LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron-23%
369,99 € 282,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Oslav inovativní inženýrství a design od jednoho z nejprestižnějších výrobců aut na světě s tímto ohromujícím modelem LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron. Tento model vyvinutý ve spolupráci se společností Bugatti zachycuje kouzlo ikonického super auta včetně zářivé aerodynamické karoserie, drátěných ráfků opatřených logem s nízkoprofilovými pneumatikami, propracovaných brzdových kotoučů a motoru W16 s pohyblivými písty.

LEGO Technic 42082 Žeriav do náročného terénu
229,99 € 185,90 €
+ doprava zadarmo

Získaj mohutný LEGO® Technic 42082 Žeriav do náročného terénu – náš doposiaľ najväčší a najvyšší žeriav LEGO Technic k augustu 2018! Použi riadenie 4 kolies a sleduj, ako sa piesty a ventilátor motora V8 pohybujú, kým sa dostaneš na miesto. Potom aktivuj motory Power Functions a vyber režim hornej alebo dolnej polohy žeriava pre úplnú kontrolu nad množstvom jednoducho ovládateľných a motorizovaných funkcií. Spusti stabilizačné nožičky, otoč nadstavbou o 360°, použi zdvíhací navijak alebo vysuň rameno meter do vzduchu! Potom zaves priložené diely LEGO Technic a otestuj svoje zručnosti LEGO žeriavnika! Tento model 2 v 1 tiež obsahuje nastaviteľné spätné zrkadlá, 2 úložné priestory s nástrojmi a reťazami a detailne prepracovanú kabínu žeriavnika s otváracími dverami. Prestavaj stavebnicu LEGO Technic a vytvor mobilné baranidlo.

LEGO Technic 42081 Volvo koncepčný model kolesového nakladača ZEUX-22%
119,99 € 92,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nahliadni do budúcnosti so stavebnicou LEGO® Technic 42081 Volvo koncepčný model kolesového nakladača ZEUX. Tento inovatívny koncepčný model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Volvo je nabitý realistickými detailmi vrátane štýlového mapovacieho dronu. Môžeš nastaviť protizávažie podľa záťaže, ovládať rýpadlo a lyžicu samostatne aj súčasne a využiť optimálne manévrovanie vďaka riadeniu 4 kolies. Tento model 2 v 1 tiež obsahuje futuristické kolesá s obrovskými pneumatikami, ktoré sa zabárajú do zeme, a dodáva sa v klasických farbách Volva spolu s nálepkami na dotvorenie ďalších detailov. A keď budeš mať chuť na ďalšiu staviteľskú výzvu, prestavaj túto stavebnicu LEGO Technic na futuristický Volvo koncepčný model vyklápača PEGAX.

LEGO Technic 42098 Kamión na prepravu áut
167,92 € 134,90 €
+ doprava zadarmo

Prepravuj autá **s bezchybným kamiónom ** od LEGO® Technic. Tento realistický **model kamiónu **má rad autentických prvkov a funkcií, **vrátane **odnímateľného prívesu a klasického červeného, sivého a čierneho farebného prevedenia, ktoré je doplnené samolepkami pre ešte prepracovanejšie vzhľad. Pohodlne choď autami na nastaviteľné rampy kamiónu a potom ich zaisti a bezpečne preprav, kam bude treba.

LEGO Technic 42097 Kompaktný pásový žeriav
89,80 € 72,90 €
+ doprava zadarmo

Presúvaj veľké náklady s úžasným kompaktným pásovým žeriavom od LEGO® Technic. Tento robustný a všestranný pohyblivý žeriav sa pýši radom realistických prvkov, vrátane mohutných pásov, navijáku s lankami a klasického farebného prevedenia v žltej a čiernej s bezchybnými samolepkami, vďaka ktorým pôsobí ešte prepracovanejšie. Tento parádny model 2 v 1 je možné navyše prestavať na kompaktný vežový žeriav od LEGO Technic.

LEGO Technic 42074 Pretekárska jachta
29,99 € 22,90 €

Tento verný model 2v1 od LEGO® Technic predstavuje závodnú jachtu s krásne potlačenými plachtami, prepracovaným trupom, lanami a navijakmi. Model možno prestavať na katamarán s celým radom realistických prvkov.

LEGO Technic 42088 Pracovná plošina
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomôžte svojmu mladému LEGO® staviteľovi pochopiť základy prevodov, sily a pohyby s touto bezchybnou sadou LEGO Technic 42088 Pracovná plošina. Tento model 2 v 1 má veľa realistických funkcií a vlastností. Prestavaj tento LEGO Technic model 2 v 1 na robustný odťahový voz.

LEGO Technic 42091 Policajná naháňačka-27%
19,99 € 14,50 €

Výpredaj

Natiahni motor a dobehni ničomníkov so stavebnicou LEGO® Technic 42091 Policajné prenasledované vozidlo. Aktivuj naťahovací motor a priprav sa na úžasný výkon a zrýchlenie!

LEGO Technic 42110 Land Rover Defender
191,70 € 169,90 €
+ doprava zadarmo

Uži si inovatívne konštruktérstvo a dizajn popredného výrobcu osobných automobilov a terénnych vozov s týmto pôsobivým modelom LEGO® Technic Land Rover Defender – parádny kúsok na vystavenie doma alebo v kancelárii.

LEGO Technic 42106 Kaskadérske vozidlá
54,40 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Náročná skúška rýchlosti, šikovnosti a presnosti. Natiahnite motorku a pošlite ju proti rampe. Potom sledujte, ako sa vznesie do vzduchu, preletí ohnivým kruhom a dotiahne odvážny kúsok do úspešného konca. Pripevnite rampu späť k prívesu, ten pripojte k autu a odvezte motorku, kam potrebujete. Prestavajte model Kaskadérske vozidlá od LEGO® Technic na úžasný kaskadérsky ťahač.

LEGO Technic 42101 Bugina
9,90 €

Novinka

Je na čase vydať sa do terénu a preskúmať neznámu krajinu v tejto cool bugine od LEGO® Technic. Skáčte cez duny! Preháňajte sa po púšti! Táto odolná bugina do dún s funkčným tlmením a riadením si hravo poradí aj s náročným terénom. Si pripravený na novú výzvu? Prestavajte tento model 2 v 1 na elegantné pretekárske auto a užite si ešte viac adrenalínových dobrodružstiev.

LEGO Technic 42105 Katamarán
42,70 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Otestujte svoje zručnosti s týmto katamaránom od LEGO® Technic, ktorý skutočne pláva na vode. Tento rýchly model je nabitý funkciami, ktoré vám v deň pretekov poskytnú výhodu oproti ostatným. Nastavte plachty a zaistite pomocou dvoch kýlov stabilitu lode počas plavby. Prestavte váš model na plávajúci pretekársky motorový čln a doprajte si ďalšiu dávku dobrodružstva.

LEGO Technic 42103 Dragster
19,90 €

Novinka

Motory pripravené! Vodiči pripravení! Natiahnite, pustite a choďte! Preteky s dragstermi sa musia odohrávať vo vysokej rýchlosti. Otestujte preto svoje staviteľské zručnosti a zostavte tento úžasný dragster od LEGO® Technic. Natiahnite, pustite a sledujte tú rýchlosť. Potom uzamknite oporné koliesko a blysknite sa jazdou po zadných kolesách. Prestavte dragster na mimoriadne zábavné naťahovacie vozidlo Hot Rod.

LEGO Technic 42071 Buldozér
13,90 €

Poznaj silu ozajstného buldozéra s touto vernou replikou s kabínou pre vodiča, obrovskou radlicou a masívnymi kompaktormi. Zaujmi pracovnú pozíciu, spusť radlicu a priprav sa na akciu! Potom môžeš model prestavať na kĺbový nákladiak.

LEGO Technic 42079 Výkonný vysokozdvižný vozík
49,99 € 39,90 €

Zdokonaľ svoje zručnosti manipulácie s nákladom s touto štýlovou stavebnicou 2 v 1 LEGO® Technic 42079 Výkonný vysokozdvižný vozík, ktorá obsahuje množstvo autentických detailov a funkcií vrátane riadenia zadných kolies pre optimálnu ovládateľnosť a vidlice s vysokým dosahom na prístup k ťažko dosiahnuteľným plochám. Príď na miesto, spusti a nakloň vidlice, naber paletu a preprav ju na cieľové miesto! Tento robustný model obsahuje aj 2-valcový motor s pohyblivými piestami, detailne prepracovanú kabínu vodiča, oranžový výstražný maják a veľké pneumatiky. Dodáva sa v žlto-modrej farbe so súpravou nálepiek obohacujúcich tento model o ďalšie detaily. Dá sa prestavať na výkonné odťahovacie vozidlo, vďaka čomu zažiješ dvojnásobnú zábavu zo stavania a hrania.

LEGO Technic 42077 Pretekárske auto
99,99 € 84,90 €
+ doprava zadarmo

Tento skvelý model závodného auta od LEGO® Technic má zadné prítlačné krídlo, 4 svetlá a červené 6-paprskové kolesá s nízkoprofilovými, priľnavými pneumatikami. Toto úžasné vozidlo disponuje tiež funkčným riadením a robustnými tlmičmi. Ak máš chuť na zmenu a ďalšiu staviteľskú výzvu, prestavaj model na rýchlu buginu.

LEGO Technic 42078 Mack® nákladiak
149,99 € 123,90 €
+ doprava zadarmo

Táto sada obsahuje výnimočnú 2v1 repliku nákladiaka Mack Anthem z radu LEGO® Technic. Tento do najmenšieho detailu prepracovaný model obsahuje celý rad realistických detailov a funkcií. A keď sa budeš cítiť na inú staviteľskú výzvu, môžeš ho prestavať a vytvoriť kultové smetiarske auto MACK LR.

LEGO Technic 42096 Porsche 911 RSR
169,99 € 132,90 €
+ doprava zadarmo

Táto autentická replika LEGO® Technic 42096 Porsche 911 RSR, zachytáva pôsobivý vzhľad vozidla s ostrými obrysmi a aerodynamickými prvkami, vrátane zadného krídla s výstupkami v podobe „labutieho krku“, rozšíreného zadného difúzora a špeciálne navrhnutých bočných zrkadiel.

LEGO Technic 42070 Terénne odťahové vozidlo 6x6
279,99 € 214,90 €
+ doprava zadarmo

Prekonaj ťažký terén v super robustnom, diaľkovo ovládanom Terénnom odťahovom vozidle 6×6. Tento detailne vypracovaný model 2 v 1 od LEGO® Technic je vyrobený vo farebnej kombinácii pulzujúcej modrej, červenej, žltej a čiernej a obsahuje rad autentických prvkov, vrátane obrovských robustných pneumatík, masívnej ochrannej čelnej masky s reťazou a hákom, pohyblivých svetiel a kabíny vodiča s množstvom detailov a otváracími dverami. Aktivuj napájacie funkcie motora a pomocou diaľkového ovládania vozidlo ovládaj, vyraz vpred alebo zaraď spiatočku, roztiahni vzpery, otoč sa, zdvíhaj a spúšťaj rameno žeriava alebo zdvíhaj a spúšťaj navijak. Ak máš chuť na zmenu a ďalšiu stavebnú výzvu, prestavaj model na Prieskumné vozidlo.

LEGO Technic 42075 Záchranné auto
39,99 € 36,50 €

Tento pozoruhodný model 2v1 hasičského SUV má modrý výstražný maják, strešné svetlá, funkčné riadenie a tlmiče, a široké čierne kolesá s mohutnými pneumatikami. Navyše možno prestavať na ohnivý závodiak!

LEGO Technic 42072 Zelené pretekárske auto
19,90 €

Naštartuj super rýchly zelený závodiak od LEGO® Technic. Aktivuj výkonný naťahovací motor a zaži naozajstný výkon a zrýchlenie. Sleduj, ako pri náraze motor z auta vyletí!

LEGO Technic 42094 Pásový nakladač
64,99 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Tento úžasný model LEGO® Technic Pásový nakladač má žlté a čierne farebné prevedenie s nálepkami a je vybavený bezchybnou kombináciou manuálnych funkcií. Až sa budeš cítiť na ďalšiu staviteľskú výzvu, môžeš model prestavať na mohutný pásový sklápač.

LEGO Technic 8293 Motorová sada
39,99 € 28,90 €

Vaše modely LEGO Technic ožijú vďaka tejto skvelej motorovej sade Power Functions. Táto doplnková sada obsahuje motor, box na batérie, svetelný kábel a prepínač pólov. Dodajte svojim výrobkom LEGO Technic pohonné funkcie! Maximálny počet kusov na 1 objednávku sú 2 ks/deň.

LEGO Technic 42073 Červená bugina
19,99 € 16,90 €

Naštartuj super odolnú červenú buginu, ktorá má pevný predný nárazník, veľké zadné prítlačné krídlo a masívne kolesá. Aktivuj výkonný naťahovací motor a zaži naozajstný výkon a zrýchlenie. Sleduj, ako pri náraze motor z auta vyletí!

LEGO Technic 42093 Chevrolet Corvette ZR1
39,99 € 38,50 €

Vychutnaj si dokonalý technický zážitok s týmto modelom 42093 Chevrolet Corvette ZR1 od LEGO® Technic. Prestavaj tento parádny model 2 v 1 a vytvor realistickú repliku Hot Rodu.

LEGO Technic 42100 Bagr Liebherr R 9800
469,76 € 390,90 €
+ doprava zadarmo

Priprav sa na kolosálny LEGO® staviteľský a herný zážitok s modelom bagra Liebherr R 9800 od LEGO Technic. Táto replika modelu bola vytvorená v spolupráci so spoločnosťou Liebherr, ovláda sa pomocou intuitívnej aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL + a je poháňaná dômyselným šikovným rozbočovačom so 7 motormi. Až budeš mať všetko pripravené, otestuj svoje zručnosti v úlohách a výzvach, ktoré aplikácia ponúka. Koľko odznakov získaš?

LEGO Technic 42092 Záchranársky vrtuľník
31,90 €

Vydaj sa na hrdinské záchranné misie so sadou LEGO® Technic Záchranársky vrtuľník. Roztoč rotory, otvor bočné a zadné dvere a spusti navijak so záchrannými nosidlami … úplne ako v skutočnom svete! Model môžeš prestavať na futuristické lietadlo.

LEGO Technic 42071 Buldozer
15,60 € 11,90 €

Poznaj silu ozajstného buldozéra s touto vernou replikou s kabínou pre vodiča, obrovskou radlicou a masívnymi kompaktormi. Zaujmi pracovnú pozíciu, spusť radlicu a priprav sa na akciu! Potom môžeš model prestavať na kĺbový nákladiak.

LEGO Technic 42109 RC Top Gear pretekárske auto
143,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sadnite si za volant tohto pretekárskeho auta z relácie Top Gear od LEGO® Technic a pripravte sa na životnú jazdu! Na ovládanie tohto modelu s množstvom praktických funkcií, vrátane autentických zvukov a spätnej väzby v reálnom čase, slúži aplikácia CONTROL+ od LEGO Technic. Nebojte sa výziev, dosahujte výsledky a získajte prístup k inšpiratívnemu obsahu z relácie Top Gear.

LEGO Technic 42080 Lesnícky stroj
134,60 €
+ doprava zadarmo

Objav úžasnú silu stavebnice LEGO® Technic 42080 Lesnícky stroj. Táto autentická replika má kĺbové riadenie, robustné odpruženie a strieborné ráfiky s mohutnými pneumatikami. Aktivuj motor LEGO Power Functions a použi pokročilý hydraulický systém na ovládanie ramena a drapáka. Potom zdvihni pribalené kmene stromov a otočením kabíny vodiča ich presuň o viac než 180°. Tento model 2 v 1 obsahuje tiež viacsmerný žací stôl s rotačnou čepeľou. Dodáva sa v štýlovej farbe. A keď budeš mať chuť na ďalšiu staviteľskú výzvu, môžeš model prestavať na odolný nakladač dreva.

LEGO Technic 42089 Motorový čln
14,90 €

Preskúmaj svet super rýchlych pretekárskych lodí s modelom 2 v 1 motorového člna od LEGO® Technic. Naštartuj tento silný stroj, aktivuj piesty motora a zadnú rotujúcu vrtuľu a potom sa priprav na parádne preteky! Ak budeš mať chuť na zmenu a ďalšiu staviteľskú výzvu, môžeš model prestavať na **rýchly hydroplán. **

LEGO Technic 42108 Pojazdný žeriav
108,70 € 93,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

S týmto pojazdným žeriavom od LEGO® Technic vám pôjde práca pekne od ruky. Zaujmite vhodnú pozíciu, vysuňte bočné vzpery, vyšplhajte do kabíny a ovládajte žeriav. Zdvihnite teleskopické rameno a vysuňte ho do závratných výšok. Potom pomocou kladky zdvihnite betónový stĺp a pustite sa do ďalšej úlohy.

LEGO Technic 42104 Závodný ťahač
19,40 € 18,90 €

Novinka

Pripravte sa na ostrý štart a bežte si pre víťazstvo s týmto báječným pretekárskym ťahačom. So svojimi odvážnymi farbami a samolepkami určite vzbudí v deň pretekov značnú pozornosť. Natiahnite, pustite a pošlite ťahač čo najrýchlejšie do cieľa. Tento ťahač s obrovským výfukom a spojlerom sa takmer nelíši od originálu. Tento ťahač od LEGO® Technic možno prestavať na rýchly závodiak.

LEGO Technic 42090 Útek v tereňáku
20,30 €

Naštartuj a všetkým ujdi v tomto senzačnomm obrovskom tereňáku. Tento LEGO® Technic model monster trucku je je vybavený extra širokými kolesami s obrovskými pneumatikami, 2 veľkými bočnými výfukmi a ťažkým predným nárazníkom. Natiahni motor a nechaj súperov ďaleko za sebou!

LEGO Technic 42102 Mini Class Xerion
9,90 €

Novinka

Tento vizuálne výrazný traktor v preslávenej farebnej kombinácii CLAAS nemá vo svojej kategórii konkurenciu. A dobrým vzhľadom to len začína. Tento výkonný stroj ponúka množstvo funkcií a ľahko si poradí s prácami na poli aj na farme. To je skvelá správa pre poľnohospodárov, ktorí majú naponáhlo. Traktor možno prestavať na kombajn s riadením a otočnou kosačkou.

LEGO Technic 42099 RC Extrémny tereňák 4x4
234,33 € 195,90 €
+ doprava zadarmo

Priprav sa na nový herný zážitok s fantastickým RC modelom extrémneho tereňáku 4×4 od LEGO® Technic. Tento model sa riadiprostredníctvom aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL+. Aplikácia navyše ponúka aj rad pokročilých prvkov a funkcií! Vyber si z niekoľkých dostupných verzií riadiacej obrazovky a jazdi dopredu a dozadu, zatáčaj, zrýchľuj, brzdi a prekonávaj prekážky, použi parádne zvukové efekty a maj všetko pod kontrolou vďaka ukazovateľom rýchlosti a náklonu.

LEGO 45300 WeDo 2.0 Základná súprava
197,85 € 181,90 €
+ doprava zadarmo

Táto sada je založená na najnovších vedeckých normách a bola vytvorená pre zvýšenie zvedavosti a vedeckých zručností študentov. Sada je dodávaná v praktickom úložnom boxe s priehradkami pre jednotlivé súčiastky. Súčasťou je softvér pre stolné počítače a tablety. Balenie obsahuje 280 dielikov.

LEGO Technic 42084 Hákový nakladač
9,99 € 7,90 €

Nakladaj a vykladaj ťažké náklady so silným 2v1 modelom hákového nakladača od LEGO® Technic. Táto robustná replika skutočného nákladiaku s hákovým nakladačom má kabínu vodiča, odolné pneumatiky a veľké výstražné svetlo. Nalož svoj náklad, zdvihni kontajner na korbu a preprav náklad na miesto určenia. Tento model možno prestavať na Letiskové hasičské auto.