LEGO Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ sa spojili
27,22 € 18,90 €

Spoj sa so superpsom Kryptom™ a pomôž Supermanovi utiecť z kryptonitového väzenia. Zabav Loba, ktorý stráži väzenie na svojej vesmírnej motorke. Vyhni sa jeho kryptonitovým vystreľovačom. Zhoď z motorky bombu, vyhoď väzenie do povetria a osloboď Supermana. Potom vyraz hore do boja s Lobom a získaj červenú energetickú schránku!

LEGO City Great Vehicles 60223 Kombajn-21%
29,99 € 23,50 €

Akcia

Vyskoč z kabíny kamiónu a pomôž farmárovi zožať úrodu! Odpojte príves, zníž rampy a vylož kombajn. Keď farmár zorie pole, môžeš schovať nástroj a znovu naložiť kombajn. Zdvihni rampy, zahákni príves a odíď na ďalšie pole. Nezabudni zakývať strašiakovi!

LEGO Friends 41340 Dom priateľstva
69,99 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Dievčatá z mestečka Heartlake prevzali starú požiarnu stanicu a premenili ju na hlavnú základňu LEGO® Friends! Odpočívaj s Andreou na streche s vírivkou alebo popusť uzdu fantázii v Emminej remeselníckej dielni. V kuchyni urob popcorn a otoč telkou v spálni, aby si objavila tajnú obrazovku. Akonáhle dostaneš inštrukcie, skĺzni po hasičskej tyči dole a vyraz na Oliviinom bicykli s prívesom!

LEGO City 60197 Osobný vlak-24%
129,99 € 97,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vydaj sa na vlakovú stanicu a uži si zábavný výlet! Nastúp do elegantného LEGO® City 60197 Osobného vlaku a občerstvi sa cestou v reštauračnom vozni. Sleduj, ako sa za oknami mihá svet, a potom sa vyber späť na svoje miesto a trochu si pospi. Cink-cink! Zobuď sa, vlak zastavuje v stanici. Je čas vydať sa na ďalšie dobrodružstvo v LEGO City!

LEGO City 60235 Adventný kalendár
23,90 €

Uži si 24 dní krásnych prekvapení **s adventným kalendárom od LEGO® City! Otvor každý deň jedny dvierka a objav, čo sa skrýva vo vnútri. Je to unikátne vozidlo, nový vianočný stromček alebo možno Santa? Otvor dvierka a **zisti to!

LEGO City 60215 Hasičská stanica
59,99 € 46,50 €
+ doprava zadarmo

Ochráň občanov LEGO® City s akčnou sadou 60215 Hasičská stanica, ktorá je plne vybavená. Niekde v meste vypukol požiar! Zapni svetlá a sirény terénneho vozidla, aby tí ostatní uvoľnili cestu. Zaži ďalší vzrušujúci deň hasičov v LEGO® City!

LEGO Friends 41335 Mia a jej domček na strome
29,99 € 22,70 €

Vyšplhaj sa s Miou po sieti na lane do jej domčeka na strome. Pomocou vodnej pištole odožeň všetkých nechcených návštevníkov! Potom sa skĺzni dole po lanovke a navštív Miinu králičiu kamarátku Mimi v jej domčeku a dones jej mrkvu.

LEGO City 60139 Mobilné veliteľské centrum
39,99 € 31,90 €

Zločinec zamknutý v mobilnom väzení sa snaží uniknúť s pomocou svojho komplica. Zaháknite za mreže hák a pridajte na štvorkolke plyn. Spustite zadnú rampu Mobilného veliteľského centra a vyložte policajnú motorku, potom posaďte zločinca späť do väzenia!

LEGO City Police 60175 Lúpež na horskej rieke-30%
42,90 € 29,90 €

Akcia

Ako dopadne napínavá policajná akcia na horskej rieke? Podarí sa policajtom dopadnúť zlodeja na obojživelnom vozidle? Strom so včelím úľom môže navyše spadnúť kedykoľvek.

LEGO City 60226 Raketoplán skúmajúci Mars
29,99 € 23,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Vyraz do vesmíru na vzrušujúcu misiu na prieskum planéty Mars. Rozpáľ motory raketoplánu, vydaj sa k Marsu a začni výskum. Môžeš tam pomocou kozmického vozidla zbierať zaujímavé geódy. Tie potom nalož na dopravný dron a pošli ich do raketoplánu. Potom vyšli prieskumný dron, aby prebádal nejaké zaujímavé miesto. Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City Police 60174 Horská policejní stanice
79,99 €
+ doprava zadarmo

Podarí sa zločincom v helikoptére vylomiť stenu väzenia a oslobodiť svojho druha? Ako si poradia so zborom policajtov, ktorí majú k dispozícii policajný vrtuľník, auto aj motorku? Ako situáciu zvráti útočiaca puma v jaskyni pod väzenskou celou?

LEGO City 60214 Záchrana burgrárne
29,99 € 23,70 €

Zachráňte horiacu miestnu burgrárnu v úžasnej sade LEGO® City 60214 Záchrana burgrárne. Nasaď si kyslíkovú bombu, naskoč do hasičského auta a zamier k reštaurácii. Uhasíš tabuľu skôr, než burgrárna zhorí ? A nezabudni uhasiť aj horiaci smetiak!

LEGO Disney Princess 41167 Dedinka pod hradem v Arendelle
88,10 € 70,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vydaj sa na jarmok s Annou a Elsou a kúp chlieb a ryby, potom choď do prístavu a pomôž Kristoffovi ukotviť loďku po jeho poslednom dobrodružstve. Vnútri ľadového zámku nájdeš Elsinu trónnu sálu, kde môže vybavovať dôležité záležitosti. Tiež sa tam potuluje hradná mačka a v klietke sú dva malé vtáčiky. Tri poschodia hradu môžeš ľahko odnímať a prestavovať, a navyše v nich môžeš preskladať všetok nábytok, takže si s touto stavebnicou zo sveta Ľadového kráľovstva II užiješ naozaj veľa zábavy.

LEGO City 60231 Zásahové auto veliteľky hasičov
19,99 € 14,90 €

Uchop sekeru a priprav sa bojovať s požiarmi! V LEGO® City horí elektrický rozvádzač a veliteľka hasičov, Freya McCloud, vyráža do akcie. Má plán a plne vybavené hasičské auto, ale nie je čas na vysvetľovanie – naskoč si! Rozmiestni kužele, uchop hasiaci prístroj a pomôž zachrániť situáciu. A ako odmenu si potom daj s hasičmi teplé kakao, než vypukne ďalší požiar!

LEGO City 60193 Polárna letecká doprava-26%
29,99 € 22,10 €

Akcia

Zavolaj pilotovi, potrebujeme odviezť niečo veľké s LEGO® City 60193 Polárnou leteckou dopravou! Vyšplhaj sa k okraju rokliny a navádzaj kvadrokoptéru, aby sa mohla vznášať na mieste a pilot mohol spustiť hák. Chyť ho a zahákni o ľadový blok. Potom daj palec hore na znak toho, že ho môže odviezť preč. Ponáhľaj sa späť do základného tábora na štvorkolke tak rýchlo, ako sa len dá, a začni analyzovať tento zriedkavý nález!

LEGO City 60225 Testovacia jazda kozmického vozidla
19,99 € 15,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Vlez do kozmického vozidla a vyjdi na testovaciu prechádzku v púšti. Nastav solárny panel na maximálny výkon a potom zbieraj geódy, nech ich môžu vedci preskúmať. Výcvik je dôležitou súčasťou misie na prieskum Marsu! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City Great Vehicles 60181 Lesný traktor-22%
19,99 € 15,50 €

Akcia

Poradíš si s nákladom dreva? Vydaj sa s traktorom do lesa a pomocou drapáka dvíhaj a presúvaj polená, ktoré predtým polož na stojan a narež na tú správnu dĺžku k transportu.

LEGO Friends 41333 Olivia a jej špeciálne vozidlo
19,99 € 15,90 €

Namier si to do mestského parku v Heartlake v Oliviinom špeciálnom vozidle. Je tam kocúrik, ktorý potrebuje pomoc! Olivia a jej robot Zobo majú všetko, čo potrebujú, aby zabezpečili pohodu v mestečku Heartlake. Postav Zoba na jeho strešné riadiace centrum, aby sledoval celú situáciu, zatiaľ čo Olivia stavia rebrík k stromu, aby zachránila kocúrika.

LEGO City Great Vehicles 60182 Pick-up a karaván-21%
29,99 € 23,50 €

Akcia

Vydaj sa s rodinou na dobrodružný výlet s obytným prívesom a pick-upom. Karavan je plne vybavený, má odnímateľnú strechu a otváracie dvere. Súčasťou je nábytok a veľa doplnkov.

LEGO City Police 60208 Zatknutie zlodeja s padákom-22%
29,99 € 23,30 €

Akcia

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií ! Čo je tá červená bodka na oblohe? Je to zloduch, ktorý skočil padákom a letí za svojím parťákom v útekovej bugine! Naskoč do vysokorýchlostnej policajnej stíhačky, vzlietni do oblakov a chyť zloducha skôr, než odletí preč. Tvoj parťák medzitým na zemi prenasleduje buginu na svojej motorke!

LEGO City Great Vehicles 60218 Púštne rally pretekárske auto
11,50 €

Pripraviť sa, pozor, štart! Nasaď si helmu a pretekaj na púšti v tomto ľahko zostaviteľnom rally pretekárskom aute. Najrýchlejší vyhráva, ale dávaj pozor na škorpióna! Vyhni sa mu, šliapni na plyn a uháňaj k cieľovej čiare! Uži si ďalší skvelý závod v púšti LEGO® City!

LEGO City Police 60173 Zatknutie v horách-22%
49,99 € 38,80 €

Akcia

Podarí sa policajtom napínavá akcia v horách? Zatknú nebezpečného zločinca, alebo sa mu podarí z jaskyne uniknúť a znova utiecť? A ako si poradí so zúrivým medveďom?

LEGO City Great Vehicles 60221 Potápačská jachta-26%
19,99 € 14,70 €

Akcia

Vypusti potápačskú bóju a priprav sa na dobrodružstvo! Obleč si výstroj a skoč cez palubu potápačskej jachty do hlbokej modrej vody v mori. Zapni kameru a nechaj sa prekvapiť, čo pod vodou nájdeš. Je to truhlica s pokladom? Pozor na mečiara!

LEGO City Police 60207 Letecká polícia a dron-27%
19,99 € 14,50 €

Akcia

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií v oblakoch! Čo sa to deje na námestí? Kto ovláda ten dron a prečo sa vznáša okolo tej sochy? Počkať, ten zlodej sa ju snaží ukradnúť! Zavolaj policajný vrtuľník a vystreľ sieť, nech sa do nej zlodej a jeho dron chytí skôr, než utečie s lupom.

LEGO City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode-27%
39,99 € 29,10 €

Akcia

Spoznaj množstvo nových LEGO® minifigúrok zabávaním sa v prírode so stavebnicou LEGO City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode! Nasleduj značku do kempu a rozlož si stan, než sa vydáš na dobrodružnú jazdu v člne. Potom sa vydaj na túru po cestičke do hôr, kde môžeš sledovať, ako orol americký chytí rybu v rieke. Keď sa vrátiš do tábora, naskoč na horský bicykel a uži si vzrušujúcu jazdu cez les. S týmto úžasným balíčkom postavičiek LEGO City zažiješ nekonečnú zábavu!

LEGO Friends 41332 Emma a jej umelecký stojan
19,99 € 14,90 €

Emma ťahá za malým skútrom svoj umelecký stojan. Postaví ho v mestskom parku v Heartlake na svojom obľúbenom mieste, kde maľuje karikatúry. Otvor okná, aby všetci videli obrazy, ktoré dnes predáva, a pomôž jej pri pokladni. Ulož kocúra Chica do jeho postieľky, nech si schrupne, zatiaľ čo Emma sedí pri stojane a pracuje na svojom najnovšom diele.

LEGO City Police 60172 Naháňačka v priesmyku-21%
29,99 € 23,50 €

Akcia

Ako dopadne napínavá policajná akcia v horskom priesmyku? Podarí sa policajtom dopadnúť zlodeja na motorke? Zo skaly sa pritom môže kedykoľvek zosunúť kamenie.

LEGO Friends 41344 Andrein obchod s doplnkami-22%
29,99 € 23,30 €

Akcia

Nájdi si nový štýl v stavebnici LEGO® Friends 41344 Andrein obchod s doplnkami. Vydaj sa do skúšobnej kabínky a pomôž Andrei vyskúšať si novú parochňu alebo sukňu, potom jej vyber na ďalšie vystúpenie mašľu alebo kabelku, ktorá sa k nej bude hodiť. Otoč skúšobnú kabínku, aby jej Emma mohla poradiť, prípadne upraviť oblečenie na šijacom stroji. Pes Dexter sa tiež chce vyjadriť – schvaľuje to! Odmeň ho sušienkou, než Andrea ufujazdí na ďalšiu skúšku.

LEGO City Great Vehicles 60180 Monster truck-24%
19,99 € 15,10 €

Akcia

Poriadne sa rozbehni na skladaciu rampu a predveď vo farebnom monster trucku s masívnymi kolesami jedinečné kaskadérske kúsky. Trúfneš si preskočiť ohnivé sudy?

LEGO City 60138 Naháňačka vo vysokej rýchlosti-22%
29,99 € 23,30 €

Akcia

Najvyšší poplach! Zločinec ukradol peniaze a zlato a uteká z mesta v ukradnutom športovom aute. Naskočte do policajného auta a prenasledujte ho! Ak bude príliš rýchly, privolajte policajnú helikoptéru a Chase McCaina a pomôžte mu zatknúť zločinca!

LEGO Creator 31057 Prieskumná helikoptéra-21%
9,59 € 7,50 €

Akcia

Vydajte sa na odvážne misie v tejto Prieskumnej helikoptére! Roztočte mohutný hlavný rotor a chvostový rotor a vzneste sa do oblakov! Možno prestavať na klasický Hydroplán alebo na rýchly Katamarán.

LEGO City 60148 Pretekársky tím štvorkoliek
19,99 € 14,90 €

Chopte sa riadidiel jednej zo závodných štvorkoliek! Naštartujte motor, zoraďte sa na štarte a čakajte na štartový signál, aby ste sa mohli uchádzať o víťazstvo. Rozjasejte publikum divokými skokmi a vyhrajte závod!

LEGO City 60150 Dodávka s pizzou
19,99 € 14,90 €

Či už s touto dodávkou zastavíte kdekoľvek, stačí otvoriť postranné panely a k vášmu pizza stánku sa začnú hrnúť zákazníci! A ak zazvoní telefón s objednávkou, pošlite kuriéra na skútri.

LEGO City 60224 Údržba vesmírnej družice
9,99 € 7,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Nasaď astronautovi helmu a posaď ho do prieskumného raketoplánu. Zapáľ motory a priprav sa na vypustenie družice do vesmíru! Misia na prieskum Marsu bola úspešne zahájená! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO JurassicWorld 75927 Útek Stygimolocha-27%
39,99 € 29,10 €

Akcia

Zvoň na poplach! Utiekol stygimoloch. Pomôž mu preraziť dvere na laboratóriu a spôsobiť zmätok prevrhnutím pracovného stola a rozbitím okna. Potom rýchlo uteč. Strážnik nebude veriť vlastným očiam, keď uvidí, že sa na neho rúti stygimoloch, takže zavolaj posilu!

LEGO Classic 10712 Kocky a ozubené kolieska
19,99 € 14,90 €

Vytvor si pestrý a farebný svet plný pohyblivých modelov so zábavnými funkciami s touto úžasnou sadou LEGO® Classic. Postav helikoptéru s vrtuľou, kolotoč, hojdajúciu opicu, otáčajúce žiarivé slnečnice alebo zábavnú sovu s pohyblivými očami – možnosti sú nekonečné.

LEGO Minifigúrky 71024 Disney - 2. séria
3,99 € 2,80 €

Vytváraj si svoje vlastné Disney dobrodružstvo s 2. sériou Disney LEGO® minifigúrok, ktorá je novinkou pre máj 2019! V balíčku je vždy jedna z 18-tich zberateľských minifigúrok s jedným alebo viacerými doplnkami, navyše podstavec na vystavenie a aj zberateľský letáčik. Koho nájdeš vo svojom ďalšom „tajomnom“ sáčku?

LEGO City 60230 Súprava postáv - Vesmírny výskum
44,99 € 35,10 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k posádke ľudí, ktorí stoja za úspechom misie na prieskum Marsu. Zvládneš tréning stave beztiaže na centrifúge? Pomôž vedcom s ich výskumom. Otestuj raketový motor alebo vyskúšaj letecké zručnosti nového drona predtým, než ho naložíš do rakety. Kozmonauti si medzitým užijú trochu zábavy pri rozhovore s reportérom. Vieš, že je táto súprava inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City 60192 Polárny ľadolam-24%
19,99 € 15,10 €

Akcia

Dosiahni veľké objavy na nálezisku polárnej expedície s LEGO® City 60192 Polárnym ľadolamom! Prejdi po náročnom teréne, spusť rameno a nazbieraj zamrznuté vzorky. Počkať, vezmi aj tamten veľký blok, niečo je vo vnútri. To je artefakt! Poďme ho čo najrýchlejšie zaviezť späť do základného tábora! Ďalší napínavý objav v Arktíde!

LEGO City 60137 Trable odťahového vozidla
19,99 € 14,90 €

Naskočte na policajnú terénnu motorku alebo na stíhaciu motorku a uháňajte za odťahovým vozidlom. Získajte sejf, vykonajte odvážne zatknutie a odvezte zločinca späť do väzenia. Pre policajtov z LEGO City je to len ďalší napínavý deň v práci!

LEGO Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružstvo na trhu
19,99 € 15,90 €
+ doprava zadarmo

Pridaj sa k Else, nakúp s ňou v stánku čerstvú zeleninu a pomôž Olafovi privoňať ku kvetom. Choď do prístavu a urob si piknik na pramici. Potom otoč ciferník na kocke s hodinami a vráť zimu späť do Arendelle! Obuj so korčule a uži si zábavu na ľade. Užívaj si stavanie a upravovanie tejto sady rôznymi spôsobmi a vytváraj nekonečné ľadové dobrodružstvá.

LEGO LEGO Creator 31072 Extrémne motory
9,99 € 7,50 €

Naskoč do kokpitu pretekárskeho auta, ktoré má veľký motor vzadu, bočné prívody vzduchu a široké kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami. Nastav si zrkadlá a zadný spojler, aby si dosiahol maximálnej rýchlosti. Potom zaujmi pozíciu a priprav sa na preteky! Až dozávodíš, môžeš auto prestavať na výkonný Hot Rod a vydaj sa v ňom na ďalšiu závodnú dráhu, alebo prerážaj vlny v úžasnom pretekárskom motorovom člne.

LEGO NINJAGO® 70650 Krídlo osudu
19,99 € 14,90 €

Postav si LEGO® NINJAGO® 70650 Krídlo osudu zo zrúcaniny Odmeny osudu a vyleť do oblakov s Kaiom! Prežeň sa ponad púšť a strieľaj z vystreľovačov a pružinových vystreľovačov tejto úžasnej lode. Daj si pozor, Jet Jack útočí s jetpackom a kopijou. Stras sa ho Kaiovými katanami a zhosti sa vzácneho meča z dračej kosti!

LEGO JurassicWorld 75926 Naháňačka s Pteranodonom-22%
24,99 € 19,40 €

Akcia

Nastal čas na evakuáciu! Pteranodona treba zachrániť pred výbuchom sopky, no lieta rýchlo. Zachráň ju pred nebezpečenstvom a pomôž Owenovi a stopárovi naskočiť do vysokorýchlostného terénneho auta a uháňať po ostrove Isla Nublar. Nájdi jej vajce, vystreľ na ňu sieť z vystreľovača a chyť ju. Potom jej daj sedatívum pomocou uspávacej pištole a priprav sa na ďalšiu misiu!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: