LEGO Star Wars™ 75284 Prepravná loď rytierov z Renu
74,99 € 57,90 €

Rytieri z Renu prenasledujú Rey vo svojej prepravnej lodi! Toto parádne vznášadlo sa pohybuje rýchlosťou svetla a rytieri môžu všetko pozorovať z kokpitu. Kryte sa pred projektilmi pružinových vystreľovačov. Postavte sa až po zuby ozbrojeným vojakom Kylo Rena pomocou svetelného meča Rey. Budete musieť zapojiť všetky svoje jediské schopnosti, aby vás zloduchovia nedostali!

LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
89,99 € 79,90 €

Orol pristál! Osláv výročie 50 rokov od vôbec prvého pristátia na Mesiac s modelom lunárneho modulu NASA Apollo 11. Táto interpretácia lunárneho modulu Apollo 11 Eagle od LEGO je doslova nabitá realistickými prvkami a funkciami. Model je doplnený o ceduľku s nápisom Apollo 11, takže je ideálny na výstavku do izby alebo kancelárie, kde bude pripomínať vzrušujúce udalosti roku 1969.

LEGO Creator 31107 Prieskumné vesmírne vozidlo
49,99 € 41,90 €

Vydajte sa na medzihviezdne dobrodružstvo s prieskumným vesmírnym vozidlom! Pomocou robotických paží môžete zbierať vzorky z cudzích planét alebo nimi umiestnite robota na strechu vozidla, až bude načase vyraziť zase o kus ďalej. Páni, pozerajte na toho mimozemšťana! Potom môžete vozidlo prestavať na vesmírnu základňu na Marse či nejakej inej planéte, na vesmírny letún alebo na čokoľvek, čo vás napadne – fantázii sa medze nekladú. Vzlietnite do vesmíru s touto úžasnou sadou 3 v 1!

LEGO City 60228 Štart vesmírnej rakety
99,99 € 83,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav sa na ***štart rakety** s týmto modelom inšpirovaným NASA, ktorý je plný vedcov a astronautov. V tréningovej oblasti môžeš otestovať, či je kozmické vozidlo pripravené zbierať geódy a robot nachystaný pre skúmanie krajiny a hľadanie zaujímavých artefaktov. Nalož do rakety teleskop a potom s astronautmi nastúp na jednokoľajku, nech sa môžu dostať na palubu. Vyraz späť do riadiacej miestnosti a sleduj odpočítavanie. Za chvíľu to začne!

LEGO City 60226 Raketoplán skúmajúci Mars
29,99 € 26,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Vyraz do vesmíru na vzrušujúcu misiu na prieskum planéty Mars. Rozpáľ motory raketoplánu, vydaj sa k Marsu a začni výskum. Môžeš tam pomocou kozmického vozidla zbierať zaujímavé geódy. Tie potom nalož na dopravný dron a pošli ich do raketoplánu. Potom vyšli prieskumný dron, aby prebádal nejaké zaujímavé miesto. Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO Star Wars™ 75272 Sithská stíhačka TIE
74,90 €

Začnite misiu Prvého rádu s touto superrýchlou Sithskou stíhačkou TIE. Pripravte kozmickú loď v dokovacej veži. Naskočte do kokpitu a odleťte na boj! Zaraďte najvyššiu rýchlosť a páľte z pružinových vystreľovačov. A akcia nekončí ani po pristátí. Prestrieľa sa hrdina Odboje Finn k víťazstvu alebo vyhrá temná strana?

LEGO Star Wars™ 75273 Stíhačka X-wing Poe Damerona
108,70 € 90,90 €

Pripojte sa k flotile Odporu s touto úžasnou stíhačkou X-wing. Vylezte do kokpitu s Poe Dameronom. Skontrolujte, či je R2-D2 pohodlne na svojom mieste, a potom naštartujte! Až uvidíte sily Prvého rádu, prepnite krídla do režimu útoku a páľte z vystreľovačov a pružinových vystreľovačov. Potom pokračujte v boji na zemi proti rytierovi z Renu s úžasnými zbraňami Jannah. Túto bitku musíte vyhrať.

LEGO Ideas 21321 Medzinárodná vesmírna stanica-20%
69,99 € 55,99 €

Akcia

Postavte si a vystavte úžasný model LEGO® Ideas Medzinárodnej vesmírnej stanice 21321. Tento model stanice ISS má autentické detaily, ako je polohovateľný robotický systém Canadarm2, 2 otočné kĺby a 8 nastaviteľných solárnych panelov. Stavebnica predstavuje skvelý darček pre milovníkov vesmíru, dospelých LEGO fanúšikov a ďalších skúsených staviteľov.

LEGO Ideas 92176 LEGO® NASA Apollo Saturn V
129,99 € 109,90 €

Novinka

Zapíš sa do dejín vďaka sade LEGO® NASA Apollo Saturn V – prvej rakete, ktorá dopravila ľudí na Mesiac! Postav si všetky tri stupne tejto ohromujúcej, meter vysokej rakety a vystav si ju na stojane alebo ju vypusť na obežnú dráhu. Odpoj sekcie S-IC a S-II, pripoj lunárny modul spolu so servisným modulom a dokonči úspešnú misiu pristátia na Mesiaci.

LEGO Star Wars™ 75270 Príbytok Obi-Wana
31 € 25,90 €

Pozor, mladí rytieri Jedi! Pripojte sa k Lukeovi Skywalkerovi v Obi-Wanovom príbytku na púštnej planéte Tatooine a venujte sa výcviku na majstra Jedi. Pracujte na svojich schopnostiach so svetelným mečom s pomocou tréningového droida. Prezrite si hologramovú správu od princeznej Leii, ktorú prehrá R2-D2. A sledujte okolie makro-ďalekohľadom – tuskenskí bojovníci môžu kedykoľvek zaútočiť.

LEGO Star Wars™ 75271 Pozemný speeder Luka Skywalkera
31 € 27,90 €

Preháňajte sa rozpálenou púšťou na planéte Tatooine s Lukom Skywalkerom a C-3PO na Lukovom úžasnom pozemnom speederi! Ale dávajte si pozor – nebezpečenstvo číha na každom kroku, preto si vezmite makro-ďalekohľad z kufra. Pozor na Jawu, ktorý sa skrýva v jaskyni a je pripravený prepadnúť našich hrdinov. Popadnite Lukovu blesterovú pušku, stretnite sa s púštnym mrchožrútom a utečte do bezpečia.

LEGO City 60224 Údržba vesmírnej družice-24%
9,99 € 7,50 €

Výpredaj

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Nasaď astronautovi helmu a posaď ho do prieskumného raketoplánu. Zapáľ motory a priprav sa na vypustenie družice do vesmíru! Misia na prieskum Marsu bola úspešne zahájená! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO Star Wars 75253 Veliteľ droidov-33%
232,85 € 154,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Staň sa LEGO® Star Wars™ BOOST Veliteľom droidov a stavaj, programuj a hraj sa počas náročných misií s úžasnými droidmi! Stiahni si bezplatnú aplikáciu LEGO BOOST Star Wars a postav sympatického astro-droida R2-D2, kráčajúceho droida a myšieho droida. Stavaj a pripájaj raketové motory, vystreľovač torty, katapult a oveľa viac.

LEGO City 60227 Mesačná vesmírna stanica
54,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pridaj sa k posádke astronautov na mesačnej vesmírnej stanici a pomôž im s výskumom. Môžeš si oddýchnuť pri pizze a televízii, potom si trochu zacvičiť na bežeckom páse a potom si dopriať šlofíka na antigravitačnej posteli. Až bude čas na akciu, obleč astronautov do skafandrov a vydaj sa s nimi v raketopláne, ktorý preváža mesačné geódy späť na Zem, aby ich tam vedci mohli dôkladne preskúmať.

LEGO City 60225 Testovacia jazda kozmického vozidla
22 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Vlez do kozmického vozidla a vyjdi na testovaciu prechádzku v púšti. Nastav solárny panel na maximálny výkon a potom zbieraj geódy, nech ich môžu vedci preskúmať. Výcvik je dôležitou súčasťou misie na prieskum Marsu! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO Star Wars ™ 75239 Útok na štítový generátor na planéte Hoth ™-24%
31,06 € 23,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Deti si zamilujú stavanie generátora energie s vojakom povstalcov a pušky na trojnožke snowtroopera z filmu Star Wars: Impérium vracia úder. Táto zábavná stavebnica zo sveta LEGO Star Wars ponúka nikdy nekončiace kreatívne hranie pre deti akéhokoľvek veku.

LEGO Star Wars™ 75159 Hviezda smrti
549,99 € 473,90 €

LEGO Star Wars legendárna Hviezda smrti, ktorá dokáže zničiť aj celú planétu, konečne prenesená do sveta dánskych kociek. Zostavte si vlastnú bojovú základňu a dajte vzbúrencom ultimátum.

LEGO Star Wars™ 75255 Yoda™
107,20 € 94,90 €

Prehrávaj si vzrušujúce bitky zo sveta Star Wars™ so zostaviteľným majstrom Jedi Yodom! Hoci je postavená z LEGO® kociek, táto veľká figúrka Yody s mocným svetelným mečom predstavuje silu, s ktorou treba počítať. Hýb jeho hlavou, obočím, prstami na rukách a na nohách a dosiahni perfektnú polohu majstra Jedi!

LEGO City 60229 Montáž a preprava vesmírnej rakety
154,99 € 147,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav v laboratóriu kozmické vozidlo, zavez ho k rakete a pomocou funkčného navijaku ho nalož do nákladného priestoru rakety. Ukončenie prípravy pred štartom a potom raketu prevez k štartovacej rampe pomocou pásového vozidla. Umiestni štartovaciu rampu do správnej polohy, vyraz do riadiacej veže a priprav sa na štart. Misia na prieskum Marsu práve začína.