Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® NINJAGO™ na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® NINJAGO™ nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® NINJAGO™ – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Ninjago 71792 Sora a jej transformačný motorobot LEGO Ninjago 71792 Sora a jej transformačný motorobot
LEGO Ninjago 71792 Sora a jej transformačný motorobot

Stavebnica Sora a jej transformačný motorobot (71792) ponúka všetko, čo deťom od 8 rokov umožní znovu prežiť akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. V stavebnici nájdete polohovateľného robota, ktorý sa ľahko transformuje do výkonného nindžovského motorobota so zlatými čepeľami a 2 vystreľovačmi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71790 Cisársky lovec drakov LEGO Ninjago 71792 Sora a jej transformačný motorobot
LEGO Ninjago 71790 Cisársky lovec drakov

Stavebnica Cisársky lovec drakov (71790) obsahuje desivú príšeru a 3 minifigúrky a deťom tak ponúka všetko, čo potrebujú k hodinám nekončiacej zábavy, a pripomenú si odvážne bitky z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. Príšera Photac má polohovateľnú hlavu, chvost a končatiny a navyše aj pôsobivé pazúry a ostne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71774 Lloyd zlatý ultra drak LEGO Ninjago 71792 Sora a jej transformačný motorobot
LEGO Ninjago 71774 Lloyd zlatý ultra drak

So stavebnicou Lloydov zlatý ultra drak (71774) si môžu deti od 9 rokov prehrávať obľúbené scény zo seriálu NINJAGO®: Crystallized. Model poteší doteraz najväčším drakom NINJAGO so 4 hlavami, vysoko pohyblivými nohami a chvostom a párom krídiel, ktoré je možné rozložiť a získať tak 3 čepele – samozrejme zo zlata!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71767 Chrám bojových umení nindžov LEGO Ninjago 71791 Zaneovo dračie Spinjitzu pretekárske auto
LEGO Ninjago 71767 Chrám bojových umení nindžov

Doprajte fanúšikom nindžov od 8 rokov možnosť trénovať ich hrdinov a prehrávať si bitky s úžasným 3poschodovým modelom Chrám bojových umení nindžov od LEGO® NINJAGO®, ktorý doslova prekypuje super funkciami. Dokončite úchvatné výzvy a prejdite si všetky parádne miestnosti na 3 podlažiach. Za dokončenie misie budete odmenení zberateľským bannerom múdrosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71787 Tvorivý nindža box LEGO Ninjago 71791 Zaneovo dračie Spinjitzu pretekárske auto
LEGO Ninjago 71787 Tvorivý nindža box

Tvorivý nindža box od LEGO® NINJAGO® (71787) prináša všetko, čo môžu malí fanúšikovia nindžov potrebovať, aby vytrénovali svojich hrdinov a užili si dlhé hodiny akcie. Stavebnica obsahuje 3 budovy, prekážkovú dráhu s 3 interaktívnymi prekážkami, zbrojnicu plnú zbraní a nindža auto s motorkou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71791 Zaneovo dračie Spinjitzu pretekárske auto LEGO Ninjago 71791 Zaneovo dračie Spinjitzu pretekárske auto
LEGO Ninjago 71791 Zaneovo dračie Spinjitzu pretekárske auto

Fanúšikovia nindžov od 7 rokov si priamo zamilujú možnosť znovu prežívať scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie a používať úplne novú otáčaciu funkciu Zaneovho dračieho Spinjitzu pretekárskeho auta (71791). Po stlačení zadného spojlera sa zadné kolesá zdvihnú a aktivujú sa dieliky dračej sily, aby nindža mohol dopadnúť zlých lovcov drakov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak
LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak

Fanúšikovia nindžov od 8 rokov si s hernou stavebnicou Heatwave a jeho transformačný lávový drak (71793) môžu prehrávať svoje obľúbené scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. Súčasťou je úplne nový drak s dvoma režimami. V mierumilovnom režime drak majestátne stojí, ale po obrátení hore nohami sa drak pripraví na boj a môže z hrude strieľať fialové dieliky dračej sily.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71772 Krištáľový kráľ LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak
LEGO Ninjago 71772 Krištáľový kráľ

So stavebnicou Krištáľový kráľ (71772) si deti môžu prehrávať strhujúce scény zo seriálu NINJAGO®: Crystallized. Ide o skvelý darček pre deti od 9 rokov. Krištáľový kráľ má podobu kentaura so 4 nohami, 2 pažami, párom krídiel, veľkým mečom a platformou v oblasti hrude, kam je možné pripevniť minifigúrku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71768 Jayova zlatá dračia motorka LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak
LEGO Ninjago 71768 Jayova zlatá dračia motorka

Stavebnica Jayova zlatá dračia motorka (71768) od LEGO® NINJAGO® ponúka fanúšikom nindžov všetko, čo potrebujú na prehrávanie strhujúcich scén zo seriálu NINJAGO: Crystallized. Tento model motorky NINJAGO nadchne zlatou dračou hlavou s pohyblivou papuľou a zlatými bočnými panelmi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71785 Jayov titánsky robot LEGO Ninjago 71781 Lloyd a bitka robotov EVO
LEGO Ninjago 71785 Jayov titánsky robot

So stavebnicou Jayov titánsky robot od LEGO® NINJAGO® (71785) si deti od 9 rokov užijú prehrávanie nespočetných dobrodružných príbehov s nindžou. Polohovateľný robot je vybavený kokpitom v hrudi, kam sa môže usadiť Jay, veľkým mečom, 2 katanami a 2 vystreľovačmi na ramenách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71781 Lloyd a bitka robotov EVO LEGO Ninjago 71781 Lloyd a bitka robotov EVO
LEGO Ninjago 71781 Lloyd a bitka robotov EVO

Deti si zamilujú spoznávať fantastický akčný svet LEGO® NINJAGO® prostredníctvom stavania a hrania bitiek so stavebnicou Lloyd a bitka robotov EVO (71781). V stavebnici sú 2 pohybliví roboti s parádnymi zbraňami, takže si deti budú môcť prehrávať napínavé súboje. Deti môžu navyše Lloydova robota vylepšiť pomocou zlatého brnenia a krídiel, aby zvíťazil.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71765 Nindžovský ultrarobot LEGO Ninjago 71781 Lloyd a bitka robotov EVO
LEGO Ninjago 71765 Nindžovský ultrarobot

So stavebnicou Nindžovský ultrarobot od LEGO® NINJAGO® si budú deti od 9 rokov nadšene prehrávať strhujúce akčné príbehy. Spojte sily s Jayom, Kaiom, Zanom a Colom, vytvorte pozoruhodný model 4 v 1 a vrhnite sa do bitky proti hadom! Sami za seba nemajú nindžovia proti kobrému mechanikovi a hroznému ničiteľovi šancu uspieť, avšak bok po boku a s pomocou robota, tanku, auta a tryskáča už zvíťaziť môžu! Za dokončenie misie budete odmenení zberateľským bannerom tímovej spolupráce.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

LEGO® NINJAGO™

LEGO® NINJAGO™ oslní všetky dobrodružné deti už od 4 rokov! S hlavnými hrdinami v podobe odvážnych bojovníkov i záporákov, zažijete veľa napätia a zábavy! Inšpiráciou vám môže byť obľúbený film LEGO® NINJAGO™. Vyskúšať si môžete tiež PC hru, ktorá podporí vašu fantáziu.

LEGO® NINJAGO™ LEGACY

  • Legacy alebo najposvätnejšie dedičstvo nindža hrdinov v LEGO® NINJAGO™, teda vedomosti a schopnosti, sa zrodili v chráme Spinjitzu rovnako ako najmocnejšie zlaté zbrane: meč ohňa, nunčaky blesku, šurikeny ľadu a kosa zemetrasenia. Pomôžte nindžom a majstrovi Wu v boji proti Garmadonovi a jeho armáde kostlivcov, aby pomocou ukradnutých zbraní prevzali moc nad svetom!