LEGO Harry Potter 75948 Hodinová veža v Bradaviciach
99,99 € 78,90 €

Vstup na ikonické miesta z filmov o Harrym Potterovi s týmto modelom bradavickej hodinovej veže. Pridaj sa k Harrymu, Hermione Grangerovej a kamarátom na návšteve v Dambledorovej pracovni, choď na lekciu obrany proti čiernej mágii a pozri sa do nemocničného krídla a kúpeľne prefektov. Môžeš otočiť čas na hodinách veže a vyraziť na dobrodružstvo s Obracačom času. Nezabudni sa zúčastniť vianočného plesu a zatancuj si pomocou špeciálnej funkcie. Akonáhle vstúpiš do veže, už nikdy nebudeš chcieť odísť!

LEGO Harry Potter 75947 Hagridova búda: Záchrana Hrdozobca
64,99 € 54,90 €

Zachráň hipogrifa Hrdozobca pred zlým ministrom kúziel a popravnom. V tejto parádnej LEGO® súprave inšpirovanej filmom Harry Potter ™ a väzeň z Azkabanu sa pozrieš spolu s Harrym, Ronom Weasleym a Hermionou Grangerovou do Hagridovej chalupy, ktorá je plná zaujímavých vecí a kde plápolá oheň. Schovaj sa pred ministrom medzi tekvice, potom uvoľni reťaz a odveď Hrdozobca do bezpečia.

LEGO Harry Potter 75946 Maďarský trnochvostý drak: Turnaj troch kúzelníkov
39,99 € 31,90 €

Prehrávaj si turnaj troch kúzelníckych škôl z filmu Harry Potter ™ a Ohnivý pohár a pomôž Harrymu získať zlaté vajce. Vezmi paličku a pomôž Harrymu zvíťaziť nad jeho konkurenciou – Viktorom Krumom, Fleur Delacourovou a Cedricom Diggorym – a potom sa stretnite s jedným z najnebezpečnejších drakov v čarodejníckom svete. Maj prútik pripravený a privolaj svoju metlu Guľový blesk.

LEGO Harry Potter 75965 Voldemortov návrat
19,49 € 15,90 €

Vráť Voldemortovi jeho plnú moc a pomôž Harrymu uniknúť z jeho pazúrov! Peter Pettigrew pomohol Voldemortovi dostať Harryho Pottera na strašidelný cintorín pomocou pohára pre víťaza Trojčarodejníckeho turnaja. Priprav v kotlíku elixír, zatiahni za páčku a pozri na Lorda Voldemorta! Dokáže Harry uniknúť pred pánom zla a jeho oddaným smrťožrútom?

LEGO Harry Potter 75945 Expecto patronum
19,99 € 15,90 €

Pomôž Harrymu Potterovi zachrániť Siriusa Blacka pred dementormi! Mysli na svoje najšťastnejší spomienky a vyčaruj patróna spoločne s Harrym – rovnako ako vo filme Harry Potter a väzeň z Azkabanu. Podarí sa to Harrymu? To záleží len na tebe.

LEGO Harry Potter 75952 Mlokov kufrík s čarovnými bytosťami
49,99 € 39,90 €

Vstúp do Mlokovho kufra čarovných tvorov od LEGO® Fantastické zvery so stavebnicou 75952 – je tam miesto pre každého! Pomôž Mlokovi vziať Jacoba, Tinu a Queenie na cestu za rôznymi miestami výskytu magických stvorení a nauč ich, ako sa starať o Erumpenta, Okamiu, Franka, Ňucháča či Šperháka. Zaži kopu zábavy s fantastickými zvermi. Objavuj, vyrábaj elixíry a staraj sa o čarovných tvorov.

LEGO Harry Potter 75951 Grindelwaldov útek
29,99 € 23,90 €

„Pripraviť čarodejnícke prútiky! So stavebnicou 75951 Grindelwaldov útek od LEGO® Fantastické zvery sa môžeš tešiť na súboj kúziel! Pomôž Serafíne Picqueryovej zastaviť zlého Grindelwalda pred útekom na lietajúcom koči ťahanom Thestralom. Použi svoje najsilnejšie kúzlo skôr, ako černokňažník vysloví vlastné zaklínadlá a unikne z Magického kongresu USA na okrídlenom koni!“

LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad
399,99 € 379,90 €

Splátky bez navýšenia

Táto vysoko prepracovaná zberateľská sada od LEGO Harry Potter ponúka zaujímavé staviteľské zážitky. Súčasťou balenia sú pamätné scény zo série Harry Potter, ktoré ti pripomenú veže, vežičky, komnaty, učebne, tvory, vŕbu mlátičku a Hagridovu chyžu, a k tomu navyše rad ďalších kultových prvkov.

LEGO Harry Potter 75954 Rokfortská aula
99,99 € 79,90 €

Vydaj sa do sveta zábavy a čarovných dobrodružstiev so stavebnicou 75954 Rokfortská aula od LEGO® Harry Potter™! Zhromaždi sa na slávnosti v aule a zúčastni sa triediacej ceremónie. Potom vytiahni prútiky na duel s Dracom Malfoyom. Vystúp po pohybujúcich sa schodoch a objav Obrovskú schodiskovú vežu, nauč sa v triede umeniu výroby elixírov, objav meniace sa odrazy v Zrkadle z Erisedu a pomôž Harrymu, Hermione a Ronovi premôcť zlého Baziliska a poraziť Lorda Voldemorta!

LEGO Harry Potter 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba
69,99 € 56,90 €

Vydaj sa do Rokfortského zámku s Harrym a Ronom na lietajúcom Forde Anglia, ale dávaj si pozor na Rokfortskú Zúrivú vŕbu od LEGO® Harry Potter™ zo stavebnice 75953! Už je neskoro – lietajúci Ford Anglia havaroval a zachytil sa v konároch. Uteč a tajne sa prikradni do Rokfortu, aby ťa školník Argus Filch a profesor Snape nenašli. Bež na ubytovňu, skoč do postele a priprav sa na svoj prvý deň znova v škole, kde sa budeš opäť učiť kúzla, vyrábať elixíry a zažiješ kopu zábavy a dobrodružstiev s Harrym Potterom.

LEGO Harry Potter 75958 Kočiar z Beauxbatonsu: Príchod do Rokfortu-22%
50,74 € 39,20 €

Akcia

Vystúpte do oblakov s okrídleným kočiarom z Beauxbatonsu a vyraz do Rokfortu. Pristátie s týmto ohromným kočiarom podľa Hagridovej navigácie. Premeň model na dvojpodlažnú izbu a pusť sa nad šálkou čaju do plánovania kúzelných dobrodružstiev s Madame Maxime a Fleur a Gabrielle Delacourovými.

LEGO Harry Potter 75957 Záchranný čarodejnícky autobus
44,99 € 35,90 €

Pridaj sa k Harrymu Potterovi na divokej, magické jazde v Záchrannom autobuse. Otvor odklápací bočný panel pre prístup do interiéru trojposchodového autobusu a nalož Harryho kufor. Vo vrchnom poschodí autobusu si tiež môžeš užiť veľa zábavy, stačí otvoriť strechu! Stan Shunpike vydáva lístky a Ernie Prang ešte stále zdokonaľuje svoje vodičské umenie, tak pozor na posteľ, ktorá sa vzadu posúva sem a tam, a nebuchni sa do lustra, ktorý lieta všade okolo – to bude zbesilá cesta!

LEGO Harry Potter 75950 Aragogov brloh
17,99 € 16,90 €

Kto sa odváži vstúpiť do Ararogovho brlohu zo stavebnice 75950 od LEGO® Harry Potter™? Pomôž Harrymu a Ronovi uniknúť obrovskému pavúkovi a armáde jeho potomkov v Zakázanom lese. Použi čarovné prútiky a lampáš a zbav sa kolónie pavúkov, lietajúcej pavúčej siete a Ararogových hrôzostrašných tesákov – a potom uteč z tejto desivej diery!