SIMBA Máša a medveď - Maňuška medveď Míša 28 cm
12,66 €

9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si veľa zábavy s mäkučkou maňuškou medvedíkom Míšom. Je to najlepší kamarát dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu a už sa teší na ďalšie spoločné dobrodružstvá.


MÚ BRNO Krtko 20 cm maňuška
13,99 €
13,80 €

Maňuška v podobe dobrého Krtka, ktorý rád všetkým pomáha. Známa večerníčkova postava, ktorá si našla cestu do sŕdc nemálo divákov. Využite maňušku a zažite každodenné rozprávku s Krtkom a jeho priateľmi.


Disney Medvedík Pú Maňuška - Pú
20,90 €

6,50 €

Roztomilá maňuška z obľúbeného Disney príbehu Macko Pú. Maňuška je vyrobená z jemného a kvalitného plyšu. Prehrajte si s Mackom Puf scénky z filmu, alebo vytvorte nové zábavné situácie na základe vlastnej predstavivosti.


MÚ BRNO Krtko maňuška, 27 cm
17,99 €

14,90 €

Plyšová maňuška na ruku zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Krtko je vysoký 27 cm.


Fiesta Crafts Veľká maňuška - Nezbedník Emil
31,25 €
30,70 €

Po vstrčení ruky do maňušky postavička ožije a rozvíja tak detskú fantáziu a podporuje deti v hraní vlastného divadla alebo príbehu. Maňuška je plne interaktívna. Pohybujú sa jej ústa a ruky a dokáže tak dieťa skvele zabaviť.


Fiesta Crafts Veľká maňuška - Opička
19,52 €
19,20 €

Po vstrčení ruky do maňušky zvieratko ožije a rozvíja tak detskú fantáziu a podporuje deti v hraní vlastného divadla alebo príbehu. Maňuška je plne interaktívna. Pohybujú sa jej ústa a ruky a dokáže tak dieťa skvele zabaviť.


Fiesta Crafts Veľká maňuška - Uličnica Kačka
31,25 €
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Po vstrčení ruky do maňušky postavička ožije a rozvíja tak detskú fantáziu a podporuje deti v hraní vlastného divadla alebo príbehu. Maňuška je plne interaktívna. Pohybujú sa jej ústa a ruky a dokáže tak dieťa skvele zabaviť.


MÚ BRNO Ježko 23 cm maňuška, modrá
13 €
12,40 €

Plyšová maňuška na ruku Ježko v modrej farbe, zo série Krtkovi kamaráti. S touto maňuskou môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Ježko je vysoký 23 cm.


MÚ BRNO Kremienok 40cm, maňuška
12,92 €

11,20 €

Plyšová maňuška na ruku v podobe známeho Kremienka. Plyšové spracovanie zaručuje príjemné hranie. Deti buď môžu zahrať scénku z príbehu, ktorý určite dobre poznajú alebo si vziať plyšáka ako spoločníka na cesty.


MÚ BRNO Krtek mluvící 25 cm, červený kulich
22,55 €

18 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový maňásek na ruku se zvukovým modulem. Nasaďte, zmáčkněte a poslechněte si jeden ze 13-ti přidaných zvuků. Připomeňte si známou pohádku díky této elektronické hračce.


MÚ BRNO Krtko s červeným brmbolcom, maňuška
18,10 €

Plyšová maňuška na ruku Krtko s červeným brmbolcom pre deti. S touto maňuškou môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Čiapku môžu deti krtkovi zložiť.


MÚ BRNO Myška maňuška, 40 cm
15,99 €
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová maňuška na ruku Myška zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Myška je vysoká 40 cm.


MÚ BRNO Rákosníček maňásek, 43 cm
17,99 €
16,40 €

Vyšívaný, plyšový Rákosníček o velikosti 43 cm je vždy ochotný pomoci každému, kdo to potřebuje. Vhodné pro všechny děti od narození.


MÚ BRNO Rákosníček maňuška, 25cm
13,67 €

12 €

Vyšívaná plyšová maňuška Rákosníček s výškou 25 cm poteší malé deti. Rodičia môžu s bábkou prehrať deťom obľúbené scény z večerníčka. Je to tiež výborný spoločník na cesty.


MÚ BRNO Sada maňušiek Kráľovská rodina
33,30 €

28 €

Rozprávajte deťom príbehy o Kráľovskej rodine. Teraz totiž môže ožiť akákoľvek rozprávka s kráľovskými rodičmi, princeznou a princom u vás doma s touto sadou handrových maňušiek.


MÚ BRNO Sada maňušiek Tri prasiatka a vlk
35,14 €
32,60 €

Tri malé prasiatka žili so svojou mamičkou. Mamička im jedného dňa povedala: „Ste už dosť veľkí na to, aby ste išli do sveta a postavili si svoje vlastné domčeky“ … Rozprávka o troch malých prasiatkach teraz môže ožiť u vás doma s touto sadou maňušiek.


MÚ BRNO Chocholúšik 30cm, maňuška
12,92 €

11,20 €

Plyšová maňuška na ruku v podobe známeho Chocholúšika. Plyšové spracovanie zaručuje príjemné hranie. Deti buď môžu zahrať scénku z príbehu, ktorý určite dobre poznajú alebo si vziať plyšáka ako spoločníka na cesty.


MÚ BRNO Žabka maňuška, 31 cm
15,99 €
15,30 €

Plyšová maňuška na ruku. Žabka zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Žabka je vysoká 37 cm.


MÚ BRNO Zajac maňuška, 37 cm
15,99 €
15,20 €

Plyšová maňuška na ruku Zajac zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Zajac je vysoký 37 cm.


SIMBA Máša a medveď - Maňuška Máša 28 cm
12,66 €
11,50 €

Užite si veľa zábavy s mäkučkou a ľahučkou maňuškou dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu. Už sa teší na vaše spoločné dobrodružstvá.