LEGO City Police 60246 Policajná stanica-35%
101 € 64,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Neslávne známa zlodejka Daisy Kaboom prepustila svojich kamarátov zlodejov z väznice v LEGO® City Policajná stanica! Utekajú v únikovej dodávke spolu s ich desivo vyzerajúcim buldogom! Našťastie sú na scéne Duke DeTain, Chief Wheeler, 2 strážnici a verný policajný pes. Vzlietnite s parádnym policajným sledovacím dronom, naštartujte motorku a dodávku a pomôžte hrdinom z LEGO City zadržať zločinca.

LEGO Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake-40%
59,99 € 35,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

V LEGO® mestečku Heartlake vonia pizza. Dojdi s LEGO Friends Emmou na skútri do pizzerie, kde na ňu čaká Ethan. Pomôž kocúrovi Chicovi skamarátiť sa s Pestom a vyraz s týmito chlpáčmi na lov dobrôt ku kontajnerom. Hoci je už dnes reštaurácia zatvorená, jeden návštevník ešte predsa len dorazil. Obleč Ethanovi maskovanie Prankzyho v podobe čiernej prilby a pomôž mu nasprejovať graffiti na smetiak a múry.

LEGO City 60203 Lyžiarsky areál
75,99 € 56,90 €

Obleč sa poriadne teplo a vykroč do dňa plného zábavy v lyžiarskom areáli. Otestuj svoje zručnosti na rampe v snowparku alebo sa hraj na to, že na veľkej obrazovke nad lyžiarskym obchodom sleduješ iných snowboardistov, ktorí práve naživo natáčajú z vrtuľníka. Sleduj, ako záchranári privážajú na snežnom skútri zraneného lyžiara. Postav si s priateľmi snehuliaka a potom sa zahrejte nejakým dobrým nápojom z vedľajšieho stánku. Až sa trochu zahreješ, vydaj sa zas na svah a uži si veľa zábavy.

LEGO Classic 11717 Kocky kocky doštičky
69,99 € 62,90 €

Táto inšpiratívna súprava LEGO® kociek a dielikov otvára mladým staviteľom svet kreatívneho stavania. Vďaka množstvu najrôznejších farieb a dielikov, vrátane kolies, okien, dverí, očí a tiež 4 podložiek s rozmerom 16 × 16 výstupkov, si deti môžu postaviť, čokoľvek ich napadne. Či už sa rozhodnete využiť návody na odporúčané modely alebo sa pustíte do vlastných výtvorov, herné možnosti sú neobmedzené.

LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode
31 €

Olivia a Mia vyráža na odpočinkový výlet do prírody, kde majú v pláne si užívať. Pomôžte im postaviť luxusný kempovací stan. Má poriadné postele aj kútik pre skrášľovanie. Olívia si so sebou priniesla aj telefón. Pomôžte jej poslať pár fotiek života vo voľnej prírode, zatiaľ čo Mia relaxuje vo vírivke. Potom si pri táboráku opečte marshmallows a spolu s Oliviou preskúmajte oblohu pomocou ďalekohľadu.

LEGO DOTS 41902 Náramok – trblietavý jednorožec
6,90 €

Vytvorte si vlastný úžasný náramok s čarovným jednorožcom a ukážte všetkým svoju kreativitu. Roztiahnite fialový náramok a pridávajte naň farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať obrázkami v balení alebo vymyslite niečo úplne originálne. Pridajte bezchybné doštičky s obrázkom farebného jednorožca a hviezdnu oblohu pre hviezdny štýl. Pripnite si náramok na zápästie a predveďte svoj osobitý štýl.

LEGO DOTS 41901 Náramok – veselé zvieratka
6,90 €

Pustite sa do tvorenia a navrhnite si svoje vlastné šperky s týmto roztomilým náramkom s veselými zvieratkami. Roztiahnite ružový náramok a pridávajte k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Pridajte doštičky s obrázkami zajačika, mačky alebo labky, pripnite si svoj super roztomilý náramok na zápästie a ukážte všetkým svoj osobitý štýl.

LEGO City Great Vehicles 60222 Rolba-35%
19,99 € 12,90 €

Výpredaj

Pomôž pripraviť zjazdovky v LEGO® City na zimné radovánky! Nabi veľké snežné delo, naskoč do masívnej rolby a vydaj sa na svahy. S veľkými pásmi prejdeš aj tie najväčšie záveje a potom môžeš delom pridať sneh na trasy. Potom je čas zamieriť späť do zrubu na šálku kakaa!

LEGO Classic 11010 Biela podložka na stavanie-24%
7,70 € 5,80 €

Výpredaj

Táto podložka na stavanie s 32 × 32 výstupkami otvára svet kreatívnych možností. Od zasnežených zimných krajiniek až po slnkom zaliate pláže, a pretože sa dajú kocky pripevniť v akomkoľvek smere (dokonca i hore nohami), podložka môže poslúžiť aj pre strmé svahy hôr či vznášajúcu sa vesmírnu loď.

LEGO DOTS 41908 doplnky – 1. séria-27%
3,99 € 2,90 €

Výpredaj

Navrhnite to presne podľa seba s touto skvelou sadou doplnkov DOTS. Nechajte deti vytvárať neobmedzené množstvo vzorov a kombinácií s týmito zábavnými doštičkami. Môžu ich pridávať na náramky LEGO® DOTS™ alebo si vyzdobiť izbu a ukázať všetkým svoj jedinečný štýl.

LEGO City 60231 Zásahové auto veliteľky hasičov
19,99 € 17,90 €

Uchop sekeru a priprav sa bojovať s požiarmi! V LEGO® City horí elektrický rozvádzač a veliteľka hasičov, Freya McCloud, vyráža do akcie. Má plán a plne vybavené hasičské auto, ale nie je čas na vysvetľovanie – naskoč si! Rozmiestni kužele, uchop hasiaci prístroj a pomôž zachrániť situáciu. A ako odmenu si potom daj s hasičmi teplé kakao, než vypukne ďalší požiar!

LEGO CITY 60205 Koľaje

LEGO CITY 60205 Koľaje

Hodnotenie: 4,9
17,99 € 14,90 €

Prekonaj akúkoľvek prekážku so zábavnými a pružnými koľajami! Rozšír svoju železničnú trať tak, aby sa tvoj vlak mohol dostať ešte ďalej! Sada obsahuje 8 rovných častí, 4 zákruty a 8 ohybných dielov koľají a predstavuje tak perfektný doplnok k sadám s vláčikmi LEGO City.

LEGO CITY 60238 Výhybky

LEGO CITY 60238 Výhybky

Hodnotenie: 4,7
18,99 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prekonaj akúkoľvek prekážku so zábavnými a pružnými výhybkami! Rozšír svoju železničnú trať tak, aby sa tvoj vlak mohol dostať ešte ďalej! Sada tvorená 4 zahnutými koľajami, pravou výhybkou a ľavou výhybkou je kompatibilný s tvojimi existujúcimi stavebnicami s vlakmi.

LEGO Creator 31100 Športiak
10,90 €

Naskočte do tohto úžasného červeného športiaku a vyrazte na cestu. Nakopnite motor tejto červeno-čiernej mašiny a šliapnite na to. A pre ešte väčšiu porciu zábavy možno model prestavať na extrémny závodiak, s ktorým ľahko pokoríte rýchlostný rekord, alebo na klasické lietadlo, ktoré nesmie chýbať na žiadnej leteckej show.

LEGO City 60216 Hasiči v centre mesta
99,99 € 84,90 €

Ochráň občanov LEGO® City s akčnou sadou 60216 Hasiči v centre mesta. Na pracovisku v centre mesta vypukol požiar. Podarí sa ti uhasiť oheň skôr, než sa dostane mimo kontrolu? Zaži ďalší vzrušujúci deň hasičov v LEGO City!

LEGO 71360 Dobrodružstvo s Mariom - štartovacia sada
54,60 € 45,90 €

Legendárny Super Mario ™ je späť! LEGO® a Nintendo spojili svoje sily a vytvorili originálne stavebnicu s interaktívnou figúrkou Maria. Deti sa môžu vďaka tejto stavebnici spojiť so svojou obľúbenou postavou v reálnom svete. Sada obsahuje LEGO figúrku Maria, ktorá reaguje prostredníctvom LCD obrazovky a reproduktorov.

LEGO DOTS 41916 DOTS doplnky - 2. séria-27%
3,99 € 2,90 €

Výpredaj

Navrhnite to presne podľa seba s 2. sériou doplnkov DOTS! Vytvárajte neobmedzené množstvo vzorcov a kombinácií pomocou týchto elegantných dielikov, medzi ktorými nájdete aj dúhovo trblietavé a moderné zdobidlá. Pridajte ich do svojich sád od LEGO® DOTS na výrobu náramkov alebo výzdobu izby a vyjadrite svoju osobnosť.

LEGO Friends 41394 Nemocnica mestečka Heartlake
62,10 € 54,90 €

Nešikovný Ethan sa pošmykol na šupke od banánu a pri tom sa zranil. Niet sa ale čoho báť. V nemocnici mestečka Heartlake prídu všetkému na kĺb. Pošlite za Ethanom sanitku, pomôžte mu na nosidlá a prevezte ho do nemocnice. Posaďte ho do vozíčka, urobte mu röntgen a pomôžte doktorke Márii jeho zranenie ošetriť. Potom ho spolu s Emou navštívte v nemocničnej izbe a rozveselte ho pomocou balónika a čokolády.

LEGO City Police 60239 Policajné auto
10,90 €

Naštartuj silný motor policajného auta a vydaj sa chrániť mesto! Vyzerá to, že policajt potrebuje pomôcť s riadením dopravy. Rozmiestni dopravné kužele a staň sa hrdinom všedného dňa pri LEGO® City polície !.

LEGO City Police 60244 Preprava policajného vrtuľníka
46,60 € 36,90 €

Policajný strážnik Rook Partnur prepravuje neslávne známeho zločinca Frankie Lupelliho v mobilnej cele vrtuľníka, keď v tom niečo zaškrípe a ozve sa rana! Zlodej zaútočil na dodávku a Frankie Lupelli teraz uháňa preč na super rýchlej štvorkolke. Rýchlo! Vzlietnite s vrtuľníkom a dopravte rýchlo jazdca na miesto, aby mohol pochytať zlodeja a vrátiť ho späť do väzenia, kam patrí.

LEGO Classic 10696 Stredný kreatívny box
34,99 € 33,90 €

Táto sada obsahuje kocky LEGO v 35 rôznych farbách a bola navrhnutá tak, aby umožňovala staviteľom všetkých vekových kategórií stavať podľa vlastnej fantázie a podnecovala ich predstavivosť.

LEGO DOTS 41919 Náramok sily
5,99 € 5,90 €

Dajte najavo svoju vnútornú silu odvážnym náramkom sily. Rozbaľte náramok a pripnite k nemu farebné dieliky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite vlastné vzory. Pridajte dieliky s potlačou a priesvitne trblietavé zdobidlá, upevnite náramok na zápästí a ukážte všetkým, aké hodnoty vyznávate.

LEGO DOTS 41903 Náramok – úchvatný vesmír-24%
5,99 € 4,50 €

Výpredaj

Pustite sa do tvorenia s týmto kreatívnym náramkom, upravte ho pomocou ozdôb na motívy úchvatného vesmíru a ukážte všetkým svoj hviezdny štýl. Roztiahnite čierny náramok a pripnite k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Pridajte jedinečné diamanty, padajúce hviezdy alebo planéty a potom si pripnite svoj parádny náramok na zápästie.

LEGO Classic 10700 Zelená podložka na stavanie
7,99 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podložka na stavanie LEGO Classic s rozmermi 25 × 25 v zelenej farbe. Podložka sa skvelo hodí pre stavby na záhrade, v lese alebo na čokoľvek iné, čo ťa napadne. Je to výborná základňa, na ktorej môžeš svoje výtvory zo stavebnice LEGO postaviť, predvádzať a hrať sa s nimi.

LEGO City 60264 Oceánska prieskumná ponorka
29,99 € 26,90 €

Ponorte sa do najhlbších kútov mora s oceánsku prieskumnú ponorkou od LEGO® City. Pridajte sa k slávnej prieskumníčke Jessice Sharpeovej, ktorú môžete poznať z televízneho seriálu LEGO City, a ponorte sa s ponorkou do jaskyne plnej koralov. Zbierajte vzorky s pomocou prieskumných ramien ponorky a preskúmajte dno oceánu za použitia podvodného Dróna. Páni! Svietiaci čert!

LEGO Friends 41396 Ihrisko pre šteniatka
9,90 €

Pridajte sa k Mii na ihrisku pre šteniatka v mestečku Heartlake a užite si spoločne s jej šteniatkami Cookie a Coco veľa zábavy a hier. Vyčešte psíkov a nasaďte im roztomilé mašličky. Dnes navyše svieti slnko, tak nezabudnite na Miine bezchybné slnečné okuliare! Akonáhle budú šteniatka unavené, dajte im misku vody. A ak boli dobré, odmeňte ich nejakými kosťami a psími dobrotami!

LEGO City 60262 Osobné lietadlo-32%
109,99 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Hor sa na vzrušujúcu dovolenku v exotickej destinácii! Obrovské osobné lietadlo LEGO® City je pripravené a vy môžete vyraziť na palubu. Televízna hviezda LEGO City Poppy Starr prišla na letisko vo svojom parádnym červenom kabriolete! Pomôžte letiskovému personálu naložiť auto do nákladného priestoru, prichystať schodisko a doviesť cestujúcich na ich miesta. Ešte skontrolujte, či je voľná toaleta, a potom už vzlietnite hor sa do oblakov!

LEGO City Great Vehicles 60254 Preprava pretekárskeho člna
31,10 € 24,90 €

Zamierte do prístavu LEGO® City na palube výkonného transportéra pretekárskeho člna! Chodte nákladným automobilom k okraju vodnej hladiny a vyložte úžasný tryskový čln. Potom sa pridajte k Xtreme tímu pretekárskych jazdcov, preháňajte sa po vlnách a stanovujte nové LEGO City rýchlostné rekordy na vode. Vruum! A až budete mať hotovo, môžete dopraviť pretekársku čln späť na základňu.

LEGO Classic 10713 Kreatívny kufrík
19,99 € 18,90 €

Stavaj a hraj sa so svojou kolekciou LEGO® kociek kdekoľvek vďaka tomuto elegantnému a praktickému Kreatívnemu kufríku od LEGO® Classic. Kufrík obsahuje pestrofarebné LEGO® kocky, vrátane očí, koliesok a mnohých ďalších dielikov najrôznejších tvarov, vďaka ktorým môžeš vytvárať domčeky, autá, a ďalšie modely.

LEGO Classic 10701 Sivá podložka na stavanie
14,90 €

Podložka na stavanie LEGO Classic s rozmermi 38×38 v sivej farbe sa skvele hodí pre stavbu mestských ulíc, hradov alebo pre čokoľvek iné, čo ťa napadne. Je to výborná základňa, na ktorej môžeš svoje výtvory zo stavebnice LEGO postaviť, predvádzať a hrať sa s nimi.

LEGO Friends 41421 Záchrana sloníčaťa v džungli
19,99 € 16,90 €

Čakajú vás preteky s časom. Stephanie objavila sloníča, ktoré uviazlo v lepkavom bahne. Začína sa potápať, a k všetkému je tu obrovský, desivý pavúk, ktorý lezie k nemu – nestrácajte ani minútu! Spojte sily so Stephanie a Emmou a vymyslite rafinovaný spôsob, ako s pomocou ich auta oslobodíte sloníča z bahna. Až ho vytiahnete, bude potrebovať zvláštnu starostlivosť – nakŕmte ho z fľaše a potom ho naložte na príves a zavezte na základňu záchranárov.

LEGO DOTS 41912 Náramok – vtáčí spev-24%
5,99 € 4,50 €

Výpredaj

Pustite sa do tvorenia. Zamilujte si tento pestrý náramok s vtáčikmi a pustite sa do tvorenia vlastných úžasných šperkov. Roztiahnite modrozelený náramok a pripnite k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Ozdobte náramok vtáčikmi, pierkami a srdiečkami a potom si ho pripnite na zápästie, aby ste všetkým ukázali svoj osobitý štýl.

LEGO DOTS 41917 Náramok čarovného lesa-24%
5,99 € 4,50 €

Výpredaj

Náramok čarovného lesa vám umožní vyrobiť si naozaj nádherný doplnok! Rozložte náramok a pripnite k nemu pestrofarebné zdobidlá. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite vlastné vzory. Pridajte dúhový diamant a zlaté dieliky žiariace v tme, ktoré dokonale vystihnú vašu osobnosť.

LEGO Friends 41398 Stephanie a jej dom
39,99 € 32,90 €

Navštívte Stephanie a zažite veľa zábavy! Ráčte ďalej – jej mamička a otecko vás privítajú u nich doma. Hrajte sa so Stephanie v jej izbičke. Pomôžte jej učesať vlasy pri toaletnom stolíku a pozrite si všetky trofeje, ktoré získala za svoje športové výkony. Choďte sa pohojdať do záhrady a potom nasadnite na bicykel a vyrazte na prieskum okolia.

LEGO DOTS 41914 Kreatívne rámčeky
19,99 € 16,90 €

Vystavte si svoje obľúbené fotografie pomocou týchto kreatívnych rámčekov. Zostavte a vyzdobte si rámčeky a vystavujte v nich výkresy, umelecké diela alebo fotografie. Rámčeky možno rôznymi spôsobmi spojiť alebo ich rozmiestniť po izbe jednotlivo. Nájdite inšpiráciu v návode či v liste s nápadmi alebo dekorujte podľa seba.

LEGO City 60198 Nákladný vlak
189,99 € 149,90 €

Priprav LEGO® City 60198 Nákladný vlak na prevoz nákladu! Pomocou vysokozdvižného vozíka naplň kontajnery a potom ich žeriavom zdvihni a nalož na vozeň. Zapoj všetky vozne za lokomotívu, vylez do kabíny, zatrúb a priprav sa na jazdu! Doruč náklad načas a zaisti plynulý chod tovaru v mestečku LEGO City!

LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
19,49 €

Novinka

Objavte knihu ukrývajúcu mikrosvet plný zábavy! Vydajte sa ďaleko za hranice kráľovstva Arendelle do čarovného lesa s Disney postavou Elsou. Čaká tam na vás Nokk, tajomný vodný duch, ktorý sa svojimi schopnosťami vyrovná Else. Keď je práve zamrznutý, rád vozí Elsu na svojom chrbte severskou krajinou. Ale opatrne – prieskum Severu vyžaduje odvahu a pomoc priateľov.

LEGO DOTS 41900 Náramok – dúha-24%
5,99 € 4,50 €

Výpredaj

Ste pripravení pustiť sa do tvorenia? Zamilujte si tento pestrý dúhový náramok a dajte sa do zdobenia vlastných úžasných šperkov. Roztiahnite nebesky modrý náramok a pripínajte k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Potom pridajte doštičky s obrázkami dúhy pre ešte farebnejší štýl. Keď bude náramok hotový, jednoducho ho pripnite na zápästie.

LEGO Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku-33%
59,99 € 39,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pripoj sa ku kamarátkam Mii a Emme v záchrannom centre pri majáku a strážte more. Niekto volá o pomoc! Naskoč s Miou na jej vodný skúter a uháňaj na ostrov, kde v opustenej chatrči uviazol uškatec. Odvez uškatca k majáku, kde ho Mia ošetrí pomocou veterinárneho vybavenia. Akonáhle mu bude lepšie, môže sa ísť hrať do bazénika. Až bude po všetkom, vypusť ho späť do mora po šmýkačke.

LEGO City Police 60243 Prenasledovanie s policajnou helikoptérou-36%
31,10 € 19,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kto by to bol povedal, že nákladné autá môžu lietať! Snake Rattler a jeho komplic utekajú s kradnutým trezorom! Ale policajná štvorkolka a vrtuľník od LEGO® City s úžasnou magnetickou reťazou sú im v pätách. Pomôžte prvotriednemu pilotovi a policajnému strážnikovi Samu Grizzledovi naviesť silný magnet na nákladné vozidlo Snakea Rattlera. Potom zdvihnite nákladiak vysoko do vzduchu a dopravte notoricky známeho zlodeja a jeho parťáka do mestského väzenia.

LEGO City 60256 Pretekárske autá
25,20 € 21,90 €

Pripravte sa, zošliapnite pedál a poriadne to rozbehnite. Pomôžte pretekárskym jazdcom do ich vozidiel. Ktoré z nich vyhrá preteky? Bude to červeno-biele auto so super rýchlym benzínovým motorom, alebo žlto-modré auto s mimoriadne tichým a výkonným elektrickým motorom? S touto úžasnou sadou Pretekárske autá od LEGO® City to záleží len na vás!

LEGO Creator 31099 4 Creator 31099 Vrtuľové lietadlo
10,90 €

Preleťte sa v tomto úžasnom vrtuľovom lietadle. Roztočte vrtuľu, nastavte špičky krídel a pripravte sa na štart! Po pristátí môžete lietadlo prestavať na tryskáč, ktorý si hravo poradí i s väčšími vzdialenosťami, alebo na helikoptéru a urobiť si vyhliadkový let nad krajinou. Potom je tu vždy možnosť popustiť uzdu predstavivosti a postaviť niečo úplne nové.

LEGO Classic 11011 Kocky a domčeky
63,10 € 54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

V tejto Lego súprave nájdete dostatok kociek na zostavenie 10 zvieratiek a tiež čohokoľvek, čo len deti napadne. Doprajte vášmu malému milovníkovi zvierat neobmedzené kreatívne hranie, pri ktorom si osvoja cenné zručnosti, ktoré vydržia po celý život.

LEGO City Police 60245 Lúpež s monster truckom
50,50 € 40,90 €

Spiace ostrahu banky práve prebudila ráno. Big Betty a jej ľstivý komplic vybavili super výkonný monster truck obrovským magnetom. A práve vytrhli sejf zo steny banky! Pomôžte policajnému dôstojník Tomu Bennettovi chytiť zlodeja v policajnej dodávke. Potom mobilizujte policajtku na jej superrýchlej motorke a pustite sa do naháňačky.

LEGO Friends 41393 Súťaž v pečení-30%
38,80 € 26,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pripojte sa k natáčaniu Stephanininej súťaže v pečení v televíznom štúdiu LEGO® Friends. Roztočte koleso nad pódiom a vyžrebujte tým niektorú z bláznivých ingrediencií, ktorú musia pekári pri pečení použiť. Popustite uzdu svojej kreativite pri tvorení polevy a zdobenia. Vezmite hasiaci prístroj a pomôžte Dávidovi uhasiť oheň. Čas neúprosne ubieha, kto zvíťazí a odnesie si trofej a finančnú odmenu?

LEGO City Great Vehicles 60221 Potápačská jachta
19,99 € 16,90 €

Vypusti potápačskú bóju a priprav sa na dobrodružstvo! Obleč si výstroj a skoč cez palubu potápačskej jachty do hlbokej modrej vody v mori. Zapni kameru a nechaj sa prekvapiť, čo pod vodou nájdeš. Je to truhlica s pokladom? Pozor na mečiara!

LEGO City Great Vehicles 60283 Prázdninový karavan
19,49 €

Novinka

Vydaj sa na zábavnú dovolenku v kultovom prázdninovom karavane. Dôjdi na svoju obľúbenú destináciu, nájdi dobré miesto na kempovanie a vybal outdoorové vybavenie. Pomôž nakŕmiť bábätko z fľaštičky a posaď ho do nosiča, zatiaľ čo budeš pripravovať večeru v kuchynke. Pochutnajte si na lahodnom pikniku v nádhernej krajine.

LEGO DOTS 41904 Zvieracie stojančeky na fotky
14,99 € 13,90 €

Ozdobte si rozkošné zvieracie stojančeky na fotky podľa seba. Postavte si tieto krabičky, vyzdobte ich k svojmu obrazu a potom ich vystavte v izbe a umiestnite do nich svoje obľúbené fotky alebo obrázky. Deti do nich môžu tiež ukryť svoje tajné poklady. Škatuľky so zvieratkami môžete zdobiť a upravovať, ako len budete chcieť.