LEGO Star Wars™ 75318 Dieťa
79,90 €

Novinka

Postavte si vlastný rozkošný model dieťaťa zo seriálu Star Wars: The Mandalorian! Vytvorte autentické detaily tejto populárnej postavy známej ako Baby Yoda. Pohyblivá hlava, uši a ústa umožňujú docieliť mnoho rôznych výrazov v tvári. A dajte dieťaťu jeho obľúbenú hračku – gombík radiacej páky.

LEGO Technic 42109 RC Top Gear pretekárske auto
143,70 € 114,90 €

Sadnite si za volant tohto pretekárskeho auta z relácie Top Gear od LEGO® Technic a pripravte sa na životnú jazdu! Na ovládanie tohto modelu s množstvom praktických funkcií, vrátane autentických zvukov a spätnej väzby v reálnom čase, slúži aplikácia CONTROL+ od LEGO Technic. Nebojte sa výziev, dosahujte výsledky a získajte prístup k inšpiratívnemu obsahu z relácie Top Gear.

LEGO Harry Potter 75969 Rokfortská astronomická veža
109,99 € 87,90 €

Astronomická veža v Rokforte ponúka celý rad úžasných postáv a magických funkcií, ktoré čakajú na to, aby ste ich objavili. Navštívte spolu s Harrym učebňu profesora Horácia Slughorna a potom sa pridajte k ostatným študentom na jeho oslave. Prezrite si magickú mandragoru v skleníku a následne sa vydajte na prieskum Bystrohlavskej koľaje vrátane astronomických prístrojov.

LEGO Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane-31%
84,99 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Zbaľte si výbavu na táborenie, je čas na dovolenku! Zaháknite karavan za parádnu retro auto a vyrazte do prírody na rodinnú dovolenku. Akonáhle nájdete to pravé miesto, utáborte sa a zájdite si chytiť rybu na večeru. Jéé, pozrite na všetky tie roztomilé zvieratká … aha, fuj, to je skunk! A až dobrodružstvo so skunkom skončí, môžete karavan prestavať na obytnú dodávku alebo červeno-biely maják. S touto skvelou sadou 3 v 1 bude aj v zime čas na letnú dovolenku.

LEGO Creator 31109 Pirátska loď
109,99 € 86,90 €

Vytiahnite kotvu a napnite plachty na tejto úžasnej pirátskej lodi! Vyplávajte na šíre more a zažite nevšedné dobrodružstvo. Loď na pravoboku! Kanóny do pozície a pripravte sa páliť: tá loď bude určite plná koristi! Akonáhle vaše dobrodružstvo na mori skončí, prestavajte loď na pirátsku krčmu alebo ostrov lebiek. Táto stavebnica 3 v 1 nedáva nude šancu!

LEGO Technic 42096 Porsche 911 RSR
169,99 € 132,90 €

Táto autentická replika LEGO® Technic 42096 Porsche 911 RSR, zachytáva pôsobivý vzhľad vozidla s ostrými obrysmi a aerodynamickými prvkami, vrátane zadného krídla s výstupkami v podobe „labutieho krku“, rozšíreného zadného difúzora a špeciálne navrhnutých bočných zrkadiel.

LEGO Harry Potter 75954 Rokfortská aula
99,99 € 80,90 €

Vydaj sa do sveta zábavy a čarovných dobrodružstiev so stavebnicou 75954 Rokfortská aula od LEGO® Harry Potter™! Zhromaždi sa na slávnosti v aule a zúčastni sa triediacej ceremónie. Potom vytiahni prútiky na duel s Dracom Malfoyom. Vystúp po pohybujúcich sa schodoch a objav Obrovskú schodiskovú vežu, nauč sa v triede umeniu výroby elixírov, objav meniace sa odrazy v Zrkadle z Erisedu a pomôž Harrymu, Hermione a Ronovi premôcť zlého Baziliska a poraziť Lorda Voldemorta!

LEGO Technic 42112 Nákladiak s miešačkou na betón
109,99 € 86,90 €

Akákoľvek väčšia stavba sa nezaobíde bez domiešavača betónu. S modelom nákladiaku s miešačkou na betón bude betónovanie hračka. Sadnite si za volant nákladiaku a roztočte domiešavač, aby ste pripravili betón. Točte bubnom proti smeru hodinových ručičiek a betón tak vylejte. Dokončite betónovanie a pripravte sa vyraziť na ďalšiu stavbu.

LEGO Ninjago 71721 Drak Čarodeja lebiek
79,99 € 67,90 €

Pripojte sa ku Kaiovi, Jayovi a Nye pokúste sa poraziť desivého draka Čarodejníka lebiek v jaskyniach Shintaro. Dajte si pozor na jedovaté gule plné kostí a pavúkov! A nenechajte sa trafiť, keď po vás bude páliť zo svojich vystreľovačov! Tím nindžov musí mocného netvora poraziť, aby sa dostal z pazúrov zlého Čarodejníka lebiek.

LEGO Ninjago 71705 Odmena osudu
139,99 € 115,90 €

Vyplávajte s hrdinnými nindžami na palube Odmeny osudu a stretnite sa s nebezpečnými nepriateľmi. Táto úchvatná loď slúži ako základňa nindžov a zároveň vojnová loď, ktorá vládne všetkým moriam. Spojte sily so Zaneom, Jayom, Coleom a Wuom, ktorí sú vyzbrojení zlatými zbraňami, a pripravte sa na boj na palube lode.

LEGO Technic 42114 Kĺbový damper Volvo 6x6
249,99 € 209,90 €

Sadnite do kabíny kĺbového dampra Volvo 6×6 od LEGO® Technic a zažite vzrušujúcu jazdu vo výkonnom nákladiaku. Vďaka aplikácii LEGO Technic CONTROL+ nad úchvatným strojom získate úplnú kontrolu. Ovládajte rýchlosť, preraďujte rýchlostný stupeň, manévrujte a vyklápajte náklad. Potom si vyskúšajte náročné výzvy, otestujte svoje vodičské zručnosti a odomykajte odmeny.

LEGO Technic 42123 McLaren Senna GTR™
51,90 €

Novinka

Maximálna rýchlosť. Nekompromisný výkon. Dychberúci dizajn. Voz McLaren Senna GTR™ je skutočnou ikonou pretekárske dráhy. A vy si teraz môžete postaviť svoju vlastnú autentickú LEGO® Technic repliku tohto superauta automobilky McLaren. Preskúmajte všetky realistické funkcie a krásne dizajnové doplnky a potom svoje nové auto umiestnite na výstavku.

LEGO Technic 42098 Kamión na prepravu áut
171,90 €

Prepravuj autá **s bezchybným kamiónom ** od LEGO® Technic. Tento realistický **model kamiónu **má rad autentických prvkov a funkcií, **vrátane **odnímateľného prívesu a klasického červeného, sivého a čierneho farebného prevedenia, ktoré je doplnené samolepkami pre ešte prepracovanejšie vzhľad. Pohodlne choď autami na nastaviteľné rampy kamiónu a potom ich zaisti a bezpečne preprav, kam bude treba.

LEGO Technic 42110 Land Rover Defender
199,99 € 152,90 €

Uži si inovatívne konštruktérstvo a dizajn popredného výrobcu osobných automobilov a terénnych vozov s týmto pôsobivým modelom LEGO® Technic Land Rover Defender – parádny kúsok na vystavenie doma alebo v kancelárii.

LEGO Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi
49,99 €

Postav si a potom pilotuj parádnu helikoptéru s dvomi rotormi. Tento impozantný model helikoptéry má bezchybné modré, oranžové, biele a čierne farebné prevedenie. Nalož do helikoptéry ponorku na diaľkové ovládanie, roztoč obrovské rotory a vydaj sa na more. Až si užiješ dobrodružstvo s helikoptérou, môžeš ju prestavať na superrýchlu stíhačku alebo úžasné vznášadlo!

LEGO Hidden Side 70437 Tajomný hrad
109,99 €

Vstúpte do tajomného hradu, ale na vlastné nebezpečenstvo! Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v strašidelnom hrade Nehmaara Reema! Postavte si digitálny interaktívny model a prežite nespočetne veľa napínavých príbehov. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a vstúpte do akčného digitálneho sveta.

LEGO Ninjago 71712 Chrám cisára bláznovstva
85,40 € 69,90 €

Spojte sily s digitálnou verziou Jaya, Lloyda a Colea a stretnite sa s Unagamim v jeho nebezpečnom chráme v záverečnej bitke vo svete Prime Empire. Buďte opatrní, až vyleziete na zradnú vežu, a vyhnite sa výbušninám. Dávajte si pozor, aby si vás Sushimi nevšimol. Až budete hore, použite všetky tri špeciálne meče key-tana a odomknite poslednú bránu do Unagamiho tajnej komnaty. Ak chcú nindžovia svoju misiu dokončiť, musia ho poraziť.

LEGO Ninjago 71720 Robot ohňa a kameňa
74,99 € 61,90 €

Spojte sily s Kaiom, Coleom, Nyou a ich robotom ohňa a kameňa, ktorí bojujú s temnými a zlými silami v útrobách hory Shintaro. Robot ohňa a kameňa je mocný stroj ovládaný nindžami, ktorí sa za pomoci jeho dvoch obrích mečov snažia prebojovať von zo zajatia v temnom podzemnom svete. Naskočte do kokpitu robota a páľte z vystreľovačov!

LEGO Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera
51,90 €

Novinka

Priprav sa na strhujúci útek z priekopy s kultovou stíhačkou X-wing Luka Skywalkera! Skontroluj, či je verný droid R2-D2 na palube, a naskoč do kokpitu. Naštartuj motory a vzlietni do vesmíru. Prepni krídla do útočného režimu a páľ z pružinových vystreľovačov na lode Impéria. A až bude bitka dobojovaná, vráť sa rýchlo na povstaleckú základňu a osláv víťazstvo!

LEGO Mindstorms 51515 Roboty vynálezca
359,99 € 292,90 €

Vstúpte do sveta úžasných interaktívnych robotov a vozidiel s touto súpravou robota vynálezca. Postavte si úžasné modely, naprogramujte ich pomocou telefónu alebo notebooku a splňte misie a zábavné aktivity. Vďaka veľkému výberu LEGO dielikov si môžete vytvárať aj vlastné nápadité vynálezy a potom sa o ne podeliť s ostatnými nadšencami robotov na LEGO Life.

LEGO Star Wars™ 75317 Mandalorian a dieťa
19,99 € 16,90 €

Postavte úžasnú verziu 2 najpopulárnejších postáv zo seriálu Star Wars: The Mandalorian od LEGO® BrickHeadz™! Pripevnite Mandalorianovi na chrbát blasterovú pušku a do ruky mu dajte blasterovú pištoľ. Jedine tak bude námezdný lovec pripravený na bitku. Postavte vznášadlo pre dieťa a nastavujte jeho uši podľa toho, či je veselé, alebo naopak smutné.

LEGO Hidden Side 70436 Prízračný hasičský voz 3000
74,99 € 59,90 €

Vyrazte do sveta Hidden Side v prízračnom hasičskom voze 3000 a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte si hasičský voz a užite si napínavé príbehy. Potom si do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model a odhaľte strašidelný svet.

LEGO Technic 42099 RC Extrémny tereňák 4x4
234,33 € 213,90 €

Priprav sa na nový herný zážitok s fantastickým RC modelom extrémneho tereňáku 4×4 od LEGO® Technic. Tento model sa riadiprostredníctvom aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL+. Aplikácia navyše ponúka aj rad pokročilých prvkov a funkcií! Vyber si z niekoľkých dostupných verzií riadiacej obrazovky a jazdi dopredu a dozadu, zatáčaj, zrýchľuj, brzdi a prekonávaj prekážky, použi parádne zvukové efekty a maj všetko pod kontrolou vďaka ukazovateľom rýchlosti a náklonu.

LEGO Star Wars™ 75256 Loď Kylo Rena™
126,40 € 102,90 €

Cestuj po galaxii v osobnom raketopláne Kylo Rena. Má všetko, čo si len vrchný veliteľ môže priať, vrátane skladacích krídel a pružinových vystreľovačov, ktoré odstrašia dotieravých bojovníkov Odboja! V kokpite je tiež miesto pre jeho obávanú posádku, rytiera z Renu.

LEGO Super Heroes 76153 Helicarrier Avengerov
129,99 € 100,90 €

M.O.D.O.K. super zločinec s veľkým mozgom útočí a je na vás, aby ste ho zastavili! Helicarrier je pripravený na akciu. Iron Man, Captain Marvel, Thor, Black Widow, War Machine a Nick Fury sú vyzbrojení a pripravení vydať sa na pomoc. V kokpite je miesto pre 3 z nich. Naštartujte rotory, nastavte delá a pripravte sa na poriadnu rýchlosť, aby ste mohli dostať zloducha späť do špeciálneho väzenia.

LEGO Star Wars™ 75273 Stíhačka X-wing Poe Damerona
108,70 € 90,90 €

Pripojte sa k flotile Odporu s touto úžasnou stíhačkou X-wing. Vylezte do kokpitu s Poe Dameronom. Skontrolujte, či je R2-D2 pohodlne na svojom mieste, a potom naštartujte! Až uvidíte sily Prvého rádu, prepnite krídla do režimu útoku a páľte z vystreľovačov a pružinových vystreľovačov. Potom pokračujte v boji na zemi proti rytierovi z Renu s úžasnými zbraňami Jannah. Túto bitku musíte vyhrať.

LEGO Technic 42124 Terénna bugina
140,90 €

Novinka

Úžasné triky, dychberúce skoky a epické kúsky – to všetko môžete vykonávať s touto parádnou terénnou bugínou od LEGO® Technic. Obrovské pneumatiky a odpruženie na prednej aj zadnej náprave zaručia, že toto auto na diaľkové ovládanie zvládne každý terén. Prezrite si otváraciu kapotu, anténu a retro samolepky.

LEGO Star Wars™ 75278 D-O

LEGO Star Wars™ 75278 D-O

Hodnotenie: 4,9
79,99 € 57,90 €

Zostavte si vlastný fantastický model droida D-O z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Postavte si z LEGO® kociek roztomilého droida so všetkými jeho autentickými detailmi. Hlava LEGO D-O sa otáča o 360 stupňov a nakláňa sa dopredu a dozadu rovnako, ako hlava skutočného droida.

LEGO Star Wars™ 75284 Prepravná loď rytierov z Renu
74,99 € 57,90 €

Rytieri z Renu prenasledujú Rey vo svojej prepravnej lodi! Toto parádne vznášadlo sa pohybuje rýchlosťou svetla a rytieri môžu všetko pozorovať z kokpitu. Kryte sa pred projektilmi pružinových vystreľovačov. Postavte sa až po zuby ozbrojeným vojakom Kylo Rena pomocou svetelného meča Rey. Budete musieť zapojiť všetky svoje jediské schopnosti, aby vás zloduchovia nedostali!

LEGO Technic 42111 Domov Dodge Charger
110,90 €

Sadnite si za volant vozidla Dodge Charger z filmovej ságy Rýchlo a zbesilo s Dominicom Torettom a zaraďte najvyššiu rýchlosť. Prezrite si zblízka motor V8, pohyblivé piesty a systém riadenia – nechýbajú ani dve fľaše dusíka pre extra výkon. A keď začne byť príliš horúco, v kokpite nájdete hasiaci prístroj.

LEGO Star Wars™ 75272 Sithská stíhačka TIE
74,90 €

Začnite misiu Prvého rádu s touto superrýchlou Sithskou stíhačkou TIE. Pripravte kozmickú loď v dokovacej veži. Naskočte do kokpitu a odleťte na boj! Zaraďte najvyššiu rýchlosť a páľte z pružinových vystreľovačov. A akcia nekončí ani po pristátí. Prestrieľa sa hrdina Odboje Finn k víťazstvu alebo vyhrá temná strana?

LEGO Star Wars™ 75286 Stíhačka generála Grievousa
84,99 € 71,90 €

Pripravte sa na epický stret medzi generálom Grievousom a Obi-Wanom Kenobi! Mocný bojovník Grievous sa ponáhľa do bitky vo svojej úžasnej stíhačke. Dajte si pozor na pružinové vystreľovače. Keď so stíhačkou pristanete, postavte sa obávanému bojovníkovi pomocou Obi-Wanovho svetelného meča a blasteru klonovaného výsadkára.

LEGO Star Wars™ 75288 AT-AT
169,99 € 136,90 €

Pripojte sa k Luke Skywalker na bojovom poli na planéte Hoth a postavte sa generálovi Veersovi v mocnom chodci AT-AT. Vyhnite sa nohám tohto obrieho bojového chodca. Uskakujte pred strelami z pružinových vystreľovačov. A dajte si pozor na snowtrooperov, ktorí útočia na speederových motorkách puškami s trojnožkou. Odrazte Lukeovým svetelným mečom útok ostatných vojakov Impéria. Potom vhoďte tepelný detonátor do chodca AT-AT, aby ste ho prevrátili!

LEGO Technic 42093 Chevrolet Corvette ZR1
39,90 €

Vychutnaj si dokonalý technický zážitok s týmto modelom 42093 Chevrolet Corvette ZR1 od LEGO® Technic. Prestavaj tento parádny model 2 v 1 a vytvor realistickú repliku Hot Rodu.

LEGO Ninjago 71738 Zane a bitka s titánskými robotmi
62,90 €

Novinka

Spojte sily so Zaneom v jeho mocnom robotovi a postavte sa prízračným bojovníkom! Naskočte do kokpitu a zaútočte pomocou meča a otočnej píly. Strieľajte z pružinových vystreľovačov po Ghoultarovi a prízračnom lukostrelci, ktorí však neváhajú a opäkujú útok pomocou kosy a luku so šípmi. Doveďte nindžov k víťazstvu a potom si vystavte zlaté minifigúrky nindžov Jaye z limitovanej edície Legacy.

LEGO Hidden Side 70425 Strašidelná stredná škola v Newbury
136,67 € 109,90 €

Odvážiš sa navštíviť mestečko Newbury **v tajuplnom svete **Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školu a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. **Preskúmaj svet **Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, pána Nibsa – ak si na to však trúfaš. Pomôžeš hrdinom Jackovi Davidsovi a Parker Jacksonovej poraziť duchov a zachrániť tak školu?

LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™
172,40 € 155,90 €

Pridaj sa k Finnovi, Chewbaccovi, Lando Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na ich cestách galaxií na palube legendárnej lode Millennium Falcon. Rovnako ako vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera, aj tento model má už to najlepšie za sebou, ale stále zvládne kesselskú cestu za 12 parsekov … možno. Zdvihni rampu, chop sa riadenia a priprav sa na dobrodružnú cestu vesmírom LEGO® Star Wars™.

LEGO Movie 70838 "Hrozivý" vesmírny palác kráľovnej Ľubovôle-40%
109,99 € 65,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pridaj sa na večeru k starému mládencovi Batmanovi a kráľovnej ľubovôle v kráľovninom hrôzostrašnom vesmírnom paláci s touto zábavnou stavebnicou! Vychutnaj si smoothie a prezri si mixážny pult. Zoznam sa s ďalšími farebnými postavami z filmu LEGO PRÍBEH 2, ako je zmrzlinový kornút, a vystreľ do vesmíru Hviezdu a Srdce v ich moduloch.

LEGO Movie 70835 jojRexov výskumník-40%
135 € 79,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Bojuj proti Faunoflórom s Rexovým Rexplorerem! Umiestni Raptors do kokpitov a Rexa a Emmeta do zadnej časti úžasné vesmírnej lode Rexplorer. Otoč motory a strieľaj z vystreľovača. Vykonaj bezpečné pristátie a prelet nad povrchom planéty so Speeder s vystreľovačom alebo raptorovým skateboardom.

LEGO Movie 70828 Vyklápací party autobus-40%
99,99 € 59,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pridaj sa k Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebemu a vyraz na výlet vo vyklápacom party autobuse! Umiestni Zebeho do kokpitu. Otvor strechu a strany autobusu, rozlož reproduktory a disco guľu a party môže začať! Daj si lahodné smoothie, zapni disco svetlá a predveď svoje tanečné pohyby na otočnom tanečnom parkete!

LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R
55,90 €

Burácanie motora. Vzrušujúca rýchlosť. Mierny náklon v zákrutách. Ak ste niekedy snívali o tom, že budete riadiť vlastnú motorku Ducati, potom si tento model Ducati Panigale V4 R od LEGO® Technic zamilujete. Pozrite sa, ako prevodovka aktivuje motor s valcami V4. Presvedčte sa sami, ako predné a zadné tlmiče prispievajú k hladkej jazde motorky Ducati. Potom si vyskúšajte rôzne techniky jazdy s 2 rýchlostnými stupňami.

LEGO 45544 EV3 Základná súprava - zánovné-19%
461,52 € 370,90 €

Zánovné

Vzdelávacia robotická stavebnica vyvinutá zo spolupráce spoločností Massachusetts Institute of Technology a LEGO Group. Pri práci s touto stavebnicou si deti rozvíjajú priestorovú predstavivosť a získavajú vedomosti vlastnej logiky programovania.

LEGO Ninjago 71722 Kobky Čarodeja lebiek
109,99 € 96,90 €

Spojte sily s Coleom, Zaneom a Lloydom a stretnite sa s čarodejníkom lebiek v jeho nebezpečných kobkách. Dajte si pozor na pasce a bojovníkov armády temnôt: Murta, Ginkla a prebudeného bojovníka. Ak sa vám podarí zdolať všetky nástrahy, získate Tieňovú čepeľ vyslobodenia a dostanete nindžov z väzenia. Osud nindžov je vo vašich rukách!

LEGO Overwatch 75975 Watchpoint: Gibraltar
99,99 € 76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Budúcnosť Overwatch® visí na vlásku, zatiaľ čo sa Winston snaží rýchlo pripraviť raketu k štartu v mape Watchpoint: Gibraltár s pomocou svojej dôveryhodné spojenkyne Pharah. Zastaví ich Reaper predtým, než odštartuje raketa Overwatch?

LEGO Technic 42122 Jeep® Wrangler
51,90 €

Novinka

Si ready na terénne dobrodružstvo s epickým vozidlom Jeep® Wrangler? Tento výkonný automobil SUV zvládne akýkoľvek terén. Až postavíš LEGO® Technic repliku robustného tereňáku Jeep Wrangler, pokochaj sa jeho parádnymi funkciami. Vďaka výkonnému systému odpruženia náprav, mohutným pneumatikám a klasickej maske chladiča so siedmimi mriežkami model pripomína skutočné vozidlo.

LEGO Star Wars™ 75255 Yoda™
107,20 € 94,90 €

Prehrávaj si vzrušujúce bitky zo sveta Star Wars™ so zostaviteľným majstrom Jedi Yodom! Hoci je postavená z LEGO® kociek, táto veľká figúrka Yody s mocným svetelným mečom predstavuje silu, s ktorou treba počítať. Hýb jeho hlavou, obočím, prstami na rukách a na nohách a dosiahni perfektnú polohu majstra Jedi!

LEGO Harry Potter 75948 Hodinová veža v Bradaviciach
99,99 € 77,90 €

Vstup na ikonické miesta z filmov o Harrym Potterovi s týmto modelom bradavickej hodinovej veže. Pridaj sa k Harrymu, Hermione Grangerovej a kamarátom na návšteve v Dambledorovej pracovni, choď na lekciu obrany proti čiernej mágii a pozri sa do nemocničného krídla a kúpeľne prefektov. Môžeš otočiť čas na hodinách veže a vyraziť na dobrodružstvo s Obracačom času. Nezabudni sa zúčastniť vianočného plesu a zatancuj si pomocou špeciálnej funkcie. Akonáhle vstúpiš do veže, už nikdy nebudeš chcieť odísť!