LEGO City Great Vehicles 60252 Buldozér na stavenisku
19,40 € 15,90 €

Tím robotníkov v LEGO® City má naponáhlo a potrebuje vašu pomoc. Rozmiestnite kužele a výstražné cedule, ktoré upozornia okoloidúcich, vylezte na vežu a vyšlite demolačnú guľu proti múru. Teraz naskočte do kabíny mocného buldozéru a naberte jeho veľkou radlicou suť. Až budete hotoví, vyložte miešačku na betón z prívesu a pracujte na novom múre. Robotníci v LEGO City majú dnes naponáhlo!

LEGO City Great Vehicles 60253 zmrzlinárske auto
19,40 € 15,90 €

Zmrzlinárske auto dorazilo do LEGO® City. Dajte si ešte jedno koliesko na vašom parádnom skateboarde, potom otočte dosku, zložte si helmu a vydajte sa na niečo dobré spolu s vašim roztomilým psom. Pomôžte zmrzlinárovi vydávať lahodné zmrzlinové kornútky a nanuky. Potom zavrite výdajné okienko a pomôžte túto úžasnú, viacfarebnú dodávku doviezť na ďalšiu zastávku.

LEGO City Police 60245 Lúpež s monster truckom
50,50 € 39,90 €

Spiace ostrahu banky práve prebudila ráno. Big Betty a jej ľstivý komplic vybavili super výkonný monster truck obrovským magnetom. A práve vytrhli sejf zo steny banky! Pomôžte policajnému dôstojník Tomu Bennettovi chytiť zlodeja v policajnej dodávke. Potom mobilizujte policajtku na jej superrýchlej motorke a pustite sa do naháňačky.

LEGO City Great Vehicles 60222 Rolba-31%
19,99 € 13,70 €

Akcia

Pomôž pripraviť zjazdovky v LEGO® City na zimné radovánky! Nabi veľké snežné delo, naskoč do masívnej rolby a vydaj sa na svahy. S veľkými pásmi prejdeš aj tie najväčšie záveje a potom môžeš delom pridať sneh na trasy. Potom je čas zamieriť späť do zrubu na šálku kakaa!

LEGO City Police 60246 Policajná stanica
101 € 79,90 €

Neslávne známa zlodejka Daisy Kaboom prepustila svojich kamarátov zlodejov z väznice v LEGO® City Policajná stanica! Utekajú v únikovej dodávke spolu s ich desivo vyzerajúcim buldogom! Našťastie sú na scéne Duke DeTain, Chief Wheeler, 2 strážnici a verný policajný pes. Vzlietnite s parádnym policajným sledovacím dronom, naštartujte motorku a dodávku a pomôžte hrdinom z LEGO City zadržať zločinca.

LEGO City 60195 Polárna mobilná prieskumná základňa-33%
99,99 € 66,60 €

Akcia

Zvolaj polárny výskumný tím a priprav LEGO® City 60195 Polárnu mobilnú prieskumnú základňu na akciu! Po príchode na miesto nálezu rozlož základňu a začni pracovať. Analyzuj vzorky v mobilnom laboratóriu, zatiaľ čo bádatelia preskúmajú oblasť na snežnej motorke, či sa tu nenachádzajú ďalšie zaujímavé predmety. Čo je to tam v ľadovom bloku? Fíha, ten mamut je obrovský! Poďme všetci, je čas vykopať kus histórie!

LEGO City Police 60175 Lúpež na horskej rieke-31%
42,90 € 29,40 €

Akcia

Ako dopadne napínavá policajná akcia na horskej rieke? Podarí sa policajtom dopadnúť zlodeja na obojživelnom vozidle? Strom so včelím úľom môže navyše spadnúť kedykoľvek.

LEGO City 60197 Osobný vlak
129,99 € 103,90 €

Splátky bez navýšenia

Vydaj sa na vlakovú stanicu a uži si zábavný výlet! Nastúp do elegantného LEGO® City 60197 Osobného vlaku a občerstvi sa cestou v reštauračnom vozni. Sleduj, ako sa za oknami mihá svet, a potom sa vyber späť na svoje miesto a trochu si pospi. Cink-cink! Zobuď sa, vlak zastavuje v stanici. Je čas vydať sa na ďalšie dobrodružstvo v LEGO City!

LEGO City Great Vehicles 60220 Smetiarske auto-31%
19,99 € 13,70 €

Akcia

Nasaďte si rukavice, je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Vezmite si metlu, váš parťák chytí lopatu a spolu môžete zamiesť smeti na jednu hromadu. Nahádžte to lopatou do smetiaka a potom ho vysypte do smetiarskeho voza.

LEGO City Police 60173 Zatknutie v horách-29%
49,99 € 35,30 €

Akcia

Podarí sa policajtom napínavá akcia v horách? Zatknú nebezpečného zločinca, alebo sa mu podarí z jaskyne uniknúť a znova utiecť? A ako si poradí so zúrivým medveďom?

LEGO City Police 60172 Naháňačka v priesmyku-30%
29,99 € 20,70 €

Akcia

Ako dopadne napínavá policajná akcia v horskom priesmyku? Podarí sa policajtom dopadnúť zlodeja na motorke? Zo skaly sa pritom môže kedykoľvek zosunúť kamenie.

LEGO City Police 60209 Letecká polície a lúpež diamantu-29%
49,99 € 35,30 €

Akcia

Vezmi výbavu a pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii! Vylez do kabíny policajného obrneného transportéra a prevez vzácny diamant cez mesto. Čo to bolo za hluk? Niekto je na streche a snaží sa ukradnúť náklad! Znes sa dolu pomocou jetpacku a prekaz zločincovi jeho únik vo vrtuľníku!

LEGO City 60229 Montáž a preprava vesmírnej rakety-36%
154,99 € 98 €

Akcia

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav v laboratóriu kozmické vozidlo, zavez ho k rakete a pomocou funkčného navijaku ho nalož do nákladného priestoru rakety. Ukončenie prípravy pred štartom a potom raketu prevez k štartovacej rampe pomocou pásového vozidla. Umiestni štartovaciu rampu do správnej polohy, vyraz do riadiacej veže a priprav sa na štart. Misia na prieskum Marsu práve začína.

LEGO City 60233 Otvorenie obchodu so šiškami-31%
79,99 € 54,90 €

Akcia

Vyraz do mesta a daj si dobrotu v novo otvorenom obchode so šiškami. Pozeraj sa, ako žeriav zdvíha obrovskú šišku na strechu obchodu. Potom si prezri všetky hračky v hračkárstve. Jéé, práve majú v zľave čiapku s vrtuľkou! Pozor, odtrhla sa reťaz a obrovská šiška sa kotúľa preč! Policajný strážnik LEGO® City Duke DeTain ide do akcie! Stihneš chytiť šišku skôr, než sa odvalí preč?

LEGO City 60215 Hasičská stanica
59,99 €

Ochráň občanov LEGO® City s akčnou sadou 60215 Hasičská stanica, ktorá je plne vybavená. Niekde v meste vypukol požiar! Zapni svetlá a sirény terénneho vozidla, aby tí ostatní uvoľnili cestu. Zaži ďalší vzrušujúci deň hasičov v LEGO® City!

LEGO City Great Vehicles 60221 Potápačská jachta-31%
19,99 € 13,70 €

Akcia

Vypusti potápačskú bóju a priprav sa na dobrodružstvo! Obleč si výstroj a skoč cez palubu potápačskej jachty do hlbokej modrej vody v mori. Zapni kameru a nechaj sa prekvapiť, čo pod vodou nájdeš. Je to truhlica s pokladom? Pozor na mečiara!

LEGO City 60139 Mobilné veliteľské centrum
39,99 €

Zločinec zamknutý v mobilnom väzení sa snaží uniknúť s pomocou svojho komplica. Zaháknite za mreže hák a pridajte na štvorkolke plyn. Spustite zadnú rampu Mobilného veliteľského centra a vyložte policajnú motorku, potom posaďte zločinca späť do väzenia!

LEGO City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto
49,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nalož LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto výstrojom a priprav sa na skúmanie ľadu! Nazbieraj vzorky na analýzu do laboratória v nákladnom aute, zatiaľ čo na snežnej motorke preskúmaš okolie. Pozri sa na tú skvelú ľadovú stenu a tajnú jaskyňu… Čo by sa v nej mohlo ukrývať? Dávaj pozor na ľadového medveďa! Zapískaj na huskyho, je čas ísť späť do tábora.

LEGO City Police 60243 Prenasledovanie s policajnou helikoptérou
31,10 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kto by to bol povedal, že nákladné autá môžu lietať! Snake Rattler a jeho komplic utekajú s kradnutým trezorom! Ale policajná štvorkolka a vrtuľník od LEGO® City s úžasnou magnetickou reťazou sú im v pätách. Pomôžte prvotriednemu pilotovi a policajnému strážnikovi Samu Grizzledovi naviesť silný magnet na nákladné vozidlo Snakea Rattlera. Potom zdvihnite nákladiak vysoko do vzduchu a dopravte notoricky známeho zlodeja a jeho parťáka do mestského väzenia.

LEGO City 60232 Autoservis

LEGO City 60232 Autoservis

Hodnotenie: 4,9
39,99 € 31,90 €

Sadni si za volant zábavného vozidla a zájdi do autoservisu. Odtiahni pretekárske auto na opravu. Pomôž mechanikovi Harlovi Hubbsovi opraviť auto a potom ho ešte trochu vylepši. Predtým než autu natankuješ plnú, poriadne ho umy v umývačke. Potom len zamávaj majiteľovi, ktorý vyráža na cestu. Pomáhať občanom LEGO® City, keď potrebujú niečo opraviť, je vždy skvelý pocit.

LEGO City 60225 Testovacia jazda kozmického vozidla
19,99 € 16,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Vlez do kozmického vozidla a vyjdi na testovaciu prechádzku v púšti. Nastav solárny panel na maximálny výkon a potom zbieraj geódy, nech ich môžu vedci preskúmať. Výcvik je dôležitou súčasťou misie na prieskum Marsu! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City 60228 Štart vesmírnej rakety
99,99 € 84,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Priprav sa na ***štart rakety** s týmto modelom inšpirovaným NASA, ktorý je plný vedcov a astronautov. V tréningovej oblasti môžeš otestovať, či je kozmické vozidlo pripravené zbierať geódy a robot nachystaný pre skúmanie krajiny a hľadanie zaujímavých artefaktov. Nalož do rakety teleskop a potom s astronautmi nastúp na jednokoľajku, nech sa môžu dostať na palubu. Vyraz späť do riadiacej miestnosti a sleduj odpočítavanie. Za chvíľu to začne!

LEGO City 60257 Benzínová stanica
50,50 €

Zájdite s parádnym SUV na elektrický pohon do LEGO® City Benzínovej stanice a doplňte rýchlo Oktan E! Pripojte ho k dobíjeciemu bodu, vezmite čivavu a vydajte sa do útulného obchodíku pre zásoby dobrôt. Potom pomôžte predavačovi doplniť palivo do obytnej dodávky surferov pri benzínovej pumpy. Na benzínovej stanici s niekoľkými palivami v LEGO City je ďalší rušný deň.

LEGO City Great Vehicles 60249 Čistiace vozidlo
9,70 € 7,90 €

Je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Pomôžte vodičovi s riadením čistiaceho vozidla s úžasnými rotujúcimi kefami. S týmto parádnym strojom je čistenie ciest naozaj jednoduché! Potom otvorte zadnú časť nákladného vozidla, chopte sa lopaty a nahádžte odpadky do popolnice, než prejdete k ďalšej práci. Hrdinovia všedného dňa z LEGO City úspešne vyčistili ďalšie ulice!

LEGO City 60256 Pretekárske autá
25,20 € 19,90 €

Pripravte sa, zošliapnite pedál a poriadne to rozbehnite. Pomôžte pretekárskym jazdcom do ich vozidiel. Ktoré z nich vyhrá preteky? Bude to červeno-biele auto so super rýchlym benzínovým motorom, alebo žlto-modré auto s mimoriadne tichým a výkonným elektrickým motorom? S touto úžasnou sadou Pretekárske autá od LEGO® City to záleží len na vás!

LEGO City Police 60239 Policajné auto
9,99 € 8,90 €

Naštartuj silný motor policajného auta a vydaj sa chrániť mesto! Vyzerá to, že policajt potrebuje pomôcť s riadením dopravy. Rozmiestni dopravné kužele a staň sa hrdinom všedného dňa pri LEGO® City polície !.

LEGO City 60231 Zásahové auto veliteľky hasičov
19,99 € 15,90 €

Uchop sekeru a priprav sa bojovať s požiarmi! V LEGO® City horí elektrický rozvádzač a veliteľka hasičov, Freya McCloud, vyráža do akcie. Má plán a plne vybavené hasičské auto, ale nie je čas na vysvetľovanie – naskoč si! Rozmiestni kužele, uchop hasiaci prístroj a pomôž zachrániť situáciu. A ako odmenu si potom daj s hasičmi teplé kakao, než vypukne ďalší požiar!

LEGO City Great Vehicles 60251 Monster truck
9,70 € 7,90 €

Sadnite si za volant tohto úžasného LEGO® City Monster trucku s obrovskými pneumatikami a cool výzdobou v štýle príšery s ostrými zubami. Preháňajte sa nad zemou rýchlosťou svetla! Predvádzajte fantastické šmyky, dychberúce skoky a úžasné pristátia! A až predvediete svoje schopnosti pri riadení monster trucku, vráťte sa späť do LEGO City a pochváľte sa s týmto úžasným vozidlom!

LEGO City Police 60242 Policajná naháňačka na diaľnici
19,40 € 15,90 €

Neslávne preslávený zločinec Vito uháňa preč s ukradnutým trezorom plným bankoviek a zlatých tehličiek. Posaďte nebojácneho poručíka Dukea DeTaina do jeho parádneho policajného auta. Vito narazil do debny s rybami – čelná zrážka. Teraz sa zhlboka nadýchnite a pomôžte Duke zatknúť zlodeja páchnuceho rybinu.

LEGO City Great Vehicles 60218 Púštne rally pretekárske auto
9,90 €

Pripraviť sa, pozor, štart! Nasaď si helmu a pretekaj na púšti v tomto ľahko zostaviteľnom rally pretekárskom aute. Najrýchlejší vyhráva, ale dávaj pozor na škorpióna! Vyhni sa mu, šliapni na plyn a uháňaj k cieľovej čiare! Uži si ďalší skvelý závod v púšti LEGO® City!

LEGO City 60192 Polárny ľadolam
19,99 € 15,90 €

Dosiahni veľké objavy na nálezisku polárnej expedície s LEGO® City 60192 Polárnym ľadolamom! Prejdi po náročnom teréne, spusť rameno a nazbieraj zamrznuté vzorky. Počkať, vezmi aj tamten veľký blok, niečo je vo vnútri. To je artefakt! Poďme ho čo najrýchlejšie zaviezť späť do základného tábora! Ďalší napínavý objav v Arktíde!

LEGO City 60224 Údržba vesmírnej družice
9,99 € 7,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Nasaď astronautovi helmu a posaď ho do prieskumného raketoplánu. Zapáľ motory a priprav sa na vypustenie družice do vesmíru! Misia na prieskum Marsu bola úspešne zahájená! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City Police 60207 Letecká polícia a dron
19,99 € 15,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií v oblakoch! Čo sa to deje na námestí? Kto ovláda ten dron a prečo sa vznáša okolo tej sochy? Počkať, ten zlodej sa ju snaží ukradnúť! Zavolaj policajný vrtuľník a vystreľ sieť, nech sa do nej zlodej a jeho dron chytí skôr, než utečie s lupom.

LEGO City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode
39,99 € 31,90 €

Spoznaj množstvo nových LEGO® minifigúrok zabávaním sa v prírode so stavebnicou LEGO City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode! Nasleduj značku do kempu a rozlož si stan, než sa vydáš na dobrodružnú jazdu v člne. Potom sa vydaj na túru po cestičke do hôr, kde môžeš sledovať, ako orol americký chytí rybu v rieke. Keď sa vrátiš do tábora, naskoč na horský bicykel a uži si vzrušujúcu jazdu cez les. S týmto úžasným balíčkom postavičiek LEGO City zažiješ nekonečnú zábavu!

LEGO City 60247 Lesný požiar
9,70 € 7,90 €

Horí les! Toto je práca pre požiarny tím z LEGO® City. Pomôžte Clemmons, hrdinovi z televízneho seriálu LEGO City, naskočiť za volant super rýchlej buginy a vyraziť na miesto činu. Príroda je v ohrození. Uhaste pomocou výkonného vodného dela oheň a zachráňte spiacu sovu z koruny stromu. Je tu ďalší akčný deň pre statočných hasičov z LEGO City.

LEGO City Police 60241 Jednotka s policajným psom
9,70 € 7,90 €

Zlodej sa snaží vlámať do klenotníctva a ukradnúť vzácne drahokamy. Toto je práca pre jednotku s policajným psom z LEGO® City. Sadnite si za volant rýchleho policajného auta a ponáhľajte na miesto činu. Potom vypustite verného policajného psa a chyťte zlodeja, než utečie.

LEGO City Police 60208 Zatknutie zlodeja s padákom
29,99 € 22,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií ! Čo je tá červená bodka na oblohe? Je to zloduch, ktorý skočil padákom a letí za svojím parťákom v útekovej bugine! Naskoč do vysokorýchlostnej policajnej stíhačky, vzlietni do oblakov a chyť zloducha skôr, než odletí preč. Tvoj parťák medzitým na zemi prenasleduje buginu na svojej motorke!

LEGO City Supplementary 60236 Rovná cesta s križovatkou
9,99 € 8,90 €

Rozšír svoje LEGO® City cesty o rovný úsek a križovatkou v tvare T. Pripoj tieto diely k tvojim existujúcim sadám, nalož kamión alebo sadni do športového auta vydaj sa na ďalšiu vzrušujúcu cestu!

LEGO City 60234 Súprava postáv - Zábavná púť
39,99 € 31,90 €

Uži si srandu spolu s ostatnými v zábavnom parku. Otestuj svoje schopnosti na strelnici. Hádž krúžky a skús vyhrať kačicu alebo ukáž svoje svaly v skúške sily. Potom si dopraj pauzu a dobrú zmrzlinu pri zmrzlinárovom bicykli, zatiaľ čo tí zabávač vyrobí zvieratko z balónikov. Alebo si nechaj pomaľovať tvár, nech žiariš všetkými farbami. Zábavný park LEGO® City je skvelým miestom pre celú rodinu!

LEGO City Police 60206 Hliadka Leteckej polície
9,99 € 7,90 €

Zažite ďalší vzrušujúci deň v LEGO City! Naskočte do lietadla leteckej polície a strážte ulice LEGO® City z oblakov! Nie je to snáď zlodej s trezorom? Zamierte tam svetlometom, posvieťte si na zlodeja a vrhnite sa strmhlav dolu, nech ho dopadnete skôr, než zuteká preč!

LEGO City 60213 Požiar v prístave
14,99 € 11,90 €

Pripoj sa k hasičom z LEGO® City a zachráň prístav! Barel s ropou, je celý v plameňoch! Pomocou vysielačky zavolaj hasičskú loď, aby použila vodné delo, a potom presuň druhý barel do bezpečia skôr, než sa chytí tiež. Hlavne opatrne, nech neskončíš vo vode!

LEGO City Great Vehicles 60219 Stavebný nakladač
9,99 € 7,90 €

Nasaď si helmu a hurá do práce! Vytiahni plot zo zeme pomocou nakladača. Zober zbíjačku, rozbi betón a potom odstráň neporiadok pomocou prednej lopaty nakladača. Pracovníci v LEGO® City majú dnes veľa práce!

LEGO City 60230 Súprava postáv - Vesmírny výskum
44,99 € 36,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k posádke ľudí, ktorí stoja za úspechom misie na prieskum Marsu. Zvládneš tréning stave beztiaže na centrifúge? Pomôž vedcom s ich výskumom. Otestuj raketový motor alebo vyskúšaj letecké zručnosti nového drona predtým, než ho naložíš do rakety. Kozmonauti si medzitým užijú trochu zábavy pri rozhovore s reportérom. Vieš, že je táto súprava inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City 60248 Zásah hasičského vrtuľníka
25,20 € 19,90 €

Pomoc! Jeden z pracovníkov s cool zváracou maskou omylom spôsobil požiar pri oprave potrubia. Našťastie je hasičský prieskumný vrtuľník LEGO® City priamo nad nami a pilot odoslal núdzový signál hasičskému tímu. Pomôžte veliteľke hasičov Freye McCloud z televízneho seriálu LEGO City naskočiť na jej super rýchlu štvorkolku. Zachráňte celú situáciu.

LEGO City Great Vehicles 60240 Dobrodružstvo na kajaku
9,99 € 7,90 €

Nalož kajak na terénne auto a priprav sa na dobrodružstvo. Nezabudni zbaliť fotoaparát a potom vyraz na výlet k rieke. Zlož kajak z auta, nasaď si záchrannú vestu a vydaj sa do vody. Je tam super žaba! Odfoť ju a pokračuj v pádlovaní po prúde a nechaj sa unášať za ďalší zábavou!

LEGO City 60191 Polárny prieskumný tím
9,99 € 7,90 €

Vezmi si fotoaparát a vydaj sa na miesto náleziska s LEGO® City 60191 Polárnym prieskumným tímom! Tím našiel skvelý artefakt a potrebuje ho vyfotiť, než ho donesie späť na základňu. Nalož snežný skúter a vyraz k ľadovému bloku. Osloboď artefakt pílou a bezpečne ho uskladni v úložnom boxe snežného prívesu. Zavolaj psa, než sa zatúla, a potom zamier späť do tábora zohriať sa a zistiť, čo ste našli!

LEGO City 60212 Grilovanie a požiar
9,99 € 7,90 €

Je čas, aby ste sa stali hrdinom LEGO® City! Vezmite prilbu a požiarny výstroj. Pozor horí strom! Poponáhľajte sa na pomoc v hasičskom aute, vysuňte vedierko a dajte sa do práce.