Kvalitné Magnetické stavebnice Geomag

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Magnetické stavebnice Geomag na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Magnetické stavebnice Geomag nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Magnetické stavebnice Geomag – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Geomag Magicube Shapes 6 Geomag Mechanics Starter Set 153
Geomag Magicube Shapes 6

To, čo začalo ako originálny systém Magicube, sa teraz s radom Shapes stalo svetom magnetických stavebných blokov s pridaním troch nových tvarov: pol kocky, štvrťkruhu a pologule. Možnosti konštrukcie sú neobmedzené a vaša predstavivosť nebude mať hranice!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Mechanics Starter Set 153 Geomag Mechanics Starter Set 153
Geomag Mechanics Starter Set 153

Geomag je jedinečná magnetická stavebnica, ktorá pomáha rozvíjať kreativitu, jemnú motoriku, podnecovať fantáziu a prenikať do tajov vedy a techniky. Objav svet neviditeľných síl magnetizmu obohatený o prvky gravitácie. Základná štartovacia sada k radu Mechanics Gravity.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Glow Recycled 60 Geomag Mechanics Starter Set 153
Geomag Glow Recycled 60

V tme žiariaca magnetická stavebnica ti prinesie nový rozmer zábavy. Stavebnica zo 100% recyklovaného plastu sa v tme rozhodne nestratí! Stavebnice Geomag zamerané na zdravý vývoj detí.

môžete mať 03.04

MALL
Geomag Mechanics Gravity 67 Geomag Mechanics Gravity 67
Geomag Mechanics Gravity 67

S novou stavebnicou Mechanics Gravity Race Track ovládneš neviditeľné magnetické sily prírody a nudiť sa rozhodne nebudeš. Nechaj obiehať oceľové guličky po vlastnoručne postavenej dráhe a sleduj, ako fungujú fyzikálne zákony.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Classic Panels 52 Geomag Mechanics Gravity 67
Geomag Classic Panels 52

Magnetická stavebnica zo série Geomag Classic Panels je vyrobená zo 100% recyklovateľného materiálu. Balenie obsahuje okrem tyčiek a guličiek tiež farebné výplne. Vďaka jednoduchému stavebnému systému možno získať nekonečné množstvo tvarov. Možno kombinovať s inými Geomag stavebnicami.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Magicube Shapes 9 Geomag Mechanics Gravity 67
Geomag Magicube Shapes 9

To, čo začalo ako originálny systém Magicube, sa teraz s radom Shapes stalo svetom magnetických stavebných blokov s pridaním troch nových tvarov: pol kocky, štvrťkruhu a pologule. Možnosti konštrukcie sú neobmedzené a vaša predstavivosť nebude mať hranice! Farebné kocky Magicube sú vyrobené zo 10 0% recyklovaného plastu

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Pocket Set 53 Geomag Magicube Try Me 24
Geomag Pocket Set 53

Geomag Pocket set je krásnym a luxusným darčekom pre každého. Základným prvkom tejto stavebnice sú magnetické tyčinky a oceľové guľôčky. Geomag podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Magicube Try Me 24 Geomag Magicube Try Me 24
Geomag Magicube Try Me 24

Stavebnica Magicube Try Me 24 pcs vám ponúka možnosť vyskúšať magnetizmus v praxi a pozýva vás do sveta stavieb vyrobených z našich magnetických kociek od spoločnosti Geomag. Farebné kocky Magicube sú vyrobené zo 100% recyklovaného plastu. Kocky možno skladať rôznymi spôsobmi do rôznych tvarov. Jednoduché spájanie a otáčanie zvládnu aj tí najmenší.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Classic 142 Geomag Magicube Try Me 24
Geomag Classic 142

Magnetická stavebnica zo série Geomag Classic je vyrobená zo 100 % recyklovateľného materiálu. Balenie obsahuje okrem tyčiek a guličiek tiež 4 podstavca. Vďaka jednoduchému stavebnému systému možno získať nekonečné množstvo tvarov. Možno kombinovať s inými Geomag stavebnicami.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Supercolor recycled 60 Geomag Mechanics Recycled Challenge Goall 96
Geomag Supercolor recycled 60

Všetky plasty použité pre poťahy tyčiek a podstavcov sú zo 100% recyklovaného materiálu a ich dokonalé farby potešia aj tie najnáročnejšie. Stavebnice Geomag zamerané na zdravý vývoj detí.

môžete mať 03.04

MALL
Geomag Mechanics Recycled Challenge Goall 96 Geomag Mechanics Recycled Challenge Goall 96
Geomag Mechanics Recycled Challenge Goall 96

Geomag je jedinečná magnetická stavebnica, ktorá pomáha rozvíjať kreativitu, jemnú motoriku, fantáziu a prenikať do tajov vedy a techniky. Objav svet neviditeľných síl magnetizmu obohatený o prvky gravitácie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Geomag Supercolor recycled 42 Geomag Mechanics Recycled Challenge Goall 96
Geomag Supercolor recycled 42

Všetky plasty použité pre poťahy tyčiek a podstavcov sú zo 100% recyklovaného materiálu a ich dokonalé farby potešia aj tie najnáročnejšie. Stavebnice Geomag zamerané na zdravý vývoj detí.

môžete mať ZAJTRA

MALL