10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® od 1,5 roka na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® od 1,5 roka nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® od 1,5 roka – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko
LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Hľadáte parádnu stavebnicu, ktorá malé deti naučí rozoznávať písmená? Písmenkové mestečko (10935) od LEGO® DUPLO® obsahuje všetky písmená abecedy, funkčné auto a figúrky dievčaťa, chlapca a mopsíka. Ide o ideálnu prvú stavebnicu LEGO, ktorá malým deťom umožní stavať a prestavovať farebné budovy až do omrzenia.

môžete mať 16.04

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Podporte zvedavosť detí s pomocou tvorivého hrania a zábavného učenia. Užite si srandu so zábavnými tvarmi a LEGO® kockami v parádnych farbách. Detskú predstavivosť uchváti auto, okná, kvety, a navyše tu nájdete aj kocky s číslami 1 až 3 pre prvé počítanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Akonáhle otvoríte túto pestrofarebnú sadu kociek LEGO® DUPLO®, vstúpite do sveta kreatívneho hrania, ktoré rozvíjajú dôležité zručnosti. Táto všestranná stavebnica pre batoľatá je plná nápadov a inšpirácie. Nájdete tu auto s pohyblivými kolesami, strechu, okno, kvety, chleba… to všetko môžete spájať s veľkým výberom kociek a dielikov, ktoré zaručia, že hranie len tak neskončí. Vďaka kockám s číslami 1, 2 a 3 môžete deti zasvätiť aj do tajov počítania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik LEGO DUPLO 10416 Starostlivosť o zvieratká na farme
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať 16.04

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10416 Starostlivosť o zvieratká na farme LEGO DUPLO 10416 Starostlivosť o zvieratká na farme
LEGO DUPLO 10416 Starostlivosť o zvieratká na farme + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Poznáte malého staviteľa, ktorý miluje stavebnice s prvkami farmárčenia? LEGO® DUPLO® Mesto (10416) Starostlivosť o zvieratká na farme je pre neho ako stvorená! Táto sada je vhodná pre deti od 2 rokov a nájdete v nej hneď 8 figúrok zvierat, vrátane koníka, ovečky, kravičky a sliepočky. Zaručene poteší každé batoľa so záujmom o zvieratá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie LEGO DUPLO 10416 Starostlivosť o zvieratká na farme
LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® Zelená podložka na stavanie (10980) má plochu cez 38 cm štvorcových, takže poskytuje ideálne herné prostredie pre deti od 18 mesiacov, ktoré sa na nej môžu hrať a vystavovať svoje úžasné výtvory. Táto zelená podložka s 24×24 výstupkami predstavuje ideálnu začiatočnícku pomôcku pre malých staviteľov.

môžete mať 16.04

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10909 Box so srdiečkom LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10909 Box so srdiečkom

Batoľatá si doslova zamilujú stavanie, učenie a kreatívne hranie s touto pestrofarebnou zmesou kociek LEGO® DUPLO®! Sada ponúka 15 zábavných modelov na zostavenie, od kvetiny až po vrtuľník. Každý model vám poskytne veľa podnetov k rozprávaniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami

Preneste svoje dieťa z kúpeľne na tropický ostrov plný príležitostí na hranie a rozvíjanie zručností. Priateľský lev stojí vo svojom plávajúcom ostrovnom raji, plameniak pláva okolo v kruhu a ryba s chobotnicou skočí vo vode. Ostrov možno rozdeliť na dve časti, ktoré tiež plávajú – a akonáhle kúpanie skončí, všetko sa dá ľahko umyť a schovať dovnútra.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10419 Starostlivosť o včielky a úle LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10419 Starostlivosť o včielky a úle

Prineste si domov kúsok prírody so vzdelávacou hračkou LEGO® DUPLO® Mesto (10419) Starostlivosť o včielky a úle pre deti od 2 rokov. Táto stavebnica malým staviteľom pomôže porozumieť starostlivosti o zvieratá a prírodu a udržateľnému životnému štýlu. Súčasťou stavebnice s motívom prírody sú 2 roztomilé figúrky včiel, úľ s kockou v tvare medového plástu, dieliky kvetov a pojazdný nákladiak.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10975 Divoké zvieratá sveta LEGO DUPLO 10941 Narodeninový vláčik Mickeyho a Minnie
LEGO DUPLO 10975 Divoké zvieratá sveta + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Stavebnica Divoké zvieratá sveta (10975) od LEGO® DUPLO® je nabitá zvieratami v prirodzených prostrediach. Nechýba ani množstvo autentických detailov a príležitostí, ktoré deťom od 2 rokov umožnia dozvedieť sa hravou formou niečo nové.

môžete mať 16.04

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10941 Narodeninový vláčik Mickeyho a Minnie LEGO DUPLO 10941 Narodeninový vláčik Mickeyho a Minnie
LEGO DUPLO 10941 Narodeninový vláčik Mickeyho a Minnie + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Na palube narodeninového vláčika si s myšiakom Mickeym, myškou Minnie a Plutom môžete vyskúšať veľa aktivít, ktoré podporia vývoj malých staviteľov. Deti zdokonalia svoje jemné motorické zručnosti, zapoja svoju kreativitu pri zdobení vagónov a osvoja si sociálne zručnosti hraním príbehov s obľúbenými disneyovskými hrdinami. Tak rýchlo, nech vám Disneyho vláčik neujde!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice LEGO DUPLO 10941 Narodeninový vláčik Mickeyho a Minnie
LEGO DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Skombinujte stavebnicu LEGO® DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice s akoukoľvek novou alebo už vlastnenou stavebnicou vlaku DUPLO a rozvíjajte rané staviteľské schopnosti svojho dieťaťa, ktoré si môže postaviť vysoký most alebo ľubovoľne usporiadať koľajnice pre hračkársky vlak. Pomôžte svojmu predškolákovi umiestniť žltú akčnú kocku na koľajnicu a kompatibilné vlaky DUPLO zatrúbia, keď ju budú prechádzať. Obsahuje aj LEGO DUPLO figúrku stavebného robotníka, 2 samostatné kocky, rýľ a kufrík na kreatívnejšie hry a príbehy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL