LEGO Technic 42104 Závodný ťahač
19,40 € 17,50 €

Pripravte sa na ostrý štart a bežte si pre víťazstvo s týmto báječným pretekárskym ťahačom. So svojimi odvážnymi farbami a samolepkami určite vzbudí v deň pretekov značnú pozornosť. Natiahnite, pustite a pošlite ťahač čo najrýchlejšie do cieľa. Tento ťahač s obrovským výfukom a spojlerom sa takmer nelíši od originálu. Tento ťahač od LEGO® Technic možno prestavať na rýchly závodiak.

LEGO Minecraft 21162 Dobrodružstvo v ponorke
9,90 €

Vydajte sa na výpravu do zamrznutej tajgy. Postavte si táborisko s ohňom, aby ste boli v teple, zatiaľ čo budete pomocou dynamitu odstreľovať vzácnu rudu. Máte hlad? Nazbierajte pár lahodných červených bobúľ. Tamto ide priateľská líška a tam kostlivec. Vlk je práve tiež na love! Priveďte ho ku kostlivcovi, dá si kosť! Schmatnite svoj zlatý meč, zužitkujte všetky svoje vedomosti o Minecrafte a porazte kostlivého útočníka.

LEGO Technic 42105 Katamarán
42,70 € 33,90 €

Otestujte svoje zručnosti s týmto katamaránom od LEGO® Technic, ktorý skutočne pláva na vode. Tento rýchly model je nabitý funkciami, ktoré vám v deň pretekov poskytnú výhodu oproti ostatným. Nastavte plachty a zaistite pomocou dvoch kýlov stabilitu lode počas plavby. Prestavte váš model na plávajúci pretekársky motorový čln a doprajte si ďalšiu dávku dobrodružstva.

LEGO Creator 31102 Ohnivý drak
19,40 € 16,90 €

Tento drak stráži poklad. Uložte poklad do truhlice, ukryte ju pod krídla draka a ukážte hľadačom pokladov, kto je tu pánom. Potom sa preleťte do okolia a nazhromaždte ďalšie lesklé a drahocenné predmet. Až budete mať všetky vo svojom vlastníctve, prestavajte draka na neľútostného šabľozubého tigra, nebezpečného škorpióna alebo niečo iné.

LEGO Minecraft 21158 Pandia škôlka
19,40 € 16,90 €

Starajte sa o najroztomilejšiu postavičku z celého Minecraftu! Mama priviedla pandie mláďa do škôlky a obe pandy si to užívajú. Našťastie je tu veľa bambusu a Alex priniesla koláč! Čas si zdriemnuť? Pomôžte malej pande vyšplhať sa po rebríku do postele na streche.

LEGO Friends 41433 Párty loď
71,80 € 67,90 €

Novinka

Andrea privítala leto vo veľkom štýle na úžasnej párty lodi! Jej hostia to roztáčajú na otočnom parkete a ona všetkých baví. Ethan si na pláži požičal vodný skúter a ťahá Emmu, ktorá je na nafukovacom plameniakmi. Až večierok skončí, môžete otvoriť predné sklo a uvelebiť sa s Andreou do lode, kde si môžete dať občerstvenie z chladničky.

LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva
69,90 € 56,90 €

Poriadne sa pripútajte a vyrazte na najlepší výlet svojho života autobusom priateľstva. Pripojte sa k svojim najlepším kamarátkam v autobuse, ktorý má všetko, čo si len viete predstaviť. Má dokonca aj bazén a bezchybnú šmýkačku. Po odsunutí hornej časti sa dostanete ku kúpeľne, kuchyne a jedálne. Pomôžte dievčatám dostať sa na hornú palubu a vliezť si do ich postelí. Strecha nad nimi je priehľadná, takže cez ňu môžu sledovať hviezdy.

LEGO Minecraft 21159 Základňa Pillagerov
31 € 24,90 €

Pillagerovia uväznili železného golema v klietke. Podarí sa statočnému rytierovi zachrániť dedinčanov pred nepriateľskými mobmi? Otvorte klietku pomocou dynamitu a potom popadnite sekeru a pripravte sa na boj s Pillargermi. Ale kde sa schovávajú? V stane alebo na cvičisku lukostreľby? Ochráňte ovečky! Až porazíte Pillagerov, môžete trojdielny model prestavať na nové dobrodružstvo!

LEGO Creator 31104 Hamburgerový monster truck
50,50 € 41,90 €

Vystúpte po schodoch do hamburgerového monster trucku a naservírujte LEGO® občanom ich obľúbenú pochúťku! Vďaka veľkým kolesám a funkčnému odpruženie môžete vyraziť predávať napríklad aj na pláž. Pripravte posedenie pre zákazníkov, naskočte do auta a pustite sa do varenia. Potom truck prestavajte na mohutný off-road alebo výkonný automobil s traktorom.

LEGO Friends 41381 Záchranný čln
89,99 € 71,90 €

Keď sa tri kamarátky pokúšajú zachrániť veľrybu uviaznutú v plytkých vodách zálivu v mestečku Heartlake, počíta sa každá sekunda. Uháňaj s Miou v jej záchrannej lodi na pomoc veľrybe. Schlaď veľrybu v ľadovom bazéniku lode a odvez ju do hlbších vôd. Akonáhle veľrybu vypustíš do mora, môžeš sa ísť s babami potápať a zbierať morské vzorky. Pomôž Mii nájsť truhlicu s pokladom pomocou kúzelnej mapy k pokladu.

LEGO Star Wars™ 75249 Stíhačka Y-Wing Odboja™
68,90 € 61,90 €

Priprav sa na bombardovanie so stíhačkou Y-Wing Odboje z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Prelet pod radarom, zatiahni za spúšte a pomôž Zori Bliss vypustiť bomby. Zaútočna vojakov Prvého rádu, aby sa museli kryť, a zachráň Poea Dameron, D-O a astro-droida. S touto stíhačkou Y-Wing nie je akcia zo sveta LEGO® Star Wars™ nikdy príliš ďaleko!

LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie
64,99 € 57,90 €

Vyraz si na vychádzku v LEGO® Jurskom svete so Simonom Masranim a Allison Milesovou! Ale pozor – došlo k výpadku prúdu a mocný Triceratops rozbil plot a utiekol! Naskoč do buginy s Owenom Gradym a uháňaj na pomoc. Mávaj pred dinosaurom mrkvou, odlákaj jeho pozornosť a zachráň turistov. V Jurskom parku nie je nikdy nuda!

LEGO Minecraft 21152 Dobrodružstvo pirátskej lodi
49,99 € 43,90 €

Pripoj sa k Alex na vzrušujúcom pirátskom dobrodružstve vo svete Minecraft™ na ostrove lebiek. Postav si pirátsku loď so zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupným mostíkom, delami a roztomilým papagájom.

LEGO Friends 41375 Zábavný park na móle
139,99 € 116,90 €

Navštív zábavné mólo v mestečku Heartlake a uži si deň plný zábavy. Najprv si daj batoh do úschovy, nech ho nestratíš, a potom vyraz na kolotoč. Zmeraj výšku odvážnej Emmy predtým, než sa pôjde previezť na pirátskej lodi duchov, kde na ňu čakajú kostlivci, netopiere a strašidelné pavúky. Snaž sa príliš nekričať, keď ťa bude Chloe prezlečená za morskú pannu fotiť. Dúfajme, že sa fotka vydarí, inak pôjde kamarátka cez palubu!

LEGO Star Wars ™ 75258 Anakinov klzák - edícia k 20. výročiu
31,06 € 24,90 €

Osláv 20 rokov stavebníc LEGO® Star Wars ™ so súpravou 75258 Anakinov klzák. Toto nové prevedenie pôvodného modelu 7131 vydaného v roku 1999 ponúka veľké motory, vysúvacie klapky, kokpit pre minifigúrku mladého Anakina, a rukoväť, za ktorú môžu všetci fanúšikovia stroj pochytiť a lietať s ním v napínavých pretekoch ako z filmu Star Wars: Skrytá hrozba.

LEGO Star Wars ™ 75248 Stíhačka A-Wing Odboje™
30,60 € 28,90 €

Vletí do akčného sveta Star Wars: Vzostup Skywalkera s parádnou stíhačkou A-Wing Oboje! Ponúka super detaily, ako sú pružinový vystreľovací a otvárací kokpit, kam môžeš posadiť Snapa Wexleyho. Tešiť sa môžeš aj na poručíčku Connix, takže či už plánuješ útok proti zlému Prvému rádu alebo sa len preháňaš po povrchu vzdialenej planéty, táto parádna LEGO® sada ti prinesie veľa zábavy!

LEGO Star Wars ™ 75242 Stíhačka TIE Black Ace
54,38 € 44,90 €

Doprajte deťom staviteľské a herné zážitky s úžasnou stavebnicou LEGO® Star Wars ™ 75242 Stíhačka TIE Black Ace inšpirovanou populárnym seriálom Star Wars: Odboj. Táto zábavná súprava obsahuje 2 LEGO Star Wars minifigúrky a LEGO figúrku droida.

LEGO Star Wars™ 75254 Prieskumný kolos AT-ST™
68,90 € 57,90 €

Vychutnaj si akciu s týmto parádnym kráčajúcim tankom AT-ST z televízneho seriálu Star Wars™ The Mandalorian! Tento parádny chodec má všetko, čo by od neho človek čakal, vrátane polohovateľných nôh a otáčajúcej sa veže s otváracím kokpitom a funkčnými vystreľovačmi. Súčasťou sady je tiež Mandalorian, Cara Dune a 2 klatooiniánski nájazdníci, s ktorými sa môžeš ihneď vrhnúť do LEGO® Star Wars akcie.

LEGO Star Wars 75253 Veliteľ droidov
232,85 € 191,90 €

Staň sa LEGO® Star Wars™ BOOST Veliteľom droidov a stavaj, programuj a hraj sa počas náročných misií s úžasnými droidmi! Stiahni si bezplatnú aplikáciu LEGO BOOST Star Wars a postav sympatického astro-droida R2-D2, kráčajúceho droida a myšieho droida. Stavaj a pripájaj raketové motory, vystreľovač torty, katapult a oveľa viac.

LEGO Star Wars™ 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™
29,99 € 25,90 €

Pomôž Tobiasovi Beckettovi ochrániť vzácne coaxium pred Enfysom Nestom a Weazelom na super rýchlych speederoch zo stavebnice LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste! Oba speedery majú veľké motory, aby mohli dosahovať maximálnu rýchlosť, a sú ozbrojené výkonnými vystreľovačmi. Podarí sa Tobiasovi utiecť skôr, než chamtiví gangsteri ukradnú coaxium? To záleží v tejto vzrušujúcej stavebnici LEGO Star Wars len na tebe!

LEGO Star Wars™ 75148 Stretnutie na Jakku
74 € 53,90 €

Pridaj sa k Rey a jej spoločníkovi BB-8, zatiaľ čo predáva nájdené súčiastky na trhovisku Unkara Plutta. Ale daj si pozor! Teedo sa na svojej Luggabestii snaží uniesť BB-8! Môžeš Rey pribehnúť na záchranu a zastaviť tohto malého zlodeja, než sa mu podarí utiecť? To záleží na tebe …

LEGO Star Wars ™ 75240 Vonregova stíhačka TIE
77,70 € 61,90 €

Veľa zábavy so stavebnicou LEGO® Star Wars ™ 75240 Vonregova stíhačka TIE, ktorá je inšpirovaná seriálovým spracovaním slávnej ságy. Prežívaj znovu napätie a zábavu zo seriálu Star Wars: Odboj.

LEGO Star Wars™ 75246 Diel Hviezdy smrti
19,10 € 16,90 €

Pridaj sa k Obi-Wanu Kenobimu na nebezpečnej misii na palube mocnej Hviezdy smrti. Prepašuj ho okolo strelca z Hviezdy smrti a pomôž mu deaktivovať ťažný lúč, než bude odhalený. Potom pomôž hrdinovi Jedi poraziť strelca, než bude môcť strieľať z výkonného laserového dela. Osud LEGO® Star Wars™ galaxia je v tvojich rukách s touto parádnou scénou z filmu Star Wars: Nová nádej.

LEGO Star Wars™ 75250 Naháňačka speedrov
57,40 € 48,90 €

Preháňajte sa s Rey a BB-8 medzi vzdialenými planétami na ich dopravnom speedri. Podobne ako vo filme Star Wars™: Vzostup Skywalkera pôsobí aj tento speeder dojmom, že sa vznáša! Ale pozor, Prvý rád ti je v pätách na svojom kráčajúcom speederi – a člen posádky tryskového lietadla sa chystá zaútočiť zhora. Je čas chytiť svetelný meč a pomôcť Rey dať zlým vojakom lekciu, na ktorú nikdy nezabudnú.

LEGO Star Wars ™ 75238 Napadnutie na planéte Endor ™
31,06 € 24,90 €

Uži si úplne nový staviteľský a herný zážitok so súpravou LEGO® Star Wars ™ 75238 Napadnutie na planéte Endor. Nabíjaj vystreľovače a snaž sa trafiť terč každej z postavičiek, nech zostrelíš Ewoka Wicketa alebo zhodíš prieskumného vojaka z jeho motorky, a zaži vzrušujúce dobrodružstvo.

LEGO Harry Potter 75968 Privátna ulica 4
74,99 € 61,90 €

Novinka

Pozrite sa, ako to vyzerá na adrese Privátna ulica 4 u Dursleyovcov doma a nechajte sa pohltiť magickou atmosférou. Prezrite si prístenok pod schodmi, kde Harry Potter spí. Otočte gombíkom, aby z komína začali lietať listy z Rokfortu, a stretnite sa s Dobbym v Harryho izbe na hornom poschodí. Pomôžte Harrymu utiecť v lietajúcom aute Ford Anglia spoločne s Ronom, zatiaľ čo sa Dudley, teta Petunia a strýko Vernon snažia zastaviť božie dopustenie.

LEGO Hidden Side 70435 Opustená väznica v Newbury
39,99 € 34,90 €

Novinka

Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v opustenej väznici v Newbury! Postavte si interaktívny model s minifigúrkami Jacka, Ramiho, El Fuega a Natea Locka a 2 figúrkami psov. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu LEGO® Hidden Side** pre rozšírenú realitu a naskenujte model pomocou inteligentného zariadenia.

LEGO Hidden Side 70434 Nadprirodzené pretekárske auto
29,99 € 26,90 €

Novinka

Poďte do sveta Hidden Side nadprirodzeným pretekárskym autom a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov. Postavte si pretekárske auto a prehrávajte si mnoho príbehov s minifigúrkami Jacka, Vaughna, tieňového bojovníka a figúrkou psíka. Stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný svet.

LEGO Harry Potter 75966 Komnata najvyššej potreby
19,99 € 16,90 €

Novinka

Odsuňte panel, objavte skrytý vchod do núdzovej miestnosti potreby a pridajte sa k Harrymu Potterovi, Hermione Grangerovej a Lenke Lovegoodovej pri nácviku obrany proti čiernej mágii! Pomôžte Harrymu s výučbou zaklínadla Patronus – Lenka má zajaca a Hermiona vydru. Zamierte na mechanického Smrťožrúta a ukážte všetkým, čo si myslíte o pravidlách – vyhoďte ich do vzduchu.

LEGO Hidden Side 70433 Ponorka J.B.
19,99 € 16,90 €

Novinka

Postavte si ponorku J.B. kotviacu v Zátoke duší. K dispozícii budete mať tiež minifigúrky Parkera, Vaughna Geista a Sochy zla a figúrku žraloka. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte svoj model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet v hlbinách mora. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s hlavným duchom, ktorý sa volá Kreator!

LEGO City 60229 Montáž a preprava vesmírnej rakety
154,99 € 98,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav v laboratóriu kozmické vozidlo, zavez ho k rakete a pomocou funkčného navijaku ho nalož do nákladného priestoru rakety. Ukončenie prípravy pred štartom a potom raketu prevez k štartovacej rampe pomocou pásového vozidla. Umiestni štartovaciu rampu do správnej polohy, vyraz do riadiacej veže a priprav sa na štart. Misia na prieskum Marsu práve začína.

LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox
179,99 € 136,90 €

Prineste svoj model LEGO® do života! Získajte skúsenosti LEGO® na vyššej úrovni s úžasnou Creative LEGO BOOST. Vytvárajte a programujte interaktívne motorizované roboty, modely a ďalšie výtvory s technológiami, ako sú snímače vzdialenosti, farby a náklonu.

LEGO City 60228 Štart vesmírnej rakety
99,99 € 81,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav sa na ***štart rakety** s týmto modelom inšpirovaným NASA, ktorý je plný vedcov a astronautov. V tréningovej oblasti môžeš otestovať, či je kozmické vozidlo pripravené zbierať geódy a robot nachystaný pre skúmanie krajiny a hľadanie zaujímavých artefaktov. Nalož do rakety teleskop a potom s astronautmi nastúp na jednokoľajku, nech sa môžu dostať na palubu. Vyraz späť do riadiacej miestnosti a sleduj odpočítavanie. Za chvíľu to začne!

LEGO City 60266 Oceánska prieskumná loď
139,99 € 121,90 €

Novinka

Vyplávajte na šíre more na palube úžasnej oceánskej prieskumnej lode LEGO® City. Pridajte sa k hrdinovi televízneho seriálu LEGO City Adventures Harlemovi Hubbsovi a tímu prieskumníkov na vzrušujúcom dobrodružstve. Pre lepší rozhľad môžete vzlietnuť z lode v parádnej helikoptére. Lodným žeriavom potom môžete spustiť do mora klietku pre pozorovanie žralokov alebo vypustiť výskumnú ponorku. Potom sa ponorte do hlbín a preskúmajte záhadný vrak v hlbinách mora.

LEGO Technic 42106 Kaskadérske vozidlá
54,40 € 46,90 €

Náročná skúška rýchlosti, šikovnosti a presnosti. Natiahnite motorku a pošlite ju proti rampe. Potom sledujte, ako sa vznesie do vzduchu, preletí ohnivým kruhom a dotiahne odvážny kúsok do úspešného konca. Pripevnite rampu späť k prívesu, ten pripojte k autu a odvezte motorku, kam potrebujete. Prestavajte model Kaskadérske vozidlá od LEGO® Technic na úžasný kaskadérsky ťahač.

LEGO Creator 31105 Hračkárstvo v centre mesta
38,80 € 33,50 €

Ide sa do hračkárstva! Nezabudnite si vziať peniaze a hurá do centra mesta. Pozrite, vojačik a automat so žuvačkami! Poďme sa pozrieť na všetky tie hračky vnútri. Ale ešte predtým sa preleťte v rakete. A potom hurá model prestavať na cukráreň alebo kvetinárstvo. Samozrejme vždy je tu možnosť popustiť uzdu svojej predstavivosti a postaviť si z kociek zo stavebnice 3 v 1 niečo úplne iné.

LEGO Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie
19,99 € 16,90 €

Nasaď si helmu, uchop svoj krompáč a vydaj sa po rebríku do Jaskyne so zombie plnej netopierov. Použi dynamit a preraz si cestu dovnútra. Bojuj so zombie a rýchlym zombie mláďatám. Dobývaj uhlie, rudit, zlato a diamantové rudy, ale pozor na padajúce štrkové bloky!

LEGO Ninjago 71718 Wu a jeho bojový drak
19,90 €

Novinka

Vzlietnite do akcie s majstrom Wu a jeho nebojácnym drakom v nebezpečných jaskyniach Shintaro! Posaďte Wua na jeho draka a vyrazte do bitky. Máte na to poraziť Glecka a získať slonovinovú čepeľ vyslobodenia? Dajte si pozor, pretože Gleck má kušu a nebojí sa ju použiť! Wu musí zvíťaziť, inak sa z tejto spletitej jaskyne plnej nástrah nikdy nedostane.

LEGO Ninjago 71702 Zlatý robot
42,70 € 33,90 €

Spojte sily so Zlatým nindžom Lloydom, Wuom a zlatým robotom, a postavte sa ich obávaným nepriateľom. Zlatý robot predstavuje hlavný tromf proti temným silám. Obrovská katana rozdrví všetkých svojich nepriateľov. Naskočte do kokpitu robota a stretnite sa s generálom Kozom a vyzvedačom kamennej armády. Musíte zvíťaziť a zachrániť mestečko NINJAGO® City!

LEGO Harry Potter 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba
69,99 € 54,90 €

Vydaj sa do Rokfortského zámku s Harrym a Ronom na lietajúcom Forde Anglia, ale dávaj si pozor na Rokfortskú Zúrivú vŕbu od LEGO® Harry Potter™ zo stavebnice 75953! Už je neskoro – lietajúci Ford Anglia havaroval a zachytil sa v konároch. Uteč a tajne sa prikradni do Rokfortu, aby ťa školník Argus Filch a profesor Snape nenašli. Bež na ubytovňu, skoč do postele a priprav sa na svoj prvý deň znova v škole, kde sa budeš opäť učiť kúzla, vyrábať elixíry a zažiješ kopu zábavy a dobrodružstiev s Harrym Potterom.

LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus
14,99 € 12,90 €

Rozochvejte zem pod sebou s týmto hrozivým Tyranosaurom Rexom. Pozrite sa na zuby ostré ako nože, pohybujte s pazúrmi a tiež s hlavou a chvostom. Možno prestavovať na ďalšie dinosaury; Triceratopsa alebo Pterodaktyla.

LEGO Friends 41422 Pandí domček na strome v džungli
29,99 € 24,90 €

Novinka

Pomôžte Mii a Olivii starať sa o tri roztomilé pandy v tomto bezchybnom domčeku na strome v džungli. Dajte pandám najesť z fľaštičky a starajte sa o nich, kým sa nebudú môcť vrátiť do prírody. Nazbierajte pre nich bambus do košíka. Zvážte ich na váhe a akonáhle budú zdravé, nechajte ich hrať sa na strome. Môžu si užívať srandu na šmykľavke alebo na preliezke. Ak spadnú, doprajte im bublinkovú kúpeľ a vydrhnite im kožuchy!

LEGO Speed Champions 76897 1985 Audi Sport quattro S1
19,40 € 16,90 €

Vôbec prvýkrát v histórii máte teraz možnosť postaviť si miniatúrnu verziu slávneho pretekárskeho vozidla 1985 Audi Sport quattro S1, ktoré obdivuje zástup fanúšikov pre jeho výrazný vzhľad a mimoriadny výkon. Sadnite si za volant tohto klasického modelu a pripravte sa na ostrý štart na asfaltovej dráhe alebo lesnej ceste.

LEGO Hidden Side 70423 Paranormálny autobus 3000
66,36 € 51,90 €

Je načase vstúpiť do sveta Hidden Side! Máš dosť guráže? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školský autobus a odhaľ svet duchov. Hraj sa s modelom a sleduj, čo sa stane v aplikácii. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, Spewera – ak si na to však trúfaš.

LEGO Friends 41423 Záchrana tigra v džungli
39,99 € 32,90 €

Novinka

Vzlietnite do oblakov a pomôžte zaseknutému tigrovi. Vydajte sa do akcie s Andreou v teplovzdušnom balóne a zachráňte tigrie mláďa, ktoré uviazlo na burácajúcom vodopáde. Prileťte balónom bližšie, aby tiger mohol skočiť do bezpečia. Až pristanete, môžete spolu s Emmou preskúmať tigriu jaskyňu.

LEGO Ninjago 70674 Ohnivý tesák
44,99 € 36,90 €

Pridaj sa ku Kaiovi FS vo svete NINJAGO® a zúčastni sa napínavej nindža bitky proti obriemu, oheň chrliacemu hadovi hadej čarodejnice Aspheery, Ohnivému tesákovi! Dávaj si pozor na mávajúci, hrkajúci chvost Ohnivého tesáka. Vyhni sa jeho vystreľovačom a vtrhni do hadej bitky proti Pyrozmijounovi s Kaiovým nindža tornádo spinnerom.

LEGO Star Wars™ 75270 Príbytok Obi-Wana
31 € 24,90 €

Pozor, mladí rytieri Jedi! Pripojte sa k Lukeovi Skywalkerovi v Obi-Wanovom príbytku na púštnej planéte Tatooine a venujte sa výcviku na majstra Jedi. Pracujte na svojich schopnostiach so svetelným mečom s pomocou tréningového droida. Prezrite si hologramovú správu od princeznej Leii, ktorú prehrá R2-D2. A sledujte okolie makro-ďalekohľadom – tuskenskí bojovníci môžu kedykoľvek zaútočiť.