Woody Vláčikodráha so šmýkačkou a žeriavom-37%
66,41 € 41,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vláčikodráha s plastovými prvkami nás prenesie do kamennej bane, kde nákladný žeriav v hornej časti nakladá kameň, ktorý sa po plastovom zjazde bleskovo transportuje ďalej. Drevené koľajnice možné variabilne poskladať.

Woody Garáž s výťahom a SIKU autíčkami-15%
53,51 € 45 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Garáž je skvelým doplnkom k systému vláčikodráhy. Má pripravené zámky pre zapojenie koľaje vláčikodráhy a funkčný výťah na kľučku. Príslušenstvom garáže Woody je teraz sada 5-tich kvalitných kovových autíčok značky SIKU.

Woody Kuchynský ostrov - Trendy-36%
117,90 € 74,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Woody Montážna stavebnica - konštruktér 100ks-16%
12,93 € 10,80 €

Akcia

Montážna stavebnica vo vedierku Konštruktér pre malých kutilov. Sada ponúka nekonečné množstvo variantov stavania rôznych stavieb od strojov a áut až po domčeky, žeriavy a veľa ďalších.

Woody Navliekacie korálky - Žabka
13,64 € 11,80 €

Táto sada obsahuje vo veselej krabičke v podobe žabičky drevené korálky rôznych tvarov i farieb. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Žabičku možno použiť aj ako rámček na fotku.

Woody Piškvorky MAXI

Woody Piškvorky MAXI

Hodnotenie: 5
17,55 € 13,90 €

Piškvorky pre najmenších sú vhodné na záhradu či do detskej izbičky. Hracia plocha je tvorená šnúrkovou sieťou s drevenými guľôčkami v rohu každého štvorčeka. Sada obsahuje dva symboly – koliesko a krížik.

Woody Priprav si svoj sendvič
11,50 €

Priprav si svoj sendvič z týchto úžasných drevených a textilných surovín. Záleží len na chuti malých kuchárov, akú si vytvoria desiatu. Sada obsahuje chleby, zeleninu, vajíčko, plátok syra, cibuľu a ďalšie suroviny.

Woody Vláčkodráha MAXI, 120 dielov-36%
66,90 € 42,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vláčkodráha Maxi obsahuje 120 dielov drevených koľají, vláčikov a ďalšieho príslušenstva. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a možné kombinovať aj s inými stavebnicami, napr. cestou.

Woody Vláčkodráha osmička s el.mašinou-31%
31,90 € 21,80 €

Akcia

Drevená Vláčkodráha v tvare osmičky je základný set pre malých mašinfírov. Tento set obsahuje elektrickú mašinku so spiatočkou, vagóniky, stromy, domčeky, autá a ďalšie príslušenstvo.

Woody Bábkové divadlo-35%

Woody Bábkové divadlo

Hodnotenie: 4,5
115,10 € 74,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Konštrukcia dreveného bábkového divadla je navrhnutá českým dizajnérom. Autorkou ilustrácií je tiež česká výtvarníčka. Divadlo obsahuje veľké množstvo príslušenstva. Všetky postavy sú obojstranne prevedené a niektoré z nich majú tiež z každej strany zobrazenú inú postavu. Divadlo má mechanickú zamatovú oponu. Po skončení predstavení možno celé divadielko jednoducho rozložiť a uskladniť do dreveného boxu s povrazovým uchom v tvare kufríka.

Woody Farebný domček s výťahom-35%
116 € 74,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevený trojposchodový domček pre bábiky typu Barbie do 30 cm je dodávaný vrátane zobrazeného príslušenstva. Nábytok je vyrobený z kombinácie materiálov drevo / plast / textil.

Woody Farma s príslušenstvom a zvieratami "Romano"-35%
76,70 € 49,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Farma pre domáce zvieratá s vnútorným delením do boxov sú vyrobené tak, aby ich mohol prejsť bez problémov aj traktor s prívesom. Súčasťou farmy sú aj nevyhnutné doplnky ako sú figúrky ľudí a zvierat a traktor s prívesom od značky Siku.

Woody Kovové náradie v drevenom boxe - veľké
34,50 € 24,70 €

Poriadne kovové náradie je reálnou kópiou skutočného náradia pre dospelých. Praktický drevený kufrík s pántmi, v ktorom je náradie umiestnené, je opatrený kovovými prackami a uchom pre možnosť prenášania. Vnútri kufríka sú inštalované západky a špeciálne otvory, ktoré zaistia jednotlivé kusy náradia tak, aby pri manipulácii nevypadli.

Woody Kuchynka Jednorožec-38%
76,70 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynka s motívom jednorožca obsahuje veľké množstvo príslušenstva (hrniec, panvica, soľnička, korenička, naberačka, pokrievky, …). Má otváracie dvere, otočné ovládacie gombíky a otočné ručičky na hodinách. Kuchynku dodávame v rozloženom stave.

Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná-34%
65,26 € 43 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.

Woody Kuchynská linka "Lily"-36%
128,85 € 82,20 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Drevená kuchynka v pastelových farbách od návrhárky Britty Hurter. Je vybavená rúrou, chladničkou, platničkami a drezom. Dvierka sú vybavené magnetmi a otočné gombíky vydávajú autentické zvuky.

Woody Kuchynský ostrov - Wendy červený-34%
111,07 € 72,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Woody Rohová kuchynka s plastovými košmi, biela-39%
130,40 € 78,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vychytaný kuchynský kút so zvukovými a svetelnými efektmi v kvalitnom spracovaní značky Woody. Po zaťažení hrncom sa platnička podsvieti červeným svetlom a ozve sa zvuk bublajúcej vody. Po stlačení tlačidla na digestore sa na jeho spodnej strane rozsvieti svetlo. Svojim jednoduchým dizajnom a bielou farbou sa kuchynka hodí do každej detskej izbičky.

Woody Upratovací vozík-29%

Woody Upratovací vozík

Hodnotenie: 4,5
44,90 € 31,80 €

Výpredaj

Upratovací vozík pre malé upratovačky od značky Woody. Vozík je v drevenom prevedení má vstavaný vysávač, otvory pre mop a zmeták, lopatku, saponát a malú kefu na zvieracie chlpy. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Woody Vila Anna-Marie-38%

Woody Vila Anna-Marie

Hodnotenie: 4,5
54,89 € 33,60 €

Výpredaj

Vila Anne-Marie je precizně provedený výrobek s množstvím designových a funkčních prvků. Má magnetický odnímatelná balkon, variabilní schody a funkční dveře na pantech. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. V balení jsou dvě figurky a doplňky.

Woody Vláčkodráha s hlavnou stanicou, 130 dielov-35%
108,60 € 70,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Veľká vláčkodráha s originálnym príslušenstvom navrhnutým českým dizajnérom. Balenie obsahuje 130 dielov. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a jednotlivé diely je možné kombinovať aj s ostatnými vláčkodráhami dostupnými na našom trhu. Súčasťou balenia sú koľajnice, vláčiky, ale aj stanice, tunel, most a ďalšie príslušenstvo ako napríklad stromy, značky či domy.

Woody Vláčkodráha s mostom a zastávkou, 90 dielov-35%
54,30 € 35,20 €

Akcia

Vláčkodráha s príslušenstvom navrhnutým českým dizajnérom obsahuje 90 dielov. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a jednotlivé diely je možné kombinovať aj s ostatnými vláčkodráhami dostupnými na našom trhu. Súčasťou balenia sú koľajnice, vláčiky, ale aj ďalšie príslušenstvo ako napríklad stromy, značky či domy.

Woody Vkladacia krabička - malá
12,19 € 10,30 €

Vkladacia krabička s rôznymi farebnými tvarmi. Krásna drevená hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky. Deti sa zábavnou formou hrania naučia poznávať geometrické tvary a farby.

Woody Hojdačka jednoduchá

Woody Hojdačka jednoduchá

Hodnotenie: 4,5
7,99 € 7,90 €

Jednoduchá detská hojdačka vyrobená z kvalitného dreva. Hojdačka je vhodná pre deti od 3 rokov s nosnosťou maximálne 30 kg. Zavesiť ju môžete nielen na záhradu. Deti sa môžu hojdať aj v detskej izbe.

Woody Hojdací obdĺžnik
92 € 58,90 €
+ doprava zadarmo

Táto nová hojdačka v podobe závesného obdĺžnika má dno vypletené červenými pásmi. Na hojdačke sa môžu hojdať aj dve deti. Je určená na vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku len v sede alebo v ľahu.

Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
29,85 € 23,50 €

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Dieťa prikladá dieliky na magnetickú plochu. Postupne sa učí, kde sa nachádzajú jednotlivé krajiny. S poskladanou mapou si zahrá hru, ktorá bystrí zmysly a trénuje postreh. Dizajn: Veronika Budisky.

Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktom-31%
44,90 € 30,80 €

Akcia

Vláčkodráha s príslušenstvom navrhnutým českým dizajnérom obsahuje 60 dielov. Zostava obsahuje elektrickú mašinku. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a jednotlivé diely je možné kombinovať aj s ostatnými železničnými dráhami dostupnými na našom trhu.

Woody Krájanie na doske - ovocie s melónom-20%
19,40 € 15,50 €

Akcia

Drevené príslušenstvo ku kuchynkám – krájanie na doske ovocie s melónom. Je vašej malej pomocníčke v kuchyni ľúto, že nemôže s vami krájať ovocie? Máme pre vás výborné bezpečné riešenie.

Woody Moderná vila - kocka-45%
42,95 € 23,40 €

Akcia

Moderný tehlový domček pre bábiky je v severskom štýle. Má veľké množstvo dizajnových prvkov. Vďaka otvoreným priestorom je ľahko prístupný vo všetkých miestnostiach. Jednoduchá montáž ôsmimi drevenými skrutkami.

Woody Nábytok do domčeka "Detská izba"
12,93 € 11,90 €

Nábytok do domčeka vybaví celý detskú izbu. Sada obsahuje palandovú posteľ, jedálenskú stoličku, detskú postieľku a kočík. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva.

Woody Nábytok do domčeka "Kúpeľňa"
10,70 € 9,90 €

Nábytok do domčeka vybaví celú kúpeľňu. Sada obsahuje umývadlo, vaňu, toaletu a stoličku. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva a dofarbený modrou farbou.

Woody Nábytok do domčeka "Kuchyňa s jedálňou"
12,93 € 11,90 €

Nábytok do domčeka vybaví celý kuchynský kút. Sada obsahuje okrúhly stôl so 4 stoličkami, sporák s digestorom a skrinku na riad. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva.

Woody Nábytok do domčeka "Spálňa"
13,90 €

Nábytok do domčeka vybaví celú spálňu. Sada obsahuje skriňu na oblečky, posteľ, toaletný stolík a nočný stolček s lampičkou. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva.

Woody Doska s pribíjacími tvarmi - Autá
14,77 € 13,90 €

Korková doska s pribíjacími tvarmi. Prehlbuje manuálnu zručnosť a predstavivosť formou hry. Dieťa si môže pomocou priložených tvarov vymodelovať akýkoľvek obrázok, všetky tvary musí spojiť s doskou pomocou pribíjacích klinčekov s guľatou hlavou.

Woody Kamión s vkladacími tvarmi - zvieratká
15,90 €

Vkladací kamión so zvieratkami učí dieťa poznať tvary zvieratiek a vkladať ich do patričných otvorov. Hračka je aj určená pre rozvoj motoriky. Obsahuje tiež povrázok na ťahanie, takže sa s ním deti naozaj vyhrajú.

Woody Stavebnica kocky farebné
13,90 € 10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasická stavebnica z farebných drevených kociek. Stavaním sa dieťa učí uchopiť predmety a rozvíja svoju fantáziu. Farba zdravotne nezávadná, certifikované na nezávadnosť.

Woody Lietajúci papagáj-malý
11,90 €

Lietajúci papagáj je vyrobený z masívneho dreva a po zatiahnutí za šnúrku sa hojdá a máva krídlami. Papagáj možno zavesiť napríklad na luster a upúta tak detskú pozornosť. Výborná dekorácia do detskej izby.

Woody Montážna automiešačka
12,93 € 7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna automiešačka je zložená zo zostaviteľných častí, ktoré umožňujú hračku rozobrať a zase zložiť. Možno použiť aj ako ťahačku pre menšie deti. Skvelá hračka, ktorá podporuje rozvoj detskej motoriky.

Woody Set skladacích veží
18,48 € 15,90 €

Postavte tri rôzne veže z drevenej farebnej stavebnice s rôznymi tvarmi. Didaktická drevená hračka, ktorá podporuje rozvoj myslenia, kombinatoriku, rozlišovanie farieb a tvarov.

Woody Skladacia veža farebná - hlavolam
11,07 € 10,20 €

Skladacia veža farebná hlavolam v novom prevedení. Veža sa skladá z rôznofarebných dielikov, ktoré navyše majú rozdielne tvary, ale pri správnom zložení do seba zapadnú a vytvoria vežu. Rozvíja predstavivosť a logické myslenie.

Woody Vozík s kockami malý - 34 dielov
11,07 € 9,90 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Dieťa sa naučí rozlišovať farby a tvary a pritom sa zahrá.

Woody Vozík s kockami/pečiatkami ABC
10,92 € 9,90 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami. Každá kocka je z dvoch strán farebná a plasticky vyrobená tak, že slúži ako pečiatka. Na ostatných stranách sú jednofarebné číslice, písmenká, obrázky a ďalšie detské motívy.

Woody Drevený skladací nákladný vlak
14,44 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladací drevený nákladný vlak s 2 vagónmi a farebnými kockami. Celý vlak je možné rozložiť a použiť ako stavebnicu z kociek, pri skladaní podporuje u detí logiku. Rozvíja predstavivosť detí, aby zložili vlak pre rôzne možnosti jazdy.

Woody Kubus 3x4 - Zvieratká v ročných obdobiach
7,37 € 6,30 €

Kubus drevené kocky 3 × 4 Zvieratká v ročných obdobiach. Obrázky pochádzajú z dielne slovenských ilustrátorov. Kocky sú koncipované tak, aby ich správne poskladanie uľahčovalo farebné ladenie podkladov jednotlivých obrázkov.

Woody Kubus navliekací - domáce zvieratá
9,79 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický detský kubus tvorený kockami s obrázkami má navyše funkciu, kedy dieťa navlieka kocky na tyčky. Obrázky a dizajn k tomuto výrobku pochádzajú z dielne českého návrhára. Tyčky majú bezpečnostnú funkciu a v prípade pádu dieťaťa na tyčku sa ohnú.

Woody Kuchynský set "Majster šéfkuchár"
9,22 € 8,90 €

Tento kuchynský set bude potrebovať každý malý kuchár alebo cukrár. Budú si pripadať ako ozajstní majstri kuchyne. Obsahuje zásteru, čiapku na suchý zips a chňapku spolu s dreveným valčekom a kovovými vykrajovátkami.

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.