LEGO Technic 42105 Katamarán
42,70 € 33,90 €

Otestujte svoje zručnosti s týmto katamaránom od LEGO® Technic, ktorý skutočne pláva na vode. Tento rýchly model je nabitý funkciami, ktoré vám v deň pretekov poskytnú výhodu oproti ostatným. Nastavte plachty a zaistite pomocou dvoch kýlov stabilitu lode počas plavby. Prestavte váš model na plávajúci pretekársky motorový čln a doprajte si ďalšiu dávku dobrodružstva.

LEGO Technic 42104 Závodný ťahač
19,40 € 16,90 €

Pripravte sa na ostrý štart a bežte si pre víťazstvo s týmto báječným pretekárskym ťahačom. So svojimi odvážnymi farbami a samolepkami určite vzbudí v deň pretekov značnú pozornosť. Natiahnite, pustite a pošlite ťahač čo najrýchlejšie do cieľa. Tento ťahač s obrovským výfukom a spojlerom sa takmer nelíši od originálu. Tento ťahač od LEGO® Technic možno prestavať na rýchly závodiak.

LEGO Minecraft 21162 Dobrodružstvo v ponorke
9,90 €

Vydajte sa na výpravu do zamrznutej tajgy. Postavte si táborisko s ohňom, aby ste boli v teple, zatiaľ čo budete pomocou dynamitu odstreľovať vzácnu rudu. Máte hlad? Nazbierajte pár lahodných červených bobúľ. Tamto ide priateľská líška a tam kostlivec. Vlk je práve tiež na love! Priveďte ho ku kostlivcovi, dá si kosť! Schmatnite svoj zlatý meč, zužitkujte všetky svoje vedomosti o Minecrafte a porazte kostlivého útočníka.

LEGO Creator 31102 Ohnivý drak
19,40 € 16,90 €

Tento drak stráži poklad. Uložte poklad do truhlice, ukryte ju pod krídla draka a ukážte hľadačom pokladov, kto je tu pánom. Potom sa preleťte do okolia a nazhromaždte ďalšie lesklé a drahocenné predmet. Až budete mať všetky vo svojom vlastníctve, prestavajte draka na neľútostného šabľozubého tigra, nebezpečného škorpióna alebo niečo iné.

LEGO Minecraft 21158 Pandia škôlka
19,40 € 15,90 €

Starajte sa o najroztomilejšiu postavičku z celého Minecraftu! Mama priviedla pandie mláďa do škôlky a obe pandy si to užívajú. Našťastie je tu veľa bambusu a Alex priniesla koláč! Čas si zdriemnuť? Pomôžte malej pande vyšplhať sa po rebríku do postele na streche.

LEGO Friends 41433 Párty loď
71,80 € 66,90 €

Novinka

Andrea privítala leto vo veľkom štýle na úžasnej párty lodi! Jej hostia to roztáčajú na otočnom parkete a ona všetkých baví. Ethan si na pláži požičal vodný skúter a ťahá Emmu, ktorá je na nafukovacom plameniakmi. Až večierok skončí, môžete otvoriť predné sklo a uvelebiť sa s Andreou do lode, kde si môžete dať občerstvenie z chladničky.

LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva
69,90 € 59,90 €

Poriadne sa pripútajte a vyrazte na najlepší výlet svojho života autobusom priateľstva. Pripojte sa k svojim najlepším kamarátkam v autobuse, ktorý má všetko, čo si len viete predstaviť. Má dokonca aj bazén a bezchybnú šmýkačku. Po odsunutí hornej časti sa dostanete ku kúpeľne, kuchyne a jedálne. Pomôžte dievčatám dostať sa na hornú palubu a vliezť si do ich postelí. Strecha nad nimi je priehľadná, takže cez ňu môžu sledovať hviezdy.

LEGO Minecraft 21159 Základňa Pillagerov
31 € 24,90 €

Pillagerovia uväznili železného golema v klietke. Podarí sa statočnému rytierovi zachrániť dedinčanov pred nepriateľskými mobmi? Otvorte klietku pomocou dynamitu a potom popadnite sekeru a pripravte sa na boj s Pillargermi. Ale kde sa schovávajú? V stane alebo na cvičisku lukostreľby? Ochráňte ovečky! Až porazíte Pillagerov, môžete trojdielny model prestavať na nové dobrodružstvo!

LEGO Creator 31104 Hamburgerový monster truck
50,50 € 42,90 €

Vystúpte po schodoch do hamburgerového monster trucku a naservírujte LEGO® občanom ich obľúbenú pochúťku! Vďaka veľkým kolesám a funkčnému odpruženie môžete vyraziť predávať napríklad aj na pláž. Pripravte posedenie pre zákazníkov, naskočte do auta a pustite sa do varenia. Potom truck prestavajte na mohutný off-road alebo výkonný automobil s traktorom.

LEGO Friends 41381 Záchranný čln
89,99 € 73,90 €

Keď sa tri kamarátky pokúšajú zachrániť veľrybu uviaznutú v plytkých vodách zálivu v mestečku Heartlake, počíta sa každá sekunda. Uháňaj s Miou v jej záchrannej lodi na pomoc veľrybe. Schlaď veľrybu v ľadovom bazéniku lode a odvez ju do hlbších vôd. Akonáhle veľrybu vypustíš do mora, môžeš sa ísť s babami potápať a zbierať morské vzorky. Pomôž Mii nájsť truhlicu s pokladom pomocou kúzelnej mapy k pokladu.

LEGO Star Wars™ 75249 Stíhačka Y-Wing Odboja™
68,90 € 64,90 €

Priprav sa na bombardovanie so stíhačkou Y-Wing Odboje z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Prelet pod radarom, zatiahni za spúšte a pomôž Zori Bliss vypustiť bomby. Zaútočna vojakov Prvého rádu, aby sa museli kryť, a zachráň Poea Dameron, D-O a astro-droida. S touto stíhačkou Y-Wing nie je akcia zo sveta LEGO® Star Wars™ nikdy príliš ďaleko!

LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie-21%
64,99 € 50,90 €

Akcia

Vyraz si na vychádzku v LEGO® Jurskom svete so Simonom Masranim a Allison Milesovou! Ale pozor – došlo k výpadku prúdu a mocný Triceratops rozbil plot a utiekol! Naskoč do buginy s Owenom Gradym a uháňaj na pomoc. Mávaj pred dinosaurom mrkvou, odlákaj jeho pozornosť a zachráň turistov. V Jurskom parku nie je nikdy nuda!

LEGO Minecraft 21152 Dobrodružstvo pirátskej lodi
49,99 € 43,90 €

Pripoj sa k Alex na vzrušujúcom pirátskom dobrodružstve vo svete Minecraft™ na ostrove lebiek. Postav si pirátsku loď so zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupným mostíkom, delami a roztomilým papagájom.

LEGO Friends 41375 Zábavný park na móle
139,99 € 116,90 €

Navštív zábavné mólo v mestečku Heartlake a uži si deň plný zábavy. Najprv si daj batoh do úschovy, nech ho nestratíš, a potom vyraz na kolotoč. Zmeraj výšku odvážnej Emmy predtým, než sa pôjde previezť na pirátskej lodi duchov, kde na ňu čakajú kostlivci, netopiere a strašidelné pavúky. Snaž sa príliš nekričať, keď ťa bude Chloe prezlečená za morskú pannu fotiť. Dúfajme, že sa fotka vydarí, inak pôjde kamarátka cez palubu!

LEGO Star Wars 75253 Veliteľ droidov
232,85 € 190,90 €

Staň sa LEGO® Star Wars™ BOOST Veliteľom droidov a stavaj, programuj a hraj sa počas náročných misií s úžasnými droidmi! Stiahni si bezplatnú aplikáciu LEGO BOOST Star Wars a postav sympatického astro-droida R2-D2, kráčajúceho droida a myšieho droida. Stavaj a pripájaj raketové motory, vystreľovač torty, katapult a oveľa viac.

LEGO Star Wars™ 75254 Prieskumný kolos AT-ST™
68,90 € 57,90 €

Vychutnaj si akciu s týmto parádnym kráčajúcim tankom AT-ST z televízneho seriálu Star Wars™ The Mandalorian! Tento parádny chodec má všetko, čo by od neho človek čakal, vrátane polohovateľných nôh a otáčajúcej sa veže s otváracím kokpitom a funkčnými vystreľovačmi. Súčasťou sady je tiež Mandalorian, Cara Dune a 2 klatooiniánski nájazdníci, s ktorými sa môžeš ihneď vrhnúť do LEGO® Star Wars akcie.

LEGO Star Wars™ 75250 Naháňačka speedrov
57,40 € 48,90 €

Preháňajte sa s Rey a BB-8 medzi vzdialenými planétami na ich dopravnom speedri. Podobne ako vo filme Star Wars™: Vzostup Skywalkera pôsobí aj tento speeder dojmom, že sa vznáša! Ale pozor, Prvý rád ti je v pätách na svojom kráčajúcom speederi – a člen posádky tryskového lietadla sa chystá zaútočiť zhora. Je čas chytiť svetelný meč a pomôcť Rey dať zlým vojakom lekciu, na ktorú nikdy nezabudnú.

LEGO Star Wars ™ 75242 Stíhačka TIE Black Ace
54,38 € 44,90 €

Doprajte deťom staviteľské a herné zážitky s úžasnou stavebnicou LEGO® Star Wars ™ 75242 Stíhačka TIE Black Ace inšpirovanou populárnym seriálom Star Wars: Odboj. Táto zábavná súprava obsahuje 2 LEGO Star Wars minifigúrky a LEGO figúrku droida.

LEGO Star Wars™ 75246 Diel Hviezdy smrti
19,10 € 16,90 €

Pridaj sa k Obi-Wanu Kenobimu na nebezpečnej misii na palube mocnej Hviezdy smrti. Prepašuj ho okolo strelca z Hviezdy smrti a pomôž mu deaktivovať ťažný lúč, než bude odhalený. Potom pomôž hrdinovi Jedi poraziť strelca, než bude môcť strieľať z výkonného laserového dela. Osud LEGO® Star Wars™ galaxia je v tvojich rukách s touto parádnou scénou z filmu Star Wars: Nová nádej.

LEGO Star Wars ™ 75258 Anakinov klzák - edícia k 20. výročiu
31,06 € 26,90 €

Osláv 20 rokov stavebníc LEGO® Star Wars ™ so súpravou 75258 Anakinov klzák. Toto nové prevedenie pôvodného modelu 7131 vydaného v roku 1999 ponúka veľké motory, vysúvacie klapky, kokpit pre minifigúrku mladého Anakina, a rukoväť, za ktorú môžu všetci fanúšikovia stroj pochytiť a lietať s ním v napínavých pretekoch ako z filmu Star Wars: Skrytá hrozba.

LEGO Star Wars™ 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™
29,99 € 24,90 €

Pomôž Tobiasovi Beckettovi ochrániť vzácne coaxium pred Enfysom Nestom a Weazelom na super rýchlych speederoch zo stavebnice LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste! Oba speedery majú veľké motory, aby mohli dosahovať maximálnu rýchlosť, a sú ozbrojené výkonnými vystreľovačmi. Podarí sa Tobiasovi utiecť skôr, než chamtiví gangsteri ukradnú coaxium? To záleží v tejto vzrušujúcej stavebnici LEGO Star Wars len na tebe!

LEGO Star Wars ™ 75238 Napadnutie na planéte Endor ™
31,06 € 23,90 €

Uži si úplne nový staviteľský a herný zážitok so súpravou LEGO® Star Wars ™ 75238 Napadnutie na planéte Endor. Nabíjaj vystreľovače a snaž sa trafiť terč každej z postavičiek, nech zostrelíš Ewoka Wicketa alebo zhodíš prieskumného vojaka z jeho motorky, a zaži vzrušujúce dobrodružstvo.

LEGO Star Wars ™ 75209 Han Solov pozemný speeder™
29,99 € 25,90 €

Cestuj s Hanom Solom a Qi’rou v Hanove super rýchlym pozemným speederom. Otvor kapotu a pomocou kľúča skontroluj motor. Otvor zadnú časť a ukry tajný náklad. Vylož muníciu a nabi blasterové pištole. Potom naskoč do speederu a vyraz za vzrušujúcim dobrodružstvom … len dávaj pozor na hladného corelliánského poľovného psa!

LEGO Star Wars™ 75148 Stretnutie na Jakku-25%
74 € 54,90 €

Akcia

Pridaj sa k Rey a jej spoločníkovi BB-8, zatiaľ čo predáva nájdené súčiastky na trhovisku Unkara Plutta. Ale daj si pozor! Teedo sa na svojej Luggabestii snaží uniesť BB-8! Môžeš Rey pribehnúť na záchranu a zastaviť tohto malého zlodeja, než sa mu podarí utiecť? To záleží na tebe …

LEGO Star Wars ™ 75240 Vonregova stíhačka TIE
77,70 € 61,90 €

Veľa zábavy so stavebnicou LEGO® Star Wars ™ 75240 Vonregova stíhačka TIE, ktorá je inšpirovaná seriálovým spracovaním slávnej ságy. Prežívaj znovu napätie a zábavu zo seriálu Star Wars: Odboj.

LEGO Harry Potter 75968 Privátna ulica 4
74,99 € 71,90 €

Novinka

Pozrite sa, ako to vyzerá na adrese Privátna ulica 4 u Dursleyovcov doma a nechajte sa pohltiť magickou atmosférou. Prezrite si prístenok pod schodmi, kde Harry Potter spí. Otočte gombíkom, aby z komína začali lietať listy z Rokfortu, a stretnite sa s Dobbym v Harryho izbe na hornom poschodí. Pomôžte Harrymu utiecť v lietajúcom aute Ford Anglia spoločne s Ronom, zatiaľ čo sa Dudley, teta Petunia a strýko Vernon snažia zastaviť božie dopustenie.

LEGO Hidden Side 70435 Opuštěná věznice v Newbury
39,99 € 36,90 €

Novinka

Vydejte se vstříc dobrodružství sami nebo se připojte k přátelům online a vychutnejte si společně herní zážitek z rozšířené reality v opuštěné věznici v Newbury! Postavte si interaktivní model s minifigurkami Jacka, Ramiho, El Fuega a Natea Locka a 2 figurkami psů. Potom si stáhněte bezplatnou aplikaci LEGO® Hidden Side pro rozšířenou realitu a naskenujte model pomocí chytrého zařízení.

LEGO Hidden Side 70434 Nadpřirozený závoďák
29,99 € 28,90 €

Novinka

Vyrazte do světa Hidden Side v nadpřirozeném závoďáku a vychutnejte si úžasný zážitek z rozšířené reality pro jednoho nebo více hráčů. Postavte si závoďák a přehrávejte si bezpočet příběhů s minifigurkami Jacka, Vaughna, stínového bojovníka a figurkou pejska. Stáhněte bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu, naskenujte váš model pomocí chytrého zařízení a odhalte strašidelný svět.

LEGO Harry Potter 75966 Komnata najvyššej potreby
19,99 € 18,90 €

Novinka

Odsuňte panel, objavte skrytý vchod do núdzovej miestnosti potreby a pridajte sa k Harrymu Potterovi, Hermione Grangerovej a Lenke Lovegoodovej pri nácviku obrany proti čiernej mágii! Pomôžte Harrymu s výučbou zaklínadla Patronus – Lenka má zajaca a Hermiona vydru. Zamierte na mechanického Smrťožrúta a ukážte všetkým, čo si myslíte o pravidlách – vyhoďte ich do vzduchu.

LEGO Hidden Side 70433 Ponorka J.B.
19,99 € 18,90 €

Novinka

Postavte si ponorku J.B. kotvící v Zátoce duší. K dispozici budete mít také minifigurky Parker, Vaughna Geista a Sochy zla a figurku žraloka. Pak si nainstalujte bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu, naskenujte svůj model pomocí chytrého zařízení a odhalte strašidelný digitální svět v hlubinách moří. Vydejte se na lov duchů, hledejte stopy a utkejte se s hlavním duchem, který se jmenuje Kreatoru!

LEGO City 60228 Štart vesmírnej rakety
99,99 € 79,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav sa na ***štart rakety** s týmto modelom inšpirovaným NASA, ktorý je plný vedcov a astronautov. V tréningovej oblasti môžeš otestovať, či je kozmické vozidlo pripravené zbierať geódy a robot nachystaný pre skúmanie krajiny a hľadanie zaujímavých artefaktov. Nalož do rakety teleskop a potom s astronautmi nastúp na jednokoľajku, nech sa môžu dostať na palubu. Vyraz späť do riadiacej miestnosti a sleduj odpočítavanie. Za chvíľu to začne!

LEGO City 60229 Montáž a preprava vesmírnej rakety
154,99 € 96,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav v laboratóriu kozmické vozidlo, zavez ho k rakete a pomocou funkčného navijaku ho nalož do nákladného priestoru rakety. Ukončenie prípravy pred štartom a potom raketu prevez k štartovacej rampe pomocou pásového vozidla. Umiestni štartovaciu rampu do správnej polohy, vyraz do riadiacej veže a priprav sa na štart. Misia na prieskum Marsu práve začína.

LEGO Minecraft 21155 Creepova baňa
89,80 € 73,90 €

Pripoj sa k Minecraft™ kováčovi v zlatej bani hlboko v podzemí v skalnatom a pieskovcovom prostredí mesa. Kováčove obydlie zdobí veľká socha Creepera a je vybavené kovadlinou, pecou a truhlou s pokladom. Nenechaj sa ale zmiasť! V bani plnej netopierov číha veľa nebezpečenstva! Chopte železný meč a diamantový krompáč, naskoč do banského vozíka a vydaj sa do temného bane, v ktorom svieti iba pár pochodňou. Priprav sa na poriadnu akciu s LEGO® Minecraft™!

LEGO Harry Potter 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba
69,99 € 54,90 €

Vydaj sa do Rokfortského zámku s Harrym a Ronom na lietajúcom Forde Anglia, ale dávaj si pozor na Rokfortskú Zúrivú vŕbu od LEGO® Harry Potter™ zo stavebnice 75953! Už je neskoro – lietajúci Ford Anglia havaroval a zachytil sa v konároch. Uteč a tajne sa prikradni do Rokfortu, aby ťa školník Argus Filch a profesor Snape nenašli. Bež na ubytovňu, skoč do postele a priprav sa na svoj prvý deň znova v škole, kde sa budeš opäť učiť kúzla, vyrábať elixíry a zažiješ kopu zábavy a dobrodružstiev s Harrym Potterom.

LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox
179,99 € 136,90 €

Prineste svoj model LEGO® do života! Získajte skúsenosti LEGO® na vyššej úrovni s úžasnou Creative LEGO BOOST. Vytvárajte a programujte interaktívne motorizované roboty, modely a ďalšie výtvory s technológiami, ako sú snímače vzdialenosti, farby a náklonu.

LEGO Minecraft 21160 Útok Illageriv
73,80 € 62,90 €

Pillargerovia útočia pod vedením svojho kapitána. Je s ním aj Vindicator a Ravager, ktorý neustále otvára hladnú papuľu – veľmi sa k nemu nepribližujte! Zachráňte pred útokom dedinčanov, ich obchod a celú úrodu! Aby ste porazili nepriateľov a nebezpečného netvora, budete potrebovať všetky svoje znalosti Minecraftu.

LEGO Speed Champions 76898 Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY
42,70 € 35,90 €

Usporiadajte akčné preteky týchto 2 parádnych vozov od LEGO® Speed Champions. Kto dôjde do cieľa ako prvý – Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 car alebo Jaguar I-PACE eTROPHY? Máte zelenú! Šliapnite na to na štartovaciu čiaru, zapojte všetky svoje pretekárske zručnosti a rozdajte si to s ostatnými v každej zákrute.

LEGO Creator 31105 Hračkárstvo v centre mesta
38,80 € 33,90 €

Ide sa do hračkárstva! Nezabudnite si vziať peniaze a hurá do centra mesta. Pozrite, vojačik a automat so žuvačkami! Poďme sa pozrieť na všetky tie hračky vnútri. Ale ešte predtým sa preleťte v rakete. A potom hurá model prestavať na cukráreň alebo kvetinárstvo. Samozrejme vždy je tu možnosť popustiť uzdu svojej predstavivosti a postaviť si z kociek zo stavebnice 3 v 1 niečo úplne iné.

LEGO Harry Potter 75947 Hagridova búda: Záchrana Hrdozobca
64,99 € 55,90 €

Zachráň hipogrifa Hrdozobca pred zlým ministrom kúziel a popravnom. V tejto parádnej LEGO® súprave inšpirovanej filmom Harry Potter ™ a väzeň z Azkabanu sa pozrieš spolu s Harrym, Ronom Weasleym a Hermionou Grangerovou do Hagridovej chalupy, ktorá je plná zaujímavých vecí a kde plápolá oheň. Schovaj sa pred ministrom medzi tekvice, potom uvoľni reťaz a odveď Hrdozobca do bezpečia.

LEGO Technic 42106 Kaskadérske vozidlá
54,40 € 39,90 €

Náročná skúška rýchlosti, šikovnosti a presnosti. Natiahnite motorku a pošlite ju proti rampe. Potom sledujte, ako sa vznesie do vzduchu, preletí ohnivým kruhom a dotiahne odvážny kúsok do úspešného konca. Pripevnite rampu späť k prívesu, ten pripojte k autu a odvezte motorku, kam potrebujete. Prestavajte model Kaskadérske vozidlá od LEGO® Technic na úžasný kaskadérsky ťahač.

LEGO Minecraft 21154 Most ohnivákov
42,93 € 37,90 €

Nasaď si svoje diamantové brnenie, uchop diamantový meč a krompáč a vyraz na Most ohnivákov. Nachádza sa v ohnivom podzemí a je plný lávy, padajúcich kameňov a nepriateľských mobov. Doluj glowstone, štrk a netheritový kremeň, zbieraj huby a nether wart z piesku duší a vytváraj lektvary uzdravenia a skákania pri varnom stole. Potom bojuj s desivým wither kostlivcom,ktorý má kamenný meč, vyhni sa obávaným ohnivákom s točiacimi ohnivými tyčami, prejdi most a získaj truhlu plnú zlata a diamantov.

LEGO Speed Champions 76896 Nissan GT-R NISMO
19,40 € 15,90 €

Ste pripravení pustiť sa do pretekania s jedným z najpopulárnejších, vysokovýkonných športových áut na svete – s kultovým modelom Nissan GT-R NISMO? Táto neuveriteľne prepracovaná replika od LEGO® Speed Champions vychádza z driftovacieho auta držiaceho svetový rekord, ktoré automobiloví nadšenci obdivujú už 50 rokov.

LEGO Ninjago 71709 Rýchla jazda s Jayom a Lloydom
31,10 € 25,90 €

Kto vyhrá preteky Speedway Five-Billion vo svete Prime Empire a získa vzácny špeciálny meč key-tana? Spojte sily s digitálnou verziou Jaye a Lloyda proti zlému potkanovi Hausnerovi. Utečte pred Hausnerovým vznášadlom na lietajúcom speederi digitálnej verzie Jaya alebo na pretekárskej motorke digitálnej verzie Lloyda. Potkania svorka je vám v pätách! Zvíťazia vaši nindža hrdinovia v tomto závode o prežitie?

LEGO Ninjago 70675 Katana 4x4
49,99 € 43,90 €

Preháňajte sa NINJAGO® Púšťou skazy v Kaiovom nindža vozidle Katana 4×4 s touto vzrušujúcou súpravou! Strieľaj z pružinových vystreľovačov na Chara a Pyrozmijónov. Zaútoč na nepriateľa pomocou hviezdicových čepelí nindža auta. Vrhni sa do Spinjitzu bitky ako tornádo s „nabitou“ LEGO NINJAGO hrdinkou Nyou FS. Musíš poraziť tieto nebezpečné hady a získať zvitok zakázaného Spinjitzu!

LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus
14,99 € 12,90 €

Rozochvejte zem pod sebou s týmto hrozivým Tyranosaurom Rexom. Pozrite sa na zuby ostré ako nože, pohybujte s pazúrmi a tiež s hlavou a chvostom. Možno prestavovať na ďalšie dinosaury; Triceratopsa alebo Pterodaktyla.

LEGO Ninjago 70674 Ohnivý tesák
44,99 € 35,90 €

Pridaj sa ku Kaiovi FS vo svete NINJAGO® a zúčastni sa napínavej nindža bitky proti obriemu, oheň chrliacemu hadovi hadej čarodejnice Aspheery, Ohnivému tesákovi! Dávaj si pozor na mávajúci, hrkajúci chvost Ohnivého tesáka. Vyhni sa jeho vystreľovačom a vtrhni do hadej bitky proti Pyrozmijounovi s Kaiovým nindža tornádo spinnerom.

LEGO Speed Champions 76897 1985 Audi Sport quattro S1
19,40 € 15,90 €

Vôbec prvýkrát v histórii máte teraz možnosť postaviť si miniatúrnu verziu slávneho pretekárskeho vozidla 1985 Audi Sport quattro S1, ktoré obdivuje zástup fanúšikov pre jeho výrazný vzhľad a mimoriadny výkon. Sadnite si za volant tohto klasického modelu a pripravte sa na ostrý štart na asfaltovej dráhe alebo lesnej ceste.