LEGO Ninjago 70669 Coleov raziaci vrták
49,99 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Postav sa kamennej armáde s Coleovým LEGO® NINJAGO® raziacim vrtákom! Daj si pozor na veľké meče Obrovského kamenného bojovníka a zaútoč pomocou vystreľovačov. Dokážeš zvíťaziť v bitke a získať späť Coleovú ukradnutú zlatú zbraň?

LEGO NINJAGO® 70653 Prvorodený-32%
69,99 € 47,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pomôž Kaiovi a Coleovi zachrániť Prvorodeného, matku všetkých drakov, pred lovcami drakov! Zamávaj krídlami mocného draka LEGO® NINJAGO® 70653 Prvorodený a vyhni sa výstrelom z vystreľovačov loveckej helikoptéry za letu. Odpáľ silným chvostom lovcov, ktorí visia na reťazi z loveckej helikoptéry, a nenechaj sa nalákať na chutného pečeného moriaka, čo ti visí pred nosom! Podarí sa nindža bojovníkom poraziť Heavy Metala, Hryzadlo, Jet Jacka a Ňufáka a získať vzácne dračie brnenie? Je to na tebe!

LEGO Ninjago 70677 Pozemná Odmena osudu
139,99 € 111,90 €
+ doprava zadarmo

Pridaj sa k NINJAGO® akčným figúrkam nindžov Wu, Kaia, Jaya, Nyi a Colea FS v ich úžasnom obrnenom mobilnom veliteľskom centre menom Pozemná Odmena osudu! Manévrujte nindža vozidlom po piesočnatej Púšti skazy a roztoč hviezdicové čepele. Vrhni sa do bitky proti Aspheere a Pyrozmijónom a strieľaj z dela a pružinových vystreľovačov. Musíš poraziť Aspheeru a získať naspäť mocný zvitok zakázaného Spinjitzu!

LEGO Ninjago 70670 Chrám Spinjitzu
89,99 € 70,90 €
+ doprava zadarmo

Trénuj s Wu, Jayom, Nyou, Zaneom, Coleom, Lloydom a Kaiom v chráme Spinjitzu! Trénuj svoje nindža zručnosti pomocou bojových platforiem a vo výcvikových staniciach, kde nindžovia krájajú ovocie rotujúcimi mečmi. Ale pozor – Wyplash sa vkradol do chrámu a ukradol Nunčaky blesku! Aktivuj pascu na kurčatá a použi všetky svoje Spinjitzu zručnosti.

LEGO NINJAGO™ 70632 Robot zemetrasenia
93,95 € 79,90 €
+ doprava zadarmo

Zachráň televízneho reportéra Freda Finleyho pred žraločou armádou s Coleom a Robotom zemetrasenia! Naskoč do kokpitu a vyraz do akcie. Zovri Drviča do pazúrov obrovského robota. Spoj sa s Misako a chráň Freda pred ježatými Mikeom. Potom rozlož mohutné reproduktory Robota zemetrasenia a zažeň hrozbu žraločej armády pomocou zvukových vĺn!

LEGO NINJAGO® 70655 Dračia jama
149,99 € 126,90 €
+ doprava zadarmo

Poponáhľaj sa do LEGO® NINJAGO® 70655 Dračej jamy s nindža hrdinami a osloboď draky, ktoré zajal Iron Baron a lovci drakov! Vyhýbaj sa strelám z dvoch vystreľovačov rakiet na strážnej veži. Ochráň Pána drakov, ktorý má na sebe kompletné dračie brnenie. Daj si pozor – vo väzení sú padacie dvierka, ktorými sa nindža prepadne do jamy s nemilosrdným Zemským drakom, zatiaľ čo zlovestný Iron Baron to sleduje z trónu!

LEGO Ninjago 70666 Zlatý drak
19,99 € 15,90 €

Poponáhľaj sa do Záverečné bitky proti zlému Overlordovi so zlatým nindžom Lloydom na jeho zlatom drakovi! Daj si pozor na kušu vyzvedača kamennej armády a Overlordovu kopiju. Zaútoč pomocou ostrých krídel a mečov. Použi zlatú schopnosť úžasného majstra Spinjitzu a vyhraj v tomto epickom súboji!

LEGO Ninjago 70675 Katana 4x4
49,99 € 42,50 €
+ doprava zadarmo

Preháňajte sa NINJAGO® Púšťou skazy v Kaiovom nindža vozidle Katana 4×4 s touto vzrušujúcou súpravou! Strieľaj z pružinových vystreľovačov na Chara a Pyrozmijónov. Zaútoč na nepriateľa pomocou hviezdicových čepelí nindža auta. Vrhni sa do Spinjitzu bitky ako tornádo s „nabitou“ LEGO NINJAGO hrdinkou Nyou FS. Musíš poraziť tieto nebezpečné hady a získať zvitok zakázaného Spinjitzu!

LEGO Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára
99 € 96,10 €
+ doprava zadarmo

Spoj sily s hrdinami LEGO® NINJAGO® Lloydom FS, Coleom a Akitou a priprav sa na mrazivú bitku v hradu zabudnutého cisára. Daj si pozor na obrovského zakázaného ľadového draka, ktorý stráži hrad. Vyhýbaj sa strelám z kuše ľadového hradu a z pružinového vystreľovača ľadovej veže. Bojuj proti zlému generálovi Vexovi a jeho snežným samurajom a nenechaj sa uväzniť v ľadovom väzení!

LEGO Ninjago 71708 Hráčská burza
34,90 €

Novinka

Vytvorte tím s digitálnou verziou Jaya, Coleovým druhým ja, Nyiním druhým ja, Zaneovým ružovým druhým ja a ich spojencami na hráčskej burze vo videohre Prime Empire. Môžete si tam vybrať novú zbraň, novú čiapku na účely maskovania alebo si kúpiť zberateľský špeciálny meč key-tana. Na trhu si dávajte pozor na obávané „červené helmy“ a zlého Richieho – chcú sa ich zmocniť rovnako ako vy.

LEGO NINJAGO™ 70639 Pouličné preteky Hadieho jaguára
29,99 € 25,90 €

Vyzvi Pana E a jeho diabolský stroj k závodu so Zaneovou super motorkou. Rozlož vystreľovače a zamier na zloducha z radov Garmadonových synov. Dávaj pozor na ostnaté sekacie čepele a vystreľovače Pana E. Vyšli dron a zaháj útok zo vzduchu. Dostaň sa k Oniho maske pomsty skôr ako Pán E a zastav ho skôr než bude príliš silný, vďaka torzu démona a 2 rúk naviac!

LEGO Ninjago 71712 Chrám cisára bláznovstva
84,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Spojte sily s digitálnou verziou Jaya, Lloyda a Colea a stretnite sa s Unagamim v jeho nebezpečnom chráme v záverečnej bitke vo svete Prime Empire. Buďte opatrní, až vyleziete na zradnú vežu, a vyhnite sa výbušninám. Dávajte si pozor, aby si vás Sushimi nevšimol. Až budete hore, použite všetky tri špeciálne meče key-tana a odomknite poslednú bránu do Unagamiho tajnej komnaty. Ak chcú nindžovia svoju misiu dokončiť, musia ho poraziť.

LEGO NINJAGO® 70650 Krídlo osudu
19,99 € 16,90 €

Postav si LEGO® NINJAGO® 70650 Krídlo osudu zo zrúcaniny Odmeny osudu a vyleť do oblakov s Kaiom! Prežeň sa ponad púšť a strieľaj z vystreľovačov a pružinových vystreľovačov tejto úžasnej lode. Daj si pozor, Jet Jack útočí s jetpackom a kopijou. Stras sa ho Kaiovými katanami a zhosti sa vzácneho meča z dračej kosti!

LEGO Ninjago 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon
19,99 € 15,90 €

Umiestni Lloyda do jeho energetického spinnera a Lorda Garmadona do jeho ničivého spinnera, zvoľ útočný, obranný alebo rýchlostný režim a roztoč to. Skúšaj nové bojové techniky, vytváraj si vlastné Spinjitzu výzvy a súper so svojimi kamarátmi.

LEGO Ninjago 71709 Rýchla jazda s Jayom a Lloydom
30,90 €

Novinka

Kto vyhrá preteky Speedway Five-Billion vo svete Prime Empire a získa vzácny špeciálny meč key-tana? Spojte sily s digitálnou verziou Jaye a Lloyda proti zlému potkanovi Hausnerovi. Utečte pred Hausnerovým vznášadlom na lietajúcom speederi digitálnej verzie Jaya alebo na pretekárskej motorke digitálnej verzie Lloyda. Potkania svorka je vám v pätách! Zvíťazia vaši nindža hrdinovia v tomto závode o prežitie?

LEGO Ninjago 70683 Spinjutsu výcvik – Zane
9,99 € 8,90 €

Zdvihni svoje Spinjitzu zručnosti na ďalšiu úroveň s rotujúcim Zaneom FS od LEGO® NINJAGO®! Vyzbroj figúrku ľadového nindžu kapucňou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádo spinnera, udri do odpaľovača a roztoč ho vysokou rýchlosťou. Zamier na tréningovú figurínu, potom znova nabi odpaľovač hviezdicou a pusť sa do ďalšej výzvy.

LEGO Ninjago 70684 Spinjutsu výcvik - Kai vs. Samuraj
19,99 € 15,90 €

Priprav sa na rýchlo rotujúcu súpravuKai vs. Samuraj od LEGO® NINJAGO®! Vyzbroj figúrku ohnivého nindžu kapucňou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho spolu so snežným samurajom do príslušných LEGO NINJAGO spinnerov, udri do odpaľovačov a pošli ich vysokou rýchlosťou do bitky. Vlož do odpaľovačov večný plameň alebo ohnivú guľu Kaia FS a ľadový kryštál alebo ľadový štít snežného samuraja a zaži extrémnu rozpálenú akciu.

LEGO Ninjago 71711 Jayov kyberdrak
53,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vrhnite sa na Jayovom kyberdrakovi do epických a vzrušujúcich bitiek ako vo svete Prime Empire, tak v mestečku NINJAGO® City. Prepnite toto úžasné stvorenie do režimu útoku a páľte z pružinových vystreľovačov. Spojte sily s digitálnou verziou Jaya a digitálnou verziou Nye a zaútočte na ich drakovi na nepriateľov Unagamiho a jeho pätolízačov Richieho a Hausnera. Musíte zvíťaziť a zmocniť sa žltého špeciálneho meča key-tana!

LEGO Ninjago 70674 Ohnivý tesák
46,10 €
+ doprava zadarmo

Pridaj sa ku Kaiovi FS vo svete NINJAGO® a zúčastni sa napínavej nindža bitky proti obriemu, oheň chrliacemu hadovi hadej čarodejnice Aspheery, Ohnivému tesákovi! Dávaj si pozor na mávajúci, hrkajúci chvost Ohnivého tesáka. Vyhni sa jeho vystreľovačom a vtrhni do hadej bitky proti Pyrozmijounovi s Kaiovým nindža tornádo spinnerom.

LEGO Ninjago 70681 Spinjutsu výcvik – LLoyd
9,99 €

Osvojte si zručnosti výcviku Spinjitzu s Lloydom FS vo svete LEGO® NINJAGO® s touto úžasnou stavebnicou! Vyzbroj zeleného nindžu Lloyda Garmadona kapucňou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádo spinnera, udri do odpaľovača a roztoč ho maximálnou rýchlosťou. Dokážeš zasiahnuť ľadové terče s hrôzostrašnými pavúkmi a zlatým mečom?

LEGO Ninjago 70663 Spinjitzu Nya a Wu
19,99 € 15,90 €

Umiestni LEGO® NINJAGO® minifigúrky Nyi a Wua do ich Spinjitzu Spinnerov, zvoľ útočný, obranný alebo rýchlostný režim a roztoč to. Skúšaj nové techniky, vymýšľaj vlastné Spinjitzu výzvy a súťaž s kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá!

LEGO NINJAGO™ 70641 Nindža Nightcrawler
39,99 € 34,90 €

Vrhni sa do rozhodujúcej bitky a získaj Oniho masku nenávisti s Lloydovým Nindža Nightcrawlerom! Prenasleduj v rýchlostnom režime kamennú motorku Ultra Violet. Prepni sa do útočného režimu a automaticky strieľaj z rýchlych vystreľovačov. Naskoč do kokpitu, spoj sa s Nyou a spoločne premôžte onoho zloducha. Vyhni sa kývajúcemu sa buzogáňu Ultra Violet a zmocni sa masky!

LEGO Ninjago 71702 Zlatý robot
42,70 € 39,90 €

Novinka

Spojte sily so Zlatým nindžom Lloydom, Wuom a zlatým robotom, a postavte sa ich obávaným nepriateľom. Zlatý robot predstavuje hlavný tromf proti temným silám. Obrovská katana rozdrví všetkých svojich nepriateľov. Naskočte do kokpitu robota a stretnite sa s generálom Kozom a vyzvedačom kamennej armády. Musíte zvíťaziť a zachrániť mestečko NINJAGO® City!

LEGO NINJAGO™ 70638 Katana V11
19,99 € 16,90 €

Prenasleduj cestnú motorku Lukea CunninghamaKaiovým člnom Katana V11. Luke sa snaží zmiznúť pozdĺž prieplavu – prejdi do rýchlostného režimu a chyť ho. Zlož motory pre aktiváciu útočného režimu a strieľaj z pružinových vystreľovačov.

LEGO Ninjago 70661 Spinjitzu Zane
9,99 € 7,90 €

Umiestni LEGO® NINJAGO® minifigúrku Zanea do jeho ľadového Spinjitzu spinnera, zvoľ útočný, obranný alebo rýchlostný režim a roztoč to. Skúšaj nové techniky, vymýšľaj vlastné Spinjitzu výzvy a súťaž s kamarátmi.

LEGO Ninjago 70660 Spinjitzu Jay
9,99 € 7,90 €

Roztoč to so spinnerom 70660 Spinjitzu Jay od LEGO® NINJAGO®. Táto parádna nindža hračka obsahuje Jayov bleskový NINJAGO spinner. Skúšaj najrôznejšie techniky a experimentuj, vytváraj si vlastné výzvy.

LEGO Ninjago 70680 Výcvik v kláštore
9,99 € 7,90 €

Trénuj a staň sa majstrom Spinjitzu s Kaiom a Nyou! Vyzbroj sa nindža výcvikovým brnením Samuraja X a trénuj na bojovej platforme s rotujúcimi boxovaími vrecami a tréningovými figurínami. Predveď, čo vieš, a dokáž, že máš na to stať sa nindža bojovníkom!

LEGO Ninjago 70673 Nindžakoptéra
29,99 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vydaj sa v Zaneovej úžasnej nindžakoptére do bitky proti generálovi Vexovi v mrazivej Bezčasovej ríši! Roztoč rotory a strieľaj z rýchlych vystreľovačov. Vrhni sa do Spinjitzu útoku pomocou tornádo spinnera nindža bojovníka Jaye. Zober Zaneovu katanu a hviezdice a stretni sa v boji s generálom Vexom.

LEGO Ninjago 71715 Jayov avatar - arkádový automat
10,90 €

Novinka

Po celom mestečku NINJAGO® City sa strácajú hráči! Spojte sily s digitálnou verziou Jaya, vydajte sa po ich stopách do nebezpečného sveta videohry Prime Empire a pomôžte vyriešiť záhadu. Akú postavu si zvolíte? Keď sa stanete súčasťou hry, môžete si navrhnúť a prispôsobiť vlastného avatara. Ponorte sa do tohto sveta po boku digitálnej verzie Jaya a postavte sa silám zla.

LEGO Ninjago 71716 Lloydov avatar - arkádový automat
10,90 €

Novinka

Spojte sily s digitálnym Lloydom a vyriešte záhadu v mestečku NINJAGO® City! Prídete na to, odkiaľ sa tieto herné automaty berú a prečo hráči miznú? Nechajte sa herným automatom teleportovať do sveta Prime Empire a postavte sa nebezpečnému Unagamimu! Kým budete vo svete Prime Empire? Keď sa stanete súčasťou hry, môžete si navrhnúť a prispôsobiť vlastného avatara.

LEGO NINJAGO® 70644 Zlatý pán drakov
14,63 € 11,90 €

Vrhni sa do nindža akcie s letúnom LEGO® NINJAGO® 70644 Zlatý pán drakov! Pusti sa do tréningu postavením rukoväte z LEGO kociek. Potom posaď Zlatého pána do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a zatiahni za šnúrku. Predvádzaj úžasné triky vo vzduchu ako Dračia obrátka a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Lovec drakov. Staneš sa najlepším pánom drakov?

LEGO Ninjago 70659 Spinjitzu Kai
9,99 € 7,90 €

Umiestni LEGO® NINJAGO® minifigúrku Kaie do jeho ohnivého Spinjitzu spinnera, zvoľ útočný, obranný alebo rýchlostný režim a roztoč to. Skúšaj nové techniky, vymýšľaj vlastné Spinjitzu výzvy a súťaž s kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá a obmedzenia, tak buď kreatívny a dokáž že si skutočný Spinjitzu nindža!

LEGO Ninjago 70682 Spinjutsu výcvik – Jay
9,99 € 7,90 €

Venuj sa výcviku Spinjitzu a zapracuj na svojich streleckých schopnostiach s Jayom FS. Vyzbroj figúrku nindžu blesku kapucňou zakázaného Spinjitzu. Umiestni ho do tornádo spinnera, udri do odpaľovača a roztoč ho maximálnou rýchlosťou. Potom strieľaj pružinové rakety na rotujúcu hornú časť.

LEGO Ninjago 71707 Kai a robotický tryskáč
19,90 €

Novinka

Preleťte sa v úžasnom robotickom tryskáči digitálnej verzie Kaia v rámci závodu Speedway Five-Billion, získajte jeden zo špeciálnych mečov key-tana a opustite svet Prime Empire. Pretvorte mocného robota s digitálnymi čepeľami na tryskáč a páľte z jeho vystreľovačov! Dajte si však pozor na Richieho z Potkanej svorky. Prenasleduje digitálnuverziu Kaia na svojom vznášadle a je odhodlaný ho poraziť. Dokážete ho striasť a vyhrať preteky?

LEGO Ninjago 70662 Spinjitzu Cole
9,99 € 7,90 €

Umiestni LEGO® NINJAGO® minifigúrku Colea do jeho zemného Spinjitzu spinnera, zvoľ útočný, obranný alebo rýchlostný režim a roztoč to. Skúšaj nové techniky, vymýšľaj vlastné Spinjitzu výzvy a súťaž s kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá a obmedzenia, tak buď kreatívny a dokáž že si skutočná Spinjitzu legenda!

LEGO NINJAGO® 70647 Kai – pán drakov
14,63 € 11,90 €

Dosiahni výšiny s letúnom LEGO® NINJAGO® 70647 Kai – pán drakov! Pusti sa do tréningu postavením rukoväte z LEGO kociek. Posaď Kaia do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a potom zatiahni za šnúrku. Predvádzaj úžasné nindža triky ako Oko draka a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Dračie šípky. Dokážeš, že si skutočný pán drakov?

LEGO Ninjago 71714 Kaiov avatar - arkádový automat
10,90 €

Novinka

Pomôžte Kaiovi vyriešiť záhadu, prečo z mestečka NINJAGO® City miznú všetci hráči! Dostaňte sa cez herný automat do nebezpečného sveta videohry Prime Empire a postavte sa zlému Unagamimu a jeho nohsledom. Kým budete vo svete Prime Empire? Môžete si navrhnúť svoju postavu a vybrať si zbraň, s ktorou sa pustíte do tejto vzrušujúcej videohry

LEGO Ninjago 71706 Coleovo terénne auto
10,90 €

Novinka

Sadnite si za volant Coleovho rýchleho auta a pomôžte mu uniknúť z nebezpečnej videohry Prime Empire. Ale dávajte si pozor! Zlý Hausner naháňa digitálnu verziu Colea na svojom vznášadle a chce ho chytiť pomocou reťaze a hlavného ovládača. Musíte ho poraziť a zmocniť sa drahocenného špeciálneho meča key-tana. Túto bitku musí digitálna verzia Colea vyhrať!

LEGO NINJAGO® 70646 Jay - pán drakov
14,63 € 11,90 €

Nauč sa úžasné nové nindža schopnosti s letúnom LEGO® NINJAGO® 70646 Jay – pán drakov! Postav rukoväť z LEGO kociek, posaď Jaya do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a zatiahni za šnúrku. Predvádzaj jedinečné triky ako Strmhlavý let draka a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Let draka. Máš na to stať sa skutočným pánom drakov?

LEGO NINJAGO® 70645 Cole - pán drakov
14,63 € 11,90 €

Staň sa nindžom s úžasným letúnom LEGO® NINJAGO® 70645 Cole – pán drakov! Pusti sa do tréningu postavením rukoväte z LEGO kociek. Potom posaď Colea do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a zatiahni za šnúrku. Predvádzaj úžasné triky vo vzduchu ako Dračia obrátka a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Dračí úder. Dokážeš to a staneš sa legendárnym pánom drakov?

LEGO NINJAGO™ 70634 Nya - Majsterka Spinjitzu
10,07 € 7,90 €

Preukáž svoje Spinjitzu schopnosti s Nyou! Vlož Vodného nindžu s jeho hviezdicami do kapsuly, pripoj ho ku spinneru a zatiahni za lanko. Roztoč spinner a nauč sa úžasné triky ako napríklad Zen. Vytváraj vlastné Spinjitzu výzvy a súper so svojimi kamarátmi o to, kto sa stane neprekonateľným majstrom Spinjitzu!

LEGO NINJAGO® 70648 Zane - pán drakov
14,63 € 11,90 €

Presláv sa svojimi nindža trikmi s letúnom LEGO® NINJAGO® 70648 Zane – pán drakov! Začni tréning postavením rukoväte z LEGO kociek. Posaď Zanea do kapsule, pripevni vrtuľu a dračie krídla a potom zatiahni za šnúrku. Predvádzaj bláznivé triky ako Dračie hniezdo a súťaž s kamarátmi vo výzvach ako Výmena draka. Máš na to stať sa skutočným pánom drakov?

LEGO Ninjago 71700 Bugina do džungle
10,90 €

Novinka

Spojte sily s Lloydom a pustite sa do pretekania v tejto bugine do džungle! Prežite znovu epické bitky z Turnaja živlov vo svete NINJAGO® a pomôžte vášmu nindža hrdinovi poraziť mocných nepriateľov! S úžasným tlmením a veľkými gumovými pneumatikami si Lloyd na svojej bugine hravo poradí s terénom v džungli. Naskočte do kokpitu a pripravte sa na boj!

LEGO NINJAGO™ 70606 Výcvik Spinjitzu
9,99 € 7,90 €

Naučte sa umeniu Spinjitzu s Kaiom a Zaneom v dojo! Vezmite si palicu zo steny alebo katany zo stojana so zbraňami a trénujte ako skutočný nindža. Trénujte svoje nindžovské pohyby na bojovej figuríne Garmadona a pripravte sa na svoju budúcu bitku!

LEGO NINJAGO® 70657 Prístav v NINJAGO® City
229,99 € 200 €
+ doprava zadarmo

Priprav sa na komédiu, chaos a konflikt v Prístave v NINJAGO® City 70657 z LEGO® NINJAGO FILMU! Použi žeriav v prístave a vydaj sa na výlet loďou. Otoč moriaka na grile v potravinách, no dávaj si pozor na Vojaka Puffera, ktorý prevrátil regál s potravinami. Prezri si sochy v dielni sochárky Runme a trénuj svoje nindža schopnosti v Darethovom dojo. Zisti viac o cestách bádateľa Rundeho v jeho izbe s mapami a potom si vychutnaj šálku čaju v čajovni, ktorá patrí jemu a Mystake. Vymeň billboardy, kúp si malinovku v automate a zahraj si videohry v herni s veľkým ružovým balónom prasiatka na streche! Dokonca si môžeš vytvoriť slávnu scénu z LEGO NINJAGO FILMU, keď Zelený nindža Lloyd bojoval s Garmadonom na streche. V prístave sa nikdy nenudíš!

LEGO Ninjago 70676 Lloydov titánový robot
74,99 € 67,30 €
+ doprava zadarmo

Vydaj sa do LEGO® NINJAGO® Bezčasovej ríše s Lloydovým mocným titánským robotom a Zaneom FS! Postav sa armáde snežných samurajov generála Vexa. Ale pozor – Vex má mocnú zbraň, zvitok zakázaného Spinjitzu. Rozdrv snežného samuraja pomocou hviezdicových čepelí a obrovskej katany robotického nindžu. Oddeľ lietadlo, naskoč do kokpitu s Lloydom a strieľaj z pružinových vystreľovačov. Vytvor Spinjitzu tornádo pomocou Zaneovho nindža spinnera.

LEGO NINJAGO™ 70612 Robotický drak Zeleného nindžu
49,99 € 45,90 €
+ doprava zadarmo

S pomocí moudrého mistra Wu vysuňte skryté trysky robotického draka a vyrazte na nepřítele. Střílejte z vystřelovačů, aktivujte svištící ocas a pošlete tak Charlieho na výlet vzduchem. Poté se chopte meče Zeleného nindži a vyrazte proti Garmadonovi – ale pozor na jeho laserovou hůl.

LEGO Ninjago 70667 Kaiova motorka s čepeľami a Zaneov snežný voz
29,99 € 26,90 €

Prižeň sa do bitky a získaj späť meč ohňa pomocou Kaiovej čepeľovej motorke a Zaneova živelného snežného skútra! Ale pozor na nastavené pasce. Vyhni sa reťaze na ceste alebo ju preskoč. Roztiahni zlaté čepele živelnej motorky, strieľaj z vystreľovačov snežného skútra a zmrazuj veci pomocou šurikenov ľadu.