10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® od 4 rokov na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® od 4 rokov nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® od 4 rokov – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Classic 11033 Tvorivý svet fantázie LEGO Classic 11033 Tvorivý svet fantázie
LEGO Classic 11033 Tvorivý svet fantázie

1800 kociek a 3 magické svety zo stavebnice LEGO® Classic Tvorivý svet fantázie (11033) zaručí veľa zábavy v dobrodružnom stredovekom svete plnom pútavých postáv a bájnych stvorení. Deti od 5 rokov si môžu vytvoriť 3 očarujúce svety z kociek v celej palete farieb, vrátane zlatých, strieborných a metalických dielikov.

môžete mať 28.05

Partner: MALL
LEGO Disney 43226 Disney dvojice LEGO Classic 11033 Tvorivý svet fantázie
LEGO Disney 43226 Disney dvojice

Prineste klasické páry dokopy a užite si trochu zábavy! Táto stavebnica LEGO Disney vám umožní vytvoriť si ikonické postavy z obľúbených filmov, ktoré si následne môžete vystaviť. Milujete Pocahontas? Meeko a Percy sú pripravení na neplechu. Chystáte sa na dobrodružnú cestu, ako postavy vo filme Vaiana či Hľadá sa Nemo? Postavte si Pua, Hei Hei, Squirta a Nema, ktorí vám budú robiť spoločnosť. Alebo zbožňujete Krásku a zviera? Lumiere a Cogsworth budú počas hry stáť po vašom boku!

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Minifigúrky 71045 25. série LEGO Classic 11033 Tvorivý svet fantázie
LEGO Minifigúrky 71045 25. série

Séria LEGO® minifigúrok – 25. séria (71045) ponúka deťom od 5 rokov vzrušujúci zážitok plný prekvapení a kreativity. Prepracované figúrky si môžete pridať do zbierky, vystaviť alebo sa nechať inšpirovať k hraniu nápaditých príbehov. V každom balení sa skrýva prekvapenie v podobe 1 minifigúrky LEGO. Pozbierať môžete celkom 12 postáv. Aká figúrka vás čaká v tajomnom vrecku?

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Classic 10698 Veľký kreatívny box LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov
LEGO Classic 10698 Veľký kreatívny box

S týmto obrovským boxom plným klasických kociek LEGO v 33 rôznych farbách zažiješ skutočnú stavebnú horúčku. Sada obsahuje množstvo rozmanitých okien a dverí a celý rad ďalších špeciálnych dielov, takže sa môžeš nechať unášať svojou fantáziou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
LEGO City 60362 Autoumyvárka LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov
LEGO City 60362 Autoumyvárka

Umývanie áut je s touto stavebnicou LEGO® City Autoumyvárka (60362) hračka! Model obsahuje otáčavé čistiace kefy, pohyblivé sušiče, dávkovač mydla, pumpu na pneumatiky a hračkárske auto. Stačí pridať minifigúrku vodiča a pracovníka v autoumyvárke a takisto štipku fantázie a užijete si hodiny zábavy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov
LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov

Zapálite iskru detskej fantázie so stavebnicou LEGO® City Hasičská stanica a auto hasičov (60375), v ktorej je stanica so spacou miestnosťou, garáž a zábavná tyč na rýchle skĺznutie do akcie. Deti budú mať k dispozícii aj parádne hasičské auto s ohybnou hadicou a rebríkom na streche.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafom LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafom

Očarte deti od 4 rokov a podporte rozvoj ich staviteľských zručností modelom Zábava na zámku s Annou a Olafom (43204) od LEGO® ǀ Disney. Tešiť sa dá na 2poschodový zámok, tanečnú sálu s otočným parketom, minibábiku Anny a figúrky LEGO Olafa a Kjekka. Nechýbajú ani interaktívne digitálne pokyny.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva

Objavte knihu ukrývajúcu mikrosvet plný zábavy! Vydajte sa ďaleko za hranice kráľovstva Arendelle do čarovného lesa s Disney postavou Elsou. Čaká tam na vás Nokk, tajomný vodný duch, ktorý sa svojimi schopnosťami vyrovná Else. Keď je práve zamrznutý, rád vozí Elsu na svojom chrbte severskou krajinou. Ale opatrne – prieskum Severu vyžaduje odvahu a pomoc priateľov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
LEGO City 60373 Hasičská záchranná loď a čln LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO City 60373 Hasičská záchranná loď a čln

hasičskou záchrannou loďou a člnom od LEGO® City (60373) si deti užijú veľa napínavých dobrodružstiev. Môžu strieľať dieliky vody LEGO z hasiaceho dela lode alebo vyslať do akcie hasiča s jetpackom, aby uhasil požiar. O veľkú porciu zábavy sa potom zaručene postarajú 3 minifigúrky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Creator 31134 Raketoplán LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety
LEGO Creator 31134 Raketoplán

Vesmírni dobrodruhovia od 6 rokov si s raketoplánom (31134) od LEGO® Creator 3v1 užijú vzrušujúce dobrodružstvo. Môžu sa tešiť na model raketoplánu s otváracím poklopom, ktorý ukrýva vysúvací satelit. Satelit môžete pri nápaditých hrách tiež odpojiť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
LEGO City 60385 Bager s rýpadlom LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety
LEGO City 60385 Bager s rýpadlom

Prebuďte detskú fantáziu s modelom Bager s rýpadlom (60385) od LEGO® City, ktorý je vybavený zbíjačkou a vymeniteľným príslušenstvom v podobe lopaty a paletového nadstavca. Zábavná stavebnica obsahuje aj múdru lavičku, 2 minifigúrky robotníkov a doplnky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel si stavebnicu LEGO® Jurassic World Odchyt velociraptorov Blue a Bety (76946) doslova zamilujú. Stavebnica inšpirovaná strhujúcou scénou z filmu Jurský svet Nadvláda obsahuje model nákladiaku, motorku, dinosaurie klietku s pascou a kuracie stehienko ako návnadu pre dinosauri.

môžete mať DNES

Partner: MALL