Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Upresniť parametre
Woody Kuchynský ostrov - Trendy Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
Woody Kuchynský ostrov - Trendy

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm

Drevená tabuľa s poličkou je skvelý doplnok do izby vášho malého školáka. Jedna strana je biela pre písanie suchými fixkami a druhá čierna pre klasické kriedy. Biela strana je vyrobená z kovového plechu, takže na nej držia magnetky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Kuchynský ostrov - Wendy Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
Woody Kuchynský ostrov - Wendy

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Kovové náradie v drevenom kufríku Woody Kovové náradie v drevenom kufríku
Woody Kovové náradie v drevenom kufríku

Poriadne náradie v drevenom boxe v prírodnej farbe ponúka malým kutilom 14 kusov náradia! Všetko je prakticky uložené v uzatvárateľnom kufríku a vďaka rúčke na hornej časti si môže malý kutil náradie nosiť so sebou kamkoľvek.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Woody Kocky 100 dielov Woody Kovové náradie v drevenom kufríku
Woody Kocky 100 dielov

Drevená stavebnica kocky vo vedierku s prestrkávacím vekom obsahuje 100 dielov rôznych farieb. Deti si zo stavebnice môžu postaviť celé mestá. Kýblik slúži na uskladnenie kociek aj ako roztrieďovač tvarov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Woody Tabuľa s rolou papiera Woody Kovové náradie v drevenom kufríku
Woody Tabuľa s rolou papiera

Magnetická obojstranná školská tabuľa v praktickom prevedení s tyčkou pre rolu papiera. Z jednej strany je tabuľa čierna pre maľovanie kriedou a z druhej je biela pre maľovanie suchou fixou. Vo vrchnej časti tabule je umiestnené jednoduché počítadlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Hojdací kruh dúhový (priemer 100cm) Woody Hojdací kruh dúhový (priemer 100cm)
Woody Hojdací kruh dúhový (priemer 100cm)

Tá najlepšia voľba pre vašu záhradu! Hojdačka vás prekvapí svojím komfortom a veľkosťou. Plachta vo vnútri konštrukcie zabezpečí pohodlné posedenie bez otlačení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Hojdačka pre najmenších Woody Hojdací kruh dúhový (priemer 100cm)
Woody Hojdačka pre najmenších

Drevená hojdačka pre najmenšie je vhodná pre deti od 1 roka. Hojdačka tak ako ju poznáme zo svojho detstva je doplnená o farebné korále. Hojdačka je spoločne so závesnými lanami dlhá 145 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Farebný domček Mirabella s výťahom Woody Hojdací kruh dúhový (priemer 100cm)
Woody Farebný domček Mirabella s výťahom

Tento kvalitný trojposchodový domček je určený pre bábiky typu Barbie do veľkosti 30 cm a je dodávaný vrátane zobrazeného príslušenstva. Nový dizajn domčeku vznikol v spolupráci s českou výtvarníčkou a na prvý pohľad zaujme svojou farebnosťou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Woody Garáž s výťahom a príslušenstvom - drevo / plast Woody Garáž s výťahom a príslušenstvom - drevo / plast
Woody Garáž s výťahom a príslušenstvom - drevo / plast

Drevená garáž s výťahom je skvelá zábava pre malých motoristov. Jednoducho zájdite so svojim autíčkom do výťahu, nechajte sa vyviezť do najvyššieho poschodia a zaparkujte alebo si zíďte o poschodie nižšie. Sada obsahuje celkom sedem dielikov, z toho sú dve autíčka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Záhradný fúrik kovový, zelený Woody Garáž s výťahom a príslušenstvom - drevo / plast
Woody Záhradný fúrik kovový, zelený

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Je potrebný k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto zeleného pomocníka rýchlo obľúbia. Kovová konštrukcia s plastovým kolesom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Domček pre bábiky Molly Woody Garáž s výťahom a príslušenstvom - drevo / plast
Woody Domček pre bábiky Molly

Kvalitný trojposchodový domček pre bábiky obsahuje aj zobrazené príslušenstvo. Z prízemia na prvé poschodie sa môžu bábiky zviezť výťahom. Pri vchode je umiestnený domový zvonček. Tretie poschodie je vybavené nielen priestrannou terasou a markízou, ale aj funkčným svetlom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Dieťa prikladá dieliky na magnetickú plochu. Postupne sa učí, kde sa nachádzajú jednotlivé krajiny. S poskladanou mapou si zahrá hru, ktorá bystrí zmysly a trénuje postreh. Dizajn: Veronika Budisky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Detský stan Teepee Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Woody Detský stan Teepee

Stan je vhodnou hračkou predovšetkým do interiéru, kde navodzuje deťom pocit bezpečia, úkrytu a vymedzuje ich súkromné územia. Vďaka vodoodolnému materiálu v spodnej časti podložky je však možné umiestniť stan za slnečných dní aj na terasu či trávnik pred domom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Hojdací kôň - biely Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Woody Hojdací kôň - biely

Elegantný hojdací biely koník neurazí interiér žiadnej detskej izby. Svojimi čistými líniami spĺňa všetky parametre modernej hračky. Jeho konštrukcia je čistá a funkčná. Tvar húpadiel umožňuje bezpečné hojdanie, podpierky nôh potom pohodlie a oporu pri rozhúpaní koníka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Kočík multifunkčné Chichi cats 2v1 Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná
Woody Kočík multifunkčné Chichi cats 2v1

Kočík má veľmi ľahkú konštrukciu a predné kolieska s rotáciou 360 stupňov, čo umožňuje jeho jednoduché ovládanie. Má rovnako nastaviteľnú výšku rukoväte, takže sa prispôsobí výške dieťaťa. Veľmi jednoduchým spôsobom možno prestavať tento klasický hlboký kočík na športovú verziu golfiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Hojdačka pre bábätko, textilná Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná
Woody Hojdačka pre bábätko, textilná

Komfortná detská hojdačka pre najmenších, je tvorená masívnym, hladko brúseným, dreveným rámom a textilným materiálom (100% bavlna). Je ideálna pre odpočinok najmenších detí. Dieťa možno do hojdačky komfortne vložiť a za ľahkého pohupovania môžu deti príjemne odpočívať.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná
Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná

Magnetická obojstranná tabuľka a drevená skladačka na tému zvieratká a ľudia v jednom. Z jednej strany čierna plocha pre písanie kriedami, z druhej biela magnetická plocha pre písanie fixkou. Obsahuje množstvo dielikov, z ktorých deti dokážu vytvoriť nekonečné variácie obrázkov plných fantázie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Detský kočík Jednorožec - veľký Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm)
Woody Detský kočík Jednorožec - veľký

Dizajn kočíka s jednorožcom reaguje na aktuálny módny trend. Kočík pre bábiky je vyrobený v kombinácii materiálov: látka, kov a plast. Súčasťou výrobku je prenosná taška na bábätko, sieťovaný košík ako úložný priestor pod kočík a látková taška na prednú rukoväť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Hojdací kruh priemer 85 cm červený Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm)
Woody Hojdací kruh priemer 85 cm červený

Netradičná hojdačka v podobe zaveseného kruhu s vypletenými dnom lanom má priemerom 85cm. Na kruhu sa môžu hojdať aj dve deti. Táto hojdačka je určená pre vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku iba v sede alebo v ľahu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm) Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm)
Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm)

Nové prevedenie netradičnej hojdačky v podobe závesného kruhu. Kruh má v priemere 83 cm a nosnosť až 80 kg. Môžu sa na ňom hojdať až dve deti naraz. Deti i dospelí na nej budú chcieť zostať vonku celý deň!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami
Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami

Woody farma pre domáce zvieratá s vnútorným delením do boxov, ktoré sa dajú variabilne posúvať je dostatočne priestranná. Strecha a všetky brány sa dajú otvoriť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Bábiky do domčeka, 6 ks Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami
Woody Bábiky do domčeka, 6 ks

Veselá rodinka drevených bábik s pohyblivými končatinami na doplnenie našich drevených domčekov alebo farmy. Balenie obsahuje celkom 6 postavičiek – mama, otec, 2 chlapci, dedko, babička.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Woody hra Ďateľ Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami
Woody hra Ďateľ

Motorická hra pre najmenších. Dieťa vyťahuje z kmeňa stromu magnetických červíkov a to pomocou ďatľa s magnetickým koncom zobáčiku. Hra je vyrobená v kombinácii kvalitného dreva a plastu.

môžete mať DNES

Partner: MALL

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.