Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Vesmír na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Vesmír nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Vesmír – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Creator 31134 Raketoplán LEGO Creator 31142 Vesmírna horská dráha
LEGO Creator 31134 Raketoplán

Vesmírni dobrodruhovia od 6 rokov si s raketoplánom (31134) od LEGO® Creator 3v1 užijú vzrušujúce dobrodružstvo. Môžu sa tešiť na model raketoplánu s otváracím poklopom, ktorý ukrýva vysúvací satelit. Satelit môžete pri nápaditých hrách tiež odpojiť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Creator 31142 Vesmírna horská dráha LEGO Creator 31142 Vesmírna horská dráha
LEGO Creator 31142 Vesmírna horská dráha

Fanúšikovia vesmíru od 9 rokov si užijú veselý výlet do zábavného parku s touto vysoko prepracovanou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 (31142) Vesmírna horská dráha. Súčasťou stavebnice je horská dráha plná zákrut a s 3 pohyblivými vozíkmi pre zábavnú jazdu, ktorá presviští okolo dekoratívnej vesmírnej rakety, modelov Saturnu a Zeme, základne na Mesiaci a padajúce hviezdy. Nájdete tu tiež super meteorit so svetelnou kockou, ktorú môžete rozsvietiť, a navyše 5 minifigúrok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Creator 31152 Astronaut LEGO Creator 31142 Vesmírna horská dráha
LEGO Creator 31152 Astronaut
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané stavebnice značky LEGO s kódom 24MDL2SK6 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Fanúšikovia LEGO® od 9 rokov preskúmajú nové planéty so stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 (31152) Astronaut. Figúrka astronauta má odnímateľný batoh s tryskovým pohonom, pohyblivé nohy, chodidlá, paže a prsty a otváracie zlaté kukátko, za ktorým nájdete sedadlo pre minifigúrku (nie je súčasťou balenia).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Creator 10283 NASA Raketoplán Discovery LEGO DREAMZzz 71475 Pán Oz a jeho vesmírne auto
LEGO Creator 10283 NASA Raketoplán Discovery

Žasnite nad divy vesmíru s touto LEGO® stavebnicou NASA Raketoplán Discovery pre dospelých. Náročná sada ponúka model raketoplánu Discovery, ale tiež Hubblovho vesmírneho ďalekohľadu. Otvorte nákladový priestor a uveďte Hubblov vesmírny ďalekohľad na obežnú dráhu, aby mohol skúmať vesmír.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41713 Olivia a vesmírna akadémia LEGO DREAMZzz 71475 Pán Oz a jeho vesmírne auto
LEGO Friends 41713 Olivia a vesmírna akadémia

Vyšlite budúcich astronautov do stratosféry so stavebnicou Olivie a vesmírna akadémia (41713). Deti od 8 rokov sa môžu pridať k postavám LEGO® Friends a venovať sa výcviku na vesmírne dobrodružstvá. Sada je nabitá autentickými funkciami, od prídavných trysiek vesmírnej rakety až po simulátor virtuálnej reality.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO DREAMZzz 71475 Pán Oz a jeho vesmírne auto LEGO DREAMZzz 71475 Pán Oz a jeho vesmírne auto
LEGO DREAMZzz 71475 Pán Oz a jeho vesmírne auto

Deti od 8 rokov sa vydajú na dobrodružstvo s úchvatnou stavebnicou LEGO® DREAMZzz™ (71475) Pán Oz a jeho vesmírne auto, ktorú je možné zostaviť hneď dvoma spôsobmi. Sada je inšpirovaná strhujúcim seriálom a deti sa s ňou vydajú na záchrannú akciu, pri ktorej pomôžu pánovi Ozovi a Albertovi nájsť Jaydena, ktorého uniesol Škleboun.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Technic 42158 NASA Mars Rover Perseverance LEGO City 60431 Prieskumné vesmírne vozidlo a mimozemský život
LEGO Technic 42158 NASA Mars Rover Perseverance

Deti pri stavaní modelu NASA Mars Rover Perseverance (42158) od LEGO® Technic zažijú nezabudnuteľné dobrodružstvo. Tento stavebný projekt je ideálny pre deti, ktoré milujú vedu a techniku. Jeho súčasťou je aplikácia s rozšírenou realitou, vďaka ktorej deti lepšie spoznajú prostredie Marsu a misiu vozidla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60429 Vesmírna loď a objav asteroidu LEGO City 60431 Prieskumné vesmírne vozidlo a mimozemský život
LEGO City 60429 Vesmírna loď a objav asteroidu

Pridajte sa k svojim malým astronautom na dobrodružstvo z iného sveta vďaka tejto stavebnici 60429 LEGO® City Vesmírna loď a objav asteroidu. Súčasťou stavebnice je hračka vesmírnej lode, 2 scenérie povrchu asteroidu s laboratóriom a oblasťou vykopávok so žeriavom. Stačí pridať 2 minifigúrky vesmírnej posádky, figúrku mimozemšťana a meteorit bohatý na kryštály a nápadité hranie a rozprávanie príbehov môže začať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60431 Prieskumné vesmírne vozidlo a mimozemský život LEGO City 60431 Prieskumné vesmírne vozidlo a mimozemský život
LEGO City 60431 Prieskumné vesmírne vozidlo a mimozemský život

S touto stavebnicou 60431 LEGO® City Prieskumné vesmírne vozidlo a mimozemský život sa môžu deti pustiť do prechádzania nových svetov. Odolné vozidlo pre prieskum vesmíru je vybavené 6 veľkými pneumatikami a pokročilým odpružením pre jazdu po kamenistom teréne planéty. Deti sa môžu pripojiť k posádke, ktorá mapuje povrch planéty a objavuje podivné gejzíry tryskajúce paru a mimozemský život.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO Star Wars 75323 Justifier - rozbalené LEGO DUPLO 10422 Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1
LEGO Star Wars 75323 Justifier - rozbalené

Deti od 9 rokov môžu znova prežiť epické príbehy zo seriálu Star Wars: The Bad Batch s úžasným modelom LEGO® lode Justifier (75323), ktorá patrí lovcovi ľudí Cadovi Baneovi. Nechýbajú ani 4 minifigúrky LEGO® Star Wars™ Cada Banea, Omegu, Fenneca Shanda a Huntera, ktorým navyše robí spoločnosť droid Todo 360, takže o zábavné príbehy nebude núdza.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60433 Modulárna vesmírna stanica LEGO DUPLO 10422 Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1
LEGO City 60433 Modulárna vesmírna stanica

Podarujte začínajúcim astronautom od 7 rokov stavebnicou 60433 LEGO® City Modulárna vesmírna stanica. Tento futuristický vesmírny prstenec je kotvou na obežnej dráhe na pripojenie vesmírnych lodí a izbových modulov, vrátane družice, vesmírneho kolesa, raketoplánu, prieskumného vedeckého laboratória, opravárenskej dielne, kuchyne, priestoru na spanie a biodomu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO DUPLO 10422 Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1 LEGO DUPLO 10422 Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1
LEGO DUPLO 10422 Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1

3… 2… 1… štart! Vydajte sa na akčnú výpravu so stavebnicou Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1 (10422). Sada inšpiruje malých staviteľov od 3 rokov k hre na astronautov, ktorí preskúmavajú galaxiu v modeli raketoplánu, stretávajú sa s mimozemšťanmi a spoznávajú slnečnú sústavu. Táto vesmírna hračka je plná zábavných doplnkov, ktoré podnecujú kreatívne hranie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL