Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Princezné

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Princezné na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Princezné nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Princezné – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva

Objavte knihu ukrývajúcu mikrosvet plný zábavy! Vydajte sa ďaleko za hranice kráľovstva Arendelle do čarovného lesa s Disney postavou Elsou. Čaká tam na vás Nokk, tajomný vodný duch, ktorý sa svojimi schopnosťami vyrovná Else. Keď je práve zamrznutý, rád vozí Elsu na svojom chrbte severskou krajinou. Ale opatrne – prieskum Severu vyžaduje odvahu a pomoc priateľov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43238 Elsa a hrad z Ľadového kráľovstva LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43238 Elsa a hrad z Ľadového kráľovstva

So stavebnicou LEGO® Disney Ľadové kráľovstvo (43238) Elsa a hrad z Ľadového kráľovstva na deti od 4 rokov čaká nekonečná porcia zábavy. V paláci nájdete kuchyňu, krb, hojdačku a šmykľavku, ohnisko, malé ľadové kanoe a množstvo inšpiratívnych prvkov. Nechýbajú ani minibábiky Elsy a Anny a figúrky Bruniho a sobieho mláďaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney 43213 Malá morská víla a jej rozprávková kniha LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney 43213 Malá morská víla a jej rozprávková kniha

Stavebnica Malá morská víla a jej rozprávková kniha (43213) od LEGO® Disney fanúšikom filmu Malá morská víla od Disney od 5 rokov prinesie nekonečnú zábavu. Je inšpirovaná pripravovaným hraným filmom Malá morská víla a skladá sa z 3 častí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď

Deti od 6 rokov a všetkých fanúšikov Disneyho Vaiany čaká množstvo nápaditého dobrodružstva so stavebnicou LEGO® Disney Vaiana a jej objaviteľská loď (43210). Môžu sa tešiť na katamarán s odnímateľným prístreškom a potlačenou plachtou, úložný priestor, 2 minibábiky LEGO a figúrku LEGO delfína s ozdobnými doplnkami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď
LEGO Disney Princess 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy

Nadchnite fanúšikov Disney filmov od 6 rokov krásnou stavebnicou LEGO® Disney 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy, ktorá sa hodí na hranie aj na výstavku. Hlavným prvkom je otáčajúci sa kolotoč inšpirovaný Elsiným ikonickým ľadovým zámkom a nechýbajú ani 2 miniatúrne sánky, 3 mikrobábiky LEGO a figúrka LEGO Olafa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43211 Zámok Šípkovej Ruženky LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď
LEGO Disney Princess 43211 Zámok Šípkovej Ruženky

Zaujmite deti od 4 rokov a pomôžte im zdokonaliť staviteľské schopnosti so stavebnicou LEGO® Disney Zámok Šípkovej Ruženky (43211). Môžete sa tešiť na zámok so šmykľavkou a schodiskom, 3 minibábiky LEGO a 2 menšie modely. Aj mladší stavitelia si užijú ľahké a intuitívne tvorivé dobrodružstvo vďaka aplikácii LEGO Builder.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43214 Točiaca sa Rapunzel LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
LEGO Disney Princess 43214 Točiaca sa Rapunzel

Zaujmite deti od 5 rokov stavebnicou LEGO® Disney Točiaca sa Rapunzel (43214), v ktorej nájdete otočný podstavec s dekoratívnymi detailmi, kľúčik a miesto pre figúrku LEGO chameleóna Pascala, minifigúrku LEGO Rapunzel a „diamantové“ šaty , ktoré je možné spojiť s dáždnikom a vytvoriť tak úložný boxík. Vďaka aplikácii s návodom LEGO Builder si potom deti užijú ľahké a intuitívne staviteľské dobrodružstvo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku

Deti a fanúšikovia štúdia Disney od 6 rokov sa môžu tešiť na neobmedzenú porciu herných možností v tejto stavebnici Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku (43205) od LEGO® Disney Princess™. Chýbať nesmie model zámku, 5 minibábiek a 5 figúrok LEGO zvierat.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho

Inšpirujte deti od 6 rokov stavebnicou Kreatívne zámky princezien od Disneyho (43219) – LEGO® Disney. V tejto stavebnici nájdete ikonické aj obyčajné dieliky, minibábiky LEGO Disney Belly a Popolušky, LEGO figúrky Lumiera a Guse a 2 návody na stavanie, ktoré umožnia zdieľať zábavu s kamarátmi či celou rodinou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Disney Princess 43237 Isabelin květináč LEGO Disney Princess 43216 Kúzelný výlet s princeznami
LEGO Disney Princess 43237 Isabelin květináč

Očarte deti a fanúšikov Disney od 9 rokov, ktorí majú radi umenie a dizajn týmto zostaviteľným modelom LEGO® Disney Encanto Isabelin kvetináč (43237) na hranie a vystavenie. Stavebnica obsahuje výklopný košíkový kvetináč, ktorý možno otvoriť a odhaliť skrytú miestnosť plnú zábavných filmových detailov, minifigúrku Isabely a zostaviteľné hračkárske orchidey a kaktusy LEGO, ktoré po zatvorení kvetináča môžete umiestniť do atraktívnej výstavky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43216 Kúzelný výlet s princeznami LEGO Disney Princess 43216 Kúzelný výlet s princeznami
LEGO Disney Princess 43216 Kúzelný výlet s princeznami

Deti od 6 rokov a všetci fanúšikovia filmov od Disneyho Aladin, Popoluška a Na vlásku nájdu v stavebnici LEGO® Disney Kúzelný výlet s princeznami (43216) veľa inšpirácie. Môžu sa tešiť na 3 zostaviteľné rozprávkové dopravné prostriedky, jeden ďalší malý model, 3 minibábiky LEGO a 2 figúrky LEGO zvierat. Vďaka aplikácii LEGO Builder si potom deti užijú jednoduché a intuitívne staviteľské dobrodružstvo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Disney 43239 Mirabelin fotorámik a šperkovnica LEGO Disney Princess 43216 Kúzelný výlet s princeznami
LEGO Disney 43239 Mirabelin fotorámik a šperkovnica

Oslovte deti od 6 rokov a fanúšikov filmov od štúdia Disney touto kreatívnou stavebnicou LEGO® Disney Encanto Mirabelin fotorámik a šperkovnica (43239). Model obsahuje šperkovnicu s priestorom na priložený náramok, rámček na fotografie a stojan s ďalšími klipmi na malé fotografie a 2 miesta pre minibábiku Mirabel a figúrku kapybary.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL