LEGO Trolls 41252 Trollovia a let balónom
34,99 € 29,90 €

Novinka

Vzlietnite k oblakom v teplovzdušnom balóne s Poppy, Branch, Biggie a Mr. Dinklesem. Hľadajú mesto Volcano Rock City, ale skončia v Symphonyville! Našťastie majú trollovia v balóne všetko, čo potrebujú na cestu, vrátane lahodných sladkostí! Pomocou rozkošných doplnkov môžete dokonca trollom vytvárať štýlové účesy.

LEGO City Police 60244 Preprava policajného vrtuľníka-19%
46,60 € 37,60 €

Akcia

Policajný strážnik Rook Partnur prepravuje neslávne známeho zločinca Frankie Lupelliho v mobilnej cele vrtuľníka, keď v tom niečo zaškrípe a ozve sa rana! Zlodej zaútočil na dodávku a Frankie Lupelli teraz uháňa preč na super rýchlej štvorkolke. Rýchlo! Vzlietnite s vrtuľníkom a dopravte rýchlo jazdca na miesto, aby mohol pochytať zlodeja a vrátiť ho späť do väzenia, kam patrí.

LEGO Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi
49,99 € 39,90 €

Postav si a potom pilotuj parádnu helikoptéru s dvomi rotormi. Tento impozantný model helikoptéry má bezchybné modré, oranžové, biele a čierne farebné prevedenie. Nalož do helikoptéry ponorku na diaľkové ovládanie, roztoč obrovské rotory a vydaj sa na more. Až si užiješ dobrodružstvo s helikoptérou, môžeš ju prestavať na superrýchlu stíhačku alebo úžasné vznášadlo!

LEGO DUPLO 10889 Mickeyho prázdninový dom
54,99 € 44,90 €

Navštívte Mickeyho prázdninový dom od Disneyho a užite si nápadité hranie s myšiakom Mickeym a jeho priateľmi. Tento ľahko zostaviteľný domček možno upraviť na letnú alebo zimnú verziu. V lete, keď otočíte strechu na červenú stranu, si deti užijú veľa zábavy pri zalievaní kvetov s myškou Minnie, lietanie v lietadle s Goofym a popíjanie čaju pri záhradnom stolíku. Potom otočte strechu na snehovo bielu stranu a váš malý staviteľ sa razom ocitne na zimnom dobrodružstve. Bude sa môcť ísť sánkovať s myšiakom Mickeym a popíjať teplý čaj pri krbe.

LEGO DUPLO 10907 Zvieratá sveta
109,99 € 88,90 €

Ukážte svojmu dieťaťu rôzne zvieratá a prostredia, ktoré sa na svete nachádzajú! Vydajte sa na safari do africkej savany a hrajte sa na to, že fotografujete levy a žirafy, pozorujte roztomilé lesné zvieratká počas plavby na kanoe po lesnej rieke, stavajte hrad z piesku na tropickej pláži a môžete napríklad sledovať veľryby na južnom póle.

LEGO City 60229 Montáž a preprava vesmírnej rakety
154,99 € 131,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav v laboratóriu kozmické vozidlo, zavez ho k rakete a pomocou funkčného navijaku ho nalož do nákladného priestoru rakety. Ukončenie prípravy pred štartom a potom raketu prevez k štartovacej rampe pomocou pásového vozidla. Umiestni štartovaciu rampu do správnej polohy, vyraz do riadiacej veže a priprav sa na štart. Misia na prieskum Marsu práve začína.

LEGO City Police 60243 Prenasledovanie s policajnou helikoptérou-19%
31,10 € 24,90 €

Akcia

Kto by to bol povedal, že nákladné autá môžu lietať! Snake Rattler a jeho komplic utekajú s kradnutým trezorom! Ale policajná štvorkolka a vrtuľník od LEGO® City s úžasnou magnetickou reťazou sú im v pätách. Pomôžte prvotriednemu pilotovi a policajnému strážnikovi Samu Grizzledovi naviesť silný magnet na nákladné vozidlo Snakea Rattlera. Potom zdvihnite nákladiak vysoko do vzduchu a dopravte notoricky známeho zlodeja a jeho parťáka do mestského väzenia.

LEGO DUPLO® 10871 Letisko
24,99 € 20,90 €

Pomôžte vášmu malému pilotovi pripraviť sa na odlet z Duplo Letiska! Táto jednoduchá sada pre predškolákov obsahuje nástupnú bránu do lietadla, dopravník na batožinu a otáčaciu vežu letovej kontroly. Malé deti budú s radosťou pomáhať pilotke dostať všetkých pasažierov na palubu zostaviteľného lietadla. Potom už nezostáva než len vzlietnuť hore do oblakov!

LEGO Ninjago 71709 Rýchla jazda s Jayom a Lloydom
31,10 € 24,90 €

Kto vyhrá preteky Speedway Five-Billion vo svete Prime Empire a získa vzácny špeciálny meč key-tana? Spojte sily s digitálnou verziou Jaye a Lloyda proti zlému potkanovi Hausnerovi. Utečte pred Hausnerovým vznášadlom na lietajúcom speederi digitálnej verzie Jaya alebo na pretekárskej motorke digitálnej verzie Lloyda. Potkania svorka je vám v pätách! Zvíťazia vaši nindža hrdinovia v tomto závode o prežitie?

LEGO Technic 42092 Záchranársky vrtuľník
29,99 € 24,90 €

Vydaj sa na hrdinské záchranné misie so sadou LEGO® Technic Záchranársky vrtuľník. Roztoč rotory, otvor bočné a zadné dvere a spusti navijak so záchrannými nosidlami … úplne ako v skutočnom svete! Model môžeš prestavať na futuristické lietadlo.

LEGO City 60203 Lyžiarsky areál
75,99 € 61,90 €

Obleč sa poriadne teplo a vykroč do dňa plného zábavy v lyžiarskom areáli. Otestuj svoje zručnosti na rampe v snowparku alebo sa hraj na to, že na veľkej obrazovke nad lyžiarskym obchodom sleduješ iných snowboardistov, ktorí práve naživo natáčajú z vrtuľníka. Sleduj, ako záchranári privážajú na snežnom skútri zraneného lyžiara. Postav si s priateľmi snehuliaka a potom sa zahrejte nejakým dobrým nápojom z vedľajšieho stánku. Až sa trochu zahreješ, vydaj sa zas na svah a uži si veľa zábavy.

LEGO Ninjago 70673 Nindžakoptéra
29,99 € 25,90 €

Vydaj sa v Zaneovej úžasnej nindžakoptére do bitky proti generálovi Vexovi v mrazivej Bezčasovej ríši! Roztoč rotory a strieľaj z rýchlych vystreľovačov. Vrhni sa do Spinjitzu útoku pomocou tornádo spinnera nindža bojovníka Jaye. Zober Zaneovu katanu a hviezdice a stretni sa v boji s generálom Vexom.

LEGO City Police 60210 Základňa Leteckej polície
79,99 € 60,90 €

Udržuj LEGO® City v bezpečí zo základne leteckej polície. Počkať, čo tam to auto robí pri väzení? Spusti poplach z riadiacej veže! Zločincovi práve pomohol utiecť jeho parťák a utekajú preč! Nasaď jetpack, rozlož krídla a vzlietni do nebies, alebo si vezmi padák a utekaj do lietadla, aby si chytil zlodeja.

LEGO Hidden Side 70429 El Fuegovo kaskadérske lietadlo-19%
31 € 24,90 €

Akcia

Prílet do sveta Hidden Side na palube El Fuegova kaskadérskeho lietadla a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte úžasné vrtuľové lietadlo s minifigúrkami El Fuega, Jacka a Mary Breaksom. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s bossom Harry Canem.

LEGO DUPLO 10886 Moje prvé vozidlá
19,99 € 15,90 €

Predškoláci si zamilujú stavanie a prestavovanie farebných áut a lietadiel so sadou LEGO® DUPLO® Moje prvé vozidlá. Zostavujte modely helikoptéry, taxíka, smetiarskeho a hasičského auta, alebo DUPLO kocky pomiešajte, rôzne kombinujte a vytvárajte nekonečné množstvo vozidiel a iných výtvorov.

LEGO Super Heroes 76126 Parádny tryskáč Avenger
89,99 € 75,90 €

Spoj sa s Avengermi a leť do boja proti Chitauri v súprave LEGO® Marvel Avengers 76126 Parádny tryskáč Avenger. Ďalej súprava obsahuje super zbrane, aby si si mohol znovu prehrávať napínavé scény z filmov Marvel Avengers.

LEGO Ninjago 70668 Jayov búrkový štít
39,99 € 33,90 €

Prileť Nyi na pomoc do bitky proti Hadím kmeňom v Jayovom búrkovom lietadle! Naskoč do kokpitu tohto super rýchleho tryskáča a vzlietni k oblohe. Roztiahni krídla a odhaľ obrie zlaté čepele. Strieľaj z pružinových vystreľovačov na Pythora a Lashu.

LEGO Creator 31091 Preprava raketoplánu
24,99 € 19,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav prepravu raketoplánu a prestavaj ho na parádny transportér helikoptéry alebo auto s karavanom.

LEGO Creator 31094 4 Závodné lietadlo
29,99 € 24,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav závodné lietadlo a prestavaj ho tak, aby si si užil ešte viac akcie s výkonnou helikoptérou alebo rýchlym tryskáčom s rotujúcimi tryskami.

LEGO City Police 60207 Letecká polícia a dron
19,99 € 16,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií v oblakoch! Čo sa to deje na námestí? Kto ovláda ten dron a prečo sa vznáša okolo tej sochy? Počkať, ten zlodej sa ju snaží ukradnúť! Zavolaj policajný vrtuľník a vystreľ sieť, nech sa do nej zlodej a jeho dron chytí skôr, než utečie s lupom.

LEGO City Police 60206 Hliadka Leteckej polície
9,90 €

Zažite ďalší vzrušujúci deň v LEGO City! Naskočte do lietadla leteckej polície a strážte ulice LEGO® City z oblakov! Nie je to snáď zlodej s trezorom? Zamierte tam svetlometom, posvieťte si na zlodeja a vrhnite sa strmhlav dolu, nech ho dopadnete skôr, než zuteká preč!

LEGO Super Heroes 76122 Clayface™ útočia na Batmanovu jaskyňu
109,99 € 91,90 €

Bruce Wayne™ sa musí zmeniť na Batmana a zastaviť Clayfacea™, ktorý útočí na LEGO® Batmanovu jaskyňu. Skontroluj Batpočítač a naskoč do Bat-Tanku. Strieľaj na monštrum z vystreľovačov a skús ho trafiť raketami a hákom z Bat-Tanku. Spoj sa s Batwoman™ a zachráňte Robina z pazúrov obrovských rúk Clayfacea. Ale pozor – Two-Face™ sa snaží dostať Catwoman™ z väzenia. Musíš zastaviť superzločincov skôr, než sa im podarí zničiť Batmanovu jaskyňu!

LEGO City Police 60208 Zatknutie zlodeja s padákom
29,99 € 24,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií ! Čo je tá červená bodka na oblohe? Je to zloduch, ktorý skočil padákom a letí za svojím parťákom v útekovej bugine! Naskoč do vysokorýchlostnej policajnej stíhačky, vzlietni do oblakov a chyť zloducha skôr, než odletí preč. Tvoj parťák medzitým na zemi prenasleduje buginu na svojej motorke!

LEGO Super Heroes 76149 Mysteriova hrozba
34,90 € 27,90 €

Mysterio práve vykráda banku! A používa k tomu svojho obrovského robota. Robot sa prebíja svojimi masívnymi pažami k trezoru banky. Spider-Man sa rúti do akcie vo svojej helikoptére. Ghost Spider mu prichádza na pomoc na svojom skateboarde. Podarí sa Spider-Manovi chytiť Mysteria do pazúrov vrtuľníka? Skončí Mysterio v pavučine Ghost Spidera?

LEGO Super Heroes 76130 Tryskáč Tonyho Starka a útok dronov
64,99 € 55,90 €

Pokús sa zachrániť Benátky pred útokom dronov s Happy Hogan, Nickom FURY, Mysteriom, Spider-Manom a tryskáčom Tonyho Starka! Nastav krídla pre najvyšší výkon a vzlietni do oblakov. Posaď do kokpitu Happy Hogana a Nicka Furyho a uháňaj oblohou v tomto modernom stroji. Vyhni sa strelám 2 dronov a skús ich trafiť vlastným vystreľovačom. Potom otvor poklop a zhoď energetické bomby alebo zaútoč so Spider-Manom a jeho pavučinami!

LEGO DUPLO 10908 Lietadielko
9,90 €

Prehrávajte si scenáre zo skutočného života so sadami LEGO® DUPLO® Moje mesto. Ukážte vášmu dieťaťu, ako môže pomôcť pilotovi s opravou lietadla v jeho dielni pomocou hasáka a olejničky. Predškoláci budú nadšení, keď budú môcť vzlietnuť s roztomilým červeným lietadlom a lietať v ňom po oblohe, zatiaľ čo budú otáčať vrtuľou!

LEGO Creator 31093 Riečny hausbót
29,99 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav riečny hausbót a prestavaj ho na hydroplán s prístavom a krabom alebo na rybársku dedinu s mólom, kaviarňou a rybárskou loďou.

LEGO Super Heroes 76137 Batman ™ vs. Hádankár ™ a lúpež
9,90 €

Pomôž Batmanovi prekaziť hádankárovu vlúpačku do banky GOTHAM CITY ™ v tejto vzrušujúcej sade LEGO® DC Batman! Superzločinec vykradol bankomat a teraz uteká na svojom skateboarde. Skoč do Batmanovho úžasného LEGO Batmobilu a poriadne na to šliapni, aby si ho dobehol. Zraz Hádankára batarangom k zemi a zachráň ukradnuté peniaze!

LEGO Creator 31086 Futuristický letún
14,99 € 12,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav futuristický letún, prestavaj ho a vydaj sa do vesmíru vo futuristickej vesmírnej lodi alebo si vychutnaj sci-fi dobrodružstvo s lietajúcim futuristickým robotom.

LEGO Star Wars™ 75264 Mikrostíhačka Kylo Rena
10,90 €

Staňte sa veliteľom misií Prvého rádu s raketoplánom Kylo Rena. Vzlietnite zo základne Hviezdovrah a zložte krídla do letového režimu. Páľte z vystreľovačov na kozmické lode Odboja. Pristaňte s raketoplánom a zaútočte svetelným mečom Kylo Rena. Prehrávajte si epické bitky z filmu: Vzostup Skywalkera alebo si vymýšľajte vlastné galaktické dobrodružstvo.

LEGO Star Wars™ 75263 Mikrostíhačka Odboja Y-wing™
10,90 €

Pozor, hrdinovia Odboja! Spojte sily sa so Zori Bliss a bojujte proti zlému Impériu v mikrostíhačke Y-wing! Naskočte do kokpitu, naštartujte motory a odleťte do vesmíru. Namierte zbrane na nepriateľov a odpáľte vystreľovacie rakety. Až bitku vyhráte, vráťte sa späť na základňu, opravte stíhačku a pochváľte sa s ňou kamarátom.

LEGO Creator 31099 4 Creator 31099 Vrtuľové lietadlo
9,90 €

Preleťte sa v tomto úžasnom vrtuľovom lietadle. Roztočte vrtuľu, nastavte špičky krídel a pripravte sa na štart! Po pristátí môžete lietadlo prestavať na tryskáč, ktorý si hravo poradí i s väčšími vzdialenosťami, alebo na helikoptéru a urobiť si vyhliadkový let nad krajinou. Potom je tu vždy možnosť popustiť uzdu predstavivosti a postaviť niečo úplne nové.

LEGO Star Wars™ 75265 Mikrostíhačka T-16 Skyhopper™ vs. Bantha™
19,40 € 15,90 €

Pripravte sa na súboj stíhačky T-16 Skyhopper s Banthou v tatooinskej púšti! Naskočte do sedla mocnej Banthy s tuskenským bojovníkom. Alebo spojte sily s pilotom Skyhoppera a páľte z vystreľovačov na nepriateľa. Prehrávajte si epické akčné scény z filmu Star Wars: Nová nádej.

LEGO Star Wars™ 75266 Bojový balíček sithských jednotiek
15,50 € 12,90 €

Staňte sa dôstojníkom Prvého rádu a doveďte vojakov do bitky s touto úžasnou sadou Bojového balíčka sithských jednotiek od LEGO® Star Wars™. Vyzbrojte trooperov vystreľovacími blastermi. Pripojte blaster k prednej časti speedera, aby bol kedykoľvek pripravený k paľbe. Vtrhnite sa na nepriateľské územie a zaútočte zo vzduchu s prúdovými troopermi.

LEGO City 60248 Zásah hasičského vrtuľníka
25,20 € 20,90 €

Pomoc! Jeden z pracovníkov s cool zváracou maskou omylom spôsobil požiar pri oprave potrubia. Našťastie je hasičský prieskumný vrtuľník LEGO® City priamo nad nami a pilot odoslal núdzový signál hasičskému tímu. Pomôžte veliteľke hasičov Freye McCloud z televízneho seriálu LEGO City naskočiť na jej super rýchlu štvorkolku. Zachráňte celú situáciu.

LEGO Creator 31092 Dobrodružstvo s helikoptérou
9,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav model zo sady Dobrodružstvo s helikoptérou a prestavaj ho na motorový čln alebo vznášadlo a uži si ešte viac zábavy vo vysokej rýchlosti.

LEGO Star Wars™ 75268 Snežný speeder
19,40 € 16,90 €

Voláme všetkých hrdinov Odboja. Pomôžte pilotovi Wedge Antilles ubrániť základňu Echo pred útokmi zlého Impéria. Nájdite speederovu motorku snowtroopera pomocou radaru obrannej stanice. Páľte z laserového vystreľovacieho diskov na narušiteľa. Potom naskočte do Wedgeovho úžasného snowspeedera a vydajte sa za ničomníkom.

LEGO Star Wars™ 75249 Stíhačka Y-Wing Odboja™
68,90 € 56,90 €

Priprav sa na bombardovanie so stíhačkou Y-Wing Odboje z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Prelet pod radarom, zatiahni za spúšte a pomôž Zori Bliss vypustiť bomby. Zaútočna vojakov Prvého rádu, aby sa museli kryť, a zachráň Poea Dameron, D-O a astro-droida. S touto stíhačkou Y-Wing nie je akcia zo sveta LEGO® Star Wars™ nikdy príliš ďaleko!

LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™
172,40 € 147,90 €

Pridaj sa k Finnovi, Chewbaccovi, Lando Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na ich cestách galaxií na palube legendárnej lode Millennium Falcon. Rovnako ako vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera, aj tento model má už to najlepšie za sebou, ale stále zvládne kesselskú cestu za 12 parsekov … možno. Zdvihni rampu, chop sa riadenia a priprav sa na dobrodružnú cestu vesmírom LEGO® Star Wars™.

LEGO Star Wars™ 75256 Loď Kylo Rena™
126,40 € 113,90 €

Cestuj po galaxii v osobnom raketopláne Kylo Rena. Má všetko, čo si len vrchný veliteľ môže priať, vrátane skladacích krídel a pružinových vystreľovačov, ktoré odstrašia dotieravých bojovníkov Odboja! V kokpite je tiež miesto pre jeho obávanú posádku, rytiera z Renu.

LEGO Star Wars ™ 75248 Stíhačka A-Wing Odboje™
30,60 € 24,90 €

Vletí do akčného sveta Star Wars: Vzostup Skywalkera s parádnou stíhačkou A-Wing Oboje! Ponúka super detaily, ako sú pružinový vystreľovací a otvárací kokpit, kam môžeš posadiť Snapa Wexleyho. Tešiť sa môžeš aj na poručíčku Connix, takže či už plánuješ útok proti zlému Prvému rádu alebo sa len preháňaš po povrchu vzdialenej planéty, táto parádna LEGO® sada ti prinesie veľa zábavy!

LEGO Super Heroes 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárová krádež
54,99 € 43,90 €

Prekaz lúpež Hádankára s LEGO® Batmanom, komisárom Gordonom a SHAZAMOM. Superzločincom ukradol trezor, pripol ho k helikoptére a teraz sa snažia utiecť. Dožeň ho s Batmanovým výkonným lietadlom Batwing a policajným autom komisára Gordona. Vyhni sa raketovým strelám vrtuľníka a opätuj paľbu z vystreľovačov Batwingu a ďalších bezchybných zbraní. Zostrel vrtuľník a dolap Hádankára ešte predtým, než utečie s ukradnutými peniazmi a drahokamami.

LEGO Star Wars™ 75267 Bojový balíček Mandalorianov
15,50 € 12,90 €

Zostavte si vlastný mandaloriánsku armádu zo sveta Star Wars™ a ukážte, že ste legendárny bojovník. Postavte obranu a vyzbrojte vojakov blastermi. Okrem toho sa do bitky môžete vrhnúť na speederi s vystreľovačmi. Táto palebná sila nedáva nepriateľským útočníkom ani najmenšiu šancu. Prehrajte si veľkolepé scény z televízneho seriálu Star Wars: The Mandalorian alebo si vymyslite nové dobrodružstvá.

LEGO City 60261 Hlavní letiště
49,99 €

Novinka

Užijte si atmosféru dovolené se sadou LEGO® City Hlavní letiště. Do které země se vydáte? Nezapomeňte doma letenku! Dejte si něco na zub u stánku s jídlem a pitím. Pak odbavte svá zavazadla a zamiřte k bráně. Ještě než nastoupíte, můžete sledovat, jak zaměstnanci letiště nakládají zavazadla do letadla. Teď se pohodlně usaďte, uvolněte se a připravte se na start.

LEGO City 60262 Osobní letadlo
109,99 €

Novinka

Vzhůru na vzrušující dovolenou v exotické destinaci! Obrovské osobní letadlo LEGO® City je připraveno a vy můžete vyrazit na palubu. Televizní hvězda LEGO City Poppy Starr přijela na letiště ve svém parádním červeném kabrioletu! Pomozte letištnímu personálu naložit auto do nákladního prostoru, přichystat schodiště a dovést cestující na jejich místa. Ještě zkontrolujte, zda je volná toaleta, a pak už vzlétněte vzhůru do oblak!

LEGO Friends 41429 Letadlo z městečka Heartlake
69,99 €

Novinka

Postavte si toto parádní letadlo LEGO Friends® a vzlétněte na nevšední dobrodružství. Stephanie a Olivia vyrážejí na dovolenou. Stavebnice má plno zábavných funkcí – úplně jako skutečné letiště! Pomáhejte kapitánce Ashley v kokpitu letadla nebo servírujte dobroty cestujícím. Nebo si zkuste roli pasažérů, umístěte zavazadlo do přihrádky a pak se uvelebte a pusťte si film.

LEGO Ninjago 71703 Bitva s bouřkovým štítem
29,99 €

Novinka

Spojte síly s Kaiem a Jayem a utkejte se v napínavé bitvě se zlovolnou Lashou, špehem hadího kmene Venomariů. Vystoupejte do nebes s tímto super rychlým tryskáčem a dopadněte Lashu, která uhání ve svém hadím voze a pozor na její vystřelovač!