LEGO® NINJAGO™

Spoj svoje sily s Kaiom, Lloydom, Zaneom, Nyou, Jayom, Coloem a múdrym Majstrom Wu a bojujte spoločne proti zlému Garmadonovi a jeho žraločej armáde. Postav si parádnych robotov, lietadlá, tanky, ponorky a lode z filmu LEGO® NINJAGO™ a dokáž všetkým, že si skutočný nindža!

Zobraziť viac

LEGO® NINJAGO™ postavy - ktorá sa stane tou najobľúbenejšou?

  • Zane, Joy, Kai, Nya, Lloyd a Cole - hlavní hrdinovia, nindžovia.
  • Wu - učiteľ nindžov, ktorý ich naučil všetkým schopnostiam.
  • Samukai - vládca podsvetia.
  • Gardamon - hlavný nepriateľ nindžov, zlý brat učiteľa Wu.

LEGO® NINJAGO™ drak

  • Súčasťou niektorých stavebníc LEGO® NINJAGO™ je drak, či už ako priateľský hrdina, alebo nebezpečný nepriateľ, ktorého treba premôcť.

Čo ešte nájdete v stavebniciach LEGO® NINJAGO™?

LEGO® NINJAGO™ stavebnice sú tvorené, okrem hlavných postáv, radom dômyselných robotov, príšer, hadov aj unikátnych vozidiel, vďaka ktorým si môžu deti užiť rad napínavých dobrodružstiev.

TIP!

Príbeh LEGO® NINJAGO™ je k dostaniu aj ako dychberúci film alebo hra pre PC alebo konzolu.

Komu urobí LEGO® NINJAGO™ najväčšiu radosť?

Stavebnice LEGO® NINJAGO™ potešia predovšetkým chlapcov, nadchnú však tiež dobrodružné dievčatká. LEGO® NINJAGO™ je vhodné už pre deti od 4 rokov.

Vek dieťaťa Vhodné sady LEGO® NINJAGO™
4 + Napr. NINJAGO™: Bitka s búrkovým štítom, NINJAGO™: Coleovo rýchle auto, NINJAGO™: Žraločí útok
6 + Obľúbená je NINJAGO ™: Lloydova cesta
7 + Vyberte NINJAGO ™: Wu a jeho bojový drak, NINJAGO™: Zlatý drak, NINJAGO™: výprava do jaskyne lebiek a ďalšie.
8 + Napr. NINJAGO™: Zlatý robot, NINJAGO™: Ohnivý tesák, NINJAGO ™: Nindžakoptéra a iné.
9 + NINJAGO ™: Robot ohňa a kameňa, NINJAGO ™: Chrám Spinjitzu alebo NINJAGO™: Blesková stíhačka

*Tabuľka je len orientačná, k dispozícii sú aj ďalšie rady LEGO® NINJAGO™.

→ Dievčatám urobíte radosť stavebnicou LEGO® Princezné alebo LEGO® Ľadové kráľostvo. Nezabúdame ani na dospelých staviteľov Lega. Vyberte si z ponuky LEGO® pre dospelých a pustite sa do stavania!

-18%
LEGO Ninjago 71762 Kaiov ohnivý drak EVO
10x

LEGO Ninjago 71762 Kaiov ohnivý drak EVO

27,99 €
22,90 €

Dajte deťom od 6 rokov všetko, čo potrebujú pre akčné dobrodružstvo s nindžiami, teda stavebnicou Kaiov ohnivý drak EVO! Vzneste sa do vzduchu s Kaiom a jeho ohnivým drakom a stretnite sa so zlými hadími bojovníkmi. S pomocou dvoch vylepšení bude drak väčší, silnejší a rýchlejší. Pokiaľ chcete ochrániť mesto NINJAGO® City, túto bitku musíte vyhrať. Za dokončenie misie budete odmenení zberateľským bannerom odvahy.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Ninjago 71765 Nindžovský ultrarobot
19x

LEGO Ninjago 71765 Nindžovský ultrarobot

83,99 €
72,90 €

So stavebnicou Nindžovský ultrarobot od LEGO® NINJAGO® si budú deti od 9 rokov nadšene prehrávať strhujúce akčné príbehy. Spojte sily s Jayom, Kaiom, Zanom a Colom, vytvorte pozoruhodný model 4 v 1 a vrhnite sa do bitky proti hadom! Sami za seba nemajú nindžovia proti kobrému mechanikovi a hroznému ničiteľovi šancu uspieť, avšak bok po boku a s pomocou robota, tanku, auta a tryskáča už zvíťaziť môžu! Za dokončenie misie budete odmenení zberateľským bannerom tímovej spolupráce.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Ninjago 71759 Dračí chrám nindžov

LEGO Ninjago 71759 Dračí chrám nindžov

38,99 €
34,90 €

Ďalšia ponuka za 50 €

Stavebnica dračieho chrámu nindžov (71759) deťom od 4 rokov pomáha rozvíjať staviteľské zručnosti. Obsahuje polohovateľného draka, 2 chrámy nindžov, 2 polohovateľné stromy, dračie vajce a 4 minifigúrky: nindžov Kaia a Nye a zlého Kobrieho mechanika a Záludného hada.

Tovar od predajcu MALL
-16%
LEGO Ninjago 71771 Chrám Krištáľového kráľa
1x

LEGO Ninjago 71771 Chrám Krištáľového kráľa

77,99 €
64,90 €

Ďalšia ponuka za 87,80 €

Chrám Krištáľového kráľa (71771) deťom od 8 rokov umožňuje prežívať svoje obľúbené scény zo seriálu NINJAGO® : Crystallized. Chrám je plný štýlových prvkov a funkcií vrátane trónu Krištáľového kráľa, plávajúcej väznice a ďalších pascí.

Tovar od predajcu MALL
-18%
LEGO Ninjago 71763 Lloydov pretekár EVO
18x

LEGO Ninjago 71763 Lloydov pretekár EVO

27,99 €
22,90 €

Fanúšikovia kociek LEGO® od 6 rokov sa na dlhé hodiny pohrozia do akčných dobrodružstiev, ktoré im sprostredkuje stavebnica Lloydov pretekár EVO. Pomôžte Lloydovi postaviť väčšie, silnejšie a rýchlejšie nindžovské auto a stretnúť sa so zlými hadími bojovníkmi. Ale pozor, kobrí mechanik vstupuje na scénu na svojej štvorkolke s plameňometom a útočník je vyzbrojený pištoľou a dynamitom! Lloydov auto môžete postaviť v 3 fázach. Za dokončenie misie budete odmenení zberateľským bannerom prispôsobivosti.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Ninjago 71772 Krištáľový kráľ
4x

LEGO Ninjago 71772 Krištáľový kráľ

58,99 €
50,90 €

Ďalšia ponuka za 72,40 €

So stavebnicou Krištáľový kráľ (71772) si deti môžu prehrávať strhujúce scény zo seriálu NINJAGO®: Crystallized. Ide o skvelý darček pre deti od 9 rokov. Krištáľový kráľ má podobu kentaura so 4 nohami, 2 pažami, párom krídiel, veľkým mečom a platformou v oblasti hrude, kam je možné pripevniť minifigúrku.

Tovar od predajcu MALL
-16%
LEGO Ninjago 71769 Coleov dračí teréniak
4x

LEGO Ninjago 71769 Coleov dračí teréniak

43,99 €
36,90 €

Stavebnica Coleov dračí teréniak (71769) od LEGO® NINJAGO® umožní deťom od 8 rokov prehrávať si zábavné scény zo seriálu NINJAGO: Crystallized. Nindžovské auto poteší pôsobivými čepeľami v podobe zlatých bleskov, ktoré je možné v režime útoku vysunúť, ďalej 2 vystrelovačmi, 4 veľkými pneumatikami a miestom pre minifigúrky vodiča a spolujazdca.

Tovar od predajcu MALL
-16%
LEGO Ninjago 71737 Kaiov červený fáro
49x

LEGO Ninjago 71737 Kaiov červený fáro

48,99 €
40,90 €

Vyrazte do boja v parádnej Kaiovej červenej búračke a postavte sa nindroidom bojovníkom! Vyšlete Kaia do akcie na jeho super rýchlej motorke, ktorá sa ukrýva vo vnútri vozidla! Dajte si pozor na nindroid bojovníkov, ktorí opätujú útok zo vzduchu! Staňte sa záchrancovia NINJAGO® City a potom si vystavte zlatú minifigúrky nindžov Colea z limitovanej edície Legacy.

Tovar od predajcu MALL
-15%
LEGO Ninjago 71774 Lloyd zlatý ultra drak
1x

LEGO Ninjago 71774 Lloyd zlatý ultra drak

139,99 €
117,90 €

Ďalšia ponuka za 169 €

So stavebnicou Lloydov zlatý ultra drak (71774) si môžu deti od 9 rokov prehrávať obľúbené scény zo seriálu NINJAGO®: Crystallized. Model poteší doteraz najväčším drakom NINJAGO so 4 hlavami, vysoko pohyblivými nohami a chvostom a párom krídiel, ktoré je možné rozložiť a získať tak 3 čepele – samozrejme zo zlata!

Tovar od predajcu MALL
LEGO Ninjago 71738 Zane a bitka s titánskými robotmi
43x

LEGO Ninjago 71738 Zane a bitka s titánskými robotmi

58,99 €
50,90 €

Spojte sily so Zaneom v jeho mocnom robotovi a postavte sa prízračným bojovníkom! Naskočte do kokpitu a zaútočte pomocou meča a otočnej píly. Strieľajte z pružinových vystreľovačov po Ghoultarovi a prízračnom lukostrelci, ktorí však neváhajú a opäkujú útok pomocou kosy a luku so šípmi. Doveďte nindžov k víťazstvu a potom si vystavte zlaté minifigúrky nindžov Jaye z limitovanej edície Legacy.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Ninjago 71760 Jayov búrlivý drak EVO
15x

LEGO Ninjago 71760 Jayov búrlivý drak EVO

17,99 €
15,90 €

Malí nindžovia od 6 rokov si vďaka stavebnici Jayov búrlivý drak EVO (71760) môžu vymýšľať vlastné zábavné príbehy. Spojte sily s Jayom a jeho búrlivým drakom v boji proti zmijamu letcovi, ktorý je pripravený robiť problémy! Vylepšite Jaya pomocou kapucne a meča a desivého draka pomocou veľkých krídiel, aby sa spoločne mohli vzniesť do vzduchu a stretnúť sa s ich protivníkom v súboji na život a na smrť!

Tovar od predajcu MALL
LEGO Ninjago 71773 Kaiova zlatá dračia štvorkolka
1x

LEGO Ninjago 71773 Kaiova zlatá dračia štvorkolka

82,99 €
73,90 €

Ďalšia ponuka za 109,70 €

Fanúšikovia nindžov od 8 rokov si vďaka stavebnici Kaiovej zlatej dračej motorky (71773) môžu pretvoriť napínavú akciu zo seriálu NINJAGO®: Crystallized. Stavebnica obsahuje terénne vozidlo s kokpitom, 2 kanónmi a 4 vystreľovačmi a tiež zlatými dračími čepeľami. Sklopením zadných kolies prejde štvorkolka z cestného do chodiaceho režimu a bude kráčať ako živá bytosť.

Tovar od predajcu MALL

LEGO® NINJAGO™

LEGO® NINJAGO™ oslní všetky dobrodružné deti už od 4 rokov! S hlavnými hrdinami v podobe odvážnych bojovníkov i záporákov, zažijete veľa napätia a zábavy! Inšpiráciou vám môže byť obľúbený film LEGO® NINJAGO™. Vyskúšať si môžete tiež PC hru, ktorá podporí vašu fantáziu.

LEGO® NINJAGO™ LEGACY

  • Legacy alebo najposvätnejšie dedičstvo nindža hrdinov v LEGO® NINJAGO™, teda vedomosti a schopnosti, sa zrodili v chráme Spinjitzu rovnako ako najmocnejšie zlaté zbrane: meč ohňa, nunčaky blesku, šurikeny ľadu a kosa zemetrasenia. Pomôžte nindžom a majstrovi Wu v boji proti Garmadonovi a jeho armáde kostlivcov, aby pomocou ukradnutých zbraní prevzali moc nad svetom!