LEGO Star Wars 75253 Veliteľ droidov
232,85 € 195,90 €

Staň sa LEGO® Star Wars™ BOOST Veliteľom droidov a stavaj, programuj a hraj sa počas náročných misií s úžasnými droidmi! Stiahni si bezplatnú aplikáciu LEGO BOOST Star Wars a postav sympatického astro-droida R2-D2, kráčajúceho droida a myšieho droida. Stavaj a pripájaj raketové motory, vystreľovač torty, katapult a oveľa viac.

LEGO Star Wars ™ 75258 Anakinov klzák - edícia k 20. výročiu
31,06 € 24,90 €

Osláv 20 rokov stavebníc LEGO® Star Wars ™ so súpravou 75258 Anakinov klzák. Toto nové prevedenie pôvodného modelu 7131 vydaného v roku 1999 ponúka veľké motory, vysúvacie klapky, kokpit pre minifigúrku mladého Anakina, a rukoväť, za ktorú môžu všetci fanúšikovia stroj pochytiť a lietať s ním v napínavých pretekoch ako z filmu Star Wars: Skrytá hrozba.

LEGO Star Wars™ 75246 Diel Hviezdy smrti
19,10 € 16,90 €

Pridaj sa k Obi-Wanu Kenobimu na nebezpečnej misii na palube mocnej Hviezdy smrti. Prepašuj ho okolo strelca z Hviezdy smrti a pomôž mu deaktivovať ťažný lúč, než bude odhalený. Potom pomôž hrdinovi Jedi poraziť strelca, než bude môcť strieľať z výkonného laserového dela. Osud LEGO® Star Wars™ galaxia je v tvojich rukách s touto parádnou scénou z filmu Star Wars: Nová nádej.

LEGO Star Wars ™ 75240 Vonregova stíhačka TIE
77,70 € 63,90 €

Veľa zábavy so stavebnicou LEGO® Star Wars ™ 75240 Vonregova stíhačka TIE, ktorá je inšpirovaná seriálovým spracovaním slávnej ságy. Prežívaj znovu napätie a zábavu zo seriálu Star Wars: Odboj.

LEGO Star Wars ™ 75242 Stíhačka TIE Black Ace
54,38 € 44,90 €

Doprajte deťom staviteľské a herné zážitky s úžasnou stavebnicou LEGO® Star Wars ™ 75242 Stíhačka TIE Black Ace inšpirovanou populárnym seriálom Star Wars: Odboj. Táto zábavná súprava obsahuje 2 LEGO Star Wars minifigúrky a LEGO figúrku droida.

LEGO Star Wars™ 75250 Naháňačka speedrov
57,40 € 46,90 €

Preháňajte sa s Rey a BB-8 medzi vzdialenými planétami na ich dopravnom speedri. Podobne ako vo filme Star Wars™: Vzostup Skywalkera pôsobí aj tento speeder dojmom, že sa vznáša! Ale pozor, Prvý rád ti je v pätách na svojom kráčajúcom speederi – a člen posádky tryskového lietadla sa chystá zaútočiť zhora. Je čas chytiť svetelný meč a pomôcť Rey dať zlým vojakom lekciu, na ktorú nikdy nezabudnú.

LEGO Star Wars ™ 75238 Napadnutie na planéte Endor ™
31,06 € 24,90 €

Uži si úplne nový staviteľský a herný zážitok so súpravou LEGO® Star Wars ™ 75238 Napadnutie na planéte Endor. Nabíjaj vystreľovače a snaž sa trafiť terč každej z postavičiek, nech zostrelíš Ewoka Wicketa alebo zhodíš prieskumného vojaka z jeho motorky, a zaži vzrušujúce dobrodružstvo.

LEGO City 60228 Štart vesmírnej rakety
99,99 € 80,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav sa na ***štart rakety** s týmto modelom inšpirovaným NASA, ktorý je plný vedcov a astronautov. V tréningovej oblasti môžeš otestovať, či je kozmické vozidlo pripravené zbierať geódy a robot nachystaný pre skúmanie krajiny a hľadanie zaujímavých artefaktov. Nalož do rakety teleskop a potom s astronautmi nastúp na jednokoľajku, nech sa môžu dostať na palubu. Vyraz späť do riadiacej miestnosti a sleduj odpočítavanie. Za chvíľu to začne!

LEGO City 60229 Montáž a preprava vesmírnej rakety
154,99 € 131,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav v laboratóriu kozmické vozidlo, zavez ho k rakete a pomocou funkčného navijaku ho nalož do nákladného priestoru rakety. Ukončenie prípravy pred štartom a potom raketu prevez k štartovacej rampe pomocou pásového vozidla. Umiestni štartovaciu rampu do správnej polohy, vyraz do riadiacej veže a priprav sa na štart. Misia na prieskum Marsu práve začína.

LEGO City 60226 Raketoplán skúmajúci Mars
29,99 € 24,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Vyraz do vesmíru na vzrušujúcu misiu na prieskum planéty Mars. Rozpáľ motory raketoplánu, vydaj sa k Marsu a začni výskum. Môžeš tam pomocou kozmického vozidla zbierať zaujímavé geódy. Tie potom nalož na dopravný dron a pošli ich do raketoplánu. Potom vyšli prieskumný dron, aby prebádal nejaké zaujímavé miesto. Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
90,60 € 74,90 €

Novinka

Orol pristál! Osláv výročie 50 rokov od vôbec prvého pristátia na Mesiac s modelom lunárneho modulu NASA Apollo 11. Táto interpretácia lunárneho modulu Apollo 11 Eagle od LEGO je doslova nabitá realistickými prvkami a funkciami. Model je doplnený o ceduľku s nápisom Apollo 11, takže je ideálny na výstavku do izby alebo kancelárie, kde bude pripomínať vzrušujúce udalosti roku 1969.

LEGO Star Wars™ 75273 Stíhačka X-wing Poe Damerona
108,70 € 91,90 €

Pripojte sa k flotile Odporu s touto úžasnou stíhačkou X-wing. Vylezte do kokpitu s Poe Dameronom. Skontrolujte, či je R2-D2 pohodlne na svojom mieste, a potom naštartujte! Až uvidíte sily Prvého rádu, prepnite krídla do režimu útoku a páľte z vystreľovačov a pružinových vystreľovačov. Potom pokračujte v boji na zemi proti rytierovi z Renu s úžasnými zbraňami Jannah. Túto bitku musíte vyhrať.

LEGO City 60225 Testovacia jazda kozmického vozidla
19,99 € 16,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Vlez do kozmického vozidla a vyjdi na testovaciu prechádzku v púšti. Nastav solárny panel na maximálny výkon a potom zbieraj geódy, nech ich môžu vedci preskúmať. Výcvik je dôležitou súčasťou misie na prieskum Marsu! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City 60227 Mesačná vesmírna stanica
49,99 € 42,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pridaj sa k posádke astronautov na mesačnej vesmírnej stanici a pomôž im s výskumom. Môžeš si oddýchnuť pri pizze a televízii, potom si trochu zacvičiť na bežeckom páse a potom si dopriať šlofíka na antigravitačnej posteli. Až bude čas na akciu, obleč astronautov do skafandrov a vydaj sa s nimi v raketopláne, ktorý preváža mesačné geódy späť na Zem, aby ich tam vedci mohli dôkladne preskúmať.

LEGO Star Wars™ 75270 Príbytok Obi-Wana
31 € 24,90 €

Pozor, mladí rytieri Jedi! Pripojte sa k Lukeovi Skywalkerovi v Obi-Wanovom príbytku na púštnej planéte Tatooine a venujte sa výcviku na majstra Jedi. Pracujte na svojich schopnostiach so svetelným mečom s pomocou tréningového droida. Prezrite si hologramovú správu od princeznej Leii, ktorú prehrá R2-D2. A sledujte okolie makro-ďalekohľadom – tuskenskí bojovníci môžu kedykoľvek zaútočiť.

LEGO Creator 31091 Preprava raketoplánu
24,99 € 19,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav prepravu raketoplánu a prestavaj ho na parádny transportér helikoptéry alebo auto s karavanom.

LEGO Star Wars™ 75271 Pozemný speeder Luka Skywalkera-19%
31 € 24,90 €

Akcia

Preháňajte sa rozpálenou púšťou na planéte Tatooine s Lukom Skywalkerom a C-3PO na Lukovom úžasnom pozemnom speederi! Ale dávajte si pozor – nebezpečenstvo číha na každom kroku, preto si vezmite makro-ďalekohľad z kufra. Pozor na Jawu, ktorý sa skrýva v jaskyni a je pripravený prepadnúť našich hrdinov. Popadnite Lukovu blesterovú pušku, stretnite sa s púštnym mrchožrútom a utečte do bezpečia.

LEGO Star Wars™ 75272 Sithská stíhačka TIE
73,80 € 63,90 €

Začnite misiu Prvého rádu s touto superrýchlou Sithskou stíhačkou TIE. Pripravte kozmickú loď v dokovacej veži. Naskočte do kokpitu a odleťte na boj! Zaraďte najvyššiu rýchlosť a páľte z pružinových vystreľovačov. A akcia nekončí ani po pristátí. Prestrieľa sa hrdina Odboje Finn k víťazstvu alebo vyhrá temná strana?

LEGO City 60224 Údržba vesmírnej družice
9,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Nasaď astronautovi helmu a posaď ho do prieskumného raketoplánu. Zapáľ motory a priprav sa na vypustenie družice do vesmíru! Misia na prieskum Marsu bola úspešne zahájená! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City 60230 Súprava postáv - Vesmírny výskum
44,99 € 36,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k posádke ľudí, ktorí stoja za úspechom misie na prieskum Marsu. Zvládneš tréning stave beztiaže na centrifúge? Pomôž vedcom s ich výskumom. Otestuj raketový motor alebo vyskúšaj letecké zručnosti nového drona predtým, než ho naložíš do rakety. Kozmonauti si medzitým užijú trochu zábavy pri rozhovore s reportérom. Vieš, že je táto súprava inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO Star Wars ™ 75241 Ochrana základne Echo
66,04 € 51,90 €

Uži si úplne nový staviteľský a herný zážitok so súpravou LEGO® Star Wars ™ 75241 Ochrana základne Echo. Deti si doslova zamilujú stavať so svojimi kamarátmi základňu Echo z filmu Star Wars: Impérium vracia úder. Táto stavebnica otvára celú galaxiu zábavy a kreatívneho hrania pre deti akéhokoľvek veku.

LEGO Star Wars ™ 75239 Útok na štítový generátor na planéte Hoth ™
31,06 € 24,90 €

Deti si zamilujú stavanie generátora energie s vojakom povstalcov a pušky na trojnožke snowtroopera z filmu Star Wars: Impérium vracia úder. Táto zábavná stavebnica zo sveta LEGO Star Wars ponúka nikdy nekončiace kreatívne hranie pre deti akéhokoľvek veku.

LEGO Star Wars™ 75255 Yoda™
107,20 € 91,90 €

Prehrávaj si vzrušujúce bitky zo sveta Star Wars™ so zostaviteľným majstrom Jedi Yodom! Hoci je postavená z LEGO® kociek, táto veľká figúrka Yody s mocným svetelným mečom predstavuje silu, s ktorou treba počítať. Hýb jeho hlavou, obočím, prstami na rukách a na nohách a dosiahni perfektnú polohu majstra Jedi!

LEGO Star Wars™ 75237 Útok stíhačky TIE
19,99 € 16,90 €

Hľadaj povstalcov v tejto úžasnej stíhačke TIE! Všimneš si vojaka flotily povstalcov skôr, než zavolá o pomoc na veliteľskú stanicu? Rozhodnutie je na tebe!

LEGO Star Wars ™ 75243 Slave I ™ - edícia k 20. výročiu
128,23 € 108,90 €

Oosláv 20.výročíie stavebníc LEGO® Star Wars ™ s detailne spracovanou ikonickou loďou Boba Fetta Slave I. Táto kultová súprava75243** od LEGO Star Wars je dosiaľ najpodrobnejšiouverziou slávnej lode. Spojte si podstavce zberateľských minifigúrok LEGO® Star Wars ™ k 20. výročiu a vytvorte tak výnimočnú výstavu.

LEGO Star Wars 75234 Útočný kráčajúci kolos AT-AP
74,99 € 65,90 €

Pomôž Chewbaccovi a klonovanému veliteľovi Greeovi poraziť armádu droidov s chodiacim strojom AT-AP Walker! Otvor hornú časť, usaď ich do sedadla a zamier delom chodiaceho stroja Impéria. Vysuň tretiu nohu pre ešte väčšiu stabilitu a PÁL!

LEGO Star Wars™ 75159 Hviezda smrti
592,10 € 493,90 €

LEGO Star Wars legendárna Hviezda smrti, ktorá dokáže zničiť aj celú planétu, konečne prenesená do sveta dánskych kociek. Zostavte si vlastnú bojovú základňu a dajte vzbúrencom ultimátum.

LEGO Creator 31107 Průzkumné vesmírné vozidlo
49,99 €

Novinka

Vydejte se na mezihvězdné dobrodružství s průzkumným vesmírným vozidlem! Pomocí robotických paží můžete sbírat vzorky z cizích planet nebo jimi umístěte robota na střechu vozidla, až bude načase vyrazit zase o kus dál. Páni, koukejte na toho mimozemšťana! Pak můžete vozidlo přestavět na vesmírnou základnu na Marsu či nějaké jiné planetě, na vesmírný letoun nebo na cokoliv, co vás napadne – fantazii se meze nekladou. Vzlétněte do vesmíru s touto úžasnou sadou 3 v 1!