LEGO City 60203 Lyžiarsky areálchristmas delivery-31%
75,99 € 51,90 €

Akcia

Obleč sa poriadne teplo a vykroč do dňa plného zábavy v lyžiarskom areáli. Otestuj svoje zručnosti na rampe v snowparku alebo sa hraj na to, že na veľkej obrazovke nad lyžiarskym obchodom sleduješ iných snowboardistov, ktorí práve naživo natáčajú z vrtuľníka. Sleduj, ako záchranári privážajú na snežnom skútri zraneného lyžiara. Postav si s priateľmi snehuliaka a potom sa zahrejte nejakým dobrým nápojom z vedľajšieho stánku. Až sa trochu zahreješ, vydaj sa zas na svah a uži si veľa zábavy.

LEGO City Police 60210 Základňa Leteckej políciechristmas delivery-35%
79,99 € 51,90 €

Akcia

Udržuj LEGO® City v bezpečí zo základne leteckej polície. Počkať, čo tam to auto robí pri väzení? Spusti poplach z riadiacej veže! Zločincovi práve pomohol utiecť jeho parťák a utekajú preč! Nasaď jetpack, rozlož krídla a vzlietni do nebies, alebo si vezmi padák a utekaj do lietadla, aby si chytil zlodeja.

LEGO City 60257 Benzínová stanicachristmas delivery-31%
50,50 € 34,50 €

Akcia

Zájdite s parádnym SUV na elektrický pohon do LEGO® City Benzínovej stanice a doplňte rýchlo Oktan E! Pripojte ho k dobíjeciemu bodu, vezmite čivavu a vydajte sa do útulného obchodíku pre zásoby dobrôt. Potom pomôžte predavačovi doplniť palivo do obytnej dodávky surferov pri benzínovej pumpy. Na benzínovej stanici s niekoľkými palivami v LEGO City je ďalší rušný deň.

LEGO City Police 60246 Policajná stanicachristmas delivery-25%
101 € 75 €

Akcia

Neslávne známa zlodejka Daisy Kaboom prepustila svojich kamarátov zlodejov z väznice v LEGO® City Policajná stanica! Utekajú v únikovej dodávke spolu s ich desivo vyzerajúcim buldogom! Našťastie sú na scéne Duke DeTain, Chief Wheeler, 2 strážnici a verný policajný pes. Vzlietnite s parádnym policajným sledovacím dronom, naštartujte motorku a dodávku a pomôžte hrdinom z LEGO City zadržať zločinca.

LEGO City Great Vehicles 60253 zmrzlinárske autochristmas delivery
19,40 €

Zmrzlinárske auto dorazilo do LEGO® City. Dajte si ešte jedno koliesko na vašom parádnom skateboarde, potom otočte dosku, zložte si helmu a vydajte sa na niečo dobré spolu s vašim roztomilým psom. Pomôžte zmrzlinárovi vydávať lahodné zmrzlinové kornútky a nanuky. Potom zavrite výdajné okienko a pomôžte túto úžasnú, viacfarebnú dodávku doviezť na ďalšiu zastávku.

LEGO City 60262 Osobné lietadlochristmas delivery-26%
109,99 € 80,70 €

Akcia

Hor sa na vzrušujúcu dovolenku v exotickej destinácii! Obrovské osobné lietadlo LEGO® City je pripravené a vy môžete vyraziť na palubu. Televízna hviezda LEGO City Poppy Starr prišla na letisko vo svojom parádnym červenom kabriolete! Pomôžte letiskovému personálu naložiť auto do nákladného priestoru, prichystať schodisko a doviesť cestujúcich na ich miesta. Ešte skontrolujte, či je voľná toaleta, a potom už vzlietnite hor sa do oblakov!

LEGO City Great Vehicles 60252 Buldozér na staveniskuchristmas delivery-26%
19,40 € 14,20 €

Akcia

Tím robotníkov v LEGO® City má naponáhlo a potrebuje vašu pomoc. Rozmiestnite kužele a výstražné cedule, ktoré upozornia okoloidúcich, vylezte na vežu a vyšlite demolačnú guľu proti múru. Teraz naskočte do kabíny mocného buldozéru a naberte jeho veľkou radlicou suť. Až budete hotoví, vyložte miešačku na betón z prívesu a pracujte na novom múre. Robotníci v LEGO City majú dnes naponáhlo!

LEGO City Police 60245 Lúpež s monster truckomchristmas delivery
50,50 € 39,90 €

Spiace ostrahu banky práve prebudila ráno. Big Betty a jej ľstivý komplic vybavili super výkonný monster truck obrovským magnetom. A práve vytrhli sejf zo steny banky! Pomôžte policajnému dôstojník Tomu Bennettovi chytiť zlodeja v policajnej dodávke. Potom mobilizujte policajtku na jej superrýchlej motorke a pustite sa do naháňačky.

LEGO City Police 60244 Preprava policajného vrtuľníkachristmas delivery
46,60 € 35,90 €

Policajný strážnik Rook Partnur prepravuje neslávne známeho zločinca Frankie Lupelliho v mobilnej cele vrtuľníka, keď v tom niečo zaškrípe a ozve sa rana! Zlodej zaútočil na dodávku a Frankie Lupelli teraz uháňa preč na super rýchlej štvorkolke. Rýchlo! Vzlietnite s vrtuľníkom a dopravte rýchlo jazdca na miesto, aby mohol pochytať zlodeja a vrátiť ho späť do väzenia, kam patrí.

LEGO City Great Vehicles 60222 Rolbachristmas delivery-28%
19,99 € 14,20 €

Akcia

Pomôž pripraviť zjazdovky v LEGO® City na zimné radovánky! Nabi veľké snežné delo, naskoč do masívnej rolby a vydaj sa na svahy. S veľkými pásmi prejdeš aj tie najväčšie záveje a potom môžeš delom pridať sneh na trasy. Potom je čas zamieriť späť do zrubu na šálku kakaa!

LEGO City 60197 Osobný vlakchristmas delivery
129,99 € 99,90 €

Vydaj sa na vlakovú stanicu a uži si zábavný výlet! Nastúp do elegantného LEGO® City 60197 Osobného vlaku a občerstvi sa cestou v reštauračnom vozni. Sleduj, ako sa za oknami mihá svet, a potom sa vyber späť na svoje miesto a trochu si pospi. Cink-cink! Zobuď sa, vlak zastavuje v stanici. Je čas vydať sa na ďalšie dobrodružstvo v LEGO City!

LEGO City Great Vehicles 60220 Smetiarske autochristmas delivery-28%
19,99 € 14,20 €

Akcia

Nasaďte si rukavice, je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Vezmite si metlu, váš parťák chytí lopatu a spolu môžete zamiesť smeti na jednu hromadu. Nahádžte to lopatou do smetiaka a potom ho vysypte do smetiarskeho voza.

LEGO City 60198 Nákladný vlakchristmas delivery
189,99 € 147,90 €

Splátky bez navýšenia

Priprav LEGO® City 60198 Nákladný vlak na prevoz nákladu! Pomocou vysokozdvižného vozíka naplň kontajnery a potom ich žeriavom zdvihni a nalož na vozeň. Zapoj všetky vozne za lokomotívu, vylez do kabíny, zatrúb a priprav sa na jazdu! Doruč náklad načas a zaisti plynulý chod tovaru v mestečku LEGO City!

LEGO City 60215 Hasičská stanicachristmas delivery
65,90 €

Ochráň občanov LEGO® City s akčnou sadou 60215 Hasičská stanica, ktorá je plne vybavená. Niekde v meste vypukol požiar! Zapni svetlá a sirény terénneho vozidla, aby tí ostatní uvoľnili cestu. Zaži ďalší vzrušujúci deň hasičov v LEGO® City!

LEGO City 60266 Oceánska prieskumná loďchristmas delivery
139,99 €

Splátky bez navýšenia

Vyplávajte na šíre more na palube úžasnej oceánskej prieskumnej lode LEGO® City. Pridajte sa k hrdinovi televízneho seriálu LEGO City Adventures Harlemovi Hubbsovi a tímu prieskumníkov na vzrušujúcom dobrodružstve. Pre lepší rozhľad môžete vzlietnuť z lode v parádnej helikoptére. Lodným žeriavom potom môžete spustiť do mora klietku pre pozorovanie žralokov alebo vypustiť výskumnú ponorku. Potom sa ponorte do hlbín a preskúmajte záhadný vrak v hlbinách mora.

LEGO City 60228 Štart vesmírnej raketychristmas delivery
99,99 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav sa na ***štart rakety** s týmto modelom inšpirovaným NASA, ktorý je plný vedcov a astronautov. V tréningovej oblasti môžeš otestovať, či je kozmické vozidlo pripravené zbierať geódy a robot nachystaný pre skúmanie krajiny a hľadanie zaujímavých artefaktov. Nalož do rakety teleskop a potom s astronautmi nastúp na jednokoľajku, nech sa môžu dostať na palubu. Vyraz späť do riadiacej miestnosti a sleduj odpočítavanie. Za chvíľu to začne!

LEGO City 60139 Mobilné veliteľské centrumchristmas delivery
39,99 € 31,20 €

Zločinec zamknutý v mobilnom väzení sa snaží uniknúť s pomocou svojho komplica. Zaháknite za mreže hák a pridajte na štvorkolke plyn. Spustite zadnú rampu Mobilného veliteľského centra a vyložte policajnú motorku, potom posaďte zločinca späť do väzenia!

LEGO City 60226 Raketoplán skúmajúci Marschristmas delivery
33 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Vyraz do vesmíru na vzrušujúcu misiu na prieskum planéty Mars. Rozpáľ motory raketoplánu, vydaj sa k Marsu a začni výskum. Môžeš tam pomocou kozmického vozidla zbierať zaujímavé geódy. Tie potom nalož na dopravný dron a pošli ich do raketoplánu. Potom vyšli prieskumný dron, aby prebádal nejaké zaujímavé miesto. Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City 60216 Hasiči v centre mestachristmas delivery
99,99 € 79,90 €

Ochráň občanov LEGO® City s akčnou sadou 60216 Hasiči v centre mesta. Na pracovisku v centre mesta vypukol požiar. Podarí sa ti uhasiť oheň skôr, než sa dostane mimo kontrolu? Zaži ďalší vzrušujúci deň hasičov v LEGO City!

LEGO City 60265 Oceánska prieskumná základňachristmas delivery
59,99 €

Ponorte sa do hlbín za žralokom, rajou a tímom výskumníkov v oceánskej prieskumnej základne. Úžasná základňa sa skladá z obývacieho, spacieho a vedeckého modulu. Jednotlivé časti sa dajú preskladať a nájdete v nich všetko, čo budete potrebovať pre váš hlbinný prieskum, vrátane ponorky, žeriavu a podvodného drónu. Dokonca nechýba ani kávovar! Pred vstupom do ponorky musíte prejsť dekompresnou komorou. Potom sa odpojte od základne a vypravte sa objavovať tajomstvá mora.

LEGO City Police 60243 Prenasledovanie s policajnou helikoptérouchristmas delivery-26%
31,10 € 23 €

Akcia

Kto by to bol povedal, že nákladné autá môžu lietať! Snake Rattler a jeho komplic utekajú s kradnutým trezorom! Ale policajná štvorkolka a vrtuľník od LEGO® City s úžasnou magnetickou reťazou sú im v pätách. Pomôžte prvotriednemu pilotovi a policajnému strážnikovi Samu Grizzledovi naviesť silný magnet na nákladné vozidlo Snakea Rattlera. Potom zdvihnite nákladiak vysoko do vzduchu a dopravte notoricky známeho zlodeja a jeho parťáka do mestského väzenia.

LEGO City 60231 Zásahové auto veliteľky hasičovchristmas delivery
19,99 € 16,90 €

Uchop sekeru a priprav sa bojovať s požiarmi! V LEGO® City horí elektrický rozvádzač a veliteľka hasičov, Freya McCloud, vyráža do akcie. Má plán a plne vybavené hasičské auto, ale nie je čas na vysvetľovanie – naskoč si! Rozmiestni kužele, uchop hasiaci prístroj a pomôž zachrániť situáciu. A ako odmenu si potom daj s hasičmi teplé kakao, než vypukne ďalší požiar!

LEGO City 60227 Mesačná vesmírna stanicachristmas delivery
49,99 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pridaj sa k posádke astronautov na mesačnej vesmírnej stanici a pomôž im s výskumom. Môžeš si oddýchnuť pri pizze a televízii, potom si trochu zacvičiť na bežeckom páse a potom si dopriať šlofíka na antigravitačnej posteli. Až bude čas na akciu, obleč astronautov do skafandrov a vydaj sa s nimi v raketopláne, ktorý preváža mesačné geódy späť na Zem, aby ich tam vedci mohli dôkladne preskúmať.

LEGO City Police 60241 Jednotka s policajným psomchristmas delivery
10,90 €

Zlodej sa snaží vlámať do klenotníctva a ukradnúť vzácne drahokamy. Toto je práca pre jednotku s policajným psom z LEGO® City. Sadnite si za volant rýchleho policajného auta a ponáhľajte na miesto činu. Potom vypustite verného policajného psa a chyťte zlodeja, než utečie.

LEGO CITY 60205 Koľajechristmas delivery

LEGO CITY 60205 Koľaje

Hodnotenie: 4,9
17,99 € 13,90 €

Prekonaj akúkoľvek prekážku so zábavnými a pružnými koľajami! Rozšír svoju železničnú trať tak, aby sa tvoj vlak mohol dostať ešte ďalej! Sada obsahuje 8 rovných častí, 4 zákruty a 8 ohybných dielov koľají a predstavuje tak perfektný doplnok k sadám s vláčikmi LEGO City.

LEGO City 60264 Oceánska prieskumná ponorkachristmas delivery
29,99 € 24,90 €

Ponorte sa do najhlbších kútov mora s oceánsku prieskumnú ponorkou od LEGO® City. Pridajte sa k slávnej prieskumníčke Jessice Sharpeovej, ktorú môžete poznať z televízneho seriálu LEGO City, a ponorte sa s ponorkou do jaskyne plnej koralov. Zbierajte vzorky s pomocou prieskumných ramien ponorky a preskúmajte dno oceánu za použitia podvodného Dróna. Páni! Svietiaci čert!

LEGO City 60214 Záchrana burgrárnechristmas delivery-24%
29,99 € 22,50 €

Akcia

Zachráňte horiacu miestnu burgrárnu v úžasnej sade LEGO® City 60214 Záchrana burgrárne. Nasaď si kyslíkovú bombu, naskoč do hasičského auta a zamier k reštaurácii. Uhasíš tabuľu skôr, než burgrárna zhorí ? A nezabudni uhasiť aj horiaci smetiak!

LEGO City Great Vehicles 60249 Čistiace vozidlochristmas delivery
10,90 €

Je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Pomôžte vodičovi s riadením čistiaceho vozidla s úžasnými rotujúcimi kefami. S týmto parádnym strojom je čistenie ciest naozaj jednoduché! Potom otvorte zadnú časť nákladného vozidla, chopte sa lopaty a nahádžte odpadky do popolnice, než prejdete k ďalšej práci. Hrdinovia všedného dňa z LEGO City úspešne vyčistili ďalšie ulice!

LEGO City Great Vehicles 60251 Monster truckchristmas delivery
10,90 €

Sadnite si za volant tohto úžasného LEGO® City Monster trucku s obrovskými pneumatikami a cool výzdobou v štýle príšery s ostrými zubami. Preháňajte sa nad zemou rýchlosťou svetla! Predvádzajte fantastické šmyky, dychberúce skoky a úžasné pristátia! A až predvediete svoje schopnosti pri riadení monster trucku, vráťte sa späť do LEGO City a pochváľte sa s týmto úžasným vozidlom!

LEGO City Police 60239 Policajné autochristmas delivery
10,90 €

Naštartuj silný motor policajného auta a vydaj sa chrániť mesto! Vyzerá to, že policajt potrebuje pomôcť s riadením dopravy. Rozmiestni dopravné kužele a staň sa hrdinom všedného dňa pri LEGO® City polície !.

LEGO City 60233 Otvorenie obchodu so šiškamichristmas delivery
79,99 € 57,90 €

Vyraz do mesta a daj si dobrotu v novo otvorenom obchode so šiškami. Pozeraj sa, ako žeriav zdvíha obrovskú šišku na strechu obchodu. Potom si prezri všetky hračky v hračkárstve. Jéé, práve majú v zľave čiapku s vrtuľkou! Pozor, odtrhla sa reťaz a obrovská šiška sa kotúľa preč! Policajný strážnik LEGO® City Duke DeTain ide do akcie! Stihneš chytiť šišku skôr, než sa odvalí preč?

LEGO City 60261 Hlavné letiskochristmas delivery
49,99 € 40,90 €

Užite si atmosféru dovolenky so sadou LEGO® City Hlavné letisko. Do ktorej krajiny sa vydáte? Nezabudnite doma letenku! Dajte si niečo pod zub pri stánku s jedlom a nápojmi. Potom vybavte svoju batožinu a zamierte k bráne. Ešte pred nastúpením môžete sledovať, ako zamestnanci letiska nakladajú batožinu do lietadla. Teraz sa pohodlne usaďte, uvoľnite sa a pripravte sa na štart.

LEGO City 60258 Tuningová dielňachristmas delivery
108,80 € 84,90 €

V tuningovej dielni Tread Octanea to naozaj žije. Bláznivý kutil Harlem Hubbs pracuje na svojej raketovej motorke, Tread zvára svoje vozidlo Hot Rod a mechanik práve dorazil v odťahovom vozidle s rozbitým športovým autom. Medzitým sa „najpoctivějšia“ predajca áut v meste pripravuje vo svojom obytnom prívese na ďalšie špeciálne ponuky. S touto cool sadou od LEGO® City na vás čaká množstvo zábavy.

LEGO City Police 60208 Zatknutie zlodeja s padákomchristmas delivery
29,99 € 24,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií ! Čo je tá červená bodka na oblohe? Je to zloduch, ktorý skočil padákom a letí za svojím parťákom v útekovej bugine! Naskoč do vysokorýchlostnej policajnej stíhačky, vzlietni do oblakov a chyť zloducha skôr, než odletí preč. Tvoj parťák medzitým na zemi prenasleduje buginu na svojej motorke!

LEGO City 60255 Tím kaskadérovchristmas delivery
10,90 €

Pripojte sa k LEGO® City Tímu kaskadérov a ohromte prítomných divákov odvážnymi kúskami vo vysokej rýchlosti! Prevádzajte úžasné triky a uchvacujúce manévre na skvelej štvorkolke. Potom naštartujte motorku a rozbehnite sa plnou rýchlosťou smerom k odrazovej rampe! Držte sa pevne, až poletíte cez plamene a vznesiete sa do vzduchu. Musíte zvládnuť perfektné pristátie!

LEGO CITY 60238 Výhybkychristmas delivery

LEGO CITY 60238 Výhybky

Hodnotenie: 4,7
18,99 € 14,80 €

Prekonaj akúkoľvek prekážku so zábavnými a pružnými výhybkami! Rozšír svoju železničnú trať tak, aby sa tvoj vlak mohol dostať ešte ďalej! Sada tvorená 4 zahnutými koľajami, pravou výhybkou a ľavou výhybkou je kompatibilný s tvojimi existujúcimi stavebnicami s vlakmi.

LEGO City 60263 Oceánska mini ponorkachristmas delivery
9,99 € 8,90 €

Odkryte všetky tajomstvá hlbín s pomocou tejto skvelej oceánskej mini ponorky od LEGO® City. Otvorte guľatý kokpit mini ponorky, nasadnite dovnútra a vyrazte k morskému dnu! Páni! Stará truhlica s pokladom. Dostaňte sa k nej s pomocou vrtuľového plavidla a potom použite prieskumné ramená a získajte diamanty. Ale pozor! Okolo ponorky krúži žralok kladivák!

LEGO City Police 60206 Hliadka Leteckej políciechristmas delivery
10,90 €

Zažite ďalší vzrušujúci deň v LEGO City! Naskočte do lietadla leteckej polície a strážte ulice LEGO® City z oblakov! Nie je to snáď zlodej s trezorom? Zamierte tam svetlometom, posvieťte si na zlodeja a vrhnite sa strmhlav dolu, nech ho dopadnete skôr, než zuteká preč!

LEGO City Great Vehicles 60254 Preprava pretekárskeho člnachristmas delivery
31,10 € 24,90 €

Zamierte do prístavu LEGO® City na palube výkonného transportéra pretekárskeho člna! Chodte nákladným automobilom k okraju vodnej hladiny a vyložte úžasný tryskový čln. Potom sa pridajte k Xtreme tímu pretekárskych jazdcov, preháňajte sa po vlnách a stanovujte nové LEGO City rýchlostné rekordy na vode. Vruum! A až budete mať hotovo, môžete dopraviť pretekársku čln späť na základňu.

LEGO City 60247 Lesný požiarchristmas delivery
10,90 €

Horí les! Toto je práca pre požiarny tím z LEGO® City. Pomôžte Clemmons, hrdinovi z televízneho seriálu LEGO City, naskočiť za volant super rýchlej buginy a vyraziť na miesto činu. Príroda je v ohrození. Uhaste pomocou výkonného vodného dela oheň a zachráňte spiacu sovu z koruny stromu. Je tu ďalší akčný deň pre statočných hasičov z LEGO City.

LEGO City Police 60242 Policajná naháňačka na diaľnicichristmas delivery
19,40 € 16,90 €

Neslávne preslávený zločinec Vito uháňa preč s ukradnutým trezorom plným bankoviek a zlatých tehličiek. Posaďte nebojácneho poručíka Dukea DeTaina do jeho parádneho policajného auta. Vito narazil do debny s rybami – čelná zrážka. Teraz sa zhlboka nadýchnite a pomôžte Duke zatknúť zlodeja páchnuceho rybinu.

LEGO City 60256 Pretekárske autáchristmas delivery
25,20 € 20,90 €

Pripravte sa, zošliapnite pedál a poriadne to rozbehnite. Pomôžte pretekárskym jazdcom do ich vozidiel. Ktoré z nich vyhrá preteky? Bude to červeno-biele auto so super rýchlym benzínovým motorom, alebo žlto-modré auto s mimoriadne tichým a výkonným elektrickým motorom? S touto úžasnou sadou Pretekárske autá od LEGO® City to záleží len na vás!

LEGO City 60260 Závod vo vzduchuchristmas delivery
29,99 € 24,90 €

LEGO® City Závod vo vzduchu čoskoro začne a atmosféra hustne. Pilotný eso a hviezda televízneho seriálu LEGO City Rivera nastúpila do svojho parádneho kaskadérskeho lietadla a mieri nahor, kde už oblohu pretínajú Xtreme a Vitarush vo vysokorýchlostných vrtuľníkoch. Už vyštartovali a uháňajú nad LEGO City!

LEGO City Police 60207 Letecká polícia a dronchristmas delivery
19,99 € 15,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií v oblakoch! Čo sa to deje na námestí? Kto ovláda ten dron a prečo sa vznáša okolo tej sochy? Počkať, ten zlodej sa ju snaží ukradnúť! Zavolaj policajný vrtuľník a vystreľ sieť, nech sa do nej zlodej a jeho dron chytí skôr, než utečie s lupom.

LEGO City 60224 Údržba vesmírnej družicechristmas delivery
10,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Nasaď astronautovi helmu a posaď ho do prieskumného raketoplánu. Zapáľ motory a priprav sa na vypustenie družice do vesmíru! Misia na prieskum Marsu bola úspešne zahájená! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City Great Vehicles 60221 Potápačská jachtachristmas delivery
19,99 € 16,90 €

Vypusti potápačskú bóju a priprav sa na dobrodružstvo! Obleč si výstroj a skoč cez palubu potápačskej jachty do hlbokej modrej vody v mori. Zapni kameru a nechaj sa prekvapiť, čo pod vodou nájdeš. Je to truhlica s pokladom? Pozor na mečiara!

LEGO City 60212 Grilovanie a požiarchristmas delivery
10,90 €

Je čas, aby ste sa stali hrdinom LEGO® City! Vezmite prilbu a požiarny výstroj. Pozor horí strom! Poponáhľajte sa na pomoc v hasičskom aute, vysuňte vedierko a dajte sa do práce.

LEGO City Supplementary 60237 Zákruta s križovatkouchristmas delivery
10,90 €

Rozšír svoje LEGO® City cesty o zákrutu a križovatku. Pripoj tieto diely k tvojim existujúcim sadám, nalož kamión alebo sadni do auta vydaj sa na ďalšiu vzrušujúcu cestu!