Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Harry Potter™

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Harry Potter™ na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Harry Potter™ nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Harry Potter™ – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Harry Potter 76405 Expresný vlak do Rokfortu – zberateľská edícia LEGO Harry Potter 76405 Expresný vlak do Rokfortu – zberateľská edícia
LEGO Harry Potter 76405 Expresný vlak do Rokfortu – zberateľská edícia

Pripomeňte si magickú atmosféru príbehov s Harry Potterom vďaka tejto replike najkultovnejšieho vozidla zo sveta čiar a kúziel v mierke 1:32. Stavebnica Expresný vlak do Rokfortu – zberateľská edícia (76405) od LEGO® Harry Potter ponúka pozoruhodný výstavný model určený pre dospelých priaznivcov Harryho Pottera. Spoľahlivo však uhranie aj všetkých ostatných.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
Novinka
LEGO Harry Potter 76428 Hagridova chatrč: Nečakaná návšteva LEGO Harry Potter 76405 Expresný vlak do Rokfortu – zberateľská edícia
LEGO Harry Potter 76428 Hagridova chatrč: Nečakaná návšteva
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané stavebnice značky LEGO® s kódom 24MDL4SK43 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Pripomeňte si nečakanú návštevu Harryho Pottera a jeho priateľov v chate Rubeusa Hagrida a zinscenujte si ďalšie dobrodružstvá v Čarodejníckom svete s touto fantasy stavebnicovou hračkou pre deti zo série LEGO® Harry Potter (76428). Balenie obsahuje zostaviteľný model Hagridovej chatrče, ktorý má odnímateľnú strechu, vďaka ktorej sa ľahko dostanete do prepracovaného interiéru.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Harry Potter 76419 Rokfortský hrad a okolie LEGO Harry Potter 76405 Expresný vlak do Rokfortu – zberateľská edícia
LEGO Harry Potter 76419 Rokfortský hrad a okolie
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané stavebnice značky LEGO® s kódom 24MDL4SK43 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Zachyťte kúzelnú atmosféru Bradavického hradu a okolia (76419) s týmto neuveriteľne prepracovaným výstavným modelom z radu LEGO® Harry Potter™. Pripomeňte si známe scény zo ságy o Harrym Potterovi a postavte hlavnú vežu, astronomickú vežu, Veľkú sieň, lodenicu, nádvorie, skleníky, cestičky a mosty a skalnatú krajinu a Čierne jazero. Vytvorte detailne vyzdobenú Tajomnú komnatu, miestnosť s lietajúcimi kľúčmi, učebňu hodín elixírov a komnatu s šachovnicou.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
LEGO Harry Potter 76413 Rokfort: Komnata najvyššej potreby LEGO Harry Potter 76413 Rokfort: Komnata najvyššej potreby
LEGO Harry Potter 76413 Rokfort: Komnata najvyššej potreby

Postavte si kúzelnú komnatu, ktorú môže objaviť len ten, kto ju skutočne potrebuje, so stavebnicou LEGO® Harry Potter™ Rokfortu: Komnata najvyššej potreby (76413). Model má podobu časti Rokfortského hradu z kociek, ktorú je možné otvoriť pre ľahké hranie. Komnata najvyššej potreby ukrýva celý rad zaujímavých vecí, vrátane zostaviteľného gramofónu a diadému. Nechýba ani odnímateľná izba na vrchnom poschodí, kde nájdete Sivú dámu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Harry Potter 76389 Rokfort: Tajomná komnata LEGO Harry Potter 76413 Rokfort: Komnata najvyššej potreby
LEGO Harry Potter 76389 Rokfort: Tajomná komnata

Zažite dobrodružstvo na dvoch najznámejších miestach v celom Rokforte! V Tajomnej komnate sa Harry Potter musí stretnúť s Tomom Riddlom a obrovským baziliskom. Veľká sieň zasa ukrýva Múdry klobúk a ďalšie parádne doplnky. Vzrušujúce prekvapenie (a Cornwallský rarach) sú tu na každom kroku!

môžete mať 23.04

Partner: MALL
Novinka
LEGO Harry Potter 76424 Lietajúce auto Ford Anglia LEGO Harry Potter 76413 Rokfort: Komnata najvyššej potreby
LEGO Harry Potter 76424 Lietajúce auto Ford Anglia

Pripomeňte si napínavú cestu Harryho Pottera a Rona Weasleyho do Rokfortu v lietajúcom aute Ford Anglia (76424) s touto fantastickou hračkou pre deti od 7 rokov. Dobrodružné hračkárske auto z kociek LEGO® má otváracie dvere a odnímateľnú strechu, takže doň ľahko umiestnite minifigúrky Harryho Pottera a Rona Weasleyho a figúrku sovy Hedvigy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad LEGO Harry Potter 76430 Soviareň v Rokfortskom hrade
LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad

Táto vysoko prepracovaná zberateľská sada od LEGO Harry Potter ponúka zaujímavé staviteľské zážitky. Súčasťou balenia sú pamätné scény zo série Harry Potter, ktoré ti pripomenú veže, vežičky, komnaty, učebne, tvory, vŕbu mlátičku a Hagridovu chyžu, a k tomu navyše rad ďalších kultových prvkov.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
Novinka
LEGO Harry Potter 76430 Soviareň v Rokfortskom hrade LEGO Harry Potter 76430 Soviareň v Rokfortskom hrade
LEGO Harry Potter 76430 Soviareň v Rokfortskom hrade

Pretvorte si scénu v soviarni na Rokfortskom hrade, kde Harry Potter pozve Čcho Čchangovú na Vianočný ples, a zinscenujte si aj ďalšie čarovné dobrodružstvá s touto fantasy hračkou pre deti (76430). Model obsahuje autenticky prepracovaný model soviarne z kociek LEGO, v ktorej sú umiestnené Rokfortské sovy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Harry Potter 76425 Hedviga na Privátnej ceste 4 LEGO Harry Potter 76430 Soviareň v Rokfortskom hrade
LEGO Harry Potter 76425 Hedviga na Privátnej ceste 4
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané stavebnice značky LEGO® s kódom 24MDL4SK43 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Doprajte svojmu drobcovi, ktorý miluje dobrodružstvá z Čarodejníckeho sveta túto zostaviteľnú fantasy hračku, ktorá obsahuje model sovy Hedvigy, Harryho domáceho miláčika, na Privátnej ceste 4 (76425). Figúrka sovy Hedvigy má polohovateľnú hlavu, krídla a chvost a dokáže sedieť na nápise „Privátna cesta“.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
LEGO Harry Potter 76388 Výlet do Rokvillu LEGO Harry Potter 76426 Lodenica pri Rokfortskom hrade
LEGO Harry Potter 76388 Výlet do Rokvillu

Stavebnica Výlet do Rokvillu od LEGO® Harry Potter™ prináša modely obľúbených miest z čarovných filmových trhákov. Deti budú môcť preskúmavať bezpočetné herné príležitosti a dať na obdiv svoju vášeň pre magický svet Harryho Pottera. V stavebnici nájdete exkluzívnu výročnú zlatú minifigúrku Rona Weasleyho.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Harry Potter 76426 Lodenica pri Rokfortskom hrade LEGO Harry Potter 76426 Lodenica pri Rokfortskom hrade
LEGO Harry Potter 76426 Lodenica pri Rokfortskom hrade

Pripomeňte si nezabudnuteľnú scénu z filmu Harry Potter a Kameň mudrcov™, v ktorej Harry Potter a jeho priatelia prvýkrát vchádzajú do lodenice na Rokforte (76426). Táto fantasy stavebnica obsahuje 2 zostaviteľné člny a lodenicu s priestorom na zakotvenie člna, úkryt pre ropuchu Gertrúdu a jeden zo 14 vystavených zberateľských portrétov z Rokfortu.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
LEGO Harry Potter 76415 Bitka o Rokfort LEGO Harry Potter 76426 Lodenica pri Rokfortskom hrade
LEGO Harry Potter 76415 Bitka o Rokfort

Postavte si stavebnicu LEGO® Harry Potter™ Bitka o Bradavice (76415) pre deti od 9 rokov a znovu prežite slávnu scénu z filmu Harry Potter a Dary smrti – časť 2. Obsahuje nádvorie Rokfortského hradu, ktoré možno počas súboja Voldemorta s Harrym Potterom rozobrať. Moduly hradu tiež môžete použiť na postavenie mosta z ďalšieho nezabudnuteľného miesta. Túto modulárnu stavebnicu môžete pripojiť k ďalším modelom z tohto radu, a vytvoriť tak celý Bradavický hrad.

môžete mať 23.04

Partner: MALL