LEGO Zberateľská skrinka na 16 minifigúrok - červená
37,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chcete mať svoje obľúbené minifigúrky neustále na očiach? Potom je práve pre vás určená zberateľská skrinka pre minifigúrky. LEGO dizajn, podložky na nacvaknutie figúrok a možnosť montáže na stenu.

LEGO Úložný box 4 so zásuvkou
23,25 € 22,47 €

Upratovanie zábavou? Pre LEGO úložný box so zásuvkami je to ľahká úloha. Novinka v úložných boxoch – box so zásuvkou, do ktorej môžete uschovať hračky, LEGO kocky, kancelárske potreby a ďalšie drobné predmety. Prípadne box môžete použiť v detskej izbe na uloženie detských plienok, prikrývok a ďalších vecí.

LEGO Storage box 25x50 cm

LEGO Storage box 25x50 cm

Hodnotenie: 4,5
35,90 € 29,90 €

Lego Storage úložný box má rozmery 25×50×18 cm. Perfektné úložisko pre detské izby, box v tvare obrej lego kocky je veľmi praktický. Boxy sú vyrobené tak, aby rovnako ako malé kúsky lega, sa dali spojiť do seba. Užite si viac zábavy s legom.

LEGO Úložný box 25x25x18 cm
18,78 €

Posledný kus za túto cenu!

Lego Storage úložný box má rozmery 25 × 25 × 18 cm. Perfektné úložisko pre detské izby, box v tvare obrej lego kocky je veľmi praktický. Boxy sú vyrobené tak, aby rovnako ako malé kúsky lega, sa dali spojiť do seba. Užite si viac zábavy s legom.

LEGO Úložná hlava (veľkosť L) - whinky
19,36 € 18,58 €

Úložný box v tvare hlavy LEGO panáčika dievčaťa. Ikonický tvar boxu môže deťom poslúžiť pre uloženie LEGO kociek, menších hračiek alebo napríklad cukríkov. Box sa skladá z dvoch častí.

LEGO Úložný box 12x25x18 cm
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lego Storage úložný box má rozmery 12 × 25 × 18 cm. Perfektné úložisko pre detské izby, box v tvare obrej lego kocky je veľmi praktický. Boxy sú vyrobené tak, aby rovnako ako malé kúsky lega, sa dali spojiť do seba. Užite si viac zábavy s legom.

LEGO Úložný box 12x12x18 cm
9,29 €

Lego Storage úložný box má rozmery 12 × 12 × 18 cm. Perfektné úložisko pre detské izby, box v tvare obrej lego kocky je veľmi praktický. Boxy sú vyrobené tak, aby rovnako ako malé kúsky lega, sa dali spojiť do seba. Užite si viac zábavy s legom.

LEGO Star Wars - Darth Vader svietiaca kľúčenka
10,59 €

Darth Vader – svetlo galaxií! Temný rytier v podobe populárnej svietiacej LEGO kľúčenky. Stlačením tlačidla na jeho hrudi rozsvietite LED svetlá na jeho nohách! Maximálny počet kusov na 1 objednávku sú 2 ks/deň.

LEGO Star Wars - C3PO kľúčenka
10,59 €

LEGO Star Wars kľúčenka. Ukecaný protokolárny robot C3PO ako populárna svietiaca LEGO kľúčenka. Stlačením tlačidla na jeho hrudi rozsvietite LED svetlá na jeho nohách!

LEGO Star Wars - R2D2 kľúčenka
9,80 €

LEGO Star Wars kľúčenka. R2D2 skvelý opravárenský robot ako populárna svietiaca LEGO kľúčenka. Stlačením tlačidla na jeho hrudi rozsvietite LED svetlo na jeho spodnej časti.

LEGO Star Wars - Boba Fett kľúčenka
9,99 € 9,23 €

LEGO Star Wars kľúčenka. Námezdný lovec Boba Fett ako populárna svietiaca LEGO kľúčenka. Stlačením tlačidla na jeho hrudi rozsvietite LED svetlá na jeho nohách!

LEGO NEXO Knights Aaron svietiaca figúrka
12,35 € 11,60 €

Obľúbený hrdina stavebníc LEGO NEXO Knights Aaron ako LED svietiaci prívesok na batoh alebo kľúče. Zberateľské LEGO postavičky s tlačidlom na hrudi a LED diódami v nohách nesmú chýbať vo vašej zbierke LEGO figúrok!

LEGO Úložná hlava (veľkosť S) - dievča
15,48 €

Úložný box v tvare hlavy LEGO panáčika dievčaťa. Ikonický tvar boxu môže deťom poslúžiť pre uloženie LEGO kociek, menších hračiek alebo napríklad cukríkov. Box sa skladá z dvoch častí.

LEGO Star Wars Kylo Ren LGL-KE93 svítící figurka
10,10 € 9,35 €

Oblíbený hrdina stavebnic LEGO Star Wars Kylo Ren jako LED svítící přívěšek na batoh nebo klíče. Sběratelské LEGO postavičky s tlačítkem na hrudi a LED diodami v nohách nesmí chybět ve Vaší sbírce LEGO figurek!

LEGO LEGO Star Wars Stormtrooper baterka
28,40 €

Obľúbený hrdina Star Wars Stormtrooper ako LEGO baterka. Tlačidlom na hrudi možno rozsvietiť svetelné diódy v nohách postavičky. Postavička má pohyblivé ruky aj nohy, v oblasti chrbta je priestor pre vloženie batérie.

LEGO Star Wars BB8 svítící figurka
13,85 € 12,72 €

Sympatický robot z nového dílu oblíbené filmové ságy Star Wars. Slouží jako přívěšek na klíče, na batohy nebo jako sběratelská figurka.

LEGO Zberateľská skrinka na 8 minifigúrok- černá
21,40 €

Chcete mať svoje obľúbené minifigúrky neustále na očiach? Potom je práve pre vás určená zberateľská skrinka pre minifigúrky. LEGO dizajn, podložky na nacvaknutie figúrok a možnosť montáže na stenu.

LEGO Batman Movie Batgirl svítící figurka
11,22 € 10,47 €

Svítící LEGO figurku Batgirlmají rády nejen děti, ale i dospělí. Hlavní hrdina filmu LEGO Batman Movie jako LED svítící přívěšek. Skvěle se hodí na batoh nebo klíče.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: