LEGO Friends 41429 Lietadlo v mestečku Heartlake-31%
69,99 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Postavte si toto parádne lietadlo LEGO Friends® a vzlietnite na nevšedné dobrodružstvo. Stephanie a Olivia vyrážajú na dovolenku. Stavebnica má plno zábavných funkcií – úplne ako skutočné letisko! Pomáhajte kapitánke Ashley v kokpite lietadla alebo servírujte dobroty cestujúcim. Alebo si skúste úlohu pasažierov, umiestnite batožinu do priehradky a potom sa posaďte a pustite si film.

LEGO City Police 60210 Základňa Leteckej polície-40%
79,99 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Udržuj LEGO® City v bezpečí zo základne leteckej polície. Počkať, čo tam to auto robí pri väzení? Spusti poplach z riadiacej veže! Zločincovi práve pomohol utiecť jeho parťák a utekajú preč! Nasaď jetpack, rozlož krídla a vzlietni do nebies, alebo si vezmi padák a utekaj do lietadla, aby si chytil zlodeja.

LEGO City 60262 Osobné lietadlo-32%
109,99 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Hor sa na vzrušujúcu dovolenku v exotickej destinácii! Obrovské osobné lietadlo LEGO® City je pripravené a vy môžete vyraziť na palubu. Televízna hviezda LEGO City Poppy Starr prišla na letisko vo svojom parádnym červenom kabriolete! Pomôžte letiskovému personálu naložiť auto do nákladného priestoru, prichystať schodisko a doviesť cestujúcich na ich miesta. Ešte skontrolujte, či je voľná toaleta, a potom už vzlietnite hor sa do oblakov!

LEGO Trolls 41252 Trollovia a let balónom-17%
34,99 € 28,90 €

Vzlietnite k oblakom v teplovzdušnom balóne s Poppy, Branch, Biggie a Mr. Dinklesem. Hľadajú mesto Volcano Rock City, ale skončia v Symphonyville! Našťastie majú trollovia v balóne všetko, čo potrebujú na cestu, vrátane lahodných sladkostí! Pomocou rozkošných doplnkov môžete dokonca trollom vytvárať štýlové účesy.

LEGO Ninjago 71704 Kaiova stíhačka
39,99 € 34,90 €

Vzlietnite k nebesiam s Kaiom a Lloydom v tejto úžasnej nindžovskej stíhačke. Znovu prežite slávne scény z 3. série televízneho seriálu NINJAGO® a pomôžte svojim nindžom poraziť nindroidích bojovníkov. Preháňajte sa nad novým NINJAGO City a strieľajte z pružinových vystreľovačov na nindroidov pod vami – a vyhýbajte sa ich paľbe!

LEGO City Police 60244 Preprava policajného vrtuľníka-20%
46,60 € 36,90 €

Policajný strážnik Rook Partnur prepravuje neslávne známeho zločinca Frankie Lupelliho v mobilnej cele vrtuľníka, keď v tom niečo zaškrípe a ozve sa rana! Zlodej zaútočil na dodávku a Frankie Lupelli teraz uháňa preč na super rýchlej štvorkolke. Rýchlo! Vzlietnite s vrtuľníkom a dopravte rýchlo jazdca na miesto, aby mohol pochytať zlodeja a vrátiť ho späť do väzenia, kam patrí.

LEGO Creator 31099 4 Creator 31099 Vrtuľové lietadlo
10,90 €

Preleťte sa v tomto úžasnom vrtuľovom lietadle. Roztočte vrtuľu, nastavte špičky krídel a pripravte sa na štart! Po pristátí môžete lietadlo prestavať na tryskáč, ktorý si hravo poradí i s väčšími vzdialenosťami, alebo na helikoptéru a urobiť si vyhliadkový let nad krajinou. Potom je tu vždy možnosť popustiť uzdu predstavivosti a postaviť niečo úplne nové.

LEGO City Great Vehicles 60289 Transport akrobatického lietadla
29,90 €

Novinka

Vydaj sa k dráhe vo výkonnom transportéri lietadla. Vylož lietadlo z prívesu, chyťte kyslíkovú masku a priprav sa na štart. Skontroluj si leteckú helmu, ešte než sa rozbehneš po dráhe a vzlietneš do oblakov. Predvádzajte kúsky v nadzvukovej rýchlosti a ohromí divákov dych vyrážajúcimi výkrutami! Uži si hromadu zábavy na leteckej šou v LEGO® City!

LEGO Ninjago 71709 Rýchla jazda s Jayom a Lloydom-16%
31,10 € 25,90 €

Kto vyhrá preteky Speedway Five-Billion vo svete Prime Empire a získa vzácny špeciálny meč key-tana? Spojte sily s digitálnou verziou Jaye a Lloyda proti zlému potkanovi Hausnerovi. Utečte pred Hausnerovým vznášadlom na lietajúcom speederi digitálnej verzie Jaya alebo na pretekárskej motorke digitálnej verzie Lloyda. Potkania svorka je vám v pätách! Zvíťazia vaši nindža hrdinovia v tomto závode o prežitie?

LEGO DUPLO 10886 Moje prvé vozidlá-20%
19,99 € 15,99 €

Akcia

Predškoláci si zamilujú stavanie a prestavovanie farebných áut a lietadiel so sadou LEGO® DUPLO® Moje prvé vozidlá. Zostavujte modely helikoptéry, taxíka, smetiarskeho a hasičského auta, alebo DUPLO kocky pomiešajte, rôzne kombinujte a vytvárajte nekonečné množstvo vozidiel a iných výtvorov.

LEGO Star Wars™ 75299 Problémy na planéte Tatooine
29,49 €

Novinka

Preháňajte sa po púšti na planéte Tatooine s dieťaťom na Mandalorianovej úžasnej motorke! Ale dávaj pozor – na púšti číha veľa skrytých nebezpečenstiev! Tuskenský bojovník je pripravený k boju z diaľky so svojím vystreľovačom, ale pokojne sa s tebou stretne aj jeden na jedného so svojou vojnovou palicou. Mandalorian sa ale len tak nedá – má totiž ťažkú blasterovú pušku a pištoľ.

LEGO Hidden Side 70429 El Fuegovo kaskadérske lietadlo-16%
31 € 25,90 €

Prílet do sveta Hidden Side na palube El Fuegova kaskadérskeho lietadla a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte úžasné vrtuľové lietadlo s minifigúrkami El Fuega, Jacka a Mary Breaksom. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s bossom Harry Canem.

LEGO Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera
51,90 €

Novinka

Priprav sa na strhujúci útek z priekopy s kultovou stíhačkou X-wing Luka Skywalkera! Skontroluj, či je verný droid R2-D2 na palube, a naskoč do kokpitu. Naštartuj motory a vzlietni do vesmíru. Prepni krídla do útočného režimu a páľ z pružinových vystreľovačov na lode Impéria. A až bude bitka dobojovaná, vráť sa rýchlo na povstaleckú základňu a osláv víťazstvo!

LEGO City 60281 Hasičský záchranný vrtuľník
28,99 € 25,90 €

Novinka

Rýchlo – horí elektráreň! Pripoj sa k pilotovi Clemmonsovi, ktorého poznáš z LEGO® City TV a vydaj sa s ním na dobrodružnú hasičskú misiu v priemyselnom areáli. Povolaj do akcie hasičskú zásahovú motorku, nalož nosidlá a vzlietni v záchranárskom vrtuľníku. Pomôž Clemmonsovi s hasiacim prístrojom, natoč vrtuľník správnym smerom a uhas vodnými delami plamene vo veži!

LEGO Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi
49,99 €

Postav si a potom pilotuj parádnu helikoptéru s dvomi rotormi. Tento impozantný model helikoptéry má bezchybné modré, oranžové, biele a čierne farebné prevedenie. Nalož do helikoptéry ponorku na diaľkové ovládanie, roztoč obrovské rotory a vydaj sa na more. Až si užiješ dobrodružstvo s helikoptérou, môžeš ju prestavať na superrýchlu stíhačku alebo úžasné vznášadlo!

LEGO City Police 60208 Zatknutie zlodeja s padákom-16%
29,99 € 24,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií ! Čo je tá červená bodka na oblohe? Je to zloduch, ktorý skočil padákom a letí za svojím parťákom v útekovej bugine! Naskoč do vysokorýchlostnej policajnej stíhačky, vzlietni do oblakov a chyť zloducha skôr, než odletí preč. Tvoj parťák medzitým na zemi prenasleduje buginu na svojej motorke!

LEGO City Police 60275 Policajný vrtuľník
9,49 €

Novinka

Vruum! Zlodejka uteká na vodnom skútri aj s ukradnutými bankovkami. Povolaj do akcie policajný vrtuľník z LEGO® City a vydaj sa za ňou! Pomôž policajtovi vypátrať utekajúcu zlodejku a vrhnúť sa strmhlav priamo za ňou. Keď bude spútaná a bezpečne naložená na palube, doprav ju rovno do najbližšieho väzenia. Ďalšie akčné dobrodružstvo s políciou z LEGO City!

LEGO Star Wars™ 75256 Loď Kylo Rena™-18%
126,40 € 102,90 €

Cestuj po galaxii v osobnom raketopláne Kylo Rena. Má všetko, čo si len vrchný veliteľ môže priať, vrátane skladacích krídel a pružinových vystreľovačov, ktoré odstrašia dotieravých bojovníkov Odboja! V kokpite je tiež miesto pre jeho obávanú posádku, rytiera z Renu.

LEGO Technic 42092 Záchranársky vrtuľník
29,99 € 25,90 €

Vydaj sa na hrdinské záchranné misie so sadou LEGO® Technic Záchranársky vrtuľník. Roztoč rotory, otvor bočné a zadné dvere a spusti navijak so záchrannými nosidlami … úplne ako v skutočnom svete! Model môžeš prestavať na futuristické lietadlo.

LEGO City 60260 Závod vo vzduchu-16%
29,99 € 24,90 €

LEGO® City Závod vo vzduchu čoskoro začne a atmosféra hustne. Pilotný eso a hviezda televízneho seriálu LEGO City Rivera nastúpila do svojho parádneho kaskadérskeho lietadla a mieri nahor, kde už oblohu pretínajú Xtreme a Vitarush vo vysokorýchlostných vrtuľníkoch. Už vyštartovali a uháňajú nad LEGO City!

LEGO Super Heroes 76152 Avengers – Lokiho hnev-20%
64,99 € 51,90 €

Loki sa snaží z veže Avengerov ukradnúť všemocný Teserakt. Dokáže ho váš malý superhrdina zastaviť s pomocou Iron Mana, Thora, Hulka a Captain Marvela? Loki sa vo svojom zelenom klzáku pohybuje naozaj rýchlo, ale na úžasný červený tryskáč Captain Marvela však nemá.

LEGO Star Wars™ 75266 Bojový balíček sithských jednotiek
15,50 €

Staňte sa dôstojníkom Prvého rádu a doveďte vojakov do bitky s touto úžasnou sadou Bojového balíčka sithských jednotiek od LEGO® Star Wars™. Vyzbrojte trooperov vystreľovacími blastermi. Pripojte blaster k prednej časti speedera, aby bol kedykoľvek pripravený k paľbe. Vtrhnite sa na nepriateľské územie a zaútočte zo vzduchu s prúdovými troopermi.

LEGO Star Wars™ 75263 Mikrostíhačka Odboja Y-wing™
11,90 €

Pozor, hrdinovia Odboja! Spojte sily sa so Zori Bliss a bojujte proti zlému Impériu v mikrostíhačke Y-wing! Naskočte do kokpitu, naštartujte motory a odleťte do vesmíru. Namierte zbrane na nepriateľov a odpáľte vystreľovacie rakety. Až bitku vyhráte, vráťte sa späť na základňu, opravte stíhačku a pochváľte sa s ňou kamarátom.

LEGO DUPLO 10907 Zvieratá sveta-20%
109,99 € 87,99 €

Akcia

Ukážte svojmu dieťaťu rôzne zvieratá a prostredia, ktoré sa na svete nachádzajú! Vydajte sa na safari do africkej savany a hrajte sa na to, že fotografujete levy a žirafy, pozorujte roztomilé lesné zvieratká počas plavby na kanoe po lesnej rieke, stavajte hrad z piesku na tropickej pláži a môžete napríklad sledovať veľryby na južnom póle.

LEGO Ninjago 71736 Ostreľovač balvanov
40,90 €

Novinka

Vystúpte do nebies spoločne s Coleom, ktorý pilotuje svoje parádne nindža lietadlo! Vypáľte z 8 pružinových vystreľovačov na zlého Eyezora, ktorý číha dole pod vami. Zamierte tiež na väzenie a dostaňte Lloyda von z cely. Staňte sa pánmi oblohy nad NINJAGO® City a potom si vystavte zlatú minifigúrku nindžov Kaia.

LEGO Technic 42117 Závodné lietadlo
9,49 €

Novinka

Vzlietnite k nebesiam s úžasným pretekárskym lietadlom LEGO® Technic. Model zdobia úchvatné farby a potlač sponzorov – presne ako skutočné lietadla. Roztočte vrtuľu a pripravte sa vzlietnuť do oblakov. Potom skúste, či zvládnete vykonať manévre tých najlepších svetových pilotov. Ste pripravení na ďalšiu zábavnú staviteľskú výzvu? Super! V tom prípade môžete svoje pretekárske lietadlo prestavať na prúdový letún.

LEGO DUPLO® 10871 Letisko-20%

LEGO DUPLO® 10871 Letisko

Hodnotenie: 4,9
24,99 € 19,99 €

Akcia

Pomôžte vášmu malému pilotovi pripraviť sa na odlet z Duplo Letiska! Táto jednoduchá sada pre predškolákov obsahuje nástupnú bránu do lietadla, dopravník na batožinu a otáčaciu vežu letovej kontroly. Malé deti budú s radosťou pomáhať pilotke dostať všetkých pasažierov na palubu zostaviteľného lietadla. Potom už nezostáva než len vzlietnuť hore do oblakov!

LEGO Ninjago 71703 Bitka s búrkovým štítom-16%
29,99 € 24,90 €

Spojte sily s Kaiom a Jayom a stretnite sa v napínavej bitke so zlovoľnou Lash, špehom hadieho kmeňa Venomariov. Vystúpte do nebies s týmto super rýchlym tryskáčom a dopadnite Lash, ktorá uháňa vo svojom haďom voze a pozor na jej vystrelovač!

LEGO Creator 31092 Dobrodružstvo s helikoptérou
10,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav model zo sady Dobrodružstvo s helikoptérou a prestavaj ho na motorový čln alebo vznášadlo a uži si ešte viac zábavy vo vysokej rýchlosti.

LEGO Creator 31111 Kyberdron
9,49 €

Novinka

Objavte vzrušujúce nové planéty s kyberdronom. Naskočte do kokpitu, naštartujte trysky a vzlietnite do vesmíru s minifigúrkou robota ústrety odvážnym dobrodružstvám! Až pristanete, prestavte ho na úžasného kyberrobota a pokračujte v ceste ďalej. Prípadne ho prerobte na kyberskúter a preháňajte sa na ňom.

LEGO DUPLO 10889 Mickeyho prázdninový dom
54,99 €

Navštívte Mickeyho prázdninový dom od Disneyho a užite si nápadité hranie s myšiakom Mickeym a jeho priateľmi. Tento ľahko zostaviteľný domček možno upraviť na letnú alebo zimnú verziu. V lete, keď otočíte strechu na červenú stranu, si deti užijú veľa zábavy pri zalievaní kvetov s myškou Minnie, lietanie v lietadle s Goofym a popíjanie čaju pri záhradnom stolíku. Potom otočte strechu na snehovo bielu stranu a váš malý staviteľ sa razom ocitne na zimnom dobrodružstve. Bude sa môcť ísť sánkovať s myšiakom Mickeym a popíjať teplý čaj pri krbe.

LEGO Star Wars™ 75264 Mikrostíhačka Kylo Rena
11,60 €

Staňte sa veliteľom misií Prvého rádu s raketoplánom Kylo Rena. Vzlietnite zo základne Hviezdovrah a zložte krídla do letového režimu. Páľte z vystreľovačov na kozmické lode Odboja. Pristaňte s raketoplánom a zaútočte svetelným mečom Kylo Rena. Prehrávajte si epické bitky z filmu: Vzostup Skywalkera alebo si vymýšľajte vlastné galaktické dobrodružstvo.

LEGO Creator 31086 Futuristický letún
14,99 € 12,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav futuristický letún, prestavaj ho a vydaj sa do vesmíru vo futuristickej vesmírnej lodi alebo si vychutnaj sci-fi dobrodružstvo s lietajúcim futuristickým robotom.

LEGO Star Wars™ 75275 Stíhačka A-wing™
199,99 € 172,90 €

Postavte si ikonickú stíhačku A-wing z filmu Star Wars: Návrat Jediho. Nechajte sa nadchnúť otočnými laserovými delami a prepracovaným kokpitom s odnímateľným krytom. Potom model zo zberateľskej rady Ultimate Collector vystavte na jeho podstavci s informačným štítkom a minifigúrkou pilota a pochváľte sa priateľom a rodine.

LEGO City 60261 Hlavné letisko-32%
49,99 € 33,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Užite si atmosféru dovolenky so sadou LEGO® City Hlavné letisko. Do ktorej krajiny sa vydáte? Nezabudnite doma letenku! Dajte si niečo pod zub pri stánku s jedlom a nápojmi. Potom vybavte svoju batožinu a zamierte k bráne. Ešte pred nastúpením môžete sledovať, ako zamestnanci letiska nakladajú batožinu do lietadla. Teraz sa pohodlne usaďte, uvoľnite sa a pripravte sa na štart.

LEGO City Police 60207 Letecká polícia a dron-35%
19,99 € 12,90 €

Výpredaj

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií v oblakoch! Čo sa to deje na námestí? Kto ovláda ten dron a prečo sa vznáša okolo tej sochy? Počkať, ten zlodej sa ju snaží ukradnúť! Zavolaj policajný vrtuľník a vystreľ sieť, nech sa do nej zlodej a jeho dron chytí skôr, než utečie s lupom.

LEGO City Police 60206 Hliadka Leteckej polície-24%
9,99 € 7,50 €

Výpredaj

Zažite ďalší vzrušujúci deň v LEGO City! Naskočte do lietadla leteckej polície a strážte ulice LEGO® City z oblakov! Nie je to snáď zlodej s trezorom? Zamierte tam svetlometom, posvieťte si na zlodeja a vrhnite sa strmhlav dolu, nech ho dopadnete skôr, než zuteká preč!

LEGO Star Wars™ 75286 Stíhačka generála Grievousa
84,99 € 71,90 €

Pripravte sa na epický stret medzi generálom Grievousom a Obi-Wanom Kenobi! Mocný bojovník Grievous sa ponáhľa do bitky vo svojej úžasnej stíhačke. Dajte si pozor na pružinové vystreľovače. Keď so stíhačkou pristanete, postavte sa obávanému bojovníkovi pomocou Obi-Wanovho svetelného meča a blasteru klonovaného výsadkára.

LEGO City 60248 Zásah hasičského vrtuľníka-17%
25,20 € 20,90 €

Pomoc! Jeden z pracovníkov s cool zváracou maskou omylom spôsobil požiar pri oprave potrubia. Našťastie je hasičský prieskumný vrtuľník LEGO® City priamo nad nami a pilot odoslal núdzový signál hasičskému tímu. Pomôžte veliteľke hasičov Freye McCloud z televízneho seriálu LEGO City naskočiť na jej super rýchlu štvorkolku. Zachráňte celú situáciu.

LEGO Creator 31094 4 Závodné lietadlo-31%
29,99 € 20,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav závodné lietadlo a prestavaj ho tak, aby si si užil ešte viac akcie s výkonnou helikoptérou alebo rýchlym tryskáčom s rotujúcimi tryskami.

LEGO Star Wars™ 75249 Stíhačka Y-Wing Odboja™
68,90 € 59,90 €

Priprav sa na bombardovanie so stíhačkou Y-Wing Odboje z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Prelet pod radarom, zatiahni za spúšte a pomôž Zori Bliss vypustiť bomby. Zaútočna vojakov Prvého rádu, aby sa museli kryť, a zachráň Poea Dameron, D-O a astro-droida. S touto stíhačkou Y-Wing nie je akcia zo sveta LEGO® Star Wars™ nikdy príliš ďaleko!

LEGO Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™
172,40 € 155,90 €

Pridaj sa k Finnovi, Chewbaccovi, Lando Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na ich cestách galaxií na palube legendárnej lode Millennium Falcon. Rovnako ako vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera, aj tento model má už to najlepšie za sebou, ale stále zvládne kesselskú cestu za 12 parsekov … možno. Zdvihni rampu, chop sa riadenia a priprav sa na dobrodružnú cestu vesmírom LEGO® Star Wars™.

LEGO Super Heroes 76149 Mysteriova hrozba-24%
34,90 € 26,20 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Mysterio práve vykráda banku! A používa k tomu svojho obrovského robota. Robot sa prebíja svojimi masívnymi pažami k trezoru banky. Spider-Man sa rúti do akcie vo svojej helikoptére. Ghost Spider mu prichádza na pomoc na svojom skateboarde. Podarí sa Spider-Manovi chytiť Mysteria do pazúrov vrtuľníka? Skončí Mysterio v pavučine Ghost Spidera?

LEGO Star Wars™ 75268 Snežný speeder
19,40 € 17,90 €

Voláme všetkých hrdinov Odboja. Pomôžte pilotovi Wedge Antilles ubrániť základňu Echo pred útokmi zlého Impéria. Nájdite speederovu motorku snowtroopera pomocou radaru obrannej stanice. Páľte z laserového vystreľovacieho diskov na narušiteľa. Potom naskočte do Wedgeovho úžasného snowspeedera a vydajte sa za ničomníkom.

LEGO City Police 60243 Prenasledovanie s policajnou helikoptérou-36%
31,10 € 19,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kto by to bol povedal, že nákladné autá môžu lietať! Snake Rattler a jeho komplic utekajú s kradnutým trezorom! Ale policajná štvorkolka a vrtuľník od LEGO® City s úžasnou magnetickou reťazou sú im v pätách. Pomôžte prvotriednemu pilotovi a policajnému strážnikovi Samu Grizzledovi naviesť silný magnet na nákladné vozidlo Snakea Rattlera. Potom zdvihnite nákladiak vysoko do vzduchu a dopravte notoricky známeho zlodeja a jeho parťáka do mestského väzenia.

LEGO Super Heroes 76126 Parádny tryskáč Avenger
89,99 € 78 €

Spoj sa s Avengermi a leť do boja proti Chitauri v súprave LEGO® Marvel Avengers 76126 Parádny tryskáč Avenger. Ďalej súprava obsahuje super zbrane, aby si si mohol znovu prehrávať napínavé scény z filmov Marvel Avengers.

LEGO Super Heroes 76122 Clayface™ útočia na Batmanovu jaskyňu
109,99 €

Bruce Wayne™ sa musí zmeniť na Batmana a zastaviť Clayfacea™, ktorý útočí na LEGO® Batmanovu jaskyňu. Skontroluj Batpočítač a naskoč do Bat-Tanku. Strieľaj na monštrum z vystreľovačov a skús ho trafiť raketami a hákom z Bat-Tanku. Spoj sa s Batwoman™ a zachráňte Robina z pazúrov obrovských rúk Clayfacea. Ale pozor – Two-Face™ sa snaží dostať Catwoman™ z väzenia. Musíš zastaviť superzločincov skôr, než sa im podarí zničiť Batmanovu jaskyňu!

LEGO Star Wars™ 75281 Anakinova jediská stíhačka-21%
32,99 € 25,90 €

Spojte sily s Anakinom Skywalkerom a sadnite do kokpitu jeho úžasnej jediské stíhačky od LEGO® Star Wars™. Umiestnite spoľahlivého droida R2-D2 na krídlo, naskočte do kokpitu a vrhnite sa do galaktickej bitky. Sklopte klapky krídel, aby ste mohli zaútočiť v plnej rýchlosti. Páľte z pružinových vystreľovačov a nabíjajte ich. A až pristanete, nezabudnite si vziať Anakinov svetelný meč spod krídla, aby ste sa mohli brániť nepriateľským silám.