ADC Blackfire Charm U - Herný set škola
29,57 €
27,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusný set v podobe školy obsahuje prekrásne prívesky, ktoré si môžeš podľa nálady a fantázie umiestňovať na náramok, alebo sa hrať na skutočnú školu, malých kamarátov posaď do lavíc a začnite s vyučovaním!


ADC Blackfire Charm U - Náramok s 8 príveskami
14,77 €
13,66 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasný náramok s nápaditými príveskami je tu. V tomto balení nájdeš náramok, prívesky, batôžtek, plagát a samolepky. Prívesky si môžeš nasadiť na náramok, alebo ich vymieňať s kamarátkami!


Aquabeads Súprava korálikov pre začiatočníkov
18,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Začiatočnícka sada korálok Aquabeads Výroba vášho umeleckého diela je veľmi jednoduchá. Podľa šablóny jednoducho usporiadajte korálky na pracovnej doštičke, postriekajte vodou z rozprašovača a krásne majstrovské diela sú hotové!


Aquabeads Súprava korálok s dvoma podložkami
25,89 €

23,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyrábaj ornamenty s kamarátkou vďaka tejto sade s dvoma podložkami! Výroba vášho umeleckého diela je veľmi jednoduchá. Podľa šablóny jednoducho usporiadajte korálky, postriekajte vodou z rozprašovača a krásne majstrovské diela sú hotové!


Aquabeads Súprava korálky
7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Minuli sa vám korálky vo vašej sade Aquabeads? Doplňte si je pomocou tejto sady! Výroba vášho umeleckého diela je veľmi jednoduchá. Vytvorte si svoj obrázok podľa šablóny a jednoducho postriekajte vodou z rozprašovača.


Aquabeads Súprava šperkové korálky
7,99 €

Minuli sa vám korálky vo vašej šperkovej sade Aquabeads? Doplňte si ich pomocou tejto sady! Výroba vášho umeleckého diela je veľmi jednoduchá. Vytvorte si svoj obrázok podľa šablóny a jednoducho postriekajte vodou z rozprašovača.


Aquabeads Súprava život v mori
7,99 €

Vyrobte si celý rad morských zvieratiek s touto sadou korálok a šablón. Výroba vášho umeleckého diela je veľmi jednoduchá. Vytvorte si svoj obrázok podľa šablóny a jednoducho postriekajte vodou z rozprašovača.


Aquabeads Veľká súprava korálikov
29,59 €

25,89 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyrábaj ornamenty vo veľkom vďaka tejto mega súprave korálikov Aquabeads! Výroba vášho umeleckého diela je veľmi jednoduchá. Podľa šablóny jednoducho usporiadajte korálky, postriekajte vodou z rozprašovača a krásne majstrovské diela sú hotové!


B.toys Spojovacie korále a tvary Beauty Pops 150 k
14,77 €

12,91 €

Posledný kus za túto cenu!

Predovšetkým malé parádnice potešia originálne korále Beauty Pops, na ktorých navliekanie nepotrebujete žiadne šnúrky. Balenie 150 ks rôznofarebných spojovacích korálikov a tvarov obsahuje aj niekoľko prstienkov a náramkov.


B.toys Spojovacie korále a tvary Beauty Pops 275 ks
22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Predovšetkým malé parádnice potešia originálne korále Beauty Pops, na ktorých navliekanie nepotrebujete žiadne šnúrky. Balenie 275 ks rôznofarebných spojovacích korálikov a tvarov obsahuje aj niekoľko prstienkov a náramkov.


B.toys Spojovacie korálky a tvary Pop Arty 300 ks
18,40 €

Predovšetkým malé parádnice potešia originálne korále Pop Arty, na ktorých navliekanie nepotrebujete žiadne šnúrky. Balenie 300 ks rôznofarebných spojovacích korálok a tvarov obsahuje aj 7 prstienkov a 5 náramkov.


Hape Šnurovací poník
10,70 €

7,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Šnurovací poník zabaví deti na dlhé hodiny a pomôže s rozvojom ich jemnej motoriky. Šnurovacia hriva a chvost umožňujú deťom zmeniť farbu poníka a docieliť tak iného vzhľadu. Pomocou tejto hračky sa deti môžu naučiť poznať farby, počítať a ďalšie zručnosti.


LENA Drevené perly v Maxi dóze
9,40 €

Novinka

Krásne drevené perly a šnúrky v množstve rôznych farbieb. Veľké balenie, ktoré nadchne všetkých, ktorí radi navliekajú a vyrábajú. Skvelá činnosť pre rozvoj vnímania a zmyslov.


MaDe Súprava korálikov, 24cm-60%
22,66 €

8,99 €

Akcia

Súprava korálok je úžasná zábava pre deti od 3 rokov. Zmeňte farby korálok vďaka rotačnej nádobe, do ktorej stačí pridať iba horúcu vodu a dúhové korálky sú na svete. Vytvorte si originálny náhrdelník, alebo náramok.


SES Zažehľovacie koráliky zvieratká 3D
16,23 €
14,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Zažehľovacie koráliky vám prinášajú ešte viac zábavy! Vďaka tejto unikátnej sade SES si môžete vytvoriť roztomilé 3D zvieratá, a vystaviť si ich vo svojej izbičke. Postupujte podľa návodov a vytvorte si slona, psa, opicu, delfína, koňa, líšku, korytnačku, tučniaka a papagája a ďalšie. Kreatívna hračka podnecujúca tvorivosť a rozvíjajúca motorické zručnosti.


Teddies Zažehľovacie koráliky 10.000ks v boxe
15,49 €

13,70 €

Veľká sada rôznofarebných zažehľovacích korálikov. Sada obsahuje 10.000 korálikov. Koráliky sú uložené v praktickom boxe s uchom. Stačí len poskladať koráliky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám netradičný kompaktný obraz.


Teddies Zažehľovacie koráliky Ľadové kráľovstvo 4000ks
18,07 €
16,80 €

Roztomilá sada rôznofarebných zažehľovacích korálikov v obľúbenej licencii Frozen. Sada obsahuje 4000 korálikov. Koráliky spolu s predlohou sú uložené v praktickom boxe. Stačí len poskladať koráliky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám netradičný kompaktný obraz.


Woody Navliekacie korálky - Srdce
13,64 €

11,69 €

Táto sada obsahuje v krásnej krabičke v podobe srdiečka drevené korálky rôznych tvarov i farieb. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Srdiečko možno použiť aj ako rámček na fotku.


Woody Navliekacie korálky - Žabka
13,64 €

11,69 €

Táto sada obsahuje vo veselej krabičke v podobe žabičky drevené korálky rôznych tvarov i farieb. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Žabičku možno použiť aj ako rámček na fotku.


Wooky Just bead it
20,31 €
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Buď kreatívny! S pomocou tejto sady na navliekanie korálok. Skvelá vychytávka ako navliecť rýchlo korálky na vlasec a potom si ozdobiť náramok čí náhrdelník. V balení nájdeš všetko, čo budeš na výrobu potrebovať. Hotovými výrobkami potom môžeš obdarovať svojich blízkych.


ADC Blackfire Charm U - Základná sada
9,22 €

Úžasný náramok s nápaditými príveskami je tu. V tomto balení nájdeš náramok, prívesky a samolepky. S príveskami si môžeš hrať, nasadiť ich na náramok, alebo ich vymieňať s kamarátkami!


Aquabeads Súprava šperky
7,99 €

Vyrobte si celý rad mozaikových šperkov s touto sadou korálok a šablón. Výroba vášho umeleckého diela je veľmi jednoduchá. Vytvorte si svoj obrázok podľa šablóny a jednoducho postriekajte vodou z rozprašovača.


B.toys Navliekacie korále a tvary Pop Arty
31,99 €
28,80 €

Sada navliekacích korálikov v praktickej priehľadnej nádobe poteší každú malú parádnicu. Vytvárajte slušivé farebné doplnky podľa vašej fantázie. Vhodné pre deti od 4 rokov.


Woody Drevená krabička "Navliekacie perly" 200
14,44 €

12,48 €

Sada drevených korálkov a navliekacích povrázkov, vhodná pre tvorbu náramkov, či náhrdelníkov. Korálky sú rôzne farebné a v mnohých tvaroch. K sade patrí aj praktická krabička, aby bolo možné korálky po hraní odložiť na jedno miesto.


Aquabeads Kufrík malej výtvarníčky
36,99 €

32,59 €

S týmto kufríkom sa môžete hrať a vytvárať mozaiky aj na cestách! Výroba vášho umeleckého diela je veľmi jednoduchá. Podľa šablóny jednoducho usporiadajte korálky, postriekajte vodou z rozprašovača a krásne majstrovské diela sú hotové!


Hape Navliekacie korále z geometrických tvarov
18,95 €

13,97 €

Táto hračka sa postará o zábavu detí na dlhé hodiny. Záleží len na malom staviteľovi, pre čo sa rozhodne – môže postaviť vežu, vlak húsenicu alebo čokoľvek iné. Jednotlivé dieliky sú vybavené otvormi, vďaka čomu je možné navliekať na šnúrku, alebo si s nimi môžu deti hrať ako s inou stavebnicou.


Woody Korálky v tube - oranžová
5,83 €

Táto sada obsahuje v praktickej uzatvárateľnej tube drevené korálky rôznych tvarov v oranžovej, ružovej, žltej či červenej farbe. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu.


Woody Korálky v tube - ružová
5,83 €

Táto sada obsahuje v praktickej uzatvárateľnej tube drevené korálky rôznych tvarov v odtieňoch ružovej a fialovej farbe. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu.


Woody Korálky v tube - tyrkys
5,83 €

Táto sada obsahuje v praktickej uzatvárateľnej tube drevené korálky rôznych tvarov v odtieňoch tyrkysovej a modrej farby. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu.