LEGO Trolls 41252 Trollovia a let balónom
34,99 € 29,90 €

Vzlietnite k oblakom v teplovzdušnom balóne s Poppy, Branch, Biggie a Mr. Dinklesem. Hľadajú mesto Volcano Rock City, ale skončia v Symphonyville! Našťastie majú trollovia v balóne všetko, čo potrebujú na cestu, vrátane lahodných sladkostí! Pomocou rozkošných doplnkov môžete dokonca trollom vytvárať štýlové účesy.

LEGO Classic 11717 Kocky kocky doštičky
64,60 € 59,90 €

Novinka

Táto inšpiratívna súprava LEGO® kociek a dielikov otvára mladým staviteľom svet kreatívneho stavania. Vďaka množstvu najrôznejších farieb a dielikov, vrátane kolies, okien, dverí, očí a tiež 4 podložiek s rozmerom 16 × 16 výstupkov, si deti môžu postaviť, čokoľvek ich napadne. Či už sa rozhodnete využiť návody na odporúčané modely alebo sa pustíte do vlastných výtvorov, herné možnosti sú neobmedzené.

LEGO Trolls 41254 Trollovia a rockový koncert
44,99 € 38,90 €

Rocková bitka môže začať! Nenechajte si ujsť súboj Poppy a rockovej kráľovnej Barb v sade Koncert v meste. Pomôžte im vyskúšať si rôzne doplnky pred zrkadlom – Vetvík vo svojich vlasoch dokonca môže skrývať veci! Prezrite si úžasné, pohyblivé krídla pódia. Potom pozrite vystúpenie trollov na otočných pódiách s gitarou a mikrofónom.

LEGO City Great Vehicles 60253 zmrzlinárske auto
19,40 € 16,90 €

Zmrzlinárske auto dorazilo do LEGO® City. Dajte si ešte jedno koliesko na vašom parádnom skateboarde, potom otočte dosku, zložte si helmu a vydajte sa na niečo dobré spolu s vašim roztomilým psom. Pomôžte zmrzlinárovi vydávať lahodné zmrzlinové kornútky a nanuky. Potom zavrite výdajné okienko a pomôžte túto úžasnú, viacfarebnú dodávku doviezť na ďalšiu zastávku.

LEGO Friends 41391 Kaderníctvo v mestečku Heartlake
19,40 € 16,90 €

Vyrazte do kaderníctva v mestečku Heartlake a prejdite premenou. Pridajte sa k Eme zo sveta LEGO® Friends, zájdite spoločne ku kaderníčke Nine a nechajte si urobiť nový účes. Najskôr umyte Emine vlasy v umývadle v tvare mušle a potom vezmite do ruky nožnice a pomôžte jej urobiť nový strih. Pri čakaní si vychutnajte spoločnú kávu.

LEGO City Great Vehicles 60252 Buldozér na stavenisku
19,40 € 15,90 €

Tím robotníkov v LEGO® City má naponáhlo a potrebuje vašu pomoc. Rozmiestnite kužele a výstražné cedule, ktoré upozornia okoloidúcich, vylezte na vežu a vyšlite demolačnú guľu proti múru. Teraz naskočte do kabíny mocného buldozéru a naberte jeho veľkou radlicou suť. Až budete hotoví, vyložte miešačku na betón z prívesu a pracujte na novom múre. Robotníci v LEGO City majú dnes naponáhlo!

LEGO Friends 41394 Nemocnica mestečka Heartlake
62,10 € 49,90 €

Nešikovný Ethan sa pošmykol na šupke od banánu a pri tom sa zranil. Niet sa ale čoho báť. V nemocnici mestečka Heartlake prídu všetkému na kĺb. Pošlite za Ethanom sanitku, pomôžte mu na nosidlá a prevezte ho do nemocnice. Posaďte ho do vozíčka, urobte mu röntgen a pomôžte doktorke Márii jeho zranenie ošetriť. Potom ho spolu s Emou navštívte v nemocničnej izbe a rozveselte ho pomocou balónika a čokolády.

LEGO Trolls 41255 Párty v Popíkove
54,99 € 43,90 €

Ste pripravení na párty s trollmi? Potom navštívte najspokojnejšiu dedinu Popíkov všetkých čias a spoznajte Poppy, Branche, Guy Diamonda, Tiny Diamonda a Coopera, zatiaľ čo sa budú celý deň venovať hudbe! Vytvorte trollom štýlové účesy pomocou muffinov, srdiečok a kvetín. Guy Diamond môže vo svojich vlasoch dokonca ukryť vajíčko, z ktorého sa vyliahne Tiny Diamond! Potom roztočte koleso a zistite, či bude slnečno alebo vyjde dúha.

LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode
31 € 23,90 €

Olivia a Mia vyráža na odpočinkový výlet do prírody, kde majú v pláne si užívať. Pomôžte im postaviť luxusný kempovací stan. Má poriadné postele aj kútik pre skrášľovanie. Olívia si so sebou priniesla aj telefón. Pomôžte jej poslať pár fotiek života vo voľnej prírode, zatiaľ čo Mia relaxuje vo vírivke. Potom si pri táboráku opečte marshmallows a spolu s Oliviou preskúmajte oblohu pomocou ďalekohľadu.

LEGO City Police 60245 Lúpež s monster truckom
50,50 € 39,90 €

Spiace ostrahu banky práve prebudila ráno. Big Betty a jej ľstivý komplic vybavili super výkonný monster truck obrovským magnetom. A práve vytrhli sejf zo steny banky! Pomôžte policajnému dôstojník Tomu Bennettovi chytiť zlodeja v policajnej dodávke. Potom mobilizujte policajtku na jej superrýchlej motorke a pustite sa do naháňačky.

LEGO Trolls 41250 Tanečné techno party
24,99 € 19,90 €

Všetci vlasy hore! Je na čase roztočiť to na tanečnej party na parkete pod vodou v trolom štýle. Poriadne to rozbehnite alebo vezmite morskú pannu a jej chobotnicu na pódium, z ktorého môžu zísť na šmykľavke. Postavte morskú pannu na útes v tvare srdca a sledujte, ako sa roztočí vo víre tanca. Nasaďte jej okuliare alebo pridajte do vlasov roztomilé srdiečko. Potom nájdite zberateľskú hudobné strunu – rovnako ako vo filme.

LEGO Friends 41393 Súťaž v pečení
38,80 € 33,90 €

Pripojte sa k natáčaniu Stephanininej súťaže v pečení v televíznom štúdiu LEGO® Friends. Roztočte koleso nad pódiom a vyžrebujte tým niektorú z bláznivých ingrediencií, ktorú musia pekári pri pečení použiť. Popustite uzdu svojej kreativite pri tvorení polevy a zdobenia. Vezmite hasiaci prístroj a pomôžte Dávidovi uhasiť oheň. Čas neúprosne ubieha, kto zvíťazí a odnesie si trofej a finančnú odmenu?

LEGO City Police 60244 Preprava policajného vrtuľníka
46,60 € 37,90 €

Policajný strážnik Rook Partnur prepravuje neslávne známeho zločinca Frankie Lupelliho v mobilnej cele vrtuľníka, keď v tom niečo zaškrípe a ozve sa rana! Zlodej zaútočil na dodávku a Frankie Lupelli teraz uháňa preč na super rýchlej štvorkolke. Rýchlo! Vzlietnite s vrtuľníkom a dopravte rýchlo jazdca na miesto, aby mohol pochytať zlodeja a vrátiť ho späť do väzenia, kam patrí.

LEGO City Great Vehicles 60222 Rolba
19,99 € 16,90 €

Pomôž pripraviť zjazdovky v LEGO® City na zimné radovánky! Nabi veľké snežné delo, naskoč do masívnej rolby a vydaj sa na svahy. S veľkými pásmi prejdeš aj tie najväčšie záveje a potom môžeš delom pridať sneh na trasy. Potom je čas zamieriť späť do zrubu na šálku kakaa!

LEGO Friends 41378 Misia na záchranu delfínov
39,99 € 32,90 €

Vyraz s bezchybnou ponorkou LEGO® Friends Stephanie do zálivu mestečka Heartlake na záchranu delfína. LEGO Friends Kacey je na svojom podvodnom skútri a hľadá truhlu s pokladom, ktorú si chce nechať celú pre seba. Možno na tejto LEGO záchrannej misii nájdeš aj mapu k pokladu. Pomôž Stephanie vyslobodiť delfína, nájdi mapu k pokladu a nemeškaj, aby so poklad našiel skôr ako Kacey.

LEGO City Police 60246 Policajná stanica
101 € 80,90 €

Neslávne známa zlodejka Daisy Kaboom prepustila svojich kamarátov zlodejov z väznice v LEGO® City Policajná stanica! Utekajú v únikovej dodávke spolu s ich desivo vyzerajúcim buldogom! Našťastie sú na scéne Duke DeTain, Chief Wheeler, 2 strážnici a verný policajný pes. Vzlietnite s parádnym policajným sledovacím dronom, naštartujte motorku a dodávku a pomôžte hrdinom z LEGO City zadržať zločinca.

LEGO Disney Princess 41157 Rapunzel a jej karavan
39,99 € 27,90 €

Pridaj sa k Disneyho princeznej Rapunzel a jej najlepšej kamarátke a ochrankyni Cassandre v stavebnici LEGO® l Disney 41157 Rapunzel a jej karavan. Plánujú opustiť Coronu v ústrety novým dobrodružstvám. Pomôž Maximovi s ťahaním karavanu a zastav na okraji lesa, kde si môžeš precvičiť streľbu z luku na cieľ. No dávaj pozor na čarovné kamene. V noci vytiahni ďalšiu posteľ, aby bolo v karavane miesto na spanie pre dve osoby. Uži si stavanie a prispôsobovanie tejto stavebnice LEGO® l Disney Princess rôznymi spôsobmi, vďaka čomu zažiješ nekonečné príbehy na cestách.

LEGO Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku
59,99 € 52,90 €

Pripoj sa ku kamarátkam Mii a Emme v záchrannom centre pri majáku a strážte more. Niekto volá o pomoc! Naskoč s Miou na jej vodný skúter a uháňaj na ostrov, kde v opustenej chatrči uviazol uškatec. Odvez uškatca k majáku, kde ho Mia ošetrí pomocou veterinárneho vybavenia. Akonáhle mu bude lepšie, môže sa ísť hrať do bazénika. Až bude po všetkom, vypusť ho späť do mora po šmýkačke.

LEGO City 60197 Osobný vlak
129,99 € 103,90 €

Vydaj sa na vlakovú stanicu a uži si zábavný výlet! Nastúp do elegantného LEGO® City 60197 Osobného vlaku a občerstvi sa cestou v reštauračnom vozni. Sleduj, ako sa za oknami mihá svet, a potom sa vyber späť na svoje miesto a trochu si pospi. Cink-cink! Zobuď sa, vlak zastavuje v stanici. Je čas vydať sa na ďalšie dobrodružstvo v LEGO City!

LEGO Friends 41320 Obchod so zmrazenými jogurtmi v Heartlake
50,34 € 29,90 €

Obchod s mrazenými jogurtmi v Heartlake od LEGO® Friends obsahuje stroj na mrazené jogurty s funkciou samoobsluhy, bar s najrôznejšími polevami, ďalej váhy, telefón na objednávky, vnútorné posedenie a vonkajší stôl so slnečníkom. Súčasťou je tiež obslužná linka pre autá s objednávkovým stanovišťom a parádne žlté auto s priestorom pre uloženie tvojich mrazených jogurtov v zadnej časti.

LEGO City Great Vehicles 60220 Smetiarske auto
19,99 € 16,90 €

Nasaďte si rukavice, je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Vezmite si metlu, váš parťák chytí lopatu a spolu môžete zamiesť smeti na jednu hromadu. Nahádžte to lopatou do smetiaka a potom ho vysypte do smetiarskeho voza.

LEGO Friends 41382 Adventný kalendár
25,29 € 17,90 €

Odpočítavajte dni do Vianoc s pomocou kamarátok z mestečka Heartlake. 24 okienok ukrýva bezchybné zostaviteľné darčeky zo sveta mestečka Heartlake. Každý deň si otvor **nové okienko, **vyrob si novú ozdobu a vystav si ju v izbe alebo ju zaves na stromček. Odpočítavaj a teš sa na Štedrý deň.

LEGO Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake
59,99 € 50,90 €

V LEGO® mestečku Heartlake vonia pizza. Dojdi s LEGO Friends Emmou na skútri do pizzerie, kde na ňu čaká Ethan. Pomôž kocúrovi Chicovi skamarátiť sa s Pestom a vyraz s týmito chlpáčmi na lov dobrôt ku kontajnerom. Hoci je už dnes reštaurácia zatvorená, jeden návštevník ešte predsa len dorazil. Obleč Ethanovi maskovanie Prankzyho v podobe čiernej prilby a pomôž mu nasprejovať graffiti na smetiak a múry.

LEGO City Police 60172 Naháňačka v priesmyku
29,99 € 24,90 €

Ako dopadne napínavá policajná akcia v horskom priesmyku? Podarí sa policajtom dopadnúť zlodeja na motorke? Zo skaly sa pritom môže kedykoľvek zosunúť kamenie.

LEGO City Police 60209 Letecká polície a lúpež diamantu
49,99 € 38,90 €

Vezmi výbavu a pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii! Vylez do kabíny policajného obrneného transportéra a prevez vzácny diamant cez mesto. Čo to bolo za hluk? Niekto je na streche a snaží sa ukradnúť náklad! Znes sa dolu pomocou jetpacku a prekaz zločincovi jeho únik vo vrtuľníku!

LEGO Friends 41369 Mia a jej dom
69,99 € 59,90 €

Sada LEGO® Friends 41369 Mia a jej dom obsahuje domček schovaný v lese, ktorý je vybavený kuchyňou, kúpeľňou, obývacou izbou a Miinou spálňou, kam sa dá dostať vonkajšou lezeckou stenou. Tento mini domček je perfektný pre hranie sa na rodinný život, tak neváhaj a popusť uzdu svojej fantázii.

LEGO Star Wars ™ 75236 Duel na základni Hviezdovrah
19,40 € 16,90 €

Súprava75236 Duel na základni Hviezdovrah prináša lesné bojisko na rozpadajúcej sa základni Hviezdovrah, kde môže malý milovník ságy Star Wars umiestniť Rey a jej úhlavného nepriateľa Kylo Rena na rotačnej základne a odohrať vzrušujúci súboj so svetelnými mečmi.

LEGO Star Wars™ 75223 Mikrostíhačka Starfighter™ Naboo
9,90 €

Vyraz do akcie s mladým Anakinom Skywalkerom v jeho hviezdnej mikrostíhačke z Naboo. Posaď Anakina do hornej časti, priprav vystreľovacie rakety a odleť na ďalšie vzrušujúce dobrodružstvo LEGO® Star Wars™.

LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreatívna šperkovnica
38,30 € 32,90 €

Postav si svoju vlastnú šperkovnicu inšpirovanú Elsiným zámkom z Ľadového kráľovstva II a schovaj do nej všetky svoje poklady! Roztoč podstavce a sleduj, ako sa pred zrkadlom otáča Elsa a mýtický vodný duch Nokk. Otvor špeciálny zámok a schovaj si do zásuvky svoje obľúbené šperky. Vnútri navyše nájdeš 2 nové LEGO® prstene, ktoré môžeš pridať do svojej zbierky.

LEGO Trolls 41251 Poppy a jej domček
19,99 € 16,90 €

Pridajte sa k Poppy v jej vlastnom domčeku, zatiaľ čo sa pripravuje na životné dobrodružstvo. Začnite deň objatím a potom pomôžte Poppy vytvoriť štýlový účes s tortičkami, srdiečkami a kvetinami. Potom nájdite mapu so všetkými hudobnými krajinami a vydajte sa na epickú výpravu. Poppy si samozrejme vždy nájde čas na zábavu po ceste. Nezabudnite teda zastaviť pri veľkej kvetine, ktorá visí Poppy z vlasov.

LEGO Disney Princess 41164 Čarovný domček na strome
53,60 € 40,90 €

Postav si tento čarovný domček na strome inšpirovaný ľadovým kráľovstvom II a uži si fantastické dobrodružstvo v lese so svojimi obľúbenými hrdinami! Vyjdi s Mattiasom na vyhliadku, zatiaľ čo Anna a Olaf sa vydajú na prieskum lesa dole. Potom naskoč na zipline dráhu a zíď dole chytať ryby. Preskúmaj LEGO® domček na strome, objav truhlu s pokladom a potom sa vydaj do lesa navštíviť králiky.

LEGO City 60198 Nákladný vlak
189,99 € 152,90 €

Priprav LEGO® City 60198 Nákladný vlak na prevoz nákladu! Pomocou vysokozdvižného vozíka naplň kontajnery a potom ich žeriavom zdvihni a nalož na vozeň. Zapoj všetky vozne za lokomotívu, vylez do kabíny, zatrúb a priprav sa na jazdu! Doruč náklad načas a zaisti plynulý chod tovaru v mestečku LEGO City!

LEGO DOTS 41913 Mega balenie náramkov
24,90 €

Novinka

Vyrábajte si vlastné roztomilé náramky priateľstva a zdieľajte ich so svojimi najlepšími kamarátmi! Otvorte mega balenie, rozložte náramky a zdobte ich farebnými dielikmi. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale a priloženými nápadmi alebo vymyslite vlastný dizajn. Pridávajte farebné zdobidlá so srdiečkami alebo inou potlačou a vystihnite svoju osobnosť a osobnosť svojho kamaráta alebo kamarátky.

LEGO DOTS 41917 Náramek kouzelného lesa
5,99 € 5,50 €

Akcia

Náramek kouzelného lesa vám umožní vyrobit si opravdu nádherný doplněk! Rozložte náramek a připněte k němu pestrobarevná zdobítka. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete vlastní vzory. Přidejte duhový diamant a zlaté dílky zářící ve tmě, které dokonale vystihnou vaši osobnost.

LEGO DOTS 41911 Náramok „Do toho!“
5,99 € 5,50 €

Akcia

Dajte týmto zábavným náramkom najavo, akému tímu fandíte, a vyrobte si vlastný doplnok! Rozbaľte náramok a pripnite k nemu farebné dieliky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite vlastné vzory. Pridajte potlačené a zlaté zdobidlá, potom si náramok upnite okolo zápästia a oslávte svoj obľúbený tím alebo šport, aby to každý videl.

LEGO DOTS 41919 Náramek síly
5,99 € 5,50 €

Akcia

Dejte najevo svou vnitřní sílu odvážným náramkem síly. Rozbalte náramek a připněte k němu barevné dílky. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete vlastní vzory. Přidejte dílky s potiskem a průsvitně třpytivá zdobítka, upevněte náramek na zápěstí a ukažte všem, jaké hodnoty vyznáváte.

LEGO DOTS 41900 Náramok – dúha
5,99 € 5,90 €

Ste pripravení pustiť sa do tvorenia? Zamilujte si tento pestrý dúhový náramok a dajte sa do zdobenia vlastných úžasných šperkov. Roztiahnite nebesky modrý náramok a pripínajte k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Potom pridajte doštičky s obrázkami dúhy pre ešte farebnejší štýl. Keď bude náramok hotový, jednoducho ho pripnite na zápästie.

LEGO DOTS 41901 Náramok – veselé zvieratka
5,99 € 5,90 €

Pustite sa do tvorenia a navrhnite si svoje vlastné šperky s týmto roztomilým náramkom s veselými zvieratkami. Roztiahnite ružový náramok a pridávajte k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Pridajte doštičky s obrázkami zajačika, mačky alebo labky, pripnite si svoj super roztomilý náramok na zápästie a ukážte všetkým svoj osobitý štýl.

LEGO DOTS 41902 Náramok – trblietavý jednorožec
5,99 € 5,90 €

Vytvorte si vlastný úžasný náramok s čarovným jednorožcom a ukážte všetkým svoju kreativitu. Roztiahnite fialový náramok a pridávajte naň farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať obrázkami v balení alebo vymyslite niečo úplne originálne. Pridajte bezchybné doštičky s obrázkom farebného jednorožca a hviezdnu oblohu pre hviezdny štýl. Pripnite si náramok na zápästie a predveďte svoj osobitý štýl.

LEGO DOTS 41903 Náramok – úchvatný vesmír
5,99 € 5,90 €

Pustite sa do tvorenia s týmto kreatívnym náramkom, upravte ho pomocou ozdôb na motívy úchvatného vesmíru a ukážte všetkým svoj hviezdny štýl. Roztiahnite čierny náramok a pripnite k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Pridajte jedinečné diamanty, padajúce hviezdy alebo planéty a potom si pripnite svoj parádny náramok na zápästie.

LEGO DOTS 41912 Náramok – vtáčí spev
5,99 € 5,90 €

Pustite sa do tvorenia. Zamilujte si tento pestrý náramok s vtáčikmi a pustite sa do tvorenia vlastných úžasných šperkov. Roztiahnite modrozelený náramok a pripnite k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Ozdobte náramok vtáčikmi, pierkami a srdiečkami a potom si ho pripnite na zápästie, aby ste všetkým ukázali svoj osobitý štýl.

LEGO DOTS 41908 doplnky – 1. séria
3,99 € 3,90 €

Navrhnite to presne podľa seba s touto skvelou sadou doplnkov DOTS. Nechajte deti vytvárať neobmedzené množstvo vzorov a kombinácií s týmito zábavnými doštičkami. Môžu ich pridávať na náramky LEGO® DOTS™ alebo si vyzdobiť izbu a ukázať všetkým svoj jedinečný štýl.

LEGO DOTS 41916 DOTS doplňky – 2. série
3,99 € 3,90 €

Novinka

Navrhněte to přesně podle sebe s 2. sérií doplňků DOTS! Vytvářejte neomezené množství vzorců a kombinací pomocí těchto elegantních dílků, mezi nimiž najdete i duhově třpytivá a moderní zdobítka. Přidejte je do svých sad od LEGO® DOTS na výrobu náramků nebo výzdobu pokoje a vyjádřete svou osobnost.

LEGO City 60215 Hasičská stanica
59,99 € 48,90 €

Ochráň občanov LEGO® City s akčnou sadou 60215 Hasičská stanica, ktorá je plne vybavená. Niekde v meste vypukol požiar! Zapni svetlá a sirény terénneho vozidla, aby tí ostatní uvoľnili cestu. Zaži ďalší vzrušujúci deň hasičov v LEGO® City!

LEGO City Police 60243 Prenasledovanie s policajnou helikoptérou
31,10 € 25,90 €

Kto by to bol povedal, že nákladné autá môžu lietať! Snake Rattler a jeho komplic utekajú s kradnutým trezorom! Ale policajná štvorkolka a vrtuľník od LEGO® City s úžasnou magnetickou reťazou sú im v pätách. Pomôžte prvotriednemu pilotovi a policajnému strážnikovi Samu Grizzledovi naviesť silný magnet na nákladné vozidlo Snakea Rattlera. Potom zdvihnite nákladiak vysoko do vzduchu a dopravte notoricky známeho zlodeja a jeho parťáka do mestského väzenia.

LEGO Disney 43177 Bella a jej rozprávková kniha dobrodružstiev
19,90 € 16,90 €

Odomknite bránu do úžasného mikrosveta a vydajte sa na prieskum hradu s princeznou Bellou! Než prejdete po moste do hradu, pozrite si jeho okolie. Hej, tanečný parket. Ak máte smäd, doprajte si šálku čaju z rozkošnej pani Pottsovej. Ale pozor, Chip sa rehotá, keď je plný. Nasledujte Cogsworth, ktorý vás prevedie zámkom až do tajomnej miestnosti.

LEGO Disney 43176 Ariel a jej rozprávková kniha dobrodružstiev
19,90 € 15,90 €

Otvorte knihu a preskúmajte celý mikrosvet ako pod vodou, tak na súši! Ponorte sa pod hladinu a objavte úžasný podvodný svet. Posaďte sa na mušľu princeznej Ariel a započúvajte sa do hudby Sebastiana a Floundera. Potom vyplávajú na hladinu a prejdite sa po súši. Počkať, to je princ Erik. Dokáže na neho Ariel špliechať vodu a získať ho, než bude príliš neskoro? Alebo zostane jej hlas naveky stratený pod morskou hladinou?

LEGO Friends 41335 Mia a jej domček na strome
29,99 € 23,90 €

Vyšplhaj sa s Miou po sieti na lane do jej domčeka na strome. Pomocou vodnej pištole odožeň všetkých nechcených návštevníkov! Potom sa skĺzni dole po lanovke a navštív Miinu králičiu kamarátku Mimi v jej domčeku a dones jej mrkvu.