LEGO Technic 42106 Kaskadérske vozidlá
54,40 € 46,90 €

Náročná skúška rýchlosti, šikovnosti a presnosti. Natiahnite motorku a pošlite ju proti rampe. Potom sledujte, ako sa vznesie do vzduchu, preletí ohnivým kruhom a dotiahne odvážny kúsok do úspešného konca. Pripevnite rampu späť k prívesu, ten pripojte k autu a odvezte motorku, kam potrebujete. Prestavajte model Kaskadérske vozidlá od LEGO® Technic na úžasný kaskadérsky ťahač.

LEGO Friends 41433 Párty loď-30%
71,80 € 49,90 €

Akcia

Andrea privítala leto vo veľkom štýle na úžasnej párty lodi! Jej hostia to roztáčajú na otočnom parkete a ona všetkých baví. Ethan si na pláži požičal vodný skúter a ťahá Emmu, ktorá je na nafukovacom plameniakmi. Až večierok skončí, môžete otvoriť predné sklo a uvelebiť sa s Andreou do lode, kde si môžete dať občerstvenie z chladničky.

LEGO Friends 41429 Lietadlo v mestečku Heartlake-31%
69,99 € 47,90 €

Akcia

Postavte si toto parádne lietadlo LEGO Friends® a vzlietnite na nevšedné dobrodružstvo. Stephanie a Olivia vyrážajú na dovolenku. Stavebnica má plno zábavných funkcií – úplne ako skutočné letisko! Pomáhajte kapitánke Ashley v kokpite lietadla alebo servírujte dobroty cestujúcim. Alebo si skúste úlohu pasažierov, umiestnite batožinu do priehradky a potom sa posaďte a pustite si film.

LEGO Super Mario™ 71376 Padajúci Thwomp - rozširujúci set-24%
37,10 € 27,90 €

Akcia

Obohaťte svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o nové dobrodružstvá, v ktorých budete musieť uniknúť pred Thwompom! Umiestnite LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) na plošinu. Zvoľte buď časť s výstupkami, alebo obtiažnejší hladký povrch. Kĺzajte zo strany na stranu, vyhýbajte sa Thwompovi a získajte mince. A dávajte pozor na Lava Bubble!

LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva
69,90 € 56,90 €

Poriadne sa pripútajte a vyrazte na najlepší výlet svojho života autobusom priateľstva. Pripojte sa k svojim najlepším kamarátkam v autobuse, ktorý má všetko, čo si len viete predstaviť. Má dokonca aj bazén a bezchybnú šmýkačku. Po odsunutí hornej časti sa dostanete ku kúpeľne, kuchyne a jedálne. Pomôžte dievčatám dostať sa na hornú palubu a vliezť si do ich postelí. Strecha nad nimi je priehľadná, takže cez ňu môžu sledovať hviezdy.

LEGO Minecraft 21161 Kreatívny box 3.0
84,99 € 72,90 €

Vezmite kocky z kreatívneho boxu od LEGO® Minecraft™ a pustite sa do stavania vlastných dobrodružstiev zo slávnej on-line hry! Riaďte sa pokynmi a postavte skvelý hrad alebo rušnú farmu, prípadne si vymyslite vlastné prostredie. Pridajte sa k postavám menom Steve a Alex a vymýšľajte si napínavé príbehy s Creeperom, prasaťom a zombie.

LEGO Friends 41424 Základňa záchranárov v džungli
79,99 € 66,90 €

Vydajte sa do džungle a zabývate sa v základni záchranárov. Dievčatá sa tu venujú prieskumu lesov a opatrovaniu zvierat v nebezpečenstve. Pridajte sa k nim a pomôžte zaseknutému leňochovi. Zavolajte na pomoc svoje slonie kamarátky. Naštartujte štvorkolku a prevezte leňocha do kliniky v domčeku na strome, kde sa o neho deti budú starať, kým sa bude môcť vrátiť do voľnej prírody.

LEGO Friends 41430 Aquapark

LEGO Friends 41430 Aquapark

Hodnotenie: 4,9
99,99 € 86,90 €

Vyrazte do aquaparku a užite si veľa zábavy. Zbaľte do tašky všetko, čo potrebujete pre deň plný zábavy na slniečku. V aquaparku na vás čakajú 3 parádne šmykľavky a jeden tobogán. Osviežte dievčatá vodným delom alebo ich polejte vodou z vedierku. Potom si oddýchnite vo vírivke alebo si doprajte masáž a schlaďte sa zmrzkou.

LEGO Ninjago 71737 Kaiov červený fáro
50,99 € 41,90 €

Vyrazte do boja v parádnej Kaiovej červenej búračke a postavte sa nindroidom bojovníkom! Vyšlete Kaia do akcie na jeho super rýchlej motorke, ktorá sa ukrýva vo vnútri vozidla! Dajte si pozor na nindroid bojovníkov, ktorí opätujú útok zo vzduchu! Staňte sa záchrancovia NINJAGO® City a potom si vystavte zlatú minifigúrky nindžov Colea z limitovanej edície Legacy.

LEGO Minecraft 21170 Prasačí dom
50,99 € 41,90 €

Využite svoje zručnosti z hry Minecraft™ a postavte dom v tvare obrieho prasaťa! Otváracia strana umožní prístup k veľkej miestnosti a vyklápacia strecha odhalí menšiu izbu v hlave prasaťa. Pozrite sa dovnútra s Alex – ale pozor na Creepera. Chcete model postaviť od základu inak? Použite funkciu výbuchu a rozmetajte model na kusy!

LEGO Harry Potter 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba
69,99 € 57,90 €

Vydaj sa do Rokfortského zámku s Harrym a Ronom na lietajúcom Forde Anglia, ale dávaj si pozor na Rokfortskú Zúrivú vŕbu od LEGO® Harry Potter™ zo stavebnice 75953! Už je neskoro – lietajúci Ford Anglia havaroval a zachytil sa v konároch. Uteč a tajne sa prikradni do Rokfortu, aby ťa školník Argus Filch a profesor Snape nenašli. Bež na ubytovňu, skoč do postele a priprav sa na svoj prvý deň znova v škole, kde sa budeš opäť učiť kúzla, vyrábať elixíry a zažiješ kopu zábavy a dobrodružstiev s Harrym Potterom.

LEGO Minecraft 21166 Opustená baňa
19,99 € 16,90 €

Pripojte sa ku Stevovi, zatiaľ čo pracuje v bani, stavia a vykonáva prieskum a zároveň sa snaží prežiť neustále útoky! V jaskyni sa dá ťažiť uhlie, železo a diamanty. Pripravte sa ale na strašidelné zombie, desivého pavúka a živý sliz. Až sa objavia, skúste ich vylákať k vstupu do jaskyne a uvoľnite štrk z vyššieho poschodia, ktorý nepriateľské moby zavalí!

LEGO Minions 75551 Mimoni a ich nora
49,99 € 42,90 €

Vitajte v nevyspytateľnom svete mimoňov, v ktorom zažijete nejednu veselú patáliu. Bude to jazda! Postavte si svojho obľúbeného mimoňa a potom ho otočte a vstúpte do jeho izby. Užite si srandu s figúrkami obľúbených postáv.

LEGO Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo
19,40 € 16,90 €

Pripravte sa na zostavenie jedného z najvýkonnejších modelov V8, aké kedy spoločnosť Ferrari vyrobila – prichádza F8 Tributo. Teraz môžete vlastniť miniatúrnu verziu tohto úžasného auta, ktoré predstavuje novinku pre rok 2020. Postavte tento autentický a neuveriteľne prepracovaný model, s ktorým sa môžete pochváliť svojim priateľom alebo sa s ním vydať na závodnú dráhu. Za volantom tohto neuveriteľného, super rýchleho vozidla Ferrari môžete dokázať, že ste najlepší.

LEGO Minecraft 21160 Útok Illageriv
73,80 € 62,90 €

Pillargerovia útočia pod vedením svojho kapitána. Je s ním aj Vindicator a Ravager, ktorý neustále otvára hladnú papuľu – veľmi sa k nemu nepribližujte! Zachráňte pred útokom dedinčanov, ich obchod a celú úrodu! Aby ste porazili nepriateľov a nebezpečného netvora, budete potrebovať všetky svoje znalosti Minecraftu.

LEGO Super Heroes 76168 Captain America v obrnenom robote
9,49 € 8,90 €

Pomôž Captainovi Amerikovi uplatniť v boji proti zloduchom jeho nadľudskú silu a výdrž. Keď sa bude supervojak potrebovať zväčšiť a získať väčšiu silu, posaď ho do kokpitu jeho majestátneho robota. Meň polohu nôh a paží robota, zatiaľ čo drží obrí štít pevne v ruke. Potrebuješ obidve ruky k boju? Pripevni robotovi nezničiteľný štít na chrbát, kým ho nebude musieť znova použiť.

LEGO Technic 42119 Monster Jam® Max-D®
19,49 € 16,90 €

Pripravte sa na poriadnu show v Monster Jam® aréne s epickou stavebnicou LEGO® Technic Monster Jam® Max-D®. Otestujte legendárny monster truck Max-D a vyskúšajte si tie nejtrúfalejšie kúsky. Model Max-D sa môže pýšiť autentickým prevedením s hrotmi a potlačou plameňov. Potiahnite auto dozadu a vyšlite ho do akcie.

LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus
14,99 € 13,90 €

Rozochvejte zem pod sebou s týmto hrozivým Tyranosaurom Rexom. Pozrite sa na zuby ostré ako nože, pohybujte s pazúrmi a tiež s hlavou a chvostom. Možno prestavovať na ďalšie dinosaury; Triceratopsa alebo Pterodaktyla.

LEGO Ninjago 71736 Ostreľovač balvanov
39,99 € 32,90 €

Vystúpte do nebies spoločne s Coleom, ktorý pilotuje svoje parádne nindža lietadlo! Vypáľte z 8 pružinových vystreľovačov na zlého Eyezora, ktorý číha dole pod vami. Zamierte tiež na väzenie a dostaňte Lloyda von z cely. Staňte sa pánmi oblohy nad NINJAGO® City a potom si vystavte zlatú minifigúrku nindžov Kaia.

LEGO Star Wars™ 75283 AAT™
63,90 €

Spojte sily s jediskou hrdinkou Ahsokou Tano a jej klonovaným vojakom proti bojovým droidom. Dajte pozor! Útočný tank droidov má k dispozícii mocné zbrane. Vyhnite sa strelám odpáleným z pružinových vystreľovačov. A pozor na delá útočného tanku AAT. V tejto epickej bitke zo seriálu Star Wars: Klonovia vojny budete musieť zapojiť všetky svoje schopnosti rytiera Jedi!

LEGO Ninjago 71717 Výprava do Jaskyne lebiek
29,99 € 27,90 €

Pomôžte zachrániť nindžu uväznenú v jaskyni Shintaro. Spojte sily s ostatnými nindžami a vydajte sa na záchrannú misiu. Na tomto dobrodružstve si zmeriate svoje sily v akčnej stolnej hre. Využite všetky svoje nindžovské zručnosti a vyhnite sa pascám, nebezpečným pavúkom a dostaňte sa cez väzenského strážcu Murta.

LEGO Super Heroes 76169 Thor v obrnenom robote
9,49 € 8,90 €

Spoj sily s Thorom a využi jeho neuveriteľné sily a rýchlosti v boji proti nepriateľom z celého vesmíru. Potom ho posaď do kokpitu jeho obrieho robota a ukáž ostatným, kto je tu pánom! Až si budeš prehrávať obľúbené scény z filmu a bojovať proti ostatným robotom zo svojej zbierky, pohybuj jeho končatinami a rozhojdaj masívne kladivo.

LEGO Star Wars™ 75299 Problémy na planéte Tatooine
29,49 € 25,90 €

Preháňajte sa po púšti na planéte Tatooine s dieťaťom na Mandalorianovej úžasnej motorke! Ale dávaj pozor – na púšti číha veľa skrytých nebezpečenstiev! Tuskenský bojovník je pripravený k boju z diaľky so svojím vystreľovačom, ale pokojne sa s tebou stretne aj jeden na jedného so svojou vojnovou palicou. Mandalorian sa ale len tak nedá – má totiž ťažkú blasterovú pušku a pištoľ.

LEGO Minecraft 21154 Most ohnivákov
42,93 € 34,90 €

Nasaď si svoje diamantové brnenie, uchop diamantový meč a krompáč a vyraz na Most ohnivákov. Nachádza sa v ohnivom podzemí a je plný lávy, padajúcich kameňov a nepriateľských mobov. Doluj glowstone, štrk a netheritový kremeň, zbieraj huby a nether wart z piesku duší a vytváraj lektvary uzdravenia a skákania pri varnom stole. Potom bojuj s desivým wither kostlivcom,ktorý má kamenný meč, vyhni sa obávaným ohnivákom s točiacimi ohnivými tyčami, prejdi most a získaj truhlu plnú zlata a diamantov.

LEGO Minecraft 21151 Súboj vo svete End
19,99 € 17,90 €

Pozri si svoje parádne drakobijecké brnenie, zober endovú perlu, lektvar a čarovný luk a vydaj sa na ďalekú cestu do temnej dimenzie End a konečne sa priprav na ono stretnutie! Vyhni sa ohnivým guliam draka, poraz endermana, znič endový kryštál, zabi draka a osláv víťazstvo v záverečnej bitke vo svete End!

LEGO Minecraft 21163 Bitka o rudit
54,99 € 40,90 €

Obávané ruditové monštrum a ruditový golem boli vypustení do horného sveta! Chopte sa sekery a pripravte sa na boj. Našťastie sa do boja zapoja aj Hex, Hedvig, Hal a Valoria spolu s prasiatkom naplneným korisťou!

LEGO Ninjago 71709 Rýchla jazda s Jayom a Lloydom
31,10 € 26,90 €

Kto vyhrá preteky Speedway Five-Billion vo svete Prime Empire a získa vzácny špeciálny meč key-tana? Spojte sily s digitálnou verziou Jaye a Lloyda proti zlému potkanovi Hausnerovi. Utečte pred Hausnerovým vznášadlom na lietajúcom speederi digitálnej verzie Jaya alebo na pretekárskej motorke digitálnej verzie Lloyda. Potkania svorka je vám v pätách! Zvíťazia vaši nindža hrdinovia v tomto závode o prežitie?

LEGO Super Heroes 76143 Avengers: Boj o nákladiak
42,70 € 34,90 €

Je to pasca! Spojte sily s Kapitánom America a Hawkeye a ochráňte nákladiak, ktorý napadli dvaja agenti AIM. Keď sa zloduchovia vrhnú na svojej trojkolke pred nákladiak Avengers, začína napínavá LEGO akcia. Zahajujú útok ozbrojeným dronom a teraz pália z neba. Je načase použiť skrytú zbraň. Otvorte nákladiak a odhaľte obrovský Šesťrannú kušu! Kto má prevahu teraz?

LEGO Technic 42105 Katamarán
42,70 € 35,90 €

Otestujte svoje zručnosti s týmto katamaránom od LEGO® Technic, ktorý skutočne pláva na vode. Tento rýchly model je nabitý funkciami, ktoré vám v deň pretekov poskytnú výhodu oproti ostatným. Nastavte plachty a zaistite pomocou dvoch kýlov stabilitu lode počas plavby. Prestavte váš model na plávajúci pretekársky motorový čln a doprajte si ďalšiu dávku dobrodružstva.

LEGO Ninjago 71711 Jayov kyberdrak
54,40 € 43,90 €

Vrhnite sa na Jayovom kyberdrakovi do epických a vzrušujúcich bitiek ako vo svete Prime Empire, tak v mestečku NINJAGO® City. Prepnite toto úžasné stvorenie do režimu útoku a páľte z pružinových vystreľovačov. Spojte sily s digitálnou verziou Jaya a digitálnou verziou Nye a zaútočte na ich drakovi na nepriateľov Unagamiho a jeho pätolízačov Richieho a Hausnera. Musíte zvíťaziť a zmocniť sa žltého špeciálneho meča key-tana!

LEGO Speed Champions 76899 Lamborghini Urus ST-X & Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO
62,10 € 51,90 €

Kto vyhrá veľký závod týchto 2 úžasných vozidiel od LEGO® Speed Champions? Elegantný a rýchly model Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO? Alebo zvíťazí úžasný a výkonný model Lamborghini Urus ST-X? Vyberte si auto, sadnite si na miesto vodiča a zaujmite pozíciu na štartovej línii. Až padne zelená, vyrazte vpred za slávou.

LEGO Creator 31113 Kamión na prepravu pretekárskych áut
24,49 € 21,90 €

Vyrazte na pretekársky okruh ústrety strhujúcej akcii! Vyložte 2 pretekárske autá z prívesu pomocou rampy kamiónu a sledujte ich zápolenie vo vysokej rýchlosti. Až dôjdu do cieľa, prestavte kamión na pôsobivý mobilný žeriav alebo remorkér so žeriavom. S touto sadou 3 v 1 neberie akčná zábava konca.

LEGO Super Heroes 76171 Miles Morales v obrnenom robote
9,49 € 7,90 €

Spoj sily s Milesom Morales – Spider-Manom vystřelujícími elektrické pavučiny – a zachráňte spoločne svet v boji proti superzloduchom! A keď bude mladá hrdina potrebovať viac sily, stačí minifigúrku posadiť do kokpitu mocného robota. Ovládaj robota a vystřelujte veľké pavučiny tvoriace elektrické výboje.

LEGO Jurassic World 75940 Útek gallimima a pteranodona
64,99 € 50,90 €

Pozor! Niekto v Jurskom parku vypol hlavný prívod elektriny a dinosaury utiekli! Naskočte do prieskumného vozidla s Owenom a Claire a vyrazte do džungle. Vzlietnite s dronom a nájdite pteranodona a gallimima. Pokúste sa ich chytiť pomocou vystreľovacej siete a uspávacej pištole. Akonáhle budú dinosaury dopravení späť na svoje miesto, je čas venovať sa v pojazdnom laboratóriu opäť výskumu.

LEGO City 60228 Štart vesmírnej rakety
99,99 € 83,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav sa na ***štart rakety** s týmto modelom inšpirovaným NASA, ktorý je plný vedcov a astronautov. V tréningovej oblasti môžeš otestovať, či je kozmické vozidlo pripravené zbierať geódy a robot nachystaný pre skúmanie krajiny a hľadanie zaujímavých artefaktov. Nalož do rakety teleskop a potom s astronautmi nastúp na jednokoľajku, nech sa môžu dostať na palubu. Vyraz späť do riadiacej miestnosti a sleduj odpočítavanie. Za chvíľu to začne!

LEGO Friends 41423 Záchrana tigra v džungli
39,99 € 32,90 €

Vzlietnite do oblakov a pomôžte zaseknutému tigrovi. Vydajte sa do akcie s Andreou v teplovzdušnom balóne a zachráňte tigrie mláďa, ktoré uviazlo na burácajúcom vodopáde. Prileťte balónom bližšie, aby tiger mohol skočiť do bezpečia. Až pristanete, môžete spolu s Emmou preskúmať tigriu jaskyňu.

LEGO Creator 31104 Hamburgerový monster truck
50,50 € 41,90 €

Vystúpte po schodoch do hamburgerového monster trucku a naservírujte LEGO® občanom ich obľúbenú pochúťku! Vďaka veľkým kolesám a funkčnému odpruženie môžete vyraziť predávať napríklad aj na pláž. Pripravte posedenie pre zákazníkov, naskočte do auta a pustite sa do varenia. Potom truck prestavajte na mohutný off-road alebo výkonný automobil s traktorom.

LEGO Harry Potter 75957 Záchranný čarodejnícky autobus
44,99 € 34,90 €

Pridaj sa k Harrymu Potterovi na divokej, magické jazde v Záchrannom autobuse. Otvor odklápací bočný panel pre prístup do interiéru trojposchodového autobusu a nalož Harryho kufor. Vo vrchnom poschodí autobusu si tiež môžeš užiť veľa zábavy, stačí otvoriť strechu! Stan Shunpike vydáva lístky a Ernie Prang ešte stále zdokonaľuje svoje vodičské umenie, tak pozor na posteľ, ktorá sa vzadu posúva sem a tam, a nebuchni sa do lustra, ktorý lieta všade okolo – to bude zbesilá cesta!

LEGO Minecraft 21159 Základňa Pillagerov
31 € 25,90 €

Pillagerovia uväznili železného golema v klietke. Podarí sa statočnému rytierovi zachrániť dedinčanov pred nepriateľskými mobmi? Otvorte klietku pomocou dynamitu a potom popadnite sekeru a pripravte sa na boj s Pillargermi. Ale kde sa schovávajú? V stane alebo na cvičisku lukostreľby? Ochráňte ovečky! Až porazíte Pillagerov, môžete trojdielny model prestavať na nové dobrodružstvo!

LEGO Harry Potter 76385 Kúzelné momenty z Rokfortu: Hodina čarovania
29,49 € 24,90 €

Len čo deti otvoria túto magickú knihu, ocitnú sa v učebni profesora Kratiknota na hodine čarovania! Pripoj sa k Harry Potterovi a Cho Changovej a dávaj pozor pri výklade riaditeľa bystrohlavskej fakulty, ktorý stojí na stohu kníh, aby ho všetci videli. Vezmi knihu zaklínadiel a trénuj na pierku levitačné kúzlo – Wingardium Leviosa!

LEGO Creator 31090 Podvodný robot
19,99 € 16,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav podvodného robota a raju a prestavaj ich na ponorku s manipulačnou pažou alebo na podvodný žeriav slúžiaci na hľadanie pokladu.

LEGO Super Mario 71369 Boj v Bowserovom hrade - rozširujúci set
99,99 € 78,90 €

Postavte sa záverečnému bossovi Bowserovi v tomto skvelom rozšírení pre štartovací set LEGO® Super Mario™. Dostaňte Lava Bubble z cesty a prebojujte sa do Bowserovhoz hradu. Zhoďte Dry Bonesa z trasúcej sa plošiny. Vo veži na vás čaká silný protivník Boo. Skočte na páčky, nadvihnite paže Bowsera a pozbierajte odmeny z akčných kociek. Potom zatraste mostom a vychutnajte si víťazstvo, keď Bowser spadne.

LEGO Speed Champions 76896 Nissan GT-R NISMO
19,40 € 16,90 €

Ste pripravení pustiť sa do pretekania s jedným z najpopulárnejších, vysokovýkonných športových áut na svete – s kultovým modelom Nissan GT-R NISMO? Táto neuveriteľne prepracovaná replika od LEGO® Speed Champions vychádza z driftovacieho auta držiaceho svetový rekord, ktoré automobiloví nadšenci obdivujú už 50 rokov.

LEGO Ninjago 71716 Lloydov avatar - arkádový automat
10,90 €

Spojte sily s digitálnym Lloydom a vyriešte záhadu v mestečku NINJAGO® City! Prídete na to, odkiaľ sa tieto herné automaty berú a prečo hráči miznú? Nechajte sa herným automatom teleportovať do sveta Prime Empire a postavte sa nebezpečnému Unagamimu! Kým budete vo svete Prime Empire? Keď sa stanete súčasťou hry, môžete si navrhnúť a prispôsobiť vlastného avatara.

LEGO Technic 42092 Záchranársky vrtuľník
29,99 € 26,90 €

Vydaj sa na hrdinské záchranné misie so sadou LEGO® Technic Záchranársky vrtuľník. Roztoč rotory, otvor bočné a zadné dvere a spusti navijak so záchrannými nosidlami … úplne ako v skutočnom svete! Model môžeš prestavať na futuristické lietadlo.

LEGO Minecraft 21162 Dobrodružstvo v ponorke
9,90 €

Vydajte sa na výpravu do zamrznutej tajgy. Postavte si táborisko s ohňom, aby ste boli v teple, zatiaľ čo budete pomocou dynamitu odstreľovať vzácnu rudu. Máte hlad? Nazbierajte pár lahodných červených bobúľ. Tamto ide priateľská líška a tam kostlivec. Vlk je práve tiež na love! Priveďte ho ku kostlivcovi, dá si kosť! Schmatnite svoj zlatý meč, zužitkujte všetky svoje vedomosti o Minecrafte a porazte kostlivého útočníka.

LEGO Creator 31088 Tvorovia z hlbín morí
14,99 € 12,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav žraloka s krabom a pokladom, a potom ho prestavaj na ohybného kalmára alebo čerta morského s obrovskou tlamou.

LEGO Super Heroes 76150 Spiderjet vs. Venomov robot
42,70 € 36,90 €

Spider-Man je v nebezpečenstve! Zlý mimozemšťan Venom ovláda gigantického robota so 4 pažami a chytil Spider-Mana do svojich mechanických pazúrov! Spider-Man Noir uháňa na pomoc v Spiderjete. Začnite paľbu z vystreľovacích diskov! Vypáľte rakety! Bude to stačiť? K porazeniu robota a záchrane Spider-Mana budú potrebné všetky vaše superschopnosti.