Woody Navliekacie korálky - Srdce

Hodnotenie: 4,5 10 hodnotení Značka: Woody Náš kód: 1264782

Woody Navliekacie korálky - Srdce

Táto sada obsahuje v krásnej krabičke v podobe srdiečka drevené korálky rôznych tvarov i farieb. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Srdiečko možno použiť aj ako rámček na fotku. Celý popis

11.69
4.5 10

13,64 €
11,69 €
-14%

Náš kód: 1264782

Popis

Popis produktu

Špecifikácia:

  • Drevené srdiečko, v ktorom sú korálky umiestnené, slúži zároveň ako rámik na fotografiu, ktorý je vybavený kovaním na zavesenie.
  • Obsahuje veľké množstvo klasických aj sústružených korálok a tiež šnúrky na navliekanie.
  • Skvelá kreatívne zábava, pri ktorej si deti môžu vyrobiť ozdoby pre seba či pre rodinu a kamarátov.
  • Navliekanie korálok cibrí jemnú motoriku a rozvíja fantáziu.
  • Rozmery balenia: 25 × 21 × 3 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, odo-vzdávaného z generácie na generáciu po celé stáročia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predre-volučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek. WOODY kladie veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoric-kej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „bezpečné hračky“. Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pra-videlnou kontrolou predávaného tovaru.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dievčenské
Odporúčaný vek od 3 rokov