LEGO City Great Vehicles 60253 zmrzlinárske auto
19,40 € 15,90 €

Zmrzlinárske auto dorazilo do LEGO® City. Dajte si ešte jedno koliesko na vašom parádnom skateboarde, potom otočte dosku, zložte si helmu a vydajte sa na niečo dobré spolu s vašim roztomilým psom. Pomôžte zmrzlinárovi vydávať lahodné zmrzlinové kornútky a nanuky. Potom zavrite výdajné okienko a pomôžte túto úžasnú, viacfarebnú dodávku doviezť na ďalšiu zastávku.

LEGO City Police 60245 Lúpež s monster truckom
50,50 € 39,90 €

Spiace ostrahu banky práve prebudila ráno. Big Betty a jej ľstivý komplic vybavili super výkonný monster truck obrovským magnetom. A práve vytrhli sejf zo steny banky! Pomôžte policajnému dôstojník Tomu Bennettovi chytiť zlodeja v policajnej dodávke. Potom mobilizujte policajtku na jej superrýchlej motorke a pustite sa do naháňačky.

LEGO Trolls 41250 Tanečné techno party
24,99 € 20,90 €

Novinka

Všetci vlasy hore! Je na čase roztočiť to na tanečnej party na parkete pod vodou v trolom štýle. Poriadne to rozbehnite alebo vezmite morskú pannu a jej chobotnicu na pódium, z ktorého môžu zísť na šmykľavke. Postavte morskú pannu na útes v tvare srdca a sledujte, ako sa roztočí vo víre tanca. Nasaďte jej okuliare alebo pridajte do vlasov roztomilé srdiečko. Potom nájdite zberateľskú hudobné strunu – rovnako ako vo filme.

LEGO City Police 60244 Preprava policajného vrtuľníka-19%
46,60 € 37,60 €

Akcia

Policajný strážnik Rook Partnur prepravuje neslávne známeho zločinca Frankie Lupelliho v mobilnej cele vrtuľníka, keď v tom niečo zaškrípe a ozve sa rana! Zlodej zaútočil na dodávku a Frankie Lupelli teraz uháňa preč na super rýchlej štvorkolke. Rýchlo! Vzlietnite s vrtuľníkom a dopravte rýchlo jazdca na miesto, aby mohol pochytať zlodeja a vrátiť ho späť do väzenia, kam patrí.

LEGO City Police 60172 Naháňačka v priesmyku
29,99 € 24,90 €

Ako dopadne napínavá policajná akcia v horskom priesmyku? Podarí sa policajtom dopadnúť zlodeja na motorke? Zo skaly sa pritom môže kedykoľvek zosunúť kamenie.

LEGO Star Wars™ 75196 Mikrostíhačka A-Wing™ vs. mikrostíhačka TIE Silencer™
19,99 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bojuj so stíhačkou TIE Kylo Rena a s A-wingom Odporu v dueli mikrostíhačiek v hlbokom vesmíre! Posaď minifigúrky na ich vesmírne lode, nabi raketové strely a vyštartuj do akcie. K dispozícii je ti tiež mini servisná stanica, ktorá ti pomôže udržať vesmírne lode v skvelej kondícii.

LEGO City 60215 Hasičská stanica-16%
59,99 € 50,20 €

Akcia

Ochráň občanov LEGO® City s akčnou sadou 60215 Hasičská stanica, ktorá je plne vybavená. Niekde v meste vypukol požiar! Zapni svetlá a sirény terénneho vozidla, aby tí ostatní uvoľnili cestu. Zaži ďalší vzrušujúci deň hasičov v LEGO® City!

LEGO City 60139 Mobilné veliteľské centrum
39,99 € 31,90 €

Zločinec zamknutý v mobilnom väzení sa snaží uniknúť s pomocou svojho komplica. Zaháknite za mreže hák a pridajte na štvorkolke plyn. Spustite zadnú rampu Mobilného veliteľského centra a vyložte policajnú motorku, potom posaďte zločinca späť do väzenia!

LEGO Disney 43176 Ariel a jej rozprávková kniha dobrodružstiev
19,90 € 15,90 €

Otvorte knihu a preskúmajte celý mikrosvet ako pod vodou, tak na súši! Ponorte sa pod hladinu a objavte úžasný podvodný svet. Posaďte sa na mušľu princeznej Ariel a započúvajte sa do hudby Sebastiana a Floundera. Potom vyplávajú na hladinu a prejdite sa po súši. Počkať, to je princ Erik. Dokáže na neho Ariel špliechať vodu a získať ho, než bude príliš neskoro? Alebo zostane jej hlas naveky stratený pod morskou hladinou?

LEGO Disney 43177 Bella a jej rozprávková kniha dobrodružstiev
19,90 € 15,90 €

Odomknite bránu do úžasného mikrosveta a vydajte sa na prieskum hradu s princeznou Bellou! Než prejdete po moste do hradu, pozrite si jeho okolie. Hej, tanečný parket. Ak máte smäd, doprajte si šálku čaju z rozkošnej pani Pottsovej. Ale pozor, Chip sa rehotá, keď je plný. Nasledujte Cogsworth, ktorý vás prevedie zámkom až do tajomnej miestnosti.

LEGO City 60226 Raketoplán skúmajúci Mars
29,99 € 24,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Vyraz do vesmíru na vzrušujúcu misiu na prieskum planéty Mars. Rozpáľ motory raketoplánu, vydaj sa k Marsu a začni výskum. Môžeš tam pomocou kozmického vozidla zbierať zaujímavé geódy. Tie potom nalož na dopravný dron a pošli ich do raketoplánu. Potom vyšli prieskumný dron, aby prebádal nejaké zaujímavé miesto. Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO Disney 43174 Mulan a jej rozprávková kniha dobrodružstiev
19,60 € 15,90 €

Otvorte knihu a objavte celý mikrosvet plný dobrodružstva! Venujte sa bojovému výcviku s Li-shang a pomôžte Mulan ubrániť česť jej otca a celej rodiny. Potom si oddýchnite na záhrade, prejdite sa a vychutnajte si šálku čaju pod slivkou. Dokáže Mulan uchovať tajomstvo a splniť svoju povinnosť? Pomôžete Mulan ochrániť jej rodinu i ju samotnú?

LEGO City Police 60243 Prenasledovanie s policajnou helikoptérou-19%
31,10 € 24,90 €

Akcia

Kto by to bol povedal, že nákladné autá môžu lietať! Snake Rattler a jeho komplic utekajú s kradnutým trezorom! Ale policajná štvorkolka a vrtuľník od LEGO® City s úžasnou magnetickou reťazou sú im v pätách. Pomôžte prvotriednemu pilotovi a policajnému strážnikovi Samu Grizzledovi naviesť silný magnet na nákladné vozidlo Snakea Rattlera. Potom zdvihnite nákladiak vysoko do vzduchu a dopravte notoricky známeho zlodeja a jeho parťáka do mestského väzenia.

LEGO City 60214 Záchrana burgrárne
29,99 € 24,90 €

Zachráňte horiacu miestnu burgrárnu v úžasnej sade LEGO® City 60214 Záchrana burgrárne. Nasaď si kyslíkovú bombu, naskoč do hasičského auta a zamier k reštaurácii. Uhasíš tabuľu skôr, než burgrárna zhorí ? A nezabudni uhasiť aj horiaci smetiak!

LEGO City Great Vehicles 60221 Potápačská jachta
19,99 € 15,90 €

Vypusti potápačskú bóju a priprav sa na dobrodružstvo! Obleč si výstroj a skoč cez palubu potápačskej jachty do hlbokej modrej vody v mori. Zapni kameru a nechaj sa prekvapiť, čo pod vodou nájdeš. Je to truhlica s pokladom? Pozor na mečiara!

LEGO City 60231 Zásahové auto veliteľky hasičov
19,99 € 15,90 €

Uchop sekeru a priprav sa bojovať s požiarmi! V LEGO® City horí elektrický rozvádzač a veliteľka hasičov, Freya McCloud, vyráža do akcie. Má plán a plne vybavené hasičské auto, ale nie je čas na vysvetľovanie – naskoč si! Rozmiestni kužele, uchop hasiaci prístroj a pomôž zachrániť situáciu. A ako odmenu si potom daj s hasičmi teplé kakao, než vypukne ďalší požiar!

LEGO Disney Princess 41167 Dedinka pod hradem v Arendelle
88,10 € 68,90 €

Vydaj sa na jarmok s Annou a Elsou a kúp chlieb a ryby, potom choď do prístavu a pomôž Kristoffovi ukotviť loďku po jeho poslednom dobrodružstve. Vnútri ľadového zámku nájdeš Elsinu trónnu sálu, kde môže vybavovať dôležité záležitosti. Tiež sa tam potuluje hradná mačka a v klietke sú dva malé vtáčiky. Tri poschodia hradu môžeš ľahko odnímať a prestavovať, a navyše v nich môžeš preskladať všetok nábytok, takže si s touto stavebnicou zo sveta Ľadového kráľovstva II užiješ naozaj veľa zábavy.

LEGO City 60257 Benzínová stanica
50,50 € 39,90 €

Zájdite s parádnym SUV na elektrický pohon do LEGO® City Benzínovej stanice a doplňte rýchlo Oktan E! Pripojte ho k dobíjeciemu bodu, vezmite čivavu a vydajte sa do útulného obchodíku pre zásoby dobrôt. Potom pomôžte predavačovi doplniť palivo do obytnej dodávky surferov pri benzínovej pumpy. Na benzínovej stanici s niekoľkými palivami v LEGO City je ďalší rušný deň.

LEGO City Police 60242 Policajná naháňačka na diaľnici
19,40 € 15,90 €

Neslávne preslávený zločinec Vito uháňa preč s ukradnutým trezorom plným bankoviek a zlatých tehličiek. Posaďte nebojácneho poručíka Dukea DeTaina do jeho parádneho policajného auta. Vito narazil do debny s rybami – čelná zrážka. Teraz sa zhlboka nadýchnite a pomôžte Duke zatknúť zlodeja páchnuceho rybinu.

LEGO City Great Vehicles 60254 Preprava pretekárskeho člna
31,10 € 24,90 €

Zamierte do prístavu LEGO® City na palube výkonného transportéra pretekárskeho člna! Chodte nákladným automobilom k okraju vodnej hladiny a vyložte úžasný tryskový čln. Potom sa pridajte k Xtreme tímu pretekárskych jazdcov, preháňajte sa po vlnách a stanovujte nové LEGO City rýchlostné rekordy na vode. Vruum! A až budete mať hotovo, môžete dopraviť pretekársku čln späť na základňu.

LEGO City 60225 Testovacia jazda kozmického vozidla
19,99 € 16,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Vlez do kozmického vozidla a vyjdi na testovaciu prechádzku v púšti. Nastav solárny panel na maximálny výkon a potom zbieraj geódy, nech ich môžu vedci preskúmať. Výcvik je dôležitou súčasťou misie na prieskum Marsu! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City Great Vehicles 60249 Čistiace vozidlo
9,90 €

Je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Pomôžte vodičovi s riadením čistiaceho vozidla s úžasnými rotujúcimi kefami. S týmto parádnym strojom je čistenie ciest naozaj jednoduché! Potom otvorte zadnú časť nákladného vozidla, chopte sa lopaty a nahádžte odpadky do popolnice, než prejdete k ďalšej práci. Hrdinovia všedného dňa z LEGO City úspešne vyčistili ďalšie ulice!

LEGO City Police 60239 Policajné auto
9,90 €

Naštartuj silný motor policajného auta a vydaj sa chrániť mesto! Vyzerá to, že policajt potrebuje pomôcť s riadením dopravy. Rozmiestni dopravné kužele a staň sa hrdinom všedného dňa pri LEGO® City polície !.

LEGO City 60256 Pretekárske autá
25,20 € 19,90 €

Pripravte sa, zošliapnite pedál a poriadne to rozbehnite. Pomôžte pretekárskym jazdcom do ich vozidiel. Ktoré z nich vyhrá preteky? Bude to červeno-biele auto so super rýchlym benzínovým motorom, alebo žlto-modré auto s mimoriadne tichým a výkonným elektrickým motorom? S touto úžasnou sadou Pretekárske autá od LEGO® City to záleží len na vás!

LEGO City Great Vehicles 60218 Púštne rally pretekárske auto
9,90 €

Pripraviť sa, pozor, štart! Nasaď si helmu a pretekaj na púšti v tomto ľahko zostaviteľnom rally pretekárskom aute. Najrýchlejší vyhráva, ale dávaj pozor na škorpióna! Vyhni sa mu, šliapni na plyn a uháňaj k cieľovej čiare! Uži si ďalší skvelý závod v púšti LEGO® City!

LEGO City Police 60207 Letecká polícia a dron
19,99 € 16,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií v oblakoch! Čo sa to deje na námestí? Kto ovláda ten dron a prečo sa vznáša okolo tej sochy? Počkať, ten zlodej sa ju snaží ukradnúť! Zavolaj policajný vrtuľník a vystreľ sieť, nech sa do nej zlodej a jeho dron chytí skôr, než utečie s lupom.

LEGO City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode
39,99 € 29,90 €

Spoznaj množstvo nových LEGO® minifigúrok zabávaním sa v prírode so stavebnicou LEGO City 60202 Balíček postavičiek – dobrodružstvá v prírode! Nasleduj značku do kempu a rozlož si stan, než sa vydáš na dobrodružnú jazdu v člne. Potom sa vydaj na túru po cestičke do hôr, kde môžeš sledovať, ako orol americký chytí rybu v rieke. Keď sa vrátiš do tábora, naskoč na horský bicykel a uži si vzrušujúcu jazdu cez les. S týmto úžasným balíčkom postavičiek LEGO City zažiješ nekonečnú zábavu!

LEGO City Great Vehicles 60251 Monster truck
9,90 €

Sadnite si za volant tohto úžasného LEGO® City Monster trucku s obrovskými pneumatikami a cool výzdobou v štýle príšery s ostrými zubami. Preháňajte sa nad zemou rýchlosťou svetla! Predvádzajte fantastické šmyky, dychberúce skoky a úžasné pristátia! A až predvediete svoje schopnosti pri riadení monster trucku, vráťte sa späť do LEGO City a pochváľte sa s týmto úžasným vozidlom!

LEGO Disney Princess 43173 Šípková Ruženka a kráľovský kočiar
10,90 €

Naskočte do ružového koča Šípkovej Ruženky od Disneyho a vydajte sa na večierok. Pripojte sa k Šípkovej Ruženke a jej sovej kamarátke počas oslavy úžasného dňa zakončeného lesnou párty. Prestrite stôl, pripravte chutný tortu, zapáľte sviečku a niečo si prajte. Potom napočítajte do troch, sfúknite sviečku a odkrojte si kúsok torty. Až to budete mať, zbaľte stôl a vyrazte za novými dobrodružstvami so Šípkovou Ruženkou a sovou v zábavnom kočiari. Ružový kočiar Šípkovej Ruženky od Disneyho a vydajte sa na večierok. Pripojte sa k Šípkovej Ruženke a jej sovej kamarátke počas oslavy úžasného dňa zakončeného lesnou párty. Prestrite stôl, pripravte chutný tortu, zapáľte sviečku a niečo si prajte. Potom napočítajte do troch, sfúknite sviečku a odkrojte si kúsok torty. Až to budete mať, zbaľte stôl a vyrazte za novými dobrodružstvami so Šípkovou Ruženkou a sovou v zábavnom kočiari.

LEGO City Police 60208 Zatknutie zlodeja s padákom
29,99 € 24,90 €

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií ! Čo je tá červená bodka na oblohe? Je to zloduch, ktorý skočil padákom a letí za svojím parťákom v útekovej bugine! Naskoč do vysokorýchlostnej policajnej stíhačky, vzlietni do oblakov a chyť zloducha skôr, než odletí preč. Tvoj parťák medzitým na zemi prenasleduje buginu na svojej motorke!

LEGO City Supplementary 60236 Rovná cesta s križovatkou
9,99 € 8,90 €

Rozšír svoje LEGO® City cesty o rovný úsek a križovatkou v tvare T. Pripoj tieto diely k tvojim existujúcim sadám, nalož kamión alebo sadni do športového auta vydaj sa na ďalšiu vzrušujúcu cestu!

LEGO City Great Vehicles 60219 Stavebný nakladač
9,90 €

Nasaď si helmu a hurá do práce! Vytiahni plot zo zeme pomocou nakladača. Zober zbíjačku, rozbi betón a potom odstráň neporiadok pomocou prednej lopaty nakladača. Pracovníci v LEGO® City majú dnes veľa práce!

LEGO City 60213 Požiar v prístave
14,99 € 12,90 €

Pripoj sa k hasičom z LEGO® City a zachráň prístav! Barel s ropou, je celý v plameňoch! Pomocou vysielačky zavolaj hasičskú loď, aby použila vodné delo, a potom presuň druhý barel do bezpečia skôr, než sa chytí tiež. Hlavne opatrne, nech neskončíš vo vode!

LEGO Minifigúrky 71026 DC Super Heroes série
3,90 €

Každý tajomný sáčok obsahuje minifigúrku s 1 alebo viacerými doplnkami – ideálny na hranie alebo na výstavku. Objavujte postavy z DC vesmíru v tejto novej rade LEGO® minifigúrok! Na stretnutie s vami sa už tešia Batman™, Wonder Woman™, Superman™, Joker, Huntress™, Cheetah™, Aquaman™, Bat-Mite™, BUMBLEBEE, Cyborg™, Flash, Green Lantern™, Metamorpho™, Mister Miracle™, Sinestro™ a Stargirl™!

LEGO 71027 Minifigúrky 20.série
3,99 € 3,90 €

Novinka

Zažite nové napínavé dobrodružstvo s 20. sériou zberateľských LEGO® minifigúrok. Pozbierajte všetkých 16 zábavných postavičiek, vrátane morského záchranárov, Breakdancer, dievčatá v kostýme lamy, vikinga a hŕbu ďalších. Koho nájdeš vo svojom ďalšom „tajomnom“ sáčku?

LEGO City 60255 Tím kaskadérov
9,90 €

Pripojte sa k LEGO® City Tímu kaskadérov a ohromte prítomných divákov odvážnymi kúskami vo vysokej rýchlosti! Prevádzajte úžasné triky a uchvacujúce manévre na skvelej štvorkolke. Potom naštartujte motorku a rozbehnite sa plnou rýchlosťou smerom k odrazovej rampe! Držte sa pevne, až poletíte cez plamene a vznesiete sa do vzduchu. Musíte zvládnuť perfektné pristátie!

LEGO City 60224 Údržba vesmírnej družice
9,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom a vyraz s nimi na vzrušujúcu misiu na planétu Mars. Nasaď astronautovi helmu a posaď ho do prieskumného raketoplánu. Zapáľ motory a priprav sa na vypustenie družice do vesmíru! Misia na prieskum Marsu bola úspešne zahájená! Vieš, že táto sada je inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City 60230 Súprava postáv - Vesmírny výskum
44,99 € 36,90 €

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k posádke ľudí, ktorí stoja za úspechom misie na prieskum Marsu. Zvládneš tréning stave beztiaže na centrifúge? Pomôž vedcom s ich výskumom. Otestuj raketový motor alebo vyskúšaj letecké zručnosti nového drona predtým, než ho naložíš do rakety. Kozmonauti si medzitým užijú trochu zábavy pri rozhovore s reportérom. Vieš, že je táto súprava inšpirovaná skutočnými misiami NASA?

LEGO City Supplementary 60237 Zákruta s križovatkou
9,99 € 8,90 €

Rozšír svoje LEGO® City cesty o zákrutu a križovatku. Pripoj tieto diely k tvojim existujúcim sadám, nalož kamión alebo sadni do auta vydaj sa na ďalšiu vzrušujúcu cestu!

LEGO Disney Princess 41163 Locika a jej vežička
10,90 €

Hraj sa s princeznou Locikou od Disneyho v jej palácovej vežičke. Otvor ľahko zostaviteľnú vežu a hraj sa vnútri. Locika sleduje okolitý svet z okna a ty jej môžeš pomôcť rozčesať vlasy alebo pripraviť jedlo. Potom ulož všetky diely do veže a zavri ju, nech ju môžeš vziať so sebou a hrať sa kdekoľvek.

LEGO City 60191 Polárny prieskumný tím
9,90 €

Vezmi si fotoaparát a vydaj sa na miesto náleziska s LEGO® City 60191 Polárnym prieskumným tímom! Tím našiel skvelý artefakt a potrebuje ho vyfotiť, než ho donesie späť na základňu. Nalož snežný skúter a vyraz k ľadovému bloku. Osloboď artefakt pílou a bezpečne ho uskladni v úložnom boxe snežného prívesu. Zavolaj psa, než sa zatúla, a potom zamier späť do tábora zohriať sa a zistiť, čo ste našli!

LEGO City Great Vehicles 60240 Dobrodružstvo na kajaku
9,90 €

Nalož kajak na terénne auto a priprav sa na dobrodružstvo. Nezabudni zbaliť fotoaparát a potom vyraz na výlet k rieke. Zlož kajak z auta, nasaď si záchrannú vestu a vydaj sa do vody. Je tam super žaba! Odfoť ju a pokračuj v pádlovaní po prúde a nechaj sa unášať za ďalší zábavou!

LEGO Movie 70841 Bennyho vesmírna skupina
9,90 €

Vzlietni do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnou skupinou! Nadviaž spojenie s Lennym, Jennym a Kennym pomocou vysielačky. Odraz votrelca Jennyho zbraňou a hľadaj poklad pomocou Kennyho detektora kovu.

LEGO City 60235 Adventný kalendár
19,45 € 16,90 €

Uži si 24 dní krásnych prekvapení **s adventným kalendárom od LEGO® City! Otvor každý deň jedny dvierka a objav, čo sa skrýva vo vnútri. Je to unikátne vozidlo, nový vianočný stromček alebo možno Santa? Otvor dvierka a **zisti to!

LEGO Disney Princess 41158 Jasmína a jej vežička
9,90 €

Jasmína a jej vežička sa skvele hodí pre fanúšičky animovanej filmovej rozprávky Aladin od Walta Disneyho. Stavebnica obsahuje minibábiku princeznej Jazmíny, balkón, pohárik a fľaštičku s parfumom pre zábavné a kreatívne hranie. Otvorte vežičku a uložte všetky dieliky bezpečne dovnútra.

LEGO City 60247 Lesný požiar
9,90 €

Horí les! Toto je práca pre požiarny tím z LEGO® City. Pomôžte Clemmons, hrdinovi z televízneho seriálu LEGO City, naskočiť za volant super rýchlej buginy a vyraziť na miesto činu. Príroda je v ohrození. Uhaste pomocou výkonného vodného dela oheň a zachráňte spiacu sovu z koruny stromu. Je tu ďalší akčný deň pre statočných hasičov z LEGO City.

LEGO City 60248 Zásah hasičského vrtuľníka
25,20 € 20,90 €

Pomoc! Jeden z pracovníkov s cool zváracou maskou omylom spôsobil požiar pri oprave potrubia. Našťastie je hasičský prieskumný vrtuľník LEGO® City priamo nad nami a pilot odoslal núdzový signál hasičskému tímu. Pomôžte veliteľke hasičov Freye McCloud z televízneho seriálu LEGO City naskočiť na jej super rýchlu štvorkolku. Zachráňte celú situáciu.