Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® City na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® City nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® City – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO City 60335 Stanica LEGO City 60361 Najbláznivejšia kaskadérska výzva
LEGO City 60335 Stanica

Stavebnica LEGO® City Stanica (60335) doslova prekypuje zábavnými prvkami. Súčasťou modelu je pokladňa, kaviareň, riadiaca miestnosť, nástupištia a koľajnice kompatibilné so sadami s vláčikmi LEGO City. Deti sa môžu tešiť tiež na autobus, údržbárske vozidlo, ktoré zvládne jazdu po ceste aj po koľajniciach, s mobilným záchodom alebo železničný prejazd s dielmi cesty pre pripojenie k ďalším modelom LEGO City.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60361 Najbláznivejšia kaskadérska výzva LEGO City 60361 Najbláznivejšia kaskadérska výzva
LEGO City 60361 Najbláznivejšia kaskadérska výzva

Stavebnica Najbláznivejšia kaskadérska výzva od LEGO® City (60361) prinesie deťom od 7 rokov celé hodiny zábavy. V tejto kaskadérskej stavebnici nájdete 2 kaskadérske motorky a 3 kombinovateľné prvky pre kaskadérske kúsky vrátane 360° slučky, ohnivého kruhu a „mimozemšťanskej veže“.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60357 Ťahač s ohnivými kruhmi LEGO City 60361 Najbláznivejšia kaskadérska výzva
LEGO City 60357 Ťahač s ohnivými kruhmi

Vrhnite sa do akcie so stavebnicou Ťahač s ohnivými kruhmi od LEGO® City (60357). Súčasťou tejto akčnej stavebnice pre deti od 6 rokov je parádny ťahač, ktorému z výfuku šľahajú plamene, plochý príves s vyklápacou rampou na vypúšťanie a 3 opraviteľné ohnivé kruhy. Stačí pridať kaskadérsku motorku so zotrvačníkom, vodiča ťahača a 2 minifigúrky jazdcov Stuntz a čakajú vás hodiny akcií nabitého hrania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60359 Kaskadérska výzva s rampou a obručou LEGO City 60359 Kaskadérska výzva s rampou a obručou
LEGO City 60359 Kaskadérska výzva s rampou a obručou

Stavebnica Kaskadérska rampa s obručou od LEGO® City (60359) zaručí hodiny úžasných kaskadérskych trikov a súťaží. Deti obruč umiestnia do vodorovnej alebo zvislej polohy, rozbehnú kaskadérsku motorku a vyletí do vzduchu, kde predvedú superakčné kúsky. Sada obsahuje minifigúrku jazdca Stuntz.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60316 Policajná stanica LEGO City 60359 Kaskadérska výzva s rampou a obručou
LEGO City 60316 Policajná stanica

Trojposchodový model Policajná stanica (60316) od LEGO® City je doslova nabitý inšpiratívnymi detailmi, vrátane cely s funkciou úniku, dvorom, na ktorom sa prechádza zlodej, a psieho cvičiska.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60374 Veliteľské vozidlo hasičov LEGO City 60359 Kaskadérska výzva s rampou a obručou
LEGO City 60374 Veliteľské vozidlo hasičov

Dodajte hre na hasičov šťavu s veliteľským vozidlom hasičov od LEGO® City (60374). Prepracované hasičské vozidlo sa pýši odnímateľným riadiacim centrom, hasičským dronom a pozemným dronom. Deti môžu z vozidla a dronu strieľať dieliky vody a uhasiť tak požiar. Doplnky, ktoré znázorňujú lesné a mestské prostredie, a 3 minifigúrky potom zaistia dlhé hodiny akčnej zábavy!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60304 Križovatka LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom
LEGO City 60304 Križovatka

Dodajte svojím výtvorom z LEGO® City realistický vzhľad, prepojte ich s ostatnými sadami a rozšírte svoje mesto s pomocou LEGO City križovatiek. Táto parádna stavebnica obsahuje pouličné svetlá žiariace v tme, semafory, dopravné značky, značenie jazdných pruhov, retardéry, prechod, stromy a zeleň.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60413 Hasičské záchranné lietadlo LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom
LEGO City 60413 Hasičské záchranné lietadlo

Pôsobivá hasičská hračka stavebnice 60413 LEGO® City Hasičské záchranné lietadlo s realistickými funkciami, vrátane funkcie vypustenia vody a 2 odpaľovačov vodných prvkov. Lietadlo s dvoma motormi má tiež otváracie zadné nákladové dvere a dvojitý kokpit, ďalej obsahuje minifigúrky pilota, obsluhy hasiaceho prístroja a hasičov s jetpackom. Nechybí ani scéna lesného požiaru pre hru nabitou akciou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom
LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom

Povzbuďte detskú predstavivosť hernou stavebnicou 60414 LEGO® City Hasičská stanica s hasičským vzorom pre deti od 6 rokov. Súčasťou stanica je moderné riadiace centrum, kuchynka a miestami na spanie nad priestormi s vybavením, ďalej 2 garáže s vysokými sklápacími dverami. Stavebnica obsahuje tiež dron a hasičskú striekačku s modulárnym rebríkom a prídavnými hasiacimi prístrojmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60406 Kamión so závodným autom LEGO City 60387 Dobrodružstvá s terénnym autom 4x4
LEGO City 60406 Kamión so závodným autom

Vyrazte do akcie so stavebnicou LEGO® City (60406) Kamión so závodným autom, ktorý predstavuje perfektný darček pre malých milovníkov áut a kamiónov. V sade nájdete závodný kamión s funkčnou nakladacou rampou a parádne závodné auto so zníženým podvozkom a rozšírenými nárazníkmi. Nechybí ani minifigúrka vodiča nákladiaka a závodného jazdca, s ktorými vás čakajú hodiny dobrodružstva a zábavy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60387 Dobrodružstvá s terénnym autom 4x4 LEGO City 60387 Dobrodružstvá s terénnym autom 4x4
LEGO City 60387 Dobrodružstvá s terénnym autom 4x4

So stavebnicou Dobrodružstvá s terénnym autom 4×4 (60387) od LEGO® City môžu deti kempovať napríklad každý deň. Vozidlo s pohonom 4×4 zaujme veľkými pneumatikami a vysokým tlmením, ktoré dotvára jeho parádny vzhľad. Deti môžu zároveň využiť 2 horské bicykle, stan a cool doplnky, vrátane táboráku. Potom už stačí len pridať 2 minifigúrky a figúrku zvieraťa a dobrodružstvo môže začať!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60373 Hasičská záchranná loď a čln LEGO City 60387 Dobrodružstvá s terénnym autom 4x4
LEGO City 60373 Hasičská záchranná loď a čln

hasičskou záchrannou loďou a člnom od LEGO® City (60373) si deti užijú veľa napínavých dobrodružstiev. Môžu strieľať dieliky vody LEGO z hasiaceho dela lode alebo vyslať do akcie hasiča s jetpackom, aby uhasil požiar. O veľkú porciu zábavy sa potom zaručene postarajú 3 minifigúrky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL