LEGO Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu
139,99 € 112,90 €

Pridaj sa k NINJAGO® akčným figúrkam nindžov Wu, Kaia, Jaya, Nyi a Colea FS v ich úžasnom obrnenom mobilnom veliteľskom centre menom Pozemná Odmena osudu! Manévrujte nindža vozidlom po piesočnatej Púšti skazy a roztoč hviezdicové čepele. Vrhni sa do bitky proti Aspheere a Pyrozmijónom a strieľaj z dela a pružinových vystreľovačov. Musíš poraziť Aspheeru a získať naspäť mocný zvitok zakázaného Spinjitzu!

LEGO Ninjago 71718 Wu a jeho bojový drak
19,99 € 17,90 €

Novinka

Vzlietnite do akcie s majstrom Wu a jeho nebojácnym drakom v nebezpečných jaskyniach Shintaro! Posaďte Wua na jeho draka a vyrazte do bitky. Máte na to poraziť Glecka a získať slonovinovú čepeľ vyslobodenia? Dajte si pozor, pretože Gleck má kušu a nebojí sa ju použiť! Wu musí zvíťaziť, inak sa z tejto spletitej jaskyne plnej nástrah nikdy nedostane.

LEGO Ninjago 71702 Zlatý robot
42,70 € 33,90 €

Spojte sily so Zlatým nindžom Lloydom, Wuom a zlatým robotom, a postavte sa ich obávaným nepriateľom. Zlatý robot predstavuje hlavný tromf proti temným silám. Obrovská katana rozdrví všetkých svojich nepriateľov. Naskočte do kokpitu robota a stretnite sa s generálom Kozom a vyzvedačom kamennej armády. Musíte zvíťaziť a zachrániť mestečko NINJAGO® City!

LEGO Ninjago 71705 Odmena osudu
139,99 € 116,90 €

Novinka

Vyplávajte s hrdinnými nindžami na palube Odmeny osudu a stretnite sa s nebezpečnými nepriateľmi. Táto úchvatná loď slúži ako základňa nindžov a zároveň vojnová loď, ktorá vládne všetkým moriam. Spojte sily so Zaneom, Jayom, Coleom a Wuom, ktorí sú vyzbrojení zlatými zbraňami, a pripravte sa na boj na palube lode.

LEGO Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára
99 € 82,90 €

Spoj sily s hrdinami LEGO® NINJAGO® Lloydom FS, Coleom a Akitou a priprav sa na mrazivú bitku v hradu zabudnutého cisára. Daj si pozor na obrovského zakázaného ľadového draka, ktorý stráži hrad. Vyhýbaj sa strelám z kuše ľadového hradu a z pružinového vystreľovača ľadovej veže. Bojuj proti zlému generálovi Vexovi a jeho snežným samurajom a nenechaj sa uväzniť v ľadovom väzení!

LEGO Ninjago 70675 Katana 4x4
49,99 € 43,90 €

Preháňajte sa NINJAGO® Púšťou skazy v Kaiovom nindža vozidle Katana 4×4 s touto vzrušujúcou súpravou! Strieľaj z pružinových vystreľovačov na Chara a Pyrozmijónov. Zaútoč na nepriateľa pomocou hviezdicových čepelí nindža auta. Vrhni sa do Spinjitzu bitky ako tornádo s „nabitou“ LEGO NINJAGO hrdinkou Nyou FS. Musíš poraziť tieto nebezpečné hady a získať zvitok zakázaného Spinjitzu!

LEGO Ninjago 70673 Nindžakoptéra
29,99 € 24,90 €

Vydaj sa v Zaneovej úžasnej nindžakoptére do bitky proti generálovi Vexovi v mrazivej Bezčasovej ríši! Roztoč rotory a strieľaj z rýchlych vystreľovačov. Vrhni sa do Spinjitzu útoku pomocou tornádo spinnera nindža bojovníka Jaye. Zober Zaneovu katanu a hviezdice a stretni sa v boji s generálom Vexom.

LEGO Ninjago 70666 Zlatý drak
19,99 € 15,90 €

Poponáhľaj sa do Záverečné bitky proti zlému Overlordovi so zlatým nindžom Lloydom na jeho zlatom drakovi! Daj si pozor na kušu vyzvedača kamennej armády a Overlordovu kopiju. Zaútoč pomocou ostrých krídel a mečov. Použi zlatú schopnosť úžasného majstra Spinjitzu a vyhraj v tomto epickom súboji!

LEGO Ninjago 70670 Chrám Spinjitzu
89,99 € 71,90 €

Trénuj s Wu, Jayom, Nyou, Zaneom, Coleom, Lloydom a Kaiom v chráme Spinjitzu! Trénuj svoje nindža zručnosti pomocou bojových platforiem a vo výcvikových staniciach, kde nindžovia krájajú ovocie rotujúcimi mečmi. Ale pozor – Wyplash sa vkradol do chrámu a ukradol Nunčaky blesku! Aktivuj pascu na kurčatá a použi všetky svoje Spinjitzu zručnosti.

LEGO Ninjago 70674 Ohnivý tesák
44,99 € 36,90 €

Pridaj sa ku Kaiovi FS vo svete NINJAGO® a zúčastni sa napínavej nindža bitky proti obriemu, oheň chrliacemu hadovi hadej čarodejnice Aspheery, Ohnivému tesákovi! Dávaj si pozor na mávajúci, hrkajúci chvost Ohnivého tesáka. Vyhni sa jeho vystreľovačom a vtrhni do hadej bitky proti Pyrozmijounovi s Kaiovým nindža tornádo spinnerom.

LEGO Ninjago 71709 Rýchla jazda s Jayom a Lloydom
31,10 € 24,90 €

Kto vyhrá preteky Speedway Five-Billion vo svete Prime Empire a získa vzácny špeciálny meč key-tana? Spojte sily s digitálnou verziou Jaye a Lloyda proti zlému potkanovi Hausnerovi. Utečte pred Hausnerovým vznášadlom na lietajúcom speederi digitálnej verzie Jaya alebo na pretekárskej motorke digitálnej verzie Lloyda. Potkania svorka je vám v pätách! Zvíťazia vaši nindža hrdinovia v tomto závode o prežitie?

LEGO Ninjago 71721 Drak Čarodeja lebiek
79,99 € 68,90 €

Novinka

Pripojte sa ku Kaiovi, Jayovi a Nye pokúste sa poraziť desivého draka Čarodejníka lebiek v jaskyniach Shintaro. Dajte si pozor na jedovaté gule plné kostí a pavúkov! A nenechajte sa trafiť, keď po vás bude páliť zo svojich vystreľovačov! Tím nindžov musí mocného netvora poraziť, aby sa dostal z pazúrov zlého Čarodejníka lebiek.

LEGO Ninjago 71708 Hráčská burza
34,90 € 29,90 €

Vytvorte tím s digitálnou verziou Jaya, Coleovým druhým ja, Nyiním druhým ja, Zaneovým ružovým druhým ja a ich spojencami na hráčskej burze vo videohre Prime Empire. Môžete si tam vybrať novú zbraň, novú čiapku na účely maskovania alebo si kúpiť zberateľský špeciálny meč key-tana. Na trhu si dávajte pozor na obávané „červené helmy“ a zlého Richieho – chcú sa ich zmocniť rovnako ako vy.

LEGO Ninjago 70676 Lloydov titánový robot
74,99 € 61,90 €

Vydaj sa do LEGO® NINJAGO® Bezčasovej ríše s Lloydovým mocným titánským robotom a Zaneom FS! Postav sa armáde snežných samurajov generála Vexa. Ale pozor – Vex má mocnú zbraň, zvitok zakázaného Spinjitzu. Rozdrv snežného samuraja pomocou hviezdicových čepelí a obrovskej katany robotického nindžu. Oddeľ lietadlo, naskoč do kokpitu s Lloydom a strieľaj z pružinových vystreľovačov. Vytvor Spinjitzu tornádo pomocou Zaneovho nindža spinnera.

LEGO Ninjago 71717 Výprava do Jaskyne lebiek
29,99 € 24,90 €

Novinka

Pomôžte zachrániť nindžu uväznenú v jaskyni Shintaro. Spojte sily s ostatnými nindžami a vydajte sa na záchrannú misiu. Na tomto dobrodružstve si zmeriate svoje sily v akčnej stolnej hre. Využite všetky svoje nindžovské zručnosti a vyhnite sa pascám, nebezpečným pavúkom a dostaňte sa cez väzenského strážcu Murta.

LEGO Ninjago 70668 Jayov búrkový štít
39,99 € 37,90 €

Prileť Nyi na pomoc do bitky proti Hadím kmeňom v Jayovom búrkovom lietadle! Naskoč do kokpitu tohto super rýchleho tryskáča a vzlietni k oblohe. Roztiahni krídla a odhaľ obrie zlaté čepele. Strieľaj z pružinových vystreľovačov na Pythora a Lashu.

LEGO Ninjago 71712 Chrám cisára bláznovstva
85,40 € 67,90 €

Spojte sily s digitálnou verziou Jaya, Lloyda a Colea a stretnite sa s Unagamim v jeho nebezpečnom chráme v záverečnej bitke vo svete Prime Empire. Buďte opatrní, až vyleziete na zradnú vežu, a vyhnite sa výbušninám. Dávajte si pozor, aby si vás Sushimi nevšimol. Až budete hore, použite všetky tri špeciálne meče key-tana a odomknite poslednú bránu do Unagamiho tajnej komnaty. Ak chcú nindžovia svoju misiu dokončiť, musia ho poraziť.

LEGO Ninjago 71722 Kobky Čarodeja lebiek
109,99 € 91,90 €

Novinka

Spojte sily s Coleom, Zaneom a Lloydom a stretnite sa s čarodejníkom lebiek v jeho nebezpečných kobkách. Dajte si pozor na pasce a bojovníkov armády temnôt: Murta, Ginkla a prebudeného bojovníka. Ak sa vám podarí zdolať všetky nástrahy, získate Tieňovú čepeľ vyslobodenia a dostanete nindžov z väzenia. Osud nindžov je vo vašich rukách!

LEGO Ninjago 70671 Lloydova cesta
14,99 € 13,90 €

Vydaj sa na epickú cestu do Bezčasovej ríše s NINJAGO® hrdinom Lloydom Garmadonom a jeho vlkom. Bojujte spoločne proti bojovníkovi fujavice v jeho dedinskej tvrdzi. Vyhýbaj sa strelám z jeho kuše a bráň sa pomocou Lloydovej horiacej pochodne a katany.

LEGO Ninjago 71707 Kai a robotický tryskáč
19,40 € 16,90 €

Preleťte sa v úžasnom robotickom tryskáči digitálnej verzie Kaia v rámci závodu Speedway Five-Billion, získajte jeden zo špeciálnych mečov key-tana a opustite svet Prime Empire. Pretvorte mocného robota s digitálnymi čepeľami na tryskáč a páľte z jeho vystreľovačov! Dajte si však pozor na Richieho z Potkanej svorky. Prenasleduje digitálnuverziu Kaia na svojom vznášadle a je odhodlaný ho poraziť. Dokážete ho striasť a vyhrať preteky?

LEGO Ninjago 71719 Zaneov nindžorožec
49,99 € 45,90 €

Novinka

Spojte sily s nindžami Coleom a Zaneom, ktorí sa snažia prebojovať z jaskýň Shintaro za pomoci ich mocného nindžorožca. Páľte z vystreľovačov diskov nindžorožca na dotieravého Ginkla a Glecka. Osud nindžov je vo vašich rukách! Podarí sa vašim hrdinom zvíťaziť a dostať sa na slobodu z tohto tajomného a strašidelného podzemného sveta?

LEGO Ninjago 71704 Kaiova stíhačka
39,99 € 35,90 €

Novinka

Vzlietnite k nebesiam s Kaiom a Lloydom v tejto úžasnej nindžovskej stíhačke. Znovu prežite slávne scény z 3. série televízneho seriálu NINJAGO® a pomôžte svojim nindžom poraziť nindroidích bojovníkov. Preháňajte sa nad novým NINJAGO City a strieľajte z pružinových vystreľovačov na nindroidov pod vami – a vyhýbajte sa ich paľbe!

LEGO Ninjago 70672 Coleova terénna motorka
19,99 € 16,90 €

Vydaj sa do Púšte skazy s terénnou motorkou nindžu Colea. Zdolávaj piesočné duny pomocou pásov a veľkého zadného kolesa so zlatými ráfikmi. Spoj svoje sily s Kaiom a bojuj proti Pyroničiteľovi. Strieľaj z vystreľovačov nindža motorky. Odrážaj útoky šable pomocou katan nindža bojovníkov, získaj späť Coleove zlaté kladivo a pokračuj v ceste za nájdením prastarej pyramídy!

LEGO Ninjago 71700 Bugina do džungle
10,90 €

Spojte sily s Lloydom a pustite sa do pretekania v tejto bugine do džungle! Prežite znovu epické bitky z Turnaja živlov vo svete NINJAGO® a pomôžte vášmu nindža hrdinovi poraziť mocných nepriateľov! S úžasným tlmením a veľkými gumovými pneumatikami si Lloyd na svojej bugine hravo poradí s terénom v džungli. Naskočte do kokpitu a pripravte sa na boj!

LEGO Ninjago 71715 Jayov avatar - arkádový automat
10,90 €

Po celom mestečku NINJAGO® City sa strácajú hráči! Spojte sily s digitálnou verziou Jaya, vydajte sa po ich stopách do nebezpečného sveta videohry Prime Empire a pomôžte vyriešiť záhadu. Akú postavu si zvolíte? Keď sa stanete súčasťou hry, môžete si navrhnúť a prispôsobiť vlastného avatara. Ponorte sa do tohto sveta po boku digitálnej verzie Jaya a postavte sa silám zla.

LEGO Ninjago 70660 Spinjitzu Jay
9,90 €

Roztoč to so spinnerom 70660 Spinjitzu Jay od LEGO® NINJAGO®. Táto parádna nindža hračka obsahuje Jayov bleskový NINJAGO spinner. Skúšaj najrôznejšie techniky a experimentuj, vytváraj si vlastné výzvy.

LEGO Ninjago 71716 Lloydov avatar - arkádový automat
10,90 €

Spojte sily s digitálnym Lloydom a vyriešte záhadu v mestečku NINJAGO® City! Prídete na to, odkiaľ sa tieto herné automaty berú a prečo hráči miznú? Nechajte sa herným automatom teleportovať do sveta Prime Empire a postavte sa nebezpečnému Unagamimu! Kým budete vo svete Prime Empire? Keď sa stanete súčasťou hry, môžete si navrhnúť a prispôsobiť vlastného avatara.

LEGO Ninjago 70659 Spinjitzu Kai
9,90 €

Umiestni LEGO® NINJAGO® minifigúrku Kaie do jeho ohnivého Spinjitzu spinnera, zvoľ útočný, obranný alebo rýchlostný režim a roztoč to. Skúšaj nové techniky, vymýšľaj vlastné Spinjitzu výzvy a súťaž s kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá a obmedzenia, tak buď kreatívny a dokáž že si skutočný Spinjitzu nindža!

LEGO Ninjago 71714 Kaiov avatar - arkádový automat
10,90 €

Pomôžte Kaiovi vyriešiť záhadu, prečo z mestečka NINJAGO® City miznú všetci hráči! Dostaňte sa cez herný automat do nebezpečného sveta videohry Prime Empire a postavte sa zlému Unagamimu a jeho nohsledom. Kým budete vo svete Prime Empire? Môžete si navrhnúť svoju postavu a vybrať si zbraň, s ktorou sa pustíte do tejto vzrušujúcej videohry

LEGO Ninjago 71706 Coleovo terénne auto
10,90 €

Sadnite si za volant Coleovho rýchleho auta a pomôžte mu uniknúť z nebezpečnej videohry Prime Empire. Ale dávajte si pozor! Zlý Hausner naháňa digitálnu verziu Colea na svojom vznášadle a chce ho chytiť pomocou reťaze a hlavného ovládača. Musíte ho poraziť a zmocniť sa drahocenného špeciálneho meča key-tana. Túto bitku musí digitálna verzia Colea vyhrať!

LEGO Ninjago 70685 Spinjitzu úder – Cole
9,99 € 8,90 €

Novinka

Pomôžte Coleovi zdokonaliť sa v umení Spinjitzu s touto zábavnou sadou od NINJAGO®. Pripevnite Colea do spinnera s čepeľami, umiestnite ho na odpaľovaciu podložku, udrite do tlačidla a sledujte, ako váš hrdinský nindža letí a točí sa. Vymýšľajte vlastné vzrušujúce Spinjitzu výzvy a pripravte Colea do bitky.

LEGO Ninjago 71703 Bitka s búrkovým štítom
29,99 € 25,90 €

Novinka

Spojte sily s Kaiom a Jayom a stretnite sa v napínavej bitke so zlovoľnou Lash, špehom hadieho kmeňa Venomariov. Vystúpte do nebies s týmto super rýchlym tryskáčom a dopadnite Lash, ktorá uháňa vo svojom haďom voze a pozor na jej vystrelovač!

LEGO Ninjago 71710 Vytunené nindža fáro
42,70 € 33,90 €

Preháňajte sa nebezpečným terénom vo svete Prime Empire vo vytunenom nindža fáre. Potom ho prestavte do režimu letu a vzlietnite k oblakom. Scott vyrobil toto ťažko obrnené vozidlo a spolu s digitálnou verziou Kaia musí s jeho pomocou poraziť zlé „červené helmy“. Pridajte sa k nim, bojujte v súboji o vzácny špeciálny meč key-tana a uniknite zo sveta Prime Empire.

LEGO Ninjago 70683 Spinjutsu výcvik – Zane
9,90 €

Zdvihni svoje Spinjitzu zručnosti na ďalšiu úroveň s rotujúcim Zaneom FS od LEGO® NINJAGO®! Vyzbroj figúrku ľadového nindžu kapucňou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádo spinnera, udri do odpaľovača a roztoč ho vysokou rýchlosťou. Zamier na tréningovú figurínu, potom znova nabi odpaľovač hviezdicou a pusť sa do ďalšej výzvy.

LEGO Ninjago 70681 Spinjutsu výcvik – LLoyd
9,90 €

Osvojte si zručnosti výcviku Spinjitzu s Lloydom FS vo svete LEGO® NINJAGO® s touto úžasnou stavebnicou! Vyzbroj zeleného nindžu Lloyda Garmadona kapucňou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádo spinnera, udri do odpaľovača a roztoč ho maximálnou rýchlosťou. Dokážeš zasiahnuť ľadové terče s hrôzostrašnými pavúkmi a zlatým mečom?

LEGO Ninjago 70682 Spinjutsu výcvik – Jay
9,90 €

Venuj sa výcviku Spinjitzu a zapracuj na svojich streleckých schopnostiach s Jayom FS. Vyzbroj figúrku nindžu blesku kapucňou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádo spinnera, udri do odpaľovača a roztoč ho maximálnou rýchlosťou. Potom strieľaj pružinové rakety na rotujúcu hornú časť.

LEGO Ninjago 70687 Spinjitzu úder – Lloyd
9,99 € 8,90 €

Novinka

Postavte si túto parádnu stavebnicu LEGO NINJAGO a pomôžte Lloydovi stať sa majstrom Spinjitzu. Pripevnite Lloyda do spinnera s NINJAGO čepeľami, umiestnite ho na odpaľovacie podložku, udrite do tlačidla a sledujte, ako váš hrdinský nindža letí do akcie. Skúste si zábavné výzvy, naučte sa parádne triky a trénujte s Lloydom jeho zručnosti, nech je pripravený na boj!

LEGO Ninjago 70686 Spinjitzu úder – Kai
9,99 € 8,90 €

Novinka

Spojte sily s Kaiom a pomôžte mu zdokonaliť sa v umení Spinjitzu s touto úžasnou NINJAGO® sadou. Pripevnite Kaia do spinnera s NINJAGO čepeľami, umiestnite ho na odpaľovaciu podložku, udrite do tlačidla a sledujte, ako váš hrdinský nindža letí do akcie.

LEGO Ninjago 70684 Spinjutsu výcvik - Kai vs. Samuraj
19,99 € 15,90 €

Priprav sa na rýchlo rotujúcu súpravuKai vs. Samuraj od LEGO® NINJAGO®! Vyzbroj figúrku ohnivého nindžu kapucňou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho spolu so snežným samurajom do príslušných LEGO NINJAGO spinnerov, udri do odpaľovačov a pošli ich vysokou rýchlosťou do bitky. Vlož do odpaľovačov večný plameň alebo ohnivú guľu Kaia FS a ľadový kryštál alebo ľadový štít snežného samuraja a zaži extrémnu rozpálenú akciu.

LEGO Ninjago 71711 Jayov kyberdrak
54,40 € 42,90 €

Vrhnite sa na Jayovom kyberdrakovi do epických a vzrušujúcich bitiek ako vo svete Prime Empire, tak v mestečku NINJAGO® City. Prepnite toto úžasné stvorenie do režimu útoku a páľte z pružinových vystreľovačov. Spojte sily s digitálnou verziou Jaya a digitálnou verziou Nye a zaútočte na ich drakovi na nepriateľov Unagamiho a jeho pätolízačov Richieho a Hausnera. Musíte zvíťaziť a zmocniť sa žltého špeciálneho meča key-tana!

LEGO Ninjago 71720 Robot ohňa a kameňa
74,99 € 62,90 €

Novinka

Spojte sily s Kaiom, Coleom, Nyou a ich robotom ohňa a kameňa, ktorí bojujú s temnými a zlými silami v útrobách hory Shintaro. Robot ohňa a kameňa je mocný stroj ovládaný nindžami, ktorí sa za pomoci jeho dvoch obrích mečov snažia prebojovať von zo zajatia v temnom podzemnom svete. Naskočte do kokpitu robota a páľte z vystreľovačov!

LEGO Ninjago 70663 Spinjitzu Nya a Wu
19,99 € 15,90 €

Umiestni LEGO® NINJAGO® minifigúrky Nyi a Wua do ich Spinjitzu Spinnerov, zvoľ útočný, obranný alebo rýchlostný režim a roztoč to. Skúšaj nové techniky, vymýšľaj vlastné Spinjitzu výzvy a súťaž s kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá!

LEGO NINJAGO™ 70614 Blesková stíhačka
63,90 €

Osloboďte Eda a Ednu od žraločej armády v parádnej Bleskovej stíhačke! S Jayom v kokpite a pomocou rukoväte vzlietnite na scénu. Strieľajte na žraločích vojakov a vyhnite sa streľbe krabieho vystreľovača. Odrazte útok žraločích vojakov Jayovým cepom s bodcom a odvezte Eda a Ednu do bezpečia!

LEGO Ninjago 70667 Kaiova motorka s čepeľami a Zaneov snežný voz
29,99 € 26,90 €

Prižeň sa do bitky a získaj späť meč ohňa pomocou Kaiovej čepeľovej motorke a Zaneova živelného snežného skútra! Ale pozor na nastavené pasce. Vyhni sa reťaze na ceste alebo ju preskoč. Roztiahni zlaté čepele živelnej motorky, strieľaj z vystreľovačov snežného skútra a zmrazuj veci pomocou šurikenov ľadu.

LEGO Juniors 10739 Žraločí útok
23,68 € 21,90 €

Skráť si tréningové obdobie na základni a odraz útok Veľkého bieleho nepriateľa! Prejdi spolu s Lloydom od lekcií k praktickému cvičeniu a začni používať zbrane ako skúsený bojovník z LEGO® NINJAGO®, ale pozor na raketové strely a harpúnovú zbraň zo žraločieho vozidla! Vojdi spolu s Kaiom do bitky na jeho planúcej motorke a zachráň NINJAGO City pred Garmadonovou žraločou armádou.