Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Lietadlá a helikoptéry

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Lietadlá a helikoptéry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Lietadlá a helikoptéry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Lietadlá a helikoptéry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník

Stavebnica Policajná stanica a vrtuľník (10959) od LEGO® DUPLO® je vhodná pre malé deti od 2 rokov, ktoré zaujme inšpiratívnymi postavami a vozidlami. Stavebnica umožní hravou formou rozvíjať jemnú motoriku, empatiu a ďalšie užitočné zručnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Star Wars 75355 Stíhačka X-wing LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO Star Wars 75355 Stíhačka X-wing

Zaspomínajte pri stavbe Stíhačky X-wing (75355) z radu Ultimate Collector Series na vzrušujúce scény z trilógie Star Wars™ a seriálu Star Wars: The Mandalorian. Sústreďte sa ako pravý Jedi a vytvorte z LEGO® kociek autentické detaily vrátane otvárateľného kokpitu, miesta na kokpit pre LEGO droida R2-D2 a krídiel, ktoré je možné otáčaním spínača naklápať pre let a útok.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO City 60368 Arktická prieskumná loď LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO City 60368 Arktická prieskumná loď

So stavebnicou LEGO® City Arktická prieskumná loď (60368) na vás čakajú samé napínavé dobrodružstvá. Táto obrovská plávajúca hračkárska loď je plná realistických detailov pre tvorivé prieskumné dobrodružstvá. Prémiová stavebnica obsahuje aj helikoptéru, čln, ponorku ROV, vrak vikingskej lode a navyše aj truhlicu s pokladom, 7 minifigúrok a figúrku kosatky.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura

Fanúšikovia snímky Jurský svet Nadvláda môžu na vlastnej koži prežiť nezabudnuteľné filmové scény vďaka stavebnici Útok giganotosaura a therizinosaura (76949). Stavebnica obsahuje 2 úplne nové polohovateľné figúrky dinosaurov, model výskumného strediska a prepracovaným laboratóriom, garáž s buginou, pozorovacia veža a vrtuľník s otočnými rotormi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Jurassic World 76944 Útek T-rexa LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76944 Útek T-rexa

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel vo veku od 4 rokov si zostavovanie modelov zo stavebnice LEGO® Jurassic World Útek T-rexe (76944) doslova zamilujú. Obsahuje letisko s pristávacou plochou pre vrtuľník, garáž, helikoptéru, buginu a zbúrateľný plot aj figúrku T-rexe. Nechybia 3 minifigúrky – Owen Grady, Zia Rodriguezová a strážca parku – ani doplnky pre nápadité hranie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Star Wars 75325 Mandalorianova stíhačka N-1 LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Star Wars 75325 Mandalorianova stíhačka N-1

Stavebnica Star Wars (75325) Mandalorianova stíhačka N-1 od LEGO Star Wars deťom od 9 rokov umožní prehrávať si akčné scény zo seriálu Star Wars: The Book of Boba Fett. Tento model je rovnako rozbitý ako jeho skutočná predloha – našťastie je tu však Peli Motto so svojim droidom BD, aby sa mu pozreli na zúbok! Potom z planéty Tatooine odštartujte na ďalšiu misiu s Grogom na palube. A ak po ceste stretnete nepriateľov, môžete na nich zaútočiť torpédom!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO City 60317 Policajná naháňačka v banke LEGO Indiana Jones 77012 Naháňačka s lietadlom
LEGO City 60317 Policajná naháňačka v banke

Stavebnica Policajná naháňačka v banke (60317) od LEGO® City prináša neobmedzené možnosti akčného hrania. Súčasťou je budova banky nabitá funkciami, upratovací automobil, ktorý je možné rozložiť na lúpežné vozidlo zlodejov, ďalej policajný vrtuľník, policajná dodávka a 6 minifigúrok, vrátane 5 populárnych postáv z obľúbeného seriálu LEGO City Dobrodružstvo.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Indiana Jones 77012 Naháňačka s lietadlom LEGO Indiana Jones 77012 Naháňačka s lietadlom
LEGO Indiana Jones 77012 Naháňačka s lietadlom

Stavebnica Honička s lietadlom (77012) od LEGO® Indiana Jones™ deťom od 8 rokov prinesie hodiny kreatívneho hrania. Súčasťou sady je úžasné lietadlo s vrtuľou, 2 vystreľovačmi a odnímateľnými krídlami a parádny vintage kabriolet, v ktorom sa vzadu skrýva truhla s dáždnikom a zbraňou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Star Wars 75347 Bombardér TIE LEGO Indiana Jones 77012 Naháňačka s lietadlom
LEGO Star Wars 75347 Bombardér TIE

Fanúšikovia filmu Star Wars: Impérium vracia úder si s modelom LEGO® bombardéra TIE (75347) môžu prehrávať dobrodružné misie s cieľom poraziť Povstaleckú alianciu. Letúň sa pýši otváracím kokpitom pre minifigúrku, funkciou zhadzovania torpéd a 2 vystreľovačmi. Táto akčná stavebnica skvele poslúži ako darček pre fanúšikov Star Wars™ od 9 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO City 60343 Preprava záchranárskeho vrtuľníka LEGO City 60343 Preprava záchranárskeho vrtuľníka
LEGO City 60343 Preprava záchranárskeho vrtuľníka

Stavebnica Preprava záchranárskeho vrtuľníka (60343) od LEGO® City zaujme ikonickým červeným nákladiakom s kĺbovým prívesom s plochou korbou a vyklápacími výstražnými svetlami, ale aj samotným modelom záchranárskeho vrtuľníka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Creator 31126 Nadzvukový tryskáč LEGO City 60343 Preprava záchranárskeho vrtuľníka
LEGO Creator 31126 Nadzvukový tryskáč

S touto fantastickou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Nadzvukový tryskáč (31126) čaká deti vo veku od 7 rokov veľa vzrušujúceho hrania a strhujúcich príbehov vo vzduchu aj na vode. Model super rýchleho tryskového lietadla má kokpit a zasúvacie kolesá, z motorov mu šľahajú plamene a vyníma sa na výstavnom podstavci.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Technic 42117 Závodné lietadlo LEGO City 60343 Preprava záchranárskeho vrtuľníka
LEGO Technic 42117 Závodné lietadlo

Vzlietnite k nebesiam s úžasným pretekárskym lietadlom LEGO® Technic. Model zdobia úchvatné farby a potlač sponzorov – presne ako skutočné lietadla. Roztočte vrtuľu a pripravte sa vzlietnuť do oblakov. Potom skúste, či zvládnete vykonať manévre tých najlepších svetových pilotov. Ste pripravení na ďalšiu zábavnú staviteľskú výzvu? Super! V tom prípade môžete svoje pretekárske lietadlo prestavať na prúdový letún.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL