Woody Navliekacie korálky - Žabka
13,64 € 12,90 €

Akcia

Táto sada obsahuje vo veselej krabičke v podobe žabičky drevené korálky rôznych tvarov i farieb. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Žabičku možno použiť aj ako rámček na fotku.

HABA Drevené korálky veľké - kvety
21,90 €

Krásne farebné a maľované korálky rôznych tvarov a veľkostí s motívom kvetov, lístkov a drobných chrobáčikov z dielne značky Haba určené pre všetky tvorivé dievčatká! Navliekanie korálok podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, fantáziu a estetické v

HABA Korálky Náhrdelník 72ks
21,90 €

Krásne farebné a drevené korálky rôznych tvarov a veľkostí z dielne značky Haba určené pre všetky tvorivé dievčatá so zmyslom pre detail a estetiku! Navliekanie korálok podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, fantáziu a estetické vnímanie. Obsahom

B. Toys MINI Beauty Pops korálky papája
7,99 €

Beauty Pops korálky. Krásna sada farebných korálok rôznych tvarov a textúr, s ktorými bude vaše dieťa tvoriť vlastné šperky podľa svojej fantázie! Balenie obsahuje 50 rôznych korálok, s ktorými sa dieťa nebude nikdy nudiť. Ideálny darček pre deti od 4 rokov. Hračka je zo zdravotne nezávadných mater

Hape Prevliekačka modrá
9,99 €

Prevliekačka v modrej farbe potrápi detské hlavičky. Drevené koráliky, krúžky a kľukaté cestičky vytvárajú nekonečné možnosti pre hru. Nechajte dieťatko posúvať koráliky po spletitej dráhe a nacvičte s ním pri tom rôzne koncepty priestorového pohybu. Precvičí logiku, párovanie, myslenie a pochopeni

Wiky Nebulous Stars Korálky set mliečna dráha
14,50 €

Vyber si z týchto nádherných korálok tie najžiarivejšie, vytvor si svoju Mliečnu dráhu a staň sa jej súčasťou. Buď kreatívny a ozdob sa s nimi. Či už vytvoríš náramok alebo náhrdelník, vždy v nich bude sila vesmíru.

Woody Korálky ABC v krabičke
16,50 €

Novinka

Súprava rôznych drevených korálikov a navliekacích povrázkov je vhodná pre tvorbu náramkov, či náhrdelníkov. Farebné korálky rôznych tvarov, korálky s motívom ABC, kvetín, srdiečok, zvieratiek a šnúrky na navliekanie so zapínaním. Všetko umiestnené v praktickej drevenej krabičke so zasúvacím vekom z plexiskla.

B.toys Spojovacie korálky a tvary Pop Arty 300 ks
18,40 €

Predovšetkým malé parádnice potešia originálne korále Pop Arty, na ktorých navliekanie nepotrebujete žiadne šnúrky. Balenie 300 ks rôznofarebných spojovacích korálok a tvarov obsahuje aj 7 prstienkov a 5 náramkov.

SIMBA A&F Darčeková sada korálok, 10000 ks, vr. príslušenstva
15,90 € 13,60 €

Sada korálikov rôznych tvarov a farieb je prakticky zabalená v darčekovom balení. Obsahuje navliekaciu šnúrku aj spojky pre jednoduché tvorenie krásnych náhrdelníkov či náramkov. V balení nájdete 10 000 korálikov, čo zaistí neobmedzené tvorenie.

Hama korálky a podložky v tube
14,60 €

Novinka

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 4000 kusov. Koráliky sú uložené v plastovej dóze. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Viga Drevená súprava korálok kvietkov
13,40 € 11,70 €

Akcia

Drevená súprava korálok v krabičke. Obsahuje aj farebné šnúrky na navliekanie korálok. Korálky sú balené v praktickej drevenej krabičke.

SES Zažehľovacie korálky - jednorožce a princezné, 2100 ks
13,40 € 12,90 €

Novinka

S týmito zažehľovacími korálkami je ľahké vytvoriť princezné a jednorožce. Použite príklady vyobrazené na krabici alebo si vytvorte svoje vlastné diela. Môžete sa s nimi baviť po celé hodiny a výsledok bude vždy pestrý.

Melissa & Doug Drevené korálky s abecedou
18,20 €

Koľkými spôsobmi môže Váš malý klenotník vyjadriť slovo „krásny“? Balenie obsahuje mnoho drevených navliekacích korálikov s písmenami, rôznorodé nádherné tvary a farebné šnúrky, z ktorých si môžete vyrobiť náhrdelníky či náramky.

Viga Drevené korálky

Viga Drevené korálky

Hodnotenie: 5
13,30 € 12,50 €

Akcia

Drevená súprava korálok rôznych veľkostí a tvarov. Obsahuje aj farebné šnúrky na navliekanie korálok. Korálky sú balené v praktickej drevenej krabičke.

Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko fialové
5,83 € 5,10 €

Táto sada obsahuje drevené korálky rôznych tvarov a farieb v praktickej drevenej krabičke v podobe fialového srdiečka. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu.

Woody Korálky v tube - ružová
5,83 € 5,10 €

Táto sada obsahuje v praktickej uzatvárateľnej tube drevené korálky rôznych tvarov v odtieňoch ružovej a fialovej farbe. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu.

Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko tyrkysové
5,83 € 5,10 €

Táto sada obsahuje drevené korálky rôznych tvarov a farieb v praktickej drevenej krabičke v podobe tyrkysového srdiečka. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu.