LEGO Batman Movie 51732 Zápisník - Batman
7,36 €

6,29 €

Akcia

Linajkový denník formátu A5 s prebalom s hrdinkami filmu LEGO Batman Movie. Perfektný darček pre všetkých filmových fanúšikov. Denník má 96 strán, tvrdé dosky a gumu pre udržanie stránok.


LEGO Zberateľská skrinka na 16 minifigúrok - červená
37,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chcete mať svoje obľúbené minifigúrky neustále na očiach? Potom je práve pre vás určená zberateľská skrinka pre minifigúrky. LEGO dizajn, podložky na nacvaknutie figúrok a možnosť montáže na stenu.


LEGO Zberateľská skrinka na 8 minifigúrok- černá
21,40 €

Chcete mať svoje obľúbené minifigúrky neustále na očiach? Potom je práve pre vás určená zberateľská skrinka pre minifigúrky. LEGO dizajn, podložky na nacvaknutie figúrok a možnosť montáže na stenu.


LEGO Úložný box 12x25x18 cm
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lego Storage úložný box má rozmery 12 × 25 × 18 cm. Perfektné úložisko pre detské izby, box v tvare obrej lego kocky je veľmi praktický. Boxy sú vyrobené tak, aby rovnako ako malé kúsky lega, sa dali spojiť do seba. Užite si viac zábavy s legom.


LEGO Úložný box guľatý ø12 x 18 cm-21%
8,85 €

6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Lego úložný box guľatý s rozmermi ø 12 × 18 cm. Perfektné úložisko pre detské izby box guľatý je veľmi praktický. Boxy sú vyrobené tak, aby rovnako ako malé kúsky lega, sa dali spojiť do seba. Užite si viac zábavy s legom.


LEGO Box na desiatu 10 x 20 x 7,5 cm
9,29 €

Majte svojou desiatu vždy v štýlovom obale a máte istotu, že pri každom obede vyniknete. Desiatový box s rozmermi 10 × 20 × 7,5 cm ako zmenšenina Lego kocky v šikovnej veľkosti ľahko vkĺzne do batohu či školskej tašky.


LEGO Úložné boxy Multi-Pack 4
51 €
+ doprava zadarmo

LEGO úložné boxy Multi-Pack 4 je skvelý doplnok do každej izbičky. Balenie obsahuje jednu malú a veľkú kocku, jeden obdĺžnik a jednu guľatú dózu. Do boxíkov si môžu deti uložiť nielen kocky LEGO ale aj rôzne podklady alebo hračky.


LEGO Zberateľská skrinka na 16 minifigúrok  - čierna
37,40 €

Chcete mať svoje obľúbené minifigúrky neustále na očiach? Potom je práve pre vás určená zberateľská skrinka pre minifigúrky. LEGO dizajn, podložky na nacvaknutie figúrok a možnosť montáže na stenu.


LEGO Star Wars Kylo Ren LGL-KE93 svítící figurka
10,10 €
9,35 €

Oblíbený hrdina stavebnic LEGO Star Wars Kylo Ren jako LED svítící přívěšek na batoh nebo klíče. Sběratelské LEGO postavičky s tlačítkem na hrudi a LED diodami v nohách nesmí chybět ve Vaší sbírce LEGO figurek!


LEGO Storage box 8

LEGO Storage box 8

Hodnotenie: 4,5
35,90 €

29,90 €

Lego Storage úložný box 8 má rozměry 25×50×18 cm. Perfektní úložiště pro dětské pokoje, box ve tvaru obří lego kostky je velmi praktický. Boxy jsou vyrobeny tak, aby stejně jako malé kousky lega, se daly spojit do sebe. Užijte si více zábavy s legem.


LEGO Úložný box 12x12x18 cm
9,29 €

Lego Storage úložný box má rozmery 12 × 12 × 18 cm. Perfektné úložisko pre detské izby, box v tvare obrej lego kocky je veľmi praktický. Boxy sú vyrobené tak, aby rovnako ako malé kúsky lega, sa dali spojiť do seba. Užite si viac zábavy s legom.


LEGO Super Heroes Superman svietiaca figúrka
11,90 €

Svietiacu LEGO figúrku Super Heroes Superman majú rady nielen deti, ale aj dospelí. Stlačením tlačidla na hrudi sa rozsvieti dvojica LED diód v nožičkách postavičky. Slúži ako prívesok na kľúče, na batohy alebo ako zberateľská figúrka.


LEGO LEGO Star Wars Stormtrooper baterka
28,40 €

Obľúbený hrdina Star Wars Stormtrooper ako LEGO baterka. Tlačidlom na hrudi možno rozsvietiť svetelné diódy v nohách postavičky. Postavička má pohyblivé ruky aj nohy, v oblasti chrbta je priestor pre vloženie batérie.


LEGO LEGO Star Wars - Yoda svietiaca kľúčenka
11,40 €

Yoda – múdry pomocník. Majster Star Wars Yoda je síce malý, ale jeho dve LED svetlá sú veľmi silné! Má pohyblivé ruky a svietiace pohyblivé nohy. Obľúbená Lego kľúčenka. Maximálny počet kusov na 1 objednávku sú 2 ks/deň.


LEGO NEXO Knights Aaron svietiaca figúrka
12,35 €
11,60 €

Obľúbený hrdina stavebníc LEGO NEXO Knights Aaron ako LED svietiaci prívesok na batoh alebo kľúče. Zberateľské LEGO postavičky s tlačidlom na hrudi a LED diódami v nohách nesmú chýbať vo vašej zbierke LEGO figúrok!


LEGO NEXO Knights Clay svítící figurka
12,35 €
11,60 €

Oblíbený hrdina stavebnic LEGO NEXO Knights jako LED svítící přívěšek na batoh nebo klíče. Sběratelské LEGO postavičky s tlačítkem na hrudi a LED diodami v nohách nesmí chybět ve Vaší sbírce LEGO figurek!


LEGO Star Wars - C3PO kľúčenka
10,59 €

LEGO Star Wars kľúčenka. Ukecaný protokolárny robot C3PO ako populárna svietiaca LEGO kľúčenka. Stlačením tlačidla na jeho hrudi rozsvietite LED svetlá na jeho nohách!


LEGO Star Wars Poe Dameron svítící figurka
10,10 €
9,35 €

Oblíbený hrdina stavebnic LEGO Star Wars Poe Dameron jako LED svítící přívěšek na batoh nebo klíče. Sběratelské LEGO postavičky s tlačítkem na hrudi a LED diodami v nohách nesmí chybět ve Vaší sbírce LEGO figurek!


LEGO Star Wars - R2D2 kľúčenka
9,80 €

LEGO Star Wars kľúčenka. R2D2 skvelý opravárenský robot ako populárna svietiaca LEGO kľúčenka. Stlačením tlačidla na jeho hrudi rozsvietite LED svetlo na jeho spodnej časti.


LEGO Super Heroes Batman svietiaca figúrka
11,90 €

Svietiacu LEGO figúrku Super Heroes Batman majú rady nielen deti, ale aj dospelí. Stlačením tlačidla na hrudi sa rozsvieti dvojica LED diód v nožičkách postavičky. Slúži ako prívesok na kľúče, na batohy alebo ako zberateľská figúrka.