farebný hudobný sloník z dielne značky Haba na rozveselenie kdekoľvek a kedykoľvek! Vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Klasická zvieracia maňuška je univerzálna hračka, ktorá pobaví menšie aj väčšie deti. Je skladná, ľahká, nenáročná na údržbu, ideálna na cestovanie. Skompletizujte ňou svoje

HABA Maňuška Marienka
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tejto maňuške z dielne značky Haba sa vaše divadielko rozrastie o ďalšieho člena!  Využite ju na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popustite uzdu fantázii a vymyslite svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha u detí rozvíjať fantáziu aj komunikačné schopnosti. Materiá

Moulin Roty Maňuška myška Nini
17,90 €

Maňuška myšky Nini v typicky hravom dizajne značky Moulin Roty je univerzálnou textilnou hračkou, ktorá pobaví menšie aj väčšie deti. Je skladná, ľahká, nenáročná na údržbu, ideálna na cestovanie. Skompletizujte ňou svoje domáce divadielko, zahrajte si svoje obľúbené príbehy – alebo vymýšľajte úpln

Melissa & Doug Maňásci - domácí zvířátka
23,90 € 17,80 €

Novinka

Nechte tyto maňásky ožít. Čtyři maňásci v podobě domácích zvířátek dobře padnou na dětskou i menší dospělou ruku. Můžete společně s dětmi vytvářet příběhy nebo použít maňásky do krásného divadla.

Fiesta Crafts Veľká maňuška - Nezbedník Emil
31,10 €

Po vstrčení ruky do maňušky postavička ožije a rozvíja tak detskú fantáziu a podporuje deti v hraní vlastného divadla alebo príbehu. Maňuška je plne interaktívna. Pohybujú sa jej ústa a ruky a dokáže tak dieťa skvele zabaviť.

Fiesta Crafts Veľká maňuška - Opička
19,40 €

Po vstrčení ruky do maňušky zvieratko ožije a rozvíja tak detskú fantáziu a podporuje deti v hraní vlastného divadla alebo príbehu. Maňuška je plne interaktívna. Pohybujú sa jej ústa a ruky a dokáže tak dieťa skvele zabaviť.

MÚ BRNO Sada maňušiek Kráľovská rodina
33,30 € 28,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozprávajte deťom príbehy o Kráľovskej rodine. Teraz totiž môže ožiť akákoľvek rozprávka s kráľovskými rodičmi, princeznou a princom u vás doma s touto sadou handrových maňušiek.

MÚ BRNO Chocholúšik 30cm, maňuška
12,92 € 11,60 €

Plyšová maňuška na ruku v podobe známeho Chocholúšika. Plyšové spracovanie zaručuje príjemné hranie. Deti buď môžu zahrať scénku z príbehu, ktorý určite dobre poznajú alebo si vziať plyšáka ako spoločníka na cesty.

MÚ BRNO Krtek mluvící 25 cm, červený kulich-21%
22,55 € 17,60 €

Akcia

Plyšový maňásek na ruku se zvukovým modulem. Nasaďte, zmáčkněte a poslechněte si jeden ze 13-ti přidaných zvuků. Připomeňte si známou pohádku díky této elektronické hračce.

MÚ BRNO Krtko s červeným brmbolcom, maňuška
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová maňuška na ruku Krtko s červeným brmbolcom pre deti. S touto maňuškou môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Čiapku môžu deti krtkovi zložiť.

MÚ BRNO Myška maňuška, 40 cm
15,99 € 15,50 €

Plyšová maňuška na ruku Myška zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Myška je vysoká 40 cm.

MÚ BRNO Zajac maňuška, 37 cm
17,10 €

Plyšová maňuška na ruku Zajac zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Zajac je vysoký 37 cm.

MÚ BRNO Rákosníček maňuška, 25cm
13,67 € 11,60 €

Vyšívaná plyšová maňuška Rákosníček s výškou 25 cm poteší malé deti. Rodičia môžu s bábkou prehrať deťom obľúbené scény z večerníčka. Je to tiež výborný spoločník na cesty.

MÚ BRNO Kremienok 40cm, maňuška
12,92 € 11,60 €

Plyšová maňuška na ruku v podobe známeho Kremienka. Plyšové spracovanie zaručuje príjemné hranie. Deti buď môžu zahrať scénku z príbehu, ktorý určite dobre poznajú alebo si vziať plyšáka ako spoločníka na cesty.

Melissa & Doug Sada Maňásků - domácí zvířátka
36,30 € 29,10 €

Novinka

Nechte tyto maňásky ožít. Šest maňásků, kteří mají podobu domácích zvířátek, dobře padnou na dětskou i menší dospělou ruku. Můžete tak společně s dětmi vytvářet příběhy nebo použít maňásky do krásného divadla.

Lumpin Maňuška Myšiak Ticky
11,29 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Maňuška Myšiak Ticky je skvelou plyšovou hračkou, ktorá prinúti vaše deti vymýšľať stále nové a nové príbehy. Maňušky sú hračkou, s ktorou možno predvádzať rôzne hry deťom už v kočíku.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: